BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................

Go down 
+6
Apostolis
KAISARAS
Hammer
Ernesto
filologos
barboua
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 2:57 pm

Ernesto wrote:
Γαμώ... Ο Ρόμπεν στον πάγκο... Τα πιάσαμε τα λεφτά μας πάλι... Έλεος...

Έχοντας τρελαθεί στον κουβά ως τώρα μάλλον δε με παίρνει να "την πω" σε κάποιον, αλλά ρε παιδιά γιατί ποντάρετε σε κάποιον που δεν ξέρετε καν αν θα μπει μέσα να παίξει?
Να πω και για τα δικά μου τώρα. ΟΚ ελπίζω πραγματικά στο να το πάρει ο Ντιέγκο στο τέλςο και να πληρωθώ αρκετά. Όμως ως τώρα τίποτα. Η τετράδα που είχα γράψει στη στήλη τη μερα της πρεμιέρας με έχει κουφάνει απίστευτα ως τώρα. Τη μια το δελτίο είναι για σκίσιμο (μετά το Σερβία-Γκάνα), την άλλη πανηγυρίζω σαν τον τρελό, μετά βρίζω (Αγγλία) και τι έχει γίνει πραγματικά? Το ένα το έχω πιασμένο (Αργεντινή νικητής ομίλου) και στα υπόλοιπα 3 είναι μεν δύσκολα και σφιχτά αλλά ελπίζω πραγματικά σε όλα. Και προβλέψεις πλέον δεν κάνω.
Η Σερβία πλέον φυσικά και μπορεί να προκριθεί όπως και να μείνει απ'έξω. Πάντως ελπίζει βάσιμα αν και για να πω την αμαρτία μου για μένα ήταν κάκιστη ακόμα και χθες που νίκησε τη Γερμανία. Άθλια ομάδα. Πως μπορεί να νικήσει την Αυστραλία θα δούμε. Πάντως μπορεί.
Η Χιλή έσφιξε με την μικρή της νίκη επί της Ονδούρας αλλά και με την έκπληξη της Ελβετίας. Πάντως σίγουρα είναι μέσα στο κόλπο, ειδικά με νίκη επί της Ελβετίας.
Στην ακριβή δυάδα πρόκρισης Αγγλία-ΗΠΑ σίγουρα ελπίζω. Το να νικήσει η 1η με 2-0 τη Σλοβενία και η 2η με 1-0 την Αλγερία δυσκολο δεν είναι. Αλλά η εμφάνιση χτες το βράδυ της Αγγλίας ήταν ότι χειρότερο έχω δει ποτέ στη ζωή μου από υποτιθέμενο φαβορί στη ζωή μου σε Μουντιάλ. Μακράν. Η ΑΕΛ της Γ Εθνικής σας πληροφορώ ότι έπαιζε πολύ καλύτερα. 11 πολυ καλοι παικτες να βρεθουν σε τοσο άσχημη βραδια όλοι δεν το εχω ξαναδει. Οσο και να μισει καποιος τους Αγγλους, οσο και να μην τους παραδεχεται, δε νομιζω να πιστευει πως οι Λαμπαρντ Τζεραρντ Μπαρι δεν μπορουν ούτε να κοντρολάρουν την μπάλα, ο Τέρι κάνει τοσα αβιαστα λαθη, ο Ρουνει να βρισκει νεους τροπους να ξεφτιλιστει καποιος ποδοσφαιρστης και παει λεγοντας. Το χθεσινο ελπιζω να μην επαναληφθει.
Κοινως......... οσο ζω ελπιζω. Πάντως αν ειναι να πιασω ενα απο τα 3 θέλω να είναι το Αγγλια-ΗΠΑ. Ξεκαθαρα και για τα αλλα μακροχρονια μου. Υπομονη.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 3:23 pm

vasilis wrote:
Ernesto wrote:
Γαμώ... Ο Ρόμπεν στον πάγκο... Τα πιάσαμε τα λεφτά μας πάλι... Έλεος...

Έχοντας τρελαθεί στον κουβά ως τώρα μάλλον δε με παίρνει να "την πω" σε κάποιον, αλλά ρε παιδιά γιατί ποντάρετε σε κάποιον που δεν ξέρετε καν αν θα μπει μέσα να παίξει?
Να πω και για τα δικά μου τώρα. ΟΚ ελπίζω πραγματικά στο να το πάρει ο Ντιέγκο στο τέλςο και να πληρωθώ αρκετά. Όμως ως τώρα τίποτα. Η τετράδα που είχα γράψει στη στήλη τη μερα της πρεμιέρας με έχει κουφάνει απίστευτα ως τώρα. Τη μια το δελτίο είναι για σκίσιμο (μετά το Σερβία-Γκάνα), την άλλη πανηγυρίζω σαν τον τρελό, μετά βρίζω (Αγγλία) και τι έχει γίνει πραγματικά? Το ένα το έχω πιασμένο (Αργεντινή νικητής ομίλου) και στα υπόλοιπα 3 είναι μεν δύσκολα και σφιχτά αλλά ελπίζω πραγματικά σε όλα. Και προβλέψεις πλέον δεν κάνω.
Η Σερβία πλέον φυσικά και μπορεί να προκριθεί όπως και να μείνει απ'έξω. Πάντως ελπίζει βάσιμα αν και για να πω την αμαρτία μου για μένα ήταν κάκιστη ακόμα και χθες που νίκησε τη Γερμανία. Άθλια ομάδα. Πως μπορεί να νικήσει την Αυστραλία θα δούμε. Πάντως μπορεί.
Η Χιλή έσφιξε με την μικρή της νίκη επί της Ονδούρας αλλά και με την έκπληξη της Ελβετίας. Πάντως σίγουρα είναι μέσα στο κόλπο, ειδικά με νίκη επί της Ελβετίας.
Στην ακριβή δυάδα πρόκρισης Αγγλία-ΗΠΑ σίγουρα ελπίζω. Το να νικήσει η 1η με 2-0 τη Σλοβενία και η 2η με 1-0 την Αλγερία δυσκολο δεν είναι. Αλλά η εμφάνιση χτες το βράδυ της Αγγλίας ήταν ότι χειρότερο έχω δει ποτέ στη ζωή μου από υποτιθέμενο φαβορί στη ζωή μου σε Μουντιάλ. Μακράν. Η ΑΕΛ της Γ Εθνικής σας πληροφορώ ότι έπαιζε πολύ καλύτερα. 11 πολυ καλοι παικτες να βρεθουν σε τοσο άσχημη βραδια όλοι δεν το εχω ξαναδει. Οσο και να μισει καποιος τους Αγγλους, οσο και να μην τους παραδεχεται, δε νομιζω να πιστευει πως οι Λαμπαρντ Τζεραρντ Μπαρι δεν μπορουν ούτε να κοντρολάρουν την μπάλα, ο Τέρι κάνει τοσα αβιαστα λαθη, ο Ρουνει να βρισκει νεους τροπους να ξεφτιλιστει καποιος ποδοσφαιρστης και παει λεγοντας. Το χθεσινο ελπιζω να μην επαναληφθει.
Κοινως......... οσο ζω ελπιζω. Πάντως αν ειναι να πιασω ενα απο τα 3 θέλω να είναι το Αγγλια-ΗΠΑ. Ξεκαθαρα και για τα αλλα μακροχρονια μου. Υπομονη.


Πες τα του μλκ να μην του τα πω εγώ... Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 6:29 pm

(Εγώ παιδιά στα στοιχήματα αγώνων, έχω κουβαδιαστεί σε όοοοοοοοολα τα παρολί εκτός από ένα δυνατούτσικο με Ελλάδα Σερβία Ολλανδία που έκλεισε σήμερα, αλλά έχω πάρει ένα την Αργεντινή προχτές κι ένα την Ολλανδία σήμερα με τα ζόρια, δυο πάρα πολύ γερά φορτώματα που γενικώς δεν ειναι του τύπου μου αλλά ευτυχώς βγήκαν...)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 6:32 pm

Hammer wrote:
ειμαι αρρωστος δεν μπορω να μη ριξω κατι :xaxaxa:
ετσι να τρεχει μια τριαδα.
ολλανδος-γκανεζος αντερ-καμερουνεζος αντερ
για παμε για παμε Very Happy
ο μάριος έπαιξε ολλανδό και γκανέζο άντερ... και βγήκε το άντερ... νομίζω ότι ζούμε ιστορικές στιγμές στο φόρουμ
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 7:58 pm

Επιτελους ταμειο στο Μουντιαλ. Αλμπαθετε-Λας Παλμας-Μπετις Very Happy Very Happy Very Happy Αντε γμτ γιατι πηγαιναμε κατα διαολου. Κλεμμενη 100% απο Τεριακή πάντως. Ουτε καν ειχα ασχοληθει και την πονταρα 1 ωρα πριν τα ματς μολις. Να ναι καλα τα παληκαρια της Σεγουντα
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 8:02 pm

vasilis wrote:
ι την πονταρα 1 ωρα πριν τα ματς μολις.

4 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΣΕΝΤΡΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΠΤ ? Laughing
ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΛΗΤΗΣ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΠΕΝΑΛΤΥ ΣΤΟ 94 ΣΤΗΝ ΧΙΡΟΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ 3ΑΔΑ ΜΕ ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ ΚΑΙ ΕΡΚΟΥΛΕΣ Twisted Evil
Ο ΤΣΟΓΛΑΝΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΜΗΣΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΜΜΟ Evil or Very Mad
ΤΟ ΑΡΧ...ΔΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ affraid

ΣΕΓΟΥΝΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 8:03 pm

vasilis wrote:
Επιτελους ταμειο στο Μουντιαλ. Αλμπαθετε-Λας Παλμας-Μπετις Very Happy Very Happy Very Happy Αντε γμτ γιατι πηγαιναμε κατα διαολου. Κλεμμενη 100% απο Τεριακή πάντως. Ουτε καν ειχα ασχοληθει και την πονταρα 1 ωρα πριν τα ματς μολις. Να ναι καλα τα παληκαρια της Σεγουντα

Το κινητο κομμενο ειναι??? ΟΥΣΤ ΜΟΝΟΦΑΓΑ Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 9:49 pm

filologos wrote:
vasilis wrote:
Επιτελους ταμειο στο Μουντιαλ. Αλμπαθετε-Λας Παλμας-Μπετις Very Happy Very Happy Very Happy Αντε γμτ γιατι πηγαιναμε κατα διαολου. Κλεμμενη 100% απο Τεριακή πάντως. Ουτε καν ειχα ασχοληθει και την πονταρα 1 ωρα πριν τα ματς μολις. Να ναι καλα τα παληκαρια της Σεγουντα

Το κινητο κομμενο ειναι??? ΟΥΣΤ ΜΟΝΟΦΑΓΑ Very Happy Very Happy Very Happy

Ρε Καραμήτρο λυσε μου μια απορια. Γιατι μου τη λες οτι δε σου στειλα σμς τι επαιξα όταν πάω ταμείο και δε μου τη λες όταν πάω κουβά? Very Happy Very Happy
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ???????? Ποιος είναι ο μονοφαγας? Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySat Jun 19, 2010 10:43 pm

ρε καθήκια και οι δύο... φόρουμ είναι εδώ... τι σμς και παπάρια;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 2:40 am

Καλά το οτι θα έφτανα να πάω και εγώ ταμείο την ημέρα που πραγματικά δεν έβλεπα σημείο για σημείο είναι από τα κουλά, που γίνονται πολλά πια στο μουντιάλ... Έριξα οτι έγραψα το πρωί...
Η Ολλανδία φυσικά με κουβάδιασε και έφυγα από το σπίτι για δουλειά... Και κάπου εκεί τρώω μια φρίκη, οτι Σάββατο σήμερα θα βαρεθώ μέσα στο αμάξι αν δεν έχω να προσέχω τπτ... Και λέω δεν γαμιέται ας δώσουμε κανά ευρώ και στον ψωρό ΟΠΑΠ... Και πάω και ρίχνω Χ/Χ Γκάνα (με την λογική οτι υποστηρίζω και Σερβία για να περάσει) - Χ/2 Δανία... Το οτι όταν δυνάμωσα να ακούσω τα ματς και τα δύο ήταν στο 1-0 περιτό να πω οτι σπαζόμουν... Αλλά κάπου εκεί ήρθε και έδεσε το γλυκό... Πρέπει να είχα και κάμποση τύχη με βάση αυτά που άκουγα, αλλά τουλάχιστον δικαιώθηκα που πίστευα οτι και τα λόγια για την Αυστραλία ήταν υπερβολικά για το πόσο χάλια είναι, αλλά και που πίστεψα στην Δανέζα... Πάλι καλά πάντως που μπήκε κανά φράγκο στο πανταλόνι, γιατί μας λείπουν... Πρέπει να καλύψουμε και το τρακάρισμα της προηγούμενης εβδομάδας... Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 10:54 am

-σλοβακια-παραγουαη. υπουλο ματς για μενα αυτο εδω. αμα παει σε ανοιχτο τεμπο που δεν ειναι απιθανο με ενα γρηγορο γκολ πχ τυχερο απο σλοβακο θα εχουμε κηδειες. ο σλοβακος σε ανοιχτο γηπεδο στην κοντρα ειναι γαματος. με την ζηλανδια σκονταψε γιατι ηταν αναγκασμενος να κανει παιχνιδι αυτος. δυσκολο πραμα αυτο. δεν θα το ακουμπησω το παιχνιδι, ειναι υπουλες ομαδες. και η παραγουαη με την ιταλια επιθετικα δε μου εδειξε τιποτα. θα κριθει στο ποια ομαδα θα μπει με αερα φαβορι στο ματς. νομιζω οτι οποιος παρει τον ελεγχο του ματς θα το πληρωσει στην κοντρα. ψιλοιδιες μου φαινονται οι ομαδες.
-ιταλια δεν ακουμπαω, αυτοι ειναι ικανοι να προκριθουνε και με 3 χηναρια. παραλια παντως θα το ακουσω απο κανενα ιταλικο σταθμο να γουσταρω κ λιγο.
-βραζιλια-ακτη αν και δε με παει αντερ το βλεπω. η βραζιλια μοιαζει την πορτογαλια σε στυλ. το αντερ θα χαλασει μονο αν το ματς γινει ροντεο που δεν το νομιζω. και η βραζιλια επισης περασανε χρονια απο τοτε που επαιζε επιθετικα. πλεον κοιταει την αμυνα και μετα μπροστα εχει τους παικτες να κανει παπαδες. επισης απο χαφ κατα τη γνωμη μου ειναι γαμησε τα. με τζιλμπερτο και τον μελο δεν πας πουθενα εν ετει 2010. σφιχτες κ οι δυο. στον ομιλο θα προκριθει οποιος γαμησει στα γκολ την κορεα.

τι θα παιξω?
-ακτη διπλο
-σκορ παραγουαη 0-1 να νικησει
-ιταλια σκορ 2-0
-βραζιλια σκορ 1-1
τα σκορακια κ σε συστημα 1/2/3.

δεν ειναι για στοιχημα σημερα. καλα μπανια να εχουμε Laughing
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 11:00 am

Hammer wrote:
-σλοβακια-παραγουαη. υπουλο ματς για μενα αυτο εδω. αμα παει σε ανοιχτο τεμπο που δεν ειναι απιθανο με ενα γρηγορο γκολ πχ τυχερο απο σλοβακο θα εχουμε κηδειες. ο σλοβακος σε ανοιχτο γηπεδο στην κοντρα ειναι γαματος. με την ζηλανδια σκονταψε γιατι ηταν αναγκασμενος να κανει παιχνιδι αυτος. δυσκολο πραμα αυτο. δεν θα το ακουμπησω το παιχνιδι, ειναι υπουλες ομαδες. και η παραγουαη με την ιταλια επιθετικα δε μου εδειξε τιποτα. θα κριθει στο ποια ομαδα θα μπει με αερα φαβορι στο ματς. νομιζω οτι οποιος παρει τον ελεγχο του ματς θα το πληρωσει στην κοντρα. ψιλοιδιες μου φαινονται οι ομαδες.
-ιταλια δεν ακουμπαω, αυτοι ειναι ικανοι να προκριθουνε και με 3 χηναρια. παραλια παντως θα το ακουσω απο κανενα ιταλικο σταθμο να γουσταρω κ λιγο.
-βραζιλια-ακτη αν και δε με παει αντερ το βλεπω. η βραζιλια μοιαζει την πορτογαλια σε στυλ. το αντερ θα χαλασει μονο αν το ματς γινει ροντεο που δεν το νομιζω. και η βραζιλια επισης περασανε χρονια απο τοτε που επαιζε επιθετικα. πλεον κοιταει την αμυνα και μετα μπροστα εχει τους παικτες να κανει παπαδες. επισης απο χαφ κατα τη γνωμη μου ειναι γαμησε τα. με τζιλμπερτο και τον μελο δεν πας πουθενα εν ετει 2010. σφιχτες κ οι δυο. στον ομιλο θα προκριθει οποιος γαμησει στα γκολ την κορεα.

τι θα παιξω?
-ακτη διπλο
-σκορ παραγουαη 0-1 να νικησει
-ιταλια σκορ 2-0
-βραζιλια σκορ 1-1
τα σκορακια κ σε συστημα 1/2/3.

δεν ειναι για στοιχημα σημερα. καλα μπανια να εχουμε Laughing


scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 11:03 am

εννοω για σοβαρο στοιχημα ρε μλκ.
τα σκορ εμπνευση ειναι.
τι περιμενες να μη παιξω τπτ?

υγ
κλαρινο ο νεκταριος κοκωνης, εδωσε ρεστα Laughing
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 11:05 am

Α, ούτε που τον ξέρω, δεν είναι γνωστός προς τα δω. Να μου λεγες κανα Πλακιά, κανα Μπέκο...
Πλήκτρα Λαμπιρης να φανταστώ, ε;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 12:16 pm

Πιο σοβαρά μια δυάδα με Σλοβακία g/g - Βραζιλία g/g...

Πιο χαλαρά θα τιμιηθεί το 2πλακι της Ακτής και κανά ειδικό...
Ίσως ρίξω πάλι και μια δυάδα με Χ/2 Παραγουάη - Χ/2 Ακτή...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 12:46 pm

Λοιπόν προς το παρών τελικά έφυγε η δυάδα που είπα με τα g/g και ένα μονό αποδεκτό με Παραγουάη Χ/2... Αργότερα βλέπουμε...
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 3:12 pm

Ακολούθησα τον Φιλολογο, στο over Βραζιλία - Ακτή 2.32@betfair...
Κάτι άλλο δεν βλέπω για σήμερα...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 3:47 pm

Οι Σλοβάκοι είναι μακράν νομίζω η χειρότερη ομάδα που είδα στο Μουντιάλ... Σε όλο το 2ο ημίχρονο προσπαθούσα να δω πότε θα αλλάξουν 2η πάσα σωστα... Απλά τραγικοί... Και εννοείτε και το μπετ μου ήταν πολύ κακό...

Αλλά αφού έχασα ρίχνω τώρα...

Δυάδα Ιταλία over - Βραζιλία g/g
Ιταλία σκορ 2-0 - Ακτή Χ/2
Ιταλία 2-0 - Βραζιλία g/g... Και τέλος και για σήμερα...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 6:53 pm

META TON KAI TON ITAΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 28 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 28 ΤΑ 17 ΕΛΗΞΑΝ ΟΒΕΡ 1,5 ΓΚΟΛ. ΑΠΟ ΤΑ 17 ΟΒΕΡ 1,5 ΤΑ 9 ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΗΝ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΝΟΥΝ 4 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ? ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΑ ΟΒΕΡ 2,5 ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΝΑ ΚΟΝΟΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ koubas , ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟ ΜΠΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ. ΣΤΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑ -ΑΚΤΗ ΤΟ ΟΒΕΡ 1,5 ΔΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΦΕΑΡ 1,43!!! ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΜΕ ΣΚΑΣΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΚΑΙ ΜΕ ΜΟΝΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΠΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ "ΔΕΥΤΕΡΕΣ" , ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΜΗΘΟΥΝ.

ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΟΒΕΡ 1,5 = 1,43
ΧΙΛΗ ΟΒΕΡ 1,5 = 1,56
ΙΣΠΑΝΙΑ ΟΒΕΡ 1,5 = 1,21 (ΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕ Ο ΙΣΠΑΝΟΣ ΤΟΝ ΕΛΒΕΤΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ 1,08)
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΟΒΕΡ 1,5= 1,36

ΤΟΤΑL : 3,67 ΕΑSY MONEY Very Happy
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 7:30 pm

Μια νίκη των Ονδουριάνων αύριο, μάλλον καλή θα είναι πάντως. Μπορεί να γαμάει κανά δυο-τρια μακροχρονια, αλλα μια χαρά θα κάτσει. Η καμιά ισοπαλία 2-2.Μπερεκέτι :xaxaxa:

πάω να πάρω φανέλα του Σουάσο και του σαντσες MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 970182
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 7:34 pm

vasilis wrote:
filologos wrote:
vasilis wrote:
Επιτελους ταμειο στο Μουντιαλ. Αλμπαθετε-Λας Παλμας-Μπετις Very Happy Very Happy Very Happy Αντε γμτ γιατι πηγαιναμε κατα διαολου. Κλεμμενη 100% απο Τεριακή πάντως. Ουτε καν ειχα ασχοληθει και την πονταρα 1 ωρα πριν τα ματς μολις. Να ναι καλα τα παληκαρια της Σεγουντα

Το κινητο κομμενο ειναι??? ΟΥΣΤ ΜΟΝΟΦΑΓΑ Very Happy Very Happy Very Happy

Ρε Καραμήτρο λυσε μου μια απορια. Γιατι μου τη λες οτι δε σου στειλα σμς τι επαιξα όταν πάω ταμείο και δε μου τη λες όταν πάω κουβά? Very Happy Very Happy
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ???????? Ποιος είναι ο μονοφαγας? Laughing Laughing Laughing Laughing

Μα μονο οταν πας ταμειο τα γραφεις ρε... οταν κουβαδιασεζαι τα κρατας για σενα χαχαχαχαχαχαχα
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 7:36 pm

Οι συνθέσεις:

Βραζιλία (Ντούνγκα): Σέζαρ, Μαικόν, Μπάστος, Λούσιο, Ζουάν, Μέλο, Ελάνο, Ζιλμπέρτο Σίλβα, Κακά, Ρομπίνιο, Λουίς Φαμπιάνο

Ακτή Ελ. (Σβεν Γκόραν Έρικσον): Μπάρι, Κ. Τουρέ, Ζοκορά, Καλού, Τιοτέ, Ντρογκμπά, Ντιντάν, Τιέν, Γ. Τουρέ, Ντεμέλ, Έμπουε.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 7:51 pm

Η πιθανότητα η εθνική ομάδα του Μεξικού να αντιμετωπίσει την Αργεντινή στην επόμενη φάση χαροποιεί τον βετεράνο επιθετικό Κουαχτεμόκ Μπλάνκο, ο οποίος θέλει να πάρει την ρεβάνς για τον αποκλεισμό στους «16» του Μουντιάλ της Γερμανίας. «Αν προτιμάω να αποφύγουμε την Αργεντινή στην επόμενη φάση; Για κανένα λόγο! Είμαστε έτοιμοι να αντιμετωπίσουμε οποιαδήποτε ομάδα. Θα είναι ένα σπουδαίο παιχνίδι κόντρα σε μια φανταστική ομάδα. Ωστόσο δεν έχουμε προκριθεί ακόμα»,

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΑ
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 7:54 pm

filologos wrote:
Η πιθανότητα η εθνική ομάδα του Μεξικού να αντιμετωπίσει την Αργεντινή στην επόμενη φάση χαροποιεί τον βετεράνο επιθετικό Κουαχτεμόκ Μπλάνκο, ο οποίος θέλει να πάρει την ρεβάνς για τον αποκλεισμό στους «16» του Μουντιάλ της Γερμανίας. «Αν προτιμάω να αποφύγουμε την Αργεντινή στην επόμενη φάση; Για κανένα λόγο! Είμαστε έτοιμοι να αντιμετωπίσουμε οποιαδήποτε ομάδα. Θα είναι ένα σπουδαίο παιχνίδι κόντρα σε μια φανταστική ομάδα. Ωστόσο δεν έχουμε προκριθεί ακόμα»,


ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ Χ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΠΛΑΝΚΟΟΟΟΟΟΟ
:xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 EmptySun Jun 20, 2010 7:55 pm

Και η ηττα με 1-0 παλι 2ους τους βγαζει.... Ο ΓΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ 4 ΓΚΟΛ
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Sponsored content





MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» Eυρωλιγκα 3 αγωνιστική
» ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: