BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................

Go down 
+6
Apostolis
KAISARAS
Hammer
Ernesto
filologos
barboua
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 12:06 pm

filologos wrote:
KAISARAS wrote:
21 Ιουν 14:30 Πορτογαλία v Βόρεια Κορέα 1.36 4.50 10.00
Δε θα με χαλούσε καθόλου όμως να δω το παλληκαράκι τον τεράστιο ΓΙΟΝΓΚ ΤΑΕ ΣΕ με το 9 στη φανέλα να κάνει το 0-1 κ πάρτον κάτω τον Πορτογάλο κ το σαβουρογάμη τον Κριστιάνο Laughing . Δεν ποντάρω τπτ εδώ.

Μαζί σου με 10000000000000000000000000000000000000000000 ΓΙΟΝΓΚ ΤΑΕ ΣΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ένας Βορειοκορεάτης για την Μπόχουμ

Την ενίσχυση της επιθετικής της γραμμής με τον Βορειοκορεάτη Τάε-Σε της Καβασάκι Φροντάλε σκέφτεται πολύ σοβαρά η Μπόχουμ σύμφωνα με δημοσίευμα της «Hochi». Η γερμανική ομάδα θέλει να είναι…περαστική από την δεύτερη κατηγορία μετά τον υποβιβασμό της και η ενίσχυση της φαντάζει επιτακτική.

Ο νέος προπονητής της ομάδας Φρίντχελμ Φούνκελ θέλει να προσθέσει έναν ικανό στράικερ στο ρόστερ της Μπόχουμ για να έχει το εύκολο γκολ και ο Τάε-Σε φαντάζει μια αξιόπιστη λύση. Ο 26χρονος επιθετικός, ο οποίος ήταν από τους καλύτερους της Βόρειας Κορέας στην ήττα της από την Βραζιλία με 2-1, έχει εκδηλώσει την επιθυμία να αγωνιστεί στην Ευρώπη και η μετακίνησή του στην Μπόχουμ φαντάζει πολύ πιθανή.


Να και η μεταγραφή για την παιχτούρα με το Νο 9 στην φανέλα... Α ρε Άλεξ πόσο μπροστά βλέπουμε....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 12:25 pm

Οι 11αδες του μεσημεριανου ματς... Μας μαμησε ο Antic... Έξω ο Pantelic γμτ

Γερμανία : Neuer , Freidrich , Khedira , Schweinsteiger , Ozil , Podolski , Klose , Muller , Badstuber , Lahm , Mertesacker

Σερβία : Stojkovic , Kolarov , Vidic , Ivanovic , Stankovic , Jovanovic , Zigic , Krasic , Ninkovic , Subotic , Kuzmanovic
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 12:43 pm

Ρε παιδιά σόρυ... Αλλά αυτό το κριάρι τον Ζίγκιτς τι τον θέλει? Έλεος δηλαδή... Στο ματς με την Γκάνα είναι από τους χειρότερους παίχτες... Τραγικός... Ρε παίχτε μπαλίτσα λέμε... Άντε να πούμε μπας και γίνει κανά θαύμα και περάσετε μαλάκες Σέρβοι...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 12:46 pm

Βασικά το γυρίζει σε 4-5-1 ο Antic... Μοναδικός μπροστά ο Ζίγκιτς.... Έχει να γίνει πολύ σέντρα και πολύ γιόμα... Δεν νομίζω έτσι να έχει ελπίδες... Βέβαια μπορεί να του κάνουν καλό παιχνίδι οι μέσοι αλλά δεν ξέρω... Θα δείξει
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 5:24 pm

AYTOΣ Ο ΒΟΡΕΙΟΚΟΡΕΑΤΗΣ ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ.
Κ ΟΧΙ ΟΠΟΥ Κ ΟΠΟΥ, ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟ.
ΞΕΡΕΙ ΜΠΑΛΑ, ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Κ ΝΑ ΤΗ ΜΟΙΡΑΖΕΙ, ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΤΙ ΛΕΕΙ. ΕΚΕΙ ΔΕ ΜΟΥ ΠΟΛΥΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ.
ΑΛΛΑ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕ Κ ΑΠΟ ΙΑΠΩΝΙΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.
ΘΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΟ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΤΡΑΞΙΟΝ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΡΟΥΣΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΥΜΝΟΥ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΟΥ, Κ ΜΕΤΑ Κ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣ, ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΠΛΗΡΩΘΗΚΑ ΣΤΗ 2ΑΔΑ ΜΕ ΙΓΚΟΥΑΪΝ - ΠΑΝΤΕΛΙΤΣ ΜΟΝΑΧΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ.
ΒΕΒΑΙΑ ΨΙΧΟΥΛΑ ΠΗΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΤΟ 2,75 Κ ΑΛΛΟ ΤΟ 2,75*4,20, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΠΤ, ΚΑΛΑ Κ ΑΥΤΑ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 6:00 pm

Αυτος ο μαλακας ο μαυρος μπορει κανεις να μου εξηγησει γιατι ακυρωσε το τριτο γκολ της Αμερικης, γαμω το σπίτι του; Αι στο διαολο γαμω το βοδι σου γαμω παρτα παρτα
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 6:14 pm

Το άθλιο κάθαρμα της Σλοβένικης παράγκας!
Δε γίνεται ποτέ μα ποτέ να το δίνεις αυτό οφσάιντ. Πιο πολύ στέκει να δώσεις βήματα παρά οφσάιντ!
παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 6:20 pm

EXETE ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΕ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ παρτα bye παρτα
-ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΜΑΥΡΟΥΚΟΣ ΤΟΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ....ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ whistle euro
Υ.Γ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΣΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ okay
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptyFri Jun 18, 2010 7:05 pm

KAι ενα κορδονατο αλλά Μάριου!!!
ΑΓΓΛΙΑ-ΑΛΓΕΡΙΑ 1
ΟΛΛΑΝΔΙΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ 1
ΓΚΑΝΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 1
ΙΤΑΛΙΑ-Ν.ΖΗΛΑΝΔΙΑ 1
ΙΣΠΑΝΙΑ-ΟΝΔΟΥΡΑ 1
ΑΠΟΔΟΣΗ 4,92 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 918417 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 907572
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΧΕΧΕΧΕ........
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 2:06 am

Hammer wrote:
σημερα εχω τρελαθει στη δουλεια.
τριαδα αργεντινη-νιγηρια-γαλλια
δυαδα αργεντινη-γαλλια
μονο αποδεκτο γαλλια. πολυ δυνατα αυτο.
χρονο για εξηγησεις δεν εχω, δυο λογια μονο.
-ο ελληνας εχει κορμια να αντιμετωπισει τον νιγηρα, δεν ειναι κ τοσο δεδομενη η νικη της νιγηριας.
-ο μεξικανος απογοητευται-αποσυντονιζεται ευκολα, ειναι στο dna του αυτο το πραμα. εκει πανω παταω και παιζω γαλλο.
χαιρεται.


Τυχαίο? Δεν νομίζω...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 2:08 am

Hammer wrote:
εγω για σημερα εριξα αμερικη νικη μονο αποδεκτο.
σερβια φοβαμαι μη κανει κανα κλυσμα στον γερμανο που δεν τρωω παπα οτι εχει ομαδαρα. θελω κι αλλες αποδειξεις για να τον εμπιστευτω.
αγγλια δεν παιζω τιποτα.
και μια δυαδα σημερινοαυριανη γκανα-αμερικανο.
και επισης πηρα παλι λιγο αμερικανο στο 100 μιας και αν δεν περασει μερα που να μην παρω δε νιωθω καλα, μου εγινε συνηθεια.
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:


Τυχαίο? Δεν νομίζω...

Δεν γαμιέσαι ρε Μαριούκο λέω εγώ να ησυχάσουμε? Άντε πια μας έχεις μαγαρίσει όλα τα σημεία... Κόφτο πασά μου... Κόφτο το μπουρδέλο το στοίχημα... Δεν σε θέλει... Παίζε μόνο αυτά τα θεόρατα 1,05 που παίζεις μπας και βρούμε και εμείς την υγειά μας...

παρτα MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 278587 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 885
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 11:08 am

Ernesto wrote:
Hammer wrote:
εγω για σημερα εριξα αμερικη νικη μονο αποδεκτο.
σερβια φοβαμαι μη κανει κανα κλυσμα στον γερμανο που δεν τρωω παπα οτι εχει ομαδαρα. θελω κι αλλες αποδειξεις για να τον εμπιστευτω.
αγγλια δεν παιζω τιποτα.
και μια δυαδα σημερινοαυριανη γκανα-αμερικανο.
και επισης πηρα παλι λιγο αμερικανο στο 100 μιας και αν δεν περασει μερα που να μην παρω δε νιωθω καλα, μου εγινε συνηθεια.
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:


Τυχαίο? Δεν νομίζω...

Δεν γαμιέσαι ρε Μαριούκο λέω εγώ να ησυχάσουμε? Άντε πια μας έχεις μαγαρίσει όλα τα σημεία... Κόφτο πασά μου... Κόφτο το μπουρδέλο το στοίχημα... Δεν σε θέλει... Παίζε μόνο αυτά τα θεόρατα 1,05 που παίζεις μπας και βρούμε και εμείς την υγειά μας...

παρτα MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 278587 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 885
Τι τον βρίζεις ρε Γιάννη τον καημένο; Μέσα έπεσε σε όλα. Κι η Αμερική κέρδισε, παρότι βρέθηκε αυτός ο γελοίος να γαμάει τέτοια ανατροπή.

Τον πούστη τον κόρακα, το τι μπινελίκι έχει ακούσει από χτες... ειδικά το βράδυ, μετά και τη γκέλα της Αγγλίας. Τώρα θα είχαμε καθαρίσει πρωτιά στον όμιλο και το 100ρικο θα'παιρνε ήδη την κατηφόρα. Ο βρωμιάρης που έχει να πλυθεί τόσο καιρό που έφτασε να γίνει μαύρος. Που η σφυρίχτρα του αντί για στραγάλι να έχει το αρχίδι του στο επόμενο ματς. Καταραμένε παρτα παρτα παρτα

ΥΓ. Οι Σέρβοι στην προπόνηση παίζουν βόλεϋ;;;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 11:31 am

Εγώ Κώστα να πω την αλήθεια το μοναδικό στοίχημα που έχω με κάποιες πιθανότητες να πάρω καλά λεφτά είναι η 4αδα με προκρίσεις Σερβίας, Χιλής, Παραγουάης και 1η Αγγλία,2η Αμερική...

Χτες παράλληλα έκλεινα μια καλή δυάδα με 2πλο Σέρβο και 2πλο Αμερικάνο...

Όταν έλειξε λοιπόν από τη μια χτύπαγα το κεφάλι μου που δεν πληρώθηκα την δυάδα και από την άλλη σκεφτόμουν οτι ίσως να βόλεψε το αποτέλσμα για να βγει 1η η Αγγλία και 2η η Αμερική... Βέβαια μετά το χτεσινοβραδινό και με την ηλίθια την Αγγλία πάλι έμπλεξε το θέμα...

Πάνω που κάπως ισιώσαμε τους ξεγραμένους Σέρβους και τους βάλαμε στο κόλπο, ήρθε η Αγγλία να μας τα γαμίσει όλα... Συν του οτι είχα και ένα παρολάκι να τρέχει μέχρι σήμερα που έκλεινε με Ολλανδία...

Και έρχομαι και ρωτάω... Η William Hill στην διαφήμισή της λέει... Στο χέρι του Θεού, επιστρέψαμε τα πονταρίσματα πίσω, στο χέρι του Ανρί κάναμε το ίδιο... Στο χέρι του μαλάκα που σηκώθηκε και έδειξε offside θα το κάνουν πάλι? Μαλάκες...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 11:36 am

Ernesto wrote:
Εγώ Κώστα να πω την αλήθεια το μοναδικό στοίχημα που έχω με κάποιες πιθανότητες να πάρω καλά λεφτά είναι η 4αδα με προκρίσεις Σερβίας, Χιλής, Παραγουάης και 1η Αγγλία,2η Αμερική...

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΛΕΩ ΤΖΩΝΥ, ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ 4ΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ.
Η ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ ΘΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ.
ΓΙΑ ΧΙΛΗ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΑΝ Κ ΤΗΝ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΚΑΠΟΥ Κ ΓΩ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑΠΑΤΕΣ, Η ΧΙΛΗ ΕΧΕΙ ΣΦΙΞΕΙ.
ΟΠΩΣ Κ Η ΣΕΡΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΦΙΧΤΗ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΓΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ, Ο ΣΕΡΒΟΣ ΣΦΙΓΓΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ.
Κ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΟΤΙ Ο ΣΕΡΒΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ, ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΘΕΟΣ. Η ΟΠΟΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕ ΧΘΕΣ, ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΞΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Κ ΜΕ 10 ΑΠΟ ΤΟ 35. Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΥΛΕΜΕΝΗ Κ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΜΑΚΡΑΝ ΤΟΥ 2ου.
ΑΣ ΔΩ ΤΑ 2α ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ ΤΟΤΕ ΘΑ ΧΩ ΠΙΟ ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 11:39 am

Εννοείτε ρε συ... Τον Σέρβο τον έπαιξα χτες, σήμερα δεν ξέρω αν θα κάνω το ίδιο, αλλά σίγουρα θα υποστηρίζω τον Αυστραλό... Η Γερμανία καλή ήταν δεν λέω όχι... Χτες βέβαια δεν μάγεψε... Οι Σέρβοι πάλι κακοί και ελπίζω μόνο να περάσουν και να πάνε να γαμηθούν μετά... Πάντως πολύ σφιχτό πια έτσι όπως έγινε...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 11:44 am

Πάντως σήμερα τι μούφα ματς είναι αυτά ρε γμτ... Τουλάχιστον στοιχηματικά... Δεν πιάνονται από πουθενά...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 11:54 am

καλησπερα Very Happy
τιποτα δεν θα παιξω σημερα θα λειπω παραλια, δεν εχει και ματς. τιποτα.
εσυ μωρη ρομπα ερνεστο θελεις να σου πουμε και α θα αδικηθει μια ομαδα η οχι ρε μκλ?
παρτα MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 93294 προηγουμενη εβδομαδα που καναμε ταμεια δε μιλαγες. σημερα βγηκες να μας πεις μαλακιες να μας τη σπασεις σαββατιατικα. για πες μας εσυ τι θα εριχνες ρε μλκ? MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 174217
μπαι μπαιιιιιιιιιιιιιιι
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 12:02 pm

Ernesto wrote:

Και έρχομαι και ρωτάω... Η William Hill στην διαφήμισή της λέει... Στο χέρι του Θεού, επιστρέψαμε τα πονταρίσματα πίσω, στο χέρι του Ανρί κάναμε το ίδιο... Στο χέρι του μαλάκα που σηκώθηκε και έδειξε offside θα το κάνουν πάλι? Μαλάκες...
Ίσως να το ξανακάνουν, αν και είναι αρκετά διαφορετική περίπτωση. Στις άλλες είχες ξεφωνημένη παπάρα, εδώ δεν ξέρεις καν.
Έχει πάρει κανείς πραγματικά χαμπάρι τι σφύριξε ο κόπανος;
Ο επόπτης δε φαίνεται αν σηκώνει σημαία, εκτός που οφσάιντ είναι εντελώς παράνοια να σφυρίξεις.
Δέκα φορές τό'χουμε δει, το μόνο που βλέπεις να στέκει, κι αυτό αν ο διαιτητής είναι ευαίσθητος, είναι δυο διαφορετικά πέναλτυ...
Και σφυράει αρκετά νωρίς το καθήκι... Μήπως θέλει απλώς να τελειώσει τη φάση.
Κι εδώ, εκτός αν έχει δει κάτι που δε φαίνεται πουθενά, δε στέκει ανθρώπινο λάθος ποτέ! Να μη δεις κάτι, στέκει να είναι λάθος, να σφυρίξεις κάτι που δεν είδες, δεν είναι ανθρώπινο λάθος.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 12:05 pm

ειμαι αρρωστος δεν μπορω να μη ριξω κατι :xaxaxa:
ετσι να τρεχει μια τριαδα.
ολλανδος-γκανεζος αντερ-καμερουνεζος αντερ
για παμε για παμε Very Happy

υγ
1. ο αμερικανος αδικηθηκε και αυτο ειναι καλο μακροπροθεσμα μιας και σκονταψε και ο αγγλος.
κι αυτο γιατι τωρα μπορει να περασει ευκολα και επισης γιατι στα νοκ αουτ θα θελαμε να ευνοηθει για να ισοσκελισει την αδικια. καλο ε? :xaxaxa:
2.ερνεστο παρτα χλεμπονιαρη που με μελετας οταν λειπω και με ποναει το κεφαλι.
3.ποντιε χτες ημουν ως τις 6 σε σαφετη, κοκωνη, τα εκανα πουτανα ολα :xaxaxa:
4. καισαρα παρτα κι εσυ φιλαρακι να μη λες οτι δε σκεφτομαι :xaxaxa:
5.σασπεκτ κολλητε αστους να λενε, με αμερικανο θα τιναξουμε τις μπανκες φετος και η καβα που θα φτιαχτει θα ειναι για μια ζωη τζαμπα στοιχημα euro Laughing


Last edited by Hammer on Sat Jun 19, 2010 12:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 12:09 pm

Hammer wrote:
ειμαι αρρωστος δεν μπορω να μη ριξω κατι :xaxaxa:
ετσι να τρεχει μια τριαδα.
ολλανδος-γκανεζος αντερ-καμερουνεζος αντερ
για παμε για παμε Very Happy
Να το ασφαλες στοίχημα: Να λέει ο Μάριος άντερ... 5 γκολ στο καθένα τουλάχιστον θα μπουν Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 12:10 pm

suspect wrote:
Hammer wrote:
ειμαι αρρωστος δεν μπορω να μη ριξω κατι :xaxaxa:
ετσι να τρεχει μια τριαδα.
ολλανδος-γκανεζος αντερ-καμερουνεζος αντερ
για παμε για παμε Very Happy
Να το ασφαλες στοίχημα: Να λέει ο Μάριος άντερ... 5 γκολ στο καθένα τουλάχιστον θα μπουν Very Happy Very Happy Very Happy
δε θα διαφωνησω μαζι σου εδω, τα αντερ-οβερ ειναι το ατου μου στη γκαντεμια Wink Laughing
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 12:14 pm

Εντελώς τυχαία και χωρίς να έχω δει τι είπε το ταγάρι, έριξα μια τριάδα όλα over... Αρχίζω να νοιώθω οτι έχω ελπίδες...

Μάριε καλό μου παιδί, το θέμα δεν είναι τι θα έπαιζα εγώ, ή όλος ο φυσιολογικός κόσμος... Το θέμα είναι τι παίζεις εσύ... Ακουμπάς ένα ματς και αλλάζουν οι ισσοροπίες αμέσως... Μέχρι και μούφα offside έδωσε για να δικαιωθείς σαν γκαντέμης... παρτα
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 12:15 pm

Αααααα... Και έριξα και μια δυάδα με πρώτους σκόρερ Ρόμπεν και Μπέντνερ... Μα τις χίλες βουβουζέλες Μάριε τράβα παραλία...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 12:40 pm

Μάριε κλαρίνο ποιος;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 1:20 pm

Γαμώ... Ο Ρόμπεν στον πάγκο... Τα πιάσαμε τα λεφτά μας πάλι... Έλεος...
Back to top Go down
Sponsored content





MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» Eυρωλιγκα 3 αγωνιστική
» ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: