BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010

Go down 
+5
filologos
pontiak
Ernesto
Hammer
KAISARAS
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 7:32 pm

ΠΟΛΛΟΙ ΛΑΤΡΕΙΣ ΤΗΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΕΔΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΕΛΒΕΤΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ, ΕΡΓΟ ΧΙΤΖΦΕΛΝΤ ΒΕΒΑΙΑ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝΑΣ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ, ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΗΔΗ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ ΚΑΤΕΒΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΙΔΩΛΟΛΑΤΡΕΣ ΤΟΥ.
ΠΗΡΕ ΤΟ ΣΚΑΛΠ ΤΟΥ ΝΤΕΛ ΜΠΟΣΚΕ Κ ΕΦΥΓΕ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΝΑ ΠΑΙΖΑΝΕ, ΓΚΟΛ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ Η ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΤΗΜΕΝΗ ΕΛΒΕΤΙΑ ΑΠΟΨΕ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΜΕΙΝΕ Κ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΕΝΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ 30 ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΜΕΝΗ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΧΙΛΗ. Κ ΓΙΑΤΙ ΚΥΡΙΩΣ Η ΕΛΒΕΤΙΑ ΕΒΓΑΛΕ 3ΠΟΝΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΦΑΒΟΡΙ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ, ΑΛΛΑ Κ ΚΑΤΑ 2ο ΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ Η ΙΔΙΑ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΛΙΜΟ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ 1-0.
Η ΕΛΒΕΤΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ. ΤΗΣ ΑΡΚΕΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΝΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΟΝΔΟΥΡΑ Κ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ 16. Κ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ.
ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ, ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΤΗΣ ΚΟΡΕΑΣ ΤΟΥ 2002 ΤΟ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ. ΠΟΥ Κ ΚΕΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΔΕΝ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΜΕ ΠΡΩΤΙΕΣ ΟΜΙΛΩΝ Κ ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Κ ΚΙΝΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΧΑΛΑΡΑ ΩΣ ΜΕΤΡΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ.
Η ΧΙΛΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΠΟΝΤΑΡΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙ, ΕΣΦΙΞΕ ΠΟΛΥ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ Η ΙΣΠΑΝΙΑ ΒΓΕΙ 2η ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΟΥΤΕ ΠΥΡΗΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ, ΠΛΕΟΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤΑΞΥ 2 ΕΚ ΤΩΝ 3 ΙΣΠΑΝΙΑΣ - ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ - ΑΓΓΛΙΑΣ, ΛΟΓΙΚΑ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ. ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΝΤΑΡΕΙ.
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ Η ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ 1η (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΚΙΟΛΑΣ) Η΄ Η ΑΓΓΛΙΑ ΔΕ ΒΓΕΙ 1η ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΟΜΙΛΟ, ΠΟΥ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ Η ΑΓΓΛΙΑ ΔΕ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ 1η.
ΓΕΝΙΚΩΣ Η ΙΣΠΑΝΙΑ ΤΑ ΓΑΜΗΣΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΗΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 7:39 pm

Δεν το είδα γιατί έχουμε και δουλειά γμτ.
Άκουγα όμως στο ράδιο ότι θύμιζε πολύ Ελλάδα του 04.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 7:42 pm

Ενδιαφερουσα αποψη... Επετρεψε μου να διαφωνησω ομως... Εγω λεω πως η Χιλη κερδιζει την Ελβετια και παει τελευταιο παιχνιδι με τον Ισπανο για 2 αποτελεσματα... Επισης ξεχνας κατι... Μπορει σημερα η Ελβετια να ηταν καλη (και σιγουρα ειναι εργο Χιτζφελντ) αλλα σημερα περιμενε.... Με το μπαζο του ομιλου που λες πρεπει να κανει παιχνιδι... Εκει τα πραγματα ισως να ειναι διαφορετικα... Μην βιαζεσαι να πεταξεις εξω την Χιλη τοσο ευκολα... Και το λεω απο τωρα... Η τριαδα Χιλη - ΗΠΑ - Αργεντινη απο μενα θα τιμηθει σε δυνατο μπετ....

Edit : Ασε που εμενα με συμφερει να περασει πρωτη η Χιλη... Ανοιγει ο δρομος για Αργεντινη στην πορεια προς τον τελικο Very Happy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 7:47 pm

Εγώ έχω πάντως από χτες ζευγάρι τελικού (το μόνο) Βραζιλία - Αργεντινή στο 15. Τώρα μετά της Ισπανίας παίζει μεταξύ 11 και 14.

Αφού μου τα ζαλίσατε με την Αργεντινή είπα να σας τη φτάσω στον τελικό να γουστάρετε και να το πουλήσετε φτηνά Very Happy

Να δούμε επιτέλους κι αυτόν τον τελικό τώρα που γεράσαμε για να μπορούμε να πεθάνουμε χωρίς απωθημένα Very Happy

edit: Η Χιλή έχει σφίξει πάρα πολύ τώρα. Δεν την έχει την Ελβετία, τριπλή είναι το ματς
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 7:52 pm

filologos wrote:
Ενδιαφερουσα αποψη... Επετρεψε μου να διαφωνησω ομως... Εγω λεω πως η Χιλη κερδιζει την Ελβετια και παει τελευταιο παιχνιδι με τον Ισπανο για 2 αποτελεσματα... Επισης ξεχνας κατι... Μπορει σημερα η Ελβετια να ηταν καλη (και σιγουρα ειναι εργο Χιτζφελντ) αλλα σημερα περιμενε.... Με το μπαζο του ομιλου που λες πρεπει να κανει παιχνιδι... Εκει τα πραγματα ισως να ειναι διαφορετικα... Μην βιαζεσαι να πεταξεις εξω την Χιλη τοσο ευκολα... Και το λεω απο τωρα... Η τριαδα Χιλη - ΗΠΑ - Αργεντινη απο μενα θα τιμηθει σε δυνατο μπετ....

ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΛΒΕΤΟ, ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΧΙΛΗ (ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΕΝΑΡΙΟ) Κ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΟΝΔΟΥΡΑ.
Ο ΙΣΠΑΝΟΣ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΧΙΛΗ, ΠΟΥ Η ΧΙΛΗ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΕΙ Κ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΓΚΟΛ.
ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 3ΠΛΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ ΣΤΟΥΣ 6.
Κ ΕΚΕΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΧΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΤΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Κ ΜΙΑ ΝΙΚΗ Κ ΟΛΟΙ ΘΑ ΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΟΝΔΟΥΡΑ.
ΑΡΑ ?
ΑΡΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΡΟΛΟ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
Κ Η ΧΙΛΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙ ΑΥΤΗΝ, ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΜΠΑΖΟ ΜΟΝΟ ΜΕ 1-0.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 7:54 pm

Στο Μουντιάλ (στις διοργανώσεις της ΦΙΦΑ), πρώτο κριτήριο είναι η διαφορά γκολ, μετά η καλύτερη επίθεση και τρίτο τα μεταξύ τους.
Οπότε μην το βασανίζεις, πήγαινε κατευθείαν εκεί Very Happy
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 7:59 pm

suspect wrote:
Στο Μουντιάλ (στις διοργανώσεις της ΦΙΦΑ), πρώτο κριτήριο είναι η διαφορά γκολ, μετά η καλύτερη επίθεση και τρίτο τα μεταξύ τους.
Οπότε μην το βασανίζεις, πήγαινε κατευθείαν εκεί Very Happy

Ακριβως Very Happy και ηδη η Χιλη ειναι +2 απο Ισπανια +1 απο Ονδουρα και στα ισα με Ελβετια... αν την κερδισει την βαζει απο κατω Wink
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:03 pm

filologos wrote:
suspect wrote:
Στο Μουντιάλ (στις διοργανώσεις της ΦΙΦΑ), πρώτο κριτήριο είναι η διαφορά γκολ, μετά η καλύτερη επίθεση και τρίτο τα μεταξύ τους.
Οπότε μην το βασανίζεις, πήγαινε κατευθείαν εκεί Very Happy

Ακριβως Very Happy και ηδη η Χιλη ειναι +2 απο Ισπανια +1 απο Ονδουρα και στα ισα με Ελβετια... αν την κερδισει την βαζει απο κατω Wink
το προηγούμενο ήταν για τον Καίσαρα βέβαια...

Αλλά σ'αυτό... αν την κερδίζει βέβαια τη βάζει από κάτω... Είναι μεγάλο ζόρι όμως να την κερδίσει. Αλλά ακόμα κι έτσι θα έχει μπροστά της Ισπανία που πλέον θέλει και γκολ... πολλά γκολ... Και η Ελβετία αυτό το πρόβλημα το πέρασε Very Happy
Δεν είναι για γέλια βέβαια... και'γω Χιλή έχω βάλει ακούγοντας τις μαλακίες σας Razz Razz Razz
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:13 pm

Κωστα δεν ξερω αν ειδες το ματς της Χιλης... Αν η Ισπανια ανοιχτει θα εχει προβλημα... να το θυμασαι... και οκ αποψη μου ειναι οτι η Ελβετια παρολο που κερδισε την Ισπανια δεν μου λεει τπτ σαν ομαδα...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:22 pm

filologos wrote:
Κωστα δεν ξερω αν ειδες το ματς της Χιλης... Αν η Ισπανια ανοιχτει θα εχει προβλημα... να το θυμασαι... και οκ αποψη μου ειναι οτι η Ελβετια παρολο που κερδισε την Ισπανια δεν μου λεει τπτ σαν ομαδα...
Σου λέει, δε σου λέει, μετά από αυτό το αποτέλεσμα, αυτή που είναι με ένα πόδι στους 16, είναι η Ελβετία. Φυσικά, ούτε με χαλάει, ούτε αδύνατο βρίσκω να αφήσει η Χιλή έξω την Ισπανία. Το πρόβλημα είναι ότι στο στοιχηματάκι, σφίξαμε Very Happy Και τό'χαμε νωρίς γμτ, στα χαμηλά... δεν το πήραμε τώρα...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:29 pm

suspect wrote:

ούτε αδύνατο βρίσκω να αφήσει η Χιλή έξω την Ισπανία.


ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ. ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΓΙΝΕΙ...... Wink
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:32 pm

1ον Αν η Χιλη ειχε μεσα Σουάζο σήμερα το ματς θα τελειωνε .......καμποσα-0. Μπερδευτηκε ο ομιλος και δεν καθομαι να τον ξεμπλεξω. Πάντως για οποιον δεν ειδε το ματς να ξερει πως η Χιλη ηταν απλά εξαιρετικοτατη. Και ας επαιζε με λιμο. Εδειξε τον τροπο παιχνιδιου της. Δε γυριισε πισω σε καμια περιπτωση.
2ον ΝΑ πω τι Για τον Χιτζφελντ δλδ? Εδώ και πολλά χρόνια ειναι καλός προπονητης. ΟΚ λόγω ηλικίας πλέον ειναι σε εθνική ομαδα. ΝΑ σχολιασω την προσπωικη του νικη επι του Ντελ Μπόσκε? Σιγα το σκαλπ που πηρε. Αυτος επαιζε όλη την ωρα με Μπουσκετς και Αλονσο που καθονταν και εκαναν την ιδια ανασταλτικη δουλεια και δεν εβλεπε οτι θελει εναν παικτη ακομα δημιουργικο. Εβγαλε τον εναν στο 61 (τον πιο αχρηστο), αλλα χαραμισε μια ωρα παιχνιδιου. Και οταν τον εβγαλε εκανε 2 λαθη αλλαγες. Εβαλε τον ανετοιμο Τορες και οχι τον Γιορεντε. Και εβαλε τον Ναβας που μας τρελανε στη σεντρα λες και ειχε σεντερ φορ τον Κανουτε. Δεν εισαι στη Σεβιλλη χρυσε μου. Στην Ισπανια εισαι. Να ηταν μεσα ο Γιορεντε να πηγαινε στα κομματια. Αλλα για να μην λεμε οτι φταιει μονο ο Ντελ Μποσκε, γιατι για μενα εχει το 40-50% της αποτυχιας. Η ομαδα ηταν οπως την περιμενα. Πτωμα. Εγραφα στη στηλη πριν το Μουντιαλ οτι λειπει ο Σενα και οι Τσαβι, Ινιεστα δεν ειναι στην κατασταση του 2008. Τοτε η Ισπανια πηρε το τροπαιο ΚΥΡΙΩΣ λογω της εκπληκτικς της μεσαιας γραμμης. Αν καλυτερεψει αυτη η γραμμη τοτε μπορει να φτασει και σ'αυτη τη διοργανωση ψηλα. Αλλιως κλαυτα Χαραλαμπε.

Ζευγαρι τελικου Αργεντινη-Αγγλια στο 22,00 λεμε και κατακτηση Αργεντινη που λιγο ακομα να μας κατσει το πραγμα θα κανει περιπατο ως τον τελικο. Θελουμε Αγγλια 1η ομιλου και Ισπανια 2η γι'αυτο. Παμε μωρε ομαδεεεεεεεεεεεες
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:34 pm

Apostolis wrote:
suspect wrote:

ούτε αδύνατο βρίσκω να αφήσει η Χιλή έξω την Ισπανία.


ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ. ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΓΙΝΕΙ...... Wink
αν γίνει αυτό μάγκα, θα γεμίσουν οι φυλακές Very Happy

Πρέπει όμως να την περάσουμε τη Χιλή στους 16... κάπως... όπως νά'ναι Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:38 pm

ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΞΩ Η ΙΣΠΑΝΙΑ Κ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΧΙΛΗ, ΤΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΙΑ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:47 pm

KAISARAS wrote:
ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΞΩ Η ΙΣΠΑΝΙΑ Κ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΧΙΛΗ, ΤΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΙΑ.
Δεν ξέρω ποιος θα μείνει έξω... Ξέρω ότι μου τα ζαλίσατε με τη Χιλή, οπότε τώρα κανονίστε να την περάσετε, κι ας μείνει έξω κι η Ισπανία με την Ιταλία και τη Γερμανία μαζί, και το φαγητό έξω απ΄το ψυγείο και ότι νά'ναι! Razz
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 8:56 pm

suspect wrote:
KAISARAS wrote:
ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΞΩ Η ΙΣΠΑΝΙΑ Κ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΧΙΛΗ, ΤΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΟΙΑ.
Δεν ξέρω ποιος θα μείνει έξω... Ξέρω ότι μου τα ζαλίσατε με τη Χιλή, οπότε τώρα κανονίστε να την περάσετε, κι ας μείνει έξω κι η Ισπανία με την Ιταλία και τη Γερμανία μαζί, και το φαγητό έξω απ΄το ψυγείο και ότι νά'ναι! Razz

Μη μασας ρε. Θα περασουν. Με Σουαζο μεσα στα αλλα 2 ματς θα προκριθουν
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptyWed Jun 16, 2010 11:28 pm

Ο Μαρσέλο Μπιέλσα ελπίζει πως οι ευκαιρίες που έχασαν οι παίκτες της Χιλής στο ματς με την Ονδούρα δεν θα αποδειχθούν μοιραίες.

"Δεν μπορείς να ξέρεις τι θα γίνει, αλλά ο όμιλος κριθεί στα γκολ, τότε δεν έχουμε ελπίδες", τόνισε χαρακτηριστικά ο Αργεντινός τεχνικός των Χιλιανών και πρόσθεσε: "Θα μπορούσαμε να έχουμε πετύχει και άλλα γκολ και να είμαστε τώρα στην κορυφή".


ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΜΠΙΕΛΣΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΜΟΝΟ ΤΑ 3 ΜΑΤΣ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΘΑ ΔΩΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.
ΕΤΟΙΜΑΖΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ.
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ EMOTICON ΜΕ ΛΕΥΚΟ ΜΑΝΤΗΛΙ, ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΑΥΤΟ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΜΠΙΕΛΣΑ
lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 4:10 pm

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΒΛΕΠΕ ΙΓΚΟΥΑΪΝ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕ Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Ο Τ Α Τ Α Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ 2ΠΛΟ ΜΠΕΤ, ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.
ΘΕΩΡΩ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΤΙ ΓΙΑ 1ο ΣΚΟΡΕΡ, ΑΝ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΕΩΡΟ, ΓΙΑΤΙ ΙΣΠΑΝΙΑ Κ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΕΙΔΑΜΕ ΜΟΝΟ 1 ΜΑΤΣ, Ο ΙΓΚΟΥΑΪΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΕΙΛΗΘΕΙ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠΟ ΙΣΠΑΝΟ. Κ ΟΙ 2 ΙΣΠΑΝΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΕΙΛΗΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑ Ο ΒΙΓΙΑ Κ ΚΑΤΑ 2ο ΛΟΓΟ Ο ΤΟΡΕΣ, Κ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ.
Ο ΒΙΓΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΝΤΑΡΙΣΤΕΙ ΟΥΤΩΣ Η΄ ΑΛΛΩΣ, ΟΠΟΤΕ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.

ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΣΕ 2 ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ.
ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΑΝ ΤΣΑΚΑΛΟ ΝΑ ΧΩΘΕΙ ΣΤΗΝ 1η 4ΑΔΑ ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΩ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ 1ο ΣΚΟΡΕΡ.

ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ 1η 4ΑΔΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΕΧΩ :
ΒΙΓΙΑ ΣΤΟ 3,8. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΩΘΕΙ Ο ΒΙΓΙΑ ΣΤΗΝ 1η 4ΑΔΑ, ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΝΔΟΥΡΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ. ΑΛΛΑ ΤΟ 3,8 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.

ΦΟΡΛΑΝ ΣΤΟ 3,25. ΗΔΗ ΕΧΕΙ 2 ΓΚΟΛ. ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΞΙΚΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΦΙΧΤΟ, ΙΣΩΣ ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ ΣΤΟ ΧΗΝΑΡΙ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΘΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΣΤΑ ΙΣΑ, ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΑΤΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΤΕΡΜΑΤΑ, ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΑΤΣ). ΟΠΟΤΕ Κ ΤΟ 3,25 ΕΔΩ ΔΕ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ.

ΤΟΡΕΣ ΣΤΟ 6,4 ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ. Ο ΤΟΡΕΣ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΝ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ. ΑΞΙΖΕΙ Κ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ.

Κ ΠΑΜΕ ΣΕ 2 ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ.
ΚΑΚΑΟΥ Κ ΠΟΝΤΟΛΣΚΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ 1 ΓΚΟΛ.
Ο ΚΑΚΑΟΥ ΔΙΝΕΙ 14,5 , Ο ΑΛΛΟΣ 10,5.
Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ, ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.
Ο ΚΑΚΑΟΥ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΟΥ ΚΛΟΖΕ, ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΛΕΒ ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΦΟΡ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΖ.
ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΒΑΣΙΚΟΣ ΠΑΛΙ Ο ΚΛΟΖΕ ΘΑ ΝΑΙ.
Ο ΠΟΝΤΟΛΣΚΙ ΟΜΩΣ ΣΤΟ 10,5, ΕΧΟΝΤΑΣ ΗΔΗ 1 ΓΚΟΛ, ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΑΤΟΥ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΑ, Κ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΩΝ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΙΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΑΚΙ.

Κ ΠΑΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΥΠΟ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ.
ΕΑΝ ΔΩ ΟΤΙ Ο ΠΑΡΑΓΟΥΑΝΟΣ ΚΑΡΝΤΟΣΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΣΛΟΒΑΚΙΑ Κ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ Κ ΜΕ ΤΗ ΖΗΛΑΝΔΙΑ, ΤΟ 70 ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ 1η 4ΑΔΑ ΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΙΜΗΘΕΙ ΜΕ 1 ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 810165 .
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ Κ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ.


Κ ΠΑΩ Κ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΒΕΤ.
ΠΕΤΑΞΑ 2 ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 810165 ΣΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΜΕ ΙΓΚΟΥΑΪΝ 1ο ΣΚΟΡΕΡ. ΑΠΟΔΟΣΗ 46.
ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ, ΧΑΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗ ΜΑΝΑ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΘΑ ΒΓΕΙ 1η ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ. ΑΥΤΟ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΗΜΕΙΑ Κ ΤΕΡΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ.
Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ 1η, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ 2η, ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΒΓΕΙ 2η.
ΕΠΕΙΔΗ Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΩΣ ΤΩΡΑ, Κ ΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟΠΕΡ ΜΕΡΤΕΣΑΚΕΡ Κ ΦΡΙΝΤΡΙΧ, ΠΟΥ Η ΕΘΝΙΚΗ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, Κ ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΙΓΚΟΥΑΪΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΒΟΡΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΣΚΟΡΕΡ, ΠΗΡΑ ΤΟ 46 ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ 2ΠΛΟ ΒΕΤ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.
Κ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ, ΔΕ ΘΑ ΠΟΝΕΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 4:21 pm

KAISARAS wrote:

ΠΕΤΑΞΑ 2 ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 810165 ΣΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΜΕ ΙΓΚΟΥΑΪΝ 1ο ΣΚΟΡΕΡ. ΑΠΟΔΟΣΗ 46.
ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ, ΧΑΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗ ΜΑΝΑ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΘΑ ΒΓΕΙ 1η ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ. ΑΥΤΟ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΗΜΕΙΑ Κ ΤΕΡΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ.
Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ 1η, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ 2η, ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΒΓΕΙ 2η.
ΕΠΕΙΔΗ Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΩΣ ΤΩΡΑ, Κ ΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟΠΕΡ ΜΕΡΤΕΣΑΚΕΡ Κ ΦΡΙΝΤΡΙΧ, ΠΟΥ Η ΕΘΝΙΚΗ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, Κ ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΙΓΚΟΥΑΪΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΒΟΡΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΣΚΟΡΕΡ, ΠΗΡΑ ΤΟ 46 ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ 2ΠΛΟ ΒΕΤ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.
Κ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ, ΔΕ ΘΑ ΠΟΝΕΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.
H Γερμανία έχοντας σφυρίξει τα 4 στο πρώτο ματς, για να μη βγει πρώτη θα πρέπει να γίνουν παπάδες.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 5:02 pm

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΠΑΔΕΣ ΛΕΣ ?
ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΔΗΛ ΑΝ Η ΓΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ, Κ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΟΥΜΕ ΓΚΑΝΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ Χ Κ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 1Χ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ?
Η΄ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΞΗΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
ΙΣΠΑΝΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 0-1
ΑΓΓΛΙΑ - ΑΛΓΕΡΙΑ 0-0 Question

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Κ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ 2η Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 5:30 pm

ναι, αυτά που λες είναι ακριβώς αυτά που εγώ αποκαλώ παπάδες...

όπως ήταν και τα αποτελέσματα που αναφέρεις! Πιθανά είναι όλα, αλλά τα πιθανά μπορεί να είναι και παπάδες

(προχτες μας έλεγες ότι η ισπανία δε μένει έξω απ'τη χιλή στα επόμενα δέκα χρόνια... αυτό δεν είναι παπάδες αν γίνει; )
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 5:57 pm

Το ζευγάρι τελικού Βραζιλία - Αργεντινή αγοράστηκε στο 15, πουλήθηκε στο 8,6 και ξανααγοράζεται όπου νά'ναι στο 12,5 για να ξαναπουληθεί στο 10 κ.ο.κ Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 6:11 pm

suspect wrote:
ναι, αυτά που λες είναι ακριβώς αυτά που εγώ αποκαλώ παπάδες...

όπως ήταν και τα αποτελέσματα που αναφέρεις! Πιθανά είναι όλα, αλλά τα πιθανά μπορεί να είναι και παπάδες

(προχτες μας έλεγες ότι η ισπανία δε μένει έξω απ'τη χιλή στα επόμενα δέκα χρόνια... αυτό δεν είναι παπάδες αν γίνει; )

ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ Η ΙΣΠΑΝΙΑ ΔΕ ΜΕΝΕΙ ΠΟΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 16 ΑΠΟ ΤΗ ΧΙΛΗ.
ΤΟ ΕΛΕΓΑ Κ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ.
ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΙΛΗ Κ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ, ΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΘΕΙ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptySat Jun 19, 2010 6:15 pm

έτσι μπράβο... το ίδιο ακριβώς λέμε... αποτελέσματα - παπάδες ανέφερα, και είπα ότι όσο παπάδες είναι να κόψει την ισπανία η χιλή, άλλο τόσο παπάδες είναι να κόψει η γκάνα τη γερμανία... απλά πράγματα.... elementary
το γιατί το Ισπανία - Χιλή το θεωρείς τόσο στάνταρ άσο, και το Γερμανία - Γκάνα όχι, την ώρα που κι εσύ λες ότι η Γερμανία ακόμα και χτες κακώς έχασε και με 10 (που συμφωνώ), έλα εξήγησέ το μας εσύ...

για να μη μπλέκουμε τίποτα περίεργα ή καμιά παρεξήγηση: λέγοντας παπάδες απ'την πρώτη στιγμή που ανέφερα τη λέξη, δεν εννοώ στημένο ή κάτι τέτοιο... εννοώ καθαρά έκπληξη.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 EmptySun Jun 20, 2010 3:04 am

Τι σκατά πίνετε ρε μλκες και με καίτε 4 το πρωί πανάθεμα σας... Αει στα κομμάτια...
Back to top Go down
Sponsored content





ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010   ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
Back to top 
Page 3 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ -ΦΑΣΗ "16"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ξένα Πρωταθλήματα-
Jump to: