BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Go down 
+7
suspect
Apostolis
seirios
barboua
Hammer
filologos
KAISARAS
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 9:09 am

Hammer wrote:
εγω θα σας τη σπασω λιγο για να πω οτι η τριεστινα αγωνιζεται αποψε χωρις κεντρο.
το τεραστιο διπλο θα τιμηθει χαλαρα τιμης ενεκεν στην τεραστια σεριε μπι και τα αχαστα που μας προσφερε μεχρι τελους.
ευχαριστω φιλοι μου :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
τιγκανα για μπυρομπανιοστρινγκοαντιηλιακοξαπλομουντιαλικες καταστασεις :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ναχα χιλια ματια θεε μου :xaxaxa: :xaxaxa:
ΠΑΝΤΟΒΑ 0-333333333333
ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :xaxaxa:
ΑΥΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΚΟΡΕΑΣ ΤΟ ΔΙΜΠΑΛΟ.
ΑΝΤΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΝΙΓΗΡΙΑ :xaxaxa:
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΧΗΝΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΤΡΕΛΕΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 535122


ΥΓ
ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΩ. ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΚΥΡΙΟ ΠΡΟΣΟΝ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ.
ΤΕΣΠΑ. ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΤΕ.
ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΘΝΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΧΟΥΝ ΤΟ ΤΟΠΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΤΕΙ ΕΔΩ Κ ΧΡΟΝΙΑ. :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 9:15 am

τολη μπες μσν ρε μλκ γιατι δεν εχω τι να κανω Laughing
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 10:20 am

KAISARAS wrote:
ΓΡΑΦΕΙ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΣΤΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ
Η χρησιμοποίηση του Τοροσίδη και πάλι στα αριστερά. Καταρχήν γι αυτούς που έχουν παίξει μπάλα, είναι γνωστό πως όταν παίζεις σε αντίθετη πλευρά από αυτή που σε βολεύει το πόδι, αυτομάτως γίνεσαι αργός

ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΞΙΑ ΕΠΑΙΖΕ ΠΑΝΤΑ, ΑΛΛΑ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΤΟΝ ΕΒΑΖΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ.
ΝΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΒΑΡΗ ΤΟΥ ΡΕΧΑΓΚΕΛ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ (ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ) ΧΑΖΟ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΩ ΠΧ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΡΟΣΙΔΗ, ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΑΝΕ.

Χαριστική βολή (αναμενόμενη πάντως); Η χρησιμοποίηση του Τοροσίδη και πάλι στα αριστερά. Καταρχήν γι αυτούς που έχουν παίξει μπάλα, είναι γνωστό πως όταν παίζεις σε αντίθετη πλευρά από αυτή που σε βολεύει το πόδι, αυτομάτως γίνεσαι αργός. Κι αν στους επιθετικούς αυτό δεν είναι νόμος, αμυντικά η δυσκολία είναι προφανής και λογική.

Είναι τελειως διαφορετικό πράγμα Αλέξη. Ο μέσος ΄ο επιθετικός, αλλιως κινούνται. Πχ ο μεσος μπορεί να εκμεταλλευτεί το αλλο πόδι για να κλείσει προς τα μεσα, όπως ειχε κανει ο Γιαννακοπουλος στην Ισπανια. Ο αμυντικός δεν ειναι εύκολο να μαρκα΄ρει όταν τον βαζεις στην αντιθετη πλευρα. Γίνεται αυτομάτως πιο αργός. Δεν μπορει λοιπον απο τη μια να βαζεις τον βυντρα στοπερ για να εχεις ταχυτητα κι απο την αλλη να μου βαζεις τον τορο. Δεν ξερω αν μπορώ να στο εξηγήσω, αλλά από τη θέση του σώματος που παίρνει ένας δεξιοπόδαρος, είναι πιο δύσκολο να μαρκαρει
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 11:38 am

για σημερα εριξα τα εξης.
μονα αποδεκτα
αλγερια χ
σερβια χ
δυαδα γερμανια 1, αλγερια χ
μια παρολα με ισπανιες μεσα ενα σωρος μαζευτηκαν αυτα.

-την γερμανια δε την πολυπιστευω αλλα την αυστραλια λογικα την εχει. με ορεξη θα κατσω να το δω αυτο το ματς.
-αλγερια και σλοβενια πολυ ισορροπημενο μου φαινεται το ματς γι'αυτο κ το χηναρι. δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο καμια τους.
-σερβια εχει καλη ομαδα αλλα και η γκανα πισω δεν παει. σερβο προπονητη εχει με εμφαση στην αμυνα. πολυ ωραιο ματς θα ειναι τακτικα πιστευω. ενα κλικ παραπανω οπως ακριβως δειχνουν και οι αποδοσεις εχει οντως η σερβια αλλα μπορει κ να κολλησει στην αμυνα της γκανας. πρωτο ματς ειναι, μπορει κ να μπουνε επιφυλακτικα.

αυτα και καλο μεσημερι, παμε για ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 744169 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 970182 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 570861 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 535122 γκολ lefta
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 12:09 pm

Μέχρι στιγμής οι ισοπαλίες έχουν τον πρώτο λόγο! Στις 3 που ήρθαν δεν έπαιξα μόνο Γαλλία(δυστυχώς) αλλά η Αμερική(σόρυ ο Γκρην εννοώ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 907572 ) με γλύκανε κι άλλο. Συνεχίζω και σήμερα από Αλγερία...κλπ.................. ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 620252
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 1:26 pm

τόπικ για 2η αγωνιστική δεν ανοίγω ακόμα, αλλά μόλις πόνταρα μονό αποδεκτό ένα σεβαστό ποσό στη Νιγηρία στο ματς με την Ελλάδα σε απόδοση 2,00. Για όποιον ενδιαφέρεται στην bet365. Στη μπετφερ ειναι στο 1,97. Και γνωμη μου ειναι οτι θα παει ...πιο χαμηλα, πιο χαμηλα, πιο χαμηλα. Ασε μας ρε Οτο. Φόρτσα Αγιεκμπενι
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 3:19 pm

1.90 ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ 365
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 3:47 pm

Καλησπέρα... Διαφωνώ με κάποια από αυτά που γράψατε αλλά δεν έχω και πολύ χρόνο για να πω γνώμη...

Η Αγγλία χτες μου έκανε την χάρη να φέρει το g/g... Τρέχει ένα που κλείνει τώρα με την Σερβία...

Και έριξα άλλο ένα πιο δύσκολο με Σλοβενία - Σερβία - Γερμανία Χ... Για να μην ξεφεύγω και από την λογική οτι θέλω Σερβία 1η στον όμιλο... Very Happy

Πάντως Νιγηρία δεν θα πόνταρα με Ελλάδα... Όχι γιατί δεν μπορεί να νικήσει... Φυσικά και μπορεί και ίσως και άνετα... Αλλά πρώτον δεν μου πάει το χέρι να κοντράρω την εθνική μου, δεύτερον δεν έχουν σχέση τα δύο παιχνίδια και από άποψη νοοτροπίας που μπαίνεις στο γήπεδο... Με την Κορέα υπήρχε η λογική οτι είμαστε καλύτεροι, οτι θα κάνουμε κανά στημένο και θα το πάρουμε το ματσάκι... Και άντε εμείς πάει στο διάλο, αλλά την είχε και η ομάδα αυτή τη λογική...

Τα υπόλοιπα αν προλάβω μετά...


Πάμε ρε Σερβίααααααααααααααααααααααααα... Πάμε ρε Πάντελιτς γεράααααααααααααααααααα...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 3:48 pm

1.98 στην bf τωρα και χωρις ισοπαλια 1,43 υπερ Νιγηριας...Καλό είναι και το κατα Ελλάδας στο 3,35 χωρις ισοπαλία...(εγω δε παιζω τιποτα απο ολα αυτα.....το ξεκαθαριζω ,απλα αναφερω).
σήμερα η ισοπαλία με την Αλγερία μου τη χαλασε ο τεράστιος τερματοφυλακας της!!
Αλλά ειδατε ολα ειναι δανεικά!!!!Χτες τερματοφύλακας μου χάρισε το Χ σήμερα τερματοφύλακας μου το στέρησε!!! ΠΑΤΣΙ!!!!!!!!!!ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟ!!!!!ΠΟΥΣΑΙ ΡΕ ΛΕΜΑΝ!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!! ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 570861 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 278587
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 3:52 pm

Αααααα... Και κάτι που ξέχασα... Και κανά over ρε παιδιά... Έλεος πια με τα under... Όχι οτι έχω ρίξει τπτ αλλά να δούμε και κανά γκολ...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 4:01 pm

Ernesto wrote:
Αααααα... Και κάτι που ξέχασα... Και κανά over ρε παιδιά... Έλεος πια με τα under... Όχι οτι έχω ρίξει τπτ αλλά να δούμε και κανά γκολ...

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΒΟΥΝΤΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΤΑ OVER ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ, ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ.
Κ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΚΙΟΛΑΣ :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 4:56 pm

Η Σερβία σαν να μαλακίζεται ή εμένα μου φαίνεται? Άντε βρε μαλάκες παίχτε λίγο μπάλα...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 5:54 pm

Άντε ρε κομπλεξάρες Σέρβοι... Άει στο διάολο... Σαν μαλάκες παίζατε πόση ώρα... Τίγκα στα αστέρια και όλοι το πουλάκι τους... Να πάνε να γαμηθούν... Το κακό είναι οτι μου πετάνε περίπου 4 δελτία στον κουβά... Τα δύο τα σημερινά, αυτό που τους έχω να περνάνε πρώτοι και πιθανότατα και αυτό που τους έχω απλά να προκρίνονται, μιας και με την ήττα από την Γκάνα, οι Αφρικάνοι γίνονται φαβορί... Και μια χαρά ομαδούλα είχαν... Πολύ στρωμένοι, κάτω την μπάλα, καλή κυκλοφορία, λίγο πιο εύστοχοι να ήταν θα είχαμε χάσει εδώ και ώρα...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 6:14 pm

Ernesto wrote:
οι Αφρικάνοι γίνονται φαβορί... Και μια χαρά ομαδούλα είχαν... Πολύ στρωμένοι, κάτω την μπάλα, καλή κυκλοφορία, λίγο πιο εύστοχοι να ήταν θα είχαμε χάσει εδώ και ώρα...

ΑΦΟΥ ΞΑΝΑΠΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΑΠΟ ΤΟ 1ο ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΣΕ ΑΣΦΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ, ΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΙ ΕΙΔΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΑ - ΓΚΑΝΑ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΣΚΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΟΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΥΣΤΟΧΟΙ ΟΙ ΓΚΑΝΕΖΟΙ, ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΠΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΠΕΝΑΛΤΙ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΝΑΛΤΙ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΝΟΗΤΟ ΟΣΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΕΚΦΩΝΗΤΗΣ, ΜΙΑ Κ Ο ΚΟΥΖΜΑΝΟΒΙΤΣ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΑΤΕΝΓΚ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΣΟΥΤ. Κ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ ΕΣΤΩ Κ 5χ5 ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΜΛΚΙΑ Κ Ο ΣΕΡΒΟΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ, ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΝ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΠΑΙΧΤΗ).
ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΓΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΝΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΤΣ.
ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΚΑΝΑ. ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ. Κ ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΕΙ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (ΛΕΩ ΑΝ), ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕ ΗΤΑΝ Ο ΣΚΟΡΕΡ ΓΚΙΑΝ. ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΤΑΚΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΣΤΟ 92 ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΠΛΑΣΕ. ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΤΙΕΡΙ ΑΝΡΙ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟΥ.

ΠΑΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ. ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΩ ΤΗ ΣΕΡΒΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΑΛΛΑ Η ΣΕΡΒΙΑ ΟΠΩΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΙΑ ΨΥΧΩΜΕΝΗ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ, ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΣΤΟ ΟΡΙΟ ΤΟΥ ΣΚΛΗΡΟΥ ΜΕ ΑΝΤΙΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.
ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΟΒΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΑΙΝΕ. ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΣΤΟΠΕΡ.
Ο ΚΡΑΣΙΤΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ, ΦΑΝΗΚΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ 78 ΣΤΟ ΣΟΥΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ, ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ.
Ο ΓΙΟΒΑΝΟΒΙΤΣ ΗΘΕΛΕ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.
ΕΝΑΣ ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΖΕΨΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ 65 Κ ΜΕΤΑ ΧΑΘΗΚΕ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ.
ΠΙΟ ΚΑΛΟΣ ΣΕΡΒΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΛΑΖΟΒΙΤΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ 69 Κ ΛΙΓΟ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΤΟ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΡΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΛΑΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ, ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΓΩ.
ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΠΑΚ ΤΗΣ ΑΝΕΒΑΙΝΑΝ ΑΠΟ ΠΛΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΣΕΡΒΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ Κ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΧΘΕΣ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 15ΛΕΠΤΟ ΕΔΕΙΞΑΝ ΚΑΤΙ. Ο ΣΕΡΒΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΤΠΤ.
ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΙ ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ. ΓΙΑΤΙ ΟΚ, ΠΑΙΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ Κ ΦΑΝΤΕΖΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. ΟΙ ΣΕΡΒΟΙ ΔΗΛ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΠΑΙΧΤΕΣ, Κ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΔΩ Κ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ ΩΣ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΕΜΑΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ ?
ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ Ο ΣΕΡΒΟΣ.
ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΜΑΤΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Κ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΠΑΓΩΤΑΚΙ.
ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ 1 ΜΑΤΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ 1ο ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΣΦΑΛΕΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.
Κ ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ Κ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΡΩΝ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΔΙΑΣΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΩΣ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΛΕΧΤΗΚΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΔΟΚΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΡΒΟ Κ ΛΟΓΩ ΑΠΟΔΟΣΗΣ Κ ΚΑΛΩΣ ΠΡΟΤΙΜΗΘΗΚΕ.
ΚΑΚΩΣ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΗΚΕ (ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΚΑΝΕ) ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΙΣΤΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΣΕ ΜΕΤΡΙΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ.

Υ.Γ. ΤΟ ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΑΛΓΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ.
ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗ ΣΠΑΣΩ ΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΡΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ ΕΔΩ Κ ΜΕΡΕΣ Κ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΝΗ.
ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΒΕΝΖΙΝΗ, ΑΚΟΜΑ Κ ΔΙΟΔΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ, Ο ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΕΙ ΜΕ ΤΠΤ.
:xaxaxa:
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 6:38 pm

KAISARAS wrote:

ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΝΗ.
ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΒΕΝΖΙΝΗ, ΑΚΟΜΑ Κ ΔΙΟΔΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ, Ο ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΕΙ ΜΕ ΤΠΤ.

ΨΙΤ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ......
ΤΑ ΧΟΥΒΑΡΝΤΑΛΙΚΙΑ ΣΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ SANI ?? Shocked παρτα
ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΦΤΩΧΑΔΑΚΙΑ ΠΟΤΑΜΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ!
ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΦΑΣΗ...
ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΖ ΛΟΓΚ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΣΕΛΕΜΕΛΕ ΞΑΠΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΠΕΤΣΕΤΑ
ΛΕΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ:" ΑΡΗΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ, ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ..."
ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ(ΣΑΜΠΑΝΙΑ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ affraid ) ΚΑΘΩΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΠΑΡ, ΚΟΙΤΑΩ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΣΗΜΑ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΠΟΥΛΙ...... παρτα παρτα παρτα
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΓΙΔΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑ ΧΑΝΟΥΜΙ

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 278587 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 278587 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 278587
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 6:44 pm

Apostolis wrote:

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ(ΣΑΜΠΑΝΙΑ ΠΗΡΕΣ ΕΣΥ affraid ) ΚΑΘΩΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΠΑΡ, ΚΟΙΤΑΩ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΣΗΜΑ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΠΟΥΛΙ...... παρτα παρτα παρτα

ΔΕ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΨΑΡΑ, :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΟΙ αεκ ΤΖΗΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΥΛΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΠΑΡΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ ΕΝΑ ΠΟΥΛΙ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΕΤΟ.
ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΤΑ ΑΡΕΙΑΝΑ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΜΙΚΡΟ, ΓΙΝΕΣΤΕ ΑΡΗΣ Κ ΚΑΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΜΗΠΩΣ Κ ΨΑΡΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑΣ.
παρτα

ΠΑΝΤΩΣ ΤΡΕΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΤΥΠΟΣ.
ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ Κ ΦΟΡΕΣΑ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ αεκ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Κ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΤΣΗ ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 19 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΔΙΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2η ΦΟΡΑ Κ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΩΡΑ 11 ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΜΑΧΑΙΡΙ 2 ΑΛΑΝΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΕΝΟ, 2 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.
Κ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ, ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.
Κ ΗΤΑΝ ΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΣΖ ΕΝΤΟΣ. Κ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΣΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ 0-3 ΤΟΤΕ ΜΕ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΡΕΛΟ ΓΑΛΛΟ, ΝΟΜΙΖΩ ΛΟΚΩ ΤΟΝ ΛΕΓΑΝΕ.
ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptySun Jun 13, 2010 6:58 pm

Περι Σερβίας αλλά όχι μονο (γιατι ως τωρα γενικως εχουν πονεσει τα ματακια μας) να πω το εξης. 1η φορα αφησα τον κανονα που εχω στις καλοκαιρινες διοργανωσεις, πρωτα να βλεπω τις ομαδες και μετα να πονταρω, και καλα να παθω. Για το Νιγηρια-Ελλαδα δε θα μετανοιωσω ουτε μια στιγμη αν δε βγει. Για οτι εχω πονταρει ως τωρα ομως εχω μετανοιωσει οικτρα ηδη.
Δεν πειραζει. ελπιζω σε καλυτερη συνεχεια οπως σε καθε διοργανωση ως τωρα αλλωστε.
Εχω βαρεθει να βλεπω ομαδες που δεν μπορουν να παρουν τα ποδια τους. Και αν κανεις τυφλος γραψει οτι ΑΝ εβαζε την ευκαιρια στο 80 η Σερβια θα λεγαμε αλλα, εγω θα του πω οτι αλλο ματς εβλεπε. 101% δικαια η νικη της Γκανας, όπως και αν αυτη ηρθε
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptyMon Jun 14, 2010 1:44 am

ΑΠΟΨΕ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ ΜΕΣΟΕΠΙΘΕΤΙΚΑ, ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑΡΑ Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ. ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙ.
ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΡΑΦΕΙ Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΒΛΩΣΕΙ.
ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΔΕ ΒΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΜΙΑ ΡΗΜΑΔΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ Question
ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΕΙΧΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΞΕΝΕΡΩΣΑ Κ ΔΕ ΓΡΑΦΩ ΤΠΤ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptyMon Jun 14, 2010 8:57 am

δυο λογια για χτες.
-ανεβηκε η μπρεσια και οχι το εκτρωμα του τορινο.
-αλγερια, σλοβεινια δεν ειναι για πουθενα.
-ο σερβος κλασικος βαλκανιος, δεν ξερεις τι θα σου ξημερωσει. ο γκανεζος ωραιος δεμενος γρηγορος μου αρεσε. μου χαλασε το χ ο μαλακας ο σερβος με το πεναλτυ.
-ο γερμανος ωραιος μου αρεσε πολυ το πως ξεδιπλωθηκε στην αντεπιθεση. γρηγορος και με καλες επιλογες. και καλο το οτι σκοραραν διαφορετικοι παικτες. αυτο δειχνει ποικιλια. το παιχνιδι των αντεπιθεσεων ειναι ταμαμ και σε παει ψηλα γενικα.
αλλα...ρε αυστραλε...ποσο μαλακς μπορει να εισαι? παιζεις με τη γερμανια και χανεις 4-0 με γκολ απο αντεπιθεσεις? σε αυτο παιζει ρολο το ταγαρος ο ολλανδος προπονητης που εχουνε. δεν ειναι δυνατον να κανει αυτες τισ κινησεις. παιρνει βαθμο χειροτερο κ απο τον οτο σε μαλακια. θα μου πεις θελει να πιαξει μπαλα ο ανθρωπος. ρε τι μπαλα να παιξει? με μεσο ορο 32 ετη? και με παικτες αμπαλους? τεσπα, ειναι ειδικο χαρισμα αυτο των ολλανδων να μπαινουνε κ να κανουνε το παιχνιδι τους με οποιον και να παιζουνε και γιαυτο ποτε δεν κανουνε κατι καλο.
εκει κριθηκε το ματς για μενα. θα περιμενω να δω τον γερμανο ξανα με γκανα και σερβια με πολυ ενδιαφερον, ειδικα με τη γκανα.

αυτο πυ μαρεσει στα μουντιαλ ειναι οτι συγκρουονται διαφορετικοι κοσμοι, διαφορετικες σχολες ποδοσφαιρου και αλλες τακτικες καθε φορα για να βγει τελικα ο πιο μαγκας προπονητης, η καλυτερη σχολη, μια μεγαλη προσωπικοτητα παικτη κλπ.
νομιζω εκει πρεπει να επικεντρωσουμε σε στοιχηματικη προσεγγιση και οχι σε απουσιες κλπ. μεγαλυτερο ρολο παιζει η τακτικη για μενα στο μουντιαλ και οπως εχει γινει το ποδοσφαιρο πλεον οι αντοχες, τα τρεξιματα.

για τα σημερινα αργοτερα...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptyMon Jun 14, 2010 12:03 pm

δυο λογια πως τα βλεπω.
-ολλανδια κερδιζει λογικα μιλωντας παντα. στους ομιλους παρουσιαζεται σοβαρη και ο δανος δεν ειναι και τπτ το ιδιαιτερο. κλασικος σκανδιναβος. θα κατεβει να παιξει μπαλα και να παλεψει. αυτο βοηθαει τον ολλανδο που και αυτος το κατεχει το τοπι.
-καμερουν με ιαπωνια. οτι ναναι ειναι και οι δυο. ο καμερουνεζος δεν εχει αμυνα καθολου. δεν τρωω προλογο απο τον ετο. μονος του τι να κανει?λενε εχουνε κατι παικτακια νεα οι καμεορυνεζοι αλλα αμαδεν τους δεις πως θα βαλεις χρημα? γκανα δεν ειναι παντως, σφιχτοομαδα.
η ιαπωνια σαμουραι ειναι του κωλου ομαδα. σαν την κορεα παιζει αλλα οχι με τοσους αυτοματισμους. ουτε γκολ βαζει και απο αμυνα δεν ξερω.
πως θα παει το ματς? οπιο ξυπνιος θα κερδισει. δεν αποκλειω νικη ακομα κ του κιτρινιαρη. αμα παιξει με αντεπιθεσεις ο καμερουνεζος χαζος ειναι πισω και ισως χασει κιολας.
αμα το ματς παει στη δυναμη θα τους βαλει στα διχτυα ο αφρικανος.
αλλα κ παλι δεν τους εχουμε δει να παιζουνε, τι να πονταρεις?
-ιταλια-παραγουαη.
ακουω, βλεπω, διαβαζω ενα σωρο μαλακιες. πληρης απαξιωση της ιταλιας. η δυτερη σε αστερια σε μουντιαλ, βαρια φανελα και παγκοσμια πρωταθλητρια.
οκ, δεν εχει καμια τρανη πορσωπικοτητα, δεν εχει ΤΟ ταλεντο, δεν εχει την ομαδαρα φοβητρο.
ε, και? δηλαδη θα μασησει απο τον παραγουανο?
μηπως ο παραγουανος εγινε υπερδυναμη κ δεν το ξεορυμε ρε παιδες?
καλη ομαδα εχει, δυνατο συνολο και καποιους παικτες καλους αλλα οχι ΤΙΣ προσωπικοτητες.
πηγε καλα στα προκριματικα, αλλα ποιον ειχε αντιμετωπο?τους αμπαλους η τη βραζιλια κ την αργεντινη που ετσι κ αλλως περνανε και πτωματα να ειναι?
δε λεω ουτε οτι δε χανει ο ιταλος ουτε τπτ τετοιο.απλα βλεπω μεγαλη απαξιωση στην ιταλια. και γερασμενη δεν ειναι φυσικα ουτε κουρασμενη. μια χαρα φρεσκια και νεανικη ειναι, αλλο το οτι υπολειπεται σε ταλεντο και προσωπικοτητα. αλλα ετσι κι αλλιως ποιος μπορει ετσι για πλακα να μην λαβει υποψιν του το dna του ιταλου? να ξερουμε κ τι λεμε δηλαδη...
και μια νικη της παραγουαης δεν θα ειναι εκπληξη φυσικα, φαινεται και απο τις αποδοσεις αυτο.
επισης αν ελεγες στον ιταλο οτι θα περασει με 0 βαθμους τον ομιλο δεν θα κατεβαινε να πιαξει καθολου. οι ομιλοι δεν τον απασχολουνε παραδοσιακα και απο εκει κ μετα βλεπει τι θα κανει και δε φοβαται κανεναν.
και ο παραγουανος χαζος δεν ειναι, πονηροι ειναι οι λατινοαμερικανοι.
ας φερουν ενα χηναρακι αποψε και βλεπουμε.
παντως το ματς ειναι τριπλη.


τι θα παιξω? προβλημα αυτο :xaxaxa:
μια δυαδα ολλανδια 1-ιταλια χ
ιταλια 1 μονο αποδεκτο οπαδικο μπετ.
δυαδα οβερ ολλανδια-αντερ καμερουν
σκορ εκπληξη 2-2 στην ιταλια μπας και ο ιταλος μας εμφανιστει αλλιωτικος.
αυτα ψιλοχαλαρα ακομα , να δουμε τις ομαδες.



υγ
δε σας βλεπω πολυ ενεργητικους παντως.
αναλωθηκατε πριν το μουντιαλ μου φαινεται και σας εφυγε η καυλα :xaxaxa:
ενω ο χαμερ σιγα σιγα θα ανεβασει στροφες, θα σας πιασει στον υπνο. :xaxaxa:
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptyMon Jun 14, 2010 12:53 pm

Hammer wrote:

δε σας βλεπω πολυ ενεργητικους

MHN BIAZEΣΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟΝ "ΘΡΟΝΟ"
ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΕΓΟΥΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΡΑΜΑ....
ΤΙ???
ΑΙΝΤΕ ΕΚΑΤΣΕΣ ,"ΜΠΛΟΥΤΣ", ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ???? :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptyMon Jun 14, 2010 1:00 pm

Εγώ πάντως κατάφερα να μην δω ολόκληρο το πιο ωραίο παιχνίδι μέχρι τώρα... Ο Γερμανός στο 2ο που τον είδα ήταν πραγματικά πολύ καλός και αναρωτιέμαι αν τον έχω ξαναδεί να παίζει έτσι ακόμα και με χειρότερες ομάδες... Όλα στον αυτόματο ήταν ρε... Να και τα τακουνάκια να γουστάρει και το μάτι, να και το γρήγορο ποδόσφαιρο, να και η ουσία που την ψάχνει ακόμα η Αργεντινή... Βέβαια οκ, είχα πει οτι δεν τον ξεγράφω τον Γερμανό, αλλά ούτε τώρα έγινε φαβορί... Απλά πήρε κάποια συν... Και το κρίσιμο θα είναι μετά τους ομίλους, εκεί που η μπάλα θα καίει και τα τακουνάκια δεν θα μπορούν να γίνουν...

Στοιχηματικά, σήμερα είναι λίγο δύσκολη μέρα από σημεία... Αν εξαιρέσει κάποιος την Ολλανδία που είναι μεγάλο φαβορί...

Εγώ πάντως ελαφρώς ξενερωμένος από την Σερβία έριξα μια χαλαρή τριάδα που πληρώνει καλά... Ολλανδία 1/1 - Ιαπωνία 1 - Ιταλία Χ...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptyMon Jun 14, 2010 3:06 pm

Και εγώ λέω ότι δε χρειαζεται να παίζουμε κάθε μέρα. Πάντως μετά τη Νιγηρία πόνταρα και τις ΗΠΑ στο 2,10 με τη Σλοβενία. Υπομονή από μένα ως Πέμπτη-Παρασκευή.
Καλά έριξα και λίγα στο οβερ της Ολλανδίας και γελάει το παρδαλό κατσίκι πλέον με το ως τώρα Μουντιάλ. Τραγικά ματς. Ουτε Προοδευτική-Ακρατητος
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptyMon Jun 14, 2010 6:00 pm

χειροτερο μουντιαλ δεν εχω ξαναματαδει :xaxaxa:
50 χρονια βλεπω μπαλα :xaxaxa:
γιαυτο και μη σας κακοφανει αν το σηκωσει η ομαδαρα.
ποια ομαδαρα?
ελα τωρα...
αμερικη ντεε pappas
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 EmptyMon Jun 14, 2010 6:06 pm

Hammer wrote:
χειροτερο μουντιαλ δεν εχω ξαναματαδει :xaxaxa:
50 χρονια βλεπω μπαλα :xaxaxa:
γιαυτο και μη σας κακοφανει αν το σηκωσει η ομαδαρα.
ποια ομαδαρα?
ελα τωρα...
αμερικη ντεε pappas
έλα ρε, κάθε φορά έτσι είναι τα πρώτα ματς όταν παίζουν και τα ψοφίμια όλα και προσέχουν κιόλας.
Θα στρώσει, όπως πάντα
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ -ΦΑΣΗ "16"
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"
» MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: