BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)

Go down 
+6
KAISARAS
Hammer
vasilis
suspect
filologos
pontiak
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 12:52 pm

filologos wrote:
Ρε φίλε το ότι ασχολείται χρόνια και το βλέπει σαν επάγγελμα δεν σημαίνει απαραίτητα πως κονομάει κιολας... μπορεί να παίρνει 400-500 τον μήνα και να του είναι μια χαρά... Ούτε το ότι δεν γράφει σε κάποιο site λέει κάτι...
λέει ότι δεν είναι επαγγελματίας του είδους ρε φίλε... μην κολλάμε στα ανούσια
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 12:53 pm

filologos wrote:
Hammer wrote:
ουτε θα τη μετρησω αν την εχω μεγαλυτερη απο κανεναν. αν την εχω μεγαλη η οχι το ξερουν αυτοι που πρεπει.

Και πως κάνουν την σύγκριση ρε φίλε????? :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
πληρωνοντας Wink Wink Wink :xaxaxa:
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 12:54 pm

Hammer wrote:
filologos wrote:
Hammer wrote:
ουτε θα τη μετρησω αν την εχω μεγαλυτερη απο κανεναν. αν την εχω μεγαλη η οχι το ξερουν αυτοι που πρεπει.

Και πως κάνουν την σύγκριση ρε φίλε????? :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
πληρωνοντας Wink Wink Wink :xaxaxa:

Δεν κατάλαβες... Με εμάς πως κάνουν την σύγκριση... Δεν θυμάμαι να έχω πιτσιλήσει προς τα μέρη σου ... Γι αυτό ρωτάω... :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 12:55 pm

Hammer wrote:
vasilis wrote:

ΚΑι οταν ρε Μαριε μου λες (και το δεχομαι, δε σε αμφισβητω) ότι τα μεγαλα σου ταμεια και το κερδος σου τα εχεις απο τις τελευταιες αγωνσιτικες των Νοτιων, πραγματικα θελεις να με πεισεις οτι τις πονταρεις επειδη τις ειδες? ή μηπως επειδη κατι αλλο ξερεις ή υποπτευεσαι? Μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας. ΝΑ μου λεγες οτι εχω κερδη κυριως επειδη μεσα στη χρονια βλεπω σημεια του 2,00 ή και του 3,00 στη Σεριε β που κανεις αλλος δεν τα βλεπει, ε τοτε ναι να συζητησουμε.
Αλλα οχι με τις πιανολες.
το πως παιζει ο καθενας ειναι θεμα δικο του. εκει συμφωνω μαζι σου.
το οτι στο τελος παιζω τετοια νουμερα δε σε κοροιδευω φυσικα ετσι ειναι και απο εκει εχω σεβαστα κερδη γιατι ετσι ξερω, ετσι κανω και ετσι γουσταρω στην τελικη.
το οτι μεσα στη χρονια ομως δεν παιζω σημεια του 2, του 4 και του 8 δεν μπορεις να το αμφισβητησεις δυστυχως ουτε εσυ ουτε κανενας.
και τετοια σημεια παιζω και κερδη εχω πολυ απλα επειδη και βλεπω τις ομαδες και αποψη εχω ειδικα στην ιταλια.
να θυμισω ενδεικτικα κατι ρετζινες στο ταληρο, κατι σαμπντοριες στα 7,5 ετσι οπως μου'ρχονται σκορπια. και πολλα σημεια φυσικα του 1,80 με 2 αποδοση.
αλλα να σου πω και κατι αλλλο?
οταν κερδιζω κανω μουχτι δε βγαινω ουτε να πανηγυριζω ουτε τπτ, σπανια να το κανω...το προσπερανω ετσι
τωρα το αν εσυ με αμφισβητεις παω πασο, ουτε σκοπο εχω να χαλασω τη ζαχαρενια μου, ουτε θα τη μετρησω αν την εχω μεγαλυτερη απο κανεναν. αν την εχω μεγαλη η οχι το ξερουν αυτοι που πρεπει.


Ρε μλκ γραφεις για να γραφεις? Εγραψα πουθενα οτι αμφισβητω οτι γραφεις? Οτι δεν πιστευω απο που βγαζεις χρηματα ή οτιδηποτε? Απλα διαφωνω στο οτι για να πονταρω σε καποια πρεπει να την εχω δει κιολας. Και εχω και πολυ καλη μνημη για να ξεχναω τις ΡΕτζινες κτλ κτλ. Απλα ξερω (απο τα δικα σου γραφομενα) οτι τα πολλα τα βγαζεις απο τις πιανολες και ΟΧΙ επειδη εχεις ιδια αποψη για την αγωνιστικη κατασταση των ομαδων. Εκει ειναι η διαφωνια μας.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 12:59 pm

vasilis wrote:
Hammer wrote:
vasilis wrote:

ΚΑι οταν ρε Μαριε μου λες (και το δεχομαι, δε σε αμφισβητω) ότι τα μεγαλα σου ταμεια και το κερδος σου τα εχεις απο τις τελευταιες αγωνσιτικες των Νοτιων, πραγματικα θελεις να με πεισεις οτι τις πονταρεις επειδη τις ειδες? ή μηπως επειδη κατι αλλο ξερεις ή υποπτευεσαι? Μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας. ΝΑ μου λεγες οτι εχω κερδη κυριως επειδη μεσα στη χρονια βλεπω σημεια του 2,00 ή και του 3,00 στη Σεριε β που κανεις αλλος δεν τα βλεπει, ε τοτε ναι να συζητησουμε.
Αλλα οχι με τις πιανολες.
το πως παιζει ο καθενας ειναι θεμα δικο του. εκει συμφωνω μαζι σου.
το οτι στο τελος παιζω τετοια νουμερα δε σε κοροιδευω φυσικα ετσι ειναι και απο εκει εχω σεβαστα κερδη γιατι ετσι ξερω, ετσι κανω και ετσι γουσταρω στην τελικη.
το οτι μεσα στη χρονια ομως δεν παιζω σημεια του 2, του 4 και του 8 δεν μπορεις να το αμφισβητησεις δυστυχως ουτε εσυ ουτε κανενας.
και τετοια σημεια παιζω και κερδη εχω πολυ απλα επειδη και βλεπω τις ομαδες και αποψη εχω ειδικα στην ιταλια.
να θυμισω ενδεικτικα κατι ρετζινες στο ταληρο, κατι σαμπντοριες στα 7,5 ετσι οπως μου'ρχονται σκορπια. και πολλα σημεια φυσικα του 1,80 με 2 αποδοση.
αλλα να σου πω και κατι αλλλο?
οταν κερδιζω κανω μουχτι δε βγαινω ουτε να πανηγυριζω ουτε τπτ, σπανια να το κανω...το προσπερανω ετσι
τωρα το αν εσυ με αμφισβητεις παω πασο, ουτε σκοπο εχω να χαλασω τη ζαχαρενια μου, ουτε θα τη μετρησω αν την εχω μεγαλυτερη απο κανεναν. αν την εχω μεγαλη η οχι το ξερουν αυτοι που πρεπει.


Ρε μλκ γραφεις για να γραφεις? Εγραψα πουθενα οτι αμφισβητω οτι γραφεις? Οτι δεν πιστευω απο που βγαζεις χρηματα ή οτιδηποτε? Απλα διαφωνω στο οτι για να πονταρω σε καποια πρεπει να την εχω δει κιολας. Και εχω και πολυ καλη μνημη για να ξεχναω τις ΡΕτζινες κτλ κτλ. Απλα ξερω (απο τα δικα σου γραφομενα) οτι τα πολλα τα βγαζεις απο τις πιανολες και ΟΧΙ επειδη εχεις ιδια αποψη για την αγωνιστικη κατασταση των ομαδων. Εκει ειναι η διαφωνια μας.
και ολη τη χρονια ρε φιλε τι γραφουμε σημεια εδω στο φορουμ?
το θεμα σου εσενα ειναι απο που τα βγαζω εγω η το αν αυτα που γραφω καθονται και ειναι και αποδοσεις? εσυ δεν εγραψες οτι εγω δεν παιζω και δεν βλέπω αποδοσεις? απο πανω ειναι κοιτα το.
σε ενδιαφερει το ΚΥΡΙΩΣ απο που βγαζω κερδη η το αν βλεπω οντως αποδοσεις μικρες μεγαλες και δεν ξερω εγω τι?
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:02 pm

Ωραια. Αντε για να συνεχισουμε τη συζητηση να δεχτω οτι ως εδω εχεις δικιο.
Δεχομαστε λοιπον οτι τα βλεπεις τα ματς και βγαζεις λεφτα απο Ιταλια και οτι δεν βλεπω τα ματς και βγαζω λεφτα απο Αγγλια. Αυτο δε σε κνει λιγο να σκεφτεις οτι το να βλεπεις τα ματς δεν ειναι σημαντικος παραγοντας επιτυχιας?
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:04 pm

και επιπροσθετως δεν εχω πει πτε οτι δεν εχω αποψη αγωνιστικη τουλαχιστον για ιταλια, εκτος κι αν εισαι κι εισαι κι εσυ στο ιδιο σπιτι μαζι μου με τον μιχαλη :xaxaxa:

το οτι διαφωνεις ομως στο οτι δε χρειαζεται να τις βλεπεις κιολας θα πρεπει να ειναι το κυριως θεμα και οχι το απο που εχω εγω ΚΥΡΙΩΣ κερδη, νομιζω.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:06 pm

vasilis wrote:
Ωραια. Αντε για να συνεχισουμε τη συζητηση να δεχτω οτι ως εδω εχεις δικιο.
Δεχομαστε λοιπον οτι τα βλεπεις τα ματς και βγαζεις λεφτα απο Ιταλια και οτι δεν βλεπω τα ματς και βγαζω λεφτα απο Αγγλια. Αυτο δε σε κνει λιγο να σκεφτεις οτι το να βλεπεις τα ματς δεν ειναι σημαντικος παραγοντας επιτυχιας?

τωρα τα ειπες ολα.
το ειπα μολις.
εκει ειναι η διαφωνια μας φιλε, τοσο απλα.
εγω θελω να βλεπω εσενα δε σε πολυκαιει.
δεν ειναι κακο.
εφοσον μπορεις εσυ μπορω κι εγω τσαμπα το συζηταμε, καλο ειναι αλλα διαφωνουμε.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:07 pm

Εξήγησε μου λίγο ρε φίλε το αγωνιστική άποψη... Είπαμε 380 ματς την χρονιά στην Serie A και άλλα 462 στην Serie B (χωρίς τα play off)... Πόσα από αυτα τα 842 παιχνίδια βλέπεις ΟΛΟΚΛΗΡΑ όλη την χρονιά??
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:10 pm

Το κυριως θεμα ειναι αν μπορω να εχω κερδη απο μια κατηγορια που ασχολουμαι και πως Μαριε. ΚΑι απο τη στιγμη που 9 χρονια που παιζω (το δειγμα δεν ειναι μικρο πλεον) ξερω οτι πληρωνομαι καλα κατα τακτα χρονικα διαστηματα απο ομαδες που δεν τις εχω δει, αλλα τις γνωριζω με αλλο τροπο, τοτε ασε με να πιστευω οτι σημαντικοι παραγοντες επιτχιας στο στοιχημα δεν ειναι το να εχεις δει τις ομαδες, αλλα πολλα πολλα αλλα πραγματα. Η τηλεθεαση μπορει να ειναι και ο 10ος παραγοντας. Ε λεω να τον προσπερασω. Χωρις αυτο να σημαινει πως οποτε μπορω δεν καθομαι να δω ματς. Γιατι βλεπω πολλα. Να ναι καλα η τεχνολογια μας βοηθαει σε αυτο πλεον
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:15 pm

filologos wrote:
Εξήγησε μου λίγο ρε φίλε το αγωνιστική άποψη... Είπαμε 380 ματς την χρονιά στην Serie A και άλλα 462 στην Serie B (χωρίς τα play off)... Πόσα από αυτα τα 842 παιχνίδια βλέπεις ΟΛΟΚΛΗΡΑ όλη την χρονιά??
να στο εξηγησω, ειναι πολυ απλο.
ξεκιναει η χρονια και μελεταω τις ομαδες απο ροστερ, μεταγραφες κλπ.
μεσα στη χρονια, κοιταω αποτελεσματα, κοιταω αγωνες, φασεις και το κυριοτερο το πως διαμορφωθηκε το αποτελεσμα, ποιος επαιξε μπαλα και ποιος οχι, ποιοςαδικειται κλπ
κοιταω τις ομαδες π.χ. ποιες ειναι γρηγορες, ποιες παιζουν αντεπιθεση, ποιες ειναι φανελες, τα παντα ολα.
τα βαζω ολα κατω, βαθμους, φορμες, απουσιες, ξανακοιταω ρεπορταζ, εχω και δυο ακρες καλες απεναντι και τελος.
δεν ειναι δυσκολο.
καλες ειναι οι βαθμολογιες κλπ αλλα πρεπει να βλεπεις τις ομαδες για μενα.
μιλαω για σοβαρα στοιχηματα τωρα ε, οχι γενικα.
και αυτο φυσικα ειναι κατι που δε γινεται σε ενα χρονο, θελει ενασχοληση και παθος να εχεις.
να ξερεις οτι λειπει ο ταδε ο βασικος αλλα ο δεινα ο αναπληρωτης ειναι το ιδιο καλος και δεν μετραει η απουσια που σου πασαρει ο τιπστερ ο καθενας. αυτο κι αν δεν το ξερω, αν μπορεσω το μαθαινω η μπορει να το εχω δει.


Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:17 pm

vasilis wrote:
Το κυριως θεμα ειναι αν μπορω να εχω κερδη απο μια κατηγορια που ασχολουμαι και πως Μαριε. ΚΑι απο τη στιγμη που 9 χρονια που παιζω (το δειγμα δεν ειναι μικρο πλεον) ξερω οτι πληρωνομαι καλα κατα τακτα χρονικα διαστηματα απο ομαδες που δεν τις εχω δει, αλλα τις γνωριζω με αλλο τροπο, τοτε ασε με να πιστευω οτι σημαντικοι παραγοντες επιτχιας στο στοιχημα δεν ειναι το να εχεις δει τις ομαδες, αλλα πολλα πολλα αλλα πραγματα. Η τηλεθεαση μπορει να ειναι και ο 10ος παραγοντας. Ε λεω να τον προσπερασω. Χωρις αυτο να σημαινει πως οποτε μπορω δεν καθομαι να δω ματς. Γιατι βλεπω πολλα. Να ναι καλα η τεχνολογια μας βοηθαει σε αυτο πλεον
συμφωνουμε παιδι μου, σε αυτο.
η θεση του παραγοντα μετραει, εσυ τον βαζεις στην 10η.
στην θεση νουμερο ενα αν σε ενδιαφερει και ειμαι σιγουρος οτι θα συμφωνησεις μαζι μου ειναι η εμπειρια.
τα βαζει ολα κατω.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:18 pm

Α γεια σου. Μου τα πρηξες αλλα τωρα ειπες κατι σωστο. Δες ο ιδιος τι εγραψες. Ειπες ολους τους λογους που πρεπει να κοιτας. Ασε με λοιπον με την τηλεθεαση.
Μην ξαναδιαφωνησεις μαζι μου που μολις συμφωνησα μαζι σου, μονο και μονο για να διαφωνησεις, θα σε μπινελικωσω να το ξερεις. ΚΑι μετα δεν εχει χεσιμο για αλλες 3 μερες. Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:19 pm

Hammer wrote:
filologos wrote:
Εξήγησε μου λίγο ρε φίλε το αγωνιστική άποψη... Είπαμε 380 ματς την χρονιά στην Serie A και άλλα 462 στην Serie B (χωρίς τα play off)... Πόσα από αυτα τα 842 παιχνίδια βλέπεις ΟΛΟΚΛΗΡΑ όλη την χρονιά??
να στο εξηγησω, ειναι πολυ απλο.
ξεκιναει η χρονια και μελεταω τις ομαδες απο ροστερ, μεταγραφες κλπ.
μεσα στη χρονια, κοιταω αποτελεσματα, κοιταω αγωνες, φασεις και το κυριοτερο το πως διαμορφωθηκε το αποτελεσμα, ποιος επαιξε μπαλα και ποιος οχι, ποιοςαδικειται κλπ
κοιταω τις ομαδες π.χ. ποιες ειναι γρηγορες, ποιες παιζουν αντεπιθεση, ποιες ειναι φανελες, τα παντα ολα.
τα βαζω ολα κατω, βαθμους, φορμες, απουσιες, ξανακοιταω ρεπορταζ, εχω και δυο ακρες καλες απεναντι και τελος.
δεν ειναι δυσκολο.
καλες ειναι οι βαθμολογιες κλπ αλλα πρεπει να βλεπεις τις ομαδες για μενα.
μιλαω για σοβαρα στοιχηματα τωρα ε, οχι γενικα.
και αυτο φυσικα ειναι κατι που δε γινεται σε ενα χρονο, θελει ενασχοληση και παθος να εχεις.
να ξερεις οτι λειπει ο ταδε ο βασικος αλλα ο δεινα ο αναπληρωτης ειναι το ιδιο καλος και δεν μετραει η απουσια που σου πασαρει ο τιπστερ ο καθενας. αυτο κι αν δεν το ξερω, αν μπορεσω το μαθαινω η μπορει να το εχω δει.

Σωστά όλα αυτά που λές ρε φίλε... Σίγουρα είναι παράγοντες... αλλά δεν μου απαντάς στην ΠΟΛΥ απλή ερώτηση που έκανα... Ποσους αγωνες ολοκληρους ειδες την χρονια που μας περασε απο τους 842 των 2 πρωταθληματων της Ιταλιας


Και μια διόρθωση... Φάσεις (δλδ στιγμιότυπα) είναι ότι χειρότερο μπορεί να κάνει κάποιος για να κρίνει μια ομάδα... ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ οι εκπομπες αυτό που κάνουν είναι να παίρνουν ότι καλύτερο έχει να προσφέρει ένα παιχνίδι και να το δείχνουν σε ένα 3λεπτο κλιπάκι... Ε ok εμένα προσωπικά να δω στιγμιότυπα δεν μου λέει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ... Το πολύ πολύ να τα δω για να γουστάρω κάνα καλό γκολάκι αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα μετρήσουν στην άποψη που θα έχω για μία ομάδα...


Last edited by filologos on Tue Jun 29, 2010 1:23 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:22 pm

ΕΓΩ ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟ Κ ΔΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.
ΕΙΠΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΣΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Κ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ, ΣΕ ΜΠΑΛΑ Κ ΜΠΑΣΚΕΤ. ΕΙΝΑΙ Κ ΣΥΝΤΟΜΕΣ ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΓΩΝΕΣ.
ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΟΒΑΡΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ, ΑΝ ΔΕ ΔΩ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 6-8 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.
ΦΕΤΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΕΠΑΙΞΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΟΥΤΕ ΤΟ 10% ΟΣΩΝ ΕΠΑΙΞΑ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ. Κ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ. ΘΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Κ ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΑ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ, ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝ ΜΕ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΑ.
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΖΗΤΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΠΛΕΟΝ.
ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΟΜΩΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΧ ΑΝ ΤΟ ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΚΑΛΙΑΡΙ 1-1 ΗΡΘΕ ΔΙΚΑΙΑ ΒΑΣΕΙ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Η΄ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Η ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ ΕΧΑΣΕ ΜΑΛΛΙΑ.
ΤΟ ΡΕΑΛ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ 0-1 ΗΡΘΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ Η ΜΑΓΙΟΡΚΑ Η΄ ΓΙΑΤΙ Η ΡΕΑΛ ΕΧΑΣΕ ΜΑΛΛΙΑ.
ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΥΧΑΙΑ. ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΠΙΑΣΑΤΕ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ (ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΝΑ ΔΙΝΩ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ) ΠΡΟΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΒΑ. ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ Κ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΓΩ ΤΑ ΓΡΑΦΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ. ΑΝΤΕ Κ Ο SEIRIOS Laughing .
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο GALIZIANOS. ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΛΙΓΑ ΛΟΓΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ ΑΝ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΠΑΛΑ Η΄ΟΧΙ.
ΒΕΒΑΙΑ, ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΪΤ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΩΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ, ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΕΣ. Ο GALIZIANOS ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΙΣΠΑΝΙΑ, ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ Κ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ Κ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ, ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ, Ο GALIZIANOS ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ.
ΑΥΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΑΤΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΟ ΤΟ 90ΛΕΠΤΟ. Κ ΜΟΝΟ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΗ ΝΟΒΑ ΩΡΙΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ, ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ Κ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΗ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩ Κ ΟΛΟΚΛΗΡΑ. ΦΕΤΟΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΗ ΡΕΑΛ ΣΤΟ ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΜΑΤΣ, ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΚΕΙ.
Κ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΚΕΙ Κ ΒΓΗΚΑΝ 2 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΦΕΤΟΣ, ΤΣΙΜΠΗΣΑ Κ ΙΓΚΟΥΑΪΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Laughing
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΧΟΛΙΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:26 pm

κοιτα τι ρωταει ο μιχαλης τωρα :xaxaxa:
μα ειναι κουβεντα αυτη ρε φιλε?
αντε και ειδα 100 το πολυ αυτο που θες να πεις δεν εχει νοημα.
ο καρπετοπουλος -τυχαιο αυτο το ονομα- τους βλεπει ολους ρε μλκ για να εχει αποψη?
ειναι η αποψη που εχεις βλεποντας παιχνιδια και απο την τριβη σου με το πρωταθλημα.
τωρα αν εσυμου πεις οτι η τριβη με σεριε β ειναι ιδια με την τριβη με αγγλια 3 δεκτο παω πασο και το κοβω.

υγ
και οι φασεις εχουν νοημα αν συνδευονται απο ρεπορταζ καλο.

Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:29 pm

Hammer wrote:

αντε και ειδα 100 το πολυ αυτο που θες να πεις δεν εχει νοημα.


Ok με κάλυψες πλήρως... Δεν είδες 85 που είπα εγω (10%) αλλά 100.. αυτό ήθελα να μου πεις..

Ρε μήπως είμαι στο σπίτι σου πιο συχνά απ όσο νομίζεις??? :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:29 pm

Παίδες, επιτρέψτε μου να πω κι εγώ την άποψή μου. Για μένα είναι πολύ μεγάλο αβαντάζ να μπορείς να παρακολουθείς έναν αγώνα, έναν οποιονδήποτε αγώνα, ακόμη και άσχετου πρωτα;θλήματος, γιατί έτσι μπορείς να βγάλεις λεφτά ΄στο λάιβ, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Γι αυτό που λέτε, είναι απαραίτητο για μένα, όταν προτείνεις κάτι, να έχεις εικόνα της ομάδας που προτείνεις. Εικόνα μπορεί να έχεις ποικιλοτρόπως. Μπορεί να κάτσεις να δεις παιχνίδια της, μπορεί να κάσεις να δεις στατιστικά της και φάσεις από τους αγώνες της, μπορείς να κάτσεις να διαβάσεις τη ροή του παιχνιδιού από ένα site, αλλά σίγουρα πρέπει να έχεις εικόνα από την ομάδα και γενικότερα από τη διοργάνωση.

Προσωπικά αν με ρωτήσετε, από τα πρωταθλήματα με τα οποία ασχολήθηκα στοιχηματικά το χειμώνα μπου μας πέρασε, για το 90 % είχα άποψη παρακολουθώντας με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Και μπορεί να έχω κάνει αρκετούς κουβάδες, αλλά είμαι πραγματικά υπερήφανος για κάτι 10αρια και 7αρια και 4αρια που δεν υποήρχαν πουθεν΄και τα βγάζαμε από δω στη φόρα.
Ειδικά το Μπενφίκα-Γκιμαράες 0-1 με 10 αποδοσούλα ακόμητο θυμάμαι :xaxaxa: κι ένα διπλό της Λάρισας στην Ξάνθη θυμάμει, με κάτι γατάκια από δω μέσα να μου το παίζουν και μπρούκλιδες και να θέλουν να μου κάνουν τους μπουκ whistle whistle whistle whistle

Απλά θέλω να πω πως απαραίτητα πρέπει να έχουμε εικόνα από τα πρωταθλήματα με τα οπο΄΄ια ασχολούμσατε, είτε αυτή προέρχεται απόπαρακολούθηση αγώνων (τηλεοπτική), είτε από διάφορους άλλους τρόπους.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:30 pm

Χιλιες φορες προτιμοτερο να διαβασεις απο μια εγκυρη εφημριδα της χωρας το report του αγωνα παρα να δεις τις φασεις. Αυτο για μενα ειναι αδιαπραγματευτο. Γιατι αμα ηταν το αντιθετο κοβω την Αγγλια, βλεπω το 1ο 5λεπτο της Αθλητικης Κυριακης και το γυριζω στη Β Εθνικη
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:36 pm

Συμφωνώ απολύτως με τον Βασίλη... Δεν μπορεί να βλέπεις φάσεις ενός αγώνα για να σχηματίσεις άποψη για μια ομάδα... Δηλαδή τι άποψη μπορείς να σχηματίσεις από ένα 3λεπτο κλιπάκι που δείχνει τις ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ στιγμές των 2 ομάδων σε ένα 90λεπτο παιχνίδι???
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:38 pm

παω στοιχημα οτι και ο μπιλαρας συμφωνει μαζι σας Razz Razz
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
την κανω για σπιτι, μη με μελετατε τωρα που θα λειπω γιατι εχω σουφλε, μη καταπιω κανα μακαρονι ολοκληρο :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:38 pm

vasilis wrote:
Χιλιες φορες προτιμοτερο να διαβασεις απο μια εγκυρη εφημριδα της χωρας το report του αγωνα παρα να δεις τις φασεις. Αυτο για μενα ειναι αδιαπραγματευτο. Γιατι αμα ηταν το αντιθετο κοβω την Αγγλια, βλεπω το 1ο 5λεπτο της Αθλητικης Κυριακης και το γυριζω στη Β Εθνικη

ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΜΕ ΤΗ Β ΕΘΝΙΚΗ, ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΡΩΜΙΑ Κ ΤΗΝ ΜΠΟΧΑ.
Κ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΝΟΜΙΖΩ Ο ΕΡΝΕΣΤΟΣ, ΤΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΤΑΜΕΙΟ. ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ, ΣΕ ΣΤΕΛΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΑΜΕΙΟ.
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΦΟΔΙΟ.
ΟΠΩΣ ΠΧ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ, ΑΝ ΠΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΦΑΙΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΕΙΣ, ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ cheers cheers cheers
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 1:39 pm

Από φάσεις μόνο δεν μπορείς να έχεις άποψη, μη λέμε χαζά. Απλά ο Μάριος είπε ότι αν οι φάσεις συνοδεύονται από καλό ρεπορτάζ γίνεται δουλειά, και δεν έχει άδικο. Αν διαβάζεις τη ροή του αγώνα από κα΄που πχ bbc μπορείς να κρίνεις τον τρόπο παιχνιδιού μιας ομάδας, τις φάσεις, τις ευκαιρίες κλπ και ουσιαστικά είσαι κοντά στην πραγματική εικόνα του παιχνιδιού
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 EmptyTue Jun 29, 2010 9:46 pm

KAISARAS wrote:
ΕΓΩ ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟ Κ ΔΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.ΕΙΠΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΣΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Κ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ, ΣΕ ΜΠΑΛΑ Κ ΜΠΑΣΚΕΤ. ΕΙΝΑΙ Κ ΣΥΝΤΟΜΕΣ ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ, ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΓΩΝΕΣ.
ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΟΒΑΡΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ, ΑΝ ΔΕ ΔΩ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 6-8 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.
ΦΕΤΟΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΕΠΑΙΞΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ. ΟΥΤΕ ΤΟ 10% ΟΣΩΝ ΕΠΑΙΞΑ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ. Κ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ. ΘΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Κ ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΑ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ, ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝ ΜΕ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΑ.
ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΖΗΤΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΠΛΕΟΝ.
ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΟΜΩΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΧ ΑΝ ΤΟ ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ - ΚΑΛΙΑΡΙ 1-1 ΗΡΘΕ ΔΙΚΑΙΑ ΒΑΣΕΙ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Η΄ ΑΣ ΠΟΥΜΕ Η ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ ΕΧΑΣΕ ΜΑΛΛΙΑ.
ΤΟ ΡΕΑΛ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ 0-1 ΗΡΘΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ Η ΜΑΓΙΟΡΚΑ Η΄ ΓΙΑΤΙ Η ΡΕΑΛ ΕΧΑΣΕ ΜΑΛΛΙΑ.
ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΥΧΑΙΑ. ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΠΙΑΣΑΤΕ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ (ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΝΑ ΔΙΝΩ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ) ΠΡΟΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΒΑ. ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ Κ ΚΑΝΕΙΣ, ΕΓΩ ΤΑ ΓΡΑΦΑ, ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ. ΑΝΤΕ Κ Ο SEIRIOS Laughing .
ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο GALIZIANOS. ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΛΙΓΑ ΛΟΓΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ ΑΝ ΕΠΑΙΞΑΝ ΜΠΑΛΑ Η΄ΟΧΙ.
ΒΕΒΑΙΑ, ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΪΤ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΩΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ, ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΕΣ. Ο GALIZIANOS ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΙΣΠΑΝΙΑ, ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ Κ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ Κ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ, ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ, Ο GALIZIANOS ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ.
ΑΥΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΑΤΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΟ ΤΟ 90ΛΕΠΤΟ. Κ ΜΟΝΟ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΗ ΝΟΒΑ ΩΡΙΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ, ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ Κ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΗ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩ Κ ΟΛΟΚΛΗΡΑ. ΦΕΤΟΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΗ ΡΕΑΛ ΣΤΟ ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΜΑΤΣ, ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΚΕΙ.
Κ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΚΕΙ Κ ΒΓΗΚΑΝ 2 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΦΕΤΟΣ, ΤΣΙΜΠΗΣΑ Κ ΙΓΚΟΥΑΪΝ ΓΙΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Laughing
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΧΟΛΙΑ.
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ <ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ> ΧΑΧΑΧΑ :xaxaxa:
ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΤΑΝ ΠΟΣΟ ΘΑ ΓΡΑΦΕ;;;;;;;;;
-ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ.....Η ΔΟΜΗ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!
ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΗΤΑΝ ΦΤΙΑΓΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ!!!!!!!!
-ΑΞΙΟΣ-------------------
Back to top Go down
Sponsored content





Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Δ-Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ (17-18-19-20-21-22-23 Μαϊου 2010)...Επιθυμία

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Θεωρίες - Συστήματα - Στατιστική-
Jump to: