BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010

Go down 
+5
Ernesto
Apostolis
lipton
KAISARAS
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:01 pm

filologos wrote:

δεν εβαλα λογια σε κανεναν... ΕΣΥ εισαι αυτος που εβαλε το ονομα του Πεπε διπλα σε ονοματα πραγματικα μεγαλων προπονητων ... τωρα αν καταλαβες το λαθος σου και θελεις να το καλυψεις ειναι αλλο θεμα... παω πασο....

για να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια... για σενα καλος προπονητης ειναι καποιος που παιρνει τροπαια... εμενα πρεπει να μου δειξει και αλλα πραγματα και φυσικα να ξεκινησει απο καπου χαμηλα για να φτασει ψηλα...

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ, ΑΣΤΟ ΦΙΛΕ.
Κ ΠΟΛΥ ΜΕΛΑΝΙ ΞΟΔΕΨΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.

Η ΜΠΑΡΤΣΑ Β΄ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΓΙΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ?
ΟΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ. Κ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΜΑΤΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ? ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΣ ΠΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ 6-0 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.
ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ ?
ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ, ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑΞΥ 2 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΑΛΑ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΗ ΒΑΡΙΕΤΑΙ, ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ 1ου.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:03 pm

Hammer wrote:
filologos wrote:
ΤΟΣΑ ΠΟΣΤ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ[/b].... Αι σιχτηρ κοπροσκυλα Very Happy Very Happy Very Happy

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΤΗΤΗΡΙΟ ΑΣΤΑ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ.
ΕΧΕΙ ΑΛΟΘΙ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΑΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΑΛΟΘΙ ΕΜΠΛΕΚΕΤΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ.
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΟΥΣΤΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΕΓΚΥΟ ΤΗΝ ΕΥΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.
ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΣ ΔΕΝ ΜΑΡΤΥΡΑΕΙ ΤΟ ΑΛΟΘΙ ΤΟΥ...ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ.
ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ...Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΜΝΗΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ Ο ΛΙΜΟΚΟΝΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΑΝΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ..........



lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ευχαριστω ρε φιλε... να σαι καλα...Μηπως ξερεις τι εγινε χθες και στο 1000+1 νυχτες?? το βλεπει η γυναικα μου ρε και θελω αν ειναι να τις πω... μην με βαζει να το κατεβαζω απο ιντερνετ χαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:07 pm

ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ
Ο ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΣΤΑ ''ΔΥΣΚΟΛΑ'' ΔΗΛΩΝΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ '' ΠΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΡΕ,ΟΥΤΕ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ''
ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ '' ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ?
ΟΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ. Κ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΜΑΤΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ? ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΣ ΠΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ 6-0 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.''

ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.
ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ.

ΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΝ Ο ΑΡΗΣ ΦΑΕΙ ΨΩΛΑ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ , ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
''ΠΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΒΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ''

ΑΝ Ο ΝΕΒΕΡΚΟΥΠΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ,ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

''ΣΠΑΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ''.''ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΩ ΠΩΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ''.''ΚΟΥΠΕΡ Ο ΘΕΟΣ''.
''ΑΠΕΡΙΞΕ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΠΟΚΑ ΤΟ ΑΛΑΝΙ''.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:07 pm

KAISARAS wrote:
filologos wrote:

δεν εβαλα λογια σε κανεναν... ΕΣΥ εισαι αυτος που εβαλε το ονομα του Πεπε διπλα σε ονοματα πραγματικα μεγαλων προπονητων ... τωρα αν καταλαβες το λαθος σου και θελεις να το καλυψεις ειναι αλλο θεμα... παω πασο....

για να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια... για σενα καλος προπονητης ειναι καποιος που παιρνει τροπαια... εμενα πρεπει να μου δειξει και αλλα πραγματα και φυσικα να ξεκινησει απο καπου χαμηλα για να φτασει ψηλα...

ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ, ΑΣΤΟ ΦΙΛΕ.
Κ ΠΟΛΥ ΜΕΛΑΝΙ ΞΟΔΕΨΑ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.

Η ΜΠΑΡΤΣΑ Β΄ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΓΙΑ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ?
ΟΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ. Κ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΜΑΤΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ? ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΣ ΠΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ 6-0 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.
ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ ?
ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ, ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑΞΥ 2 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΑΛΑ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΗ ΒΑΡΙΕΤΑΙ, ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ 1ου.

Οχι ολα ατυα που λες ειναι σωστα... βλεπω οσα ματς θελω πραγματικα να δω... τελευταιο ματς που ειδα ηταν το αμβουργο - σαλκε... το ειχα παιξει κιολας και ηθελα να το δω επειδη δεν ειχα κατι καλυτερο να κανω εκεινη την ωρα... και τι καταλαβα που το ειδα??? απλα μου εσπασαν τα νευρα... η σαλκε κλασεις ανωτερη αλλα το αποτελεσμα 2-2... κουβαδιαστικα και τσατιστικα κιολας... οποτε σκεφτομαι αν ειναι να πηγαινω κουβα να πηγαινω χωρις να τσατιζομαι... τουλαχιστον θα "στεναχωριεμαι" μονο για το οτι εχασα και οχι για το οτι και εχασα και ημουν καλυτερος στο γηπεδο... ασε που προτιμω να βλεπω ενα παιχνιδι αφου εχει ληξει (κονσερβα) για να ξερω το σκορ... αν το σκορ ειναι μεγαλο θα κατσω να το δω... αν δεν εχει γκολ τι να κατσω να δω?? Razz Razz Razz

Υ.Γ. Νομιζω 6-1 ειχε ληξει το Μπαγερν - Αρης αλλα δεν παιρνω και ορκο.... Very Happy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:08 pm

ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔΕΜ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. Laughing
ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΑ ΞΕΝΟΙΑΣΟΥΜΕ, ΜΗ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΝΤΕ ΝΤΕΕΕΕ Laughing
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:10 pm

Hammer wrote:
ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔΕΜ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. Laughing
ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΑ ΞΕΝΟΙΑΣΟΥΜΕ, ΜΗ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΝΤΕ ΝΤΕΕΕΕ Laughing

ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗΛΗ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΟΝΓΚΟ
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:11 pm

filologos wrote:

Υ.Γ. Νομιζω 6-1 ειχε ληξει το Μπαγερν - Αρης αλλα δεν παιρνω και ορκο.... Very Happy

ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ο ΛΙΠΤΟΝ.
ΤΟ ΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ Κ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ.
ΑΝΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ, ΝΑ ΞΕΘΟΛΩΣΟΥΜΕ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΛΗΨΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.

ΑΝΤΕ lol!
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:11 pm

lipton wrote:
ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ
Ο ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΣΤΑ ''ΔΥΣΚΟΛΑ'' ΔΗΛΩΝΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ '' ΠΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΡΕ,ΟΥΤΕ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ''
ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ '' ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ?
ΟΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ. Κ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΜΑΤΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ? ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΣ ΠΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΠΑΓΕΡΝ - ΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΛΗΞΕΙ 6-0 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.''

ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ.
ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ.

ΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΝ Ο ΑΡΗΣ ΦΑΕΙ ΨΩΛΑ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ , ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
''ΠΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΒΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ''

ΑΝ Ο ΝΕΒΕΡΚΟΥΠΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ,ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

''ΣΠΑΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ''.''ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΩ ΠΩΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ''.''ΚΟΥΠΕΡ Ο ΘΕΟΣ''.
''ΑΠΕΡΙΞΕ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΠΟΚΑ ΤΟ ΑΛΑΝΙ''.

εσυ μικρε κοιτα πρωτα να ξεκινησεις να ξυριζεσαι χωρις να γεμιζεις αιματα και μετα ελα να κρινεις... παλι με μενα ασχολεισαι... ΜΙΑ ΦΟΡΑ στην ειπα σχετικα με τον αρη και το θυμασαι πολυ καλα... στο σαραγοσα - αρης ηταν... και ειμασταν στο τσατ.... απο τοτε δεν νομιζω να εχω ξανασχοληθει μαζι σου...

Anyway το οτι δεν βλεπω μπαλα δεν σημαινει οτι δεν μπορω να εχω αποψη για καοπια πραγματα... και κοιτα να δεις που συνηθως οταν γραφω κατι βγαινω σωστος... φαντασου και να ελβεπα αρρωστα οπως εσυ τι θα γινοταν...

Και ενα τελευταιο... Εγω αυριο και να διαλυθει ο Αρης ουτε που θα κουνηθει το βλεφαρο μου... εσυ ο "παοκ και ας μην γαμησω ποτε" (καλα γι αυτο θα τα πουμε μια αλλη φορα που θα μου δωσεις δικαιωμα) μπορεις να πεις το ιδιο ή θα κρυφτεις σε καμια γωνια του σπιτιου και θα κλαις καμια 10ετια με το κακο που σε βρηκε???
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:11 pm

lipton wrote:
Hammer wrote:
ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔΕΜ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ. Laughing
ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΝΑ ΞΕΝΟΙΑΣΟΥΜΕ, ΜΗ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΝΤΕ ΝΤΕΕΕΕ Laughing

ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗΛΗ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΟΝΓΚΟ
ΝΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΤΙ...
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ,ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:13 pm

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ,ΔΗΛ ΣΤΗΝ ΦΥΣΙΚΗ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΡΑΖΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟ ΜΠΡΕ?
ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ,ΤΟΥΜΠΑΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΝΕΙ .....

Υ.Γ: ΘΕΕ ΜΟΥ ,ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΣΟΥ ΖΗΤΩ ,ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΣΠΑΘΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 2:19 pm

6-0 ΗΡΘΕ

ΜΠΟΥΧΤΗΣΑΝ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ ΟΙ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΣ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 3:43 pm

Να πω κι εγω δυο λογακια γι αυτ απου γραψατε.

Καταρχην για το πρωτο θεμα, ολοι ανεξαιρετως, απο την ομαδα μας θελουμε να βλεπουμε μπαλα και αποτελεσματα. Επειδη και τα δυο σπανια μπορουν να επιτευχθουν μαζι ολοι θελουμε να παιρνουμε αποτελεσματα και να τη λεμε στον αντιπαλο,αλλα να παιρνουμε και τα φραγκα. Οποιος πει το αντιθετο απλα λεει μαλακιες. Οταν ομως μιλαμε για παιχνιδια σαν το Αρσεναλ_μπαρτσα πχ όλοι θελουμε να βλπεουμε θεαμα. Το 99% των ανθρωπων του πλανητη οταν λεν θεαμα εννουον φασεις, γκολ, τραξιματα, καθετες πασες, εντυπωσιακες ατομικλες ενεργειες κλπ. ε υπαρχουν και καποιοι που θεαμα θεωρουν τη σκαρια στο λαιμο και τα τακλιν στο ματι. εγω λεω οτι αυτα ανηκουν σε αλλα αθληματα.

Από κει και περα. Δεν μπορω με καμια κυβερνηση να συγκρινω τον Φεργκιουσον με τον Πεπε. Και δεν μπορω γιατι ο φεργκιουσον δεν ειναι απλα ενας προπονητης μεσα στο γηπεδο. Ο ανθρωπος εχει γκρεμισει κι εχει ξαναχτυσει 15 φορες την μαντσεστερ. Βεβαια ειναι και αδικο για τον πεπε να τον συγκρινεις με ονοματα σαν τον φεργιουσον η τον λιπι γιατι αυτοι ηλικιακα ειναι οσο ο λευκος πυργος. ε ειναι λογικο και περισσοτερη εμπειρια να εχουν και πολλα περσσοτερα να εχουν κανει. Ο γουαρδιολα, ειχε την τυχη να μπει κατευθειαν στην μπαρτσα ως προπονητης μι αμπαρτσα η οποια εχει χωρις υπερβολη το τελειο υλικο. βεβαια αυτο το τυχη που ειπα ηταν σχετικο. κι ο ραικαρντ βρεθηκε στην ιδια θεση αλλα δεν απεδωσε οπως ο πεπε. κι οχι μονο. υπαρχουν παρα πολλα παραδειγματα προπονητων και μαλιστα με πολυ μεγαλυτερη εμπειρια, οι οποιο δεν μπορεσαν να διαχειριστουν ενα παρα πολυ καλο υλικο. επομενως ο χαρακτηρισμος "ελαχιστος" ειναι ατυχης νομιζω. Καταρχην η διαχειρηση ενος τοσο καλου ροστερ, σαφως και ειναι μερος ενος καλου προπονητη. Αποκει και περα, αυτη η ασφικτικη πιεση που ασκει η Μπαρσα απο το κεντρο και μπροστα, ποιανου δουλεια ειναι; των παικτων; οχι βεβαια.κανενας παικτης δε θελει να μαρκαρει. Κανενας ομως. απο κει και περα ειπε ο μιχαλης για τον αγωνα στην στουτγαρδη. δεν καταλαβαινω για ποιο λογο αποτελει τακτικη το να σαι ο μουρινιο και να παιζεις σαν τον θρασυβουλο στο καμπ νου για να κρατησεις το αποτελεσμα και να φερεςι τη σειρα στην εδρα σου. και δεν ειναι αυτο που εκανε ο πεπε. βλεπεις οτι ενα πααιχνιδι δε σου βγαινει. πολυ ωραια, κρατας την μπαλα και προσπαθεις να κρατησεις το σκορ ωστε να τους φερεςι στην εδρα σου. 4 αν δεν κανω λαθος εβαλε η μπαρτσα. και γιατι δηλαδη αυτο δεν ειναι τακτικη,και γιατι εγινε ρεζιλι ο απειρος πεπε και δεν εχει γινει τοσες φορες ο αλλος ο μαπας που ειχε στη διαθεση του ολα τα λεφτα του κοσμου;
Δεν μπορεις να πεις τον πεπε μεγαλο προπονητηγιατι δεν εχεις και πολλα δειγματα γραφης, αλλα δεν μπορεις να τον πεις ελαχιστο
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 5:43 pm

Σήμερα έπαιξα οβερ και τα δύο ματς,ακόμα 2-1 σκορ ημ. στη Μπορντό με 26 απόδοση και 2-1 ημ. Μαντσεστερ με 21 απόδοση ...για γούστο...
2-1 τελικό στη Μπορντό με 9 επίσης. Cool
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 6:23 pm

Άντε να πω και γω τη γνώμη μου για το μέγιστο θέμα:
Δε με απασχολεί καθόλου μα καθόλου αν ο Πέπε είναι ελάχιστος, λίγος ή τεράστιος, ούτε τι θα κάνει μετά και πού θα πάει και πώς, κι αν θα γίνει Φέργκιουσον...
Στα παπάρια μου!
Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτή η Μπαρτσελόνα αυτού του Πέπε είναι μία από τις δυο - τρεις πιο εντυπωσιακές ομάδες που έχω δει ποτέ μου...
Και οι προηγούμενες δυο - τρεις δεν ήταν κανενός Φέργκιουσον και κανενός Λίπι.
Και σε δέκα χρόνια, αν θυμάμαι κάποια ομάδα θα είναι αυτή, και δε θα είναι καμία Μάντσεστερ καμία Τσέλσι και καμία Ίντερ.

Ανεξάρτητα τελικά από το τι θα κάνει και τι όχι στη ζωή του, είχε το άστρο, και σίγουρα και την ικανότητα γιατί δε θα μπορούσε αλλιώς, να βρεθεί την κατάλληλη στιγμή στην κατάλληλη ομάδα και ν'αφήσει ιστορία που θα τη θυμούνται για 30 χρόνια, ακόμα κι αν του χρόνου προπονεί τον Βισαλτιακό και τον ρίξει κατηγορία.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 6:41 pm

suspect wrote:
Άντε να πω και γω τη γνώμη μου για το μέγιστο θέμα:
Δε με απασχολεί καθόλου μα καθόλου αν ο Πέπε είναι ελάχιστος, λίγος ή τεράστιος, ούτε τι θα κάνει μετά και πού θα πάει και πώς, κι αν θα γίνει Φέργκιουσον...
Στα παπάρια μου!
Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτή η Μπαρτσελόνα αυτού του Πέπε είναι μία από τις δυο - τρεις πιο εντυπωσιακές ομάδες που έχω δει ποτέ μου...
Και οι προηγούμενες δυο - τρεις δεν ήταν κανενός Φέργκιουσον και κανενός Λίπι.
Και σε δέκα χρόνια, αν θυμάμαι κάποια ομάδα θα είναι αυτή, και δε θα είναι καμία Μάντσεστερ καμία Τσέλσι και καμία Ίντερ.

Ανεξάρτητα τελικά από το τι θα κάνει και τι όχι στη ζωή του, είχε το άστρο, και σίγουρα και την ικανότητα γιατί δε θα μπορούσε αλλιώς, να βρεθεί την κατάλληλη στιγμή στην κατάλληλη ομάδα και ν'αφήσει ιστορία που θα τη θυμούνται για 30 χρόνια, ακόμα κι αν του χρόνου προπονεί τον Βισαλτιακό και τον ρίξει κατηγορία.

Το προσυπογράφω και εγώ το παραπάνω...

Κατά τα άλλα ο ΠΑΟ με ανάλογης ποιότητας θέαμα με το χτεσινό της Μπάρτσα με πέταξε στον κουβά γαμώ το κέρατο μου, οπότε ξαναρίχνω μια δυάδα για να πάρω αν βγει πίσω τα σπασμένα... Χ2 Μπάγερν - όβερ Λυόν... Και τέλος για σήμερα...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 8:10 pm

Σύμφωνα με έγκυρους κύκλους από το Μιλάνο, ο Μουρίνιο αυτή τη στιγμή είναι στη Γερμανία σε δείπνο εργασίας με τον προπονητή της Στουτγκάρδης, για να τον ρωτήσει τι να κάνει.
(Όχι σαν αυτό το μαλάκα το Βενγκέρ που ως αλαζόνας Γάλλος δε ρώτησε κανέναν και πήγε ξεβράκωτος στ'αγγούρια)
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 8:15 pm

suspect wrote:
Άντε να πω και γω τη γνώμη μου για το μέγιστο θέμα:

αυτο τι το ηθελες τωρα, μου λες?χαχαχαχαχαχα Laughing
καισαρα αστο για αυριο να το σχολιασεις να εχουμε γελιο, καιρο εχετε να τα ''πειτε'' Laughing
κωστα ετοιμασου αυριο για γιγαντομαχια, αν και μαλον κι εγω αυριο θα κονταρομαχησω με καισαρα, το διαολο κατι θα βρω να πω Laughing
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 8:17 pm

ξεχασα να πω οτι εκτος απο τις ολες αηδιες που εριξα σημερα, ολα τα χτεσινα κερδη απο ιντερ τα ακουμπησα στην μαντσεστερ στο 1,80 ετσι ναχω να χαζευω πως θα κανει πλακα στα γατια της μπαγερν ο αλεκος ο φεργιουσιονοπουλοςVery Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 8:36 pm

Hammer wrote:
suspect wrote:
Άντε να πω και γω τη γνώμη μου για το μέγιστο θέμα:

αυτο τι το ηθελες τωρα, μου λες?χαχαχαχαχαχα Laughing
καισαρα αστο για αυριο να το σχολιασεις να εχουμε γελιο, καιρο εχετε να τα ''πειτε'' Laughing
κωστα ετοιμασου αυριο για γιγαντομαχια, αν και μαλον κι εγω αυριο θα κονταρομαχησω με καισαρα, το διαολο κατι θα βρω να πω Laughing
ρε γμ τη νοημοσύνη μαρουλιού με γεύση γαύρου σου, τώρα που συμφωνούμε περιμένεις μάχες;;; Τι έχεις πιει;
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 8:36 pm

pontiak wrote:

ειπε ο μιχαλης για τον αγωνα στην στουτγαρδη. δεν καταλαβαινω για ποιο λογο αποτελει τακτικη το να σαι ο μουρινιο και να παιζεις σαν τον θρασυβουλο στο καμπ νου για να κρατησεις το αποτελεσμα και να φερεςι τη σειρα στην εδρα σου. και δεν ειναι αυτο που εκανε ο πεπε. βλεπεις οτι ενα πααιχνιδι δε σου βγαινει. πολυ ωραια, κρατας την μπαλα και προσπαθεις να κρατησεις το σκορ ωστε να τους φερεςι στην εδρα σου. 4 αν δεν κανω λαθος εβαλε η μπαρτσα. και γιατι δηλαδη αυτο δεν ειναι τακτικη,και γιατι εγινε ρεζιλι ο απειρος πεπε

Α ΡΕ ΜΙΚΡΕ, Μ ΑΡΕΣΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ.
ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ.
ΠΡΟΣΥΠΟΓΡΑΦΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΑΝΑ BOLD.
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ.

ΗΜΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ 4 ΩΡΕΣ, ΓΡΑΨΑΜΕ 5 ΣΕΛΙΔΕΣ.
ΕΛΕΙΨΑ Κ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΓΡΑΨΑΤΕ.
ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΣΙΤΩΣΩ, ΜΟΥΓΚΑ ΚΑΝΕΤΕ.
lol!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 8:39 pm

βάλτε ρε ψαράδες όλοι σας δυο Χ να κονομήσετε...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 8:41 pm

suspect wrote:

Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτή η Μπαρτσελόνα αυτού του Πέπε είναι μία από τις δυο - τρεις πιο εντυπωσιακές ομάδες που έχω δει ποτέ μου...
Και οι προηγούμενες δυο - τρεις δεν ήταν κανενός Φέργκιουσον και κανενός Λίπι.
Και σε δέκα χρόνια, αν θυμάμαι κάποια ομάδα θα είναι αυτή, και δε θα είναι καμία Μάντσεστερ καμία Τσέλσι και καμία Ίντερ.

Ανεξάρτητα τελικά από το τι θα κάνει και τι όχι στη ζωή του, είχε το άστρο, και σίγουρα και την ικανότητα γιατί δε θα μπορούσε αλλιώς, να βρεθεί την κατάλληλη στιγμή στην κατάλληλη ομάδα και ν'αφήσει ιστορία που θα τη θυμούνται για 30 χρόνια, ακόμα κι αν του χρόνου προπονεί τον Βισαλτιακό και τον ρίξει κατηγορία.

ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ KAISARAKO, ΗΡΘΕ Κ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ.
ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ ΜΕ ΤΟΝ Suspect Question Rolling Eyes
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΤΟ ΤΟΝΙΣΑ.

6,8 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΘΕΣΜΟΥ ?
ΕΡΙΞΑ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ.
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ.
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

lol!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 8:47 pm

KAISARAS wrote:
suspect wrote:

Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτή η Μπαρτσελόνα αυτού του Πέπε είναι μία από τις δυο - τρεις πιο εντυπωσιακές ομάδες που έχω δει ποτέ μου...
Και οι προηγούμενες δυο - τρεις δεν ήταν κανενός Φέργκιουσον και κανενός Λίπι.
Και σε δέκα χρόνια, αν θυμάμαι κάποια ομάδα θα είναι αυτή, και δε θα είναι καμία Μάντσεστερ καμία Τσέλσι και καμία Ίντερ.

Ανεξάρτητα τελικά από το τι θα κάνει και τι όχι στη ζωή του, είχε το άστρο, και σίγουρα και την ικανότητα γιατί δε θα μπορούσε αλλιώς, να βρεθεί την κατάλληλη στιγμή στην κατάλληλη ομάδα και ν'αφήσει ιστορία που θα τη θυμούνται για 30 χρόνια, ακόμα κι αν του χρόνου προπονεί τον Βισαλτιακό και τον ρίξει κατηγορία.

ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ KAISARAKO, ΗΡΘΕ Κ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ.
ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ ΜΕ ΤΟΝ Suspect Question Rolling Eyes
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΤΟ ΤΟΝΙΣΑ.

6,8 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΘΕΣΜΟΥ ?
ΕΡΙΞΑ ΤΟ ΚΑΤΙΤΙΣ ΜΟΥ.
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ.
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

lol!
ρε, σε καφενείο είμαστε... μπορεί να διαφωνήσω, μπορεί να κάνω και το δικηγόρο του διαβόλου αν κρίνω ότι μπορεί να έχει ενδιαφέρον... αλλά εχθρούς και χαζούς να κατατροπώσω ούτε έχω ούτε ψάχνω
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 9:17 pm

(Κι αν λέμε και για τακτικές και για θαυμαστές τακτικών... δηλ. καταστροφής...
Γιατί θα πρέπει να θυμάμαι και να θαυμάσω την τακτική του Χίντινγκ με ολόκληρη Τσέλσι απέναντι στη Μπαρτσελόνα;
Και όχι αυτή του Τεν Κάτε με τον ΠΑΟ απέναντι στην Ίντερ του Μουρίνιο;;;
Ε; ΕΕΕ;;;
Μήπως η Τσέλσι είναι πιο μικρή απέναντι στη Μπάρτσα απ'ότι ο ΠΑΟ απέναντι στην Ίντερ, άρα του Χίντινγκ είναι πιο μαγκιά;;; η Μπάρτσα πόσο πιο ακριβή είναι απ'την Τσέλσι; και μην πει κανείς ότι η Ίντερ ήταν αδιάφορη, γιατί απ'αυτό το ματς, και απ'το επόμενο που δεν κέρδισε στη Γερμανία απέναντι στη Βέρντερ του μικρού Σάαφ βγήκε δεύτερη και στούκαρε στη Μάντσεστερ μετά...
Ο Χίντινγκ ήταν σ'αυτή τη σύγκριση ο μάγκας;;; @@ με σαντιγύ ήταν... Έτσι θά'παιζε κι ο Αναστό με τα Γιάννενα, έτσι κι αν είχε την Τσέλσι... Οπότε οι τακτικάριοι, πείτε πρώτα μπράβο στον Τεν Κάτε που έκανε το πραγματικά δύσκολο, και μετά στον Χίντινγκ που κουμάνταρε θηρίο, όχι ποντίκι... ε,μην τρελλαθούμε και βγάλουμε σούπερ μάστορα, για τα συγκεκριμένα ματς μιλώντας πάντα, το Χίντινγκ που έπαιξε δυο ματς ταμπούρι χειρότερο απ'ότι ταμπούρι έχουμε δει στην ελληνική β'εθνική, έχοντας ομάδα δέκα αστέρων, απέναντι στον λίγο Πεπ...)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 EmptyWed Apr 07, 2010 10:41 pm

Hammer wrote:
ΤΟΝ ΜΑΙΚ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ Η ΡΕΝΤΑ. Rolling Eyes
ΟΠΟΤΕ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΔΥΑΔΑ ΜΠΟΡΝΤΩ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΤΟ @3,69 ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΜΗ ΨΑΧΝΕΣΤΕ Laughing

.......
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010   ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010 - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ 6-7-8/04/2010
Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 9-11/02/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 5-6-7/01-2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/03/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 2-3-4/ΦΛΕΒΑΡΗ/2010
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/ΦΛΕΒΑΡΗ/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: