BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....

Go down 
+6
Hammer
barboua
suspect
pontiak
KAISARAS
lipton
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyTue Sep 08, 2009 7:34 am

[b]ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ. ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ bounce


Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptySun Oct 04, 2009 12:45 pm

10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΔΥΣΤΥΧΗΜΑ ΣΤΑ ΤΕΜΠΗ, ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΕ 7 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ SPORT24.

"ΠΑΟΚάρα είμαι χάρε μου, τη ψυχή μου πάρε μου"

Ακόμα και οι αντίπαλοι το παραδέχονται. ΠΑΟΚ είναι ο κόσμος του. Οι φίλαθλοι του Δικεφάλου έχουν μία ιδιαίτερη στενή σχέση με την ομάδα τους αλλά αυτά που τους κάνουν να ξεχωρίζουν είναι η "τρέλα" που βγάζουν –και την εκφράζουν- στην κερκίδα, η παθολογική τους αγάπη για τον σύλλογο παρόλο που αυτός δεν τους έχει χαρίσει τόσες πολλές χαρές αλλά και το γεγονός ότι είναι από τους πιο "εκδρομικούς" φιλάθλους.

"Χιλιόμετρα κάναμε και πάλι για να είμαστε στον ΠΑΟΚ το πλευρό", φωνάζουν στις εξέδρες όλων των γηπέδων που αγωνίζεται η ομάδα τους ενώ φέτος δεν σταματούν το σύνθημα: "Χιλιόμετρα κάναμε και πάλι για την καψούρα μας την πιο μεγάλη".

Άλλωστε δεν είναι μόνο οι ΠΑΟΚτσήδες της Βορείου Ελλάδας που ταξιδεύουν συχνά στα εκτός έδρας. Είναι πάρα πολλοί αυτοί και από τα Νότια της χώρας που ανά δύο εβδομάδες έχουν… εκτός έδρας αγώνα στην Τούμπα!

Μπορεί αναμεταξύ τους πολλοί από αυτούς τους φιλάθλους να είναι διαφορετικοί όμως τους ενώνει όλους ο κοινός παρανομαστής: Ο ΠΑΟΚ.

Και όπου ΠΑΟΚ ταξίδι. Χιλιόμετρα…

Όπως τότε. Δέκα ακριβώς χρόνια πριν. Την "καταραμένη" 4η Οκτωβρίου του 1999 όπου έξι "αδέρφια τους" έχασαν την ζωή τους μετά από ατύχημα στα Τέμπη και ενώ επέστρεφαν από το ΟΑΚΑ όπου λίγες ώρες πριν είχαν παρακολουθήσει τον αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Παναθηναϊκό.

Οι φίλοι αυτών των παιδιών από το Κορδελιό, μίας από της πιο ΠΑΟΚτσήδικες περιοχές της Θεσσαλονίκης εκείνη την εποχή σε εξώφυλλο της εφημερίδας της Θύρα 4, αποχαιρετούσαν τα χαμένα αδέρφια τους με τον τίτλο: "ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΕ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΠΑΡΕ ΜΟΥ..".

ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ

Ο Δικέφαλος είχε αποσπάσει ισοπαλία με γκολ του Τζο Νάγκμπε στο 78 λεπτό και οι οπαδοί του αποχωρούσαν με το χαμόγελο στα χείλη από το ΟΑΚΑ. Όλα αυτά όμως, σταμάτησαν στις 4:30 τα χαράματα, δύο χιλιόμετρα μακριά από τα διόδια των Τεμπών.

Το τουριστικό λεωφορείο της εταιρείας "Relax Travel" στο οποίο επέβαιναν 77 οπαδοί του ΠΑΟΚ, συγκρούστηκε με διερχόμενο φορτηγάκι και ανατράπηκε πέφτοντας σε χαντάκι σκορπώντας το θάνατο σε φιλάθλους καθώς και στον οδηγό του δευτέρου οχήματος.

Λίγη ώρα νωρίτερα, στο Βελεστίνο έγινε στάση όπου αποβιβάστηκαν κάποιοι και σύμφωνα με τον οδηγό Κ. Μ. το λεωφορείο ανέλαβε να το οδηγήσει ο 19χρονος φαντάρος Γ. Ν. , γιος του ιδιοκτήτη του λεωφορείου. Δύο χιλιόμετρα πριν από τα διόδια Τεμπών, το λεωφορείο, προσπάθησε να προσπεράσει προπορευόμενο όχημα με αποτέλεσμα να βρεθεί στο αντίθετο ρεύμα και να συγκρουστεί με φορτηγό που κατευθυνόταν προς τη Λάρισα.

Από τα συντρίμμια του λεωφορείου ανασύρθηκαν νεκροί οι Χαράλαμπος Ζαπουνίδης 20 χρόνων, Δημήτριος Ανδρεαδάκης 25 χρόνων, Χριστίνα Τζιόβα 18 χρόνων, Αναστάσιος Θέμελης 22 χρόνων, Γεώργιος Γκανάτσιος 22 χρόνων, Κυριάκος Λαζαρίδης 17 χρόνων, καθώς και o Αστέριος Αγκζιώτης 68 χρόνων, ο οδηγός του μικρού φορτηγού που κατευθυνόταν προς τη Λάρισα.

Και οι έξι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ ήταν μέλη του Συνδέσμου Φίλων ΠΑΟΚ Κορδελιού, ένα προάστιο της Θεσσαλονίκης, που βίωσε στον μέγιστο βαθμό τον πόνο από τον τραγικό χαμό των φιλάθλων της ομάδας. Λίγα λεπτά μετά την μοιραία σύγκρουση, ενημερώνονται ο Γιώργος Μπατατούδης (πρόεδρος της ΠΑΕ) και ο Θανάσης Ακριβόπουλος (αντιπρόεδρος της ΠΑΕ), οι οποίοι με τη σειρά τους μεταφέρουν τα νέα σε όλη την οικογένεια του ΠΑΟΚ.

Στη Λάρισα σπεύδει αμέσως ο Σταύρος Καλαφάτης για να συμπαρασταθεί στις οικογένειες των θυμάτων, αλλά και να συναντήσει τους υπόλοιπους εκδρομείς του ΠΑΟΚ που στάθμευσαν στα Τέμπη. Συνολικά τραυματίστηκαν 33 φίλοι του ΠΑΟΚ οι οποίοι και διακομίστηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Λάρισας. Tα γραφεία της ΠAE κατακλύζονται από τηλεφωνήματα και τηλεγραφήματα. Μεταξύ άλλων τηλεγράφημα στέλνει ο σύνδεσμος φιλάθλων του Άρη, Super 3, που εκφράζει τα συλλυπητήριά του και δηλώνει ότι σε ένδειξη πένθους δεν θα κάνει τη ραδιοφωνική του εκπομπή.

"Εξαιρετικά αφιερωμένο"

Πραγματικά ανατριχιαστικό το άρθρο του Χρήστου Μιχαηλίδη στην εφημερίδα "ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ" δύο ημέρες μετά το τραγικό συμβάν:

"Αφιερωμένο στο Χαράλαμπο, τη Χριστίνα, τον Τάσο, το Γιώργο, τον Κυριάκο, το Δημήτρη και σε όσους έφυγαν από κοντά μας ταξιδεύοντας στους ουρανούς, με τον δικέφαλο της καρδιάς τους να τους συντροφεύει για πάντα

"Όποιος δεν έχει ταξιδέψει με πούλμαν για να δει την αγαπημένη του ομάδα ν' αγωνίζεται εκτός έδρας, πολύ δύσκολα θα καταλάβει αυτό το σημείωμα. Ημέρα χθες που η Θεσσαλονίκη έθαψε έξι παιδιά της, άκουσα στις συνηθισμένες, κατά την διάρκεια των τηλεοπτικών ειδήσεων συζητήσεις, μεταξύ γνωστών και φίλων, πολλούς να αναρωτιούνται, κάπως απαξιωτικά: "Τι το 'θελαν, μωρέ να ΄ρθουν στην Αθήνα με τον ΠΑΟΚ;". Και κατά καιρούς, όταν συμβαίνει να έχουμε συμπλοκές φιλάθλων σε διάφορες πόλεις, ακούω τους γνωστούς, τυποποιημένους ανθρώπους να καταλήγουν εύκολα στο "ηθικόν δίδαγμα": "Να δούμε τι ανατροφή έχουν πάρει αυτά τα παιδιά".

Το ταξίδι, λοιπόν, για το παιδί της εξέδρας είναι ένα κομμάτι μονάχα, ίσως και το ωραιότερο όμως, αυτής της συγκλονιστικής του διαδρομής μέσα από τα πιο όμορφα του χρόνια. Ταξιδεύει, γιατί είναι έγκλημα σ' αυτή την ηλικία να παραμένεις στάσιμος. Η ομάδα του είναι πολλές φορές απλώς ένα πρόσχημα.

Στις ποδοσφαιρικές αυτές εκδρομές αναπτύσσεται, όσο πουθενά αλλού, η έννοια της αλληλεγγύης και της ανιδιοτελούς συμπαράστασης του ενός προς τον άλλον. Αυτό που συνηθίσαμε να ονομάζουμε "χαρά της παρέας", μέσα στα πούλμαν των οπαδών είναι χειροπιαστή πραγματικότητα. Το σάντουιτς του ενός ανήκει και στον άλλον. Το "κερνάω μια μπύρα ή ένα αναψυκτικό" είναι ενέργεια απολύτως φυσική, σαν να σκουπίζεις -ας πούμε- τον ιδρώτα από το κούτελο, δεν το σκέφτεσαι, το κάνεις.

Πολλές φορές, όταν ο ένας πει "δεν μπορώ να έρθω αυτό το Σαββατοκύριακο, δεν έχω φράγκα", είναι εκπληκτικό το πόσο γρήγορα θα πέσει σύρμα στους υπολοίπους και θα βρεθούν λεφτά. Λεφτά, που κανείς δεν απαιτεί να επιστραφούν ποτέ. Στα ταξίδια τους αυτά -που εμείς οι βολεμένοι βλέπουμε πάντοτε με κακό μάτι- τα παιδιά είναι χαρούμενα.

Όπως δεν είναι, δηλαδή, στο σπίτι τους, στο σχολείο, στη γειτονιά, στην πόλη. Ερωτεύονται, συζητάνε, καβγαδίζουν, λένε σαχλαμάρες, τραγουδάνε, μερικές φορές υπερβαίνουν τα όρια. εντάξει Αλλά, γιατί είναι έγκλημα να υπερβαίνει τα όρια ένα παιδί 20 χρονών και δεν είναι όταν τα υπερβαίνει ένας πολιτικός 60 χρονών ή ένας δημοσιογράφος 40;

Ειρωνεία! Τη στιγμή που ο μισός πληθυσμός αυτής της τερατούπολης, της Αθήνας, την εγκατέλειπε από τον φόβο των σεισμών, αυτά τα παιδιά, οι οπαδοί του ΠΑΟΚ, ήρθαν εδώ. Και σκοτώθηκαν φεύγοντας, όταν οι αλαφιασμένοι Αθηναίοι είχαν πια επιστρέψει.

Τη στιγμή της σύγκρουσης κοιμόντουσαν. Ήταν γλυκός ο ύπνος τους, όχι τόσο γιατί ο ΠΑΟΚ πήρε καλό αποτέλεσμα από τον Παναθηναϊκό, όσο γιατί απλώς είχαν περάσει ωραία. Είχαν ζήσει. Δεν είχαν μουχλιάσει, όπως όλοι εμείς. Στο καλό ρε φιλαράκια! Και μην ξεχάσετε να πάρετε μαζί και τα κασκόλ σας, να τον ομορφύνετε πιο πολύ τον ουρανό."

Χωρίς πανό με Ηρακλή

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος προς ένδειξη πένθους οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ δεν θα κρεμάσουν πανό (στην προκειμένη περίπτωση κατά του Ηρακλή την Δευτέρα) παρά μόνο τα έξι μεγάλα πανό με τα ονόματα των φιλάθλων που τόσο άδικα έχασαν την ζωή τους στις 4 Οκτωβρίου του 1999. Ενώ για πρώτη φορά θα κάνει και την εμφάνιση του και ένα τεράστιο πανό (graffiti) με τα πρόσωπα των αυτών των παιδιών και την φράση: "Δε θα σας ξεχάσουμε ποτέ".

http://www.sport24.gr/html/ent/307/ent.319307.asp
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptySun Oct 04, 2009 12:55 pm

Κάναμε και με τα παιδια αφιέρωμα και στο blog μας.
Την Δευτέρα ,πριν το ματς η ατμόσφαιρα θα ειναι ''κάπως'' .

Και σίγουρα το σύνθημα ''Αδερφια ζειτε ,εσεις μας οδηγειτε'' θα ακουγεται περισσότερο από κάθε άλλη φορά εφέτος.

Εύχομαι η ομάδα μας να μας παιξει για τα αδέρφια μας και να τους χαρίσει την νίκη.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyWed Oct 07, 2009 10:23 pm

5.000 ΟΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ



ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ



ΑΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΤΟΥΜΠΑ...ΧΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ


Α ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ 1000 ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ ΤΟΥΜΠΑ....


ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyWed Oct 07, 2009 10:29 pm

lipton wrote:
5.000 ΟΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΤΟΥΜΠΑ...ΧΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ

Α ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ 1000 ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ ΤΟΥΜΠΑ....

ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....


ΚΩΛΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΙΛΗ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ elephant

ΞΕΧΑΣΑ ΜΠΡΕ...ΝΤΕΝ ΜΠΛΕΠΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΠΟΥ ΓΚΑΘΟΝΤΑΙ ΖΤΗΝ 4 ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ παρτα παρτα παρτα
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyWed Oct 07, 2009 10:38 pm

Apostolis wrote:
lipton wrote:
5.000 ΟΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΤΟΥΜΠΑ...ΧΧΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ

Α ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ 1000 ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ ΤΟΥΜΠΑ....

ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....


ΚΩΛΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΙΛΗ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΜΩΣ elephant

ΞΕΧΑΣΑ ΜΠΡΕ...ΝΤΕΝ ΜΠΛΕΠΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΠΟΥ ΓΚΑΘΟΝΤΑΙ ΖΤΗΝ 4 ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ παρτα παρτα παρτα

ΑΥΤΑ ΡΕ ΜΟΡΤΗ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΤΕ ΣΤΙΣ ΓΡΙΕΣ,ΟΧΙ ΣΕ ΕΜΑΣ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΚΟΥΜΕ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ...


ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΛΕΣ ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΛΆΝΟΥΝ ΜΕΝΤΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΑΡΗ?

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑ ΡΕ ΕΡΠΕΤΑ ,ΕΧΕΤΕ ΧΑΒΑ ..ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΒΑ.....


Υ.Γ : ΚΑΛΗ ΑΚΡΟΑΣΗ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΑΣ ΡΑΔΙΟ.ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΟ 80 % ΘΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyFri Oct 09, 2009 3:51 pm

Τεο παικταρά
Τεο προεδράρα

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΔΕΡΦΕ

Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyFri Oct 16, 2009 4:06 pm

Παμε δυνατά για άσσο αύριο.

Αυριο το προγραμμα εχει ως εξης :

Μεσημεράκι μπυρίτσα σε καφετέρια εξω απο το ΝΑΟ για να δουμε τον ερπετό και μετά τα γκολ του Λετονού ,γρηγορα γρηγορα τουρνικέ...και μετά αλεο αλεο αλεο αλεο αλεο .

Κι αν ψιαχαλίζει έχουμε και έτοιμο σύνθημα ''Ξιχαλιζει,Ξιχαλίζει και το ταυράκι τα τσιμπ@κια συνεχίζει'' αχαχαχαχαχα

Θα εχει και 1.300 ΠΑΣ λενε.Αντε να δούμε.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyFri Nov 06, 2009 8:01 pm

Αυριο ξεκινάμε Κομοτηνη διχως εισιτήρια

ΠΑΟΚ εισαι θα την βρεις την ακρη
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptySun Nov 08, 2009 10:06 pm

αχαχαχα

Μας πηρε η κάμερα πεντακάθαρα
Στο 1:33 πρώτη μουρη ο lipton με το καπέλο..

αχαχαχαχαχα

Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyWed Nov 11, 2009 11:38 am

O πρώτος ράππερ της Γερμανίας είναι 'Ελληνας!!! Έτσι λένε..και είναι και ΠΑΟΚΤΣΗΣ!!! ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΚΑΣ (ΚΩΣΤΙΚΑΣ)... ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ!!!
-----------------ΜΕΤΑΦΡΑΣΜΕΝΟ----------
http://vimeo.com/2121017
ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ!!!!!!!!ΖΟΡΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΥΓΕ ΝΕΕ ΜΟΥ!!!!!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyWed Nov 11, 2009 2:10 pm

Ωραιος ο barbouas

ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ hollywood
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptySun Dec 13, 2009 10:36 am

Θα μαι καλό παιδί, άριστος Τουμπιώτης, αρκεί το πουτ@ν@κι μου να είναι Καβαλιώτης


KATAΛΗΨΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyThu Dec 17, 2009 11:18 am

voodoo voodoo ,voodoo voodoo ασπρόμαυρη μαγειααααααααα
στην @ουτσα μας θα καθετεεεεεεεεεεε
ολοςςςςςςςς ο σουπερ333333333
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 EmptyWed Jan 06, 2010 12:26 pm

Αντε μωρή Παοκαραααααααααααααααα

Γήπεδο κι απόψεεεεεεεεε

Τρελααααααααααααααααα
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/03/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: