BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....

Go down 
+6
Hammer
barboua
suspect
pontiak
KAISARAS
lipton
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jun 10, 2009 12:16 pm

ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ...ΠΕΣΤΕ ΤΑ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΤΡΙΤΟΤΕΤΑΡΤΟΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΚΡΗ... Razz
Ο ΑΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΜΠΑΝΙΑ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Razz
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jun 10, 2009 8:28 pm

SEXY BRUNO CIRILLO.
ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ.
ΤΗΝ 1η ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟΣ. ΤΗ 2η ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ SUPER.
ΒΕΛΤΙΩΣΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ 2η ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΛΑΝΚΟ, ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ΠΕΡΥΣΙ, ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΣ ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ, ΚΑΛΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ, ΜΕΓΑΛΗ ΨΥΧΗ, ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ. ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΤΩΝΕΙ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ, ΔΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΛΑΤΡΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ.
Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟ ΣΑΝΤΟΣ ΞΑΝΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ.
Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Κ ΠΟΣΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΙΧΕ ΣΤΗ ΡΕΤΖΙΝΑ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΝ, ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ Κ ΕΧΕΙ ΔΙΑΤΗΡΗΘΕΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΣΙΡΙΛΟ ΤΗΣ ΑΕΚ ΤΗΣ 2ης ΧΡΟΝΙΑΣ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΠΑΟΚ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ. Κ ΜΕ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ.
Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΩΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΤΟ ΟΑΚΑ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΚΤΟΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jun 10, 2009 8:57 pm

ΚΡΑΤΑΩ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
1. Ο ΤΣΙΡΙΛΟ ΕΙΝΑΙ @@ΝΟΠΑΝΟ, ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗΣ, ΤΟΝ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ. Wink
2.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕΡΙΕ Α ΧΩΡΑΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΣ ΘΕΛΕΙ. ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΔΑΧΤΕΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ(ΒΛΕΠΕ ΣΟΡΕΝΤΙΝΟ Wink )
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jun 10, 2009 9:06 pm

Hammer wrote:

1. Ο ΤΣΙΡΙΛΟ ΕΙΝΑΙ @@ΝΟΠΑΝΟ )


ΕΝΩ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...........? Razz
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jun 10, 2009 9:18 pm

Apostolis wrote:
Hammer wrote:

1. Ο ΤΣΙΡΙΛΟ ΕΙΝΑΙ @@ΝΟΠΑΝΟ )


ΕΝΩ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...........? Razz
ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΛΕΞΗ, ΑΣΕ ΜΕ , ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΟΣ affraid
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jun 10, 2009 11:25 pm

KAISARAS wrote:
SEXY BRUNO CIRILLO.
ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ.
ΤΗΝ 1η ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟΣ. ΤΗ 2η ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ SUPER.
ΒΕΛΤΙΩΣΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ 2η ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ. ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΛΑΝΚΟ, ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ΠΕΡΥΣΙ, ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΣ ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ, ΚΑΛΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ, ΜΕΓΑΛΗ ΨΥΧΗ, ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ. ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΤΩΝΕΙ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ, ΔΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΛΑΤΡΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ.
Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟ ΣΑΝΤΟΣ ΞΑΝΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ.
Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Κ ΠΟΣΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΙΧΕ ΣΤΗ ΡΕΤΖΙΝΑ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΝ, ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ Κ ΕΧΕΙ ΔΙΑΤΗΡΗΘΕΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΣΙΡΙΛΟ ΤΗΣ ΑΕΚ ΤΗΣ 2ης ΧΡΟΝΙΑΣ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΠΑΟΚ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ. Κ ΜΕ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ.
Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΩΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΤΟ ΟΑΚΑ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΚΤΟΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ.

Eυχαριστώ Καισαράκο...

32 συμμετοχές ειχε εφέτος

Κοιτα κι εδώ για επιπλέον στοιχεία.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/6062/cirillo-bruno/default/2008/leistungsdaten.html

Πολλούς παικτες κερκίδας βλέπω να έχουμε εφέτος....
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyFri Jun 12, 2009 3:33 pm

Εμενα δε μου αρεσε αυτος ο παικτης παιδια.Το θετικο του ειναι αυτο που ειπε και ο αλεξ,οτ δενεται με τους οπαδους και παιζει παθιασμενα.Εμενα σαν στοπερ δε μου αρεσει,παιζει στα ορια του αντιαθλητικου.Εχει καλη αντιληψη τωνφασεων και εκει στηριζεται.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptySat Jun 20, 2009 12:40 am

Φιλομενοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptySat Jun 20, 2009 10:43 am

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΤΑΡΙΑ ΜΠΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΤΣΟ ΑΛΟΓΟ ΦΟΥΦΟΥ.....
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΘΕΙ, ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟς Ο ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptySat Jun 20, 2009 11:50 am

Για αντι-Μπακαγιόκο μια χαρά παικτης ειναι seirios .
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptySat Jun 27, 2009 4:24 pm

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 312vm94

Και φέτος δίπλα στην αρρώστια μας.
Σε εντος και εκτός έδρας αγώνας......

Εμεις μαζί για μια ζωή αητέ αητέ δικέφαλε.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptySat Jul 04, 2009 11:19 am

Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyThu Jul 09, 2009 12:31 pm

Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyFri Jul 17, 2009 12:15 am

Για τον φούτσο η ομάδα σήμερα που την ειδα προσεκτικά.....
Αλλά στα @@@ μας φιλικό ειναι....

Ε κι εαν αποτύχουμε και δεν πάρουμε καμια κουπα ,ειτε πρωταθλημα ειτε κυπελλο .θα το γλεντίσουμε με τα σκουλήκια
Ξέρουν αυτά...

Razz Razz Razz
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jul 22, 2009 11:20 am

Κομμάτι από την συνέντευξη του Ζλάταν....


-Όταν σε ρωτάει κάποιος φίλος σου τι είναι ο ΠΑΟΚ, εσύ του τι απαντάς;

«(χαμογελάει…) Θα σας απαντήσω κάπως αλλιώς. Στην εθνική Βοσνίας οι μισοί παίκτες έχουν «ring tone» στα κινητά τους το «Ωωω ΠΑΟΚάρα έχω τρέλα μες το μυαλό»! Το άκουσαν στο δικό μου κινητό και ξετρελάθηκαν! Όλοι οι φίλοι μου έχουν μάθει αυτό που ξέρει όλος ο κόσμος: ότι ο ΠΑΟΚ έχει τους καλύτερους φιλάθλους του κόσμου! Μετά είδαν φωτογραφίες, βιντεάκια στο ίντερνετ και έπαθαν όλοι πλάκα! Οι φίλοι μου στην Εθνική έβλεπαν εμένα κι αυτό που άρχισα να ζω πέρυσι στον ΠΑΟΚ, το πόσο χαίρομαι που βρίσκομαι στην Ελλάδα και στην ομάδα που παίζω και χαίρονταν κι αυτοί για μένα. Τους άρεσε η αίσθηση που τους έδινα. . Κάποιοι συμπαίκτες μου στη Βοσνία με ρωτούσαν πως θα γίνει να έρθουν και αυτοί στον ΠΑΟΚ! «Κάνε κάτι να μας προσεγγίσουν για να έρθουμε στον ΠΑΟΚ…», μου έλεγαν και εγώ απλά τους έλεγα ότι είναι ακριβοί. «Ίσως έρθω στον ΠΑΟΚ στα 30 μου…», μου είπε ο Μισίμοβιτς. «Στα 30 σου να πας στο σπίτι σου…», του είπα εγώ! Πάντως όλοι είδαν από το youtube τον κόσμο του ΠΑΟΚ, το πάθος και την τρέλα για την Ελλάδα και διαπίστωσαν ότι περνάω καλά και ότι βρήκα μια καλή ποδοσφαιρική στέγη».


ΖΛΑΤΑΝ ΑΛΑΝΙ ,ΜΑΜΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ,ΖΛΑΤΑΝ ΑΛΗΤΙ @@@Α ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jul 22, 2009 1:22 pm

lipton wrote:
Κομμάτι από την συνέντευξη του Ζλάταν....


-Όταν σε ρωτάει κάποιος φίλος σου τι είναι ο ΠΑΟΚ, εσύ του τι απαντάς;

«(χαμογελάει…) Θα σας απαντήσω κάπως αλλιώς. Στην εθνική Βοσνίας οι μισοί παίκτες έχουν «ring tone» στα κινητά τους το «Ωωω ΠΑΟΚάρα έχω τρέλα μες το μυαλό»! Το άκουσαν στο δικό μου κινητό και ξετρελάθηκαν! Όλοι οι φίλοι μου έχουν μάθει αυτό που ξέρει όλος ο κόσμος: ότι ο ΠΑΟΚ έχει τους καλύτερους φιλάθλους του κόσμου! Μετά είδαν φωτογραφίες, βιντεάκια στο ίντερνετ και έπαθαν όλοι πλάκα! Οι φίλοι μου στην Εθνική έβλεπαν εμένα κι αυτό που άρχισα να ζω πέρυσι στον ΠΑΟΚ, το πόσο χαίρομαι που βρίσκομαι στην Ελλάδα και στην ομάδα που παίζω και χαίρονταν κι αυτοί για μένα. Τους άρεσε η αίσθηση που τους έδινα. . Κάποιοι συμπαίκτες μου στη Βοσνία με ρωτούσαν πως θα γίνει να έρθουν και αυτοί στον ΠΑΟΚ! «Κάνε κάτι να μας προσεγγίσουν για να έρθουμε στον ΠΑΟΚ…», μου έλεγαν και εγώ απλά τους έλεγα ότι είναι ακριβοί. «Ίσως έρθω στον ΠΑΟΚ στα 30 μου…», μου είπε ο Μισίμοβιτς. «Στα 30 σου να πας στο σπίτι σου…», του είπα εγώ! Πάντως όλοι είδαν από το youtube τον κόσμο του ΠΑΟΚ, το πάθος και την τρέλα για την Ελλάδα και διαπίστωσαν ότι περνάω καλά και ότι βρήκα μια καλή ποδοσφαιρική στέγη».


ΖΛΑΤΑΝ ΑΛΑΝΙ ,ΜΑΜΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ,ΖΛΑΤΑΝ ΑΛΗΤΙ @@@Α ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΠΟΣΟ ΠΡΟΛΟΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΡΕ ΦΙΛΕ... affraid
ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ... Very Happy
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ ΤΟ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jul 22, 2009 2:07 pm

ΑΣΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ, ΑΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΠΑΠΑΔΕΣ Κ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.
ΕΙΣΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΠΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΡΩΝΕ ΠΑΠΑ, ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΙΚΑΝΟ.
ΑΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΜΕΓΑΛΕ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jul 22, 2009 2:17 pm

KAISARAS wrote:
ΑΣΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ, ΑΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΠΑΠΑΔΕΣ Κ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.
ΕΙΣΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΠΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΡΩΝΕ ΠΑΠΑ, ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΤΙΚΑΝΟ.
ΑΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΜΕΓΑΛΕ

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΜΗ ΣΕ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΕΓΩ ΑΡΧΙΠΑΠΑΤΖΗ... Very Happy
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΤΡΩΕΙ ΠΑΠΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚΤΖΗΣ ΠΟΥ Η ΦΤΙΑΞΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΔΕ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΛΑΟ?ΑΥΤΟ ΛΕΩ Wink
ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΡΩΩ ΠΑΠΑ ΕΝ ΓΝΩΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΠΑΔΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΝΑΛΟΓΩΣ...ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ... lol!
ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟΝ ΑΕΚΤΖΗ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ...ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ...ΑΙΩΝΙΑ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ...ΤΙ ΠΑΠΑ ΝΑ ΦΑΣ?ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ...ΕΧΕΙΣ ΚΗΔΕΥΤΕΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ lol! lol! lol! lol! lol! lol!
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jul 22, 2009 5:01 pm

Hammer wrote:
lipton wrote:
Κομμάτι από την συνέντευξη του Ζλάταν....


-Όταν σε ρωτάει κάποιος φίλος σου τι είναι ο ΠΑΟΚ, εσύ του τι απαντάς;

«(χαμογελάει…) Θα σας απαντήσω κάπως αλλιώς. Στην εθνική Βοσνίας οι μισοί παίκτες έχουν «ring tone» στα κινητά τους το «Ωωω ΠΑΟΚάρα έχω τρέλα μες το μυαλό»! Το άκουσαν στο δικό μου κινητό και ξετρελάθηκαν! Όλοι οι φίλοι μου έχουν μάθει αυτό που ξέρει όλος ο κόσμος: ότι ο ΠΑΟΚ έχει τους καλύτερους φιλάθλους του κόσμου! Μετά είδαν φωτογραφίες, βιντεάκια στο ίντερνετ και έπαθαν όλοι πλάκα! Οι φίλοι μου στην Εθνική έβλεπαν εμένα κι αυτό που άρχισα να ζω πέρυσι στον ΠΑΟΚ, το πόσο χαίρομαι που βρίσκομαι στην Ελλάδα και στην ομάδα που παίζω και χαίρονταν κι αυτοί για μένα. Τους άρεσε η αίσθηση που τους έδινα. . Κάποιοι συμπαίκτες μου στη Βοσνία με ρωτούσαν πως θα γίνει να έρθουν και αυτοί στον ΠΑΟΚ! «Κάνε κάτι να μας προσεγγίσουν για να έρθουμε στον ΠΑΟΚ…», μου έλεγαν και εγώ απλά τους έλεγα ότι είναι ακριβοί. «Ίσως έρθω στον ΠΑΟΚ στα 30 μου…», μου είπε ο Μισίμοβιτς. «Στα 30 σου να πας στο σπίτι σου…», του είπα εγώ! Πάντως όλοι είδαν από το youtube τον κόσμο του ΠΑΟΚ, το πάθος και την τρέλα για την Ελλάδα και διαπίστωσαν ότι περνάω καλά και ότι βρήκα μια καλή ποδοσφαιρική στέγη».


ΖΛΑΤΑΝ ΑΛΑΝΙ ,ΜΑΜΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ,ΖΛΑΤΑΝ ΑΛΗΤΙ @@@Α ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΠΟΣΟ ΠΡΟΛΟΓΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΡΕ ΦΙΛΕ... affraid
ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ... Very Happy
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ ΤΟ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ lol!


Εεεε, εντάξει κόψε κάτι ρε μπουμπουνοκέφαλε hammer.. Δηλαδή τρώω πρόλογο με αυτό που είπε περί ringtones ??Γεια σου ρε hammer τζιμάνι.... Μα δεν είπε κάτι γενικόλογο και συνηθισμένο σαν αυτά που λένε τα πουστρόπαιδα τα δικά σας (οι φίλαθλοί μας είναι οι καλύτεροι, οι ομορφότεροι, οι πιο μακροψώληδες με κάτι αρχιδια ναααααααα). Είπε συγκεκριμένο συμβάν και αυτό το κάνει ωραίο....
Συμφωνώ πάντως (όχι με εσένα,εννοειται ) πως πρέπει να μιλάει στο γήπεδο ο παίχτης αλλά χρειάζονται και αυτά. ΟΧΙ ΟΙ ΓΕΝΙΚΟΛΟΓΙΕΣ ΟΜΩΣ.
Οι προσδοκιες ειναι μεγαλες φετος απο τον Ζλαταν. Και μεγαλες προσδοκιες μπορεις να εχεις μονο απο παικτες με αρχιδια. Ο συγκεκριμενος, για καλη μας τυχη, τα διαθετει. ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΚΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΞ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Jul 22, 2009 5:40 pm

lipton wrote:
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΚΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΞ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΙΔΕΑ ΜΟΥΒΑΛΕΣ... Idea
ΜΗΠΩΣ ΕΚΕΙ ΠΡΟΠΟΝΕΙΤΑΙ Ο ΠΑΜΠΛΟ ΡΕ? affraid
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyWed Aug 19, 2009 6:02 pm

Αντε μωρή Παοκάρα....

Άλλες λίγες ωρίτσες έμεινα για να κακτηφορίσουμε προς ΤΟΥΜΠΑ..........!!!!!!

Πόρωση εισαι ..!!!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyThu Aug 20, 2009 1:11 am

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Newego_LARGE_t_881_6686273

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Heerenveen001190809

Από την άφιξη της Χεερενφειν στην Θεσσαλονικηηηηηηηηηη

αχαχαχα
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyFri Aug 21, 2009 8:27 pm

Κανονικά Φωτάκης και Μπιζέρα
Ευχάριστα ήταν τα νέα για τον Φερνάντο Σάντος από την σημερινή προπόνηση του ΠΑΟΚ (21/Cool, μία μέρα μετά την ισοπαλία με την Χίρενφεϊν (1-1) στα πλέι οφ της Γιουρόπα Λιγκ.

Τόσο ο Φωτάκης όσο και ο Μπιζέρα προπονήθηκαν με την υπόλοιπη ομάδα. Ο Σορλέν και Αραμπατζής ακολούθησαν ατομικό πρόγραμμα ενώ ο Σνάουτσνερ πρόγραμμα θεραπείας. O Πάμπλο Κοντρέρας υποβλήθηκε χθες σε επιτυχημένη μικροεπέμβαση καθαρισμού της λαγονοκνημιαίας ταινίας προκειμένου να επισπευσθεί ο χρόνος επιστροφής του στον κανονικό ρυθμό.

Οι βασικοί του χθεσινού αγώνα ακολούθησαν πρόγραμμα αποθεραπείας, χαλαρώματος και θεραπείας και οι υπόλοιποι παίκτες πρόγραμμα τεχνικής και τακτικής

Πριν την προπόνηση, πραγματοποιήθηκε η επίσημη φωτογράφιση της ομάδας για τη φετινή σεζόν. Η αυριανή (22/Cool προπόνηση θα διεξαχθεί στις 09:30 στην Τούμπα.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyMon Aug 24, 2009 12:53 am

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Paok4a

Oποιος θέλει να με δει,ας σηκώσει το πανό .αααααααχαχαχαχα

Από κάτω ειμαι .... λα λα λα λα λα λα λα

Εισαι μια ουσια ,ουσια μαγική.Εισαι ενα βότανο μοναδικο στην γη.
Οπου και να παιζεις θ'ασκολουθω.
Δικεφαλε στο ορκιζομαι για σενα μονο ζωωωωωωωωωωωωω


Τρελααααααααααααααααααααααααααααα


ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΛΑΝΔΙΑ.
ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ.ΔΙΟΤΙ ΑΜΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΝΟΥΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΗΣ ΧΕΕΡΕΝΦΕΙΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΖ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ
Ο ΣΟΛΙΝΤ ΕΦΑΓΕ ΚΡΑΞΙΜΟ ΑΠΟ ΟΠΑΔΟΥΣ.ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ 5-3-2 ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΡΑΞΑΝ.
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟ 4-3-3...ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΖ ΑΛΚΑΑΡ ΘΑ ΞΕΥΤΙΛΙΖΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ 4-3-3.

55-45 ΥΠΕΡ ΤΟΥΣ (ΚΑΤ'ΕΜΕ ) ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ.
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΆ ΔΙΠΛΌ ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΜΗΘΕΊ.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 EmptyFri Sep 04, 2009 9:40 am

Αποκλειστικαμε απο το ολλανδικό λιμο
Ριξαμε 3αρα στον Λεβαδειακό ,στην καυτη λογω αφόρητης ζέστης Τουμπα
Ο Αστερας δεν μας δινει εισιτηρια για το εκτος εδρας ματς με την Τριπολη...
Η επιδημία τραυματισμών δεν λεει να κοπάσει με τίποτα.13 τραυματισμούς έχουμε συνολικά εφέτος.





Χιλιόμετρα κάναμε πάλι για την μαστούρα μας την πιο μεγάλη . Παοκ εκδρομές ναρκωτικά έτσι μάθαμε από παιδιά . Δικέφαλε μόνο για σ'ένα νιώθω την ζωή μου στα χαμένα .
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/03/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: