BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010

Go down 
+5
Ernesto
Apostolis
lipton
KAISARAS
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:02 am

Κ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΙ.
Κ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ, ΑΡΚΕΙ.
Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ.
ΓΙΑΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ 23, ΕΝΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΙΕΡΑ.
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ 2 ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ, Ο ΕΝΑΣ 55 ΧΡΟΝΩΝ Κ Ο ΑΛΛΟΣ 30, Κ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΡΑΨΕ 100 ΒΙΒΛΙΑ Κ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ 20.
Ε ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ΑΔΙΚΗ.
ΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ Ο ΜΕΣΙ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΓΑΜΠΡΟ.
ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΩΣΤΗ ΣΥΓΚΡΙΣΗ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:08 am

ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΛΑΓΟ ΠΑΛΙ Ο ΓΕΡΟΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. Laughing
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:09 am

Apostolis wrote:

ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ, Η' ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ.


ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.
ΟΥΤΕ ΕΙΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΕΙΠΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΕΙ......
ΕΙΠΑ , ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ? Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΑΛΛΗ , ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΜΟΥ?
Wink
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:16 am

ΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑΤΕ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.
ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ?
ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΔΗΛ.
Η΄ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΚΕΙ.
ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ''ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΑΤΗ'', ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ 6/6.
ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΝΑ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΚΟΥΠΕΣ.
Κ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ?
ΟΚ, ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΣΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΩ, Κ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:22 am

ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΑΠΑΝΤΑΣ. ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Η' ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΡΕ ΓΜΤ ΑΚΟΜΨΟ. ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΛΑ. ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ,ΟΚ. ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ , ΟΚ. ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ, ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΝΝΝΝΝΝΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ.ΤΟ ΡΕΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙΣ ΤΠΤ.ΕΣΥ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΗΔΕΝΙΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΓΩ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.

ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΣ ΣΗΜΕΡΑ? Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:27 am

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ.
Κ ΠΗΓΑΙΝΕ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΣΤΟ ΜΑΡΙΟ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΤΕ, ΟΤΙ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ?
ΣΟΡΡΥ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΦΘΑΛΜΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟ.
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΕΓΩ ΛΑΝΤΣΙΑ, Κ ΝΑ ΠΟΥΛΑΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟ ΑΛΟΓΟ.

ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΑΤΗ ΟΜΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΥΣΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ 6/6 Κ ΕΠΑΙΞΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ?
ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΤΠΤ ΣΕ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ. ΘΙΧΤΗΚΕΣ Κ ΚΑΛΑ, ΛΕΣ Κ ΜΙΛΑΜΕ 1η ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ.
ΕΛΕΟΣ.
ΣΑΝ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΡΕ.
ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ, ΑΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ Κ ΣΟΥ ΠΕΙ ''ΕΧΑΣΕΣ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ'', ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΡΟΣΒΕΒΛΗΜΕΝΟΣ ?
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:33 am

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΜΑΛΟΝ ΚΑΙ ΜΗ ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΣΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟΥΣ ΟΡΓΑΣΜΟΥΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΑΛΙ Laughing
ΒΑΡΙΕΜΑΙ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:49 am

καταθέτω την άποψή μου.

Δεν υπάρχει άνθρωπος φυσιολογικός σε αυτό τον πλανήτη που ζούμε, ο οποίος να βλέπει ,πάλα και να μην τρελλαίνεται με αυτή την ομάδα που λέγεται Μπαρσελόνα.Επίσης δε νομίζω ν αυπάρχει ποδοσφαιρόφιλος γεννημένος μετά το 85' που να μη θεωρεί καλύτερο ποδοσφαιριστή όλων αυτών που χει δει τον Μέσι. Και είμαι απόλυτος και στα δύο.

Αυτο το πράγμα που έκανε η Μπαρτσα στο Λονδινο, και μάλιστα χωρίς τον Μέσι ο οποίος ήταν πολύ μέτριος, ήταν καταπληκτικό. Όποιος πει το αντιθετο απλά δεν έχει χαμπάρι από μπάλα και καλό θα ναι να πάει να μαζέψει ραδίκια. Η ομάδα ήταν έτσι κι αλλιώς πάρα πολύ καλή και από τη στιγμή που έφυγε ο δόντιας και ο ράικαρντ έχει γίνει το κάτι τρομερό. Δεν είανι μόνο τα στόπερ που είπε ο άλεξ. Είναι όλη η ομάδα, καμιά 16-17 ποδοσφαιριστές που θ απαιζαν παντού για πλάκα.

Τι να λέμε, δεν υπάρχει σύγκριση. Το Σάββατο το βράδυ το ματς Ρεαλ-Μπάρσα το δείχνει ο Σκαι! Εκεί πρέπει να καθίσουμε όλοι να χαζέψουμε μπάλα. Να δούμε τον πουγιόλ και τον Τσάβι μέχρι τον μεσι και τον Κακά.

Αλήθεια, το πρώτο παιχνίδι της τσέλσι με την Μπάρτσα πέρυσι γιατί το ψεχνούν όλοι; εκεί ο διαιτητής ήταν μια χαρά;;; afro
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 11:53 am

KAISARAS wrote:
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.
ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ.
Κ ΠΗΓΑΙΝΕ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΣΤΟ ΜΑΡΙΟ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΤΕ, ΟΤΙ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ?
ΣΟΡΡΥ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΦΘΑΛΜΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟ.
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΕΓΩ ΛΑΝΤΣΙΑ, Κ ΝΑ ΠΟΥΛΑΩ ΜΟΥΡΗ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟ ΑΛΟΓΟ.

ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΑΤΗ ΟΜΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΥΣΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ 6/6 Κ ΕΠΑΙΞΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ?
ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΤΠΤ ΣΕ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ. ΘΙΧΤΗΚΕΣ Κ ΚΑΛΑ, ΛΕΣ Κ ΜΙΛΑΜΕ 1η ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ.
ΕΛΕΟΣ.
ΣΑΝ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΡΕ.
ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ, ΑΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ Κ ΣΟΥ ΠΕΙ ''ΕΧΑΣΕΣ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ'', ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΠΡΟΣΒΕΒΛΗΜΕΝΟΣ ?

ΔΕΝ ΘΙΧΤΗΚΑ ΚΑΛΘΟΛΟΥ, ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΣΑΙ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ . ΜΠΟΡΩ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΣΦΑΖΕ Ο ΝΟΡΒΗΓΟΣ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ 6/6 ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΕΣ??? ΤΑ ΤΡΙΑ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΘΑ ΕΠΕΡΝΕ ΜΟΝΟ ΚΑΘΟΤΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΕΥΡΩΠΗΣ ΚΑΙ ΔΥΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ ΕΠΑΙΞΕ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΡΕ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ Shocked
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΩ ΠΩΣ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΡΙΝΙΟ? ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ? ΠΩΣ ΒΡΗΚΕ ΛΔΛ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ ΠΕΡΣΙ? ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. Ε, ΙΣΩΣ ΞΑΝΑΧΡΕΙΑΣΤΕΙ...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:03 pm

pontiak wrote:

Επίσης δε νομίζω ν αυπάρχει ποδοσφαιρόφιλος γεννημένος μετά το 85' που να μη θεωρεί καλύτερο ποδοσφαιριστή όλων αυτών που χει δει τον Μέσι.

Αυτο το πράγμα που έκανε η Μπαρτσα στο Λονδινο, και μάλιστα χωρίς τον Μέσι ο οποίος ήταν πολύ μέτριος, ήταν καταπληκτικό.

Τι να λέμε, δεν υπάρχει σύγκριση. Το Σάββατο το βράδυ το ματς Ρεαλ-Μπάρσα το δείχνει ο Σκαι! Εκεί πρέπει να καθίσουμε όλοι να χαζέψουμε μπάλα. Να δούμε τον πουγιόλ και τον Τσάβι μέχρι τον μεσι και τον Κακά.

Αλήθεια, το πρώτο παιχνίδι της τσέλσι με την Μπάρτσα πέρυσι γιατί το ψεχνούν όλοι; εκεί ο διαιτητής ήταν μια χαρά;;; afro

ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΑΕΚΤΖΗΣ, ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΜΠΑΛΙΤΣΑ. ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?
ΣΧΟΛΙΑ ΣΕ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ.
1. ΣΥΜΦΩΝΩ. ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ, ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΤΟΥ 86 (ΕΓΩ 8 ΗΜΟΥΝ ΤΟΤΕ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΣ Κ ΜΕ ΑΓΓΛΙΑ Κ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ), ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.

2. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΤΟ 2ο. ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ.
ΕΚΑΝΕ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΤΟ 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ, ΜΕ ΤΟ ΜΕΣΙ ΣΕ ΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕΤΡΙΟΣ.

3. ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΩ, ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΚΑΚΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟ Shocked . ΕΧΕΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ.

4. ΠΕΣ ΤΑ ΣΤΟΝ ΤΟΛΑΚΟ ΑΥΤΑ Laughing

kafes

Υ.Γ. ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΜΥΞΟΠΑΡΘΕΝΕΣ ΡΕ. ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΣΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΤΕ.
ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ (Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΧΘΕΣ) ΡΙΧΝΑΜΕ ΚΑΝΤΗΛΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ Κ ΣΤΟ ΜΣΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΕΛΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΛΚΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ.
ΚΟΥΛΑΡΕΤΕ, ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ, ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΑΜΩΣΕΙ.
ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΤΕ.
ΤΟΛΙΤΣΑ, Η ΜΥΞΟΠΑΡΘΕΝΙΤΣΑ kafes
lol!
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:07 pm

ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ Very Happy
ΜΑΖΙ ΣΟΥ Very Happy
ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Ο ΛΑΟΣ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ...
ΠΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ???
ΕΛΑ, ΡΕ Laughing
ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΦΑΝ ΤΟΥ "ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ"

lol! lol! lol!

παρτα
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:08 pm

Ειστε ικανοι να "μαλωσετε" για τα παντα. Απλα απιστευτοι.... Μονο να σας παρακολουθει κανεις αξιζει τον κοπο...

Υ.Γ. Τελικα θα μας πει καποιος τι εγινε στα Μυστικα της Εδεμ χθες???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Και κατι σχετικο με αυτα που λετε περι Μπαρτσα... Οκ πολυ καλη ομαδα... Αλλα συμφωνω με οσους ειπαν οτι τα κανει εκει που την παιρνει.... Και οποιος είδε το ματς Στουτγαρδη - Μπαρτσα ας ερθει να μας πει που ηταν η διαστημικη Μπαρτσα σε εκεινο το παιχνιδι... Ειδικα στο Β (στο Α Μπαρτσα δεν υπηρχε στο γηπεδο γιατι πολυ απλα οι γερμανοι την ειχαν κανει κουδουνια) επαιζε πασουλες λες και επαιζαν ιταλικο χιναρι εποχης... Φοβοταν να περασει η Μπαρτσα το κεντρο.... πασουλες και αγιος ο θεος να παρουμε το 1-1 και μετα στο Καμπ Νου ας ερθουν... Αυτο για να μην λετε οτι ομαδες σαν την Μπαρτσα κοιτανε ΜΟΝΟ το θεαμα... Μια χαρα σκοπιμοτητα υπηρξε σε εκεινο το παιχνιδι... και οχι για να παρει το αποτελεσμα αλλα για να κρατησει το 1-1 αφου σε αντιθετη περιπτωση το εβλεπα να ληγει κανα 5-1 και να ψαχνονται οι μπαρτσελοναιοι...


Last edited by filologos on Wed Apr 07, 2010 12:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:09 pm

ΦΙΛΕ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΑΪΤ ΤΟΥ ΜΕΓΚΑ Κ ΟΙ ΜΛΚΕΣ ΕΝΩ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ.
ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΠΑΝ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ.
Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΒΑΖΑ, ΟΧΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ geek .
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:10 pm

Ο ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΞΕΡΕΙ ΜΑΓΚΕΣ...
ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΡΕ ΑΛΕΞ ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΑΜΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?
ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:12 pm

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ.
ΕΓΩ ΤΟΝ ΜΕΣΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ.
ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΦΥΣΙΚΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΠΕΣ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΜΕΛΙΣΣΙ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:13 pm

Έλα καλημέρα και από μένα...

Λοιπόν να πω και εγώ την αλήθεια όταν διάβασα το ποστ σου Τόλη νόμιζα οτι κάπου θα γράψεις προς το τέλος οτι κάνεις χαβαλέ...

Λέμε για μια ομάδα που πραγματικά σαν ουδέτερος οπαδός χαίρεσαι να την βλέπεις οτι είναι ποδοσφαιρική απάτη? Μα καλά ρε παιδιά, εγώ να πάω και στα περισινά ματσάκια με την Τσέλσι... Σόρρυ αλλά εγώ θυμάμαι λάθος? Η Μπάρτσα έπαιζε ποδόσφαιρο και οι άλλοι κάτι που του μοιάζει... Επειδή και ο Χίντινγκ δεν είναι μαλάκας, αλλά μέγιστος προπονητής, ήξερε οτι ο μόνος τρόπος για να σταματήσεις το υπερηχητικό, είναι να παίξεις αντιποδόσφαιρο... Κλωτσιά, δυνατό παιχνίδι, κάπου να βάλουμε ένα σε καμιά κόντρα και βλέπουμε... Για μένα το γκολ του Ινιέστα πέρυσι στο τέλος ήταν απλά μια ποδοσφαιρική δικαίωση... Ναι λέμε οτι σε τέτοιο επίπεδο παίζει ρόλο η σκοπιμότητα... Αλλά εδώ ρε μάγκες βλέπουμε κάποιες ομάδες που παίζουν πάντα σαν να έχουν αφαιρέσει την σκοπιμότητα από το DNA τους... Η Μπάρτσα είναι η πιο καλή σε αυτό πια... Και για πιο πράγμα να πρωτομιλήσει κανείς... Εγώ περίμενα την Μπάρτσα χειρότερη φέτος... Αλλά μάλλον δεν τελικά... Και εδώ φαίνεται οτι ο Πεπε κάνει καλή δουλειά... Φέτος η Μπάρτσα χωρίς να δώσει 300 μύρια για Ρονάλντο και Κακά, βγάζοντας παίχτες από τις ακαδημίες της, είναι εξαιρετική (τουλάχιστον στα ματς που σχολιάζουμε), και αμυντικά και επιθετικά... Είδαμε πρέσινγκ που ρε παιδιά πραγματικά δεν υπάρχει... Από την μία έλεγε ο Σωτηρακόπουλος οτι έριξε στροφές λόγω ντέρμπι η Μπάρτσα και από την άλλη έβλεπες μια ομάδα μέχρι το 93 να τρέχει να μαρκάρει μέχρι και τον τερματοφύλακα... Τι λέμε τώρα... Έβλεπες να έχουν την μπάλα και σε μισό τετραγωνικό να την αλλάζουν 10 φορές... Και ξαφνικά την ξαναέβλεπες την μπάλα και ήταν τετ α τετ...
Αν φτάσουμε στο σημείο να χαιρόμαστε με το αντιποδόσφαιρο κάποιων ομάδων τότε καλύτερα να σταματήσουμε να βλέπουμε μπάλα...
Ακόμα και το στοίχημα σκοτώνει την ουσία γμτ ώρες ώρες... Χτες εγώ με την ανατροπή πληρωνόμουν... Και παρακάλαγα να λήξει το ματς... Την ώρα πουσκεφτείτε να έβαζε ένα γκολ η Αρσεναλ και να έκανε το ματς 3-2... Τι μπαλάρα θα βλέπαμε πάλι...
Ο Μουρίνιο και πάλι ξέρει οτι ο μόνος τρόπος να σταματήσει αυτή τη Μπαρτσελόνα είναι να καταστρέψει το παιχνίδι της... Σόρυ ρε παιδιά αλλά εγώ θα είμαι με την Μπάρτσα που κάνει τα ματάκια μου να μην θέλουν ούτε να ανοιγοκλείσουν...
Τέλος για την Μπάρτσα... Σε κανα δυο χρόνια θα πουλήσει και τον Μέσι... Και? Ήδη ετοιμάζει τους νέους Μέσι από πίσω, αλλά και μαθαίνει την ομάδα να παίζει και χωρίς αυτόν... Μεγάλο πράγμα να λείπει ο καλύτερος παίχτης σου και η μηχανή να δουλεύει ρολόϊ...

Και κάτι για τον Μέσι...

Από χτες πάλι στο ραδιόφωνο πολύ κουβέντα έγινε για το αν είναι ο διάδοχος του Μαραντόνα... Ασχολιούνται οι μαλάκες οι Αργεντίνοι, που είναι κάργα κομπλεξαρισμένοι σε αυτό το θέμα, για τους διαδόχους του Μαραντόνα και μπαίνουμε και εμείς σε αυτό το τρυπάκι... Ποιος Μαραντόνα ρε παιδιά? Μέσι το λένε το παληκάρι... Και απλά κάνει τα πάντα μέσα στο γήπεδο...

Η σύγκριση είναι πολύ άδικη... Αλλά...
Ο Μέσι ήδη έχει κερδίσει παραπάνω από αυτά που κέρδισε ο Μαραντόνα... Το μοναδικό που του λείπει είναι το παγκόσμιο... Αλλά γενικά σε τίτλους τον έχει αφήσει πίσω τον Ντιεγκίτο... Και είναι μόλις 23...
Εκτός από αυτό όμως είναι άλλες εποχές... Μιλάγαμε στο τσατ χτες με τον Μιχάλη και λέμε ας φτάσει πρώτα 30 και μετά θα μπορούμε να τους συγκρίνουμε... Έστω και αυτό... Αλλά ρε παδιά, τι σχέση έχει το σημερινό ποδόσφαιρο με το τότε?
Πως γίνεται ένας παίχτης να αντέξει να παίζει? Δηλαδή... Ο Μέσι είναι περίπου 5 χρόνια τώρα στο προσκήνιο... Τα τελευταία 2 έχει πάρει αγκαζέ την Μπάρτσα και την πάει βόλτα στην τροπαιοθήκη της... Αντικατέστησε για πλάκα την φυγή Ροναλντίνιο... Φέτος πχ, στα καπάκια έχει να δώσει και Μουντιάλ... Θα απορήσει κανείς δηλαδή αν του χρόνου θα είναι πεσμένος? Εγώ πραγματικά προτιμώ να είναι πεσμένος... Γιατί είναι ανθρώπινο αυτό... Θυμάστε όλοι την διαστημική Σεβίλλη που με το που πέθανε ο Πουέρτα ξεφούσκωσε... Από την Μπάρτσα δεν θα ήθελα να το δω αυτό...
Τέλος και για τον Μέσι... Για μένα είναι ο καλύτερος ποδοσφαιριστής αυτή την στιγμή στον πλανήτη... Και όχι τώρα... Από πέρυσι... Τότε που λέγανε όλοι για τον Ρονάλτνο... Ε λοιπόν ποια είναι η διαφορά του Μέσι με τον Ρονάλντο?
Τον Ρονάλντο για να τον σταματήσεις βάζεις πάνω και 2ο παίχτη... Αν όμως βάλεις πάνω στον Μέσι 2 παίχτες πολύ απλά θα τους εκθέσεις και τους δύο...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:15 pm

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
ΜΟΝΟ Η ΩΡΑΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΕΤΡΑΕΙ?
ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΑΜΥΝΑ 90' ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ?
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...
ΚΑΙ Η ΚΛΩΤΣΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΥΣΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΚΛΙΝ ΚΑΙ ΟΛΑ.
ΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΜΑΡΕΣΟΥΝ
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:24 pm

Ε καλα εσυ τι θα ελεγες ρε κατενατσιοhammer??? αφου ακομα και στα παιχνιδια με 3-6-1 κατεβαζεις τις ομαδες σου... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Παιδια παντως αυτο θεμα εχει πολλες παραμετρους... Ας πει ο καθενας ξεχωριστα για την ομαδα του τι θα ηθελε... Να παιζει μπαλαρα και ας μην παιρνει αποτελεσματα ή στο τελος του 90λεπτου να ειναι αυτη που θα πανηγυρισει τους 3 βαθμους-προκριση-νικη??? οκ ολοι θελουμε και τα δυο αλλα δεν γινεται ολες οι ομαδες να ειναι Μπαρτσα ή πορτο του μουρινιο ή τσελσι του μουρινιο ή ρεαλ
(στο πρωταθλημα τουλαχιστον) ή δεν ξερω ποια αλλη ομαδα που καταφερνει να συνδυαζει το θεαμα με την νικη...

Και φυσικα λεγοντας οτι προτιμω την ομαδα μου να κερδιζει δεν σημαινει οτι θελω να παιζει αυτο που λεει ο μαριος... Απλα θελω να κερδιζει και ας μην προσφερει θεαμα...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:25 pm

Για αυτό ρε ταγάρι είσαι γαύρος... Εσύ να πηγαίνεις στο γήπεδο, να παίρνεις 0-0 από τον Εργοτέλη και να βγαίνεις να πανηγυρίζεις για την ωραία άμυνα που έπαιξε η ομάδα σου... Και άντε πάει στο διάολο για την ομάδα σου μπορεί να το κάνεις αυτό... Αλλά σε ουδέτερο παιχνίδι ρε λαλάκη? Εκεί που θες να βλέπεις ευκαιρείες, γκολ κλπ?

Και οκ ακόμα και αυτό που λες... Ρε ειδήμων την άμυνας, η Μπάρτσα τι έπαιζε χτες? Δεν έπαιζε άμυνα? Δεν ήταν άμυνα αυτό που ξεκίναγε από τον αντίπαλο τερματοφύλακα? Πες μου τώρα οτι υπάρχει αυτή τη στιγμή ιταλική ομάδα που μπορεί να το κάνει αυτό να σε σβουρνίξω κανά δυο μούτζες...

Γράφετε οτι όπου την παίρνει τα κάνει... Ρε παιδιά, εννοείτε πως δεν γίνεται κάθε ματς της να είναι τέλειο... Αλλά όχι οτι παίζει ρόλο το αν μπορεί... Μιχάλη σόρυ αλλά την Στουτγγάρδη όποτε θέλει η Μπάρτσα την ξεφτιλίζει για πλάκα... Το αν δεν το έκανε δεν νομίζω οτι έχει να κάνει με το αν μπορούσε...
Και δηλαδή σόρυ κιόλας αλλά αυτό είναι κάργα άδικο και για την Άρσεναλ... Δηλαδή θέλετε να πείτε οτι η Άρσεναλ είναι η ομαδούλα που βρήκε η Μπάρτσα να τα κάνει? Η ομάδα με την μεγαλύτερη κατοχή μπάλας, που στα δύο ματς δεν ακουμπούσε? Που ο Βενγκέρ, είπε αστειευόμενος οτι για να τους πάρεις την μπάλα πρέπει να κερδίσεις την σέντρα? Ε μην τρελαθούμε ρε παιδιά...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:29 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ.

ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ Αν φτάσουμε στο σημείο να χαιρόμαστε με το αντιποδόσφαιρο κάποιων ομάδων τότε καλύτερα να σταματήσουμε να βλέπουμε μπάλα...

Κ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ. ΕΧΕΙ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΣΕ ΑΜΥΝΑ Κ ΕΠΙΘΕΣΗ. ΔΕ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΧΩΝΙ, ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΦΕΤΙΝΗ ΡΕΑΛ.

ΜΙΧΑΛΗ, ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ.
ΑΠΟ ΕΝΑ Κ ΜΟΝΟ ΜΑΤΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ.
ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ, Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΡΤΣΑ) ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΖΟΝ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΣΧΗΜΑ ΜΑΤΣ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ Κ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ.
Κ ΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΞΥΣΩ.

ΠΑΝΤΩΣ, ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΡΕΑΛ.
ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ 2 ΟΜΑΔΩΝ Κ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΡΕΑΛ ΕΙΝΑΙ ΒΑΤΟ, ΕΝΩ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ ΒΟΥΝΟ.
Κ ΕΧΟΝΤΑΣ Κ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΑΣΧΑΛΗ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΞΟΝΤΩΤΙΚΗ ΠΕΡΣΙΝΗ ΣΕΖΟΝ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:30 pm

Μιχάλη σόρυ αλλά την Στουτγγάρδη όποτε θέλει η Μπάρτσα την ξεφτιλίζει για πλάκα... Το αν δεν το έκανε δεν νομίζω οτι έχει να κάνει με το αν μπορούσε...
Και δηλαδή σόρυ κιόλας αλλά αυτό είναι κάργα άδικο και για την Άρσεναλ... Δηλαδή θέλετε να πείτε οτι η Άρσεναλ είναι η ομαδούλα που βρήκε η Μπάρτσα να τα κάνει?

Ωπα ωπα... οταν λεμε βρισκει και τα κανει ρε φιλε δεν εννοουμε οτι η Αρσεναλ ειναι μικρη ομαδα... αυτο που λεω ειναι οτι η Αρσεναλ εχει τετοιο στυλ παιχνιδιου το οποιο επιτρεπει στον αντιπαλο να τρεξει και αυτος ειτε για να την προλαβει ειτε αν ειναι πιο καλος (οπως η μπαρτσα) να γυρισει το γρηγορο παιχνιδι υπερ της... Μην τα ισοπεδωνουμε ολα...

Οσο για το συγκεκριμενο ματς με την Στουτ... ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ... ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ... γιατι αλλο περιμενε απο την στουτ στο παιχνιδι και αλλο ειδε... και οταν μια στουτ σε αναγκαζει να παιζεις πασουλες για να μην χασεις την μπαλα και εκτεθεις αμυντικα αυτο δειχνει (τουλαχιστον σε μενα) ποσο λιγος ειναι ο Πεπε... οκ μεγαλος παιχτης ηταν... Αλλα για προπονητης ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ... πηρε ομαδα ΕΤΟΙΜΗ που κατα συμπτωση εδιωξε και το μονο στοιχειο που ηταν "αρνητικο" εκεινη την περιοδο γι αυτην και τελος... οσο για τα φυντανια της μπαρτσα δεν τα εβγαλε ο Πεπε... αλλοι τα κοιτανε και τα σπρωχνουν στην 1η ομαδα... Ο πεπε απλα πηρε το ετοιμο ταλεντο και το εβαλε στην ομαδα να παιξει...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:31 pm

filologos wrote:
Ε καλα εσυ τι θα ελεγες ρε κατενατσιοhammer??? αφου ακομα και στα παιχνιδια με 3-6-1 κατεβαζεις τις ομαδες σου... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Παιδια παντως αυτο θεμα εχει πολλες παραμετρους... Ας πει ο καθενας ξεχωριστα για την ομαδα του τι θα ηθελε... Να παιζει μπαλαρα και ας μην παιρνει αποτελεσματα ή στο τελος του 90λεπτου να ειναι αυτη που θα πανηγυρισει τους 3 βαθμους-προκριση-νικη??? οκ ολοι θελουμε και τα δυο αλλα δεν γινεται ολες οι ομαδες να ειναι Μπαρτσα ή πορτο του μουρινιο ή τσελσι του μουρινιο ή ρεαλ
(στο πρωταθλημα τουλαχιστον) ή δεν ξερω ποια αλλη ομαδα που καταφερνει να συνδυαζει το θεαμα με την νικη...

Και φυσικα λεγοντας οτι προτιμω την ομαδα μου να κερδιζει δεν σημαινει οτι θελω να παιζει αυτο που λεει ο μαριος... Απλα θελω να κερδιζει και ας μην προσφερει θεαμα...


Η πλάκα είναι Μιχάλη οτι το υγιές είναι το να προτιμάς να βλέπεις μπάλα... Για αυτό συζητάμε ωραία για τέτοιες ποδοσφαιρικές παραστάσεις ακόμα και μετά από χρόνια... Για το παιχνίδι της Μ. Τετάρτης διαφωνεί κανείς οτι θα μιλάμε για χρόνια? Και οτι θα λέμε και για την Άρσεναλ που κατάφερε να κάνει τρομερή ανατροπή και να ισοφαρίσει? Και ας αποκλείστηκε...

Έχουμε χάσει τον μπούσουλα... Δεν θέλουμε να βλέπουμε μπάλα ρε μάγκες, αλλά μόνο νίκες... Αυτό μας καίει... Να νικάμε... Ε χέστηκα να σας πω την αλήθεια... Και ειδικά όταν μιλάμε για ματς με ουδέτερο ενδιαφέρον... Άντε για την ομάδα μας το κάνουμε το λάθος... Για άλλες όμως δεν νομίζω οτι επιτρέπεται...

Πχ να πω και κάτι... Όταν έχασα πέρυσι από τον Εργοτέλη στο ΟΑΚΑ 2-3, όλοι σταθήκαμε σε 1002 μαλακίες... Τουλάχιστον επειδή ήμουν και μέσα, ακόμα και στην ήττα είχα δει λίγο μπάλα... 5 γκολ, κάμποσες ευκαιρείες... Τέτοια πρέπει να θέλει να βλέπει ένας φίλαθλος και όχι να παρακαλάει να βάλει ένα γκολ και να λήξει το ματς...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:32 pm

ΜΙΧΑΛΗ, ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ.
ΑΠΟ ΕΝΑ Κ ΜΟΝΟ ΜΑΤΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ.
ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ, Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΡΤΣΑ) ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΖΟΝ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΣΧΗΜΑ ΜΑΤΣ.


το παιχνιδι το ειδες??? ή απλα λες τις γενικοτητες που λενε ολοι?? για να ξερω πως να απαντησω δλδ...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:35 pm

Ernesto wrote:
filologos wrote:
Ε καλα εσυ τι θα ελεγες ρε κατενατσιοhammer??? αφου ακομα και στα παιχνιδια με 3-6-1 κατεβαζεις τις ομαδες σου... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Παιδια παντως αυτο θεμα εχει πολλες παραμετρους... Ας πει ο καθενας ξεχωριστα για την ομαδα του τι θα ηθελε... Να παιζει μπαλαρα και ας μην παιρνει αποτελεσματα ή στο τελος του 90λεπτου να ειναι αυτη που θα πανηγυρισει τους 3 βαθμους-προκριση-νικη??? οκ ολοι θελουμε και τα δυο αλλα δεν γινεται ολες οι ομαδες να ειναι Μπαρτσα ή πορτο του μουρινιο ή τσελσι του μουρινιο ή ρεαλ
(στο πρωταθλημα τουλαχιστον) ή δεν ξερω ποια αλλη ομαδα που καταφερνει να συνδυαζει το θεαμα με την νικη...

Και φυσικα λεγοντας οτι προτιμω την ομαδα μου να κερδιζει δεν σημαινει οτι θελω να παιζει αυτο που λεει ο μαριος... Απλα θελω να κερδιζει και ας μην προσφερει θεαμα...


Η πλάκα είναι Μιχάλη οτι το υγιές είναι το να προτιμάς να βλέπεις μπάλα... Για αυτό συζητάμε ωραία για τέτοιες ποδοσφαιρικές παραστάσεις ακόμα και μετά από χρόνια... Για το παιχνίδι της Μ. Τετάρτης διαφωνεί κανείς οτι θα μιλάμε για χρόνια? Και οτι θα λέμε και για την Άρσεναλ που κατάφερε να κάνει τρομερή ανατροπή και να ισοφαρίσει? Και ας αποκλείστηκε...

Έχουμε χάσει τον μπούσουλα... Δεν θέλουμε να βλέπουμε μπάλα ρε μάγκες, αλλά μόνο νίκες... Αυτό μας καίει... Να νικάμε... Ε χέστηκα να σας πω την αλήθεια... Και ειδικά όταν μιλάμε για ματς με ουδέτερο ενδιαφέρον... Άντε για την ομάδα μας το κάνουμε το λάθος... Για άλλες όμως δεν νομίζω οτι επιτρέπεται...

Πχ να πω και κάτι... Όταν έχασα πέρυσι από τον Εργοτέλη στο ΟΑΚΑ 2-3, όλοι σταθήκαμε σε 1002 μαλακίες... Τουλάχιστον επειδή ήμουν και μέσα, ακόμα και στην ήττα είχα δει λίγο μπάλα... 5 γκολ, κάμποσες ευκαιρείες... Τέτοια πρέπει να θέλει να βλέπει ένας φίλαθλος και όχι να παρακαλάει να βάλει ένα γκολ και να λήξει το ματς...

αυτη ειναι μια αλλη παραμετρος... Αν βλεπεις το παιχνιδι σαν οπαδος ή σαν φιλαθλος... εγω δεν πιστευω πως υπαρχει ΦΙΛΑΘΛΟΣ που να θελεις να βλεπει παιχνιδια να ληγουν 0-0 ή να ειναι σουπες...

Για αυτο η ερωτηση ηταν τι θελουμε απο τις ομαδες ΜΑΣ... σαν οπαδοι δλδ... και εδω δεν πιστευω πως υπαρχει ΟΠΑΔΟΣ που να μην θελει η ομαδα του να καρδιζει ΚΑΘΕ παιχνιδι ακομα και αν ειναι ΑΙΣΧΡΗ στο 90λεπτο

Υ.Γ ΡΕ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ??? Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 EmptyWed Apr 07, 2010 12:36 pm

ΓΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΝΟΜΟ ΖΩΗΣ ?
ΔΗΛ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΛΛΑ 20 ΦΕΤΟΣ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ ?
ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΖΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 60 ΜΑΤΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΜΠΑΛΑ, Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΤΙ Ο ΠΕΠΕ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ ?
ΑΣΕ ΜΕ ΡΕ ΜΙΧΑΛΗ.
ΕΙΣΑΙ Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΟΥΡΙΝΙΟ, ΧΙΝΤΙΝΚ, ΚΑΠΕΛΟ, ΛΙΠΙ Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ.
Κ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΛΕΩ ΓΕΝΙΚΟΤΗΤΕΣ ?
ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ?
ΣΟΒΑΡΑ ?
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ?
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ Ο ΡΑΪΚΑΡΝΤ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ ?
ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Ο ΠΕΠΕ ?
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ Κ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑΣ ?
ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ.
ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΟ ΣΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ.
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010
Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 9-11/02/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 5-6-7/01-2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/03/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 2-3-4/ΦΛΕΒΑΡΗ/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/ΦΛΕΒΑΡΗ/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: