BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Go down 
+7
suspect
Apostolis
seirios
barboua
Hammer
filologos
KAISARAS
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 9:23 am

Δε διαφωνώ με όσα λες. Και το πρέσινκ πιεστικό θα είναι και η ταχυτητα τους ειναι μια σκλα παν απο τη δικη μας. Εγω πιστευω πολυ στον Ρεχαγκελ βασικα και νομίζω δεν ειναι μαλακας. ξερει τι να κανει, γι αυτο και επαιξα ελλας.

Απο κει και περα, λες δεν εχει παικτες η ελλαδα για τετοιο επιπεδο. Οι κορεατες εχουν;
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 9:28 am

νομιζω απο εμπειρια ειναι καλυτεροι. εχουνε κ εναν παικτη τον παρκ υψηλοτατου επιπεδου.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 9:31 am

Από ματς χωρίς να κάνω καμιά ανάλυση να πω ότι έχω ήδη ποντάρει στην τριάδα που γράφει ο Μιχάλης στη στήλη από την Τρίτη.
Αργεντινη 1,50 - Σερβία 2,10 - Γερμανία 1,50
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 9:38 am

έλα ρε, μην είμαστε τόσο άδικοι με τους δικούς μας πάντα.
πέρα από τον παρκ δεν υπάρχει και κανένα τρομερό όνομα.και εντάξει λες είναι πιο επιτυχημενη ασιατική ομάδα. ε τι έχει να αντιμετωίσει εκει;Βορειο κορεα Η.Α.Ε. σαουδικη αραβια και ιραν ειχε στα προκριματικά της. καμια σχεση δεν εχει ο εκει ανταγωνισμός με τον ευρωπαικο. και σο φιναλε πέρα από το 2002 που εφτασε σκανδαλωδως μεχρι τους 4 δεν εχει προχωρησει ποτε σε Μουντιαλ.

οσο με τη συγκριση που κανεις με το 2004, εκει οντως υπηρχε προσωπικοτητα που τωρα δεν υπαρχει. αλλα ειναι και λογικο. ο ζαγορακης επαιζε 800 χρονια με την εθνικη. ηταν προσωπικοτητα μεγαλη για τα ελληνικα δεδομενα και τον σεβονταν ολοι. σε αυτη την εθνικη πιο παλιος ειναι ο χαριστεας affraid

παντως απο αποψη ποδοσφαιρκης ποιοτητας, αν εχουμε τωρα να ζηλεψουμε κατι απο το 2004 ειναι τα δυο μπακ και κυριως τον σειταριδη.τοτε ειχαμε ενα απο τα καλυτερα δεξια μπακ της ευρωπης, ο οποιος επαιζε ολη την πλερα αριστα. τωρα δεν το εχουμε αυτο. αλλα τοτε δεν ειχαμε γκεκα πχ που για μενα ειναι πολυ καλο φορ για τα δεδομενα μας. τωρα εχουμε ενα επιπλεον πολυεργαλειο πέρα απο τον κατσουρανη που λεγεται τοροσιδης. εχουμε καλα στοπερ, γιατί και τα τεσσερα στοπερ μας ειναι καλα για μενα.και να σου πω και το αλλο. τοτε ειχαμε στον ομιλο ισπανια-ρωσια-πορτογαλια
καμια σχεση με τις κορεα και νιγηρια...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 9:42 am

το μεγαλυτερο παραμυθι στην ελλαδα ειναι αυτο με τα πολυεργαλεια :xaxaxa:
τεσπα ο καθενας εχει τη γνωμη του. εγω λεω οιτ ειναι αμπαλοι περισσοτερο απο τους κορεατες. πιο αργοι και θα χασουνε.
τωρα αν σκαρφιστει τπτ ο οτο, που κι αυτος κοουτς ειναι οχι μαγος, δεν το ξερω.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 9:48 am

Γιατι ρε; ο Κατσουρανης πχ στα χερια ενος προπονητη ειναι πολυεργαλειο. στον παναθηναικο φετος πχ επαιξε σε τρεις θεσεις και επαιξε και στις τρεις πολυ-πολυ καλα.
ο τοροσιδης σε εθνικη και ολυμπιακο παιζει κι αυτος τρεις θεσεις πολυ καλα.
ε αυτο δεν ειναι εργαλειο;

αυτο το αμπαλοι που λες, το λες γιατι εισαι ελληνας και δεν κρινεις αντικειμενικα εχεις παντα στο μυαλο να υποβαθμισεις το ελληνικο, ετσι μαθαμε ολι, αλλα για μενα δεν ειναι. και περα απο αυτο, οσο αμπαλοι κι αν ειμαστε μεγαλυτερο πονοματο απο τη χθεσινη γαλλια που εχει εμπαλους παικτες δεν προκειται να προσφερουμε
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 10:43 am

pontiak wrote:
ετσι μαθαμε ολι

ΟΛΙ? ΟΛΙ ΡΕΝ ?? Ο ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ scratch Laughing
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 10:50 am

scratch scratch scratch

μαλλον :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 11:24 am

pontiak wrote:

αυτο το αμπαλοι που λες, το λες γιατι εισαι ελληνας και δεν κρινεις αντικειμενικα εχεις παντα στο μυαλο να υποβαθμισεις το ελληνικο, ετσι μαθαμε ολι, αλλα για μενα δεν ειναι. και περα απο αυτο, οσο αμπαλοι κι αν ειμαστε μεγαλυτερο πονοματο απο τη χθεσινη γαλλια που εχει εμπαλους παικτες δεν προκειται να προσφερουμε

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ Κ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΝΙΣΑ.

ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ Κ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ Ν. ΑΦΡΙΚΗ - ΜΕΞΙΚΟ.
ΑΚΟΥΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ.
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΧΘΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ.
ΕΝΑ ΤΟΥΡΛΟΥΜΠΟΥΚΙ ΕΙΔΑ ΕΓΩ, ΜΙΑ Ν. ΑΦΡΙΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΠΑΛΑ Κ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ 4 ΠΑΣΕΣ Κ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΑΝΑΡΧΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2, ΕΝΑ ΜΕΞΙΚΟ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ.
Κ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΟ ΜΑΤΣ.
ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑΤΣ, ΟΚ, ΠΑΩ ΠΑΣΟ.
Κ ΦΥΣΙΚΑ Η Ν. ΑΦΡΙΚΗ ΕΧΑΣΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΜΑΤΣ ΧΘΕΣ, ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΕ Κ ΕΧΑΣΕ 2 ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2-0. ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΔΟΚΑΡΑΜΟΥΖΕΣ, ΕΦΑΓΑΝ ΕΝΑ ΑΣΤΕΙΟ ΓΚΟΛ Κ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 3ΠΟΝΤΟ, ΠΗΡΑΝ 1 ΠΟΝΤΑΛΑΚΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΤΠΤ. ΑΠΛΑ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΑΤΣ.
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΤΣ, Ο,ΤΙ Κ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΠΑΙΔΕΣ ΜΕΣΑ ΕΙΣΤΕ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ 3ΠΛΗΣ.
Κ ΕΧΕΤΕ Κ ΚΑΝΑ ΚΟΛΛΥΡΙΟ ΔΙΠΛΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.

ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΛΛΗΝΑΣ, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΤΡΕΛΟΜΑΡΑΝΤΟΝΑ. ΕΣΤΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ.
ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗ ΔΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛ, ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΕΙ.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 11:26 am

KAISARAS wrote:

ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗ ΔΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛ, ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΕΙ.


ΜΩΡΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΕΕΙ παρτα
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 11:30 am

Έκανε την έκπληξη ο Ότο Ρεχάγκελ. Ο Γερμανός ομοσπονδιακός τεχνικός αποφάσισε να αφήσει εκτός ενδεκάδας τον Σωτήρη Κυργιάκο για την πρεμιέρα της Ελλάδας στο Παγκόσμιο Κύπελλο απέναντι στη Νότιο Κορέα στο Πορτ Ελίζαμπεθ.

Ο «Herr Otto» επέλεξε ως κεντρικούς αμυντικούς τον Αβραάμ Παπαδόπουλο και τον Λουκά Βύντρα, με τον Γιούρκα Σεϊταρίδη στο δεξί και τον Βασίλη Τοροσίδη στο αριστερό άκρο της άμυνας. Στο βασικό σχήμα θα είναι και ο Κώστας Κατσουράνης, αλλά δεν είναι ξεκάθαρο αν θα παίξει στο κέντρο ή σε ρόλο λίμπερο στην άμυνα. Οι Καραγκούνης και Τζιόλης θα βρίσκονται στο χώρο του κέντρου, ενώ την τριάδα της επίθεσης θα αποτελέσουν οι Γιώργος Σαμαράς (αριστερά), Άγγελος Χαριστέας (δεξιά) και Φάνης Γκέκας (σέντερ φορ).

http://www.sport-fm.gr/article/277733


ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΤΟ ΟΤΟ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΒΥΝΤΡΑ ΣΕΝΤΕΡ ΜΠΑΚ ΚΑΙ ΣΕΙΤΑΡΙΔΗ ΔΕΞΙΑ
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΓΕΡΜΑΝΕ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 11:34 am

Αλεξη, αλλο βλεπω καλος αγωνας, αλλο καλη μπαλα. καλη μπαλα δεν ειδαμε, με το σκεπτικο οτι δεν υπηρχε κατι να χαζεψεις απο αποψης τακτικης η ποιοτητας καποιου παικτη πέραν ισως του ντο σαντος.
απο αποψης ενδιαφεροντος ομως πηγε ωραια. Το μεξικο εχασε τρεις-τεσσερεις καλες ευκαιρες στο πρωτο. η αφρικη κανει ωραια αντεπιθεση, χανει κι αυη ευκαιριες, εχουμε δοκαρι, εχουμε φασεις.
Για αρχη μια χαρα παιχνιδι ηταν απο αποψη ενδιαφεροντος
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 11:41 am

Apostolis wrote:

Ο «Herr Otto» επέλεξε ως κεντρικούς αμυντικούς τον Αβραάμ Παπαδόπουλο και τον Λουκά Βύντρα, με τον Γιούρκα Σεϊταρίδη στο δεξί και τον Βασίλη Τοροσίδη στο αριστερό άκρο της άμυνας. Στο βασικό σχήμα θα είναι και ο Κώστας Κατσουράνης, αλλά δεν είναι ξεκάθαρο αν θα παίξει στο κέντρο ή σε ρόλο λίμπερο στην άμυνα. Οι Καραγκούνης και Τζιόλης θα βρίσκονται στο χώρο του κέντρου, ενώ την τριάδα της επίθεσης θα αποτελέσουν οι Γιώργος Σαμαράς (αριστερά), Άγγελος Χαριστέας (δεξιά) και Φάνης Γκέκας (σέντερ φορ).

ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ, ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΤΟΛΗΣ.
Ο,ΤΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ, Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟΨΗ ΚΑΤΑΘΕΤΩ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ, ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗΣ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ, ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΑΠΟ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΩΣ ΠΑΡΑΛΟΓΕΣ, ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΑΝ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ.
ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΩ.
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΕΚΘΕΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ. ΟΛΟΥΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ.
ΣΕΪΤΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΚΟ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΒΑΖΑ ΠΟΤΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ, ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΗΣ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 11:52 am

Ποοοοοοοοοολυ τον γουστάρω τον Γερμανό. Χαχαχαχα. Θεός. Απλά Θεός. Χιλιες ενδεκάδες ακούσαμε και διαβάσαμε και τελικά αυτό δεν το περίμενε κανένας. ¨οτι και να κάνει αυτός είναι το αφεντικό. Εμείς απλά όπως λέει και ο Αλέξης την ταπεινη μας προσπωικη γνωμη μπορουμε να καταθέτουμε. Και ως γνωστον όλοι κρινονται εκ του αποτελεσματος. Αν νικησουμε με τετοια ενδεκαδα (βασικα αμυνα) να δω ποιος θα του κουνηθει.
Επισης στα δικα μου ματια επεδη οι πιο πολλοι λεγανε πως οι 3 μπροστα θα ηταν Σαμαρας-Σαλπιγγιδης-Γκεκας, έψαχνα να βρω ποιον θα αφησει απ'εξω για να μπει το πουλεν του. Γιατι Εθνικη του ΡΕχαγκελ χωρις Χαριστεα απλα ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.
Καλη επιτυχια στην ομαδα και τα λεμε μετα το ματς. Θα το βλεπω συνοδεια ...τσιπουρων Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 12:14 pm

εγω θα σας τη σπασω λιγο για να πω οτι η τριεστινα αγωνιζεται αποψε χωρις κεντρο.
το τεραστιο διπλο θα τιμηθει χαλαρα τιμης ενεκεν στην τεραστια σεριε μπι και τα αχαστα που μας προσφερε μεχρι τελους.
ευχαριστω φιλοι μου :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
τιγκανα για μπυρομπανιοστρινγκοαντιηλιακοξαπλομουντιαλικες καταστασεις :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ναχα χιλια ματια θεε μου :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 1:22 pm

Hammer wrote:

ναχα χιλια ματια θεε μου :xaxaxa: :xaxaxa:


τι σε κανει να πιστευεις οτι θα ηταν διαφορετικα???
και με χιλια ματια παλι γαυρος αοματος θα ησουν lol! lol! lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 2:24 pm

ΠΑΣ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΞΑΝΑΔΟΘΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ, Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΟΥ ΣΕ ΒΑΖΕΙ ΒΑΣΙΚΟ Κ ΕΣΥ ΡΕ ΜΛΚ ΣΑΜΑΡΑ, ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥ.
ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΤΗ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΧΑΛΑΡΑ. ΑΜΑ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΡΕ ΜΛΚ ΠΑΡΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ Κ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ Η΄ ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΤΣΑ-ΠΛΟΥΤΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ Cool .
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΣΑΜΑΡΑ.

ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΥΡΚΑ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ. ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ ΒΓΑΖΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΥΤΟΣ, ΤΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ. ΠΡΩΤΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ.
4 ΣΕΝΤΡΕΣ, ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΡΚΑΡΕΙ.
ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 3:04 pm

KAISARAS wrote:
Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟΨΗ ΚΑΤΑΘΕΤΩ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ, ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗΣ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ, ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΑΠΟ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΩΣ ΠΑΡΑΛΟΓΕΣ, ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΑΝ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ.

ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ.
ΕΜΕΝΑ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ(ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ) ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΑΝ ΟΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ. ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ , ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΔΙΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΩΛΟΣ. ΤΕΡΑΣ ΤΥΧΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ.ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΜΕΛΕΤΗΜΕΝΕΣ.ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΜΕΛΕΤΗΜΕΝΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΥΧΗ. ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΤΥΧΗ ΟΜΩΣ ΜΙΑ , ΔΥΟ,ΤΡΕΙΣ.... Ε, ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ . ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΑΜΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ. ΑΛΛΟ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ, ΑΛΛΟ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΛΟΓΟ ΠΑΤΟΥ , ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ. ΔΙΟΤΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΠΧ ΧΑΡΙΣΤΕΑ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ, ΛΕΣ ΟΚ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ.
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ,ΕΤΣΙ?
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 3:21 pm

Εγώ πάντως αυτό που μόλις είδα ειναι πανω απο τις δυναμεις μου να το σχολιασω. Το να καθισω να γραφω τι ποιος που και γιατι ειναι τίποτα. Ειμαστε ο περιγελος αλλης μιας διοργανωσης. Μεσα σε μολις 2 χρονια.
ΚΑι συμφωνω απολυτως με τον προλαλησαντα
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 3:30 pm

ΑΥΤΟ ΤΟ "ΑΧ, ΒΑΣΙΛΗ ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΣΑ " ΤΟΥ ΠΟΥΡΟΥΠΟΥΠΟΥ ΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΓΙΝΕ 5 ΕΤΩΝ ,ΖΩΗ ΝΑ ΕΧΕΙ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΜΟΝΟ ΠΟΥΡΟΥΠΟΥΠΟΥ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΠΟΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΩΡΑ....
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 3:33 pm

TOΛΗ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΠΟ ΠΑΤΟ ΔΕ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΠΟΤΕ.
ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΥΧΗ, ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΥΧΗ, Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΥΠΑ.
ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΡΕ ΦΙΛΕ Κ ΛΕΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΤΥΧΗ.
ΕΣΥ ΚΡΙΝΕ ΟΣΟ ΘΕΣ ΤΟ ΡΕΧΑΓΚΕΛ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ.
ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΠΧ Κ ΤΟ 2004, ΟΥΤΕ Ο ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΣ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ, ΛΟΓΩ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΣΤΟΝ παο ΤΟΤΕ, ΟΥΤΕ Ο ΒΡΥΖΑΣ ΠΟΛΥΕΠΑΙΖΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ, Κ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ, ΕΚΑΝΕ Ο,ΤΙ ΕΚΑΝΕ.
Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ 2004.
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟΣ, ΕΙΧΕΣ 1 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ 1 ΣΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΣΕ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ, ΣΕ ΠΗΓΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ 1 ΜΟΥΝΤΙΑΛ.
ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΛΟ 2004, ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. Κ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ, ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΘΑΜΠΩΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ Η΄ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Κ ΝΑ ΝΙΚΑΜΕ ΕΥΚΟΛΑ.

ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΗ. ΠΧ ΒΙΝΤΡΑ, ΑΠΕΔΕΙΧΘΗ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ Κ ΤΟΝ ΚΡΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΔΙ.
ΓΙΑ ΓΙΟΥΡΚΑ ΕΙΠΑ Κ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΤΣ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ ΗΤΑΝ ΑΣΤΟΧΗ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΑΣ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΕΜΠΝΕΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΚΟΥΒΑΛΑ Κ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΕΛΕΓΑ ΤΟ ΧΑΛΚΙΑ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΟΙ 3 ΤΕΡΜΑΤΑΔΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕΤΡΙΟΙ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 3 ΜΕΤΡΙΩΝ ΘΑ ΕΠΕΛΕΓΑ ΧΑΛΚΙΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΣΚΟΡ 1-0 ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ, ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ.
ΑΛΛΑ ΟΚ, ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΕΙΣΑΙ, ΛΑΘΗ ΚΑΝΕΙ, ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΜΩΣ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ Κ ΜΑΣ ΕΚΘΕΤΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΙΤΙΚΑΡΩ.

Κ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΓΕΝΙΚΟ.
ΑΥΤΗ Η ΕΘΝΙΚΗ ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΣΤΟΠΕΡ, ΠΟΥ ΑΒΡΑΑΜ, ΜΟΡΑΣ, ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΕ Κ ΤΟΝ ΚΥΡΓΙΑΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΕΚΤΙΜΗΜΕΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ,
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΡΟΣΙΔΗ, ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ, ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ, ΝΙΝΗ, ΑΝΤΕ Κ ΓΚΕΚΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΠΤ ΑΞΙΟΛΟΓΟ.
ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΒΙΝΤΡΑ Κ ΓΙΟΥΡΚΑΣ Κ ΤΖΟΡΒΑΣ Κ ΤΖΙΩΛΗΣ Κ ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ Κ ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ Κ ΣΑΜΑΡΑΣ Ο ΠΑΡΑΛΙΑΣ.
ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySat Jun 12, 2010 10:50 pm

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με οτι έχετε γράψει μέχρι τώρα... Κριτική στον Ρεχάγκελ βέβαια μπορεί να κάνει ο καθένας, αλλά με τρόπο που να σέβεται αυτό που μόνο εκείνος έχει καταφέρει... Να μας πάει σερί σε τόσες μεγάλες διοργανώσεις... Το οτι εκεί φαίνεται με εξαίρεση το άπιαστο να μην μπορούμε έχει να κάνει φυσικά και με το επίπεδο και τις δυνατότητές μας...

Αλλά οκ δεν νομίζω οτι είμαστε κιόλας για τόσο χαλαρό 2-0 από τους Κορεάτες... Δεν είχαν άσχημη ομάδα, αλλά ούτε κάτι το ιδιαίτερο... Μια μέρια ομάδα που απλά ήξερε να κάνει αυτό που έχει μάθει...Η εικόνα πάντα προβληματίζει πολύ περισσότερο από το αποτέλεσμα... Το διώχνουμε και όπου πάει, το χειροκροτάμε όταν καταφέρουμε να αλλάξουμε μια σωστή πάσα, το πανηγυρίζουμε σαν να το πήραμε όταν καταφέρνουμε μετά από 70 λεπτά να κάνουμε μια φάση της προκοπής, μάλλον αυτά είναι τα ανησυχητικά...

Και εγώ νομίζω οτι έκανε λάθη ο Γερμανός... Όχι στην χρησιμοποίηση Βύντρα ( άσχετο με το οτι αυτό το παιδί, έχει την ιδιαιτερότητα πάντα να μπορεί να τα γαμήσει όλα, αλλά και να βρίσκεται πάντα, την λάθος ώρα στη λάθος θέση), γιατί φαντάζομαι οτι τον έβαλε και αυτόν και τον Παπαδόπουλο σαν πιο γρήγορους από τον Κυργιάκο...
Λάθος για μένα η αλλαγή Καραγκούνη, που φαίνεται στο 2ο οτι δεν μπορούμε να κρατήσουμε ούτε στο ελάχιστο την μπάλα, Καλώ ή κακώς αυτό καλύτερα από τον Καραγκούνη δεν το κάνει κανείς... Άντε και τον άλλαξες... Γιατί ο Πάτσατζόγλου? Τον θες μέσα? Βάλτον... Στην θέση του Τζιόλη όμως... Δηλαδή αν όταν είσαι πίσω με 2-0 και δεν μπορείς να βγάλεις μια πάσα της προκοπής δεν βάζεις να παίξει ο Νίνης, πιστεύει κανείς οτι θα παίξει ο μικρός έστω και ένα λεπτό? Βέβαια ο Ρεχάγκελ είναι σαν να το δήλωσε... Το μέλλον της εθνικής είναι ο Νίνης και ο Παπασταθόπουλος... Οπότε και τους δύο μάλλον να τους ξεχάσουμε... Άσχετο αν για μένα ο Σώκρατες είναι ο καλύτερος αμυντικός μας και ο Νίνης φυσικά το καλύτερο χαφ μας μακράν...

Τες πα και οι τρεις αλλαγές μου φάνηκαν αλλόκοτες... Και ο Καπετάνος για μένα δεν υπάρχει κανένας λόγος να είναι στην εθνική κλπ κλπ κλπ...

Όλα αυτά όμως έτσι μετά το παιχνίδι και για λίγο... Οτι και να κάνει ο Οτο, τι να πεις... Αυτός την έφτιαξε αυτή την ομάδα που πήγε ΚΑΙ στο Μουντιάλ, αυτός την κάνει οτι θέλει...

Υ.Γ. έλεος γαμώ την Αργεντινή μου που κατάφερε να νικήσει μόνο με 1-0 και με πήγε καλό κουβά μιας και το Over στο 1.85 το θεώρησα πολύ καλό...

Υ.Γ. Και ο Ρούνεϊ καλά τα πήγε και δεν σκόραρε, χάρη σε μας τους Φαμπιανικούς και τους Βιγιακούς...

Υ.Γ. Τον πούλο και η Αγγλία... Πάλι καλά είχα πάρει το g/g και μένει χάρη στον τέρματα, αύριο να βγει η Σερβία για το πρώτο ταμείο του Μουντιάλ...

Υ.Γ Ο τέρματας της Αγγλίας έκανε την μαλακία για να σταματήσουμε να λέμε για τον Βύντρα... Με την λογική οτι πάντα υπάρχουν και χειρότερα... Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySun Jun 13, 2010 12:24 am

Ernesto wrote:

Τες πα και οι τρεις αλλαγές μου φάνηκαν αλλόκοτες... Και ο Καπετάνος για μένα δεν υπάρχει κανένας λόγος να είναι στην εθνική κλπ κλπ κλπ...

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΤΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΤΟΣΟ ΑΛΛΟΚΟΤΕΣ.
ΑΛΛΟΚΟΤΗ ΗΤΑΝ Η ΑΡΧΙΚΗ 11ΑΔΑ.
ΠΟΛΛΟΙ ΛΑΘΟΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕΣΑ.
Κ ΜΕ 3ΑΔΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΠΕΤΑΝΟ, ΓΚΕΚΑ, ΣΑΛΠΙ, Η ΟΜΑΔΑ ΕΣΤΩ Κ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΑ, ΕΔΕΙΞΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ Κ ΜΙΑ ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΝΑ ΚΟΟΥΤΣΑΡΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ Shocked ) ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 20 2 ΠΑΙΧΤΕΣ.
Κ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑΞΕΙ 4-5.

ΕΓΡΑΨΕ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΛΗΘΕΙ Κ ΤΕΛΙΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΗΘΗΚΕ.
ΔΙΑΦΩΝΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ Κ ΜΟΝΟ.
Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΦΕΣ (Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ), ΕΙΧΕ ΘΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ. ΚΑΚΙΣΤΑ ΔΕΝ ΚΛΗΘΗΚΕ. ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΦΙΧΤΗ ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΤΑΛΑΝΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΘΕΤΗ ΠΑΣΑ, ΠΛΗΝ 2-3. Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ Κ ΠΑΣΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ Κ ΚΑΛΟ ΣΟΥΤ ΕΧΕΙ Κ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΚΛΗΘΗΚΕ.
Κ ΚΛΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΡΙΤΤΑΣ Κ ΜΑΛΕΖΑΣ. ΛΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ, ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΑΛΕΖΑΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΣΤΟΠΕΡ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ.
Ο ΚΑΦΕΣ ΧΘΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΣΑΤΖΟΓΛΟΥ Η΄ ΤΟΝ ΤΖΙΩΛΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΟΙ 2 ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟΙ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ, Ο ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΓΙΟΥΡΚΑΣ, ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 885 ΒΙΝΤΡΑ, Ο ΧΑΡΙΣΤΕΑΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΞΟΔΟΣ. ΑΚΟΜΑ Κ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤ Α ΤΕΤ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ, ΚΑΚΩΣ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΣΤΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΡΘΕΙ Ο ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ. ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΟΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΑΡΟΚΩΣΤΑΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΑ.
ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ, ΑΣ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΕΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ Ο ΤΟΡΟΣΙΔΗΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΤΕΝΤΑ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ.
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΒΑΖΕ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΞΕΙ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΧΑΦ.
Κ ΑΛΛΑΓΗ ΘΕΣΗΣ Κ ΑΛΛΑΓΗ ΠΛΕΥΡΑΣ.
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΓΚΟΥΤΙΕΡΕΣ ΝΑ ΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ Ο ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ.
ΠΑΝΤΩΣ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ. ΔΙΝΕΙ ΣΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΛΑΜΨΗ. Κ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΡΩΝΙΚΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΝΟΤΑ ΣΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ.

Κ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ.
ΟΚ, ΕΚΑΝΕ ΜΛΚΙΑ Ο ΤΕΡΜΑΤΑΣ ΤΗΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ.
ΑΛΛΑ Η ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ 42.
ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΕΜΕΝΕ, ΧΡΟΝΟΣ ΥΠΗΡΧΕ, ΑΛΛΑ Η ΑΓΓΛΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ.
ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΤΣ Κ ΜΟΝΟ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ. ΣΑΦΩΣ Κ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ Η ΑΓΓΛΙΑ.
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΣΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΑ ΤΗΣ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySun Jun 13, 2010 12:32 am

ΓΡΑΦΕΙ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΣΤΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ
Η χρησιμοποίηση του Τοροσίδη και πάλι στα αριστερά. Καταρχήν γι αυτούς που έχουν παίξει μπάλα, είναι γνωστό πως όταν παίζεις σε αντίθετη πλευρά από αυτή που σε βολεύει το πόδι, αυτομάτως γίνεσαι αργός

ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΞΙΑ ΕΠΑΙΖΕ ΠΑΝΤΑ, ΑΛΛΑ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΤΟΝ ΕΒΑΖΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ.
ΝΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΟΒΑΡΗ ΤΟΥ ΡΕΧΑΓΚΕΛ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ (ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ) ΧΑΖΟ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΩ ΠΧ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΡΟΣΙΔΗ, ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΑΝΕ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 EmptySun Jun 13, 2010 1:00 am

Εκκεντρικός όπως πάντα, ο Ντιέγκο Μαραντόνα φρόντισε για ακόμη μία φορά να κάνει την έκπληξη στη συνέντευξη Τύπου μετά τον αγώνα με τη Νιγηρία.

Ο ομοσπονδιακός τεχνικός της "μπιανκοσελέστε" απαντούσε στις ερωτήσεις τρώγοντας ένα μήλο, καθώς όπως χαρακτηριστικά είπε: "Δεν μπορώ να απαντάω σωστά όταν είμαι νηστικός".

ΘΕΟΣ.
cheers cheers cheers
ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :xaxaxa:
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ -ΦΑΣΗ "16"
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ-ΦΑΣΗ "8"
» MOYNTIAΛ 2010-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.........................

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: