BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+10
seirios
Ernesto
pontiak
kimparis19
filologos
Galizianos
Hammer
Apostolis
prasinos
KAISARAS
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2009 12:12 pm

Για τον Ζαιρι,ειναι σαφεστατα πολυ καλος μπαλαδορος,δεν μπορει να πει κανεις το αντιθετο.Απλα πιστευω,μακαρια να βγω ψευτης,οτι δε θα αποτελεσει βασικη επιλογη του κετσπαγια
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2009 12:13 pm

ΤΡΕΜΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΕΞ pale pale pale pale pale
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.... affraid
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ...
ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ Ο ΛΕΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ.
ΕΚΤΟΣ ΤΑ + ΚΑΙ - ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ.
ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΜΕ 3.
ΕΙΝΑΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΓΙΑΥΤΟΝ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ.
ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.
ΑΦΟΥ Ο ΠΑΟ ΔΙΝΕΙ 4 ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ. ΕΓΩ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ. Wink
ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ. ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΗΔΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΚ-ΣΠΙΝΤΙ- ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ.
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΖΑΙΡΙ ΚΑΙ ΛΕΤΟ ΙΔΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ. ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ Ο ΖΑΙΡΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ.
ΠΡΙΝ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΛΥΩΝ ΛΟΓΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ.ΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. Wink
ΑΥΤΑ Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyWed Jun 24, 2009 10:25 pm

https://www.youtube.com/watch?v=x-o4lC0B44Q&eurl=http://troktiko.blogspot.com/2009/06/cisse.html&feature=player_embedded

ΤΖΙΜΠΡΙΛ ΣΙΣΕ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ?
ΕΤΣΙ ΛΕΓΕΤΑΙ.
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ, ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΦΙΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ, ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΤΟ 2006.
ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ REPLAY ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΚΟΚΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ.


ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΑΕΚ, Η ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ.
22ΧΡΟΝΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ, ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 130 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΑΕΚΤΖΗΣ, Κ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚ.
ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΤΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΑΥΤΟΣ Κ Ο ΡΙΚΚΑ ΥΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ, Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ ΜΕ 2 ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ.
Κ ΕΧΕΙ Κ ΤΟΝ ΕΝΣΑΛΙΒΑ, ΠΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΗΛΙΚΙΑ.
ΑΝ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΜΑΚΟΣ ΚΟΣΤΙΣΕ 860 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ Κ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 250 - 300, Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΑΕΚ ΤΟΝ ΠΕΛΕΤΙΕΡΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΣΤΗ ΛΑΝΟΥΣ ΡΗΤΡΑ 2,5 ΧΑΡΤΙΑ, Η ΟΠΟΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ 2, ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ Ο ΠΕΛΕΤΙΕΡΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΚΑΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ, Η ΑΕΚ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.
ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟ Κ ΠΗΡΕ ΤΟΝ 22ΧΡΟΝΟ ΕΛΛΗΝΑ ΠΑΙΧΤΗ.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΠΕΛΕΤΙΕΡΙ Κ ΜΑΚΟΥ ΝΑ ΕΠΕΛΕΓΕ ΤΟΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟ ?
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ.

lol! lol! lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyThu Jun 25, 2009 12:14 pm

Ρε παιδια,ο Σισε λλει για να ερθει δωθηκαν 8 χαρτια στη μαρσειγ και συνολικα με τα 2,5 που θα παιρνει καθε χρονο και με κατι μπονους κλπ θα παει στα 20 χαρτια.Ρε μιλαμε για λεφτα κι αυτοι τα δινουν λες και ειναι πετσετακια
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 9:57 am

Απο το σημερινό Goal:

"
«Τα 5 εκατ. δεν υπήρχαν ποτέ!»

Με θέματα την αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου και τη σύμβαση του προπονητικού κέντρου συγκλήθηκε η έκτακτη γενική συνέλευση της ΠΑΕ ΑΕΚ, με άλλα προέκυψαν οι σημαντικές ειδήσεις. Με πρώτο θέμα την περίφημη "ρήτρα" που υπήρχε για τον Κώστα Κατσουράνη και το ποσό που θα εισπράξει η Ενωση από τη μεταγραφή του στον Παναθηναϊκό. Ο Νίκος Θανόπουλος (φωτό) έκανε σαφές πως αυτή η ρήτρα δεν υπήρχε ποτέ επί της ουσίας, αφήνοντας σαφείς αιχμές κατά του Νικολαΐδη και της διασφάλισης των συμφερόντων της ΑΕΚ.

"Η ρήτρα που είχε τεθεί ήταν περισσότερο αποτρεπτική. Αλλά βάσει αυτής, δεν είχαμε καμία τύχη. Αυτός μας είπαν όσοι νομικοί ρωτήσαμε για το θέμα. Δεν προέβλεπε τίποτα για την ελευθερία του ποδοσφαιριστή. Αν πηγαίναμε στα δικαστήρια, θα τρώγαμε τρία χρόνια και δεν θα παίρναμε και τα λεφτά. Δράσαμε ακαριαία. Η Μπενφίκα είναι σοβαρό σωματείο και δεν ήθελε να σύρεται στη FIFA και ο Παναθηναϊκός κατάλαβε την τελευταία στιγμή τι πήγε να κάνει. Η ρήτρα αφορά την Μπενφίκα. Σε μεταγραφή 2 εκατ. ευρώ θα έπρεπε να παίρναμε 5 εκατ. Δεν γίνεται αυτό ποτέ" απάντησε ο πρόεδρος της ΠΑΕ στα ερωτήματα των μετόχων και συνεπικουρήθηκε από τον Ρόκκα που τόνισε: "Ποτέ η FIFA δεν θα επιδίκαζε 5 εκατ. ευρώ στην ΑΕΚ, αλλά μόνο ποσοστό επί της μεταγραφής".

Ο Δημήτρης Χατζηχρήστος επέμεινε και έλεγε πως θα έπρεπε να είχε διαψευστεί η ύπαρξη ρήτρας από τότε που εμφανίστηκε. "Καμία ομάδα στον κόσμο δεν θα έδινε 5 εκατ. Είναι ουτοπικό να το πιστεύει κάποιος αυτό. Πήραμε το 40% της μεταγραφής. Δεν μπορούσαμε να κάνουμε κάτι άλλο. Η ΠΑΕ πρέπει να παίρνει αποφάσεις για το καλό του συλλόγου. Είμαι εδώ από τους μετόχους γι’ αυτό το λόγο. Δεν απολογείται η ΠΑΕ σε κανέναν. Διασφαλίζει τα συμφέροντά της. Είναι μια επιχειρηματική απόφαση. Τα 5 εκατομμύρια δεν υπήρχαν ποτέ!" ήταν η ξεκάθαρη τοποθέτηση του Θανόπουλου.

Οσο για τα χρήματα που θα εισπράξει η ΑΕΚ, ο ακόλουθος διάλογος είναι απολαυστικός:

Χατζηχρήστος: "Τι γίνεται με τον Κατσουράνη; Κάθε μέρα πέφτουν τα λεφτά. Τελικά θα πάρουμε 870.000;".

Θανόπουλος: "Θα πάρουμε 900.000 ευρώ καθαρά, δηλαδή μικτά 1 εκατ. ευρώ".

Χατζηχρήστος: "Να τα πάρουμε γρήγορα, πριν μετανιώσουν και δεν γίνει η μεταγραφή". (σ.σ. lol! lol! lol! lol!)

Θανόπουλος: "Θα τα πάρουμε μόλις υπογράψει ο Κατσουράνης. Εχουμε πει πως θα τοποθετηθούμε επίσημα όταν τελειώσει αυτή η ιστορία".
"

suspect wrote:

α) 5 εκατ. ευρώ νταβατζιλίκι για τον Κατσουράνη είναι παρανοϊκό νταβατζιλίκι. Να πει κάποιος μαγκιά της ΑΕΚ που προσπάθησε να διασφαλίσει κάτι έτσι... Είναι; Είδες πόσο εύκολα παρακάμπτεται; Κανείς δε μπορεί να ζητήσει σε κανέναν το λόγο γιατί αφήνει ελεύθερο έναν παίκτη κι ας είναι Μέσι και Ρονάλντο μαζί... Εκατό λόγους μπορεί να επικαλεστεί... Όπως θα μπορούσε να πουληθεί αλλού και να τον πάρει ο Παναθηναϊκός από άλλον... Μεγαλύτερο ενδιαφέρον μπορεί να έχει να σκεφτείς το αν ο όρος αυτός απ'την αρχή της πλάκας και για το θεαθήναι, εν γνώσει τους φυσικά γιατί τόσο μαλάκες δε μπορεί να είναι... Εχει πολλές τρύπες το πράγμα... Και είναι παράλογο το νούμερο... εντελώς παράλογο. Οπότε;
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 10:48 am

κατι μου λεει πως θα εχουμε καταγγελια-κειμενο-κολαφο απο τον καισαρα,χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 11:18 am

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑ ΤΟΥ.
ΦΙΛΕ Suspect , Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΓΡΑΨΑ. Κ ΟΧΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ.
ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΟΡΟΣ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΑ 5 ΧΑΡΤΙΑ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ.

ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ, ΣΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ 15 ΦΟΡΕΣ, ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ, ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ ΠΟΤΕ. ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΡΗΤΡΑΣ, ΜΑΓΚΙΑ ΤΗΣ ΑΕΚ ΝΑ ΕΒΑΖΕ Κ 50 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ.
ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΒΑΖΕΙ ΥΨΗΛΗ ΡΗΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ.
ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Η ΡΗΤΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΥΨΗΛΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ. ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΠΕ ΔΗΛ Ο ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΘΕΣ?
ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ Η ΡΕΑΛ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΡΗΤΡΑ 1 ΔΙΣ ΕΥΡΩ Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked .
ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΘΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ?
ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΑΝ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΕΙ ΡΗΤΡΑ Π.Χ. 100 ΧΑΡΤΙΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΠΟΣΟ, ΠΧ ΣΤΑ 80 ?
ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΑΝ ΤΑ ΓΡΑΨΩ, ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΒΡΟΝΤΑ. ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΕΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΗΣ ΡΗΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ Κ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΕΒΛΕΠΕ ΤΠΤ ΑΝ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΜΕΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΜΕ ΛΑΜΟΓΙΑ.
ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ, Κ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟ, ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΟ ΜΕΤΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΟΝ ΝΤΑΒΑΤΖΗ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ, ΤΗΝ ΑΕΚ.
Κ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΠΧ ΑΠΟ ΑΕΚ Κ ΑΜΒΟΥΡΓΟ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ?
ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ.

ΣΤΟ ΠΑ Κ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΓΙΑ ΟΡΟ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ, ΔΕ ΔΙΝΕΙΣ 1 ΕΚΑΤ. ΕΥΡΩ.
ΧΑΡΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ Κ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΟΡΟ, Ο ΠΑΟ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ 1 ΧΑΡΤΙ ΣΤΗΝ ΑΕΚ.
ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ, ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΕΝΑ.
ΚΕΝΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΟΝΤΩΣ.
ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΝΟΜΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ, ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΔΗΛ., ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΗΚΕ Ο ΠΑΟ Κ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟ 1 ΧΑΡΤΙ.
ΤΟ '' ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ '' ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΡΗΤΡΑΣ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΕΧΕΙ ΚΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ ΤΟ 2006 ΠΙΘΑΝΗ ΚΟΜΠΙΝΑ, ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.


ΤΩΡΑ, ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Η ΑΕΚ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΑΝ Η ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΑΧΗ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕ 3 Η 13 ΧΡΟΝΙΑ, ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕ, ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΘΕΣΑ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ.
ΚΟΙΝΩΣ ΧΕΣΤΗΚΑ.
ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΑΕΚ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 11:31 am

Το νόημα αυτών που γράφω, αρμόδιος να το ερμηνεύσει ή να το εξηγήσει, (πόσο μάλλον να το καταλάβει...! ) είμαι εγώ και όχι εσύ... (ή κανείς) Όποιος δε μπορεί, μπορεί να με ρωτήσει, αντί να καταλαβαίνει αυτός τι έγραψα, καλύτερα από μένα που το έγραψα... και να μου δώσει να καταλάβω τι έγραψα! Αυτό είναι παγκόσμια αποκλειστική ικανότητα... Σε συγχαίρω!

Εσύ μπορεί να μου λες με μεγάλα γράμματα, αλλά εγώ έλεγα ότι κάποιοι κάποιους κοροϊδεύουν...
Ψάξε εσύ βρες... ή μάλλον άσε, περίμενε λίγο... προσπαθούν στην ομάδα σου να αποφασίσουν αυτά που σου έλεγα (άλλο που εσύ προφανώς τα ξέρεις καλύτερα κι απ'αυτούς) Razz
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 12:22 pm

suspect wrote:

1. Το νόημα αυτών που γράφω, αρμόδιος να το ερμηνεύσει ή να το εξηγήσει, (πόσο μάλλον να το καταλάβει...! ) είμαι εγώ και όχι εσύ... (ή κανείς)

2. Όποιος δε μπορεί, μπορεί να με ρωτήσει, αντί να καταλαβαίνει αυτός τι έγραψα, καλύτερα από μένα που το έγραψα... και να μου δώσει να καταλάβω τι έγραψα!

3. εγώ έλεγα ότι κάποιοι κάποιους κοροϊδεύουν...

4. προσπαθούν στην ομάδα σου να αποφασίσουν αυτά που σου έλεγα (άλλο που εσύ προφανώς τα ξέρεις καλύτερα κι απ'αυτούς) Razz


1. ONTΩΣ ΦΙΛΕ, ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΜΑΗ ΜΠΛΕ, ΤΟΝ ΙΟΥΝΗ ΚΟΚΚΙΝΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ. Κ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ.

2. ΜΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΤΠΤ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ, ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΕΚΑΝΕΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΠΤ.

3. ΕΣΥ ΕΛΕΓΕΣ 10, ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΣΤΟ 1, ΑΛΛΑ ΩΣ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ.
ΕΥΓΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

4. Ο ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ.
ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΟΤΙ Η ΡΗΤΡΑ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟΤΡΕΠΤΙΚΗ, ΣΤΟ ΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ.
ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ Η ΥΠΟΘΕΣΗ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 5 ΕΚΑΤ. ΔΕΔΟΜΕΝΗΣ ΤΗΣ ΛΑΜΟΓΙΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΟ. ΟΤΙ ΔΗΛ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΕΒΛΕΨΑΝ ΤΟ 2006 ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟ.


ΟΠΟΤΕ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΦΙΛΟΤΙΜΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ ΠΕΡΙ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.
Κ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ, ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ 100 ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 1:42 pm

KAISARAS wrote:
suspect wrote:

1. Το νόημα αυτών που γράφω, αρμόδιος να το ερμηνεύσει ή να το εξηγήσει, (πόσο μάλλον να το καταλάβει...! ) είμαι εγώ και όχι εσύ... (ή κανείς)

2. Όποιος δε μπορεί, μπορεί να με ρωτήσει, αντί να καταλαβαίνει αυτός τι έγραψα, καλύτερα από μένα που το έγραψα... και να μου δώσει να καταλάβω τι έγραψα!

3. εγώ έλεγα ότι κάποιοι κάποιους κοροϊδεύουν...

4. προσπαθούν στην ομάδα σου να αποφασίσουν αυτά που σου έλεγα (άλλο που εσύ προφανώς τα ξέρεις καλύτερα κι απ'αυτούς) Razz


1. ONTΩΣ ΦΙΛΕ, ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΜΑΗ ΜΠΛΕ, ΤΟΝ ΙΟΥΝΗ ΚΟΚΚΙΝΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟ. Κ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΖΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ.

2. ΜΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΤΠΤ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ, ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΕΚΑΝΕΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΠΤ.

3. ΕΣΥ ΕΛΕΓΕΣ 10, ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΣΤΟ 1, ΑΛΛΑ ΩΣ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ.
ΕΥΓΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

4. Ο ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ.
ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΟΤΙ Η ΡΗΤΡΑ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟΤΡΕΠΤΙΚΗ, ΣΤΟ ΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ.
ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ Η ΥΠΟΘΕΣΗ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 5 ΕΚΑΤ. ΔΕΔΟΜΕΝΗΣ ΤΗΣ ΛΑΜΟΓΙΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΟ. ΟΤΙ ΔΗΛ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΕΒΛΕΨΑΝ ΤΟ 2006 ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟ.


ΟΠΟΤΕ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΦΙΛΟΤΙΜΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ ΠΕΡΙ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.
Κ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ, ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ 100 ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.

Μαζί με τα προηγούμενά σου μεγάλα γράμματα, δε χρειάζεται κανένα άλλο σχόλιο... Άργησες, αλλά κατάλαβες ότι συμφωνούσαμε απ'την αρχή Smile
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 2:20 pm

ΜΕ ΑΠΟΣΤΟΜΩΣΕΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΑΤΡΑΝΤΑΧΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ.
ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΥΦΟ ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕΙ.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ, ΤΟΤΕ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ, Κ ΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ.

Κ ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ Suspect
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 7:58 pm

φιλαράκο

Πριν δυο μέρες, λύσσαγες για το τρομερό μου λάθος ήταν ότι έλεγα ότι η ρήτρα ήταν της πλάκας... Κι ας προσπαθούσα να πω ότι αυτό ήταν ενδιάμεσο σημείο και δεν ήταν αυτό το θέμα μου... Εσύ εκεί! Αυτό έλεγες και αυτό ξανάλεγες... Αφού έλεγα ότι η ρήτρα ήταν της πλάκας ήμουν μαλάκας για όλα... τέλος!

Ε, τώρα που ακόμα κι αυτό (που φώναζα ότι για μένα δεν ήταν καν η ουσία) βγαίνει και το λέει στα ίσα ο πρόεδρος τις ομάδας σου, άστο να πάει στο διάολο, αντί να συνεχίζεις εξυπνακισμούς περί μπλε πράσινων και κόκκινων, και τετράγωνων κύκλων και να λες και για ξεροκεφαλιά από πάνω.

Λυπάμαι που αυτά που γράφω, δεν είναι αυτά που προσπαθείς εσύ να θεωρείς ότι γράφω.
Αν αντί να βλέπεις εχθρούς και να επιτίθεσαι, μίλαγες, τώρα θα είχε βγει μια καλή συζήτηση...
Γι'αυτό και θα προτιμήσω για άλλη μια φορά να μιλήσω αντί να ψάξω να βρω τα δικά σου φάουλ.

Το πως εξελίχθηκε στην πορεία η ιστορία το ξέρουμε. Η συμφωνία είναι καλή και για τους δύο. Και για τους οπαδούς ακόμα: Για τους οπαδούς του ενός, η ομάδα του, τουλάχιστον, έκανε τη "φοβερή" κίνηση, σταμάτησε τη λαμογιά, και πήρε και λεφτά. Για τους οπαδούς του άλλου, η ομάδα του πήρε αυτό που ήθελε, και χέστηκαν αν θα πληρώσει την ΑΕΚ ή όχι.
Για τα περί λαμογιάς κλπ. Θεωρώ σχεδόν αδύνατο να τράβαγε ως το τέλος ο ΠΑΟ την πουστιά στην ΑΕΚ. Δυο ομάδες που έχουν καλές σχέσεις ανέκαθεν, δεν κάνουν τέτοια μεταξύ τους. Είναι λάθος, ακόμα κι αν είναι νόμιμο. Στον Ολυμπιακό θα έστεκε να την κάνει, στην ΑΕΚ όχι.
Γι'αυτό και έλεγα ότι είναι πολύ πιθανό να έχουν μιλήσει με την ΑΕΚ (και δεν είμαι παρανοϊκός να εννοούσα ότι είχαν συμφωνήσει με την ΑΕΚ να της κάνουν την πουστιά, όπως κάποιοι γάτοι κατάλαβαν...). Σ'αυτές τις δουλειές παίρνεις ένα τηλέφωνο και ρωτάς τι θέλουν γι'αυτό. Αν σου πουν κανα παλαβό νούμερο, τότε κάνεις το άλλο κόλπο, και τους αναγκάζεις να σου πουν λογικό νούμερο. Εκτός αν κάνεις απ'την αρχή το άλλο κόλπο χωρίς να μιλήσεις, ώστε πάλι να καταλήξεις στο να σου πουν κάτι λογικό.
Το αν είχε γίνει επαφή, μπορεί αργότερα να το μάθουμε, μπορεί και όχι. Το να μην το μάθουμε ή να διαψευστεί αν προκύψει, δε λέει απολύτως τίποτα...)

Ο Θανόπουλος είπε ότι οι δικηγόροι τους είπαν ότι στην καλύτερη, μετά από δυο τρία χρόνια να πάρουν ένα ποσοστό της μεταγραφής (δηλ τα 5 της ρήτρας στον κουβά...) και στη χειρότερη τίποτα. Εδώ έγραφε κι ο Καίσαρας αλλά κι ο Χρήστος, οτι στον ΠΑΟ οι δικηγόροι είπαν ότι δε μπορούσε να ξεφύγει και αναγκάστηκε... Εδώ έχουμε θέμα: Οι δικηγόροι και των δύο θέλουν κρέμασμα; Και οι δύο για τον αντίπαλο δουλεύουν; Κάποια απ'τις δύο γνώμες δικηγόρων δεν ισχύει, και δε νομίζω ότι είναι η δεύτερη...

Γνώμη μου: Δε νομίζω ότι ο ΠΑΟ εξαναγκάστηκε, ούτε ότι η παρένθεση Ένχελαρ έγινε για τη ρήτρα του Κατσουράνη αλλά γιατί σίγουρα θα τον ήθελε ο ΤενΚάτε. Απλώς έγινε ένα κανονικό επιχειρηματικό παιχνίδι που τους βγάζει όλους κερδισμένους.

Τώρα βέβαια, μπορεί να μην είναι κι έτσι, κι απλώς οι γελοίοι και άχρηστοι υπεύθυνοι του ΠΑΟ, να μη μπορούν να σταυρώσουν μια μεταγραφή...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 9:53 pm

ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΕ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΕ ΚΟΥΦΕ.

ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΥΦΟ ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕΙ.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ, ΤΟΤΕ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ, Κ ΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΑΝ ΒΡΩ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ Κ ΤΟΝ ΚΛΩΤΣΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΠΟΔΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΩ ΕΝΑΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΤΖΙΜΠΡΙΛ ΣΙΣΕ, ΠΑΡΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ.

ΟΠΟΤΕ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΣΟΥ, ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.
ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ, ΟΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΙ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΝ. ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΔΕ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ Η ΡΗΤΡΑ, ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ, ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΠΕΤΑΕΙ Ο ΓΑΪΔΑΡΟΣ ? ΠΕΤΑΕΙ.
1 ΧΑΡΤΙ ΠΗΡΕ Η ΑΕΚ ΛΟΓΩ ΜΙΑΣ ΡΗΤΡΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ? ΑΦΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ Ο Suspect , ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΑΙ.


ΠΟΥ ΣΑΙ ΚΥΡΙΕ Suspect .
ΑΥΤΗ Η ΡΗΤΡΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ, ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ, ΕΑΝ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΤΟ ΧΑΛΙ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ, ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΕΤΡΕΠΕ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΦΕΤΟΣ.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕΣ.
ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΠΕ Ο ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟ ΤΩΝ ΠΑΤΕΡΑ Κ ΑΝΤΩΝΙΟΥ.
Κ ΔΕ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΡΕΛΑ.
ΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΗΤΑΝ Ο ΕΥΡΩΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ, ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ 1 ΧΑΡΤΙ ΜΗΠΩΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΚΟΜΑ, Κ ΟΡΘΩΝΕ ΤΟ ΑΝΑΣΤΗΜΑ, Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΔΕ ΘΑ ΣΥΝΑΙΝΟΥΣΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΤΕΡΑ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ.

ΑΥΤΑ Κ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyFri Jun 26, 2009 10:32 pm

KAISARAS wrote:
ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΕ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΕ ΚΟΥΦΕ.

ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΥΦΟ ΔΕΝ ΟΔΗΓΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕΙ.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ, ΤΟΤΕ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ, Κ ΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΑΝ ΒΡΩ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ Κ ΤΟΝ ΚΛΩΤΣΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΠΟΔΙ Κ ΝΑ ΓΙΝΩ ΕΝΑΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΤΖΙΜΠΡΙΛ ΣΙΣΕ, ΠΑΡΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ.

ΟΠΟΤΕ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΙΕΣ ΣΟΥ, ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.
ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ, ΟΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΙ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΝ. ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΔΕ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ Η ΡΗΤΡΑ, ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ, ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΠΕΤΑΕΙ Ο ΓΑΪΔΑΡΟΣ ? ΠΕΤΑΕΙ.
1 ΧΑΡΤΙ ΠΗΡΕ Η ΑΕΚ ΛΟΓΩ ΜΙΑΣ ΡΗΤΡΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ? ΑΦΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ Ο Suspect , ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΑΙ.

Στους προέδρους σου, τό'πες; Γιατί άλλα φέρονται ότι είπαν...

ΠΟΥ ΣΑΙ ΚΥΡΙΕ Suspect .
ΑΥΤΗ Η ΡΗΤΡΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ, ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ, ΕΑΝ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΗΣ ΤΟ ΧΑΛΙ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ, ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΕΤΡΕΠΕ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΦΕΤΟΣ.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕΣ. Τον είδα όμως... κι οι δικοί σου το τσιμπάνε το δωράκι το απαραίτητο... Πώς το είπε ο Χατζηχρήστος; "Να τα πάρουμε γρήγορα, πριν μετανιώσουν και δεν γίνει η μεταγραφή"... ΜΕΓΑΛΕΙΟ!
ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΙΠΕ Ο ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟ ΤΩΝ ΠΑΤΕΡΑ Κ ΑΝΤΩΝΙΟΥ.
Ναι, δεν είναι ο ΠΑΟ των ηλιθίων... Γι'αυτό και μετά είπε και κάτι άλλα καλά ο μεγιστοτεράστιος Θανόπουλος για το Σισέ και ακόμα τρέχει να τα μαζέψει...
Κ ΔΕ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΡΕΛΑ.
ΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΗΤΑΝ Ο ΕΥΡΩΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ, ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ 1 ΧΑΡΤΙ ΜΗΠΩΣ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΚΟΜΑ, Κ ΟΡΘΩΝΕ ΤΟ ΑΝΑΣΤΗΜΑ, Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΔΕ ΘΑ ΣΥΝΑΙΝΟΥΣΕ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΤΕΡΑ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ.
Ανοιχτές πόρτες παραβιάζεις, αυτό τό'γραψα μόλις πριν. Αν ήταν ο Ολυμπιακός, ούτε θα έπαιρνε, ούτε θα του έδιναν κανένα χαρτί, αλλά ΙΣΩΣ να του είχαν κάνει τη λαμογιά για να τσούξει, και όπως επί λέξει είπε ο πρόεδρός σου, να πολέμαγε 2-3 χρόνια ΜΗΠΩΣ και πάρει ένα ποσοστό από τη μεταγραφή... Αλλά δεν είναι ο Ολυμπιακός, είναι η φίλη ΑΕΚ με την οποία δεν έχουν κανένα λόγο να σφάζονται.
ΑΥΤΑ Κ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
ΤΣΑΟ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySat Jun 27, 2009 11:06 am

Επειδη ειδα οτι η δηλωση θανοπουλου δημιουργησε αντιδρασεις.Ο Θανοπουλος αν καταλαβα καλα εγω αφησε αιχμες για τον κοντο.Οχι γιατι εβαλε τη ρητρα,αλλα γιατι η ρητρα που εβαλε ηταν οτι να ναι.Εβαλε ρητρα με στην ομαδα και οχι στον παικτη.Το ποσο δεν μπορει να το κρινει κανεις.Τοσο γουσταρε τοσο εβαλε,αν θες ελα παρτον.Απλα εγινε η μαλακια και μπηκε η ρητρα με τροπο τετοιον που θα πορουσε να κρεμασει την ομαδα.Κι αυτο θα μπορουσε να γινει μεσω δικαστηριων και μονο.Δηλαδη αυτο το "ευκολο" που ελεγες φιλε βαζελε δεν ειναι και τοσο ευκολο.
Τη συγκεκριμενη στιγμη η ΑΕΚ θα επρπε να παει στα δικαστηρια και μετα απο τρια χρονια να ξερει αν δικαιουται η οχι χρηματα.
Δυστυχως η κατασταση στην ΑΕΚ ειναι τετοια που εχει αμεση αναγκη απο ρευστο γι αυτο και εγινε οτι εγινε και γι αυτο και δεν εγινε ποτε κινηση της αεκ για τον παικτη.,

Συνεχιζω να διθαφωνω μαζι σου στο οτι η ρητρα των πεντε χαρτιων ηταν εξωπραγματικη.Μιλαμε για τον μεγαλυτερο συγχρονο Ελληνα ποδοσφαιριστη και η ρητρα ειναι φυσιολογικοτατη.Δυστυχως ομως,η τοτε διοικηση της αεκ δεν μπορουσε να μαθει πως ακριβως επρεπε να πραξει με τα αποτελεσματα να ειναι γνωστα.

Απο κει και περα και για να λλαξουμε λιγο θεμα,ο ΠΑΟ κατα την αποψη μου εχει κανει πολυ καλες κινησεις,αλλα προσωπικα πιστευω πως θελει να κανει δυο μεταγαφες ακομα στην αμυνα.Θεωρω αστειο ν διαθετεις τοσα λεφτα και να παιζεις με βυντρα και σαριεγκι πισω.Παρε ενα δεξι μπακ κι ενα ακομα στοπερ,τον καντε δεν τον ξερω εγω, και φτιαξε ομαδαρα,οχι για την Ελλαδα αλλα και για την Ευρωπη.

Ο Κομπωτης θελει λεει ενα χαρτι για τον λεοναρτνο.Σιγα ρε,άπλα που θες κι ενα χαρτι.
Στο φιναλε τον κλεινω το χειμωνα και μενεις με το πουλι στο χερι.Μπρουκλη,ε μπρουκλη
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySat Jun 27, 2009 12:59 pm

Χρήστο
Σωστά το λες ότι το Ντέμη κατηγορούν ότι η ρήτρα ήταν ότι νά'ναι. Και βέβαια, αν ήταν σε συμφωνητικό με τον παίκτη θα ήταν αξεπέραστη χωρίς τη συμφωνία της ΑΕΚ. Μόνο που θα έπρεπε να το υπογράψει αυτό τότε ο παίκτης, και νομίζω ότι δε θα το υπέγραφε ποτέ γιατί ουσιαστικά θα υπέγραφε καταδίκη να κρέμεται απ'τα @@ της κάθε διοίκησης της ΑΕΚ για το αν θα γυρίσει στην Ελλάδα ποτέ. Το να υπογράψεις μια τεράστια ρήτρα όταν πηγαίνεις σε μια ομάδα στέκει, γιατί ακόμα κι αν η ομάδα θελήσει να σε κρατάει ενώ δε θες, κάποτε θα τελειώσει το συμβόλαιό σου. Το να υπογράψεις όμως τέτοιο πράγμα φεύγοντας, δε στέκει. Κι η ΑΕΚ είχε ακόμα μεγαλύτερα ζόρια και μικρότερη προοπτική να γίνει πλούσια σύντομα τότε, απ΄ότι ακόμα και σήμερα. Οπότε ούτε κι αν σε πιάσει το πολύ καλό σου και πεις ότι τώρα δε μπορεί, αλλά σε δυο χρόνια θα φυσάει και θα είμαι εντάξει, δεν το κάνεις.
Για μένα ούτε ο Ντέμης έκανε καμιά τεράστια γκάφα. Στο φινάλε μια μεταγραφή κάνεις που αναγκάζεσαι κιόλας, δε σημαίνει ότι μπορείς να κάνεις και συμφωνίες που να μπορείς να πηδήξεις όλη τη γη. Το πρόβλημά τους και τότε ήταν κυρίως επικοινωνιακό. Έχοντας ένα φορτηγό ζόρια, έπρεπε να πάρουν λεφτά δίνοντας τον Κατσουράνη (και επιπλέον να μην τον εμποδίσουν να κάνει ένα βήμα μπροστά), αλλά έπρεπε ταυτόχρονα να χρυσώσουν και λίγο το χάπι στους οπαδούς, που ελάχιστα ενδιαφέρονται για την επιχειρηματική πλευρά. Δε νομίζω ότι και τότε δεν ήξεραν ότι η υπόθεση έχει τρύπες, αλλά δε νομίζω ότι είχαν και πολλές λύσεις. Μια εντυπωσιακή ρήτρα για την Ελλάδα θα ακουγόταν καλύτερα στους οπαδούς απ'ότι ένα ποσοστό μεταπώλησης. (Εδώ μπορείς να ρωτήσεις και γιατί ρε παιδιά όχι ένα ποσοστό μεταπώλησης σε οποιονδήποτε αλλά τρύπιος περιορισμός μόνο για την Ελλάδα; )
Σήμερα βολεύονται κατηγορώντας το Ντέμη, και όλα καλά κι έχουμε να λέμε... Σ'ένα κανονικό μαγαζί όλο αυτό θα ήταν οκ και μια χαρά μπίζνα, σ'ένα ποδοσφαιρικό έχεις το θέμα των οπαδών να χειριστείς...
Το αν ήταν λίγο ή περισσότερο ή πολύ εύκολο είναι σχετικό. Όταν λέει ο Θανόπουλος ότι αν τους την έκαναν, θα έπρεπε να πάει η ΑΕΚ στα δικαστήρια για χρόνια για να πάρει το πολύ πολύ απλώς ένα ποσοστό της μεταγραφής και ΑΝ, εμένα αυτό μου λέει "εύκολο".
Όχι όμως σωστό. Τη γνώμη μου για το θέμα την είπα. Θα ήταν μεγάλο λάθος του Παναθηναϊκού να κάνει αυτή την πουστιά στην ΑΕΚ (εκτός ίσως αν η ΑΕΚ αποφάσιζε να ζητάει παπάδες) και δεν πιστεύω ότι θα το έκανε. Έπαιξαν και οι δύο σωστά ένα παιχνίδι που καταλήγει σε μια δίκαιη λύση.

Στο άλλο, τι να πεις... Οπαδοί... Μια μέρα είναι όλοι άχρηστοι κι ο Αντωνίου πρέπει να καεί στο Σύνταγμα, και μετά από τρεις μέρες είναι θεοί... Σαφώς και χρειάζεται κι άλλους, αλλά τουλάχιστον τώρα όταν λένε ότι ψάχνουν, μπορείς να έχεις εμπιστοσύνη ότι το εννοούν.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySun Jun 28, 2009 1:07 am

Κωστα διαφωνω στο εξης.Πιστευω πως οντως η ρητρα υπογραφτηκε λαθος λογω απροσεξιας και αγνοιας ισως.Ο παικτης αν διαβασες και τις δηλωσεις του ηθελε να ερθει στην ΑΕΚ αλλα η ΑΕΚΛ δεν κιμηθηκε.Αρα το να υπογραψει μια ρητρα να μην παει σε παο και οσφπ δε νομιζω οτι θα τον χαλουσε.Απο κει και περα η τοτε διοικηση εχω την εντυπωση πως θελησε να κανει απλησιαστο τον κατσουρανη για τους αλλους δυο κι ισως ειναι και λογικο γιατι απο τη μια δε μπορει να στερησει απο εναν παικτη να κανει ενα βημα παραπανω στην καριερα του,απο την αλλη ομως δε θα ηθελε να τον δει απεναντι της.
Σημερα ο Κατσουρανης ηθελε να επιστρεψει στην ελλαδα και η ΑΕΚ θα μπορουσε να τον παρει αν ηθελε,αλλα δεν ηθελε.Καλα εκανε το παιδι και πηγε στον ΠΑΟ και ειμαι σιγουρος οτι και παλι θα ειναι απο τους καλυτερους στο πρωταθλημα.Κατα τη γνωμη μου,οπως προειπα,ειναι μακραν ο καλυτερος και πιο πληρης ελληνας ποδοσφαιριστης.
Και σκεψου οτι πηρες εναν ποδοσφαιριστη ο οποιος θα κανει αυτο ακριβως που δεν μπορει να κανει ο ζιλμπερτο.Πολλα χιλιομετρα.Απο το κεντρο και μπροστα εισαι φωτια,αλλα μπαζεις πααααρα πολυ πισω το ξαναλεω.Την ωρα που ο ολυμπιακος την εχει δει τη δουλεια και χτιζει δυνατη αμυνα.Αν εξαιρεσεις το αριστερο ακρο ο ολυμπιακος εχει καλη αμυνα πλεον
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySun Jun 28, 2009 10:54 am

Η διαφωνία στο πρώτο θα παραμείνει... Για σκέψου το... Ποιος παίκτης θα φόραγε τέτοια αγχόνη από "αγάπη", και ακόμα περισσότερο όταν σε θέση ισχύος είναι αυτός; Δε δίνεις το χώρο στον κάθε επόμενο πρόεδρο, αν στραβώσει (ακόμα κι αν θα ήταν απόλυτα βλακώδες και ασύμφορο εκ μέρους του - Ο Βαρδινογιάννης κάποτε έκοψε τη μπάλα στον παιχταρά Γεωργακόπουλο επειδή έτσι του καύλωσε...), να μη μπορέσεις να ξαναπαίξεις στην Ελλάδα. Αν έχεις εσύ την ανάγκη και παρακαλάς, εντάξει. Αλλά όχι να το δώσεις, έτσι, χωρίς λόγο. Άλλο σας σέβομαι, σας εκτιμώ και θα σας προτιμήσω, άλλο πέφτω μόνος μου στα 4 σας δίνω το λουράκι μου και κουνάω την ουρά.

(Προσωπικά βρίσκω τραγικό και το ότι βγαίνουν ένα καράβι τσάμπα μάγκες και βρίζουν το Ντέμη, όταν τότε οι σωτήρες έτρεχαν μακριά χωρίς καν να κοιτάνε πίσω)

Και βέβαια σήμερα στην ΑΕΚ θα γύριζε αν η ΑΕΚ μπορούσε. Γι'αυτό και είναι γελοίο να βγαίνουν και να φωνάζουν για προδοσίες.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySun Jun 28, 2009 11:14 am

Οχι ρε συ ποια προδοσια.Προδοσια θα ηταν να εκανε προταση και η αεκ κι αυτος να πηγαινε στον παο.Αφου ηθελε να ερθει καλα εκανε,μηντρελαθουμε κιολας
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySun Jun 28, 2009 1:15 pm

suspect wrote:
Η διαφωνία στο πρώτο θα παραμείνει... Για σκέψου το... Ποιος παίκτης θα φόραγε τέτοια αγχόνη από "αγάπη", και ακόμα περισσότερο όταν σε θέση ισχύος είναι αυτός; Δε δίνεις το χώρο στον κάθε επόμενο πρόεδρο, αν στραβώσει (ακόμα κι αν θα ήταν απόλυτα βλακώδες και ασύμφορο εκ μέρους του - Ο Βαρδινογιάννης κάποτε έκοψε τη μπάλα στον παιχταρά Γεωργακόπουλο επειδή έτσι του καύλωσε...), να μη μπορέσεις να ξαναπαίξεις στην Ελλάδα. Αν έχεις εσύ την ανάγκη και παρακαλάς, εντάξει. Αλλά όχι να το δώσεις, έτσι, χωρίς λόγο. Άλλο σας σέβομαι, σας εκτιμώ και θα σας προτιμήσω, άλλο πέφτω μόνος μου στα 4 σας δίνω το λουράκι μου και κουνάω την ουρά.

(Προσωπικά βρίσκω τραγικό και το ότι βγαίνουν ένα καράβι τσάμπα μάγκες και βρίζουν το Ντέμη, όταν τότε οι σωτήρες έτρεχαν μακριά χωρίς καν να κοιτάνε πίσω)

Και βέβαια σήμερα στην ΑΕΚ θα γύριζε αν η ΑΕΚ μπορούσε. Γι'αυτό και είναι γελοίο να βγαίνουν και να φωνάζουν για προδοσίες.


ΤΑΠΑΙΞΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ.....

Ο ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΑ @@@ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΕΝΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΠΩΣ ΠΧ Ο ΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΗΤΑΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΟ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΜΕΞΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΠΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΓΚΝΕΡ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΥΜΑΤΕ Very Happy
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySun Jun 28, 2009 2:30 pm

Ε πως δεν το θυμαμαι ρε Μητσο,σαν σημερα το θυμαμαι,ασε μου ειχε κοστισει αυτο το περιστατικο lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySun Jun 28, 2009 2:47 pm

τι του λες ρε δημήτρη του εμβρύου; lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySun Jun 28, 2009 4:02 pm

ΤΟ ΑΝ ΘΥΜΑΣΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΩΣΤΗ ,ΤΟ 1981 82 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΥΤΕ ΣΠΕΡΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΧΙ ΕΜΒΡΥΟ lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptySun Jun 28, 2009 7:28 pm

Οχι σπερμα ημουν,με ειχε και με επεξεργαζοταν ο πατερας μου για να βγαλει ενα διαμαντι.Ε και το βγαλεε...... lol! lol!
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 EmptyWed Jul 01, 2009 10:15 am

Ισχυρό… σοκ θα πρέπει να δέχθηκε χθες το βράδυ ο Βιτόλο μετά την συνάντηση που είχε με τον πρόεδρο της Ράσιγκ Σανταντέρ Φρανσίσκο Περνία. Ο λόγος; Οι απαιτήσεις του Περνία για να αφήσει ελεύθερο τον Ισπανό φθάνουν στα 2εκ. Ευρώ. Ο Βιτόλο ζήτησε να μείνει ελεύθερος όμως ο πρόεδρος της Σανταντέρ ήταν κάθετα αντίθετος ζητώντας του αυτό το ποσό για να συμβεί αυτό. Ο Βιτόλο παρότι δεν αγωνιζόταν στην Σανταντέρ και μάλιστα έχει να παίρνει χρήματα από τους συλλόγους που αγωνίστηκε ως δανεικός αλλά και από την Ράσιγκ, καλείται και να… πληρώσει τον Περνία! Ο Ισπανός ποδοσφαιριστής πρότεινε στον πρόεδρο της Σανταντέρ να χαρίσει κάποια από τα οφειλόμενα χρήματα προκειμένου να πάρει την ελευθερία του όμως κάτι τέτοιο δεν έγινε δεκτό. Στον ΠΑΟΚ αναμένουν τις εξελίξεις καθώς όπως είναι γνωστό υπάρχει προσύμφωνο με τον παίκτη.


ΤΙ ΚΡΙΜΑ............. παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 7 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 7 of 40Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: