BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+8
filologos
Apostolis
pontiak
lipton
suspect
Ernesto
Hammer
KAISARAS
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 12:56 pm

Apostolis wrote:
ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΝΤΟΠΙΣΑΝ ????????
ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ , ΤΟ ΕΙΧΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΦΥΣΙΚΑ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΕΙΧΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΨΑΞΕ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΨΑΞΕ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ Η ΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΟΓΚΟΥ.
ΣΤΟΝ ΑΜΠΙΝΤΑΛ ΔΛΔ ΠΩΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ? ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.

ΠΡΩΤΟΝ. ΚΩΛΟΝΟΣΚΟΠΗΣΗ ,ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΦΕΝΕΤΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ ΟΓΚΟΥ.
ΔΕΥΤΕΡΟΝ.ΑΞΟΝΙΚΗ 5 ΣΗΜΕΙΩΝ
ΤΡΙΤΟΝ. ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΤΟΜΟΓΡΑΦΙΑ.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΑΜΠΙΝΤΑΛ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ

Για όγκο στο συκώτι κάνεις κωλονοσκόπηση;
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 12:58 pm

ΒΕΒΑΙΩΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ ΕΚΕΙ ΤΥΧΑΙΑ. ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΗΡΘΑΝ.ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΠΟΛΥΠΟΔΩΝ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ.

Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 1:00 pm

Apostolis wrote:
ΒΕΒΑΙΩΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥΠΟΔΕΣ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΝ ΕΚΕΙ ΤΥΧΑΙΑ. ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΗΡΘΑΝ.ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΠΟΛΥΠΟΔΩΝ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ.


Καλά δεν το ξέρω το θέμα επομένως δεν υπάρχει λόγος να σε αμφισβητήσω. Πάντως ρε συ αυτοί καθημερινά κάνουν εξετάσεις φαντάζομαι και ίσως και πιο εξειδικευμένες εξετάσεις
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 1:05 pm

ΟΧΙ ΕΝΤΑΞΕΙ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΟ. ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΞΕΡΩ. ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 1:31 pm

Καλά το να ψάχνετε ρε θηρία πως βρήκανε τον όγκο στον Αμπιντάλ πάει να πει οτι πρέπει να βαριέστε υπερβολικά... Χαχαχαχα... Μπορεί να είχε ενοχλήσεις, μπορεί και τυχαία... Το θέμα είναι οτι το βρήκανε και μακάρι να είναι καλοήθης και σε νηπιακό στάδιο μπας και την βγάλει καθαρή...

Για το θέμα των επεισοδίων τι να πούμε οκ... Μπορεί να φάει 10 αγωνιστικές? Μπορεί να πέσει κατηγορία? Στα παπάρια μου... Καλά θα του κάνουν... Και μην μου πει κανείς οτι δεν έγινε το ίδιο με τον Γαύρο, το ξέρω, αλλά και εκεί την ίδια άποψη είχα... Απαράδεκτος ο Σάχα που συνέχισε το ματς και φυσικά ακόμα πιο απαράδεκτος ο διαιτητής που δεν το διέκοψε από εκείνη την στιγμή... Δηλαδή αν τον έπαιρνε στο κεφάλι και τον άφηνε στον τόπο θα συνεχίζαν να παίζουν? Ή πάμε στην λογική οτι οκ μωρέ δεν έβγαλε και αίμα...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 1:37 pm

Απαράδεκτος ο Σάχα που συνέχισε;;;;;;;;

Shocked Shocked Shocked
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 1:57 pm

Ναι ρε Χρήστο... Τι να συνεχίσεις όταν σε πετυχαίνουν με φωτοβολίδα? Να τους πει ένα άντε γαμηθείτε και να σηκωθεί να φύγει... Οι ποδοσφαιριστές είναι άμοιροι ευθυνών? Φυσικά δεν λέω οτι αυτοί φταίνε, αλλά δεν μπορεί να τα δέχονται ρε παιδιά... Από πρωταγωνιστές έχουν γίνει κομπάρσοι... Έλεος... Ας σταματήσουν να παίζουν λοιπόν αν γίνεται κάτι τέτοιο... Όχι ρε φίλε... Βγάλε τα γάντια και σήκω φύγε... Και μαζί του το ίδιο θα έπρεπε να κάνουν και οι υπόλοιποι... Και της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ... Γιατί κάποια στιγμή, κάποιος θα την φάει και θα είναι και το τελευταίο πράγμα που θα δει... Εκεί πρέπει να φτάσουμε? Δηλαδή σόρρυ, νευριάζω εγώ που το βλέπω και δεν νευριάζουν αυτοί που το ζούνε και τους χτυπάν?
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 2:00 pm

Αυτό δεν μπορεί να το΄κάνει κανένας αθλητής. Όταν στα παιχνίδια μεταξύ ολυμπιακού- πανθηναϊκού έχετε κάνει αμφότεροι τα πάντα μουνί, και πάικτες όπως ο Διαμαντίδης, ο Παπαλουκάς κλπ δεν είχαν τα κάκαλα να σηκωθούν να φύγουν, δεν μπορείς να περιμένεις κάτι τέτοιο από τον Σάχα. Ρεαλιστές να είμαστε...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 3:08 pm

Ας είμαστε ρεαλιστές, ας ζητάμε το αδύνατο ( Ερνέστο Τσε Γκουεβάρα)... Very Happy Very Happy

Δεν με νοιάζει ρε Χρήστο ποιος θα το κάνει... Εγώ ξέρω οτι παίζεται η σωματική τους ακεραιότητα... Αν δεν το αντιλαμβάνονται αυτοί οι ίδιοι, τι να πω... Και στην τελική, το ξέρω οτι ούτε καλύπτονται νομοθετικά από πουθενά, ούτε τπτ... Αλλά ποιος δεν θα υπερασπιστεί τον πρώτο ποδοσφαιριστή που θα σηκωθεί να φύγει από το γήπεδο σε μια τέτοια κατάσταση... Σε κάποια πράγματα πρέπει να ξέπερασεις τις αγκυλώσεις και να πας και κόντρα σε νόμους και διατάξεις... Το κεφάλι το δικό τους παίζουν... Στην τελική αν θες την γνώμη μου να το κάνει ένας ξένος ίσως και να είναι πιο εύκολο, από έναν Έλληνα... Γιατί αυτός σήμερα είναι εδώ, αύριο όχι...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 3:23 pm

Μα Γιάννη εγώ δε διαφωνώ στο ότι αυτό πρέπει κάποια στιγμή να γίνει ή καλύτερα στο ότι έπρεπε ήδη να έχει γίνει. Το θέμα είναι ότι στην πραγματικότητα δεν μπορεί να γίνει στη χώρα μας. Εδώ ρε συ μαζεύτηκαν οι ποοδοσφαιριστές να κάνουν απεργία ως διμαρτυρία σε φαινόμενα βίας και δεν μπόρεσαν να συμφωνήσουν. Και φυσικά η μεγάλη γελοιότητα ήταν του ολυμπιακού, που από κει που είχαν συμφωνήσει ξαφνικά έκαναν κωλοτούμπα. Γιατί άραγε; Εγώ λέω ότι οι παίκτες προφανώς και ήθελαν, αλλά δε δουλεύουν στο δημόσιο...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 3:41 pm

Ε ωραία αλλά επειδή εγώ έχω απαιτήσεις πρώτα από όλα από τους δικούς μου παίχτες, λέω οτι θα έπρεπε ήδη να το έχουν κάνει... Και στην τελική ας το κάνει ένας Σισέ και να δούμε αν μπορεί η διοίκηση να βγει και να πει το οτιδήποτε... Ας το έκανε από τον Ολυμπιακό ο Τζόρτζεβιτς παλιότερα, ένας Ιμπαγάσα σήμερα και ας έβγαινε να πει οτι θέλει μετά ο Μαρινάκης... Για μένα αυτό που λες για την κωλοτούμπα δεν ισχίει Χρήστο γιατί εδώ δεν μπορέσανε να συμφωνήσουν οι παίχτες όλως των ομάδων και αυτό γιατί ίσως σε κάποιες μικρότερες ομάδες όντως να δέχτηκαν πιέσεις και εκεί είναι πιο εύκολο να κάνουν πίσω... Ας κάνει ένας παχηλά αμοιβόμενος ποδοσφαιριστής την αρχή... Ας την κάνουν οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟ της ΑΕΚ, του Οσφπ, του ΠΑΟΚ κλπ και μετά ας ακολουθήσουν και οι παίχτες των μικρότερων ομάδων... Δεν το λέω για να τους καλύψω, αλλά αντιλαμβάνομαι οτι είναι πιο διστακτικοί, αν έχουν αντιδράσεις από την ομάδα τους...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 3:47 pm

Α και κάτι ακόμα που έχει περάσει στα πολύ ψιλά... Και επειδή λέμε για την Ελλάδα... Για μένα η μεγαλύτερη καφρίλα ήταν της Uefa... Στον αγώνα της Ρεάλ με την Λυών, οι παίχτες των δύο ομάδων, φορούσαν μπλουζάκια στήριξης στον Αμπιντάλ... Με αυτό η Uefa διαφώνησε!!!!!!!!! Εντέλει έκανε τα στραβά μάτια και δεν συνεχίστηκε το θέμα, αλλά δεν ξέρω αν θα γινόταν το ίδιο αν πχ έπαιζε η Κλουζ λέω εγώ τώρα και φορούσαν μπλουζάκια για κάποιον αντίστοιχο δικό τους παίχτη...

Βέβαια το απαράδεκτο της ιστορίας είναι η γενική προσπάθεια που γίνεται από την Uefa και την Fifa οι παίχτες να μην μπορούν να περάσουν κανένα μήνυμα με την στάση τους και την συμπεριφορά τους... Όπως παλιότερα θυμάμαι χαρακτηριστικά, τον Σορίν να σκοράρει και να βγάζει την μπλούζα για να φανεί το μήνυμα συμπαράστασης στους απεργούς εκπαιδευτικούς της Αργεντινής... Πολιτικά μηνύματα που κάνουν "κακό" στην εμπορευματικοποιημένη Uefa και στα αφεντικά τους...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptyFri Mar 18, 2011 4:55 pm

Ρε Γιάννη και στο Μπάσκετ το ίδιο δεν έγινε; Δε θυμάσαι το φιάσκο στην αρχή της σεζόν. Οι μισοί παίκτες απεργούσαν και οι άλλοι μίσοί έπαιζαν; Τι φαντάζεσαι, ότι ο Διαμαντίδης και ο Παπαλουκάς δεν ήθελαν να συμπαρασταθούν στον Λάζο; Απλά δέχονταν πιέσεις, ήταν σαφές αυτό, όπως είναι σαφές ότι και οι παίκτες του Ολυμπιακού δέχτηκαν πιέσεις.

Για την Uefa συμφωνώ απόλυτα. Για το ελληνικό πρωτάθλημα όμως κάποια πράγματα αυτή τη στιγμή είναι απίθανο να γίνουν. Είναι στη σφαίρα της φαντασίας. όχι ότι δεν πρέπει να γίνουν, αλλά δεν είναι δυνατο αυτή τη στιγμή. Το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι βαριά άρρωστο και αυτό το ξέρουμε όλοι μας. Αυτές οι κινήσεις που λες εσύ μπορούν να γίνουν σε άλλες χώρες, όχι σε μας
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySat Mar 19, 2011 12:40 pm

Ο πρώην πρόεδρος του Πανιωνίου Τάσος Ερμείδης, με δηλώσεις στο «FΜ100», υποστήριξε πως ο περυσινός αγώνας ανάμεσα στον Άρη και τον ΠΑΟΚ ήταν στημένος προς όφελος του Παναθηναϊκού.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySat Mar 19, 2011 2:09 pm

pontiak wrote:
Ο πρώην πρόεδρος του Πανιωνίου Τάσος Ερμείδης, με δηλώσεις στο «FΜ100», υποστήριξε πως ο περυσινός αγώνας ανάμεσα στον Άρη και τον ΠΑΟΚ ήταν στημένος προς όφελος του Παναθηναϊκού.

Και εγώ λέω πως χθες το βράδυ ήμουν με τη Μόνικα Μπελούτσι και τη Σαρλιζ Θέρον, αλλά μέχρι να προσκομίσω αποδείξεις μάλλον δε με πιστεύει κανείς.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySat Mar 19, 2011 3:19 pm

vasilis wrote:
pontiak wrote:
Ο πρώην πρόεδρος του Πανιωνίου Τάσος Ερμείδης, με δηλώσεις στο «FΜ100», υποστήριξε πως ο περυσινός αγώνας ανάμεσα στον Άρη και τον ΠΑΟΚ ήταν στημένος προς όφελος του Παναθηναϊκού.

Και εγώ λέω πως χθες το βράδυ ήμουν με τη Μόνικα Μπελούτσι και τη Σαρλιζ Θέρον, αλλά μέχρι να προσκομίσω αποδείξεις μάλλον δε με πιστεύει κανείς.
Φυσικά δε σε πιστεύει...
Αφού το κιλοτάκι που φόραγε η Σαρλίζ χτες το έχω στο συρτάρι μου
ΨΕΥΤΗ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 9:19 am

για ρωτα και τη μονικα, για ρωτα και τη μονικα, οχι και να μας φαει τα νιαμου ο λαρισαιος :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 9:56 am

χρητστο μεσοβδομαδα αμα γραψεις κειμενο γιατο ελληνικο ποδοσφαριο πες μας καιδυο λογια για τον διορισμενο και αφραγκο προεδρο σου που εκραζε το μαρινακη για οπαδικες δηλωσεις, μετα εστειλε επιστολη στον πρωθυπουργο για τα επεισοδια και τελειωσε με τα προχτεσινα συνθηματα περι γαυρου κλπ. τα ακουσες φανταζομαι αν δεν τα ειδες πες μου να σου τα στειλω,ετσι να εχεις υλικο.
να σε ενημερωσω οτι δικαιολογηθηκε λεγοντας οτι παρασυρθηκε απο το οπαδικο συναισθημα κατι που ειχε πει και ο μαρινακης αλλα δε σου ειχε αρεσει τοτε.
αλλα ξεχασα, δεν εχει να κανει με γαυρο οποτε το καταπινουμε αμασητο και αυτο. σορυ πες οτι δεν τα εγραψα τα παραπανω :xaxaxa:
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 10:45 am

Στο χω πει κι άλλη φορά γαυράκο.Μην μπερδεύεσαι,μαζί μου μίλάς, Δε μιλάς ούτε με τον Καίσαρα, ούτε με τον Φου, ούτε με κανέναν κωλοτούμπα. Εσύ τι νομίζεις ρε, ότι άμα κάνει μαλακία η ΑΕκ δε θα γράψω ή δε θα το παραδεχτώ; Στα @@ μου ρε συ. Ούτε λεφτά παίρνω από αυτούς ούτε ευχαριστώ θα μου πούνε.Οπότε άσε τις μαλακιούλες για συζητήσεις με κάναν άλλον κι όχι με μένα.

Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 11:14 am

Κάνετε την πιο ηλίθια συζήτηση που μπορώ να βλέπω όσο αφορά το ποδοσφαιρο της χώρας μας. Το είχα πει αυτό και στον Ερνέστο μετά το ντέρμπι του Καραϊσκάκη.
Το θέμα μας δεν είναι ποιος είναι πιο κάφρος από τον άλλον. Όλοι κάφροι είναι. Αυτή η συζήτηση όμως βολεύει υπερβολικά τους Ολυμπιακούς. Τους βολεύει και όλοι οι άλλοι έχουν πέσει στη δικιά τους παγίδα.
Εκείνο με το οποίο έπρεπε να ασχολου΄νται όλοι είναι η διαιτησία. Η διαιτησία και οι κασέτες. Στο ντέρμπι έγιναν τα όργια των οργίων και οι μλκς οι βάζελοι ασχολούνται με το αν έφαγε ξύλο οΣισέ με τον Τζόρβα και αν θα κάνουν μύνηση στον Μαρινάκη. Ξύστα @@ σου με γκασμά λέω εγώ. Εδώ είχες μια ολόκληρη διαιτητική τετράδα να σε περνάει πριονοκορδέλα όντας και -7 στη βαθμολογία και εσένα σε νοιάζουν τα επεισόδια.
Ο Χαμεράκος μας σαν καλός γαύρος, μόλις εγιναν τα επεισόδια στην Τούμπα βγήκε να μας πει ότι να που τα κάνουν και οι άλλοι και μας πρήξατε για μας.
Η δικαίωση του κάφρου. Τα κάνουμε και εμείς, τα κάνουν και οι άλλοι, άρα μη μας πρήζετε μόνο για μας. Για την ιστορία να πω πως τα ίδια λένε και οι ΠΑΟΚτσήδες. Ότι μόνο με αυτούς τα βάζει όλη η Ελλάδα και θεωρούνται τα κακά παιδιά του ποδοσφαίρου.
Το "Βαγγέλη ψάξου αλλού" θα μας το εξηγήσει κάποιος? Θα πάει κάποιος εισαγγελέας να ψάξει σε ποιον Βαγγέλη αναφέρεται και που να ψαχτεί? Τι σημαίνουν οι Τσετσένοι, οι Βουλγαροι και οι Ρουμάνοι?
Τπτ δεν πρόκειται να γίνει γιατί ζούμε στην Ελλάδα. Η διαφορά είναι όμως πως όλοι οι άλλοι το έχουμε σιχαθεί, ενώ οι γαύροι δεν ενδαιφέρονται για τπτ άλλο πέραν του να πάρουμε το πρωτάθλημα με οποιοδήποτε τρόπο.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 11:20 am

Όχι Βασίλη το "Βαγγέλη ψάξου αλλού" δε θα στο εξηγήσει κανένας γιατί μπλέγμένος είναι και ο Ολυμπιακός Βόλου, άρα γιατί λες μόνο για τον γαύρο, ε;
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 11:37 am

pontiak wrote:
Όχι Βασίλη το "Βαγγέλη ψάξου αλλού" δε θα στο εξηγήσει κανένας γιατί μπλέγμένος είναι και ο Ολυμπιακός Βόλου, άρα γιατί λες μόνο για τον γαύρο, ε;

1ον αν νομίζεις ότι ο Μ-πέος μόνος του κινεί τα νήματα είσαι γελασμένος
2ον αν πάλι νομιζεις ότι ο κάθε Βόλος του ελληνικού ποδοσφαίρου μπορεί από μόνος του να αλλάξει τα πράγματα είσαι πάλι γελασμένος.
3ον δεν έιναι μπλεγμένος ο Βόλος ως ομάδα αλλά ο πρόεδρος του ως ατομο. Ούτε καν σε αγώνα της ομάδας του δεν αναφέρεται.

Για τον συγκεκριμένο όμως τι να πεις? Ξεχέζει ολόκληρο ΓΓΑ και δεν τον κάνει κανείς τπτ. Βγήκε πριν μια βδομάδα σε τοπικό κανάλι της Θεσσαλίας και είπε για την ΑΕΛ "αν δείξει καλή διαγωγή του χρόνου θα αν΄βει από τη Β". Οι μαλακίες που λέει και ΄μας βρίζει δε με απασχολούν. Γελοίος είναι και λέει ότι θέλει. Επίσης θα τον πιάσει κάποιος εισαγγελέας να τον ρωτήσει τι σημαίνει "καλή διαγωγή" ?
Και όταν τα βάζω με τους γαύρους σαν οπαδούς και νοοτροπία περί ποδοσφαιρου, είναι και για τον Μ-πέο. Σε γραφόμενα και λεγόμενα όλους αυτούς τους μήνες, μόνο οι γαύροι χαίρονταν με αυτά που έκανε ή ελεγε ο χοντρός πουτανας γιος. Ε οκ ας αναλογιστουν από μόνοι τους γιατί έχει πάθει τέτοια μαλάκυνση ο εγκέφαλος τους.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 11:45 am

Θεωρείς ότι αυτό που έγραψα παραπάνω το έγραψα σοβαρα;

Το ερώτημα ρε Βασίλη για μένα είναι το εξής: Πως είναι δυνατόν ο Μπέος ο οποίος κατηγορείται ακόμη για εκείνο το παιχνίδι του Πανιωνίου, ο οποίος σε όποιο σκάνδαλο προκύπτει είναι μέσα κ.λ.π. μπορεί και διοικεί ομάδα της Α' κατηγορίας. Το ίδιο ερώτημα και για τοΝ Ψωμιάδη. Πως μπορεί αυτός ο άνθρωπος έστω και έμσα να εμπλέκεται με το ελληνικό ποδόσφαιρο;

Εμένα ξες τι με περάζει παραπάνω ή καλύτερα τι με πειράζει πραγματικά; Αυτοί οι άνθρωποι κάνουν τη δουλειά τους. ¨ολοι, από τον Μαρινάκη μέχρι τον Μπεό. Το θέμα είναι ότι υπάρχουν χιλιάδες κόσμου οι οποίοι επηρεάζονται από αυτούς καιγίνονται πιόνια ώστε να εξυπηρτήσουν τα συμφέροντά τους.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 11:56 am

pontiak wrote:
Στο χω πει κι άλλη φορά γαυράκο.Μην μπερδεύεσαι,μαζί μου μίλάς, Δε μιλάς ούτε με τον Καίσαρα, ούτε με τον Φου, ούτε με κανέναν κωλοτούμπα. Εσύ τι νομίζεις ρε, ότι άμα κάνει μαλακία η ΑΕκ δε θα γράψω ή δε θα το παραδεχτώ; Στα @@ μου ρε συ. Ούτε λεφτά παίρνω από αυτούς ούτε ευχαριστώ θα μου πούνε.Οπότε άσε τις μαλακιούλες για συζητήσεις με κάναν άλλον κι όχι με μένα.

σιγα τα αιματα ρε, απλα δε σε ειδα να θιγεσαι και με εκανε απορια. οκ, πιες το καφεδακι σου το κυριακατικο ηρεμα μη ταραζεσαι, δεν ειχε σκοπο ο μαριος να σε ταραξει :xaxaxa:
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 EmptySun Mar 20, 2011 11:58 am

:xaxaxa: :xaxaxa:

Πάω να χτυπήσω... kafes
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 38 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 38 of 39Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: