BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+8
filologos
Apostolis
pontiak
lipton
suspect
Ernesto
Hammer
KAISARAS
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptySun Mar 20, 2011 12:03 pm

μαρεσει που παλι βαλατε στη μεση τον γαυρο, γυρω γυρω ολοι κ στη μεση ο γαυρος :xaxaxa:
λες και μονο ο γαυρος φταιει.
εγω να λυσω το προβλημα του ελλ. ποδοσφαιρου δε με ενδιαφερει ειλικρινα μα το θεο.
εγω θελω να βλεπω μια ομαδα -τον θρυλο- να μπαινει μεσα και να τωρει λαρυγγια χωρις διαιτησιες κλπ. μπορει να το κανει και δεν το κανει, αντιθετως μερικες χρονιες εχει αβαντες. τι να κανουμε τωρα δλδ, ολοι αβαντες αμα μπορουσανε θα ειχανε.
απο εκει και περα δε με νοιαζει τπτ, βαριεμαι να κουβεντιαζω τοπως θα λυθει το πορβλημα. απλη ειναι η λυση του νομιζω, αν θελουνε το κανουνε.. δε θελουνε. εσεις καθιστε και πεστε οτι θελετε.
και να σας πω κ το αλλο? ναι γουσταρω που εχω μια ηλιουπολη και ενα διαγορα να μοιραζουνε χρημα στο στοιχημα, κερδος εχω. και επι μοτζι στην ιταλια κονομαγαμε φραγκα, τωρα μπερδεμενοι ειμαστε στο τι γινεται.
αινετ ναπουμε,πηγαμε 30 χρονων και ασχολουμαστε με τη βια και με τα επιεσοδια. δεν με αγιζουνε καθολου ειλικρινα, τους συμφερει και γινονται.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptySun Mar 20, 2011 12:13 pm

Μα ακριβώς ρε Μάριε, τους συμφέρει και γίνονται. Το θέμα είναι ότι αυτός που στην πραγματικότητα την πληρώνει είναι ο οπαδός. Και όταν λέω τηνπληρώνει, εννοώ ότι ο κάθε πρόεδρος εκμεταλλευόμενος τον οπαδό και εκμεταλλευόμενος την αγάπη του οπαδού για την ομάδα, τον κάνει εργαλείο του. Εμένα αυτό με εκνευρίζει, ότι οι οπαδοί γίνονται πιόνια του κάθε μαλάκα προέδρου. Για μένα ρε φίλε, είναι πιόνι γαύρος που δικαιολογέι και του αρέσε η κατάσταση στο Καραισκάκης ή τη Ριζούπολη. Είναι πιόνι ο Βάζελος που δικαιολογεί τα δικά του, είναι πιόνι ο Αεκτζής ο Παοκτσης κλπ που κάθεταικαι χττυπιέται και πλακώνεται για να διαφυλάξει τα συμφέροντα του Μαρινάκη του Πατέρα, του Μπέου κλπ. Αυτό μμου σπάει τα νεύρα. Δεν μπορώ να βλέπω ανθρώπους 25 και 30 χρονών να γίνονται μαλάκες προσπαθώντας να υποστρίξουν τις ομάδες τους.
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptySun Mar 20, 2011 7:09 pm

Εγώ δεν έχω να πω τίποτα,απλά ότι έχουμε φόρουμ πολιτισμικό και πολιτισμένο!!!ΕΥΓΕ ΝΕΟΙ ΜΟΥ cheers
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Mar 21, 2011 1:11 am

Για να μη διαστρεβλώνονται, σιγά σιγά, πράγματα που είπαμε πριν μέρες, και για να μη διαστρεβλώνουμε και τους λόγους που τα είπαμε... και για να ξέρουμε συνολικά τι λέμε:
1) όταν έχει γίνει διαιτητική σφαγή, απ'τις μεγαλύτερες που έχουμε δει...
2) όταν έχουν μπει τύποι που "κέρδισαν", και κοπανάνε παίκτες διεθνούς φήμης
3) όταν ο πρόεδρος της ομάδας βρίζεται με αυτούς τους παίκτες έστω κι αν καπάκι τον έβρισαν κι αυτοί
4) όταν ο συγκεκριμένος, εκτός από πρόεδρος ομάδας, είναι και πρόεδρος της "Σούπερ Λίγκα"

και η επόμενη δήλωσή του μετά απ'αυτά, είναι να λέει "διδάξαμε ήθος", τότε το γαμάμε το θέμα...

Όλοι έχουν κάνει καφρίλες και είναι όλες καταδικαστέες και καταδικασμένες, αλλά δεν άκουσα προχτές το Ζαγοράκη, καπάκι μετά τις καφρίλες, να έχει βρίσει παίκτες της ΑΕΚ και μετά να πει ότι δίδαξε ήθος ο ΠΑΟΚ.
Κι ο Αδαμίδης στο πούλμαν φώναζε... κάκιστα... αλλά, πάλι δε βγήκε κι από πάνω μετά, να πει ότι δίδαξε ήθος.
Και είναι άλλο να βρίζεσαι με τους αντίπαλους παίκτες, να τους έχουν δείρει, και να λες "διδάξαμε ήθος", και άλλο να πεις μια χοντράδα στο πούλμαν της ομάδας σου ή στο σπίτι σου και η αμέσως επόμενη δημόσια φράση σου να είναι συγγνώμη...
και οι άλλοι δεν έχουν καν κορυφαίο "θεσμικό ρόλο", αν θεωρήσουμε σοβαρό θεσμό τη σούπερ λίγκα...

Δεν είναι ακριβώς αντίστοιχα τα θέματα. Ούτε τα παρεπόμενα σχόλια... Και οι συμψηφισμοί απλώς βολεύουν την καφρίλα. Η οποία βεβαίως πάντα βολεύεται γιατί τελικά αυτοί που ενοχλούνται απ'αυτήν δεν έχουν την όρεξη να την πολεμήσουν, γιατί έχουν σίγουρα σοβαρότερα πράγματα να κάνουν στη ζωή τους.

Κρίσεις του τύπου "να, τα ίδια είναι" είναι όπως λέγανε οι γελοίοι φασιστοτύποι "γιατί φωνάζετε για τον πιτσιρικά που τον σκότωσε μπάτσος, και όχι για το μπάτσο που τον σκότωσε τρομοκράτης";
Γιατί απλούστατα ο μπάτσος και ο τρομοκράτης κάνουν άλλη δουλειά... Του ενός η δουλειά είναι να κυνηγάει μπάτσους και είναι εξ'αρχής εχθρός, αλλά του μπάτσου η δουλειά δεν είναι να σκοτώνει πολίτες...


Last edited by suspect on Mon Mar 21, 2011 1:32 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Mar 21, 2011 1:30 am

Ακόμα να φανεί ο Μάριος?
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Mar 21, 2011 9:41 am

φιφιτα μας το εκανε το αεκακι.
μας το στραγγιξε κανονικα, ουτε σταγονα δεν εμεινε.
ετσι να στρωνουνε χαρακτηρα γιατι πολυ πρηξιμο επεσε.

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 539689 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 539689
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 278587 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 278587
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyWed Mar 23, 2011 8:29 am

Αναλυτικά τα όσα λέει η ανακοίνωση της «Θύρας 4»:

Επόμενος αντίπαλος η Λάρισα στην Τούμπα και χρειάζεται να κερδίσουμε τόσο για να σιγουρέψουμε τη συμμετοχή μας στα play off όσο και για να επιβεβαιώσουμε τον υποβιβασμό των κομπλεξικών στην ένδοξη Β εθνική κατηγορία.




ΩΧ.................
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyWed Mar 23, 2011 1:09 pm

Ο μεγαλομέτοχος των Τρικάλων θα κυνηγήσει μέχρι τέλους την υπόθεση δωροδοκίας
Μέχρι τέλους υποστήριξε ο Βαγγέλης Πλεξίδας ότι θα κυνηγήσει την υπόθεση δωροδοκίας για την οποία αθωώθηκε ο Γιάννης Κομπότης. Ο μεγαλομέτοχος των Τρικάλων, ο οποίος τόνισε χτες πως παραιτείται από τη θέση του προέδρου στην ομάδα, έβαλε με δηλώσεις του στην Sportday κατά της πειθαρχικής επιτροπής και της απόφασης που έλαβε υπέρ του προέδρου του Λεβαδειακού.

«Η υπόθεση θα φτάσει στο απροχώρητο. Δεν θα σταματήσει με τίποτα η υπόθεση Κομπότη. Το μαχαίρι θα φτάσει μέχρι το κόκαλο. Ο Λεβαδειακός είναι δεδομένο ότι θα πέσει. Η αθώωσή του ήταν στημένη, όπως και το χθεσινό (σ.σ.: προχθεσινό) παιχνίδι. Έτσι πως πάει, στο τέλος θα πρέπει να ζητήσω και συγγνώμη. Το ελληνικό ποδόσφαιρο αρμόζει μόνο σε λαμόγια και γι' αυτό αποχωρώ» ήταν τα λόγια του ισχυρού άνδρα των Τρικάλων, ο οποίος πρόσθεσε:

«Δεν θέλω λεφτά. Όσα έχασα, έχασα. Δεν πουλάω την ομάδα, τη χαρίζω».

Ερωτηθείς για την απόφαση της πειθαρχικής επιτροπής, υπογράμμισε: «Είναι μια απόφαση που δεν μπορώ να κατανοήσω από μια πειθαρχική επιτροπή η οποία δεν κάλεσε καν την ΠΑΕ Λεβαδειακός, τη στιγμή μάλιστα που εκκρεμεί το ποινικό δικαστήριο. Η απόφαση της πειθαρχικής επιτροπής δεν τιμά την αλήθεια. Ας έβγαινε πρώτα η απόφαση του ποινικού δικαστηρίου και μετά ας προχωρούσε η ΕΠΑΕ. Εμείς ως Α.Ο. Τρίκαλα θα κάνουμε κάθε νόμιμη ενεργεία που προβλέπεται για να αποκατασταθεί το ζήτημα».

Χθες σε τοπική τηλεοπτική εκπομπή είχε υποστηρίξει: «Το ελληνικό ποδόσφαιρο μπορεί να δηλώσει παραίτηση έπειτα από αυτό. Παραίτηση δηλώνω και εγώ από τη θέση του προέδρου των Τρικάλων. Είναι τελεσίδικη η απόφασή μου. Φεύγω από αυτό που λέγεται ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλά θα είμαι κοντά στον Α.Ο. Τρίκαλα. Η απόφασή μου δεν είναι εν βρασμώ ψυχής».

Πηγή: sport-fm.gr

Very Happy whistle :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 227799 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 570861 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 227799 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 278587
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyThu Mar 24, 2011 10:11 am

«Δεν υπάρχει πλέον ΑΕΚ για μένα»

Έτοιμος να τα βροντήξει από την ΠΑΕ ΑΕΚ δήλωσε ο Πέτρος Παππάς στο «ΦΩΣ»! Ο εκ των μεγαλομετόχων της «Ένωσης» τόνισε πως έχει μετανιώσει που ενεπλάκη στο χώρο του ποδοσφαίρου και τόνισε πως αφού βάλει τα χρήματα που του αναλογούν για την αδειοδότηση της ομάδας, θα αποχωρήσει οριστικά.

«Έχω μετανιώσει για την απόφαση μου να μπω στην ΑΕΚ. Χτυπάω το κεφάλι μου γι΄ αυτό. Πλέον δεν υπάρχει ΑΕΚ για μένα . Έχει τελειώσει αυτή η ιστορία. Θα βάλω ότι χρήματα αναλογούν στο ποσοστό μου για την αδειοδότηση και θα φύγω. Ούτε στον τελικό Κυπέλλου θα πάω. Το έχω πει και στην διοίκηση της ομάδας πως ίσως τελειώσω πριν γίνει ο τελικός. Το έχω μετανιώσει όσο δεν φαντάζεστε. Με αυτά τα χρήματα θα μπορούσα να είχα χτίσει ένα νοσοκομείο και να είχα βοηθήσει πραγματικά τους συμπατριώτες μου», δήλωσε ο Πέτρος Παππάς και πρόσθεσε: «Δεν θα ξεχάσω ποτέ τα λόγια του Σωκράτη Κόκκαλη, που μου έλεγε τότε: "Τι πας να κάνεις; Τρελός είσαι; Εγώ έχω ρίξει τόσα λεφτά, έχω πάρει τόσα πρωταθλήματα και με βρίζουν". Ε, λοιπόν βαρέθηκα να πληρώνω και να με βρίζουν κιόλας. Φεύγω οριστικά και χτυπάω το κεφάλι μου για τόσα χρόνια που ήμουν εδώ και πλήρωνα».
http://www.sport-fm.gr/article/466065

Μπορεί να είναι αυτή η λύση τελικά, όταν λέμε για βίες και ιστορίες... να φύγουν όλοι, να εξαφανιστεί κι η μαύρη κατάρα "Τζίγγερ" και η καταραμένη οικογένεια που είχε τον ΠΑΟ υγιέστατο 30 χρόνια... Να φύγουν κι οι Γιαννακόπουλοι που γερνάνε κιόλας... να εξαφανιστούν... και να μείνουν οι ομάδες ρέστες... μήπως έτσι φύγουν και οι άρρωστοι που αγαπάνε τη νίκη και όχι την ομάδα... να πάνε να πλακώνονται για το ποιος θα κερδίσει το Γκρικ Άιντολ καλύτερα, και να ξαναπηγαίνουμε εμείς που γουστάρουμε την ομάδα, να τη βλέπουμε να παίζει ακόμα και στην ΕΠΣΑ Αθηνών και να πληρώνουμε και περισσότερα απ'τους πρεζάκηδες.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyThu Mar 24, 2011 12:09 pm

Φοβερός δημοσιογράφος σχολιάζοντας τα παραπάνω του Παππά είπε ότι "ναι, αλλά τον κύριο Παππα δεν τον πίεσε κανείς... κλπ κλπ και ο κόσμος της ΑΕΚ απλώς θέλει να ξέρει τι σκοπεύει να κάνει... κλπ"...
Λιγότερο από ένα λεπτό μετά, ο ίδιος είπε ότι άνθρωποι της ΑΕΚ έχουν πάει να βρουν τον κο Νοτιά, για να βάλει λεφτά...
Σίγουρα όχι για να τον πιέσουν... για να τοου κάνουν μια δυο ερωτησούλες πάνε... Για γκάλοπ... "Τι θα φας το βράδυ;" "Λεφτά στην ΑΕΚ θα βάλεις;" "Τα παιδιά, καλά;"
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyThu Mar 24, 2011 12:12 pm

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptySun Mar 27, 2011 12:16 am

01:00 Μεταγραφές 2011 - Τζιμπρίλ Σισέ & Παναθηναϊκός
Θα παίζει ο παίκτης στη συγκεκριμένη ομάδα μετά το τέλος της μεταγραφικής περιόδου;
Η μεταγραφική περίοδος τελειώνει όπως ορίζει η αντίστοιχη ομοσπονδία. Όλα τα στοιχήματα μετά από επίσημη ανακοίνωση ακυρώνονται.
Νίκη
Ναι 1,85
Όχι 1,85
----ΓΙΑ ΠΟΝΤΑΡΕΤΕ ΛΕΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 535122 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 535122
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptySun Mar 27, 2011 11:08 am

Ο Τζιμπρίλ Σισέ εκμυστηρεύτηκε προ ημερών σε δικούς του ανθρώπους πως δεν σκοπεύει να φύγει από τον ΠΑΟ. Ολες οι κινήσεις του Γάλλου άσου δείχνουν... παραμονή. »»
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptySun Mar 27, 2011 12:41 pm

Υπ όψιν πως σε λίγο γεμίζει και αυτό το τοπικ (50 σελιδες αφήνει το forum) και θα πρεπει να ανοιχτει 3ο... αντε να τα εκατοστησουμε Very Happy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyTue Mar 29, 2011 12:36 pm

Ενα γεγονός της τελευταίας στιγμής φαίνεται ότι «πυρακτώνει» το ήδη εκρηκτικό κλίμα που έχει δημιουργηθεί μεταξύ των μετόχων της ΠΑΕ ΠΑΟ. Δημοσιεύματα σε εφημερίδες και ιστοσελίδες εμπλέκουν τον ΠΑΟ και στην επίθεση του ξυλοδαρμού του Κ. Βασάρα τον Οκτώβριο του 2010, λίγες ώρες μετά το ντέρμπι των «αιωνίων» στο ΟΑΚΑ.

Η έρευνα της Αστυνομίας, σε συνεργασία με την ΕΥΠ, που ανέλαβαν να εξιχνιάσουν την υπόθεση, έχει ολοκληρωθεί και καταγράφει ως ηθικό αυτουργό της επίθεσης στον διευθυντή ανάπτυξης της ελληνικής διαιτησίας και παρατηρητή του Τάσου Κάκου σ΄εκείνο το παιχνίδι (ΠΑΟ - Ολυμπιακός 2-1) , μεγαλοπαράγοντα ΠΑΕ!

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες, στο υλικό που έχουν συγκεντρώσει η Εθνική Υπηρεσία Πληροφοριών και οι αστυνομικές αρχές για όσα έγιναν πριν από την επίθεση αλλά και έξω από το σπίτι της πεθεράς του κ. Βασάρα, στα Καμίνια, υπάρχουν διαπιστωμένες συνομιλίες, στο ημίχρονο του αγώνα, που έγιναν από το κινητό του συγκεκριμένου παράγοντα προς άνθρωπο της νύχτας με το παρωνύμιο «θαμνάκιας».

Από τα στοιχεία που συλλέχτηκαν, χάρη στη λειτουργία του υπερκοριού της ΕΥΠ, ενδεχομένως και με άρση τηλεφωνικού απορρήτου, με σκοπό ν' αποκωδικοποιηθούν οι «διαδρομές» συγκεκριμένων τηλεφωνικών αριθμών κινητών, τη νύχτα της 30ής Οκτωβρίου, επιβεβαιώθηκε πως αμέσως μετά την παραπάνω επικοινωνία, υπήρξε κλήση από τον «θαμνάκια» προς άτομο της προσωπικής φρουράς επώνυμου παράγοντα.

Οι ίδιες πηγές αναφέρουν ότι κομβικό ρόλο στην επαφή του «θαμνάκια» με τον μεγαλοπαράγοντα έπαιξε άτομο που δραστηριοποιείται στον χώρο της ναυτιλίας, στον Πειραιά.

Στη διάρκεια της διαδρομής (ΟΑΚΑ - Καμίνια) που ακολούθησαν οι δράστες, παρακολουθώντας το ταξί στο οποίο επέβαινε ο κ. Βασάρας, διαπιστώθηκαν πολλές τηλεφωνικές κλήσεις, με τον ενορχηστρωτή της επίθεσης να δίνει οδηγίες σχετικά με το πού να περιμένουν τον τέως διεθνή διαιτητή και πώς να ενεργήσουν...

Πληροφορίες από τις αστυνομικές αρχές αναφέρουν ότι στον σχετικό φάκελο περιλαμβάνεται και οπτικό υλικό από την επίθεση, χάρη σε κάμερα που υπάρχει σε, κοντινό, στο σπίτι της πεθεράς του κ. Βασάρα, βενζινάδικο.

Σύντομα θα σχηματιστεί δικογραφία και θα ξεκινήσει η δικαστική έρευνα.

ΠΗΓΗ: ΕΘΝΟΣ

Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Apr 04, 2011 12:03 pm

1 αγωνιστική έφαγε ο ΠΑΟΚ για τα γεγονότα με την ΑΕΚ... Αθάνατο ελληνικό ποδόσφαιρο... Οκ, τα καλόπαιδα ξέρουν οτι δεν έχουν να φοβούνται τπτ...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Apr 04, 2011 12:40 pm

Εντάξει μιλάμε για μεγάλο σκάνδαλο αυτή η απόφασση
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Apr 04, 2011 12:42 pm

Βέβαια έχει +250000 που είναι πολλά, αλλά νομίζω θα πέσουν κι αυτά
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Apr 04, 2011 1:30 pm

Στα παπάρια μου η οικονομική ποινή... Στην τελική μια 2η αγωνιστική είναι παραπάνω από 250.000... Αλλά ούτε καν για τα μάτια του κόσμου... Δεν πάνε να λένε λοιπόν για πιο αυστηρές ποινές κλπ... Έβαλε τις φωνές ο Ζαγόρ μην τυχών μείνει η ομάδα χωρίς τον υπέροχο λαό στα play off ( οπού εκεί ίσως και να είχε ένα δίκιο) και για να καλμάρει τον αθωώσανε... Γιατί μην πει κανείς οτι είναι ποινή αυτή... Αθώωση είναι...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Apr 04, 2011 2:06 pm

H οικονομική ποινή μπήκε για να αντισταθμίσει τη 2η αγωνιστική που κανονικά θα έτρωγε. Κι αυτό γιατί, κακώς, δεν το είχαν δικάσει όταν έπρεπε, αλλά καθυστέρησαν και σωστά φώναξε ο ΠΑΟΚ τότε, γιατί η δεύτερη λόγω της καθυστέρησης θα έπεφτε μέσα στα πλέυ οφ. Ε τώρα αφού έκαναν την αρχική μαλακία, λένε κάτσε να το σώσουμε κι αντί για 2 βάζουν μία και πρόστιμο περίπου τα έσοδα ενός αγώνα...
Ως ποινή είναι αστεία και ακροβασία, αλλά με την τεράστια μαλακία που έκαναν αρχικά με την καθυστέρηση, είναι μια λογική αντιστάθμιση.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Apr 04, 2011 2:30 pm

Με το υπάρχων νομοθετικό καθεστώς Κώστα ο ΠΑΟΚ έπρεπε να φάει 4 αγωνιστικές... Δύο σαν τιμωρία για τα γεγονότα κια δύο γιατί είναι δις υπότροπος και διπλασιάζεται... Αυτοί καταφέραν να του ρίξουν 4 φορές κάτω την ποινή... Ακόμα και δεχόμενος το λάθος τους με την καθυστερημένη εκδίκαση (που όντως έτσι είναι) δεν το σώζεις κάνοντας άλλη μια μαλακία...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyMon Apr 04, 2011 2:35 pm

το αν θα ήταν η αρχική 1 ή 2 παιζόταν... και μετά ότι έβγαινε θα διπλασιαζόταν λόγω υποτροπής...

Σε κάθε περίπτωση αυτοί μονίμως χαϊδεύονται μεταξύ τους, και θα συνεχίσουν να χαϊδεύονται όσο τους αφήνουν...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyTue Apr 05, 2011 8:44 am

Apostolis wrote:


ΒΑΖΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.
Ως την κυρίαρχη ομάδα στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια, όπως είναι η Μπαρτσελόνα στην Ισπανία, χαρακτήρισε τον Ολυμπιακό ο Φρανθίθκο Χαβίτο. Ο μέσος της Λα Κορούνια, ο οποίος έχει κλείσει στους «ερυθρολεύκους» για το καλοκαίρι, εξέφρασε την επιθυμία του να κατακτήσει τίτλους με τους Πειραιώτες και τόνισε ότι θα δώσει τα πάντα για να το καταφέρει.

Αναλυτικότερα οι δηλώσεις του 28χρονου χαφ στην εφημερίδα “Πρωταθλητής”:

Για τον Ερνέστο Βαλβέρδε σχολίασε:
«Μιλήσαμε πριν από καιρό, όπως ήταν φυσικό. Είχαμε μιλήσει την περίοδο που ήταν να υπάρξουν οι συμφωνίες. Είχαμε μια νορμάλ συνομιλία και αυτό ήταν όλο. Περιμένω να συνεργαστούμε από κοντά στον Ολυμπιακό».

ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟΛΑΚΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ......

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΥΤΟΓΚΑΣ ΧΑΒΙΤΑΚΟ , ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Η' ΛΕΙΒΑΔΙΑ ΜΕΡΙΑ. ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΡΑΠΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ , ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ. ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ . ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΑΓΑΠΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ(ΤΙ ΕΙΠΑ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ)



cat
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 EmptyTue Apr 05, 2011 9:06 am

Ποιος Χαβίτο μωρέ τώρα, λες και θα έπαιζε στον Ολυμπιακό...
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 39 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 39 of 39Go to page : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: