BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+10
seirios
Ernesto
pontiak
kimparis19
filologos
Galizianos
Hammer
Apostolis
prasinos
KAISARAS
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 3:48 pm

Ναι ρε και θα χει και δικιο σε ενα μεγαλο ποσοστο ο Σερβος.Γραμμενο τον ειχαν,ουτε καν τον ενημερωσαν.Εγω παντως το ξαναλεω,αυτος ο γεωργεας ειναι μεγαλη πουτανα,ολα αυτος τα κανει για να παιζει Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 3:49 pm

pontiak wrote:
Ρε κωτσο,κανεις απο νωρις συμφωνια με τον παικτη,και του λες το και το,μεχρι τοτε φερε μου τα 3-4 και πανε οπου θελεις.Μετα την 1η Αυγουστου δε σε αφηνω οκ? Βαζεις μια τζιφρα εσυ βαζει και αυτος και τελειωσε.Και κατι τετοιο εγω το θεωρω πολυ λογικο.Η τσελσι δηαλδη δεν δινει τη ρητρα στην ατλετικο?
Οι Ισπανοι ομως δεν τον αφηνουν,και μαλιστα αυτοι παιζουν πρωταθλημα σε δυο βδομαδες απο τωρα.

ρε παιδιά, μην τρελλαθούμε... ο άνθρωπος έχει ένα συμβόλαιο από πέρσι με κάποιους όρους... τι να συζητήσεις;;; Να του πεις ξέρεις, υπόγραψε ότι μέχρι την 1η Αυγούστου ισχύουν οι όροι, απο 1η ως 30 δεν ισχύουν;;; Και είσαι εσύ τώρα ο παίχτης!... Να πας να υπογράψεις ξαφνικά ένα τέτοιο πράγμα, γιατί;;; Μαλάκας είσαι;;; (όχι εσύ, ως παίχτης... Very Happy )
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 4:05 pm

ρε φιλε,οταν θες να κανεις ομαδα με βασικο κορμο,προαπαθεις να κανεις κατι για να το εξασφαλισεις,και σε περιπτωση που ο αλλος θελει να φυγει εχεις τον κωλο σου καλυμενο.Εγω αν ημουν παικτης θα υπεγραφα κατι τετοιο.Εσεις στο μαντζιο γιατι το κανετε?
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 4:46 pm

ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΔΩ ΛΕΤΕ ΡΕ?



lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 4:53 pm

Ο ΑΠΟ ΚΑΤΩ, ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΠΑΟ, ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ, ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ, ΑΕΚ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΧΤΥΠΗΣΕ Κ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ.
ΠΟΥ Question ΣΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΑΥΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΠΟΥΛ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

Ο ΑΠΟ ΠΑΝΩ, Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ, ΗΤΑΝ Η ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ.
ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ Question
ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ, ΝΑ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ.

Η ΒΟΥΛΑ, ΠΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΑΣΗ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑ, ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥΣΑΝ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ Question
ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 4:55 pm

ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑ... Very Happy
-ΧΡΗΣΤΟ ΑΜΑ ΕΜΕΝΕ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ 3-4 ΘΕΣΗ?ΑΥΤΟ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ? Rolling Eyes
-ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ Η ΑΕΚ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΙΕΝΑ ΔΑΝΕΙΚΟ ΣΤΟΠΕΡ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ?ΤΟΣΟ ΖΩΑ ΕΙΝΑΙ?ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.
-Ο ΜΟΡΑΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΛΛΑΤΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΣΤΟΠΕΡ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.
-ΚΑΙΣΑΡΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΖΑ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΑΝ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ. lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 4:57 pm

ΚΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΘΟΥΝΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΛΟΓΩ ΜΥΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΗ ΔΥΣΦΗΜΗΣΗ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ, ΣΕ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΣΤΕΓΝΑ Ε....
lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 5:15 pm

MA ΠΟΣΟ ΓΑΤΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ?
ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ :
Ο ΑΠΩ ΠΑΝΩ,
Ο ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ
Η ΒΟΥΛΑ.
ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΗ ΔΥΣΦΥΜΗΣΗ ΘΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΒΛΑΚΟΥΛΗ.
ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΤΩΡΑ kafes kafes kafes
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 5:16 pm

pontiak wrote:
ρε φιλε,οταν θες να κανεις ομαδα με βασικο κορμο,προαπαθεις να κανεις κατι για να το εξασφαλισεις,και σε περιπτωση που ο αλλος θελει να φυγει εχεις τον κωλο σου καλυμενο.Εγω αν ημουν παικτης θα υπεγραφα κατι τετοιο.Εσεις στο μαντζιο γιατι το κανετε?

Όταν θες να κάνεις ομάδα με βασικό κορμό, κατ'αρχήν πρέπει ο κορμός να θέλει να είναι στην ομάδα... Αν ένας απ'τον κορμό πάψει να θέλει (και στη συγκεκριμένη περίπτωση, ότι και να λέμε, έχει τα δίκια του να μη θέλει) δεν έχεις κορμό, κι ας του έχεις ρήτρα 47.5 δισεκατομμύρια και του επιτρέπεις να συζητάει 3 με 8 το απόγευμα της 12ης και της 20ής αυγούστου, αν έχει φεγγάρι, δεν έχει συννεφιά και η θάλασσα είναι καθαρή...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 6:35 pm

δε θυαμαι να ειρωνευτηκα.απλα δες τι εγινε με τον αγκουερο τιποτα παραπνω
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 6:46 pm

pontiak wrote:
δε θυαμαι να ειρωνευτηκα.απλα δες τι εγινε με τον αγκουερο τιποτα παραπνω

δεν είναι ειρωνεία με σκοπό να σε πειράξει, είναι για να κάνουμε και την κουβέντα πιο αστεία... μη μασάς

Τι έγινε με τον Αγκουέρο; Είπε ο Αγκουέρο ότι ήθελε να πάει; Και ότι και νά'γινε τι σημαίνει;
Τον Κυργιάκο τον θες δεμένο αν δε σε θέλει; Θες παίκτη να παίζει για την ομάδα ή να του την έχουν σπάσει;
Λες εύκολα όχι στη Λίβερπουλ αν θέλει ο παίχτης; Ο Πανιώνιος λέει εύκολα οχι στην ΑΕΚ αν θέλει ο παίχτης; Πόσο μάλλον όταν δεν είναι ο Πανιώνιος αλλά πολύ μικρότερος αναλογικά...
Θες σοβαρά να πεις όχι; Κρίνεις ότι σε συμφέρει;
Αυτά απάντησε μόνος σου... σε σένα, όχι σε μένα. Εγώ τη γνώμη μου την είπα.

(Αν ήταν ο Κυργιάκος κανείς πιτσιρικάς που μπορείς να τον θάψεις δυο τρια χρόνια θα ήταν αλλιώς... Αν όμως ο συγκεκριμένος σου κάτσει στο τελευταίο συμβόλαιό του με τα 1.5 το χρόνο κι εσύ δεν έχεις στόπερ, δεν είσαι πολύ από πάνω)
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 10:50 pm

Ρε φιλε,δεν καταλαβαινεις τι λεω?
Με καποιον τροπο πρεπει να διαφυλασσει η καθε ομαδα τα συμφεροντα της.δηλαδη αν ηταν τραυματιας ο Αλβες ποιος θα επαιζε αυριο εγω?
Ασε που η Λιβερπουλ λεει θελει να τον παρει με 1,800,000.Αρα εχω καθε δικαιωμα να μην τον δωσω κι ας χτυπιεται
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 11:03 pm

Το θέμα εξαντλήθηκε νομίζω... Δεν έχω να πω τίποτα περισσότερο. Θα ακουστούν και θα γραφτούν πολλά κι η γνώμη του καθενός, δική του Smile
(Για 1,800 δεν έχω ακούσει τίποτα, για 3 μιλάνε όλοι...)
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 11:08 pm

Τα αγγλικά ΜΜΕ ισχυρίζονται ότι η Λίβερπουλ θα αποκτήσει τον Σωτήρη Κυργιάκο με... 1,8 εκατ. ευρώ. Στην ΑΕΚ το διαψεύδουν αυτό, αλλά δεν επιβεβαιώνουν και ότι υπάρχει πρόταση που φτάνει στα 3,5 εκατ. ευρώ, που είναι η ρήτρα στο συμβόλαιο του παίκτη. Η μεταγραφή δε θα χαλάσει, αλλά είναι ένα θέμα το ποσό στο οποίο θα συμφωνήσουν οι δύο πλευρές μετά και τις αντιδράσεις που υπάρχουν για την συγκεκριμένη εξέλιξη.

Η Λίβερπουλ πολύ δύσκολα, αυτή τη στιγμή, θα δώσει 3,5 εκατ. ευρώ. Λίγες ώρες πριν βγει το θέμα με τον Κυργιακο άλλωστε, την Τρίτη, όλος ο αγγλικός Τύπος τόνιζε ότι ο Ράφα Μπενίτεθ έπαθε σοκ όταν του ανακοίνωσαν οι ιδιοκτήτες του συλλόγου ότι έχει μόνο 2,3 εκατ. ευρώ στη διάθεση του για μεταγραφή. Το θέμα είναι στα πόσα θα συμφωνήσει η ΑΕΚ να πουλήσει τον καλύτερο αμυντικό της, με την έναρξη των επίσημων υποχρεώσεων της. Γιατί αν δεχθεί να τον πουλήσει χωρίς να πάρει ούτε καν τη ρήτρα, τότε θα έχει συντελεστεί ένα... έγκλημα. Δε θα είναι το πρώτο, βέβαια, αλλά δεν μπορούν να γίνονται και συνεχώς τέτοια. Κάποια στιγμή, ας βρουν τον τρόπο στην κιτρινόμαυρη ΠΑΕ για να μην κάνουν το ένα λάθος πίσω από το άλλο. Γιατί ο κόσμος, πλέον, δεν κρατιέται!

www.gazzetta.gr
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 11:48 pm

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Novasns

Η νεα διαφήμιση της NOBA Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 11:52 pm

ααααααα εδώ πάσο... εγώ για 3 διάβαζα, και για 3 μιλάω... αν είναι 1.5 είναι αλλιώς η ιστορία... είναι value bet Smile
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyWed Aug 19, 2009 11:52 pm

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟΨΕ.
Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΕΙ ΡΗΤΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ, Η ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ:
4 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΥΤΟ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΑ 500 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ.
ΤΟΥΤΕΣΤΙΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΦΕΤΟΣ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΙ ΚΙΧ Η ΑΕΚ, ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ 3,5 ΕΚΑΤΟΜ. ΕΥΡΩ.
Η ΠΟΥΛ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΔΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ 2,3.
ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΑΕΚΤΖΗΣ, ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΝΑ ΔΟΘΕΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΟΥΤΕ ΜΕ 3.499.000 €. ΑΝ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ ΣΥΝΑΙΝΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 3,5 ΧΑΡΤΙΩΝ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΩΣ ΑΕΚΤΖΗ, ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ Η΄ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΈΦΤΑ, ΑΠΛΑ, ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΚΙΜΠΑΡΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΜΠΟΥΛΟ ΟΛΟΙ Κ ΑΣ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΡΟΧΑΝΑΣ.
ΤΟ ΔΕ ΑΛΑΝΙ ΑΣ ΥΛΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΛΑ, ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΚΙΜΠΑΡΙΚΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΔΕ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙ.

ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΤΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΣΑΪΤ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ ΧΘΕΣ, ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ ΑΘΗΝΗ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ.
ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΑΪΤ ΑΥΤΟ ΥΠΗΡΧΕ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΙΕΨΕΥΔΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΪΤ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΤΙ Κ ΚΑΛΑ ΕΝΑ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΣΑΪΤ ΕΙΧΕ ΠΡΩΤΟ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΥΛ. ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.
ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΥΠΟΠΤΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΑΥΤΟ ΣΑΪΤ ΕΓΡΑΦΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΟΤΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ, ΓΙΑΤΙ ΓΛΙΤΩΝΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΑΕΚ 3 ΧΑΡΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΣΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΡΡΕΠΗΣ ΣΤΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡΑΡΕ ΑΠΟ ΣΤΗΜΕΝΑ, ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΚΟΛ.
ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟ.

ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΒΡΩΜΑ ΟΤΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΣΑΪΤ, ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ Κ ΣΕ ΕΝΤΥΠΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΑΕΚ, ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΞ ΑΥΤΩΝ ΘΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ Κ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΕΚ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΛΙΣΤΑ.
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΣΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΠΕΡΙ ΝΕΩΝ ΕΠΕΝΔΥΤΩΝ ΣΤΗΝ ΑΕΚ Κ ΚΡΟΙΣΩΝ, ΚΟΙΝΩΣ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ''ΛΑ'' ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ ''ΓΙΟ''.
Κ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΡΕΣΒΕΥΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Suspect .
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΟΡΙΖΕΙ Η ΡΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ, ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΕΚ ΜΕ 2,3 ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ? ΤΙ ΛΕΣ ?
ΕΠΙΣΗΣ, ΑΝ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕ, Κ ΕΛΕΓΕ ΔΩΣΤΕ ΜΕ, ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΑΜΑΤΩ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ.
ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΛΑΝΙ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyThu Aug 20, 2009 12:07 am

Ρε παιδια σοβαροι να ειμαστε δηλαδη.Γινεται μια μαλακια που τελευταια στιγμη φευγει βασικοτατος παικτης τη στιγμη που μεσα στις επομενες 8 μερες δινω πολυ κρισιμα παιχνιδια.Δεν μπορει να γινει και δευτερη και μαλιστα μεγαλυτερη.Και διαβαζω οτι και καλα λεγεται απο τη διοικηση οτι θα εχουμε συνεργασια με Λιβερπουλ κλπ.Σοβαροι να ειμαστε.3,5 εχει ο παικτης?3,5 θα παρω,αν δεν τα δινει η λιβερπουλ η τα βαζει ο παικτης απο την τσεπη του,οπως εχει γινει καμποσες φορες,η απλα δεν τιθεται θεμα προτασης.Αν θελει να σταματησει,ας σταματησει,το χει ξανακανει αλλωστε πριν καμια 10αρια χρονια.Ενταξει το καταλαβαινουμε ολοι νομιζω οτι ειναι μεγαλη υποθεση να πας και να παιξεις στη λιβερπουλ,αλλα οχι να γαμηθει η ομαδα για να παιξει ο κυργιακος.Πρωτα ειναι η ΑΕΚ και μετα ο κυργιακος και οχι το αντιστροφο.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyThu Aug 20, 2009 12:08 am

καίσαρα,
ότι έγραφα ήταν με τα προηγούμενα γνωστά... αν αλλάζουν κι έχουν γίνει ζητιανιά, είναι άλλο...
Ούτε πρόεδρος της ΑΕΚ είμαι ούτε τίποτα...
Παρ'όλα αυτά...:
Ο Κυργιάκος είναι 30 νομίζω;... έχει 3 χρόνια ακόμα συμβόλαιο με 1,5 (ή κάπου τόσο; ) το χρόνο; Κάθεται πάνω στο συμβόλαιό του, έιναι εντάξει στις υποχρεώσεις του, δε σου δίνει αφορμή να το σπάσεις κατηγορώντας τον για τίποτα, και τον πληρώνεις θεό, χωρίς να έχεις παίχτη... 'Η θα του το σπάσεις με υπαιτιότητά του επειδή του πέρασε η μπαλιά στον Σισέ από... λάθος;
Δεν είναι 20 να του μαυρίσεις την καριέρα και το μέλλον...
Ο Κυργιάκος με 3 χρόνια συμβόλαιο με 1,5 εκ το χρόνο μπορεί να εκβιάσει όπως γουστάρει...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyThu Aug 20, 2009 12:25 am

ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΦΙΛΕ Suspect , ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΡΘΕΙ Ο ΜΠΛΑΝΚΟ, ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΡΟΝΟΥ Ο ΣΚΟΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ.
Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΡΦΙΤΣΩΝΕ ΔΕΛΤΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ.
ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ, 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΡΙΣΙΜΟ ΜΑΤΣ, ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΑΕΚ, ΦΙΛΕ, ΣΤΑΜΑΤΑΩ, ΠΑΩ ΣΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.
ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΥΛ ?
ΜΑΛΙΣΤΑ. ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ,
ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΥΛ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ 2,2 ΤΟ ΧΡΟΝΟ , ΑΝΤΙ ΓΙΑ 1,2 ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ,
ΑΦΟΥ Η ΠΟΥΛ ΔΙΝΕΙ 2,3 , ΚΑΙ ΟΧΙ 3,5
ΑΦΟΥ Η ΠΟΥΛ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟ,
ΤΟΤΕ ΑΛΑΝΙ ΔΩΣΕ ΕΣΥ ΤΟ 1,2 ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ.

Η ΑΕΚ ΑΦΗΣΕ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 900 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ.
ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ. ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Η ΙΔΙΑ, Ο ΚΑΤΣΟΥ ΘΑ ΡΧΟΤΑΝ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ.
2η ΠΑΤΑΤΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.
ΟΥΤΕ ΜΕ 3.499.000 € ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙ Ο ΣΩΤΟΣ Κ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.
ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 3ΚΑΛΑ.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyThu Aug 20, 2009 12:27 am

Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyThu Aug 20, 2009 1:01 am

KAISARAS wrote:
ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΦΙΛΕ Suspect , ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΡΘΕΙ Ο ΜΠΛΑΝΚΟ, ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΡΟΝΟΥ Ο ΣΚΟΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ.
Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΡΦΙΤΣΩΝΕ ΔΕΛΤΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ.
ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ, 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΡΙΣΙΜΟ ΜΑΤΣ, ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΑΕΚ, ΦΙΛΕ, ΣΤΑΜΑΤΑΩ, ΠΑΩ ΣΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.
ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΥΛ ?
ΜΑΛΙΣΤΑ. ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ,
ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ ΠΟΥΛ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ 2,2 ΤΟ ΧΡΟΝΟ , ΑΝΤΙ ΓΙΑ 1,2 ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ,
ΑΦΟΥ Η ΠΟΥΛ ΔΙΝΕΙ 2,3 , ΚΑΙ ΟΧΙ 3,5
ΑΦΟΥ Η ΠΟΥΛ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟ,
ΤΟΤΕ ΑΛΑΝΙ ΔΩΣΕ ΕΣΥ ΤΟ 1,2 ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ.

Η ΑΕΚ ΑΦΗΣΕ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 900 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ.
ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ. ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Η ΙΔΙΑ, Ο ΚΑΤΣΟΥ ΘΑ ΡΧΟΤΑΝ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ.
2η ΠΑΤΑΤΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.
ΟΥΤΕ ΜΕ 3.499.000 € ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙ Ο ΣΩΤΟΣ Κ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.
ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 3ΚΑΛΑ.

Δεν έχεις άδικο...
Κι ο καπετάνιος το έκανε κάποτε στο Γεωργακόπουλο, τό'χουμε ξανααναφέρει άλλωστε, ο καπετάνιος όμως ούτε για λεφτά παρακάλαγε, αλλά κι αυτό μια φορά τό'κανε...
Δίνεις 6 μύρια να το κάνεις στον Κυργιάκο (να του καρφιτσώσεις το δελτίο ως τα 34... ζημιά που τού'κανες...); Κάντο. Το βρίσκεις έξυπνο και ωφέλιμο; Κάντο... Δε θεωρείς όφελος να ανοίξεις παρτίδες με τη Λίβερπουλ; Κάντο... Ωφελείται η ομάδα; Κάντο... Αυτά είναι τα ερωτήματα


Last edited by suspect on Thu Aug 20, 2009 1:08 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyThu Aug 20, 2009 1:07 am

ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕ ΑΡΧΙΔΙΑ.
ΕΑΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΤΟ 2008 Ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ, ΤΟ 2009 ΤΟ ΑΛΑΝΙ, ΤΟ 2010 Ο ΣΚΟΚΟ, ΤΟ 2011 Ο ΜΠΛΑΝΚΟ, ΤΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ 55, Κ Η ΑΕΚ ΑΠΟ ΑΕΚΑΡΑ, ΑΠΟ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΠΙ ΝΤΟΥΣΑΝ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 92 - 96, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.
ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ, ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΟΧΙ ΑΕΚ.

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΥΛ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΑΝΙ ?
ΣΚΑΣΕ 1,2 Κ ΠΑΝΕ ΖΗΣΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ.
ΑΛΛΩΣΤΕ 1 ΧΑΡΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΥΛ. ΑΣ ΤΟ ΧΑΡΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΕΚ.
Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΛΙΜΑΝΙ ΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΕΧΕΙ Κ ΚΕΙ ΚΟΤΕΡΑ.
ΜΗ ΖΑΛΙΣΤΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΟΤΕΡΟ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyThu Aug 20, 2009 1:17 am

Ρε Καίσαρα τώρα εθελοτυφλείς και ψάχνεις τα άψαχτα...
Γκόμενα που δε σε θέλει τη θες; Την πιάνεις απ'τα μαλλιά και τη βάζεις στο κλουβί; Δε σε θέλει ρε αγόρι μου! Θα τη δέσεις για να την πηδάς;
Της την έπεσε ο Μπραντ Πιτ της γκόμενας και θέλει να φύγει... τέλος. Κι αφού είναι ο Μπραντ Πιτ, καλύτερα να τον πάρεις ένα τηλεφωνάκι και να του πεις "Μεγάλε, δε στέλνεις τίποτα άλλες από'δω;" παρά να κάνεις το βαρύμαγκα...
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 EmptyThu Aug 20, 2009 1:20 am

Ρε μάγκες αφου το μλκισμένο ηθελε να φύγει

αφου η διοίκηση της Αεκούλας ειναι για τον μούτσο

τι το ψάχνεται?

ας παει στην ευχή του διαόλο το αλάνι σας και να βοηθήσει την Λίβερπουλ να βγει τσάμπιονς λιγκ,διοτι κουπα δεν πρόκειται να πάρει.

Η κουπα θα πάει Λονδίνο και θα ειναι μπλέ !!!!
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 14 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 14 of 40Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: