BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................

Go down 
+6
Apostolis
KAISARAS
Hammer
Ernesto
filologos
barboua
10 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 8:51 am

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 774721 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΟΥΡΛΗΣ MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 407739
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 9:47 am

Καλημέρα Νικόλα
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 10:28 am

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 970182 XΘΕΣ ΕΠΑΙΞΑ ΑΝΤΕΡ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΣΤΟ ΛΑΙΒ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΨΗΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΑΝΤΕΡ ΣΤΟ 95'' MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 570861 Υ.Γ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ Χ (ΕΚΤΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ),ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ Χ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ......
ΜΙΧΑΛΗ ΔΕ ΦΟΑΒΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΝΕΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΚΑΙ ΜΕ ΝΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΧΩΣΩ ΣΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΕΝΑ ΠΟΣΟ...ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΕ ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΟΛΛΑΩ ΚΑΠΩΣ..... MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 970182
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 10:37 am

Καιρός να σταματήσει αυτή η ιστορία με τα under δεν νομίζεις?? Ώρα να δούμε λίγο μπαλίτσα Smile

Εκτός από αυτά που έχω γράψει στην στήλη έριξα απίσης ένα δελτίο με

1 Slovenia v USA
(Full Time Result) USA @2.10
2 England v Algeria
(Asian Handicap) England -1.5 @1.95
3 Argentina v South Korea
(Asian Handicap) Argentina -1.0 @1.975

Πιο χαλαρά πονταρισμένο φυσικά

Και επίσης αυτό :

Leo Messi to score first and Fulltime Result: Argentina @4.00

Για να δούμε
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 10:38 am

barboua wrote:

ΜΙΧΑΛΗ ΔΕ ΦΟΑΒΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΝΕΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς ΚΑΙ ΜΕ ΝΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΧΩΣΩ ΣΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΕΝΑ ΠΟΣΟ...ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΕ ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΟΛΛΑΩ ΚΑΠΩΣ.....

Όχι... Η Αργεντινή θα καθαρίσει και εύκολα... Έτσι πιστεύω τουλάχιστον Wink
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 11:50 am

Εγώ χτες πάντως ρε παιδιά έριξα δύο σημεία στο live... Άσο Ισπανία, και over 1,5... Ε ηλαδή τι να λέμε τώρα... Βάλτο ρε μλκ Ντερτιγιοκ να πάνε να μαμηθούν οι μαλάκες...

Για σήμερα... Εγώ το ξεκαθαρίζω... Κάπου θα έχω χώσει Ελλάδα... Στα παπάρια μου τι έκανε την πρώτη αγωνιστική... Το ίδιο και που δεν έχουμε ομάδα... Ο Γερμανός χτυπάει εκεί που νομίζει οτι τον τέλειωσες... Πόσες φορές δεν το έχει κάνει αυτό ε... Μαζί του και αν χάσω δεν με νοιάζει κιόλας... Εδώ έχουμε χάσει κάθε απίστευτο σημείο, στο 4,0 θα σκάσουμε?

Και εδώ να επισημάνω και κάτι ακόμα, που δεν ξέρω αν και πόσο ρόλο παίζει...
Τα 3 over μέχρι τώρα είναι στις 9.30 το βράδυ... Τα ματσάκια ειδικά των 2.30 είναι το πολύ στο γκολ με ημίχρονα 0-0 τα περισσότερα... Αυτό είναι που με κολάει να ανοιχτώ με κανά over στην Αργεντίνα... Από την άλλη σωστά λέει ο Μιχάλης... Πόσο ακόμα θα πάει με under? Η άμυνα των ΝοτιοΚορεατών με την εικόνα που έχω στο πρώτο ματς δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, αφού μέσα σε 15 λεπτά που έπαιξε κάπως η Ελλάδα τουλάχιστον ένα γκολ μπορούσε να το κάνει...

Την Αργεντινή την έχω και εγώ σε ένα παρολί που ξεκίνησε χτες με Χιλή και φτάνει να κλείνει με την Ολλανδία... Οπότε ίσως παίξω πάλι άλλο ένα over ελπίζοντας στον μικρό θεούλη να κάνει τα δικά του...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 12:41 pm

σημερα εχω τρελαθει στη δουλεια.
τριαδα αργεντινη-νιγηρια-γαλλια
δυαδα αργεντινη-γαλλια
μονο αποδεκτο γαλλια. πολυ δυνατα αυτο.
χρονο για εξηγησεις δεν εχω, δυο λογια μονο.
-ο ελληνας εχει κορμια να αντιμετωπισει τον νιγηρα, δεν ειναι κ τοσο δεδομενη η νικη της νιγηριας.
-ο μεξικανος απογοητευται-αποσυντονιζεται ευκολα, ειναι στο dna του αυτο το πραμα. εκει πανω παταω και παιζω γαλλο.
χαιρεται.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 12:50 pm

17 Ιουν 14:30 Αργεντινή v Νότια Κορέα 1.50 4.00 8.00
Η Αργεντινή χωρίς να με ενθουσιάσει, ωστόσο μου άρεσε στο πρώτο ματς απέναντι στη Νιγηρία. Ο Μέσι έδειξε να βρίσκεται σε πολύ καλή κατάσταση κ αν ο τερματάς της Νιγηρίας δεν έκανε ίσως το ματς της ζωής του, θα είχε πετύχει κ κάποιο τέρμα. Η Ν. Κορέα έδειξε ότι μεσοαμυντικά δεν είναι ιδιαίτερα οργανωμένη, καθώς στο μονάδικο 15λεπτο που η εθνική μας πίεσε, υπήρξε μια πλημμύρα στην άμυνά της. Θεωρώ ότι η Αργεντινή θα κερδίσει κ το 1,50 μου κάνει. Πιθανός σκόρερ anytime o Ιγκουαϊν, ο οποίος όπως δήλωσε ο Μαραντόνα θα είναι κ σε αυτό το παιχνίδι ο βασικός φορ της Αργεντινής.


17 Ιουν 17:00 Ελλάδα v Νιγηρία 4.20 3.25 2.00
Δε θα ποντάρω κάτι σε αυτό το ματς, θεωρώ σίγουρο ότι οι παίχτες μας έχουν πεισμώσει κ θα θέλουν να δείξουν κ αυτοί κάτι, το ίδιο βέβαια κ ο Ρεχάγκελ, που έκανε πολλές κακές επιλογές στο 1ο ματς στην κατάρτιση κυρίως της αρχικής 11αδας. Ελπίζω να καταφέρουν να πάρουν 1 θετικό αποτέλεσμα κ να πετύχουν κ 1 γκολ, γιατί είμαστε η μοναδική εθνική ομάδα στην ιστορία του Μουντιάλ που δεν έχει βάλει γκολ σε 4 συνεχόμενα παιχνίδια.


17 Ιουν 21:30 Γαλλία v Μεξικό 2.30 3.20 3.40
Η αλήθεια είναι οτί αυτό το ζευγάρι με έχει προβληματίσει πάρα πολύ. Από τη μία το Μεξικό πλην του διαβολάκου Τζιοβάνι Ντος Σάντος δε μου δειξε τπτ. Αμυντικά δε μου άρεσε, έχει κ έναν τερματά που πιο πολύ για άρση βαρών κάνει, παρά για ποδόσφαιρο. Από την άλλη έχω μια Γαλλία, που δεν παίζει μπάλα, που δεν έχει καλό προπονητή, που δεν είναι καλά δουλεμένη κ που έχει κακό κλίμα στις τάξεις της. Όμως δεν παύει να είναι Γαλλία κ να έχει κάποιους πολύ καλούς παίχτες. Θεωρώ ότι η Γαλλία δε θα φάει γκολ, δεν ξέρω όμως αν θα σκοράρει κιόλας. Επειδή το στοίχημα είναι πάνω από όλα απόδοση, θα ρισκάρω να πάρω Γάλλο στο 2,30. Χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο η Γαλλία, νομίζω ότι αυτό το Μεξικό μπορεί να το κερδίσει.


18 Ιουν 14:30 Γερμανία v Σερβία 1.61 3.75 6.00
Από τη μία η ομάδα που με εντυπωσίασε (Γερμανία) κ από την άλλη η ομάδα που με απογοήτευσε, καθώς την έβλεπα κ ως πιθανή έκπληξη της διοργάνωσης. Ο Σέρβος αν χάσει, χάθηκε. Θεωρώ καλό για το Σέρβο που δε θα αγωνιστεί ως στόπερ ο μετριότατος Λούκοβιτς, που δέχτηκε κάρτα στο 1ο ματς κ τη θέση του λογικά θα πάρει ο Σούμποτιτς, που αγωνίζεται στην Ντόρτμουντ κ ξέρει καλά τους Γερμανούς. Βάσει εικόνας των 2 ομάδων στα πρώτα ματς, ο Γερμανός κερδίζει εύκολα κιόλας. Όμως κάτι ότι δεν ξεγράφω από τώρα το Σέρβο, κάτι πως καίγεται για αποτέλεσμα κ φυσικά η απόδοση, θα με κάνουν να μην ποντάρω σε σημείο. Θεωρώ ότι το 1,61 σε νίκη του Γερμανού είναι λίγο. Ένα fun bet που προτείνω σε αυτό το ματς είναι να πετύχει γκολ στο 90λεπτο ο Πάντελιτς, ο οποίος έχει αγωνιστεί για πολλά χρόνια στο γερμανικό πρωτάθλημα.


18 Ιουν 17:00 Σλοβενία v ΗΠΑ 3.75 3.25 2.10
Να πω καταρχήν ότι το ματς Σλοβενία – Αλγερία δεν το είδα, γιατί προτίμησα τη θάλασσα. Διάβασα όμως ότι η Σλοβενία ήταν μέτρια. Οι ΗΠΑ από την άλλη απέναντι στην Αγγλία ήταν καλή. Όμως, στο παιχνίδι με τον Άγγλο περίμεναν κυρίως κ έβγαιναν στις αντεπιθέσεις, χωρίς οφείλω να πω να έχουν κλειστεί στο καβούκι τους. Το παιχνίδι με το Σλοβένο είναι διαφορετική ιστορία, τώρα θα πρέπει να φτιάξει παιχνίδι ο Αμερικάνος. Ξέρω ότι πολύς κόσμος θα ποντάρει ΗΠΑ. Να πω την αλήθεια η απόδοση είναι καλή. Δεν είμαι σίγουρος όμως ότι οι ΗΠΑ θα κερδίσουν, οπότε θα απέχω από αυτό το ματς.


18 Ιουν 21:30 Αγγλία v Αλγερία 1.25 6.00 12.00
Σύμφωνοι, ο Άγγλος τερματάς έφαγε αστείο γκολ. Αλλά το φαγε στο 41. Έμενε 1 ολόκληρο ημίχρονο απέναντι σε κατώτερο αντίπαλο κ η Αγγλία δεν έδειξε πολλά πράγματα. Μετά τον τραυματισμό του Ριο Φέρντιναντ που προορίζονταν για βασικό στόπερ, τραυματίστηκε στο ματς με τις ΗΠΑ κ ο αντικαταστάτης του στην 11αδα, ο Κινγκ της Τότεναμ κ λογικά τη θέση του θα πάρει ο Κάραγκερ της Λίβερπουλ. Θεωρώ ότι η Αγγλία θα κερδίσει, αλλά φυσικά δεν πρόκειται να ποντάρω τέτοια απόδοση.


19 Ιουν 14:30 Ολλανδία v Ιαπωνία 1.44 4.00 9.00
Η Ολλανδία δε μου άρεσε, αν οι Δάνοι δεν έτρωγαν ένα ανόητο πρώτο γκολ (αυτογκόλ κιόλας), δεν ξέρω αν θα κέρδιζαν οι Ολλανδοί. Η Ιαπωνία έδειξε καλό πρόσωπο, το 1,44 στον άσσο είναι για γέλια.


19 Ιουν 17:00 Γκάνα v Αυστραλία 2.00 3.40 3.80
Η Γκάνα μπορεί να κέρδισε τη Σερβία, αλλά δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε κιόλας. Από την άλλη η Αυστραλία έγινε έρμαιο στις διαθέσεις των Γερμανών. Το χειρότερο για τους Αυστραλούς είναι ότι η αμυντική τους 4αδα ήταν για κλάματα στο πρώτο ματς. Ούτε καν το τεχνητό οφσαϊντ δεν μπορούσαν να εφαρμόσουν. Επειδή η Γκάνα δεν είναι ομάδα που έχει εύκολο το γκολ, δεν πάει το χέρι μου στον άσσο. Όμως, όποιος ποντάρει άσσο, δεν τον αδικώ. Κ η απόδοση δεν είναι κακή. Προσωπικά όμως θα απέχω.


19 Ιουν 21:30 Καμερούν v Δανία 2.87 3.25 2.50
Τριπλή. Παιχνίδι μεταξύ 2 κακών ομάδων. Ο προπονητής του Καμερούν ειδικά (Λε Γκεν) έκανε εγκλήματα στο ματς με τους Ιάπωνες. Δεν έχω άποψη για το ματς αυτό.


20 Ιουν 14:30 Σλοβακία v Παραγουάη 4.00 3.30 2.00
Εδώ θα κάνω στάση. Τη Σλοβακία δεν την είδα στο ματς με τους Ζηλανδούς (ήταν το 2ο ματς που προτίμησα να πάω θάλασσα κ να μην το παρακολουθήσω). Η Παραγουάη είναι μια ομάδα με ισορροπία στις γραμμές της. Έχει καλούς παίχτες σε όλες τις γραμμές κ μια πολύ καλή επιθετική 4αδα. Το ματς με τους Ιταλούς το έχασε καθαρά από την κάκιστη έξοδο του τερματά της στο κόρνερ. Ειδάλλως νομίζω θα κέρδιζε.
Η απόδοση θεωρώ ότι είναι πολύ καλή για την Παραγουάη, κ θα την ποντάρω να κερδίσει.


20 Ιουν 17:00 Ιταλία v Νέα Ζηλανδία 1.20 6.50 15.00
Ο Ιταλός θα κερδίσει τους ξυλοκόπους της Ζηλανδίας, αλλά χέστηκα κιόλας. Δεν παίζει ο Μπουφόν, όχι ότι θα επηρεάσει σε κάτι το παιχνίδι αυτό η απουσία του.


20 Ιουν 21:30 Βραζιλία v Ακτή Ελεφ/στού 1.66 3.50 6.00
Τώρα αν πω ότι το 6 στην Ακτή μου φαίνεται μεγάλο, θα με πείτε μαλάκα ? Παίζει να με πείτε, αλλα βάσει απόδοσης στα πρώτα ματς, εγώ λέω ότι το 6 είναι υψηλό. Θα μου πείτε δίνεται η Βραζιλία στο 1,66, πόσο την ήθελες ? Κ εν μέρει θα χετε κ δίκιο. Τέλος πάντων, δε θα πόνταρα με τπτ αυτή τη Βραζιλία. Ας παίξει πρώτα μπάλα, γιατί στο ματς απέναντι σε μία από τις 3-4 πιο αδύναμες ομάδες του Μουντιάλ ήταν κακή, κ σε επόμενο ματς, ίσως την προτιμήσω. ΝΟ ΒΕΤ στο συγκεκριμένο ζευγάρι.


21 Ιουν 14:30 Πορτογαλία v Βόρεια Κορέα 1.36 4.50 10.00
Ο Πορτογάλος είναι της πλάκας, γιατί απλούστατα δεν έχει προπονητή. Λογικά θα κερδίσει, αλλά δε με νοιάζει κιόλας. Δε θα με χαλούσε καθόλου όμως να δω το παλληκαράκι τον τεράστιο ΓΙΟΝΓΚ ΤΑΕ ΣΕ με το 9 στη φανέλα να κάνει το 0-1 κ πάρτον κάτω τον Πορτογάλο κ το σαβουρογάμη τον Κριστιάνο Laughing . Δεν ποντάρω τπτ εδώ.


21 Ιουν 17:00 Χιλή v Ελβετία 2.30 3.25 3.20
Ματς ΦΩΤΙΑ. Η Χιλή μπορεί να κέρδισε την Ονδούρα, αλλά την κέρδισε μόνο με 1-0. Ήρθε μετά κ η μεγάλη νίκη της Ελβετίας απέναντι στην Ισπανία κ έσφιξαν πολύ οι Χιλιανοί. Οι Ελβετοί αν χάσουν από τη Χιλή, με καθαρή νίκη επί της Ονδούρας, πάλι περνάνε στους 16 λογικά, χάνοντας όμως μάλλον σε τέτοια περίπτωση την 1η θέση. Η Ελβετία μου άρεσε με την Ισπανία, ήταν πάρα πολύ καλά στημένη, φοβερά πειθαρχημένη (έργο Χίτζφελντ όλα αυτά). Θεωρώ ότι ο Χίτζφελντ θα κατέβει πρώτα για να μη χάσει κ νομίζω θα το καταφέρει. Πρώτο σημείο για μένα το Χ, παίζει δυνατά κ το under 2,5, αλλά θα προτιμήσω να ασχοληθώ στοιχηματικά με άλλα παιχνίδια.


21 Ιουν 21:30 Ισπανία v Ονδούρες 1.12 9.00 17.00
Έτσι όπως τα κανε η Ισπανία, ας τα ξεμπλεξει τώρα. Γάμησε όλο το Μουντιάλ με την ήττα της από την Εβλετία, καθώς λογικά την πρωτιά τη χάνει κ αλλάζοντας έτσι τις διασταυρώσεις στην πορεία, εκτός κ αν η Ελβετία τελικά χάσει από τη Χιλή, κάτι που θα το θελα, αλλά που δεν το βλέπω δυστυχώς. Ο Ισπανός θα κερδίσει, ο Βίγια θα σκοράρει, το ματς θα είναι over 2,5 (ο Ισπανός θα κατέβει να βάλει πολλά γκολ, γιατί παίζει να χουμε στο τέλος 3πλη ισοβαθμία στους 6 πόντους ή 2πλη ισοβαθμία Χιλής με Ισπανία κ εκεί μετράει η συνολική διαφορά τερμάτων πρώτιστα). Το over 2.5 δίνει 1,72 κ είναι νομίζω μια πολύ καλή επιλογή.


4αδα ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ, ΓΑΛΛΙΑ, ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ κ ΙΣΠΑΝΙΑ over 2.5 ΞΕΡΗ.
Ίσως τα κάνω κ 2 3αδες με τις Αργεντινή κ Παραγουάη κ στα 2 δελτία κ μοιράζοντας στο ένα τη Γαλλία κ στο άλλο το over των Ισπανών.
Κ θα βάλω κ τον Πάντελιτς να βάλει γκολ απέναντι στο Γερμανό, 2αδα με Ιγκουαϊν σήμερα, απέναντι στην Κορέα.


Αυτά κ άντε γεια.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 12:54 pm

KAISARAS wrote:
21 Ιουν 14:30 Πορτογαλία v Βόρεια Κορέα 1.36 4.50 10.00
Δε θα με χαλούσε καθόλου όμως να δω το παλληκαράκι τον τεράστιο ΓΙΟΝΓΚ ΤΑΕ ΣΕ με το 9 στη φανέλα να κάνει το 0-1 κ πάρτον κάτω τον Πορτογάλο κ το σαβουρογάμη τον Κριστιάνο Laughing . Δεν ποντάρω τπτ εδώ.

Μαζί σου με 10000000000000000000000000000000000000000000 ΓΙΟΝΓΚ ΤΑΕ ΣΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 1:14 pm

Τρομερά έξυπνο πανό στην κερκίδα της Αργεντινής

Don't Mess(i) with Argentina
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 2:06 pm

KAISARAS wrote:

Θεωρώ ότι η Αργεντινή θα κερδίσει κ το 1,50 μου κάνει. Πιθανός σκόρερ anytime o Ιγκουαϊν

Κ θα βάλω κ τον Πάντελιτς να βάλει γκολ απέναντι στο Γερμανό, 2αδα με Ιγκουαϊν σήμερα, απέναντι στην Κορέα.[/b]


Ι Γ Κ Ο Υ Α Ϊ Ν γκολ γκολ γκολ γκολ γκολ γκολ γκολ γκολ
ΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
γκολ γκολ γκολ
cheers
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 2:18 pm

Over από ημίχρονο... Αυτά είναι... Επιτέλους βλέπουμε γκολ...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 4:52 pm

Και Ελλαδάρα γκολ... Πάμε την ανατρόπα λέμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε... Άντε πάμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 4:58 pm

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΠΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΣΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
Κ ΦΥΣΙΚΑ ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ, ΕΙΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΕΙΤΕ ΜΕ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΣΟΥΤ :xaxaxa:
Κ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΟΤΙ Ο ΤΟΡΟ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΑΙΗ.
cheers

Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΤΕΡΜΑΤΑΣ ΤΖΟΡΒΑΣ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΙΤΑΛ ΠΑΝΤΩΣ.
ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΔΑΥΤΟΝ ΡΕ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ?
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 6:02 pm

ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΑΡΕΛΑΣ, ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΤΟΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΑ Shocked
ΠΑΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΛΕΜΕ Shocked Shocked
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 6:09 pm

ολα μεσα ειναι στην μπαλα παιδες ετσι κι αλλιως.
εγω ουτε φαν ειμαι ουτε τιποτα.
μπραβο που κερδισε οκ.
απλα μην παμε στο αλλο ακρο τωρα κ ακουσουμε τπτ για καμια υπερομαδα γιατι η προσγειωση θα ειναι ανωμαλη.
η ομαδα παραμενει κατω του μετριου οσον αφορα το επιπεδο.
στοιχηματικα εχασα αυτο που φοβομουνα.
μενει η γαλλια , το ευκολο νομιζω για σημερα να συνεχιστουν τα ταμεια.
και πληρωνει πολυ καλα 2,30.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 6:52 pm

EΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΕΝΑΡΙΟΛΟΓΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΣΕΝΑΡΙΟ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΜΕΞΙΚΑΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΜΕΞΙΚΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΥΠΝΑΝΕ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΗΔΙΑ-ΔΑΝΙΑ 2-2 whistle ΤΟ Χ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΦΕΑΡ ΕΙΝΑΙ 3,00 . ΕΑΝ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ Ο ΜΕΞΙΚΑΝΟΣ ΤΟ ΚΟΠΑΝΑΩ ΟΠΩΣ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ ΣΤΟ ΒΡΑΧΟ Razz ΤΥΧΑΙΟ ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 7:43 pm

O ΒΡΑΧΟΣ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΑΘΙΚΤΟΣ Κ ΤΑ euro ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΟΥ, ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΚΟΣ ΜΕΝ ΓΑΛΛΟΣ ΣΗΜΕΡΑ, ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΜΕΞΙΚΟ.
ΑΥΤΑ Κ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 7:47 pm

Και φυσικά anytime και τελευταίος σκόρερ Τζιμπρίλ Very Happy Very Happy
Μόνο μην κάνει καμια μαλακία ο τρελός ο Προπονιτίξ και τον βάλει σε κανα 92 και μας καταστρέψει Very Happy
Ή αρκετά νωρίς ή καθόλου! Κατάλαβες αγαπητή μου; ευχαριστώ!
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 7:50 pm

Anytime Μαλουντα... 7 Φραγκα... Μια χαρα το βρισκω για παιχτη που ξεκινασει βασικος και μεσα στο παιχνιδι κανει ουκ ολιγα σουτ... Και φυσικα στο 10λεπτο θα τσιμπησω και οβερ στο 3+ (που θα παει λογικα)...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 8:31 pm

ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑ ΣΤΟ 1,57 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ (ΜΕ ΤΡΕΧΑΝΕ ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ) ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΞΑ ΣΤΟ ΛΑΙΒ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΚΟΛ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 2-1 ΣΤΟ 1,74(ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ 2,02!!) .ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΚΑΙ ΓΑΜΩ!!!!
ΓΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ..
ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΚΟΡΝΕΡ ΓΑΛΛΙΑ ΣΤΟ 1,70 ΤΟΛΕΓΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ ΚΚΑΙ ΗΡΘΕ.ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΡΑ ΕΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ....ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΒ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΑ..
Υ.Γ. ΑΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 9:19 pm

Βρε ΓΙΔΟΤΑΓΑΡΟ Ντομενέκ που θέλεις να μου λέγεσαι και προπονητής δεν βλέπεις τι γίνεται μέσα στο γήπεδο??? Είναι τόσο δύσκολο να δεις ότι η αντίπαλη περιοχή γεμίζει μόνο σε κόρνερ???

ΒΓΑΛΕ ΕΞΩ αυτό το λιμό τον Γκοβού που δεν έχει δώσει σωστή μπαλιά ούτε από το αριστερό στο δεξί βάλε μέσα Σισσέ να γεμίσεις την περιοχή και γύρνα τον Ανελκά δεξιά ή ακόμα γύρνα το σε 4-4-2 δηλαδή ΕΛΕΟΣ ρε πούστη... Δεν μπορώ να βλέπω αυτή την ομάδα με τέτιους παίχτες να μην μπορεί να κάνει φάση... Το ποδόσφαιρο είναι απλό άθλημα όχι πυρηνική φυσική...ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 9:28 pm

filologos wrote:

ΒΓΑΛΕ ΕΞΩ αυτό το λιμό τον Γκοβού που δεν έχει δώσει σωστή μπαλιά ούτε από το αριστερό στο δεξί βάλε μέσα Σισσέ να γεμίσεις την περιοχή και γύρνα τον Ανελκά δεξιά ή ακόμα γύρνα το σε 4-4-2 δηλαδή ΕΛΕΟΣ ρε πούστη... Δεν μπορώ να βλέπω αυτή την ομάδα με τέτιους παίχτες να μην μπορεί να κάνει φάση...

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΤΡΑΓΙΚΗ Η ΓΑΛΛΙΑ, ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ, ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ.
Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΓΚΟΜΕΝΕΚ.
Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ, ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ.
ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΠΟΝΤΑΡΑ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ Β.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 9:32 pm

Της πλακας ομαδα δεν εχει ρε φιλε... Το ροστερ ειναι πολυ καλο... απλα δεν μπορει να παιζει 4-5-1 χωρις φορ περιοχης... στην ουσια παιζει 4-6-0 η γαλλια .... Δες σε καθε επιθεση (ο θεος να την κανει) ποσοι παιχτες στριφογυριζουν εξω απο την περιοχη και δεν εχουν που να δωσουν την μπαλα μεσα
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... EmptyThu Jun 17, 2010 9:55 pm

Συνεχισε με 4-6-0 ΓΙΔΟΤΑΓΑΡΕ... Καλα τα πας... Μου εβγαλες Ανελκα για να βαλεις τον ανυπαρκτιδη.... MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 778945 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 885 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 778945 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 885 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 778945 MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... 885
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Sponsored content





MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty
PostSubject: Re: MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................   MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ......................... Empty

Back to top Go down
 
MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» Eυρωλιγκα 3 αγωνιστική
» ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: