BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+10
seirios
Ernesto
pontiak
kimparis19
filologos
Galizianos
Hammer
Apostolis
prasinos
KAISARAS
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AuthorMessage
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Jul 31, 2009 9:53 pm

lipton wrote:
Ρε σεις σε πιο site γράφει ο Καρπετόπουλος?

Δώστε ενα λινκ να τον διαβάζω κι εγώ

sport-fm.gr
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Jul 31, 2009 11:41 pm

suspect wrote:
lipton wrote:
Ρε σεις σε πιο site γράφει ο Καρπετόπουλος?

Δώστε ενα λινκ να τον διαβάζω κι εγώ

sport-fm.gr

Thanks παοκτσάκι.


ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 278_46edf5a8b10d3

Μπορείς να χρησιμοποιείς τέτοια gifάκια οταν θα φαπώνεις τον ΚΑΙΣΑΡΑ.
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Sex4qbΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Sex4qbΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Sex4qbΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Sex4qb
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyThu Aug 06, 2009 8:01 pm

Hammer wrote:
Η ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ. ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ Very Happy
ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΟΜΠΟΤΗΣ:
''ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΜΠΛΑΝΚΟ, ΠΑΡΑ Η ΑΕΚ ΤΟΝ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ''

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ lol!
ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΟΤΣΑΚΙΡΗΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΕΓΙΝΕ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, ΚΑΛΟ ΚΙΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΣΒΗΣΕ Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕΤΑ... lol!


ΤΟ ΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.
ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ Κ ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ.
ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ, ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΠΤ ΤΩΡΑ ?
ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ, ΞΕΦΤΥΛΙΣΤΗΚΕΣ ΠΑΛΙ.
ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΞΕΦΤΥΛΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΤΣΑΚΙΡΗΔΕΣ Κ ΤΑ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ.

ΩΣΤΕ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ Η ΑΕΚ ΤΣΑΚΙΡΑΚΟ ΜΟΥ ?
ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΞΕΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, ΤΟ ΜΑΚΟ ΣΤΟΝ ΠΗΡΕ ΟΜΩΣ ΒΛΑΚΟΥΛΗ.

ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΤΟΝ ΜΠΛΑΝΚΟ ΑΠΟ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΤΟ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ?
ΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΠΑ.
Ο ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΒΛΑΚΑ ΚΟΜΠΟΤΗ.
Ο ΜΠΛΑΝΚΟ ΟΜΩΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΑΕΚ.

ΑΝΤΕ ΓΑΤΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΣΑΣ Κ ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ.
ΤΣΑΚΙΡΗ, ΚΟΜΠΟΤΗ Κ ΦΕΡΕΦΩΝΑ ΣΑΣ.
ΣΤΑ ΦΕΡΕΦΩΝΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΑΡΙΕ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ Κ ΣΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ, ΜΟΛΙΣ ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ.
ΤΑ ΛΕΜΕ lol! lol! lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Aug 07, 2009 8:57 am

ΚΑΛΑ ΡΕ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ?
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ παρτα
ΤΙ ΒΓΗΚΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ?
ΟΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟΝ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ?ΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΠΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΡΕ ΜΛΚ ΚΑΙΣΑΡΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΑΛΕΥΕΥΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ ΜΕ 1 ΜΥΡΙΟ, ΒΑΖΕΙΣ ΔΟΣΕΙΣ,ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ...ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΖΟΥΡΑ?
ΕΙΣΑΙ ΤΑΡΑΓΜΕΝΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ?ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ, ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...
ΡΕ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ...
ΑΔΕΡΦΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΜΠΟΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΛΟ....ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.... παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟΝ ΜΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ? Shocked
ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΚΤΟΣ? Shocked
ΕΛΕΟΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ...ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ.... Rolling Eyes
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Aug 07, 2009 12:26 pm

ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΚΥΡΙΕ ΜΕ ΤΟ IQ ΣΑΠΙΟΥ ΡΑΔΙΚΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2.
ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΕΒΓΑΙΝΕΣ Κ ΕΙΡΩΝΕΥΟΣΟΥΝ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑΚΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗ Κ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΟΥ ΜΛΚ.
ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΟΜΩΣ ΒΛΑΚΑ Κ ΤΟΥΣ 2.
Κ ΤΟ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΣΕ 100 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ, ΜΕ ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΠΑΛΙΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΚΤΛ ΚΤΛ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ 2 ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟΥΣ.
ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΒΛΑΚΟΥΛΗ Κ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ.
Α Κ ΠΟΥ ΣΑΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΩ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝΑ, ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΑΡΥΔΙΟ ΕΝΤΙΝΙΟ ΠΟΥΛΗΣΑ Κ ΣΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΤΙΜΗ.

Υ.Γ. ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΛΑΧΙΣΤΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ.
ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Ο ΘΕΙΟΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ?
ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ, ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΕΧΤΗΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ.
ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΣΟΥΜΑ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ.
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΝΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ?
ΓΙΑΤΙ Ο ΦΡΑΓΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΧΟΧΟΧΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΙΞΕΙ ΦΡΑΓΚΟ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΜΟΝΙΚΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ.
Η ΑΕΚ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ. ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΟΜΩΣ.
ΕΣΥ ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΠΟΜΠΟ ?
Η ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΖΕ ΡΟΜΠΕΡΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ?
ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ?
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΞΕΦΤΥΛΙΖΩ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Aug 07, 2009 7:09 pm

ΡΕ ΜΛΚ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ Η ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝΕ?
ΕΛΕΟΣ...
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΔΩ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΜΑΛΟΝ ΚΙΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ...
ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΤΟΝ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΠΗΡΕΣ ΟΧΙ ΤΟΝ ΡΟΝΑΛΤΝΟ
ΜΑΛΟΝ Η ΣΤΕΡΗΣΗ ΣΟΥ ΣΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ...
ΤΟ ΟΤΙ Ο ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕΤΑ...ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΟΥ...
ΤΟΝ ΜΑΚΟ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΕΓΩ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ?ΟΥΣΤ ΡΕ ΡΟΜΠΑ ΠΟΥ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΙΛΙΑ ΝΑΠΟΥΜΕ...
ΟΤΙ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΟΥΓΚΑ...
ΝΑ ΜΗ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝΕ...
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΡΕ ΜΛΚ ΕΦΕΡΑ ΜΑΡΕΣΚΑ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΟΥ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑΠΟΥΜΕ?
ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΕΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΦΕΤΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΤΡΕΧΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ..
ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΛΕΦΤΑ Η ΝΑ ΠΑΡΕΕΙΣ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ?ΑΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΚΙΕΔΩ...
ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ ΦΕΡΝΩ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ?
ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΣΥΓΧΗΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΛΑΛΑΚΙΖΕΣΑΙ...
Η ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΕΥΕΙ Ο ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΙΕΣΥ ΑΓΡΟ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ...ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΕΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ ΕΝΩ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ ΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΕΙΣ?ΠΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ ΡΕ ΣΥ?
ΕΓΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΕΚΤΖΗ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ...ΓΡΑΦΤΟ.
ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΞΕΣΚΙΣΜΑ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ.
ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΓΝΩΣΤΗ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΕΣ......ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΟΥΓΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟ ΚΥΡΙΕ ΞΕΡΟΛΑ ΑΛΛΙΩΣ ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΙΣΑ...
ΤΑ ΛΕΜΕ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Aug 07, 2009 7:26 pm

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΚΑΝΩ ΛΙΑΝΑ...
ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΑΕΚ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝΕ 5 ΤΡΙΧΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΕΚ. Wink
ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΕΧΕΙ ΑΕΚ, ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΤΟΝ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΚΛΠ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΙΣ... Rolling Eyes
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ...Η ΜΟΝΗ ΑΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ...ΑΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΞΕΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΙΕΧΕΙΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ Wink
ΤΕΣΠΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗ ΡΟΥΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ... lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Aug 07, 2009 8:40 pm

ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΒΛΑΚΟΜΕΤΡΗΤΗΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΡΕΚΟΡ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ, ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΑΦΟΥ ΔΕ ΣΚΑΜΠΑΖΕΙΣ.
ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΠΤ ΚΑΛΟ ΣΤΙΣ 18 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΣΤΗ ΜΟΛΔΑΒΙΑ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΓΑΘΗΡΙΟ ΣΟΥ ΛΑΧΕ ΠΑΛΙ.
ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΓΚΑ Κ ΣΤΗΝ ΟΥΕΦΑ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ ?
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Aug 07, 2009 8:41 pm

Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΑΕΚ.
ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΑΕΚΤΖΗΣ, ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΕ ΧΤΥΠΗΣΕ Ο ΙΟΣ ΣΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑΣ Κ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΓΚΙΚΟΣ.
ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΙΣ 18, Κ ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ, ΣΤΙΣ 23 ΣΙΓΟΥΡΑ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyFri Aug 07, 2009 8:42 pm

Θα πω τη γνώμη μου Very Happy

Η δήλωση του Κομπότη ήταν πλακατζίδικη. Ήταν όμως και χοντρά υποτιμητική, γιατί στο ερώτημα αν θα είχε κάνει την ίδια δήλωση για Παναθηναϊκό ή Ολυμπιακό, ε δεν θα την είχε κάνει ούτε για καλαμπούρι. Και αν την είχε κάνει, απλώς θα έδειχνε αυτός εντελώς μαλάκας. Αν τό'λεγε αυτό για τον Κόκκαλη πριν τρία χρόνια, τώρα θα έπαιζε στην 3η Εθνική... Για την ΑΕΚ όμως λες, είπε μια μαλακιούλα να περάσει η ώρα, αλλά δεν έχει κι άδικο... Τον έπαιρνε να την κάνει.
Αλλάζει τίποτα που πήρε τελικά το Λεονάρντο, αντί να πάρει ο Κομπότης το Μπλάνκο; Δηλαδή τι; Πιστέψαμε ότι θα πάρει ο Λεβαδειακός το Μπλάνκο;;; Να πηδάνε απ'τα μπαλκόνια οι ΑΕΚτζήδες;;;
Αφού Η ΑΕΚ εδώ και μήνες διαφήμιζε την αφραγκία της... Φώναζαν ελάτε πάρτε τη και δεν πήγαινε κανείς. Οι μεσσίες τίγρεις και λιοντάρια σφύριζαν αδιάφορα. Ε φυσικά θα λέει ότι τού'ρθει ο κάθε Κομπότης μετά...

(Απ'την άλλη, φυσικά καλά έκανε η ΑΕΚ και διαπραγματεύθηκε όσο μπορούσε περισσότερο, άλλο θέμα αυτό)

Πριν μερικές μέρες η ΑΕΚ έβγαλε επίσημη ανακοίνωση ότι αποσύρει το ενδιαφέρον της για τον παίκτη...

Είναι γαμάτες οι δηλώσεις και οι ανακοινώσεις μερικές φορές... (αυτό ισχύει γενικώς, δεν είναι μόνογια την ΑΕΚ, οπότε ας μην στείλει τις λεγεώνες ο Καίσαρας και γι'αυτό...)

Ρε Μάριε, παρεμπιπτόντως... Για το Μπομπό έχω καιρό να διαβάσω τίποτα νέο... Τώρα τι κάνει στη Μπεσίκτας για να έρθει; Απεργία πείνας; Έχει απλώσει τα Λέγκο στο σαλόνι και δεν τα μαζεύει; Τι;
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptySat Aug 08, 2009 1:11 am

KAISARAS wrote:
ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΓΑΘΗΡΙΟ ΣΟΥ ΛΑΧΕ ΠΑΛΙ.

Ελα και στην θέση της Σερίφ Τίρασπολ.Μες στην χαρά ειναι..Ευνοικότερη κλήρωση δεν θα μπορούσαν να έχουν .Όλα για όλα η Ευρώπη γιαυτούς.

Με την laputana D'europa κληρώθηκαν..

Εχουν ενθουσιασμό κι ολας..

Δεν τον βλέπω καλά τον Hammer ...

Εγώ πάντως θα ποντάρω στον άσσο των Μολδαβών στο πρώτο ματς !!!!
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptySat Aug 08, 2009 1:47 pm

Καθήστε καλά ρε... Τώρα θα πάρει και τον Μαρκ Γκονζάλεζ... χαχαχαχα... Και πραγματικά αδιάφορο βέβαια μου είναι ποιον θα πάρει... Αντίθετα μακάρι να πάρει και τον Μαρκ και τον Εκι και όλους τους Γκονζάλεζ της γης (από το γνωστό άσμα, όλες τις τσούλες της γης κλεμένο αυτό Very Happy ). Μπας και προκόψουμε δηλαδή ποτέ και δούμε λίγο το τόπι να γυρνάει... Απλα τουλάχιστον αγαπητοί οπαδοί του Γαυριακού, δεν τον βλέπω τώρα τον θείο να ανοίγεται... Όποιον γουστάρω τον παίρνω δεν έλεγε κάποτε ? Αμ δε... Αν δεν σκάσει το λιλί δεν έχει παίχτες τέτοιους... Αυτό μπας και βάλουμε μυαλό κάποτε...

Σημειωτέον οτι τις δύο μεγαλύτερες μαλακίες φέτος τις έκανε η ομάδα μου... Ο Παλάσιο πήγε στην Τζένοα με 3,5 μύρια ενώ και αυτός ο τερματοφύλακας ο Αργεντίνος που λέγανε οτι είναι τσάκαλος και το μέλλον της Αργεντινής, πάλι κάπου στην Ιταλία πήγε με λίγα λεφτά... Ίσως με λίγη προσπάθεια ακόμα να τους είχαμε πάρει...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptySat Aug 08, 2009 2:07 pm

Ο ΗΛΙΟΣ ΒΑΡΑΕΙ ΜΑΓΚΙΤΕΣ...
ΠΟΥ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΑΝ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΤΕ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΠΙΣΙΝΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...
ΔΕΚΑ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ....
ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΙΣ ΚΗΔΕΙΕΣ.
ΜΙΛΑΕΙ Ο ΣΑΣΠΕΚΤ ΚΑΙ Ο ΕΡΝΕΣΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΟΚΛΕΙΣΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΑ ΚΑΙ ΚΛΗΡΩΘΗΚΑΝΕ ΜΕ ΑΤΛΕΤΙΚΟ.....
ΜΙΛΑΕΙ Ο ΛΙΠΤΟΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΕΝΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΡΕΓΚΑ....
ΚΑΛΑ Ο ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΟΤΕ....
ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΣΕ ΔΕΚΑ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΤΣΙΓΚΙΝΑ ΣΩΒΡΑΚΑΚΙΑ Wink

ΥΓ
ΕΡΝΕΣΤΑΚΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΕΡΕΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ... Wink
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptySat Aug 08, 2009 2:38 pm

Ανόητε Χαμερούλη μάλλον εσύ πρέπει να πας να κάνεις καμιά βουτιά... Εγώ δεν είπα οτι δεν έχει φέρει παίχτες... Άλλο αυτό όμως και άλλο ο θείος να περιμένει να δει αν θα πάρει λιλί από το Τσου Λου για να κάνει μια μεταγραφή που χρειάζεται να δώσει λεφτά... Αν εσένα σαν οπαδό σε καλύπτει αυτό εμένα μου περισεύει... Εγώ ξέρω οτι ούτε τα έσοδα από το γήπεδο που έχεις έχω εγώ, ούτε όπως λες κάθε χρόνο δεν είμαι στο Τσου Λου αλλά τελικά περισσότερα σκάνε στον Παναθηναϊκό... Άλλο θέμα οτι πολλές φορές τα δίνουν άσκοπα... Όσο για το τι παίχτες έχεις φέρει και έχω φέρει μην το συζητήσουμε καλύτερα... Γιατί ονόματα περάσανε πολλά...

Άντε για καμιά βουτιά τώρα... Very Happy

Υ.Γ. Ρε συ με τον Κελάτι τον πελάτη τι στο διάλο έγινε? Ας μας πει κάποιος... Φοβήθηκανε οτι το όνομα του κάνει ρίμα? Κελατι - πελάτη μου...

bye bye
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptySat Aug 08, 2009 2:41 pm

ΚΑΛΩΣ ΤΟN JOHNNIE WALKER, ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΤΑ ΚΑΛΑ.
ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ, ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΑΙΝΕΙ, ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΣΝ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ DEAL ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ.

ΓΙΑΝΝΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΛΑΣΙΟ, ΤΟ ΕΧΩ ΘΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΓΙΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙΓΕΣΑΙ, ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΤΡΥΠΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ.
ΕΔΩ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΑΝΕ ΕΠΙ 1 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΗΝΑ ΟΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΧΕΛΕΡΙ, ΑΡΓΕΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΙ, Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΚΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΔΕΞΙΟΥ ΜΠΑΚ ΧΑΦ.
ΚΟΙΝΩΣ, ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΤΕΡΟ.
ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙ 1 ΜΗΝΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΧΑΦ, ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΝ 1ο ΣΤΟΧΟ, Κ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΛΕΣ ΟΤΙ Κ ΚΑΛΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΑΙΧΤΗ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΥΤΗ, Ε ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ?
ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ Ο ΠΑΟ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ 3 ΘΕΣΕΙΣ.
ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΧΑΦ, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΧΑΦ, ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΜΕΣΟ.
ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΜΕΣΟ ΠΗΡΕ ΤΟ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ Κ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ.
ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΧΑΦ ΜΕ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ, ΧΟΥΑΝΦΡΑΝ Κ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Κ ΤΟ ΓΕΩΡΓΕΑ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ.
Κ ΑΝ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΝΟΤΙΟΑΦΡΙΚΑΝΟ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ, ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΕΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤΑΡΕΙ Ο ΝΤΟΥΣΑΝ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΛΟ.

Ο ΓΑΒΡΟΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝΕ Κ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΤΗ. Κ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ ΧΑΦ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΑΠΟΧΤΗΘΕΙ.
ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΜΟΝΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ (Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΡΟΠΟ) Κ Ο ΧΟΧΟΧΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΖΑΙΡΙ ΝΑ ΜΕΤΑΤΙΘΕΤΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΧΕΙ BACK UP ΤΟ ΣΟΪΛΕΔΗ.
ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΧΕΙ.

ΣΤΑ ΤΗΣ ΧΘΕΣΙΝΗΣ ΚΛΗΡΩΣΗΣ.
Ο ΓΑΒΡΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΜΟ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΛΔΑΒΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΓΚΑΤΗ ΟΜΑΔΑ. ΑΛΛΑ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΝΑΙ, Η ΠΑΕ ΠΑΡΑΓΚΑ ΣΑΦΩΣ Κ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ. ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΒΟΡΙ.

Ο ΠΑΟ ΗΤΑΝ ΣΑΦΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΟΣ. ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕ Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ. Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΤΙΕΣ. ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΑΝΑΦΕΡΕΙΣ, ΦΟΡΛΑΝ, ΑΓΚΟΥΕΡΟ, ΜΑΞΙ ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΖ (ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΜΟΥ ΑΔΥΝΑΜΙΑ), ΣΙΜΑΟ, ΓΚΑΡΣΙΑ, ΑΣΣΟΥΝΣΑΟ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΡΟΣΤΕΡ.
ΟΜΩΣ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΦΑΝΕΛΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΞΕΓΡΑΜΜΕΝΗ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ ΙΣΠΑΝΩΝ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ ΚΕΝΑ. Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΥΝΟΛΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ, Ο ΠΑΟ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΙΣΠΑΝΟΥΣ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΝΑΙ 45% ΠΑΟ Κ 55% ΑΤΛΕΤΙΚΟ.
ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΒΕΒΑΙΩΣ. ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΝΑ ΑΜΟΚ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ Κ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΝΩ ΚΑΤΩ.
ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ, ΤΟ HUMMER ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑΞΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΑΝΤΙ ΓΙΑ HUMMER ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ ΚΑΝΤΕΤ.

Η ΑΕΚ ΣΑΦΩΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΒΟΡΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΙ.
ΠΟΙΟΙ ΡΟΥΜΑΝΟΙ ΤΩΡΑ, ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΝ ΠΡΙΝ 8 ΧΡΟΝΙΑ.
ΑΠΑΞΙΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΥΤΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΡΕ ΑΕΚ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΑΧΕ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ, ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.
Η ΧΕΡΕΝΦΕΝ ΣΑΦΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΠΤ ΣΠΟΥΔΑΙΟ. ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΣΙΣΤΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ?
ΑΥΤΟΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΨΑΡΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ.
Κ ΕΠΙΤΕΛΟΣ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΑΟΚ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΑΠΑ ΑΠΟ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΤΕΡΜΑΤΑΔΕΣ. ΕΙΧΕ ΠΑΛΙΑ ΤΟ ΦΕΡΝΑΝΤΕΖ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΟ, ΤΑ ΤΡΩΓΕ ΟΡΘΙΟΣ, ΗΤΑΝ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΣΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ, ΕΠΝΙΓΕ ΚΑΘΕ ΣΟΥΤ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΡΜΑ, ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ.
ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΟΝ ΚΡΕΣΙΤΣ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΚΙΑ. ΠΟΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ? Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΕΡΜΑΤΑΣ.
ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ, ΜΕ ΛΟΥΖΕΙ ΚΡΥΟΣ ΙΔΡΩΤΑΣ.

Κ ΜΙΑ Κ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ.

lol! lol! lol!
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptySat Aug 08, 2009 3:34 pm

Καλά όσον αφορά τον τερματοφύλακα το λέω απλά γιατί ήταν λέγανε τρελή ευκαιρεία... Αλλά για κάποιο λόγο δεν έχουν πάρει ούτε έναν παίχτη που να έχει προτείνει ο Ρότσα... Απο κει και πέρα συμφωνώ οτι ο ΠΑΟ χρειάζεται έναν δύο παίχτες ακόμα... Εναν κεντρικό αμυντικό που να γαμάει και να δέρνει... Αυτό θέλει... Και ενα μπακ απ του Μουν... Εγώ αν και στην αρχή του καλοκαιριού δεν ήθελα ούτε καν να ακούω για τον μεσιέ Σεϊταρίδη σκέφτομαι τώρα γιατί δεν πάνε να τον πάρουν? Τζάμπα είναι...Δεν κοστίζει... Και αν θυμηθεί τον παλιό καλό εαυτό του παίρνει και την φανελίτσα σπίτι... Αλλά δεν έχει μεγάλο ρίσκο αυτή η μεταγραφή... Και δώσε μερικά μύρα ακόμα και πάρε εναν κεντρικό αμυντικό να πάνε σπίτια τους μερικοί... Βέβαια όταν στο κέντρο της άμυνας έχεις μαζέψει ήδη 4 δεν ξέρω πόσο εύκολα μπορείς να πας να πάρεις και 5ο... Τες πα όμως δικό τους θέμα αυτό...

Για τον Γαύρο οκ τι να πω... Αριστερά έχει πρόβλημα, στην επίθεση έχει πρόβλημα... Και λέω εγώ... Στα χαφ δεν έχει πρόβλημα... Αρκεί όμως να του πάνε όλα καλά... Γιατί πχ αν ο Λεντέσμα αρχίζει πάλι και βγάζει τους προπέρσινους τραυματισμούς δεν ξέρω πόσο καλυμένος είναι...

Για την κλήρωση συμφωνώ με Άλεξ...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyMon Aug 10, 2009 2:25 pm

Να μαι κι εγωωωωωω Laughing Laughing Laughing

Καναμε τα πανηγυρια,πηγαμε τις διακοπες μας,παντρεψαμε και κατι φιλους και να μαστε.
Τι να προτοσχολιασω?
Λοιπον για την κληρωση περαν του ΠΑΟ οι αλλες τρεις ομαδες ειναι ικανες να περασουν.Θεωρητικα δυσκολοτερο εργο εχει ο ΠΑΟΚ αλλα κι αυτος παιζει με τον Σολιντ που εφαγε 4 προχθες.Ειναι μεσα στις δυνατοτητες του βασικα.
Σε οτι εχεινα κανει με τον ΠΑΟ συμφωνω με τον Αλεξ οτι τον Παναθηναικο δεν μπορεις να τον ξεγραψεις ποτε,απο την αλλη θα μεταφερω περιληπτικα τα γραφομενα του Αλεξη Σπυροπουλου σε ενα απο τα κειμενα του που διαβαζα μεταξυ θαλασσας,αμμου,μπυρας και κλαμπ σαντουιτς.
Ο κατα τη γνωμη μου καλυτερος ελληνας δημοσιογραφος λοιπον εκανε ενα σχολιο σχετικα με αυτο που ειπε και ο αλεξ περι αμυντικης αδυναμιας της ατλετικο. Και ελεγε λοιπον οτι κατι τετοιο ουσιαστικα δεν μπορουμε να το επικαλουμαστε διοτι τις οποιες αδυναμιες η ατλετικο τις εχει παρουσιασε μονο στην ισπανια οπου μιλαμε για επιθεσεις φωτια.Μαλιστα ενισχυσε τον ισχυρισμο με στατιστικα απο τις ευρωπαικες εμφανισεις της ομαδας περυσι που και παλι υποτιθεται οτι ειχε προβληματα στην οπισθοφυλακη.Και η αληθεια με επεισε πολυ ο Σπυροπουλος.

Απο κει και περα να σχολιασω κατι που ειπε ο suspect νομιζω περι ανακοινωσης της ΑΕΚ οτι απεσειρε το ενδιαφερον για τον Λεοναρντο.Βασικα ρε παιδια αυτο ετσι οπως το γραφουν οι εφημεριδες ειναι μεγαλη χαζομαρα.Δη΄λαδη τι γινεται εστειλε μηνυμα ο θανοπουλος στο κομποτη και ειπε κομπ,αποσυρω το ενδιαφερον γιατι μου σπασες τα @@@?
Αντιλαμβανομαστε ολοι το νοημα,αυτο που σχολιαζω ειναι ο τροπος που γραφεται.

Απο κει και περα,μεταγραφικα θα μιλησω μονο για την ομαδα μου.Αυτο που ξερω ειναι οτι οποιον θελαμε τον πηραμε με τον εναν η τον αλλο τροπο,απλα μπλεξαμε με μαλακες.Το οτι διοικητικα ειμαστε ανυπαρκτοι δεν ειναι κανενα νεο.Αλλα εγω ειδα μια χαρα κινησεις απο εναν ανθρωπο που μαλλον δεν πολυ ξερει και απο μπαλα.Αριστερο μπακ πηραμε,το οποιο μαλιστα εμενα μ'αρεσει πολυ και ειναι νεος.Πηραμε αμυντικο χαφ που ισως δε χρειαζομασταν αλλα ο μακος ειναι σαφεσταστα ενας πολυ ελπιδοφορος παικτης και επισης νεος.Θελαμε εναν παικτη για τις πτερυγες πηραμε τον ιορντακε που κι αυτος ειναι νεος οπως και τον λεοναρντο επισης μικρο.Κρατησαμε παικτες που εδειξαν στην πραξη ποσο καλοι ειναι οπως ο κυργιακος ο μπλανκο ο σκοκο που σιγουρα πολυ θα τους ηθλεαν.Και για μενα το συγκριτικο μας πλεονεκτημα ειναι ο μπαγεβιτς.Και τιτλο να μην παρω ξερω οτι θα παιξω μπαλα,γιατι στο φιναλε δεν υπαρχει ομαδα σγτην ελλαδα που να πηγε ο μπαγεβιτς και να μην επαιξε εντυπωσιακο και ομορφο ποδοσφαιρο.Αν καλυφθει και το κενο του δεξιου μπακ εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και δεν θελω και τιποτ'αλλο.Ολα θα φανουν στο γηπεδο και σε βαθος χρονου
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyMon Aug 10, 2009 3:31 pm

pontiak wrote:

Αριστερο μπακ πηραμε,το οποιο μαλιστα εμενα μ'αρεσει πολυ και ειναι νεος.

ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ Κ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ.
ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΟ.
ΚΡΑΤΑ ΠΙΣΙΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΜΑΤΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΜΠΟΧΟΥΜ - ΠΑΡΑΓΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΓΑΒΡΟ Κ ΜΕ ΖΑΛΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ.
ΦΙΛΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΗΣ ΑΕΚ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ. Κ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΣΕ 4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΑΪΤ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΕΣ.
Κ ΕΠΕΙΔΗ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ Κ ΣΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΟΙ ΓΡΑΦΙΑΔΕΣ ΤΑ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ Κ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ, Ε ΝΑ ΜΗ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΣΧΕΔΟΝ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΧΟΥΑΝΦΡΑΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ.
ΠΡΟΣΟΧΗ, ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Η ΑΕΚ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Ο ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ. ΑΠΛΑ ΚΡΑΤΑΩ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΑΤΙΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΚΑΣΑΠΗΣ παρτα παρτα παρτα (ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΤΩΡΑ).

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟΝ ΑΡΗ, ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΙΝΩ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ Κ ΣΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ.
ΑΝ ΕΙΧΑ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΛΟΓΑΡΙΑΖΑ Κ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΧΡΗΣΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΛΕΓΑΜΕ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ, ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.
ΠΑΙΧΤΗΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΟΥΔΕΙΣ,
ΤΟ ΒΑΡΙΔΙΟ ΕΝΤΙΝΙΟ ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ,
Ο ΣΟΡΕΝΤΙΝΟ ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ,
ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΣΟΥ ΠΗΡΑΜΕ,
ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΛΟΥΣ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΣΕ ΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΑΜΕ,
ΤΟ ΝΟΤΙΟΑΦΡΙΚΑΝΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ.
Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΟΙ 2 ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΣΝ ΕΝΑ ΒΡΑΔΙ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΓΚΟΥΜΑ Κ ΓΙΟΥΡΚΑ.
Κ ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙΣ ΠΕΡΑ ΤΟΥ ΝΟΤΙΟΑΦΡΙΚΑΝΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΑΛΛΗ ΚΙΝΗΣΗ.
ΕΙΔΩΜΕΝ

lol! lol! lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyMon Aug 10, 2009 3:39 pm

Για Καραμπελα,διαβαζα κι εγω καθημερινα ρεπορταζ και οντως ελεγαν οτι δημιουργουνται πολλες φασεις απο κει.Εγω τη θετικη μου αποψη την εχω αποκομσει απο οσα ειδα με τον Αρη,οχι στα φιλικα γιατι κι εγω κανενα δεν εχω δει.Εδω που ταλεμε τα φιλικα δεν ειναι για να τα βλεπει ο κοσμος,αλλα ο προπονητης.
Απο κει και περα κι εμενα μου φινεται καλυτερη κινηση ο αφρικανος απο τον γιουρκα,οσο για τον γκουμα τα ειχαμε πει.
Εγω κι ετσι ευχαριστημενος ειμαι παντως,αν ερθει εννοειται το δεξι μπακ που λεμε.Αν γινει κι αλλη κινηση με το καλο,αλλα κι ετσι εγω ειμαι υπερευχαριστηενος και νομιζω θα δουμε ωραια πραγματακια τη χρονια που μας ερχεται
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue Aug 11, 2009 3:03 pm

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ Ο ΑΞΙΟΤΙΜΟΣ ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΣΤΗΝ ΑΕΚ.
ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ''ΧΑΤ-ΤΡΙΚ'' ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΪΤ goalday.gr.

Επεσε... μέσα ο Κομπότης

Καλές οι κινήσεις τακτικής και το επικοινωνιακό παιχνίδι, αλλά δυστυχώς για τους παράγοντες σε βάθος χρόνου ελέγχεται κατά κάποιο τρόπο η αξιοπιστία τους.

Ο παρορμητικός Γιάννης Κομπότης -εν προκειμένω- είχε δηλώσει στην ιστοσελίδα sportdog στις 9 Ιουνίου ότι «πιο πιθανό είναι να πάρω εγώ τον Μπλάνκο, παρά η ΑΕΚ τον Λεονάρντο». Και δεν ήταν μόνο αυτό (σ.σ. η συγκεκριμένη τοποθέτηση έχει ερμηνευθεί από πολλούς ως χλευαστική απέναντι την Ενωση).

Μία εβδομάδα αργότερα -στις 16 Ιουνίου- ο πρόεδρος του Λεβαδειακού τόνιζε στον Sentra FM (ερωτηθείς για το ενδιαφέρον της Ενωσης) ότι «πρόκειται για ένα θέμα ανύπαρκτο. Δεν είναι σκοπός μας να πουλήσουμε τον Λεονάρντο. Είναι τελείως διαφορετική η περίπτωση του Λεονάρντο από κάποιες άλλες περιπτώσεις που διαπραγματεύεται η ΑΕΚ και εννοώ τον Μάκο. Και εμείς τον θέλουμε και ο κόσμος και αυτός έχει πει ότι θέλει να μείνει. Υπάρχει ενδιαφέρον για τον παίκτη από άλλη μία ελληνική ομάδα με την οποία έχω διαφορετική σχέση. Είμαστε σε συζήτηση, αλλά δεν θέλω να πω ποια είναι».

Η συνέχεια είναι γνωστή. Πριν παρέλθουν δύο μήνες ο Λεονάρντο μεταγράφηκε στην ΑΕΚ και όσοι θυμούνται τις διαψεύσεις του Κομπότη απλώς γελάνε. Τόσο... εύστοχες αποδείχθηκαν οι τοποθετήσεις του επί του θέματος. Τι να λέμε όμως τώρα. Εδώ κάποτε ξεστόμισε ότι «πιο πιθανό είναι να πέσει η Ακρόπολη, παρά ο Λεβαδειακός». Ηταν η σεζόν (2005-06) που η ομάδα του υποβιβάστηκε με προπονητή τον Τάκη Λεμονή...

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΤΙ, ΠΑΡΑ, ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΟΙΟΣ.
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΜΠΟΤΗΣ Κ ΚΑΤΙ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ ΣΑΝ ΑΥΤΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ.

Υ.Γ. ΣΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.
ΑΡΓΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ. ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΝΤΑΛΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΙΠΑΤΟ.
ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΑΗ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ 2.
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΤΟΝ ΣΟΥΤΑΡΑΝ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ. ΖΗΤΟΥΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1,2 ΕΚΑΤ ΕΤΗΣΙΩΣ, Κ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ ΤΟΥ ΔΙΝΑΝΕ ΜΕΧΡΙ 8 ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΑ.
Ο ΚΛΕΙΖΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑ 4,6 ΣΤΗ 2ΕΤΙΑ.
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue Aug 11, 2009 5:59 pm

ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ...
ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΣΟΦΙΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ Η ΘΑ ΒΡΑΦΕΙΣ ΑΛΛΩΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΣΠΑΣ?
ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΚΛΕΜΜΕΝΟ ΜΑΣ ΤΗ ΛΕΣ...
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΓΝΩΣΤΗ...
ΑΝΕΦΦΕΡΕΣ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΣΟΥ...
ΑΣΕ ΡΕ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕ...
ΜΑ ΠΟΣΟ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΡΕ ΜΛΚ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΟΛΗ Η ΓΗ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΑ ΠΙΣΟΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ...ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟΣ.....
ΑΝΤΕ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΒ ΓΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΛΙΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΙΚΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΕΛΑΧΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΑΕΚΑΚΙΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ
lol!

ΥΓ
ΕΝΟΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....
Η ΕΚ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΡΕ?
ΕΜΑΘΑ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΤΣΟΥΤΣΟΓΛΟΥ...ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΟΥΣΤ ΡΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΥΡΙΑΡΑ.....
lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue Aug 11, 2009 6:25 pm

Πλακα πλακα στο μπασκετ πηραμε λεει τον κασελακη,πρωταθλητη ευρωπης και δευτεραθλητη κοσμου με την εθνικη εφηβων!
Τον ηθελε λεει και ο παναθηναικος αλλα αυτος προτιμα αεκ για να εχει μεγαλυτερο χρονο συμμετοχης.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue Aug 11, 2009 7:45 pm

pontiak wrote:
Πλακα πλακα στο μπασκετ πηραμε λεει τον κασελακη,πρωταθλητη ευρωπης και δευτεραθλητη κοσμου με την εθνικη εφηβων!
Τον ηθελε λεει και ο παναθηναικος αλλα αυτος προτιμα αεκ για να εχει μεγαλυτερο χρονο συμμετοχης.

ΚΑΣΕΛΑΚΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

ΑΜΑ ΦΑΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 20ΑΡΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΦΙΛΕ cheers
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ΣΟΡΡΥ ΞΕΧΑΣΑ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΛΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ...
ΝΑ ΜΣ ΤΑ ΣΠΑΤΕ ΟΜΩΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΡΕΙΣΑΚΤΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ Ε? Wink
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ Wink
lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue Aug 11, 2009 7:52 pm

Α δε σ'αρεσει ο κασελακης ε?

Ε τι να κανω ρε φιλε εσυ κι ο βαζελος εχετε τα μεγαλυτερα μπατζετ στην ευρωπη,λογικο ειναι ολοι να τρωνε 20 αρες απο σας.
αυτο που θα πρεπε να σε προβληματιζει κανονικα δεν ειναι το αν θα ριξεις 20αρες σε μενα αλλα πως θα τις αποφυγεις παλι απο τους νταλτονς Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 EmptyTue Aug 11, 2009 8:27 pm

pontiak wrote:

αυτο που θα πρεπε να σε προβληματιζει κανονικα δεν ειναι το αν θα ριξεις 20αρες σε μενα αλλα πως θα τις αποφυγεις παλι απο τους νταλτονς Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball


ΝΟΜΙΖΩ ΚΥΡΙΕ ΜΑΡΙΕ ΟΤΙ ΣΕ ΤΑΠΩΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ Ο Κος ΠΟΝΤΙΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΨΕ.
ΕΣΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ 20ΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΑ ΑΕΚ Κ ΝΑ ΤΡΩΣ 30ΑΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΖΕΛΙΚΟ.
ΠΑΝΤΩΣ Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΣΤΕΦΘΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΑΠΟ ΟΤΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑ.
Η ΑΕΚ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ 0-2 ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙ Κ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ 3-2.
Η ΑΕΚ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΚΟΥΠΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑ.
Κ ΤΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΥΓΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΤΗ ΣΠΥΡΙΑΡΑ Κ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΟΤΙ ΕΒΓΑΖΕ ΑΚΜΗ Η ΜΠΑΛΑ.

ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΑΡΙΕ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΛΕΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

lol! αεκ lol! αεκ lol! αεκ
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 12 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 12 of 40Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: