BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....

Go down 
+6
Hammer
barboua
suspect
pontiak
KAISARAS
lipton
10 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptySun May 10, 2009 1:36 am

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Ivuzgj

Aνοιγω αυτο το τόπικ....ετσι για να υπάρχει Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Τα λέμε την Κυριακή το βράδυ....

Κανας Παναθηναικάκιας υπάρχει εδώ ;


Last edited by lipton on Sat May 16, 2009 12:14 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 12, 2009 10:53 am

lipton wrote:



Τα λέμε την Κυριακή το βράδυ....



ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΛΕΓΕΣ What a Face ?
ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ.
Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΗ pirat
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyThu May 14, 2009 11:41 pm

Να 'μαι κι εγώ.... ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Icon_biggrin ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Icon_biggrin ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Icon_biggrin ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Icon_biggrin

Καισαράκο ειχα πολλές δουλιές Δευτέρη εως Τετάρτη....

Οκ την Κυριακή μας πονεσε ....ουτε αθλητικα δεν ειδαμε...

Την πονάμε την ομάδα μας εμείς κυριε αρθρο 44

Οπως θα πονέσουμε και θα ταράξουμε κι εσας στην φάπα την Κυριακή μουφα δικεφαλίτες.

Κατσε να σκανάρω και το εισιτηριάκι μας ...

Ωπα έτοιμο ....
ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... 302qd14

Καιρός να κάνουμε μια νίκη σε μια σιχαμεμη ομάδα.

Εντάξει δύσκολο ματσάκι θα ειναι κι αυτο με τον μουφα δικέφαλο,με τον δικέφαλο της κορουνας οπως και ολα τα ματς των πλευ οφφς.



Η ΑΕΚ είναι τραγική μεσοαμυντικά αλλα και πίσω

αλλά μπροστά είναι πολύ δραστήρια και το κυριότερο και πολύ κακο για την περίπτωση του ΠΑΟΚ του Σάντος ειναι πως ΔΕΝ έχει ένα στάνταρ στυλ ανάπτυξης, ώστε να προσαρμόσουμε μια συγκεκριμένη άμυνα.

Κάνει ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ η τσούλα44.

Στηρίζεται κατα κόρον σε τυχαίες κόντρες που εκμεταλλεύεται την εξέλιξη τους απο τα πλάγια, και έχει ενα διάολο μπροστά που λέγεται μπλάνκο.


ΠΑΟΚ Γ@ΜΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑΙΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤ@Ν@

ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΑΕΤΟ ΜΕ 8 ΚΕΦΑΛΙΑ
ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ Τ"ΑΛΛΑ 6 ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΤΈΧΩ ΠΑΙΞΕΙ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyFri May 15, 2009 11:32 am

Αν η ΑΕΚ ειναι η τσουλα 44 εσυ τι εισαι ρε γκαγκατσοομαδα.Και επιτελους παρτε ολοι μυρα οτι αν η ΑΕΚ δεν εμπαινε στο 44 κι εσεις α παιζατε στη δ τωρα. Για αγωνιστικα δε σχολιαζω γιατι ναι μεν εμεις εχουμε αμυντικα προβληματα αλλα εσεις εχετε περισσοτερα επιθετικα
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptySat May 16, 2009 12:04 am

Απιστευτο βιντεο μάγκες....

ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ ΠΑΡΤΕ ΜΑΤΙ...ΓΑΤΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ


Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: PABLO GARCIA   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptySat May 16, 2009 12:07 am

Έκπληκτοι παρακολουθούμε το τελευταίο διάστημα τις
δηλώσεις κάθε τυχάρπαστου ανευθυνο-υπεύθυνου σχετικά με τη συμπεριφορά,
το χαρακτήρα και την ποδοσφαιρική αξία του Pablo Garcia. Μόνο σε μία
πόλη σαν τη Θεσσαλονίκη, που κυριαρχεί η υποκρισία και η συντήρηση σε
όλους τους τομείς της καθημερινότητας μας θα μπορούσε να απαξιωθεί και
να λοιδορηθεί με τέτοια ευκολία ένας ποδοσφαιριστής παγκόσμιας
εμβέλειας. Ο συγκεκριμένος παίκτης, που κοσμεί το βλαχοελληνικό
πρωτάθλημα, μόλις λίγα χρόνια πριν φορούσε τη φανέλα της Μίλαν και της
Ρεάλ Μαδρίτης με δεκάδες συμμετοχές στο ενεργητικό του και έχει δεκάδες
συμμετοχές στην εθνική ομάδα της Ουρουγουάης. Επίσης, έχει αγωνιστεί σε
πρωταγωνιστικό επίπεδο στο Champions League. Αυτά για τον ποδοσφαιριστή
Pablo Garcia.

Είναι γεγονός ότι σαν παίκτης αγωνίζεται με
υπέρμετρο πάθος και αρκετή δύναμη. Αυτά τα χαρακτηριστικά του έχουν
κοστίσει αρκετές κίτρινες κάρτες και αποβολές στην καριέρα του και
είναι ταυτόσημα με το όνομα του. Ο συγκεκριμένος παίκτης είναι
επαγγελματίας ποδοσφαιριστής. Δεν είναι επαγγελματίας ηθοποιός, δεν
είναι επαγγελματίας θεατρίνος και δεν είναι επαγγελματίας βουτηχτής.
Σέβεται τον κόσμο που έρχεται στο γήπεδο και σέβεται το άθλημα που
υπηρετεί. Αυτό είναι προς τιμήν του και εμείς τέτοιους παίκτες θέλουμε
να βλέπουμε στον ΠΑΟΚ.

Είναι προφανές ότι η παλικαρίσια ενέργεια
που έκανε στο Καραϊσκάκη τον έβαλε στο στόχαστρο των διαιτητών και των
κουμάντων της Σούπερ Λίγκας. Από εκείνη τη στιγμή και μετά, δέχεται
κίτρινες και κόκκινες κάρτες με τρομερή ευκολία ακόμα και αν
στραβοκοιτάξει τους αντιπάλους του. Αντίθετα, οι αντίπαλοι του μπορούνε
να κάνουν ότι γουστάρουν εναντίον του αφού γνωρίζουν ότι δεν πρόκειται
να τιμωρηθούν ποτέ (βλέπε μαρκαρίσματα Σιμάο, Νάτσο Γκαρσία, Ντιέ).

Το
αποκορύφωμα ήρθε με την αποβολή του στο πρόσφατο ματς με τον
Παναθηναϊκό. Αντί να τιμωρηθεί ο Σιμάο, την πλήρωσε ξανά ο Pablo
Garcia. Όλα τα παπαγαλάκια βρήκαν αφορμή να μιλήσουν και να διδάξουν
ηθική. Ανάμεσα τους και οι περήφανοι βετεράνοι του ΠΑΟΚ που πουλάνε
αντικειμενικότητα με το κιλό, όταν δεν γλύφουν Ολυμπιακό και
Παναθηναϊκό. Ξεχάσανε τις μπουνιές του Καρεμπέ, τον Ζε Ιλίας, τον
Αμανατίδη και τον Κυριάκο. Ξεχάσανε ότι την χρονιά που ο Ανατολάκης
έσπασε το πόδι του Κιάσου, βραβεύτηκε με βραβείο fair play.

Ο
στόχος τους είναι προφανής, να δημιουργηθεί το κατάλληλο κλίμα για να
φύγει από τον ΠΑΟΚ. Τότε θα έχουν την ευκαιρία οι ανταγωνιστικές ομάδες
να τον εντάξουν στο ρόστερ τους.. Έτσι και αλλιώς το μόνο λάθος του
είναι ότι φοράει ασπρόμαυρα.

Pablo Garcia, el rey de la guerra.
Por siempre en nuestros corazones

http://www.paokgate4.gr/homepage.asp?mode=1
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptySat May 16, 2009 12:18 am

pontiak wrote:
Αν η ΑΕΚ ειναι η τσουλα 44 εσυ τι εισαι ρε γκαγκατσοομαδα.Και επιτελους παρτε ολοι μυρα οτι αν η ΑΕΚ δεν εμπαινε στο 44 κι εσεις α παιζατε στη δ τωρα. Για αγωνιστικα δε σχολιαζω γιατι ναι μεν εμεις εχουμε αμυντικα προβληματα αλλα εσεις εχετε περισσοτερα επιθετικα

Προβλεπω ξεσπασμα και ημιχρονο 2-0.Τελικο 3-0.Γράψτο pontiak44 ,ααααααααααχαχαχαχα !

Ο Σκοκος τελικά θα ειναι στην αποστολή.Με ή χωρίς αυτόν θα πατήσουμε το Αεκάκιον.

Βαστάτε τοιχο χανουμούδια..ο πραγματικος δικέφαλος σπρώχνει...



Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptySat May 16, 2009 8:25 am

ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΙΣΤΟΡΗΤΟΣ, ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ.

ΑΕΚ, ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ 1924

ΙΜΙΤΑΤΙΟΝ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ, ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ 1926

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΑΡΣΙΑ, ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ. ΠΑΙΡΝΕΙ 800 ΧΙΛ ΤΟ ΧΡΟΝΟ, Κ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΣΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΚΑΡΤΩΝ, ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΠΕΡΙ ΡΕΑΛ Κ ΜΙΛΑΝ, ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΚΑΝΑΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ Η ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ. ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ Ο ΓΚΑΡΣΙΑ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΣΑΣ Ο ΓΚΑΡΣΙΑ Κ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΓΥΑΛΙΣΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ Η ΣΤΟ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ Κ ΤΟΝ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ.
ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΚΟΠΕΦΤΕ

Υ.Γ. Κ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ, ΓΡΑΦΕ Ο,ΤΙ ΜΛΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΥΒΡΕΙΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΕ ΤΕΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptySat May 16, 2009 11:36 am

Είναι παλικάρι λέει, ντόμπρος, ευθύς... άντρας ρε παιδί μου...
Έλεος με το παραμύθι του παλικαριού! Παπάρια μάντολες που λέει κι ο κολγκέιτ.

Η πρώτη "παλικαριά" ήταν λαβή και μπουνιά στο στομάχι μέσα στο χαμό στην περιοχή, να μη μας δουν... (δεν ψάχνω το ότι είχε φάει αγκωνιά νωρίτερα... για το παλικάρι μιλάμε, το άλλο παλικάρι, άλλο θέμα...) Ανδρισμός... Ο Ζιντάν που ήταν μαλάκας, αλλά ευθύς μαλάκας, όταν τα πήρε, γύρισε κι έριξε κουτουλιά στα ίσα, μπροστά στα μάτια όλης της γης και σηκώθηκε κι έφυγε σαν κύριος. Τερατώδες λάθος, αλλά αντρικό. Δεν ήταν "παλικάρι" ασυγκράτητο, αλλά που συγκρατείται μια χαρά για να ψάξει να την κάνει όταν δε θα τον βλέπουν...

Τώρα ο άντρας ο ντόμπρος ο ευθύς που δε συγκρατεί τα νεύρα του τι κάνει;
Τρώει μαρκάρισμα που ηταν για κάρτα...οκ... Γυρνάει ρίχνει μια στο σβέρκο, τραβάει και σουτ, κι επειδή δεν του έπιασαν καλά, περιμένει να ρίξει και μια αγκωνιά. Και μετά ο άντρακλας που δε συγκρατεί τα νεύρα του, παναγία... Ο μισός Παναθηναϊκός πέφτει πάνω του, αυτός τα συγκρατεί τα νεύρα του λες κι έχει πάρει ηρεμιστικό. Ούτε βαράει κανέναν ούτε μιλάει, τίποτα... στην άκρη ο βρασμός ψυχής. Τον αγριοκοιτάει ο Κάκκος, παναγία ο ασυγκράτητος. Τρώει και την κόκκινη, και πάλι ο ανεξέλεγκτος αγριεμένος άντρας που τον πνίγει το δίκιο δε ρίχνει και μια στον πούστη τον Κάκκο που τον αδίκησε... Τα νεύρα ακόμα οκ... Πότε ξεσπάνε τα νεύρα του άντρακλα; Φεύγοντας... στους κουβάδες και στις ταμπέλες... Γιατί τότε πρέπει πλέον να κάνουμε σόου να γουστάρει η κερκίδα...!
Και μετά απ'την πολλή ντομπροσύνη, κάνει και δήλωση... "Δεν έκανα τίποτα, λέει... Ούτε κατάλαβα γιατί έφαγα κόκκινη..."

Μιλάμε για υπόδειγμα ντόμπρου ευθύ άντρα...

(Το ποιος και αν τιμωρείται σωστά είναι άλλη συζήτηση με σενάρια και περιπτωσιολογία, που δε βγάζεις και άκρη ποτέ... Καθένας θα λέει τα της πλευράς του... Για το παραμύθι της παλικαριάς και του "νευρικού" άντρα γράφω, που είναι γελοίο ακόμα και για τυφλά φανατικό να το καταπίνει αμάσητο)
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptySun May 17, 2009 10:35 pm

Τι εγινε ρε παιδια???
Τι εκανε ο ΠΑΟΚ με το ΑΕΚακι??
Ο Δαλουκας τι λεει πως τα πηγε εσφαξε παλι τον ΠΑΟΚ ???

Αντε βρε γατακια...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyMon May 18, 2009 1:12 am

ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ 9. ΟΣΟΙ Κ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚΑΡΑΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΟ ΜΑΤΣ Κ ΣΑΣ ΜΑΜΗΣΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΕΠΟΝΟΜΑΖΟΜΕΝΟ ΝΑΟ ΣΑΣ.
ΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΕΚ ΤΗΣ 20ΕΤΙΑΣ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ. 2 ΚΛΑΡΙΝΑ ΩΣ ΤΩΡΑ Κ ΜΙΑ ΙΣΟΠΑΛΙΑ.
Κ ΤΟ ΚΛΑΡΙΝΟ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΕ 9 ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ, ΔΗΘΕΝ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΤΗΣ _ΟΥΤΣΑΣ, ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΥΧΙΕΣΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ, ΟΙ ΒΛΕΨΕΙΣ ΣΑΣ ΕΞΑΝΤΛΟΥΝΤΑΙ ΕΚΕΙ.
ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΙΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΦΑΝΕΛΑ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ ΣΤΗ ΣΕΝΤΡΑ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΚΑΚΙΑ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΠΑΟΚΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΗΚΩΣΕΣ Κ ΣΥ ΚΕΦΑΛΙ.
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 11:20 am

Δυστυχώς ήρθε και εδώ ο <ιός της καφρίλας>,σιγά μη τη γλύτωνε το δικό μας σάιτ εδώ ήρθε από την Αμερική ο ιός των χοίρων!!! Και δυστυχώς καλοί μου φίλοι, δεν έπρεπε να απαντηθούν τα κακοήθη σχόλια του <lipton>.Απλά έπρεπε να σβηστούν και είμαι κάθετος σε αυτό!!Όξω η καφρίλα οποιουδήποτε ΠΑΟΚΤΖΗ,ΑΕΚΤΖΗ,ΓΑΒΡΟΥ,ΒΑΖΕΛΟΥ..κ.α.!!!! Άλλο το πείραγμα το καλοπροαίρετο χωρίς<ΜΑΓΚΙΕΣ&ΑΝΤΡΙΛΙΚΙΑ> και άλλο η υποτίμηση του άλλου με υπονοούμενα και χυδαιότητες.
ΡΕ...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΦΡΙΛΑ!!!
Υ.Γ.ΚΑΙ ΠΟΥΣΑΙ(lipton) ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙς ΜΕΤΑ ΤΟΥς ΑΓΩΝΕς; ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ.....
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 1:46 pm

barboua wrote:
Δυστυχώς ήρθε και εδώ ο <ιός της καφρίλας>,σιγά μη τη γλύτωνε το δικό μας σάιτ εδώ ήρθε από την Αμερική ο ιός των χοίρων!!! Και δυστυχώς καλοί μου φίλοι, δεν έπρεπε να απαντηθούν τα κακοήθη σχόλια του <lipton>.Απλά έπρεπε να σβηστούν και είμαι κάθετος σε αυτό!!Όξω η καφρίλα οποιουδήποτε ΠΑΟΚΤΖΗ,ΑΕΚΤΖΗ,ΓΑΒΡΟΥ,ΒΑΖΕΛΟΥ..κ.α.!!!! Άλλο το πείραγμα το καλοπροαίρετο χωρίς<ΜΑΓΚΙΕΣ&ΑΝΤΡΙΛΙΚΙΑ> και άλλο η υποτίμηση του άλλου με υπονοούμενα και χυδαιότητες.
ΡΕ...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΦΡΙΛΑ!!!
Υ.Γ.ΚΑΙ ΠΟΥΣΑΙ(lipton) ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙς ΜΕΤΑ ΤΟΥς ΑΓΩΝΕς; ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ.....

ΝΙΚΟΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. Wink
ΟΜΩΣ:
1. Ο ΛΙΠΤΟΝ ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ. ΚΑΠΟΥ ΕΚΤΡΑΧΥΝΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΥΒΡΕΙΣ ΚΛΠ.
2. ΤΟ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΕΥΧΑΙΡΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΤΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Η ΟΧΙ. Wink ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.
3. Ο ΛΙΠΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗ ΕΞΑΙΡΕΤΕΟΣ. ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΜΕΝ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΒΑΛΕΔΙΑΖΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΜΗ ΑΝΟΧΗΣ...
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΣΤΟΧΟΣ ΤΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ(ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΟΧΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΥΤΟ. Wink
4. ΕΑΝ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΡΑΧΥΝΘΕΙ ΜΠΑΙΝΩ ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΓΥΗΤΗΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΞΟΜΑΛΥΝΘΟΥΝ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΝΟΩ. ΕΧΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.
ΑΥΤΑ ΦΙΛΕ, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΤΑΡΕΣ. Wink
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΛΕΧΘΟΥΝ ΜΕΣΩ ΠΜ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ, ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ.
Very Happy
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 3:31 pm

Φίλε Μάριε σου έχω εμπιστοσύνη και εκτίμηση αμέριστη(σα πολιτικός ακούγομαι..δε βαριέσαι),νάσαι καλά και δε λέω κάτι άλλο.Τέλος εδώ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 5:15 pm

barboua wrote:
Φίλε Μάριε σου έχω εμπιστοσύνη και εκτίμηση αμέριστη(σα πολιτικός ακούγομαι..δε βαριέσαι),νάσαι καλά και δε λέω κάτι άλλο.Τέλος εδώ.
φιλε νικο ευχαριστω, μαζι θα παμε και στις ευρωεκλογες-σε θελω διπλα μου- και αυτο ειναι δεσμευση,χαχαχαχα lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 5:23 pm

ΜΕ ΜΑΡΙΟ ΕΓΓΥΗΤΗ, ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Shocked Shocked Shocked
Κ ΑΝΤΕ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΧΛΑΣ Κ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ, ΕΣΥ ΡΕ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΜΕΡΙΣΤΗ ?
ΡΕ ΣΥ, ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΣ? ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΛΚΙΕΣ Κ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΔΕ ΛΕΝΕ.

ΠΑΜΕ Κ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ. ΤΟ ΣΑΪΤ ΑΥΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ, ΕΣΕΙΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ, ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΑΤΕ Κ ΤΟ ΦΤΙΑΞΑΤΕ. Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΝΙΣΧΥΟΥΝ ΤΗ ΣΟΒΑΡΗ ΑΥΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ.
Ο ΛΙΠΤΟΝ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΠΟΥ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ.
Κ ΧΑΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ, ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ, ΤΗΣ ΚΑΖΟΥΡΑΣ Κ ΤΗΣ ΜΛΚΙΑΣ, ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ Κ ΝΕΑ ΑΤΟΜΑ, ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΟΜΟΡΦΑ. ΗΔΗ Ο ΦΙΛΟΣ SUSPECT ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΣΑΝ Κ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Κ ΑΛΛΟΙ. ΤΗΝ ΠΟΛΥΦΩΝΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΟΙ, ΤΗ ΔΙΑΦΩΝΙΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ.
ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ, ΔΕ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ. ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ. ΑΛΛΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕ ΘΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΚΡΟΤΗΤΕΣ.
ΜΠΑΙΝΩ Κ ΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΕΓΓΥΗΤΗΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ Suspect Suspect Suspect

ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ. ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ ΜΟΝΟ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ.
lol! lol! lol!
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 8:10 pm

Χαιρετώ το Μάριο ξανά και τον Καίσαρα...ΑΒΕ!!! Νάχα λίγο χρόνο παραπάνω ρε παιδιά και θα μπορούσα να συμμετέχω περισότερο στο σάιτ και στο φόρουμ! Να σας πω πλάκα πλάκα, θα μπορούσαμε να κανουμε και κόμμα πολιτικό.!!! Δηλαδή τόσα λαμόγια είναι καλύτερα;; Και ειδικά με ένα Μάριο μέσα θα κάναμα πάταγο(το εννοώ πραγματικά).Αλλά δεν έχω χρόνο ..καλοί μου άνθρωποι!!!!!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 9:05 pm

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΒΓΆΖΕΙ ΦΩΤΙΈΣ....

ΠΑΟΚΑΡΑ ΓΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΥΦΑ ΔΙΚΕΦΑΛΟ,ΤΟΝ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΝΑΣ,ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ44.

ΑΙΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΟΑΚΑ...

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΜΑΔΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 9:08 pm

barboua wrote:
Δυστυχώς ήρθε και εδώ ο <ιός της καφρίλας>,σιγά μη τη γλύτωνε το δικό μας σάιτ εδώ ήρθε από την Αμερική ο ιός των χοίρων!!! Και δυστυχώς καλοί μου φίλοι, δεν έπρεπε να απαντηθούν τα κακοήθη σχόλια του .Απλά έπρεπε να σβηστούν και είμαι κάθετος σε αυτό!!Όξω η καφρίλα οποιουδήποτε ΠΑΟΚΤΖΗ,ΑΕΚΤΖΗ,ΓΑΒΡΟΥ,ΒΑΖΕΛΟΥ..κ.α.!!!! Άλλο το πείραγμα το καλοπροαίρετο χωρίς<ΜΑΓΚΙΕΣ&ΑΝΤΡΙΛΙΚΙΑ> και άλλο η υποτίμηση του άλλου με υπονοούμενα και χυδαιότητες.
ΡΕ...ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΦΡΙΛΑ!!!
Υ.Γ.ΚΑΙ ΠΟΥΣΑΙ(lipton) ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙς ΜΕΤΑ ΤΟΥς ΑΓΩΝΕς; ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ.....

ΑΧΑΧΑΧ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΦΙΛΕ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΙΑΡΗ.....
ΑΠΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΛΑΜΒΆΝΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΙΜΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΧΑΜΕΡ.
ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ,ΣΕ ΗΠΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ,ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΤΟΥ ΣΤΟΛΟΥ.

ΑΙΝΤΑ ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Υ.Γ : Κάτσε να συνηθίσω το φορουμ ,να σας ψυχολογίσω και θα γραφω και μετα τα ματς.
Συνηθως μετά απο ντουντουκια της ομαδάρας μου προσπαθω να απομακρυνομαι απο χώρους όπου υπαρχουν οπαδοι και φιλοι αλλων ομαδων...
Αφου να φανταστείς μετα το 0-1 από την ΑΕΚ44 ,εαν δεν ειχα δουλιες την Δευτέρα ,θα πηγαινα στο Αγιο Ορος ,να ηρεμισω.
Υ.Γ 2: Ο χαμμερ ειναι gayros ,εσυ τι ομαδα εισαι barboua? ο Καισαρας και ο ποντιος πιλάτος ειναι ΑΕΚ.Ο φιλ ειναι γεωσκώληκας.Κουνέλια δεν υπάρχουν εδώ μεσα?

Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyTue May 19, 2009 11:08 pm

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ lipton...Ο φανατισμός είναι η μοναδική δύναμη της θέλησης που μπορούν να έχουν οι αδύναμοι και οι διστακτικοί.
Φρήντριχ Νίτσε, 1844-1900, Γερμανός φιλόσοφος

Ο φανατισμός είναι η μόνη μορφή θέλησης που μπορεί να διαπνέει τους αδύναμους και τους ντροπαλούς.
Φρήντριχ Νίτσε, 1844-1900, Γερμανός φιλόσοφος
(ΕΙΜΑΙ ΟΦΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΟΧΙ ΚΑΦΡΟΣ)...


1.Ένας στενόμυαλος άνθρωπος δεν έχει άλλο τρόπο να δείξει ότι είναι άξιος, από το να προσπαθεί να περνάει πάντα το δικό του.
Philip Sidney, 1554-1586, Άγγλος Ποιητής και Αυλικός
2.Η ευφυΐα έχει τα όριά της, αλλά η βλακεία δεν έχει αυτό το μειονέκτημα.
Elbert Hubbard, 1856-1915, Αμερικανός συγγραφέας
3.Οι ανόητοι θαυμάζουν, οι λογικοί άνθρωποι εγκρίνουν.
Alexander Pope, 1688-1744, Βρετανός ποιητής
4.Το εκπληκτικό με τους νεαρούς ηλίθιους είναι ότι μπορούν και επιβιώνουν για να γίνουν γέροι ηλίθιοι.
Doug Larson, Αγνώστων λοιπών στοιχείων
5.Μόνο δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, και ως προς το σύμπαν διατηρώ κάποιες αμφιβολίες.
Αλβέρτος Αϊνστάιν, 1879-1955, Γερμανοεβραίος Φυσικός
6.Να κουβεντιάζεις με ανόητους είναι σαν ν' ανάβεις δάδα για τους τυφλούς.
Pierre Claude Boiste, 1765-1824, Γάλλος λεξικογράφος
Υ.Γ.
Είναι καλύτερα να είσαι σιωπηλός και να θεωρείσαι βλάκας παρά να μιλάς και να αίρεις κάθε αμφιβολία.
Αβραάμ Λίνκολν, 1809-1865, Αμερικανός Πρόεδρος
ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ...
Μεγαλύτερος ηλίθιος απ' αυτόν που τα ξέρει όλα είναι αυτός που διαφωνεί μαζί του.
Stanislaw Jerzy Lec, 1906-1966, Πολωνός συγγραφέας

ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΛΙΠΤΟΝΔΙΑΡΗ...
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyWed May 20, 2009 1:47 am

barboua wrote:
ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ lipton...Ο φανατισμός είναι η μοναδική
δύναμη της θέλησης που μπορούν να έχουν οι αδύναμοι και οι διστακτικοί.
Φρήντριχ Νίτσε, 1844-1900, Γερμανός φιλόσοφος

Ο φανατισμός είναι η μόνη μορφή θέλησης που μπορεί να διαπνέει τους αδύναμους και τους ντροπαλούς.
Φρήντριχ Νίτσε, 1844-1900, Γερμανός φιλόσοφος
(ΕΙΜΑΙ ΟΦΗ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΟΧΙ ΚΑΦΡΟΣ)...


1.Ένας στενόμυαλος άνθρωπος δεν έχει άλλο τρόπο να δείξει ότι είναι άξιος, από το να προσπαθεί να περνάει πάντα το δικό του.
Philip Sidney, 1554-1586, Άγγλος Ποιητής και Αυλικός
2.Η ευφυΐα έχει τα όριά της, αλλά η βλακεία δεν έχει αυτό το μειονέκτημα.
Elbert Hubbard, 1856-1915, Αμερικανός συγγραφέας
3.Οι ανόητοι θαυμάζουν, οι λογικοί άνθρωποι εγκρίνουν.
Alexander Pope, 1688-1744, Βρετανός ποιητής
4.Το εκπληκτικό με τους νεαρούς ηλίθιους είναι ότι μπορούν και επιβιώνουν για να γίνουν γέροι ηλίθιοι.
Doug Larson, Αγνώστων λοιπών στοιχείων
5.Μόνο δύο πράγματα είναι άπειρα: το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, και ως προς το σύμπαν διατηρώ κάποιες αμφιβολίες.
Αλβέρτος Αϊνστάιν, 1879-1955, Γερμανοεβραίος Φυσικός
6.Να κουβεντιάζεις με ανόητους είναι σαν ν' ανάβεις δάδα για τους τυφλούς.
Pierre Claude Boiste, 1765-1824, Γάλλος λεξικογράφος
Υ.Γ.
Είναι καλύτερα να είσαι σιωπηλός και να θεωρείσαι βλάκας παρά να μιλάς και να αίρεις κάθε αμφιβολία.
Αβραάμ Λίνκολν, 1809-1865, Αμερικανός Πρόεδρος
ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ...
Μεγαλύτερος ηλίθιος απ' αυτόν που τα ξέρει όλα είναι αυτός που διαφωνεί μαζί του.
Stanislaw Jerzy Lec, 1906-1966, Πολωνός συγγραφέας

ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΛΙΠΤΟΝΔΙΑΡΗ...


Μπαρμπουδιάρη εισαι μεγάλη μορφή αλλά εγω ειμαι μεγαλυτερη, και σε πάω ρε μορτάκο .


Οι σοφοί
βγάζουν γνωμικά και οι ανόητοι τα επαναλαμβάνουν.

ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
αιμααααααααααααααααααααα





Αυτοί που νομίζουν πως τα ξέρουν όλα εκνευρίζουν εμάς που τα ξέρουμε
,αγαπητέ μου μπαρμπουδιάρη.

Παραταύτα
δεν θελω καν να μπω σε διαδικασία να τα βάλω μαζί σου,διοτι η γιαγιά
μου μικρό με ελεγε το εξής :'' ,Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο,θα σε
κατεβάσει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας
'',αααααααααααααααααααααααχαχαχ φαααααααααααααααααπππππππππππππππππππ.

Κι επειδη ειμαι σοφός κι οχι ανόητος τσιμπα κι ενα δικό μου ρητο :
Σουσαμι ειναι ο που*&^%$# μου και μου#$%^&* σου μελι,ελα να ενωσουμε να κανουμε παστελι...
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχα


Αντε φιλιά απο Σαλόνικα και θα τα λέμε ,γατάκι.
Ζφααααααπππππππππππ.

Υ.Γ : ααχαχαχ βλέπω εισαι και απο Πειραιά ε?Ωρε γλέντια.Αλεο αλεό αλεό.

Υ.Γ 2: Πλάκα σε κανω ρε barboua .Απλα να ξες στο χαβαλέ ειμαι πρώτος .Αντε τα μελέ.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyWed May 20, 2009 2:15 am



Ανατρίχιασα μάγκες.
Δείτε το....

Απο τα καλύτερα βιντεο που εχω δει στην ζωή μου ναουμ.

Πω πω πω πω ακομα ορθια ειναι η τριχα.Κάγκελο.


ΠΑΟΚΑΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyWed May 20, 2009 2:18 am

KAISARAS wrote:

Ο ΛΙΠΤΟΝ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.

Εσυ μια φορά πριν 5-6 χρονια με ειχες στειλει ενα καλο για τα τότε δεδομενα μου,ταμείο.
Δεν ειχα μελετήσει καθόλου και σε πετυχαινω στο chat του κουπονιού και σε ζηταω να με πεις μια 3αδα.
Με ειχες δωσει ,καλη μαλστα 3αδα,με χιναρι μεσα κιολας και με εστειλες ταμειο.

Απο τότε σε εχω στην καρδιά μου,ααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχχα
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyWed May 20, 2009 9:33 am

ΣΤΟΝ <ΤΣΑΓΙΕΡΟ>..

Το πιο ενοχλητικό με τους ανίκανους είναι ότι μιλάνε.
Pascal Bruckner, γ. 1948, Γάλλος συγγραφέας

Δεν μ' αρέσουν οι άνθρωποι που δείχνουν ζήλο για πράγματα που δεν έχουν καμιά αξία.
Oliver Goldsmith, 1730 - 1774, Βρετανός συγγραφέας


Ποτέ δεν έκανα το λάθος να λογομαχώ με ανθρώπους των οποίων την άποψη δεν σέβομαι.
Edward Gibbon, 1737-1794, Άγγλος ιστορικος.




Όταν κρίνουμε άλλους ανθρώπους, πρέπει να λαμβάνουμε υπόψη όχι τι υπόσχονται, αλλά πώς συμπεριφέρονται.
Gordon Livingston, Αμερικανός ψυχίατρος & συγγραφέας




Και οι μαλάκες άνθρωποι είναι.

Ανώνυμος

Κάθε ηλίθιος μπορεί να κριτικάρει, να κατηγορήσει, να παραπονεθεί, και οι περισσότεροι ηλίθιοι το κάνουν.
Dale Carnegie, 1888-1955, Αμερικανός συγγραφέας αυτοβοήθειας

Ο άνθρωπος είναι το μόνο ζώο που τρώει χωρίς να πεινάει, πίνει χωρίς να διψάει και μιλάει χωρίς να έχει τίποτα να πει.
[b][i]Mark Twain, 1835-1910, Αμερικανός συγγραφέας
[/i][/b]
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... EmptyWed May 20, 2009 9:57 am

Καλημέρα παοκτσάκια,καλημέρα μπαρμπουδιάρη με τα ωραιά σου τα αποφθεγματα.Μην ξεχνάς πάντως αυτο που σε ειπα εχθές οι σοφοι βγάζουν γνωμικα και οι ανόητοι τα επαναλαμβάνουν ...αντε το ριξαμε πολυ στην ποιότητα με τον μπαρμπουδιάρη.
Δεν λεω καλή ειναι η ποιότητα,αλλα ειναι για λίγο.

Σημερα έχουμε αγώνα ΑΕΚ44-ΠΑΟΚ κι επειδη δεν θα τα πουμε κατα την διαρκεια της ημερας ας κουβεντιάσουμε λιγάκι τωρα.
Σημερα αγαπητοί μου συνφορουμίτες 2 νοσοκομεία συγκρούονται.Το Γεννηματάς με το Ερρίκος Ντυνάν,αααααααααααχαχαχα. Και εκεί που χαιρόσουν για τις ελλείψεις της χανουμισας44, χτύπησε η γκαντεμιά την πόρτα μας. Πάμε για το διπλό. Με 4,5
απόδοση. Με 15 ευρώ κατεβάζεις 2 μπουκάλες ουίσκάρες χαλαρά. Πιείτε άφοβα,
κερνάει η άεκ. Α ρε καταραμένα play-off. 10 βαθμούς διαφορά από την
δικέφαλη απομίμηση και στο τέλος θα πανηγυρίζουμε που τους περάσαμε...
Εγώ θεωρώ πως θα παίξουμε με 4-4-2.Η ενδεκάδα θα είναι παρόμοια με αυτή
της κυριακής αλλά αντί μούσλι θα παίξει ο αναστασάκος και στη θέση του
κονσεϊσάο ο βιερίνια.
Υπάρχει βεβαια και το ενδεχόμενο του 4-3-3 αν το δει
κάπως συντηρητικά στην αρχή το παιχνίδι ο Σάντος.Πάντως η αλήθεια είναι
πως μόνο νίκη μας κάνει με τον δικέφαλο της κορούνας.


ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Icon_exclaim

Υ.Γ : Barboudiari συνέχα έτσι και το αρθράκι στο blog μου δεν το γλιτώνεις.ααααααααααααχαχαχα

Υ.Γ 2: Μην ξεχνάτε να επισκέπτεστε το προσωπικο μου blog .Ειναι φοβερό και δεν το λεω επειδη ειναι δικό μου.Τα σπάει μάγκες.
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty
PostSubject: Re: ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....   ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια ..... Empty

Back to top Go down
 
ΠΑΟΚΑΡΑ ειμαι χάλια,βλεπω εναν αετο με 8 κεφάλια .....
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΟ 16-18/03/2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: