BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010

Go down 
+5
Ernesto
Apostolis
lipton
KAISARAS
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 12:40 pm

Και ασε αυτό διαφωνώ που λες Μιχάλη... Δεν μου δείχνει οτι ο Πέπε είναι ελάχιστος... Δεν έχει την εμπειρία ούτε του Μουρίνιο, ούτε του Βενγκέρ και φυσικά κανείς νομίζω δεν τον συγκρίνει με αυτούς... Αλλά ελάχιστος ένας προπονητής που έχει μια ομάδα δύο χρόνια και παίζει τέτοια μπάλα?

Έχει παίχτες θα μου πεις... Και δεν έχει παίχτες η Ρεάλ? Γιατί δεν παίζει τέτοιο ποδόσφαιρο? Επίσης εγώ είπα οτι την βλέπω βελτιωμένη την Μπάρτσα... Δεν έπαιζε τέτοια άμυνα πέρυσι... Επίσης την βλέπω να μην λογαριάζει σε απουσίες και να παίζει σταθερά πολύ καλά... Και αυτό θέλει δουλειά, για να αλλάζουν οι παίχτες και να μην το παίρνεις χαμπάρι...

Για αυτό που λες για την Άρσεναλ οκ, συμφωνώ... Απλά η Αρσεναλ δεν πάει να σκοτώσει το θέαμα με ξύλο κλπ... Προσπαθεί να παίξει και αυτή... Και για αυτό είδαμε τέτοια ματς...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 12:42 pm

Ρε αλεξ εγω μιλησα για ΕΝΑ συγκεκριμενο παιχνιδι που η Μπαρτσα βγηκε στο γηπεδο περιμενοντας το Α και βρεθηκε μπροστα στο Β... Ο τροπος αντιδρασης της σε εκεινο το παιχνιδι ηταν να κανει πασουλες... Πραγμα ενας μεγαλος προπονητης (εδω γελαμε) οπως ο Πεπε επρε να ξερει πως να το αντιμετωπισει... Ε δεν ηξερε και αναγκασε την υπερομαδα να γινει περιγελος παιζοντας τρομερο αντιποδοσφαιρο... Δεν φταιει η Μπαρτσα σαν ομαδα ή οι παιχτες που ηταν στο γηπεδο... εγω ριχνω το λαθος στον προπονητη... Δλδ μεγαλος προπονητης ειναι αυτος που παιρνει τροπαια με Ιμπρα , μεσσι , Ινιεστα , τσαβι , πουγιολ κτλ κτλ κτλ και οχι αυτος που ξερει να ελλισεται οταν ενα ματς του παει στραβα???

αν εσυ λες το πρωτο οκ εχεις δικιο και κανω λαθος εγω...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 12:43 pm

Ρε μαλάκες με κάνετε και συμφωνώ συνέχεια με τον Καίσαρα και νομίζω οτι έχω πρόβλημα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Υ.Γ. Μιχάλη τότε είμαι ένας... Θέλω να βλέπω την ομάδα μου να παίζει καλή μπάλα... Όταν ο αντίπαλος είναι καλύτερος από μένα να κερδίσει... Πραγματικά κανένα πρόβλημα...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 12:45 pm

Ernesto wrote:
Και ασε αυτό διαφωνώ που λες Μιχάλη... Δεν μου δείχνει οτι ο Πέπε είναι ελάχιστος... Δεν έχει την εμπειρία ούτε του Μουρίνιο, ούτε του Βενγκέρ και φυσικά κανείς νομίζω δεν τον συγκρίνει με αυτούς... Αλλά ελάχιστος ένας προπονητής που έχει μια ομάδα δύο χρόνια και παίζει τέτοια μπάλα?

Έχει παίχτες θα μου πεις... Και δεν έχει παίχτες η Ρεάλ? Γιατί δεν παίζει τέτοιο ποδόσφαιρο? Επίσης εγώ είπα οτι την βλέπω βελτιωμένη την Μπάρτσα... Δεν έπαιζε τέτοια άμυνα πέρυσι... Επίσης την βλέπω να μην λογαριάζει σε απουσίες και να παίζει σταθερά πολύ καλά... Και αυτό θέλει δουλειά, για να αλλάζουν οι παίχτες και να μην το παίρνεις χαμπάρι...

Για αυτό που λες για την Άρσεναλ οκ, συμφωνώ... Απλά η Αρσεναλ δεν πάει να σκοτώσει το θέαμα με ξύλο κλπ... Προσπαθεί να παίξει και αυτή... Και για αυτό είδαμε τέτοια ματς...

Και ομως καποιοι τον συγκρινουν... Και ας μας πει ο Αλεξ πχ ποιος ειναι ο Πεπε προπονητικα... τι τροπαια εχει παρει , σε ποιες χωρες , με ποιες ομαδες και ποιους παιχτες κτλ κτλ κτλ... μπας και μου εχει ξεφυγει κατι....

ναι τι μου λες... αλλαζουν οι παιχτες... βγαινει ο πουγιολ και μπαινει ο Μαρκεζ... ή βγαινει ο Μεσσι και μπαινει ο Ανρι ή ο Ιμπρα ελα τωρα ρε συ... εχει πληρεστατο ροστερ και αυτο ειναι δουλεια πολλων χρονων οχι του πεπε...ο πεπε απλα διαχειριζεται το καλυτςερο ισως ροστερ που μπορει να εχει μια ομαδα... ε οκ αυτο δεν τον κανει καλο προπονητη... καλο διαχειριστη μπορει... αλλα για να γινει καλος προπονητης πρεπει να φαει πολλααααααααααααα ψωμακια ακομα....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 12:51 pm

filologos wrote:
Ernesto wrote:
Και ασε αυτό διαφωνώ που λες Μιχάλη... Δεν μου δείχνει οτι ο Πέπε είναι ελάχιστος... Δεν έχει την εμπειρία ούτε του Μουρίνιο, ούτε του Βενγκέρ και φυσικά κανείς νομίζω δεν τον συγκρίνει με αυτούς... Αλλά ελάχιστος ένας προπονητής που έχει μια ομάδα δύο χρόνια και παίζει τέτοια μπάλα?

Έχει παίχτες θα μου πεις... Και δεν έχει παίχτες η Ρεάλ? Γιατί δεν παίζει τέτοιο ποδόσφαιρο? Επίσης εγώ είπα οτι την βλέπω βελτιωμένη την Μπάρτσα... Δεν έπαιζε τέτοια άμυνα πέρυσι... Επίσης την βλέπω να μην λογαριάζει σε απουσίες και να παίζει σταθερά πολύ καλά... Και αυτό θέλει δουλειά, για να αλλάζουν οι παίχτες και να μην το παίρνεις χαμπάρι...

Για αυτό που λες για την Άρσεναλ οκ, συμφωνώ... Απλά η Αρσεναλ δεν πάει να σκοτώσει το θέαμα με ξύλο κλπ... Προσπαθεί να παίξει και αυτή... Και για αυτό είδαμε τέτοια ματς...

Και ομως καποιοι τον συγκρινουν... Και ας μας πει ο Αλεξ πχ ποιος ειναι ο Πεπε προπονητικα... τι τροπαια εχει παρει , σε ποιες χωρες , με ποιες ομαδες και ποιους παιχτες κτλ κτλ κτλ... μπας και μου εχει ξεφυγει κατι....

ναι τι μου λες... αλλαζουν οι παιχτες... βγαινει ο πουγιολ και μπαινει ο Μαρκεζ... ή βγαινει ο Μεσσι και μπαινει ο Ανρι ή ο Ιμπρα ελα τωρα ρε συ... εχει πληρεστατο ροστερ και αυτο ειναι δουλεια πολλων χρονων οχι του πεπε...ο πεπε απλα διαχειριζεται το καλυτςερο ισως ροστερ που μπορει να εχει μια ομαδα... ε οκ αυτο δεν τον κανει καλο προπονητη... καλο διαχειριστη μπορει... αλλα για να γινει καλος προπονητης πρεπει να φαει πολλααααααααααααα ψωμακια ακομα....


Κάνε όμως ρε Μιχάλη μια σύγκριση σε αυτό το απλό που λέω... Ρεάλ - Μπάρτσα... Σαν μονάδες... Έναν έναν... Αν τους βάλει κάτω πιστεύεις οτι θα βρεις τρομερές διαφορές? Σε ατομικό επίπεδο? Εδώ η Ρεάλ, λείπει ο Ρονάλντο και θαρείς οτι μπορεί να χάσει από τον οποιοδήποτε στην Ισπανία...

Εγώ δεν λέω οτι ο Πέπε ξεπέρασε κανέναν... Συμφωνώ οτι θα δείξει ακόμα περισσότερο τα αρχίδια του όταν θα πάει σε καμιά άλλη ομάδα... Αλλά δεν μπορείς να λες οτι είναι ελάχιστος γιατί τα δείγματα του μέχρι τώρα δεν το δικαιολογούν... Λάθη θα κάνει... Μαλάκα θα τον πιάσουν, αλλά και αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι... Είναι πάλι κάτι σαν την σύγκριση Μέσι - Μαραντόνα... Δεν μπορείς να συγκρίνεις έναν προπονητή 2 ετών με κάποιυς που μετράνε τουλάχιστον μια 10ετία σε πάγκο...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 12:56 pm

κατσε ρε φιλε... θελεις να συγκρινω μοναδες ρεαλ - μπαρτσα??? ή σαν συνολο??
γιατι οκ αντε το πρωτο να το κανεις... καπου θα βγει καλυτερη η ρεαλ καπου η μπαρτσα... αλλα το 2ο δεν γινεται... τουλαχιστον οχι φετος... ποσες μεταγραφες εκανε η μια ομαδα και ποσες η αλλη?? δεν μπορεις να συγκρινεις δυο ομαδες οταν η μια κανει ελαχιστες προσθηκες και η αλλη αλλαζει τοσο πολυ...

και οσο για τον πεπε μην τα λες σε μενα... αλλος παει να κανει συγκρισεις και τολμαει να το βαζει διπλα σε ονοματα οπως του τσιχλα , του λιπι , του ζοζε.... δλδ οκ ελεος... σαν να συγκρινεις τον καρακοτσαλακη με τον πελε...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 12:59 pm

filologos wrote:
Και ομως καποιοι τον συγκρινουν... Και ας μας πει ο Αλεξ πχ ποιος ειναι ο Πεπε προπονητικα... τι τροπαια εχει παρει , σε ποιες χωρες , με ποιες ομαδες και ποιους παιχτες κτλ κτλ κτλ... μπας και μου εχει ξεφυγει κατι....

ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΗΔΕΝΙΣΤΗΣ.
ΟΥΤΕ ΑΦΟΡΙΣΤΙΚΟΣ.
Ο ΠΕΠΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΤΑΡΧΗΝ. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ 45.
ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΗΤΑΝ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΕΧΕΙ ΑΙΜΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΛΑΝΙΚΟ.
ΞΕΡΕΙ ΚΑΘΕ ΓΩΝΙΑ Κ ΚΑΘΕ ΜΥΡΩΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΟΥ ΚΑΜΠ.
ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΩΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΗΤΑΝ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΑΚΟΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.
ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Η ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ Κ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ ΜΠΑΛΑΣ.
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΚΟΦΤΗΣ, ΗΞΕΡΕ ΚΑΝΤΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑΣ.
ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΟΙΠΟΝ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΜΑ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΗΣ 2ης ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ.
Κ ΟΤΑΝ ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΟΥ ΡΑΪΚΑΡΝΤ, Ο ΛΑΠΟΡΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΡΙΣΚΟ Κ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΤΗΝ 1η ΟΜΑΔΑ.
ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΤΑ ΕΚΜΗΔΕΝΙΖΕΙΣ ΟΛΑ, ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ 1η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΝΑ ΧΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ?
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΥΓΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ 1ο ΜΗΝΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ.
Κ Ο ΠΕΠΕ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΑΥΤΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ, ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΤΗΝ 1η ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 6/6.
ΤΑ ΠΗΡΕ ΟΛΑ. ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΤΠΤ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ. Κ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΠΕΡΥΣΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟΥ 2ου, ΤΟ ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ, ΓΙΟ ΓΙΟ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ.
ΑΝΕΛΑΒΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟ ΡΑΪΚΑΡΝΤ, ΠΟΥ ΕΣΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑΣ. Κ ΤΩΡΑ ΛΕΣ ΟΤΙ Ο ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΠΤ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕ ΠΕΠΕ ΠΗΡΕ 6/6.
ΦΕΤΟΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ.
ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ 2η ΣΕΡΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ Η ΙΔΙΑ ΟΜΑΔΑ.
ΔΙΕΛΥΣΕ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ, ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ, ΠΟΤΕ.
ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΟΣΟ, ΓΙΑΤΙ Η ΑΡΣΕΝΑΛ ΕΙΧΕ 5 ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΒΑΣΙΚΩΝ.
Κ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ 4. ΑΛΛΑ ΕΒΑΛΕ 4 ΓΚΟΛ.
ΤΟ ΟΤΙ Ο ΠΕΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΠΤ.
ΠΗΡΕ ΤΟ ΡΙΣΚΟ Κ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ''ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ'' ΔΕ ΓΛΙΤΩΝΕΙ.
ΟΤΑΝ Ο ΠΕΠΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΕΣ 20 ΚΟΥΠΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ, ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ.
ΕΓΩ ΤΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΗΔΗ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΡΕΑΛ ΤΩΝ ΖΙΝΤΑΝ, ΦΙΓΚΟ, ΡΟΝΑΛΝΤΟ, ΚΑΡΛΟΣ, ΜΠΕΚΑΜ, ΚΑΣΙΓΙΑΣ, ΡΑΟΥΛ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 6/6.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 1.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙ 6.
Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΠΑΡΤΣΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΕΡΡΙΨΕ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΘΕ ΡΕΚΟΡ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ.
ΤΑ ΓΑΜΗΣΕ ΟΛΑ.
Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ.
Ε ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟ, ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:08 pm

ΕΓΩ ΧΑΘΗΚ ΑΓΙΑΤΙ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.
ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΘΑ ΠΩ.
ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΠΑΛΑ.
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΞΙΤΑΡΕΙ ΠΧ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ Η ΙΝΤΕΡ ΦΕΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΩ, ΤΕΣΠΑ Very Happy
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:14 pm

καλα ολα αυτα που λες αλλα εκτος θεματος.... δεν ρωτησα να μου πεις την ποδοσφαιρικη καρριερα του Πεπε... σε ρωτησα να μου πεις τι εχει παρει , με ποιες ομαδες και με ποιους παιχτες....

Οσο για το βαρος που ειχε οταν πηγε πρωτος προπονητης στην Μπαρτσα?? να χαμε να λεγαμε... το ρισκο ηταν ΟΛΟ του Λαπορτα και οχι του Πεπε... Του εκατσε ενα γκολ στο 93 (που ακομα γελαει ο κοσμος καθε φορα που το βλεπει με αυτα που εγιναν) και διεκδηκησε αλλα 3 τροπαια... και οκ το διηπειρωτικο ειναι να χαμε να λεγαμε επισης... αυτο ελειπε να χασει ευρωπαικη ομαδα σε 2ηπειρωτικο (οχι οτι δεν εχει γινει) και ποσο μαλλον η Μπαρτσα... εκει ποια μεχρι και ο Hammer (οπαδος της ευρωπαικης τζουλιας) θα ειχε το δικαιωμα να γελασει.

Εν κατακλειδι... και για να διαβαζεις ΟΛΑ οσα γραφει ο αλλος πριν αρχισεις τα κατεβατα σου... ΠΟΤΕ δεν αναιρεσα αυτο που ελεγα οτι ο Ραικαρντ ειναι καταστροφεας (αν και δεν χρησημοποιουσα αυτη την λεξη) , ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ πηρε απο αποψη παιχτων... το οτι μια ομαδα εχει κακο προπονητη δεν σημαινει οτι εχει κακους παιχτες... Ειναι καλυτερος απο τον Ραικαρντ (τουλαχιστον αυτο εδειξε και δειχνει φετος) αλλα μεγαλος προπονητης θα πρεπει να περασουν πολλαααααααααααααααααα χρονια για να γινει... Καταλαβες την διαφορα ή να στο ζωγραφισω κιολας??? και μαλιστα μονος σου το ειπες οτι η ρεαλ με τους παιχταραδες δεν πηρε 6... σιγουρα δεν εφταιγαν οι παιχτες αλλα ο προπονητης... οποτε γυριζουμε παλι στο οτι ο Πεπε ειναι καλυτερος απο τον Ραικαρντ... αλλα μεχρι να παει σε μια ομαδα και να κανει πορειες πρωταθλητισμου οπως εκαναν αλλοι μεγαλοι προπονητες και να μπει στο παλμαρε των μεγαλων πορπονητων θελει ακομα να φαει πολλααααααααααααααααααααααα ψωμια.... α σημειωση... και ο μουρινιο ειναι 47.... αλλα εχει παρει CHL , Uefa , πρωταθληματα σε 3 διαφορετικες χωρες (και παει και για την 4η) , κυπελλα και παει λεγοντας...

Και αντε να σου κανω την χαρη και να αποσυρω το Ελαχιστος γιατι κολλησες και με αυτο.... θα τον πω απλα λιγο...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:15 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΡΕ ΣΕΙΣ.....


ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΜΕΣΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ.ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΛΕΥ ΣΤΕΣΙΟΝ ΚΑΙ ΠΡΟ ΚΑΙ ΦΙΦΑ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΟΥΝ.ΣΑΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΟΟΥ ΤΗΣ ΡΟΥΛΑΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΙΤΑΣ ΠΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ.ΕΧΘΕΣ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ,ΤΑ ΣΟΟΥ ΤΩΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΩΝ,Ο ΣΑΛΤΙΜΠΑΓΚΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΦΥΓΙΣΜΑΤΑ,Η ΜΗ ΤΑΚΤΙΚΗ,ΤΟ ΑΝΑΡΧΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.Ο ΠΕΠΕ ΓΚΟΥΑΡΝΤΙΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.ΑΠΟ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΣΑ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.ΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ,ΤΟΥ ΜΕΛΕΤΗΜΕΝΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ,ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑΣ,ΤΗΣ ΣΤΕΓΝΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ,ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΣΚΟΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΟΥΝ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΣ.

ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ Η ΙΝΤΕΡ ΤΟΥ SPECIAL ONE ,ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΟΞΩΩΩΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΟΘΥΛΕΥΜΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟΥ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΥ ΣΟΟΥ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΑΥΣΤΗΡΟΥ,ΣΤΕΓΝΟΥ,ΑΓΧΡΩΜΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞ'ΑΡΧΗΣ ΔΗΛΩΣΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΗΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ,ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΣΑΝΤΟΣ ΜΟΥ ΓΑΜΩ !!!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:17 pm

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΕΟ ΡΕΚΟΡ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΣΕΩΝ ΠΑΛΙ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ,ΜΙΛΟΥΝΙΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:19 pm

ΠΟΙΟΣ ΜΕΣΙ ΡΕ

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΨΗΤΟ :

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 26064_106349802737758_100000882166839_52024_2874912_n
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:25 pm

filologos wrote:

Εν κατακλειδι... και για να διαβαζεις ΟΛΑ οσα γραφει ο αλλος πριν αρχισεις τα κατεβατα σου... ΠΟΤΕ δεν αναιρεσα αυτο που ελεγα οτι ο Ραικαρντ ειναι καταστροφεας (αν και δεν χρησημοποιουσα αυτη την λεξη) , ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ πηρε απο αποψη παιχτων... το οτι μια ομαδα εχει κακο προπονητη δεν σημαινει οτι εχει κακους παιχτες...
Καταλαβες την διαφορα ή να στο ζωγραφισω κιολας???

ΚΑΤΑΡΧΗΝ COOLARE ΛΙΓΟ Κ ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ Κ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΘΑ ΖΗΛΕΨΕΙ Κ Ο ΠΙΚΑΣΟ.

ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ, ΤΗ ΜΟΝΙΜΩΣ ΑΦΟΡΙΣΤΙΚΗ Κ ΜΗΔΕΝΙΣΤΙΚΗ.
ΕΙΠΑΜΕ, ΕΣΥ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΜΟΝΟ 4-5. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 65 Ο ΠΕΠΕ Κ ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΟΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ (ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΤΗΣ), ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ Κ ΣΥ.

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ ΕΛΕΓΕΣ ΤΟ ΡΑΪΚΑΡΝΤ, ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΔΩΣΕ ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΟΧΟ.
ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ.
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΠΕΠΕ ΕΙΝΑΙ ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ Η΄ ΛΙΠΙ΄Η΄ ΚΑΠΕΛΟ.
ΑΠΛΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟ ΤΟΥ. Κ ΤΟΝ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΕΞΕΛΙΞΙΜΟ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ.
ΕΚΤΟΣ Κ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ 6 ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ.
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΣΕ 6 ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ Η ΜΠΑΡΤΣΑ, ΤΟΣΕΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ, ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΝΑ ΘΕΛΕ ΔΗΛ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:26 pm

ΤΟ ΜΕΓΚΑ ΣΤΙΣ 7 ΕΧΕΙ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΨΕ ΠΡΙ-ΓΚΕΙΜ ΜΑΡΣΕΙΓ-ΣΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ cat
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:29 pm

Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΜΑΣΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ... Laughing
ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΤΑΞΙΑ XEROKEFALISMUS, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ EPIMONISMOUS, ΓΕΝΟΣ THAPOSTAROWSTOVRADIOUS...
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Η ΑΥΤΗ ΟΠΟΥ ΗΔΗ ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΚΑΙΣΑΡΑΣ, ΛΙΠΤΟΝ, ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΙΣΧΑΤΩΣ ΣΑΣΠΕΚΤ Laughing
ΜΗ ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Laughing
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:33 pm

Hammer wrote:
ΤΟ ΜΕΓΚΑ ΣΤΙΣ 7 ΕΧΕΙ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΨΕ ΠΡΙ-ΓΚΕΙΜ ΜΑΡΣΕΙΓ-ΣΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΒΕΛΟΝΤΡΟΜ cat

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:34 pm

Λοιπόν άντε πάλι κολήσατε και λέτε τα ίδια πράγματα...

Ας το κλείσουμε το κεφάλαιο εδώ...

Και όταν σηκώσουμε την κούπα μέσα στην Μαδρίτη τα ξαναλέμε... Λίγοι ε λίγοι, που μου θέλετε να περάσει η Ίντερ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Σήμερα να δούμε τι θα δούμε... Και εγώ δίνω τύχες στην Μπάγερν να περάσει... Πολλές κιόλας... Λέω όμως να ρισκάρω πάλι με το να πάει και να περάσει στην παράταση... ένα μικρό ποντάρισμα θα το ρίξω εκεί... Στη Λυόν g/g, over μου φαίνονται λογικά... Όπως επίσης και το 2πλο σε τιμή outsider στην έδρα που μέχρι και ο Γαύρος παραλίγο να περάσει αξίζει και με το παραπάνω... Αν και είναι ντέρμπι γαλλικό αυτό και άλλη η προσέγγιση των ομάδων... Πάντως δεν νομίω να γίνει έκπληξη και να περάσει η Μπορντό...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:36 pm

ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ admin, ΑΣ ΠΩ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ.

ΣΤΟ ΓΑΛΛΙΚΟ ΕΜΦΥΛΙΟ ΠΡΩΤΑ.
Η ΜΠΟΡΝΤΟ ΕΔΩ Κ 1 ΜΗΝΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΡΟ 3 ΜΗΝΩΝ. ΠΡΟ 3 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕΣ Κ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΣ, ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΝΑΛΙ.
2-3 ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΧΕΙ Κ Η ΛΥΩΝ. ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥ ΦΟΡ ΛΙΣΑΝΤΡΟ ΛΟΠΕΖ. ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΓΚΟΒΟΥ Κ ΑΛΛΟΙ 2-3.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ OVER ΤΟ ΜΑΤΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΝΕΙ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ.

FUN BET ΘΑ ΡΙΞΩ Κ ΑΠΟΨΕ, ΚΑΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ.
ΟΥΤΩΣ Η΄ΑΛΛΩΣ ΤΑ ΜΑΤΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ, ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΚΑΥΛΑ.
ΤΟ FUN BET ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΤΣ.

ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΟΙ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΕ ΜΕ ΜΠΑΓΕΡΝ.
ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟΥΜΠΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΠΡΙΝ 8 ΜΕΡΕΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ 2ΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΧΟ, ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΜΠΑΓΕΡΝ.
ΤΙ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕ ?
Ο ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΡΟΥΝΕΪ.
ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΓΑ Κ ΠΡΙΝ 8 ΜΕΡΕΣ. ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡΝ.
ΒΑΡΙΑ ΦΑΝΕΛΑ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΜΠΑΓΕΡΝ Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΤΟ ΑΜΒΟΥΡΓΟ, ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΡΟΛΟ.
ΣΕ 8 ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ, ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ ΚΕΡΔΙΣΕ Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ, ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΣ, ΣΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ, ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟΥΜΠΑ ΤΟ ΜΑΤΣ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΤΣ.
ΘΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΛΚΙΑ, 2ΠΛΟ ΗΜΙΧΡ - 1 ΤΕΛΙΚΟ Κ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ.

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΠΟΔΟΣΗ, Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΔΙΝΕΙ 6,6 ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ.
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΥΨΗΛΟ.
Κ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΘΑ ΧΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΓΑΛΛΟ.
Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣ, ΑΚΟΜΑ Κ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ.
Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ. ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΑ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΤΡΙΠΛΕΤΑ ΕΒΡΑ, ΒΙΝΤΙΤΣ, ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ Κ ΙΣΩΣ Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΑΝ ΕΙΧΕ Κ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ, ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΟ.
ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ 6,6 ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΩ, ΜΕ ΤΣΙΓΚΛΑΕΙ ΛΙΓΟ.
ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΨΕ, ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ, ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ.
ΣΤΟ 6,6 ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΩ ΤΗ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ.
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙ ΚΑΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΛΙ Κ ΒΑΛΕΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ Laughing

lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:37 pm

ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΙΞΑ ΔΥΟ ΤΖΟΚΕΡ...ΑΡΠΑΧΤΕ ΤΑ Laughing

1 07/04/2010 Στουτγκάρδη ΙΙ v Άουε
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.15 Κανένα Ανοικτό
2 07/04/2010 Γιαν Ρέγκενσμπουργκ v Βέχεν
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.15 Κανένα Ανοικτό
3 07/04/2010 Ομπερνέουλαντ v Αννόβερο ΙΙ
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.90 Κανένα Ανοικτό
4 08/04/2010 Ρίβερ Πλέιτ v Νιούελς
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.40 Κανένα Ανοικτό
5 07/04/2010 FC Timisoara v Κουρτέα ντε Άρτζες
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.15 Κανένα Ανοικτό
6 07/04/2010 Σίγμα Όλομουτς v Σλόβαν Λίμπερετς
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.35 Κανένα Ανοικτό
7 07/04/2010 Βίλελμσχαβεν v Τένις Μπορούσια Βερολίνου
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.95 Κανένα Ανοικτό
8 07/04/2010 Ρέιντζερς v Αμπερντίν
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.65 Κανένα Ανοικτό
9 07/04/2010 Unirea Alba Iulia v Ουνιβερσιτάτ Κραϊόβα
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.95 Κανένα Ανοικτό
10 07/04/2010 Μάντσεστερ Γιουν. v Μπάγερν Μονάχου
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.75 Κανένα Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ Στοιχημάτων Ποσό Σύνολο Νίκη Κέρδη
10 Επιλογές 1 5,00 5,00 5.841,68



ΚΑΙ ΑΥΤΟ... Laughing

1 07/04/2010 Μπορντό v Λιόν
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.00 Κανένα Ανοικτό
2 07/04/2010 Γιάννινα v Παναθηναϊκός
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.10 Κανένα Ανοικτό
3 07/04/2010 Κλάϊντ v Αλόα
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.95 Κανένα Ανοικτό
4 07/04/2010 Βέρντερ Βρέμης ΙΙ v Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.00 Κανένα Ανοικτό
5 07/04/2010 Ουντερχάκινγκ v Βάκερ Μπουργκχάουζεν
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.00 Κανένα Ανοικτό
6 07/04/2010 Μαρσέιγ v Σοσό
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.85 Κανένα Ανοικτό
7 07/04/2010 Τσακαρίτα v Λανούς
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.30 Κανένα Ανοικτό
8 07/04/2010 Graffin Vlasim v Ζενίτ Κασλάβ
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.05 Κανένα Ανοικτό
9 07/04/2010 Unirea Alba Iulia v Ουνιβερσιτάτ Κραϊόβα
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.95 Κανένα Ανοικτό
10 07/04/2010 Yarmouk v Al Fahaheel SC
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.65 Κανένα Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ Στοιχημάτων Ποσό Σύνολο Νίκη Κέρδη
10 Επιλογές 1 5,00 5,00 4.592,12


jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:46 pm

ΤΟΝ ΜΑΙΚ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ Η ΡΕΝΤΑ. Rolling Eyes
ΟΠΟΤΕ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΔΥΑΔΑ ΜΠΟΡΝΤΩ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΤΟ @3,69 ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΜΗ ΨΑΧΝΕΣΤΕ Laughing
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:46 pm

KAISARAS wrote:
filologos wrote:

Εν κατακλειδι... και για να διαβαζεις ΟΛΑ οσα γραφει ο αλλος πριν αρχισεις τα κατεβατα σου... ΠΟΤΕ δεν αναιρεσα αυτο που ελεγα οτι ο Ραικαρντ ειναι καταστροφεας (αν και δεν χρησημοποιουσα αυτη την λεξη) , ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ πηρε απο αποψη παιχτων... το οτι μια ομαδα εχει κακο προπονητη δεν σημαινει οτι εχει κακους παιχτες...
Καταλαβες την διαφορα ή να στο ζωγραφισω κιολας???

ΚΑΤΑΡΧΗΝ COOLARE ΛΙΓΟ Κ ΚΟΨΕ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ Κ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΘΑ ΖΗΛΕΨΕΙ Κ Ο ΠΙΚΑΣΟ.

ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ, ΤΗ ΜΟΝΙΜΩΣ ΑΦΟΡΙΣΤΙΚΗ Κ ΜΗΔΕΝΙΣΤΙΚΗ.
ΕΙΠΑΜΕ, ΕΣΥ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΜΟΝΟ 4-5. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΑΛΛΑ Κ ΣΕ ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 65 Ο ΠΕΠΕ Κ ΜΙΛΑΝΕ ΟΛΟΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ (ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΤΗΣ), ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ Κ ΣΥ.

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑ ΕΛΕΓΕΣ ΤΟ ΡΑΪΚΑΡΝΤ, ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΔΩΣΕ ΕΤΟΙΜΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΟΧΟ.
ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ.
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΠΕΠΕ ΕΙΝΑΙ ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ Η΄ ΛΙΠΙ΄Η΄ ΚΑΠΕΛΟ.
ΑΠΛΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟ ΤΟΥ. Κ ΤΟΝ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΕΞΕΛΙΞΙΜΟ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ.
ΕΚΤΟΣ Κ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ 6 ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ.
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΣΕ 6 ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ Η ΜΠΑΡΤΣΑ, ΤΟΣΕΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ, ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΝΑ ΘΕΛΕ ΔΗΛ.

Καλα μιλαμε με τρομαξες... ισα που λεω να αφησω την απαντηση μιση απο "φοβο" μην αρχισεις να ζωγραφιζεις...

Αλλα οκ ειπαμε αν καποιος δεν συμφωνει με αυτα που λες ειναι μηδενιστης , αφοριστης , ανιδεος και ολα τα α-.

Εσυ θελεις να λες σε 30 χρονια οτι το ελεγες το 2010 πως ο Πεπε θα γινει μεγαλος πορπονητης και να σε παραδεχτουμε τοτε?? οκ θα το κανουμε και αυτο... ΟΤΑΝ και ΑΝ γινει ποτε μεγαλος προπονητης καποιος που δεν ξερει να ελιχθει οταν ενα παιχνιδι του παει στραβα... αλλα οκ δεν πηγαν και πολλα παιχνιδια στραβα φετος λογω μεσσι...

Σου εξηγησα πως μια ομαδα με τους ιδιους παιχτες αλλα διαφορετικο προπονητη μπορει να αλλαξει προσωπο... δεν θελεις να το καταλαβεις , δεν μπορεις να το καταλαβεις , δεν γουσταρεις να το καταλαβεις μονο εσυ ξερεις.... δεν θα τα ξαναπω...

δεν εβαλα λογια σε κανεναν... ΕΣΥ εισαι αυτος που εβαλε το ονομα του Πεπε διπλα σε ονοματα πραγματικα μεγαλων προπονητων ... τωρα αν καταλαβες το λαθος σου και θελεις να το καλυψεις ειναι αλλο θεμα... παω πασο....

το 6/6 το εκανε ο Πεπε δλδ?? αυτος ελεγε τον μεσσι και τους αλλους καντε τους κουδουνια και αλλαξτε 231354874534234 πασες??? εγω και επι ραικαρντ την μπαρτσα την θυμαμαι να κανει τα ιδια πραγματα... απλα τωρα ειναι πιο αποτελεσματικη στην τελικη προσπαθεια και εσφιξε λιγο αμυντικα... αυτο το τελευταιο μπορεις να το χρεωσεις στον Πεπε... αλλα οκ αμυντικο χαφ ηταν.... αν δεν ηξερε να παιζει και αμυνα δεν θα εκανε την καρριερα που εκανε...

για να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια... για σενα καλος προπονητης ειναι καποιος που παιρνει τροπαια... εμενα πρεπει να μου δειξει και αλλα πραγματα και φυσικα να ξεκινησει απο καπου χαμηλα για να φτασει ψηλα...

Και για να τελειωνουμε... ΤΟΣΑ ΠΟΣΤ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ.... Αι σιχτηρ κοπροσκυλα Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:49 pm

Hammer wrote:
ΤΟΝ ΜΑΙΚ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ Η ΡΕΝΤΑ. Rolling Eyes
ΟΠΟΤΕ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΔΥΑΔΑ ΜΠΟΡΝΤΩ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΤΟ @3,69 ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΜΗ ΨΑΧΝΕΣΤΕ Laughing

Παλι με επιασες στο στομα σου ρε καταραμενε?? γιατι βρε μπαγλαμα??? τι σου εχω κανει μου λες?? δεν εχεις καναν αλλον να γκαντεμιασεις??? φτου γμτ πανε και τα δυο μονα... για φουντο απο τωρα....

παρολα αυτα να πω 1-2 λογακια για τα σημερινα...

Στο παιχνιδι του Old Trafford καταρχην... Οσο και να σιχαινομαι και τις δυο ομαδες που αγωνιζονται εκει σημερα πρεπει να ομολογησω 2 πραγματα. Καταρχην για την Μαν Γιουν. Ok μεγαλη ομαδα και ολα τα συναφη... αλλα βλεπω οτι φετος ειδικα στηριζεται εξ ολοκληρου σχεδον στον Rooney... ενας Rooney που εχει παθει τον πιο ηλιθιο τραυματισμο που εχω δει τα τελευταια χρονια... Χωρις αυτον ειναι αλλη ομαδα... Καλος ο Μπερμπατοφ αλλα Ρουνει δεν ειναι και σιγουρα δεν μπορει να σηκωσει την Μαν Γιουν στις πλατες του... απο κει και περα οσο και να τον σιχαινομαι εχει εναν μεγαλο προπονητη ο οποιος εδω και πολλα χρονια εχει τρελο αστρο... δειτε τις κληρωσεις της στα τελευταια χρονια για να καταλαβετε.... ακομα και φετος ενα θεωρητικα δυσκολο ματς εχει να δωσει μεχρι τον τελικο.. Επαναλαμβανω ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ.... αυτο με την Μπαγερν... Ε οκ φτανει η τυχη καπου πρεπει να τελειωσει... και ηδη εδωσε δειγματα οτι μπορει να τελειωνει... μια με τον ηλιθιο τραυματισμο , με το γκολ οφ σαιντ στο ντερμπι με την τσελσι που σε αλλες χρονιες δεν θα μετρουσε ουτε γι αστειο.3

Παμε και στους Γερμανους.... αυτοι ειναι αλλη υποθεση... εκει στην Γερμανια λοιπον οπως σωστα λεει ο Αλεξ υπαρχει η Μπαγερν και οι αλλοι... αφου αυτοι στο πρωταθλημα δεν εβρισκαν ανταγωνισμο αποφασισαν να κανουν ομαδα για ευρωπη... και τα εχουν καταφερει πολυ καλα... αυτο που με "εξιταρει" στην μπαγερν ειναι οτι ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν τους εχω δει να παρατανε παιχνιδι... και αυτο φανηκε και στο πρωτο ματς αλλα πιστευω θα φανει και σημερα το βραδυ... Το πεισμα τους πρεπει να γινει μαθημα σε σεμιναρια προπονιτικης ή σε σχολες ποδοσφαιρου για τις επομενες γενιες...

εγω ειπα τι βλεπω... Δεν χανει ο Γερμανος... εχει και την ψυχολογια μαζι του σε αντθιεση με την Μαν Γιουν.. από την μια της κανει ανατροπα στο πρωτο ματς & κερδιζει τον κυριο αντιπαλο στο πρωταθλημα εστω και αν επαιζε με παιχτη λιγοτερο για πολυ ωρα και ξαναπιανει κορυφη... και απο την αλλη η μαν γιουν τρωει την ανατροπα , χανει τον καλυτερο παιχτη , χανει το ντερμπι με την Τσελσι και μενει στο -2. Ολα αυτα πιστευω γερνουν λιγο την πλαστιγγα προς τους γερμανους...

Στο αλλο παιχνιδι ειναι πιο απλα... Εμπειρια , φορμα , κινητρο , φανελα... ολα με το μερος της Lyon... Η πορντο κοντευει να σκασει... εδω και 1 σχεδον μηνα μοιαζει να κανει αγγαρεια σε ολα τα παιχνιδια... και παρα το 3-1 το 3,80 του διπλου ειναι απλα τεραστιο και αξιζει απο οποια μερια και αν το δεις...


Last edited by filologos on Wed Apr 07, 2010 2:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:50 pm

Λοιπόν έριξα ήδη με μικρό ποντάρισμα το να περάσει η Μπάγερν στην παράταση με απόδοση 25... Και αρκετά δυνατά μια δυάδα με ΠΑΟ 2πλο και Μπορντο όβερ...

Για το γαλλικό δεν νομίζω οτι χρειάζεται να πούμε πολλά... Η Μπορντό θα πρέπει να ψάξει το γκολ, δεν ειναι και σε καλή κατάσταση σε σχέση με το πως ήταν, ένα τουλάχιστον γκολ θα το κάνει... Επειδή θεωρώ καλό και το 2πλο νομίζω πως η Λυόν θα κάνει 2...

Για τον ΠΑΟ, πρώτον θεωρώ οτι ο ΠΑΣ πρέπει να έχει το μυαλό του στο πρωτάθλημα, ενω και ο ΠΑΟ κατεβαίνει κανονικά μιας και δεν θέλει να γίνει καμιά μαλακία και να βγει εκτός στόχου από καμιά εκπληξη...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:51 pm

filologos wrote:
ΤΟΣΑ ΠΟΣΤ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ[/b].... Αι σιχτηρ κοπροσκυλα Very Happy Very Happy Very Happy

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΤΗΤΗΡΙΟ ΑΣΤΑ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ.
ΕΧΕΙ ΑΛΟΘΙ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΑΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΑΛΟΘΙ ΕΜΠΛΕΚΕΤΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ.
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΥΣΤΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΕΓΚΥΟ ΤΗΝ ΕΥΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.
ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΣ ΔΕΝ ΜΑΡΤΥΡΑΕΙ ΤΟ ΑΛΟΘΙ ΤΟΥ...ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ...Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΜΝΗΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ Ο ΛΙΜΟΚΟΝΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΑΝΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ..........



lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 EmptyWed Apr 07, 2010 1:55 pm

Η ΤΡΙΑΔΑ ΤΟΥ ΤΟΚΟΓΛΥΦΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙ 2,72 ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ
ΜΑΡΣΕΙΓ 1
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ 1 ΧΩΡΙΣ Χ
ΜΠΟΡΝΤΩ 1 ΧΩΡΙΣ Χ

ΑΥΤΑ...ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΖΕΥΙΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΛΟΓΙΚΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010
Back to top 
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 9-11/02/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 5-6-7/01-2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/03/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 2-3-4/ΦΛΕΒΑΡΗ/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/ΦΛΕΒΑΡΗ/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: