BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)

Go down 
+6
KAISARAS
Hammer
vasilis
suspect
filologos
pontiak
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:33 am

Μιχάλη, το ξέρω... αυτό απλώς ήταν σχόλιο για το "δε μου λέει τίποτα"... αν κερδίζει συνεχώς, λέει Very Happy

Βασίλη, είπα απ'την πρώτη κουβέντα όχι χωρίς να το αναλύσω δε βρίσκω ότι η κάβα εξυπηρετεί σε τίποτα... Καπάκι τον κόπο της ανάλυσης τον έκανες εσύ και ο Μάριος και συμφωνώ...
Το εντυπωσιακό είναι ότι ακόμα και οι "υποστηρικτές" λένε ότι δεν είναι ενδεικτική Very Happy
Αφου ΟΛΟΙ λέτε ότι δεν είναι ενδεικτική τι τη θέλετε ρε παιδιά;
Μιχάλη, ακόμα κι εγώ που τα διαβάζω συνεχώς, σε πληροφορώ ότι ουδέποτε πρόσεξα η θυμήθηκα αν μετά από κέρδος μαζεύτηκες, η αντίστροφο ή οτιδήποτε Very Happy

Η κάβα μπορεί να είχε νόημα αν ήταν διαγωνισμός να κοντραριστούμε να δούμε τι θα βγει να γελάσουμε. Σε τιπ δεν έχει, και εντελώς συμφεροντολογικά για το σάιτ, αυτή τη στιγμή ειδικά η εικόνα της κάνει ζημιά...
Χαζός είναι ο Μπιλάρας νομίζεις που δεν έχει; Razz Razz Razz Razz
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:43 am

suspect wrote:

Χαζός είναι ο Μπιλάρας νομίζεις που δεν έχει; Razz Razz Razz Razz


AΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ.!!!!!!!!
ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΚΙ Ο ΦΟΥΣΤΗΣ ΣΦΑΖΕΙ Razz
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:43 am

Την θέλουμε γιατι πρεπει να υπαρχει εστω και ενα υποτυπωδες δειγμα... τίποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:44 am

Ομολογουμένως έχεις δίκιο τώρα σε αυτό που λες...
Με την πρώτη ματιά κάνει κακό...
Αλλά κι από την άλλη, δείχνει ότι δεν είμαστε κρυψίνοι..
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:44 am

Apostolis wrote:
suspect wrote:

Χαζός είναι ο Μπιλάρας νομίζεις που δεν έχει; Razz Razz Razz Razz


AΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ.!!!!!!!!
ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΚΙ Ο ΦΟΥΣΤΗΣ ΣΦΑΖΕΙ Razz


Καλά σε αυτά είναι μανούλα ο Κώστας...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:45 am

Πάντως με βάση την συζήτηση, πιο εύκολα καταλήξαμε σε σημείο στο Γερμανία-Αγγλία παρά στο καβα ή όχι
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:46 am

Δεν είναι το θέμα να καταλήξουμε κάπου Chris... Απλή αντιπαραβολή απόψεων είναι... Είναι απο τις συζητήσεις που μπορεί να μην καταλήξουν κάπου αλλά έχει την "ομορφιά" της
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:50 am

chris1983 wrote:
Αλλά κι από την άλλη, δείχνει ότι δεν είμαστε κρυψίνοι..

Αυτό είναι μεγάλη κουβέντα φίλε....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:50 am

για ποια διαχειρση μιλατε τωρα ρε παιδες?
εσυ ρε μαικ εχεις τωρα τοσες μερες που χωνεις κατοσταρια σε οτι στοιχημα κι αν παιξεις.
αυτο ειναι διαχειριση?
οχι φυσικα. απλα εχεις παρασυρθει απο τη χασουρα κ προσπαθεις να καλυψεις να ερθεις απο πανω. κανω λαθος? αν κανω πες μου.
η καβα παρασερνει ακομα και αυτον που γραφει σε λαθη.
και ξανα σε εσενα θα αναφερθω μιχαλη...μεχρι και 1,20 δε θυμαμαι ποσο επαιξες μεσω καβας ενω μεχρι φετος αλλα ελεγες...οτι δεν υφιστανται τετοια ποσοστα κλπ. αλλα ξες τροπο παιχνιδιου απο φετος?ναι εστω. ακομα κι ετσι ομως η καβα ηταν αυτη που σε εκανε να αλλαξεις. σε παρεσυρε και σε τεντωσε.
ειπαμε εγω εβαλα πρωτος αλλα μαλακας δεν ειμαι ουτε γαιδαρος. λεω οτι πλεον ειναι βλακεια, οπως βλακεια ειναι και η προγνωση με τη μορφη που τη βλεπω γενικα.
τωρα για αυτο που λεει ο βασιλης για τις μικρες αγγλιας θα συμφωνησω μεν οτι δεν μπορεις να βλεπεις τις ομαδες αλλα να μου πεις κ τον τροπο που παιζεις τοτε. τι κανεις?κοιτας τις βαθμολογιες, τις απουσιες κ τη φορμα και παιζεις? τι εισαι λογιστης? παω πασο.
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:52 am

Ναι αλλά καλό δεν θα ήταν να βγει και μια άκρη, ώστε να δούμε αν θα υπάρχει ή όχι την νέα σαιζόν?

Εκτός κι αν θέλεις να υπάρχει οπότε ΟΚ, την αφήνουμε ως έχει! Δεν ενοχλεί κανέναν.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:54 am

Και δίκιο έχεις Μάριε και άδικο... Δηλαδη τι ποσό να βάλω στην δυάδα Ολλανδια - οβερ Βραζιλια που δίνει 2,91 απόδοση??? 50 μονάδες??? Και να είδες βαράω 100αρες και για να καλύφτω όπως λες αλλά και γιατι πιστεύω πολυ αυτά που προτείνω... και οκ Στο μουντιάλ βαραω 100αρες και στις τελευταιες αγωνιστικες των πρωταθληματων... Ξαναλέω και είναι και δεν είνα λάθος...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:56 am

Hammer wrote:
τωρα για αυτο που λεει ο βασιλης για τις μικρες αγγλιας θα συμφωνησω μεν οτι δεν μπορεις να βλεπεις τις ομαδες αλλα να μου πεις κ τον τροπο που παιζεις τοτε. τι κανεις?κοιτας τις βαθμολογιες, τις απουσιες κ τη φορμα και παιζεις? τι εισαι λογιστης? παω πασο.

Εγραψα οτι ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΕΚΕΙ ΚΑΗΚΕ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ Ή ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ "ΤΗΝ ΠΕΙΣ" ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ?
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:57 am

κρις η κουβεντα ειναι κουβεντα.
προσωπικα ειμαι διατεθειμενος να γινω κωλος με καποιον εδω μεσα και δε με νοιαζει κ καθολου.
και αυριο ουτε γατα ουτε ζημια. ετσι ειμαι.
ουτε νταντα θα κανει καποιος καποιον ουτε δε θα τον ξαναπαιξει αυριο στο κρυφτο.
αλλιως θα στελναμε ολοι ενα κειμενο και ολα καλα.
και επειδη εχω χρονια που κοιταω φορουμ κλπ αυτα που γινονται εδω μεσα δε γινονται πουθενα απο αποψη διαλογου.
το προβλημα εδω ειναι οτι εχουμε μαζευτει πολλοι ισχυρογνωμονες, το καλο ειναι οτι εχουμε αποψη. και αυτο το καλο υποσκελιζει ολα τα κακα χαριν του διαλογου.

υγ
ωραια τα λεω ε?
ειναι που εχεσα :xaxaxa:
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 11:57 am

chris1983 wrote:
Ναι αλλά καλό δεν θα ήταν να βγει και μια άκρη, ώστε να δούμε αν θα υπάρχει ή όχι την νέα σαιζόν?

Εκτός κι αν θέλεις να υπάρχει οπότε ΟΚ, την αφήνουμε ως έχει! Δεν ενοχλεί κανέναν.

Αν δεν θέλεις κάβα μην βάζεις.. Και εσύ και όποιος άλλος από τα παιδιά γράψει στο site την νέα σαιζόν.. Αλλά ακόμα και αν δεν βάλεις/βάλετε/βάλουμε κάβα αυτό που θα υπάρχει σίγουρα είναι μια ένδειξη του πονταρίσματος

ΠΧ
Δυάδα Τότεναμ 1 (1,80) - Βαλένθια 2 (2,15)
Απόδοση : 3,87
Bet : 4/10
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:00 pm

Βαλενθια του χρονου να παιξεις μονος ρε παπαρα Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:01 pm

Ε αύτη μου ήρθε στο μυαλό αυτήν έβαλα...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:01 pm

Ακόμα κάβες με νούμερα και καμιά κάβα της προκοπής με ποτάκια να γουστάρουμε... Α ρε ταγάρια... Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 620252
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:01 pm

Hammer wrote:
ουτε δε θα τον ξαναπαιξει αυριο στο κρυφτο.

Σήμερα θα τα φυλάς συνέχεια εσυ για τιμωρία :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:02 pm

vasilis wrote:
Συμφωνησα με Μαριο γιατι νομισα οτι οταν εγραψε για καποιον να βλεπει μπάλα εγω κατάλαβα να "βλεπει" μπάλα. ΝΑ κατέχει το άθλημα. Αν πχ περιμενει από όλους μάς που ασχολούμαστε με τις "μικρές Αγγλίες" να έχουμε δει τις ομάδες, τότε ας μην ξαναδιαβάσει κανέναν. Δε χρειάζεται να εχω δει την Κετερινγκ για να την ποντάρω στο 7,00΄. Άλλα χρειαζεται να "βλέπω". Και ειδικα σ'αυτες τις κατηγοριες που αμα κοιτας μονο τη βαθμολογια καηκες.
εγω αυτο ειδα βασιλη.
και καταλάβα αυτο που εγραψα.
αν κανω λαθος δεν ειναι κακο. με διορθωσες και τελος.
οταν λες ''βλεπεις'' τι ακριβως βλεπεις ομως? αυτο να μου πεις. ενστικτο βαζεις? ταλεντο?
και πιστεψε με οτι δεν θελω να στην πω. ειναι χρονιες αποριες μου αυτες με αυτους που ασχολουνται με μικρρες αγγλιας που προσωπικα πιστεω οτι ειναι απατη. οκ ειμαι εμπαθης το λεω εδω κανω λαθος.
απαντησεις θελω ομως.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:03 pm

filologos wrote:
Hammer wrote:
ουτε δε θα τον ξαναπαιξει αυριο στο κρυφτο.

Σήμερα θα τα φυλάς συνέχεια εσυ για τιμωρία :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
μικρος φυλαγα αλλα αν σε 10' δεν τους εβρισκα την εκανα για κυνηγητο. :xaxaxa:
γιαυτο προσεχτε μη μεινετε στις κρυψωνες αιωνια :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:03 pm

filologos wrote:
chris1983 wrote:
Ναι αλλά καλό δεν θα ήταν να βγει και μια άκρη, ώστε να δούμε αν θα υπάρχει ή όχι την νέα σαιζόν?

Εκτός κι αν θέλεις να υπάρχει οπότε ΟΚ, την αφήνουμε ως έχει! Δεν ενοχλεί κανέναν.

Αν δεν θέλεις κάβα μην βάζεις.. Και εσύ και όποιος άλλος από τα παιδιά γράψει στο site την νέα σαιζόν.. Αλλά ακόμα και αν δεν βάλεις/βάλετε/βάλουμε κάβα αυτό που θα υπάρχει σίγουρα είναι μια ένδειξη του πονταρίσματος

ΠΧ
Δυάδα Τότεναμ 1 (1,80) - Βαλένθια 2 (2,15)
Απόδοση : 3,87
Bet : 4/10

Βασιλάκη άνοιξε τα μάτια σου... Γράφει Π.Χ. ο άνθρωπος... Προ Χριστού... Τώρα φυσικά και όχι... Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:05 pm

μπορει να εννοει και Προ Χεσιματος ρε μλκ γιαννη :xaxaxa:
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:05 pm

Ρε Μάριε δηλαδή εσύ θέλεις να μου πεις πως βλέπεις όλους τους αγώνες της Ιταλίας?? Ακόμα και την Serie A... εγώ συο λέω πως δεν βλέπεις ούτε το 1/10 των συνολικών αγώνων της χρονιάς... Οπότε μην λες να βλέπουμε τις μικρές Αγγλίας με την κυριολεκτική έννοια του όρου όταν καλά καλά δεν μπορούμε ΟΛΟΙ μας να δούμε ολα τα παιχνίδια του Ισπανίκού ή Ιταλικού πρωταθλήματος...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:07 pm

Φιλολογε: Αν είναι για 4/10 και @@ριες, προτιμώ την κάβα! είναι πολύ πιο συγκεκριμένη και πιο αντιπροσωπευτική των πονταρισμάτων...

Χαμμερ: Φυσικά και η κουβέντα είναι πολύ καλό που γίνεται και μάλιστα με πολλοί καλούς συνομιλητές... Απλά αυτό που θα ήθελα είναι να καταλλήγαμε κάπου, αλλά δεν είναι κι απαραίτητο πάντα! Και στο συγκεκριμένο θέμα είναι λίγο περίεργα τα πράγματα, όπως φαίνεται κι απο την συμφωνο-διαφωνια μας μέχρι στιγμής
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 EmptyTue Jun 29, 2010 12:10 pm

filologos wrote:
Ρε Μάριε δηλαδή εσύ θέλεις να μου πεις πως βλέπεις όλους τους αγώνες της Ιταλίας?? Ακόμα και την Serie A... εγώ συο λέω πως δεν βλέπεις ούτε το 1/10 των συνολικών αγώνων της χρονιάς... Οπότε μην λες να βλέπουμε τις μικρές Αγγλίας με την κυριολεκτική έννοια του όρου όταν καλά καλά δεν μπορούμε ΟΛΟΙ μας να δούμε ολα τα παιχνίδια του Ισπανίκού ή Ιταλικού πρωταθλήματος...
δυο τινα συμβαινουνε
-η μενουμε στο ιδιο σπιτι και ξερεις τι κανω και ποσα ματς βλεπω.
-η παρανοησες και μπερδεψες δυο κατηγοριες που ολοι μπορουνε να τις δουνε με 5 αγγλικες που ειναι 5πλασια τα παιχνιδια και σπανια να δεις φαση απο μικρες.
και δε μικησα ποτε για ολα τα ματς. μη τα ισοπεδωνετε ολα.
Back to top Go down
Sponsored content





Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)   Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Με κάβα ή χωρίς (επιθυμία Βασίλη...)
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Δ-Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ (17-18-19-20-21-22-23 Μαϊου 2010)...Επιθυμία

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Θεωρίες - Συστήματα - Στατιστική-
Jump to: