BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+10
seirios
Ernesto
pontiak
kimparis19
filologos
Galizianos
Hammer
Apostolis
prasinos
KAISARAS
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 3:15 am

Ernesto wrote:

δεν θεωρώ οτι του φταίει σε τπτ η διατησια του ΠΑΟΚ σήμερα... Δεν τον γάμησε η διατησία... Ναι οκ μπορεί να έπαιξε λίγο έδρα, αλλά μήπως αυτό δεν είναι κλασικό σε ντέρμπι?
Και να σου πω και κάτι? Μην ξεχνάμε οτι ΑΥΤΟΣ ήταν που έδωσε στέγη στον κολητό του και άρχοντα της παράγκας του Γκαγκάτση και τώρα μου είναι ο θιγμένος? Ρε ουστ...


ΟΚ, ΜΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΜΑΤΣ ΝΤΕΡΜΠΙ, ΑΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΙΣ ΦΑΝΕΛΕΣ ΤΟΥ αρης Κ ΤΟΥ παοκ , Κ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙΣ Κ ΒΑΛΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ οσφπ Κ ΤΟΥ παο ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ, Κ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΣΠΑΘΑ, ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?
ΚΟΙΤΑΞΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ Κ ΑΠΑΝΤΗΣΕ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΥΨΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.
ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙΣ ΓΙΑΝΝΗ Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΑΓΚΑΤΣΗ.
ΝΑΙ, Ο ΤΕΟ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ.
ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ. ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΟΜΩΣ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΔΙΩΧΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ.
ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣ ΤΙ Η ΜΟΜΦΗ ?
ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΟΥΔΕΙΣ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ. Ο ΤΕΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΕ ΤΗ ΜΛΚΙΑ.
Κ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΟΥ παοκ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΤΟΝ ΓΚΑΓΚΑΤΣΗ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΓΙΟ, ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΡΟΤΟΥΜΕ ΤΟΝ παοκ , ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΝ ΛΟΙΔΩΡΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 3:19 am

Πολύ καλό βαθμό βάζει στον Ηλία Σπάθα, ο παρατηρητής διαιτησίας του αγώνα Αρη-ΠΑΟΚ, Γιώργος Μπίκας.

Αντιρρήσεις έχει μόνο για...

τον πειθαρχικό έλεγχο του Πειραιώτη ρέφερι, θεωρώντας ότι θα μπορούσε να αποβάλει και δύο παίκτες του Αρη (Κάμπορα-Γκαρσία).

Ένα λάθος καταλογίζει και στον βοηθό διαιτητή Τρύφωνα, ο οποίος υπέδειξε σε θέση οφ-σάϊντ τον Μουσλίμοβιτς."

http://dikisports.blogspot.com

Suspect Suspect Suspect Suspect
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 3:25 am

Ernesto wrote:

Ο ΠΑΟΚ λέω οτι λύγησε γιατί πολύ απλά πες μου εσύ μια φάση που έκανε σε όλο το ματς... Για να πούμε ρε παιδί μου οτι το πάλεψε το ματς... Και για τον Σάντος δεν λέω οτι είναι ηττοπαθής... Αλλά ο τρόπος που έχει στήσει τον φετινό ΠΑΟΚ είναι συγκεκριμένος... Δεν τρώει γκολ και από κει και πέρα αν βάλει καλώς... Και του έχει βγει γιατί έχει και έναν Ίβιτς που κάνει σούπερ χρονιά, ένα Βιερίνια που κάνει σούπερ χρονιά κλπ κλπ... Αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι η ομάδα που θα σε πνήξει...
Εγώ μέσα στο γήπεδο αν δεν ήξερα ποιοι παίζουν και με τι στόχους ο καθένας άνετα έλεγα οτι ο Άρης είναι αυτός που χτυπάει το πρωτάθλημα και όχι ο ΠΑΟΚ...

ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ ?
ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Ο ΑΡΗΣ ΝΙΚΗΣΕ ΔΙΚΑΙΟΤΑΤΑ.
ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑΡΕΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ Κ ΒΑΖΟΥΝ 3 ΓΚΟΛ.
ΔΗΛ Η ΡΕΑΛ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑΡΑ ΦΕΤΟΣ ? ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΣ ΤΡΩΕΙ ΓΚΟΛ ?
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΜΥΝΑ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ Η ΕΠΙΘΕΣΗ.
Κ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ παοκ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΕΧΕΙ, ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΣΑΝΤΟΣ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΤΟΥ παο ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ (ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΛΕΟΝ geek ) ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΙΣΕ. Κ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΜΟΥΣΛΙ.
ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΣΑΝΤΟΣ ΛΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΙΒΙΤΣ Κ Ο ΒΙΕΡΙΝΙΑ.
ΔΗΛ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ? ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ, ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ Κ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.
ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ?
ΤΠΤ ΔΕ ΛΕΕΙ.
Κ ΣΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΣΙΣΕ, ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ -10 ΤΩΡΑ. ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ?
ΟΧΙ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΣΙΣΕ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ παο

ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΡΕΑΛ - ΛΥΩΝ, ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΤΟ ΝΤΟΥΚΟΥ.
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ, ΚΑΤΑΛΑΒΕ.

Υ.Γ. ΞΑΝΑΛΕΩ, ΟΣΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΠΑΘΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΤΠΤ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ αρης .
ΕΤΥΧΕ Κ ΕΓΙΝΑΝ ΣΕ ΜΑΤΣ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΝ αρης , ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ παοκ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.

Υ.Γ.1. ΑΝ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ παοκ , ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΝΑ ΣΙΣΕ, ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΝΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ''ΑΝ'', ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 3:28 am

pontiak wrote:
Πολύ καλό βαθμό βάζει στον Ηλία Σπάθα, ο παρατηρητής διαιτησίας του αγώνα Αρη-ΠΑΟΚ, Γιώργος Μπίκας.

Αντιρρήσεις έχει μόνο για...

τον πειθαρχικό έλεγχο του Πειραιώτη ρέφερι, θεωρώντας ότι θα μπορούσε να αποβάλει και δύο παίκτες του Αρη (Κάμπορα-Γκαρσία).

Ένα λάθος καταλογίζει και στον βοηθό διαιτητή Τρύφωνα, ο οποίος υπέδειξε σε θέση οφ-σάϊντ τον Μουσλίμοβιτς."

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΔΟΘΗΚΑΝ.
ΔΗΛ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ, ΘΑ ΤΟΥ ΔΙΝΑΝΕ ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΕΙ Κ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ?
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ. ΒΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ, ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΩΡΙΝΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ.
ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 3:38 am

ΑΑΑααα και για τον Αρη που ειπε πριν ο γιαννης. Τον Αρη τον εβλεπες και γουσταρες παλια.Εμενα οσες φορες τον ειδα δε μ'αρεσε. Πολυ κουραστικος μου φανηκε, γυρω-γυρω απο την περιοχη και ολοι φοωβουνται να κανουν σουτ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 2:47 pm

ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ CONTRA.

ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ 2-0 (Σπάθας, Τρύφωνας, Σωτηρόπουλος)

Ο βαθμός δυσκολίας του ντέρμπι στο "Κλεάνθης Βικελίδης" ήταν υψηλός. Μπήκαν, όμως, δύο καθαρά γκολ, ενώ ο Σπάθας έδωσε και ένα πέναλτι για το οποίο δεν χωρά συζήτηση. Ωστόσο, στον πειθαρχικό έλεγχο κράτησε μια στάση που μόνο σε 50-50 δεν παραπέμπει και είναι απορίας άξιο πώς μοίρασε με ευκολία κάποιες κάρτες και έκλεισε τα μάτια σε άλλες που ήταν κλασσικές περιπτώσεις. Ακόμη και η κίτρινη που έβγαλε στον Γκαρσία δευτερόλεπτα(!) μετά το σφύριγμα της έναρξης, κρίνεται μάλλον υπερβολική. Ακόμη και στο πέναλτι που έδωσε, δεν φάνηκε να υπάρχει κάποιος λόγος για να βγάλει και κάρτα στον Κοντρέρας.
Και αυτά ήταν τα πταίσματα, διότι ο Πειραιώτης ρέφερι έκανε και... χοντράδες. Απέβαλλε τον Βιεϊρίνια και τον Σνάουτσνερ πολύ εύκολα, ενώ θα μπορούσε να αποφύγει τουλάχιστον τη μία από τις δύο κίτρινες κάρτες που έδειξε στον καθένα, μιας και δεν είναι όλα τα μαρκαρίσματα για κάρτα.
Είδαμε, λοιπόν, τον Σπάθα να επιδεικνύει σχολαστικότητα και αυστηρότητα, πράγμα που δεν είναι απαραιτήτως κακό, φτάνει όμως να τηρεί αυτή τη στάση σε όλες τις περιπτώσεις. Διότι την ίδια στιγμή, δεν έβγαλε δεύτερη κίτρινη στον Κάμπορα (ούτε καν φάουλ) για τη σκαριά στον Σνάουτσνερ. Επίσης δεν έβγαλε κίτρινες στο Ναφτί για το μαρκάρισμα στον Γκαρσία, στον Κάλβο για μαρκάρισμα στον Ίβιτς, άλλη κίτρινη στο Ναφτί για μαρκάρισμα στον Βιεϊρίνια, στον Αράνο για μαρκάρισμα επίσης στον Βιεϊρίνια, στο Νασούτι για μαρκάρισμα στον Ίβιτς, αλλά και στον Μουσλίμοβιτς για μαρκάρισμα στο Νασούτι.
Μια συμπεριφορά αλλοπρόσαλλη από τον Πειραιώτη ρέφερι, που δεν είναι κάτι άλλο παρά μια συνέχεια της πολύ μέτριας φετινής χρονιάς που διανύει. Χρονιά, κατά την οποία η ΕΠΟ του έκανε την τιμή να τον χρήσει διεθνή…

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΑΘΑ.

Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΕΚΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ.
Ο ΓΙΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ Κ ΠΡΟΤΙΜΑ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΛΥΒΙΑ.
ΧΘΕΣ ΑΝΕΤΕΙΛΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ Η ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.
ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΖΕΤΑΙ Ο ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΜΑΣ, ΕΙΧΑΜΕ ΧΘΕΣ Κ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ.
ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΟΛΙΟΣ Κ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΑΛΛΙΩΣ.
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ, ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙ Κ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.
ΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΙ ΜΕ ΘΕΙΟ Κ ΘΩΜΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΟΡΙΟ. ΓΑΜΟΥΣΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥΣ.
ΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΚΤ. ΤΟ ΑΦΗΣΑΝ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ. Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΒΓΗΚΕ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ, ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ. ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΟΥΛΕΣ (ΒΛΕΠΕ ΣΠΑΘΑΣ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ηρα - παοκ ). Ο παοκ ΕΚΕΙ, ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΑΠΤΟΗΤΟΣ.
ΧΘΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ. ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΠΡΟΞΕΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ. ΟΚ, ΧΑΝΕΙ Ο ΚΑΚΙΣΤΟΣ παοκ 2-0 ΧΘΕΣ.
ΤΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΡΕ ΜΛΚ ΣΠΑΘΑ ?
ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ Question
ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΧΘΕΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ Ο παοκ .
ΗΘΕΛΑΝ ΤΑ 2 ΚΕΦΑΛΙΑ (ΠΑΤΕΡΑΣ - ΜΑΡΦΙΝ) ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΑΤΟ ΜΗΝΥΜΑ. Κ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ.

ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΡΕΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ. Κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.
ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ.
ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΟΙ ΤΟΥ παοκ Κ ΤΟΥ αρης , ΟΤΙ Ο ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ, ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 3:09 pm

1.ΕΓΩ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Wink ΠΕΣΤΕ ΤΑ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ.
2. ΠΡΙΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΓΡΑΦΕΙΣ: ''ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΤΗΛΗ''.
ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ.. Laughing ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΑΝΘΥΠΟΒΟΛΗΣ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗΣ ΘΕΣΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ... Laughing Laughing Laughing
ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΥΜΦΩΝΩ.
3. ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΑΙ ΜΑΝΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.
ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΝΕΑ ΠΑΡΑΓΚΑ ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝ ΓΕΝΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΤΟΥΤΟ.
ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΑΝΟΥΡΙΑΣΕΙΣ, ΝΑ ΣΕ ΠΕΙ ΟΧΙ, ΠΩΣ, ΤΙ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΥΤΑ ΕΔΩ, ΚΛΠ ΠΟΥ ΨΟΦΑΣ.
ΕΛΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ.
ΕΣΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΑΓΚΑ ΚΟΚΚΑΛΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.
ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΑΦΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΤΣΙΤΩΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
ΠΡΟΤΑΣΗ: ΝΑ ΣΤΕΙΕΛΕΙΣ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ. Laughing Laughing Laughing Laughing
ΣΕ ΝΙΩΘΩ...ΣΕ ΓΑΜΗΣΕ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΑΡΑΓΚΑ... Laughing Laughing Laughing Laughing
lol! lol! lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 3:22 pm

Hammer wrote:

2. ΠΡΙΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΓΡΑΦΕΙΣ: ''ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΤΗΛΗ''.
ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ.. Laughing ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΑΝΘΥΠΟΒΟΛΗΣ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗΣ ΘΕΣΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ... Laughing Laughing Laughing
3. ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΑΙ ΜΑΝΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.
ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΝΕΑ ΠΑΡΑΓΚΑ ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝ ΓΕΝΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΤΟΥΤΟ.
ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΑΝΟΥΡΙΑΣΕΙΣ, ΝΑ ΣΕ ΠΕΙ ΟΧΙ, ΠΩΣ, ΤΙ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΥΤΑ ΕΔΩ, ΚΛΠ ΠΟΥ ΨΟΦΑΣ.
ΠΡΟΤΑΣΗ: ΝΑ ΣΤΕΙΕΛΕΙΣ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ. Laughing Laughing Laughing Laughing

ΠΑΛΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ CONTRA, ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΗΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΤΙΣ ΜΛΚΙΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΠΕΣ ΤΕΣ ΑΛΛΟΥ.
ΕΜΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΠΟΤΕ ΚΑΙΡΟΣΚΟΠΙΚΑ, ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΝΟ, ΤΟ ΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΛΕΩ.
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΟΜΑΔΩΝ. kafes ΤΩΡΑ.

ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.
ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΡΑ.
ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΛΕΩ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΑΛΛΟΙ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ, ΣΤΡΟΥΘΟΚΑΜΗΛΙΖΟΥΝ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ Η΄ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ, ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ, ΑΣΤΟΝ ΗΣΥΧΟ.
ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΣΩ ΜΕ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ.
ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΟ.
ΑΣΕ ΝΑ ΜΑΜΗΣΕΙ Κ ΣΕΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΤΗΝ αεκ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΟΥΔΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ PLAY OFF.
ΔΕ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ.
ΗΔΗ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΕ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ PLAY OFF.
ΑΣ ΠΑΡΕΙ Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΑΡΑΓΚΑ (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ, ΕΙΠΑΜΕ, ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΚΤ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΘΕΙΟ) ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ, ΑΣ ΦΕΡΕΙ Κ Η αεκ 2ΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ, ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΣΚΟΤΩΜΕΝΟ παοκ , Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΡΙΛΗ ΜΗΝΑ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 4:44 pm

Καλά θα κάνουμε γερά γέλια μου φαίνεται...

Ρε Άλεξ μιλάμε σοβαρά? Λοιπόν ας τα πάρω ένα ένα γιατί έγραψες πολλά από χτες που πήγα για ύπνο... Ελπίζω να τα θυμηθώ όλα, αλλιώς εδώ είσαι να μου θυμήσεις εσύ σε τι δεν θα έχω απαντήσει...

Μου λες για το ματσάκι της Ρεάλ με τη Λυόν... Πραγματικά τι περιμένεις να σου σχολιάσω? Είδες εσύ καμιά ομοιότητα? Γιατί εγώ στο ένα ματς είδα την μια ομάδα(Λυόν), να μπαίνει στο 2ο και να αντιδράει... Να πιέζει... Να προσπαθεί να κάνει φάσεις... Είδες τέτοιο πράγμα από τον ΠΑΟΚ? Εγώ πάντως όχι... Το λέω one more time, δεν έχει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΣΕ 90 ΛΕΠΤΑ... Οπότε ποια η σύγκρισή με την Γαλλίδα? Αν νομιζεις οτι κάτι δεν έχω καταλάβει καλά, πες μου και το ξαναβλέπουμε...

Επίσης είπα και εγώ οτι στον πειθαρχικό έλεγχο ο Σπάθας έχει κάνει λάθη... Αλλά λέω οτι δεν τον γάμησε ο Σπάθας τον ΠΑΟΚ γιατί ρε φίλε δεν υπάρχει στο γήπεδο... Αυτό που λες αν έβαζα την ομάδα μου και τον Γαύρο στην θέση των ΠΑΟΚ και Άρη, θα σου πω οτι έχω ζήσει τέτοιες καταστάσεις... Αλλά ρε φίλε να παίζω μπάλα να πω, οτι ξέρεις κάτι? Εγώ προσπαθούσα, πίεζα και με έσφαξε ο Σπάθας... Εγω το πάλευα και αν έδινε και μια κόκκινη κάρτα στον αντίπαλο, ισοφάριζα κλπ κλπ... Για να μην πούμε οτι όταν δίνει τις κόκκινες στον ΠΑΟΚ που στην τελική και οι δύο είναι καθαρότατες (στην μια φάση περνάει ο Κάλβο και τον γκρεμίζει ο Σνάουτσνερ, στην 2η μαρκάρισμα από πίσω ο Βιερίνια), το παιχνίδι είναι τελειωμένο... Και επειδή η επανάληψη μήτηρ μαθήσεως, να πω πάλι οτι δεν διαφωνώ οτι δεν έδωσε κάποια σφυρίγματα στον Άρη... Αλλά σόρρυ ΠΑΟΚ στο γήπεδο δεν υπήρχε...

Τώρα για τον πράσινο Σπάθα απλά γελάμε... Για θύμησε μου, ποιος ήταν πέρυσι διαιτητής στο Οσφπ - ΠΑΟ, τότε που δεν έδωσε κόκκινη στον Γκαλέτι για το πέταγμα αλλά γίγαντες του κατς σε ένα δικό μου, που έκοβε τον Κλέυτον 5 μέτρα πίσω και που με είχε ψιλογαμήσει στο ματσάκι? Και τότε όμως ήμουν καλύτερος φίλε από τον Γαύρο και ακόμα και με 10, έχασα φάσεις, είχα δοκάρι και ο Γαύρος δεν πέρασε την σέντρα... Όπως δηλαδή ο χτεσινός ΠΑΟΚ σε όλο το ματς...
Οπότε άσε τα χαζά περι πράσινου Σπάθα... Στην τελικη εγώ ρε φίλε, όσο και να σου αρέσει το σενάριο που έχεις στο μυαλό σου, για να πάρω το πρωτάθλημα δεν χρειαζόταν να χάσει κάποιος άλλος, αλλά να νικάω εγώ... Και είχα πει εξάλου οτι ο ΠΑΟΚ δεν παίζει να μην κάνει γκέλα μέχρι τέλους... Είχε 13 ματς αήττητος... Λογικό είναι κάπου να την κάνει... Αλλά και να μην την έκανε με νίκες δικές μου το πρωτάθλημα το παίρνω... Οπότε αν θέλανε να κάνουν επίδειξη δύναμης γιατί να γαμίσουν τον ΠΑΟΚ και να μην γαμίσουν τον Γαύρο στην επόμενη αγωνιστική? Και έστω οτι κάτι στραυώνει λέμε τώρα για αυτούς και χάνει ο ΠΑΟ και περνάει ο ΠΑΟΚ μπροστά... Και πάλι θα είχανε περιθώρια να τον ξαναγαμίσουν με ΑΕΚ, ΑΕΛ, Καβάλα... Έπρεπε να το κάνουν στο ντέρμπι? Στην τελική να πουλήσω και εγώ λίγη τρέλα?
Πιο πολύ σύμφερε τον Γαύρο η ήττα του ΠΑΟΚ... Γιατί δεν του πήρε διαφορά... Και όσο μένουν κοντά θα έχουν και μικρότερη διαφορά στα play off... Γιατί λοιπόν ο συνήθως κόκκινος Σπάθας να μην έπαιξε για την ομάδα της καρδιάς του? Χάρη στον αντίπαλο? Τι πίνετε εκεί πάνω στην πατρίδα δεν μπορώ να καταλάβω...

Τέλος αν ήταν έτσι οι παράγκες θα είμασταν ευτυχισμένοι... Αν τόσα χρόνια ήταν έτσι η παράγκα θα είχα πάρει τουλάχιστον 3 πρωταθλήματα ακόμα και θα διεκδικούσα κανα δύο που με πετάξανε νωρίς νωρίς απ' έξω... Είπαμε σφυρίγματα παίξανε... Στην λογική των μεγάλων παίξανε... Αλλά για μέτρα πόσα πραγματικά κραυγαλέα σφυρίγματα πήρα φέτος... Να δούμε αν ξεπερνάνε τα δάχτυλα του ενός χεριού... Και πόσα πήραν και οι υπόλοιποι...
Ακούς εκεί παράγκα...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 4:52 pm

Ernesto wrote:


Ρε Άλεξ μιλάμε σοβαρά? Λοιπόν ας τα πάρω ένα ένα γιατί έγραψες πολλά από χτες που πήγα για ύπνο...
ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΡΕ ΤΟ ΝΙΜΟΥ Laughing Laughing Laughing Laughing
ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΙ ΛΑΜΟΓΙΟ ΕΙΝΑΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 4:55 pm

Ernesto wrote:


Αν τόσα χρόνια ήταν έτσι η παράγκα θα είχα πάρει τουλάχιστον 3 πρωταθλήματα ακόμα και θα διεκδικούσα κανα δύο που με πετάξανε νωρίς νωρίς απ' έξω... Είπαμε σφυρίγματα παίξανε... Στην λογική των μεγάλων παίξανε... Αλλά για μέτρα πόσα πραγματικά κραυγαλέα σφυρίγματα πήρα φέτος... Να δούμε αν ξεπερνάνε τα δάχτυλα του ενός χεριού... Και πόσα πήραν και οι υπόλοιποι...
Ακούς εκεί παράγκα...
ΕΧΕΤΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΣΕΙΣ ΒΑΖΕΛΙΑ Rolling Eyes
ΠΑΡΤΟ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΕΑ ΠΕΝΤΑΔΑ ΤΙΤΛΩΝ Wink
ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ 5 Ε?
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
παρτα
παρτα
παρτα
παρτα
παρτα
kafes
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 4:59 pm

Καλά με τον Άλεξ ξέρεις που συμφωνώ απόλυτα Μάριε? Εκεί που λέει... ΤΡΑΒΑ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΡΕ ΤΑΓΑΡΙ...χαχαχαχα... Για σένα δεν έχω να πω τπτ... Ούτε καν καζούρα δεν μπορώ να σου κάνω... Καζούρα κάνω μόνο για ομαδες... Και εσύ ομάδα δεν είσαι...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 5:00 pm

ΕΙΣΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΑΣΤΑ ΟΠΑΔΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΑΣ ΠΑΩ ΡΕ ΒΑΖΕΛΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΩΡΑ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ, ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΜΑΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΟΥΛΑ.
ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΝΑΠΟΔΟ ΕΣΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΥΡΝΑΣ ΚΑΙ ΜΗ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΣ ΛΑΚΑΜΙΕΣ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙ ΠΑΡΑΓΚΑΣ.
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΡΕ , ΞΥΠΝΑΤΕ...
ΕΝΑΝ ΣΙΣΕ ΠΗΡΕΣ, ΕΝΑΝ ΚΑΤΣΟΥΡ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΠΑΙΚΤΗ ΛΕΤΟ, ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑΤΟΣ Ο ΤΙΤΛΟΣ.
Η ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ?
ΕΛΕΟΣ, ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΡΕ...
ΜΗ ΜΑΣ ΠΑΛΑΒΩΝΕΤΕ ΠΟΥ ΔΚΑΙΟΥΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΤΙΤΛΟΥΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ 30 ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΙΤΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.... Wink
ΤΕΣΠΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΤΥΦΩΝΑΣ-ΚΑΙΣΑΡΑΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΛΑΒΕΙ...
ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΛΛΟ, ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΣΤΗΝ ΠΑΡΑΖΑΛΗ ΣΟΥ ΜΗ ΜΑΣ ΠΑΛΑΒΩΝΕΙΣ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 5:08 pm

Ρε μαλάκα Μάριε, άκου να δεις... Τόσα χρόνια που λες στο ποδόσφαιρο, κάποια τα πήρες επειδή είχες καλύτερη ομάδα... Κάποια είχες και καλύτερη ομάδα και σε έσπρωξε λίγο και η διατησία... Και σε άλλα γίνανε όργια... Το ξέρω είναι εύκολο και σας συμφέρει να συγκρίνετε την μπάλα με το μπάσκετ... Αλλά έλα που δεν είναι το ίδιο... Γιατί στα τόσα χρόνια στο μπάσκετ έφτασες να είσαι μέχρι και 8ος σε ένα πρωτάθλημα που υπήρχαν σταθερά 3 ομάδες... Μήπως τότε σε αδικούσε η διατησία? Στο γαμημένο το μπασκετάκι επίσης, έχω πάρει 5 ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ... Σου φαίνεται να ήμουν ομάδα που γάμαγα χαριστικά στην Ελλαδίτσα μόνο? Στο μπάσκετ επίσης όλα αυτά τα χρόνια σταθερά έχω τον καλύτερο προπονητή στην Ευρώπη τουλάχιστον, ενώ οι παίχτες που είχα πήρανε Ευρωπαϊκό με την Εθνική, 2η θέση σε παγκόσμιο κλπ κλπ... Αυτοί που φύγανε πήγανε σε κορυφαίες ομάδες της Ευρώπης και συνεχίσανε το βιολί τους... Δεν είναι το ίδιο λοιπόν... Δεν αντιλέγω οτι και στο μπάσκετ πήρα κάποια σφυρίγματα... Αλλά αυτό που στήθηκε στην μπάλα δεν έχει γίνει πουθενά... Και στην τελική υπάρχει το γεγονός ρε φίλε... Οι κασέτες που βέβαια στην Ελλαδίτσα δεν παίζει να δικαστεί κανείς και ποτέ...

Μην μου συγκρίνεις την πούτσα με την βούρτσα λοιπόν...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 5:12 pm

ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΑΓΙΑΣΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΩ Wink Very Happy
ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΚΑΤΑΤΡΕΓΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ...
ΕΛΕΟΣ affraid
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΤΣΑΠΟΥ ΑΚΟΜΑ...ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΣΤΕ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?
ΑΠΟ ΛΑΣΤΙΧΟ?
ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΣΕΛΓΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ...
ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΕΣΑΣ affraid
ΤΕΣΠΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 EmptyMon Mar 15, 2010 5:22 pm

2ος ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΣ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΔΙΚΗ ΜΟΥ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ, ΤΟ ΜΑΤΣ ΡΕΑΛ - ΛΥΩΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Η ΜΠΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟ ΣΠΟΡ. ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΩΜΑ ΜΕΧΡΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΘΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΡΑΒΟΚΛΩΤΣΙΑ, Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 1 ΜΑΤΣ.
ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΠΩΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ Ο παοκ ΕΠΑΙΞΕ ΟΠΩΣ Η ΛΥΩΝ.
ΝΑ ΤΟ ΠΩ 200 ΦΟΡΕΣ ?
Ο παοκ ΗΤΑΝ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΧΘΕΣ.
ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ?

ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.
ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΣΠΑΘΑ Κ ΠΕΡΥΣΙ.
ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΙ ΟΤΙ ΣΕ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
ΤΑ ΠΙΕΣ Κ ΣΥ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΡΙΟ ?
ΕΓΩ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΜΙΛΗΣΑ.
ΣΠΑΘΑΣ ΣΤΟ ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ, ΣΤΟ ηρα - παοκ , ΠΕΝΑΛΤΙ ΣΤΟ 89 ΥΠΕΡ ΤΟΥ παοκ ΤΟ ΠΝΙΓΕΙ.
ΣΠΑΘΑΣ ΧΘΕΣ, ΣΦΥΡΙΞΕ ΟΠΩΣ ΣΦΥΡΙΞΕ.
ΣΠΑΘΑΣ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΣΤΟ αρης - παο , ΣΦΥΡΙΞΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΤΟΝ παοκ . ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΕ 9 ΠΑΙΧΤΕΣ. Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ ΠΑΙΧΤΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑΝ.
ΑΝ ΕΣΥ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΕΣ ΤΑ ΟΠΑΔΙΚΑ ΓΥΑΛΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΕ Ο ΜΑΡΙΟΣ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕΡΙ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕΓΕΙΑ Κ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ.

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΦΕΤΟΣ.
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΒΛΕΠΑΜΕ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΣΠΡΩΞΙΜΑΤΑΚΙ.
ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ 2-3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ, ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ.
ΦΥΣΑΕΙ ΛΙΓΟΣ ΑΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΠΕΦΤΕΙ Ο ΝΙΝΗΣ, ΠΕΝΑΛΤΙ.
ΧΘΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟΥ ΝΙΝΗ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, ΣΤΗΝ 3ΠΟΛΗ. Ο 3ΤΣΩΝΗΣ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ ΤΠΤ. ΑΛΛΟ ΚΑΛΟΠΑΙΔΟ Ο 3ΤΣΩΝΗΣ, ΑΛΛΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ.
ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο 3ΤΣΩΝΗΣ ΧΘΕΣ ΕΠΑΙΞΕ 90-10 ΤΟΝ παο .
Κ Ο ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΣ ΜΛΚΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ.

ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ Ο παοκ ΑΝ ΚΕΡΔΙΖΕ ΧΘΕΣ, ΘΑ ΕΧΑΝΕ Κ ΤΑ 4 ΕΠΟΜΕΝΑ.
ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ.
ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΕΔΩ Κ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ, ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ παοκ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕ.
ΑΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑΝ ΡΕ ΧΑΖΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΧΘΕΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΚΟΒΑΝΕ ΒΑΘΜΟΥΣ ?
ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΣ ?
ΣΤΑ 3 ΕΝΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ?
ΣΕ ΜΙΑ ΓΕΜΑΤΗ Κ ΦΛΕΓΟΜΕΝΗ ΤΟΥΜΠΑ ?
ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΡΕ ?
ΕΔΩ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ Ο ΣΠΑΘΑΣ ΧΘΕΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΠΑΙΞΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΙΟ.
ΡΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ?
ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ Η ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΝΕΦΟΣ ?
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ?
ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ?
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΣΚΟΥΖΑΤΕ ΣΑΝ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΓΑΜΑΓΕ Ο ΘΕΙΟΣ.
Κ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΜΛΚΙΕΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΛΟΛΟΤΖΙΜΠΡΙΤΕΣ ?
ΑΝΤΕ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ.
ΑΛΛΑ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΛΚΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.
ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ ΜΟΝΟ, ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΠΑΛΑ ?
ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ.
ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΚΑΝΑΝ ΤΙΤΛΟ ΝΑ ΚΑΥΛΩΝΕΤΕ ΘΕΛΕΤΕ.
ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΤΑ 20 ΧΑΡΤΙΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ.
ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ. Κ ΟΛΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΧΡΟΝΙΑ.
ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΕΝΑΣ ΔΥΝΑΤΟΣ, ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΙΣΟΝΟΜΙΑ, ΘΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ.
ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ Ο ΔΥΝΑΤΟΣ. ΟΤΑΝ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΙΣΟΝΟΜΙΑ.
ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ, ΜΕΤΑ Ο ΘΕΙΟΣ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΠΑΤΕΡΑ - ΜΑΡΦΙΝ.

ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΠΕΝΑΛΤΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΦΕΤΟΣ ?
ΣΕ ΧΑΖΟΥΣ ΜΙΛΑΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ? ΑΠΟΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Ο παοκ ΧΘΕΣ ΕΧΑΣΕ ΔΙΚΑΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ αρης
ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ Κ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΛΑ, ΧΘΕΣ ΔΕ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ.

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ Η΄ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΚΑ ?

-------

https://betminds.forumotion.com/viewtopic.forum?t=586

-------

https://betminds.forumotion.com/viewtopic.forum?t=587
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 40 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 40 of 40Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: