BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+10
seirios
Ernesto
pontiak
kimparis19
filologos
Galizianos
Hammer
Apostolis
prasinos
KAISARAS
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyTue Aug 11, 2009 10:20 pm

ναι ειναι κι αυτο.Μπορει να ειμαι ανυπαρκτος αλλα εγω πιο προσφατα εκανα πανηγυρια για πρωταθλημα,απο σενα παρτα παρτα παρτα
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 12, 2009 9:25 am

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΣΤΩΜΟΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ....
ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ?ΕΛΕΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ...
ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΑΛΙ, ΓΕΛΑΣΑ... Very Happy
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 12, 2009 11:03 am

Κλασικη απαντησει γαυρακου.
Χαμερακο,ο Γκονζαλες τι εγινε ρε εκλεισε???
afro afro
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyThu Aug 13, 2009 9:04 am

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΑΕΚ.
ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΟΣ Ο ΝΤΟΥΣΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΑΠΑΚΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ..
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΘΕΣΕΩΝ 3-5 ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΥΠΟΤΙΜΑΝΕ ΣΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ ΤΑ ΤΑΛΙΡΑ, ΤΙΣ 6ΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΣΑΙ. Wink
ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ..
Ο ΘΕΙΟΣ ΑΡΓΗΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΟΡ...
ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ.
ΔΗΛΑΔΗ ΑΜΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?
ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΝΑ ΜΑΝΤΣΙΝΙ Η ΚΑΝΑ ΝΤΕΝΙΣ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ...
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΜΙΕΤΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ...
ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ ΝΤΟΥΝΤΟΥ-ΝΤΙΟΓΚΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΦΕΡΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΟΤΙ Ο ΣΩΚΡΑΤΕΣ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΚΙΕΜΑΣ..
ΤΟ ΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΣ ΚΟΥΠΕΣ ΤΡΕΝΟ ΚΑΙ ΑΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.
ΠΑΤΕ ΓΚΕΛΑ ΣΤΗ ΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΥΤΟ?
ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ? ΑΝΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ..ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΧΕΣΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ...
Ο ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΘΑ ΠΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΩ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΕΣΗ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΕΤΣΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ.
ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ. ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΚΟΖΑ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ. Ο ΖΕΛΑΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΚΤΑ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΑΡΚΕΙ ΑΥΤΟ, ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΥ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ.
ΚΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΓΚΕΡΕΤΣ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΔΙΩΞΕΙ ΤΟΝ ΜΥΡΩΔΙΑ.
ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ Η ΑΕΚ ΑΜΑ ΔΙΩΞΕΙ ΤΟΝ ΝΤΟΥΣΚΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΛΥΣΗ.
Ο ΖΜΠΑΟΥΓΚ ΚΑΙ Ο ΤΑΓ-ΑΡΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΒΑΛΛΟΥΝΕ ΤΗ ΝΟΣΗΡΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ-ΚΑΙ ΕΧΩ ΙΔΙΑΝ ΑΠΟΨΗ- ΑΝΑΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝΕ ΠΟΤΕ...
ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΠΡΩΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ...
ΤΑ ΛΕΜΕ...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyThu Aug 13, 2009 10:49 am

Τωρα αν εβγαλες συμπερασμα απο τη χθεσινη τριαρα εσυ εισαι τουλαχιστον ανυπαρκτος.
Απο κει και περα,αν δεν εισαι χαζος που θελω να πιστευω οτι δε μιλαω με βλακα,δεν μπορει να μηνα ντιλαμβανεσαι οτι ολα αυτα τα χρονια ο κοκαλης κανει κινησεις εμπορικες και οχι ουσιας.Σου χω πει πολλες φορες οτι με βαση τα δεδομενα,με βαση τα συνεχομενα πρωταθληματα και την κυριαρχια σου στη χωρα,ανεξαρτητα αν εγω θεωρω οτι δεν την αξιζεις,θα επρεε να εχεις φτιαξει ομαδα ευρωπαικων προδιαγραφων
Με τοσα χρονια συνεχομενα στο Champions League θα πρεπει να εχεις απαιτησεις α;πο τον προεδρο σου,αν εισαι σοβαρος οπαδος.Επειδη ομως σαν λαος συνολικα δεν παρουσιαζεις απαιτησεις,ο κοκαλης το εκμεταλλευεται αυτο καθε χρονο και βγαινει κερδισμενος μονο αυτος και οχι η ομαδα.
Ειναι λαθος αυτη τη στιγμη να αρκεισαι στο να συγκρινεσαι με μενα και τον βαζελο.Κανονικα θα επρεπε να εισαι εσυ στο Α και ο ΠΑΟ στο Ω και δεν ειναι ετσι οτι και να λες
Για το τι βλεπω για τις υπολοιπες ομαδες θα το δειτε σε στηλη στα κοντα
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyFri Aug 14, 2009 11:45 am

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Ο ΒΑΖΕΛΑΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΨΑΧΝΕΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΧΑΜΕΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ... affraid
ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΒΑΖΕΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ affraid
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyFri Aug 14, 2009 11:50 am

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ...
ΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ?
ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ?
ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΚΙΕΣΥ?(ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΧΙ)
ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ?
ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΝΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ?
ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΘΙΣΤΟΣ?
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyFri Aug 14, 2009 12:39 pm

ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΕΝΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΥ ΛΟΥΚ.
Κ ΟΙ 2 ΠΥΡΟΒΟΛΑΜΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΑΠΟ ΤΗ ΣΚΙΑ ΜΑΣ.
παρτα παρτα παρτα

Υ.Γ. αεκ ΕΙΣΑΙ
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 2:16 pm

ΠΕΡΥΣΙ Η ΑΕΚ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟ ΦΟΒΕΡΟ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΓΙΩΡΓΟ ΔΩΝΗ, ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΚΤΛ ΚΤΛ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ Ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΑ ΤΑΜΕΙΑ 1 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑΚΙ, ΣΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΤΟΥ ΡΙΜΠΟ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΛΕΟΝ Η ΠΑΕ ΔΕ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕ. ΑΡΑ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ 2 ΧΑΡΤΑΚΙΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, Η ΑΕΚ ΑΠΕΧΤΗΣΕ 4 ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ. ΚΥΡΓΙΑΚΟ, ΜΠΑΣΙΝΑ, ΠΕΛΕΤΙΕΡΙ, ΤΖΙΜΠΟΥΡ, ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. 4 ΑΠΟ ΤΟΥΣ 11 ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, 4 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΒΑΣΙΚΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ, ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ ΔΛΔ. ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΝΩΣΤΑ.

ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΤΩΡΑ, ΤΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ.
ΤΟ ΜΑΗ ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ, Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ, ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΓΑ, ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΠΑΣΗ ΘΥΣΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΠΛΑΝΚΟ.
ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΣΚΟΚΟ, ΤΖΙΜΠΟΥΡ, ΜΑΙΣΤΟ, ΕΝΤΙΝΙΟ.
2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ 1ο ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΡΟΥΜΑΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΒΟΜΒΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΜΕ ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΤΗΣΙΩΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕ ΒΑΣΕΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΕΚ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΥΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ, ΠΙΘΑΝΗ ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ, ΦΕΡΝΕΙ ΚΟΝΤΑ 5 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑΚΑ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ.
2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΡΙΣΙΜΟ ΑΥΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΕΝΩ Η ΟΜΑΔΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΞΕΡΟΝΤΑΣ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΟΠΕΡ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΑΝΙ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΙΣΤΟ, ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΒΟΜΒΑ.
ΤΑ ΠΛΑΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ΗΤΑΝ, ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΔΕΞΙΑ, ΑΛΑΝΙ Κ ΜΑΙΣΤΟ ΣΤΟΠΕΡ, ΑΛΒΕΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.
ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, 2 ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΜΥΝΑΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΤΟΧΟ, ΚΑΘΩΣ Ο ΑΛΒΕΣ ΠΛΕΟΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΠΕΡ ΚΑΙ Ο ΓΕΩΡΓΕΑΣ ΜΠΑΙΝΕΙ 11ΑΔΑ Κ ΠΑΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.
ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΜΑΤΑ.
ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΤΟ ΑΛΑΝΙ, ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΚΑΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ, ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕ ΣΥΝΑΙΝΕΣΕΙ Η ΑΕΚ, ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.
ΑΣ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ, ΧΕΣΤΗΚΑ, ΑΕΚ ΕΙΣΑΙ ΡΕ, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.
ΠΕΡΥΣΙ ΗΡΘΕ Ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ Κ ΕΙΠΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΙΔΑΝ, ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ.
ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ Κ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, Κ ΑΣ ΗΡΘΕ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΗΓΕΤΗΣ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙΑ.
ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ Η ΑΕΚ ΘΑ ΠΑΡΕΙ 3 ΧΑΡΤΙΑ Κ ΘΑ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΕΙ ΑΛΛΑ 4,8 ΧΑΡΤΙΑ ΓΛΙΤΩΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ.
ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΕΚ, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΤΗ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ 1,2 ΕΚΑΤ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.
ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ε Λ Ε Υ Θ Ε Ρ Ο ΠΕΡΥΣΙ, Κ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΙΧΕ ΠΟΥΛΗΘΕΙ Ο ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΗΝ ΤΖΕΝΟΑ.
ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΟΤΑΝ ΧΘΕΣ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΑΡΝΗΘΗΚΕ 57 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΓΚΟΥΕΡΟ, ΕΣΥ ΑΕΚ ΠΟΥΛΑΣ ΤΟΝ ΗΓΕΤΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 3 ΧΑΡΤΙΑ, Ε ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΣΟΥ.
2 ΜΟΛΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΡΙΣΙΜΟΤΑΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Κ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΓΑΒΡΟ. ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΓΙΑΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΕΚ. ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΗΣ ΑΕΚ, ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ.

ΤΡΕΜΩ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ
1. ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ Κ Η ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΔΟΘΟΥΝ 1,9 ΕΚΑΤ ΕΥΡΩ ΣΤΗΝ ΜΠΟΛΟΝΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΧΤΗΘΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ Κ ΩΣ ΛΙΓΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ. ΟΡΘΑ ΕΦΥΓΕ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΛΙΓΟΣ, ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΘΕΙ, ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ, Κ ΟΤΑΝ Ο ΜΟΡΑΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ.
2. ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Ο ''ΔΕ ΣΤΡΙΒΩ ΜΕ ΤΠΤ'' ΤΡΑΪΑΝΝΟΣ ΔΕΛΛΑΣ. Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΜΑΙΣΤΟ Κ ΔΕΛΛΑ, ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΜΟΥΛΟ.

ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ, ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ Ο ΤΣΙΡΙΛΟ ΗΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ, ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΗΔΗ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 2:36 pm

Γράφτηκε/ακούστηκε ότι 3 ήταν έτσι κι αλλιώς η ρήτρα του, οπότε τι να μην δώσεις; Γράφτηκε και 4, αλλά με ρήτρα 4, αν σε εκβιάσει κιόλας, τον δίνεις και με 3, μια χαρά είναι... να τον κρατήσεις και να σου κάνει τίποτα κόνξες μετά, δεν είναι το εξυπνότερο...
Σωστά "ΑΕΚ είσαι και όχι Πανιώνιος" αλλά και Λίβερπουλ είσαι... η Λίβερπουλ τον ζήτησε, όχι ο κανένας... Ακόμα και το να ανοίξεις παρτίδες με τη Λίβερπουλ, ευλογία μπορεί να εξελιχθεί... (εκτός που παίρνεις καλά λεφτάκια...)
Μέγιστο τσιμπούκι είναι που σκάει τέτοια ώρα, αλλά δε βλέπω αν και πώς μπορούσε είτε αυτός είτε η ΑΕΚ να αρνηθεί τέτοιο πράγμα...
Το σοβαρό πλέον δεν είναι να μην τον δώσεις, είναι να μπορέσεις να τον αντικαταστήσεις...

(Απορώ αρκετά με την ξαφνική λατρεία σε τύπο που ήρθε πριν ένα χρόνο, και που οι κινήσεις του δεν έχουν δείξει και πολύ "ομαδο-πατριωτισμό"... ο Παναθηναϊκός τον έβγαλε σε μια μέρα από τον Άγιο Νικόλαο σε γήπεδα με σεντόνι και τον έκανε μορφή, και τώρα είναι στα δικαστήρια επειδή έκανε βρωμίτσα τότε με τη Ρέιντζερς...)


Last edited by suspect on Wed Aug 19, 2009 2:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 2:38 pm

Πολύ σωστά όλα αυτά που γράφεις Άλεξ... Συμφωνώ ως επί το πλείστον... Αλλά να θέσω και εγώ μια ακόμα παράμετρο?
Γιατί δηλαδή ρε παιδιά, δεν μπορούσε να κάνει την μεταγραφή ο Κυργιάκος, αλλά να πάει κανονικά να παίξει στην Ρουμανία? Ή ακόμα και με τον Γαύρο? Και να γίνει η μεταγραφή Κυριακή βράδυ... Μήπως σκοπεύει η Liverpool να τον χρησιμοποιήσει το Σ/Κ? Δεν το πιστεύω... Οπότε για μένα, θα μπορούσε και να παίξει τα δύο ματσάκια, ώστε και στα πολύ σημαντικά παιχνίδια να είναι παρών, και να μην ακυρώσει τα σχέδια του Μπάγεβιτς, και να μην αφήσει γυμνή την ΑΕΚ ειδικά στον αυριανό αγώνα και τέλος να δώσει έστω και αυτές τις λίγες μέρες στην διοίκηση της ΑΕΚ να βρει μέσα σε αυτές τις μέρες κάποιους παίχτες ώστε να συζητήσει... Τες πα, αυτή είναι η γνώμη μου...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 2:46 pm

Ernesto wrote:
Πολύ σωστά όλα αυτά που γράφεις Άλεξ... Συμφωνώ ως επί το πλείστον... Αλλά να θέσω και εγώ μια ακόμα παράμετρο?
Γιατί δηλαδή ρε παιδιά, δεν μπορούσε να κάνει την μεταγραφή ο Κυργιάκος, αλλά να πάει κανονικά να παίξει στην Ρουμανία? Ή ακόμα και με τον Γαύρο? Και να γίνει η μεταγραφή Κυριακή βράδυ... Μήπως σκοπεύει η Liverpool να τον χρησιμοποιήσει το Σ/Κ? Δεν το πιστεύω... Οπότε για μένα, θα μπορούσε και να παίξει τα δύο ματσάκια, ώστε και στα πολύ σημαντικά παιχνίδια να είναι παρών, και να μην ακυρώσει τα σχέδια του Μπάγεβιτς, και να μην αφήσει γυμνή την ΑΕΚ ειδικά στον αυριανό αγώνα και τέλος να δώσει έστω και αυτές τις λίγες μέρες στην διοίκηση της ΑΕΚ να βρει μέσα σε αυτές τις μέρες κάποιους παίχτες ώστε να συζητήσει... Τες πα, αυτή είναι η γνώμη μου...

δεν ισχύει το ότι αν παίξεις με μια ομάδα σε ευρωπαϊκή διοργάνωση, μετά δε μπορείς να παίξεις με άλλη, ή κάποιοι περιορισμοί τέλος πάντων; Για τον Αγκουέρο τι λέγαμε; (πέρα από τα άλλα... την πιθανότητα να τραυματιστεί πχ, έστω και στα ένα-δυο ματς...)
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 2:59 pm

Αφου περιμενα με υπομονη να γραψει το σχολιο του ο αδερφος Αελεξανδρος ας καινω κι εγω το ιδιο για τη χθεσινοαπογευματινη ειδηση-βομβα.
Με το που διαβασα την επιβεβαιωση της ειδησης η αληθεια νευριασα.Ειχαμε μιλησει πολλες φορες με τον Αλεξ και μας αρεσε και τους δυο το γεγονος οτι βασικοι παικτες και κυριως ο κυργιακος και ο Μπλανκο παρεμιναν στην ομαδα,γιατι πιθστεψαμε οτι κατι καλο παει να γινει.Ειδαμε τα περσινα λαθη και θεωρησαμε οτι τα ειδαν και οι διοικουντες της ομαδας.Αυτη τη στιγμη ξεκιναμε μια χρονια με τρια παρα πολυ σημαντικα παιχνιδια.Και αν μια πιθανη ηττα απο τον Ολυμπιακο μπορει στην πορεια να διορθωθει,ενας αποκλεισμο απο την βασλουι δεν μπορει.Και δεν ειναι μονο αυτο.
Ο μπαγεβιτς εκανε προετοιμασια και πηρε τον λεοναρντο πριν μια εβδομαδα,ο Αραουχο εχει κανει μια προπονηση μεχρι τωρα,φευγει ο Κυργιακος και πρεπει να ερθει να τον αντικαταστησει καποιος ο οποιος δεν εχει κανει προετοιμασια με την ομαδα.Απο κει και περα ο Μπαγεβιτς θελει εναν επιθετικο αλλου στυλ μαζι με τον μπλανκο ο οποιος επισης δε θα εχει κανει προετοιμασια με την ΑΕΚ κι αν μιλαμε και για τον μαντζιο,δε θα εχει κανει με κανεναν προετοιμασια.Αρα λοιπον μιλαμε για 1+1+1+1=4 παικτες βασικους,χωρις προετοιμασια με την ομαδα.Δηλαδη τα ιδια σκατα με περυσι.
Αυτος οντως δεν ειναι ενας ορθος προγραμματισμος για μια ομαδα που θελει να παρει πρωταθλημα.Μπορει να το παρουμε και μπορει και να προυμε και το ουεφα,αλλα αυτες δεν ειναι οντως σοβαρες κινησεις.Βγηκε χθες ο θανοπουλος και ειπε να μην ανησυχει ο κοσμος γιατι η ομαδα θα παρει παικτες./Ε και τι να το κανω εγω αυτο κ.θανοπουλε αν παρεις τον καναβαρο και παιξει μπαλα μετα τα χριστουγενα που εγω θα κυνηγαω παλι την 3-4 θεση?
Για να γινω και πιο συγκεκριμενος σε οτι εχει να κανει με τον Κυργιακο.Πραγματικα χαρηκα για το παλικαρι γιατι το αξιζει να παιξει σε μια απο τις μεγαλυτερες ομαδες της ευρωπης και ισως του κοσμου.Αν γινοταν και πριν ενα μηνα δε θα ειχα και κανενα απολυτως προβλημα γιατι απο τη μια μεν αντιλαμβανομαι ο τι μιλαμε για τη Λιβερπουλ και οχι για τη γουιγκαν,απο την αλλη δε θα ειχε το περιθωριο η ομαδα να κανει μια κινηση ωστε να αντικαταστησει τον παικτη.Αλλα αυτη τη στιμη,που ειναι κρισιμοτατη για την ομαδα,εχω καθε λογω να ειμαι οργισμενος γιατι βλεπω να επαναλαμβανονται τα λαθη το περελθοντος
Σε καθε περιπτωση να χει καλη τυχη το παιδι γιατι δε μας φταιει σε τιποτα απολυτως
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:03 pm

www.exedrasports.gr

Καλοκαίρι του 1999. Ο Σωτήρης Κυργιάκος στα 20 του έχει ήδη μείνει εκτός γηπέδων για έξι μήνες, αρνούμενος να υπογράψει το πενταετές συμβόλαιο που του είχε δώσει με το στυλό στο χέρι ο Μάνος Μαυροκουκουλάκης. Εχει φύγει και από τους ξενώνες της Παιανίας, έχει επιστρέψει στο πατρικό του στο Μεγαλοχώρι Τρικάλων.

Ποδόσφαιρο δεν μπορεί να παίξει, δεσμεύεται από τον Παναθηναϊκό. Απασχολείται στα χωράφια του πατέρα του. Ο Λάμπρος Μάρης τον έχει στο μυαλό του, αλλά δεν μπορεί να τον... βρει! Απευθύνεται στον θρυλικό Μήτσο Αγριμάκη για να βρει το τηλέφωνό του. «Θέλεις να παίξεις μπάλα;». «Θέλω, αλλά δεν μπορώ» του απαντάει ο Κυργιάκος. Το τηλεφώνημα του Μάρη στον Γιώργο Βαρδινογιάννη δεν αποφέρει καρπούς: «Εγώ έκοψα την μπάλα στον Γεωργακόπουλο...».

Το δεύτερο τηλεφώνημα του Μάρη στον ανιψιό του «Καπετάνιου», Παύλο Βαρδινογιάννη, είναι πιο αποφασιστικό: «Θα καταθέσω τα επτά εκατομμύρια στο Παρακαταθηκών και θα τον πάρω!». Τελικά, ο πρόεδρος ανάβει το πράσινο φως. Ο Κυργιάκος παίζει δυο χρόνια στη Β' Εθνική με τον ΑΟΑΝ και το καλοκαίρι του 2001 ο Μάρης, που αγαπάει τον Παναθηναϊκό, τηλεφωνεί στον αείμνηστο Κυράστα. «Γιάννη, είναι έτοιμος σου λέω, πάρ' τον». Ο κόουτς διστάζει: «Ας πάει στον ΟΦΗ και βλέπουμε». Ο Sotis φεύγει για προετοιμασία με τον ΟΦΗ, αλλά ο Μάρης έχει ένα απίστευτο προαίσθημα και δεν στέλνει το «δελτίο μεταβολής» στην ΕΠΟ!

Ουσιαστικά ο Κυργιάκος προπονείται σε ομάδα στην οποία τυπικά δεν ανήκει! Ο Γκούμας τραυματίζεται στο προτελευταίο φιλικό με την Λάτσιο, ο Κυράστας τηλεφωνεί στον Μάρη, ο Κυργιάκος φορά την πράσινη φανέλα και, μετά τον τραυματισμό και του Λεωνίδα Βόκολου στο τελευταίο φιλικό με τον Αρη στη Λεωφόρο, κάνει το ντεμπούτο του στον Παναθηναϊκό εναντίον της Σπάρτα, στην Πράγα. Μια σπουδαία καριέρα μόλις έχει αρχίσει... Ο Λάμπρος Μάρης μου είχε πει τότε, στη συνέντευξη που είχε παραχωρήσει στο «Βήμα»: «Γιαννάκη, ο Σωτήρης θα είναι σε ένα χρόνο στην Εθνική και κάποια στιγμή θα τον δεις στη Μάντσεστερ ή στη Λίβερπουλ». Επτά χρόνια αργότερα, ο Μάρης δικαιώνεται ακόμη και για την ομάδα που είχε προβλέψει ότι θα φτάσει ο Κυργιάκος, μιλώντας μεταξύ σοβαρού και αστείου, μεταξύ ποδοσφαιρικής υπερβολής και τρελού έρωτα για το «πουλέν» του.

Κάπως έτσι ξεκίνησε το success story για έναν παίκτη στου οποίου την περίπτωση ισχύει κυριολεκτικά το αφόρητα ρηχό και κοινότοπο «από τα αλώνια στα σαλόνια»: από τα χωράφια στο «Ανφιλντ». Ναι, ναι, ξέρω... Οι ΑΕΚτσήδες έχουν –δικαίως– τον δικό τους πόνο για την απώλεια ενός εκ των ηγετών της Ενωσης. Αλλά, συγχωρήστε με, μπροστά στα κάλλη της μεγαλύτερης ever μεταγραφής Ελληνα παίκτη (μεγαλύτερη ασφαλώς και από των Γεωργάτου, Καραγκούνη στην Ιντερ) στο εξωτερικό, τι είναι ο πόνος...

Υ.Γ: Τρία πράγματα καλείται να προσέξει απόψε ο Παναθηναϊκός: α) Να αποφύγει τις ατομικές γκάφες εντός περιοχής και... πέριξ αυτής, δηλαδή τις περιττές ενέργειες, και τις ήττες στις προσωπικές μονομαχίες. β) Να εκμεταλλευτεί το «χάσμα» στον κεντρικό άξονα της Ατλέτικο, όταν ο Μάξι και ο Σιμάο ανοίγονται στις πτέρυγες, διότι ο Ασουνσάο και ο Γκαρθία δεν διακρίνονται για τη συμμετοχή τους στην... παραγωγική διαδικασία και προτιμούν να κρατούν αποστάσεις και να προσέχουν περισσότερο τα ανασταλτικά καθήκοντά τους. γ) Να αξιοποιήσει τις ευκαιρίες που θα δημιουργήσει και να μην τις πετάξει στα σκουπίδια όπως στα δυο ματς με τη Σπάρτα Πράγας.

Σίγουρα θα είναι λιγότερες, μα αν το ποσοστό ευστοχίας είναι 1/3 και όχι 1/10 όπως εναντίον των Τσέχων, δικαιούται να προσδοκά ακόμη και στη νίκη! Σε κάθε περίπτωση, οι πιθανότητες για πρόκριση είναι 70% - 30% υπέρ αυτής της Ατλέτικο με τους παικταράδες από τη μέση και μπροστά, με την ομοιογένεια που απέκτησε έχοντας τον ίδιο κορμό τα δύο τελευταία χρόνια, με τα κίνητρα του διψασμένου προπονητή της, με τις ισχυρές φιλοδοξίες ενός club που αρνήθηκε 57 εκατ. ευρώ για να πουλήσει το αστέρι του και τον καλύτερο μέσο του, μόλις δυο χρόνια μετά την πώληση του αρχηγού και super star του στη Λίβερπουλ
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:09 pm

H Liverpool παίζει Champions League... Η ΑΕΚ όχι... Δεν υπάρχει δέσμευση λοιπόν... Εκτός και αν φοβούνται μην πάνε στο Europa οι Liverpoolιάνοι και θέλουν να έχουν και τον Κυργιάκο... Αλλά και πάλι μέχρι να γίνει αυτό θα έχουν γυρίσει οι τραυματίες της... Τες πα, αν εγώ θεωρώ κάτι λάθος στον χειρισμό είναι αυτό... Το μοναδικό βέτο που έπρεπε θεωρώ να βάλει η ΑΕΚ ήταν αυτό... Ο παίχτης να φύγει την Δευτέρα... Τίποτα άλλο... Και τα λεφτά είναι καλά, και θα ήταν δύσκολο να τν κρατήσεις όταν έχει πρόταση από την Liverpool... Αλλά για 4 μέρες!!!!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:11 pm

ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ Κ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ, Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ
ΝΑ ΑΠΟΧΤΑΣ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΧΑΦ,
ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΟΠΕΡ, ΑΡΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΣΤΟΠΕΡ,
ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ,
ΝΑ ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΧΑΦ,
ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ 3 ΣΤΟΥΣ 11.
ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΠΕΡΥΣΙ ΔΗΛ.
ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ, ΟΚ, ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

ΑΝ ΕΠΙΣΗΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΡΙΣΙΜΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΜΑΤΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ? ΟΚ, ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ Ο ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ.
Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΣΑΧΑ ΔΗΛΩΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΓΗ ΤΟΥ ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΓΙΑΚΟ.
ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ Κ ΘΕΛΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΡΜΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΗΓΕΤΗΣ, ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΑΠΟΠΝΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ.
ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ.

ΤΟ ΑΝ ΤΟΝ ΖΗΤΗΣΕ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΡΩ 3 ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕ ΠΧ Ο ΚΟΜΠΟΤΗΣ Η΄ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΥΛ, ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ.
Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΑΕΚ.

ΤΩΡΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ, ΞΕΡΩ ΠΧ ΟΤΙ ΑΝ Ο ΑΓΚΟΥΕΡΟ ΠΑΙΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΤΣΕΛΣΙ.
ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ, ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΕΞΗΣ.
ΑΝ ΠΧ Ο ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ, ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ, ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ Κ ΜΟΝΟ ΟΤΙ Η ΠΟΥΛ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ, Κ ΟΧΙ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ.
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ 100% ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ.
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΧΩ ΟΜΩΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:21 pm

ρε Καίσαρα, επειδή μάλλον σε μένα αναφέρεσαι...

Μέγιστο τσιμπούκι είπα, δεν είπα όλα οκ και μια χαρά... Μέγιστο, και σωστά έγινε έξω φρενών ο Μπάγιεβιτς όπως ακούστηκε (επειδή δεν του το είπαν απ'την πρώτη στιγμή) αλλά και αναπόφευκτο... Δε σωζόταν αυτό... Τι να την ψάχνεις;;;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:27 pm

Άλεξ ισχύει... Είναι διαφορετικές διοργανώσεις... Θυμήσου απλά πέρισυ Τον Τζιόλη... Έπαιξε με τον ΠΑΟ στο Champions League και στα καπάκια με την Werder στο Uefa...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:28 pm

Για μενα αναποφευκτο δε θα επρεπε να ηταν.Αν θυμαστε πριν κανα τρεις τεσσερεις μερες βγηκε ενα ρεπορταζ για τον Μαντζιο.Και ελεγε οτι αν προκυψει κατι μεχρι τις 27 για τον μαντζιο απ'εξω φευγει,αλλιως μπορει να παει στην ΑΕΚ.και λεω κι εγω.Εισαι ΑΕΚ και θελεις να κανεις μια ομαδα για τιτλο.Κανεις μια συμφωνια με τους παικτες που θες να κρατησεις και λες,παιδια μεχρι την ταδε του μηνος,αν εχετε προταση που ικανοποιει εσας και την ομαδα μπορειτε να φυγετε.Μετα απο αυτη την ημερομηνια δε δεχομαστε προτασεις.Κι ετσι εξασφαλιζεσαι κι εσυ και δεν μπορει να σου πει κανεις τιποτα.τι να το κανω να παρω τρια χαρτια και να πρεπει να παρω παλι παικτη και να εχω και περισσοτερες πιθανοτητες να αποκλειστω και να χασω τα αλλα 5.Μια η αλλη ειναι
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:30 pm

Ernesto wrote:
H Liverpool παίζει Champions League... Η ΑΕΚ όχι... Δεν υπάρχει δέσμευση λοιπόν... Εκτός και αν φοβούνται μην πάνε στο Europa οι Liverpoolιάνοι και θέλουν να έχουν και τον Κυργιάκο... Αλλά και πάλι μέχρι να γίνει αυτό θα έχουν γυρίσει οι τραυματίες της... Τες πα, αν εγώ θεωρώ κάτι λάθος στον χειρισμό είναι αυτό... Το μοναδικό βέτο που έπρεπε θεωρώ να βάλει η ΑΕΚ ήταν αυτό... Ο παίχτης να φύγει την Δευτέρα... Τίποτα άλλο... Και τα λεφτά είναι καλά, και θα ήταν δύσκολο να τν κρατήσεις όταν έχει πρόταση από την Liverpool... Αλλά για 4 μέρες!!!!

Ανεξάρτητα από τους Ευρωπαϊκούς περιορισμούς, ας είναι όπως είναι..
Δίνω (όσα δίνω) γι'αυτόν και τον θέλω τώρα... Γιατί αν παίξει αύριο και ξανά μεθαύριο και χτυπήσει δεν θα τον θέλω... και σκάει πίπα σε όλους... Δεν έχει εκεί φιλανθρωπίες... (Ή μήπως παίζοντας ο παίκτης στα δυο ματς δε θα προσέχει τον κώλο του;;; ) Τι να παίξει; Παίζει σοβαρά παίκτης που μεθαύριο είναι να πάει στη Λίβερπουλ κι αν του στραβώσει κάτι θα χάσει τη μεγαλύτερη ευκαιρία έλληνα παίχτη;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:33 pm

Μα ρε συ Suspect κανείς δεν εξετάζει την πλευρά του Κυργιάκου... Αυτός σίγουρα ήθελε χτες να πάει...Οχι σήμερα... Αλλά η πλευρά της ΑΕΚ έπρεπε να το κάνει... Λέω λοιπόν το μοναδικό που θα έπρεπε να διεκδικήσει... Μήπως η Leverpool στην τελική έχει μεγάλη ευχαίρεια χωρίς λεφτά να βρει αμυντικούς? Μην τρελαθούμε...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:34 pm

pontiak wrote:
Για μενα αναποφευκτο δε θα επρεπε να ηταν.Αν θυμαστε πριν κανα τρεις τεσσερεις μερες βγηκε ενα ρεπορταζ για τον Μαντζιο.Και ελεγε οτι αν προκυψει κατι μεχρι τις 27 για τον μαντζιο απ'εξω φευγει,αλλιως μπορει να παει στην ΑΕΚ.και λεω κι εγω.Εισαι ΑΕΚ και θελεις να κανεις μια ομαδα για τιτλο.Κανεις μια συμφωνια με τους παικτες που θες να κρατησεις και λες,παιδια μεχρι την ταδε του μηνος,αν εχετε προταση που ικανοποιει εσας και την ομαδα μπορειτε να φυγετε.Μετα απο αυτη την ημερομηνια δε δεχομαστε προτασεις.Κι ετσι εξασφαλιζεσαι κι εσυ και δεν μπορει να σου πει κανεις τιποτα.τι να το κανω να παρω τρια χαρτια και να πρεπει να παρω παλι παικτη και να εχω και περισσοτερες πιθανοτητες να αποκλειστω και να χασω τα αλλα 5.Μια η αλλη ειναι

ρε συ, αν τα 3 ήταν η ρήτρα του, τι να πεις και τι να σταματήσεις;;; (και 4 να ήταν δλδ...)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:37 pm

Ernesto wrote:
Μα ρε συ Suspect κανείς δεν εξετάζει την πλευρά του Κυργιάκου... Αυτός σίγουρα ήθελε χτες να πάει...Οχι σήμερα... Αλλά η πλευρά της ΑΕΚ έπρεπε να το κάνει... Λέω λοιπόν το μοναδικό που θα έπρεπε να διεκδικήσει... Μήπως η Leverpool στην τελική έχει μεγάλη ευχαίρεια χωρίς λεφτά να βρει αμυντικούς? Μην τρελαθούμε...

Η ΑΕΚ να το διεκδικήσει... Ο Κυργιάκος, ξέροντας ότι μετά τα δυο ματς πάει στη Λίβερπουλ, τα ποδαράκια του τι τα κάνει; Τα βάζει εκεί που θα τά'βαζε πριν; Ε, μην πεις "ναι"! Η ΑΕΚ αυτό, το θέλει;
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:39 pm

Ρε κωτσο,κανεις απο νωρις συμφωνια με τον παικτη,και του λες το και το,μεχρι τοτε φερε μου τα 3-4 και πανε οπου θελεις.Μετα την 1η Αυγουστου δε σε αφηνω οκ? Βαζεις μια τζιφρα εσυ βαζει και αυτος και τελειωσε.Και κατι τετοιο εγω το θεωρω πολυ λογικο.Η τσελσι δηαλδη δεν δινει τη ρητρα στην ατλετικο?
Οι Ισπανοι ομως δεν τον αφηνουν,και μαλιστα αυτοι παιζουν πρωταθλημα σε δυο βδομαδες απο τωρα.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 EmptyWed Aug 19, 2009 3:41 pm

pontiak wrote:

τι να το κανω να παρω τρια χαρτια και να πρεπει να παρω παλι παικτη και να εχω και περισσοτερες πιθανοτητες να αποκλειστω και να χασω τα αλλα 5.Μια η αλλη ειναι


ΧΡΗΣΤΟ, ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΝ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, Η ΑΕΚ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΡΟΥΜΑΝΑ Κ ΧΑΣΕΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ, ΤΑ 5 ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΟΜΜΙΖΕ, ΤΟΤΕ ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ.
ΠΗΡΑΜΕ 3 ΑΛΛΑ ΚΛΩΤΣΗΣΑΜΕ ΤΑ 5. Ε ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΑΤΣΕΣ ΜΕΤΑ.
ΒΟΗΘΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ, ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΥΛΟ Κ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ Η ΑΕΚ ΑΠΟ ΤΗ ΡΟΥΜΑΝΑ.
ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΩΣΕ, ΜΕΧΡΙ Κ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΝΤΟΥΣΑΝ ΒΛΕΠΩ.
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 13 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 13 of 40Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: