BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10

Go down 
+5
suspect
seirios
lipton
KAISARAS
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 10:45 am

Ίσως η μεγαλύτερη μπασκετική παπαριά που έχω διαβάσει ποτέ στη ζωή μου. Γελάνε και τα τσιμέντα με τον μλκ που το έγραψε. Τπτ άλλο.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:08 am

vasilis wrote:
Ίσως η μεγαλύτερη μπασκετική παπαριά που έχω διαβάσει ποτέ στη ζωή μου. Γελάνε και τα τσιμέντα με τον μλκ που το έγραψε. Τπτ άλλο.


Βασίλη μην λες βλακείες τώρα... Το κακό με το μπάσκετ είναι οτι μικροαλλαγές σε τρόπο σφυρίγματος κάνουν πολλές... Τουλάχιστον κάνανε... Οπότε δεν μου φαίνεται απίθανο... Βέβαια δεν τον πολυκαταλαβαίνω τον φίλο οπότε δεν μπορώ να το κρίνω... Εγώ αν θέλετε πχ να πω για την συγκεκριμένη φάση, επειδή πολλές φορές και σε αυτό έχει δίκιο ο φίλος, νομίζουμε οτι ξέρουμε, αλλά δεν ξέρουμε τον κανονισμό, λέω οτι αν οι διαιτητές εκτιμάν (δεν έχω δει replay) οτι ο Τεοντοσιτς ήταν ακόμα σε φορά προς τον Μπατίστ καλώς δίνουν αμυντικό... Αν πρόλαβε να στηθει κακώς δίνουν αμυντικό... Αλλά σε κάποια πράγματα είναι τόσο λεπτές οι γραμμές... Τες πα...

Κλασσικά οι διαιτητές φταίνε πάντα... Εγώ είπα και στην αρχή... Πήρε ο ΠΑΟ 2-3 σφυρίγματα στο τέλος... Βέβαια, με κορόϊδευε το ταγάρι ο Μάριος, αλλά χτες σε όλο το ματς που ο Ολυμπιακός παίζει καλή άμυνα, είναι και αυτός πολύ πιεστικός και σε αρκετές περιπτώσεις κάνει και φάουλ που δεν δίνονται... Όταν του τα έλεγα την προηγούμενη εβδομάδα...

Τα σφυρίγματα που πήρε θεωρώ οτι είναι κάτω από την πίεση της έδρας... Εννοώ οτι είναι 2-3 κλασσικά που θα τα πάρεις λόγω κόσμου... Γιατί και ο Μπέβερλι είδα να βγάζει μπάλες έξω, και κάποια πιο σκληρά μαρκαρίσματα πιο πριν, όταν ο Γαύρος έπαιρνε την διαφορά, που δεν μου δείχνουν κάτι άλλο... Βέβαια οκ ο Μάριος θα προτιμήσει να δει μόνο τα τελευταία 3 σφυρίγματα (που βέβαια μέσα σε αυτά είναι και το ανάποδο του Μπέβερλι) τότε οκ... Εγώ πάω πάσο...

Υ.Γ. 1... Το έγραφε ένας δημοσιογράφος χτες το βράδυ και το θυμήθηκα... Ο Μπουρούσης που ήταν ο πιο ζεστός παίχτης του Ολυμπιακού, που ήταν στα τελευταία 3 λεπτα?

Υ.Γ. 2... Μάριε άσε τις πίπες για τον Διαμαντίδη... Και καλά θα κάνουν μερικοί μερικοί να μάθουν σαν αθλητές να χάνουν... Και αν δεν μάθουν να χάνουν να ξεσπάν αλλού... Και αν το μαρκάρισμα του Κλέιζα (άραγε γιατί φώναζε και διαμαρτυρόταν για το καθαρότατο αντιαθλητικό) είναι νορμάλ, δεν θα έλεγα το ίδιο και για του Μπέβερλι νομίζω που σπρώχνει τον Σπανούλη αφού τον περνάει... Στην ήττα οκ θα είσαι νευριασμένος... Αλλά ξέσπα αλλού... Μετά στα αποδυτήρια... Όχι σε παίχτες...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:14 am

ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΓΕΛΑΕΙ ΤΟ ΠΑΡΔΑΛΟ ΚΑΤΣΙΚΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΡΕ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΑΣ ΧΩΝΕΥΕΙ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2. ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΑΣ. ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΦΩΣ ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΤΟ 1997 ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΩΝΕ ΤΟΝ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗ. ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ. ΓΙΑΤΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΣΤΕ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ. ΑΠΛΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ. Ε ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΩΣ ΒΑΖΕΛΟΣ ΕΙΤΕ ΩΣ ΓΑΥΡΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ
ΑΠΛΑ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΛΙΘΙΟΙ. ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΥΝΝΟΗΘΗΚΑΤΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ? ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ
ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:20 am

Τελικά δημιουργήθηκε απορία, και μαθαίνουμε τα εξής:
Απο τον επίσημο κανονισμό διαιτησίας, της ΟΔΚΕ:
"
33.6 Παίκτης στον αέρα
Ένας παίκτης που έχει πηδήξει στον αέρα από ένα σημείο του αγωνιστικού
χώρου, έχει το δικαίωμα να προσγειωθεί πάλι στο ίδιο σημείο.
Έχει το δικαίωμα να προσγειωθεί σε ένα άλλο σημείο του αγωνιστικού
χώρου, με την προϋπόθεση ότι τη στιγμή που αυτός απογειωνόταν, ο διά-
δρομος μεταξύ των σημείων απογείωσης και προσγείωσης, καθώς και το
σημείο προσγείωσης δεν ήταν ήδη κατειλημμένο από αντίπαλο (-ους).

Αν ένας παίκτης, που έχει απογειωθεί, προσγειώνεται, αλλά, από
κεκτημένη ταχύτητα προκαλέσει σωματική επαφή με αντίπαλο, που έχει
καταλάβει νόμιμη θέση άμυνας, πέρα από το σημείο προσγείωσης, τότε ο
παίκτης που πήδηξε είναι ο υπαίτιος για την επαφή.
Ένας αντίπαλος δε μπορεί να κινηθεί μέσα στο διάδρομο ενός παίκτη,
αφού αυτός έχει ήδη πηδήξει στον αέρα.
Η κίνηση κάτω από έναν παίκτη, ο οποίος βρίσκεται στον αέρα και η πρό-
κληση επαφής, είναι συνήθως αντιαθλητικό σφάλμα και κάτω από ορισμέ-
νες συνθήκες μπορεί να είναι σφάλμα αποκλεισμού.

"
Δεν ήταν τοσο παπαριά τελικά Βασίλη...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:22 am

Οτι ειχα να γραψω το εγραψα. Ο ηλιος αναττελει απο τη Δυση, το νερο της θάλασσας είναι κόκκινο και οι ωρες της ημέρας είναι 25. ΄Μπορώ να παραδεχτω και άλλα μονο και μονο για να σταματησετε να επιμενετε
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:23 am

Ρε μλκ όντως τα ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 810165 που σου λένε στο άλλο τόπικ ισχύουν... Δεν είπα εγώ αυτό... Στην τελική και δίκιο να είχαν εκεί οι διαιτητές δεν πάει να πει οτι δεν κάνανε λάθη... Εδώ ο Γιασικεβίτσιους στο τέλος του 3ου 10λέπτου έκανε απίστευτα βήματα και δεν τα είδαν ή δεν τα δώσανε... Αλλά άλλο αυτό και άλλο σε κάθε φάση που σφυράνε να τους βγάζουμε σόνι και καλά λάθος... Και αν εχει διαβάσει και παλιότερα ποστ μου όταν αναφέρομαι σε διατητές έχω την λογική της εύκολης και της δύσκολης φάσης... ΠΑΝΤΑ... Τώρα εσύ πες οτι τα λέω επειδή μπορεί να ευνοήθηκε ο ΠΑΟ... Την ώρα που το έχω αναφέρει από την δεύτερη σειρά στο πρώτο σχόλιο μου... Τι να πω...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:24 am

vasilis wrote:
Οτι ειχα να γραψω το εγραψα. Ο ηλιος αναττελει απο τη Δυση, το νερο της θάλασσας είναι κόκκινο και οι ωρες της ημέρας είναι 25. ΄Μπορώ να παραδεχτω και άλλα μονο και μονο για να σταματησετε να επιμενετε


Ε καλα μλκ τώρα αυτό μόνο ξεροκεφαλιά δείχνει...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:29 am

Τουλάχιστον αυτό το προηγούμενο δεν ήταν ποστ κάποιου τυχαίου σε φόρουμ, είναι ο ίδιος ο κανονισμός, οπότε είτε γελάνε τα τσιμέντα είτε όχι, αυτό γράφουν οι επισημότερες αρχές του παιχνιδιού... οπότε σ'αυτό το παιχνίδι, αυτό ισχύει, ανεξάρτητα απ'όπου κι αν θέλει ο καθένας να ανατέλλει ο ήλιος (που δεν έχει και καμία ανάμιξη στο παιχνίδι)...
Οπότε αντί να ψάχνεις από που ανατέλλει ο ήλιος που το ξέρουμε όλοι, έμαθες κάτι που προφανώς δεν ήξερες (όπως κι εγώ)... Το δεύτερο, προσωπικά το θεωρώ θετικό...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:34 am

ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΦΑΟΥΛ ΒΑΖΕΛΙΑ
ΕΛΕΟΣ
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:46 am

vasilis wrote:
Ποιος ευθύνεται ρε Γιαννάκη που άφησες τον Τεόντοσιτς με 4 φάουλ να εμπλακέι στη φάση με τον Μπατίστ? Ο διαιτητής? Βγάλτον έξω και ξαναβάλτον στο τελευταίο τρίλεπτο. Εκεί που ξέχασες να βάλεις και τον καλύτερο σου παίκτη χθες.

ΕΥΚΟΛΗ ΚΡΙΤΙΚΗ.
ΧΑΝΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ?
ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ?
Νο 1 ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΟΧΟΣ : ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Νο 2 ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΟΧΟΣ : ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΤΗΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥΣ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ. ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ, ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΙΔΗΣΗ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟΥΣ.

ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ, Ο ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ ΧΡΕΩΝΕΤΑΙ ΤΟ 4ο ΦΑΟΥΛ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο παο ΕΧΕΙ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 3-4 ΠΟΝΤΩΝ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΩΝΕΤΑΙ ΤΟ 4ο ΤΟΥ ΦΑΟΥΛ, ΚΑΝΕΙ ΝΟΗΜΑ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. Κ Ο ΚΟΟΥΤΣ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ.
ΕΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ.
2ο ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ. ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ, Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΛΟΓΩ ΔΙΑΣΤΡΕΜΜΑΤΟΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΕ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΕΚΤΟΣ, ΜΕ παο ΝΑ ΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ, Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΕΡΒΟ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΠΕΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ Κ ΜΕ ΜΠΕΒΕΡΛΙ, ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ο οσφπ

2ο ΘΕΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ, Η ΦΡΑΣΗ ''τελευταίο τρίλεπτο. Εκεί που ξέχασες να βάλεις και τον καλύτερο σου παίκτη χθες'', ΕΙΝΑΙ COPY PASTE ΑΠΟ ΑΡΘΡΟ ΕΝΟΣ ΜΛΚ. ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΧΙ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΤΟ ΡΙΞΩ ΟΛΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΜΕΤΑ ΕΔΩ.
ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΝΗ ΓΝΩΜΗ.
Κ ΑΣ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ Ο ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΑΚΟΣ Κ ΠΟΥ ΕΛΑΦΡΑ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕ Κ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ?
ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ?
ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ. ΗΤΑΝ ΕΜΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ, ΔΕΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΟΥ.
Κ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙ, ΕΙΧΕ 2-3 ΑΣΤΟΧΑ ΣΟΥΤ, ΤΑ 2 ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ.
ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 28 Κ Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ΓΑΜΟΥΣΕ, ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.
ΜΕΤΑ ΤΟ 28 ΟΜΩΣ, Κ ΑΥΤΟΣ, ΟΠΩΣ Κ ΟΛΟΙ, ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.
ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΑΚΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3 ΛΕΠΤΑ, ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΙΣ 3 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ, ΕΜΦΑΝΩΣ ΚΑΤΑΒΕΒΛΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.

ΠΑΜΕ Κ ΣΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ.
ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΣΙΚΕΒΙΤΣΙΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑ Ο ΛΙΘΟΥΑΝΟΣ. ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΧΑΘΗΚΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΟΥΤΕ ΚΡΙΘΗΚΕ ΤΠΤ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΑΥΤΟ ΕΛΗΞΕ Η 3η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕ 51-60, ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΜΕ 49-60. ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΕΚΡΙΝΕ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΙΑ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΣ.
2η ΦΑΣΗ Κ Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ. Η ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ Ο ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΤΙΣΤ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ, ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΣΤΗ ΝΑΣΑ, ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ 4 REPLAY, ΑΛΛΑ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΕΙΣ. ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΙΛΑΝΕ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ. ΑΝ Η ΜΠΑΛΑ ΣΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΥ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ Κ ΕΧΕΙ ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ, ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΤΗ ΔΙΩΞΕΙ Ο ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΜΟΝΑΧΑ ΑΝ ΑΥΤΗ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ, ΤΗ ΡΑΚΕΤΑ. ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΔΙΩΞΙΜΟ ΤΟΥ ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΝ Η ΜΠΑΛΑ ΑΚΟΥΜΠΑ ΣΤΗ ΡΑΚΕΤΑ, ΠΡΙΝ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ Ο afro . ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ Κ ΑΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΕ 4 REPLAY. ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ, ΑΣ ΣΥΝΤΑΞΕΙ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΗ ΝΑΣΑ. Η΄ ΕΣΤΩ ΣΤΗΝ ΚΕΔ, ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΑΟΥΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ.
ΠΑΜΕ Κ ΣΤΟ 5ο ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ, ΠΑΡΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ. Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ Ο Suspect ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΡΙΝΕ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟ ΕΧΑΣΑΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ οσφπ
ΟΤΑΝ ΣΤΟ 28, ΕΙΣΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ 46-60, ΜΕ ΒΑΣΙΚΑ ΑΤΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ ΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΑ, ΕΙΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ, ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΑΙΧΤΩΝ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΩΣ ΤΟ 28 ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ (Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ), ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ, ΑΛΛΑΖΟΝΤΑΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.
ΟΤΑΝ Ο ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ Ο ΜΛΚΣ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΣ ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΗΡΩΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΛΗΓΕΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ Κ ΝΑ ΠΕΤΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ,
ΟΤΑΝ Ο ΠΕΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ 3ΠΟΝΤΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥΤΑΡΕΙ,
ΟΤΑΝ Ο ΚΛΕΙΖΑ ΧΑΝΕΙ 2 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΟΥΤ,
ΟΤΑΝ Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ, Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΤΣ, ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ 9 ΣΤΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ,
ΟΤΑΝ Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ΧΑΝΕΙ 2 ΕΥΚΟΛΑ ΣΟΥΤ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΡΑΚΕΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΜΛΚ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ,
ΤΟΤΕ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΟΡΤΣΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ.

ΑΥΤΑ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΜΛΚΕΣ GAYροι ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΨΥΧΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:48 am

Hammer wrote:
ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΦΑΟΥΛ ΒΑΖΕΛΙΑ
ΕΛΕΟΣ
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Από την πρώτη στιγμή είπα το εξής:
"Δεν ξέρω, δεν απαντώ... Και δε σκοπεύω να ψάχνουμε φάση - φάση...
Είπα να το βάλω, κι αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας μας πει."
Ήξερα ότι μπορεί να φανεί ως οτιδήποτε, αλλά εγώ το είπα απλώς σαν θεματάκι να δούμε αν θα μάθουμε κάτι. Δεν κάνω το διαιτητή, όπως δεν κάνω ποτέ ούτε τον προπονητή, και ούτε καν τον παίκτη, γιατί αν μπορούσα θα ήμουν κάτι απ'όλα και θα πληρωνόμουν και πολύ καλύτερα μάλλον απ'ότι τώρα.
Τελικά κάτι μάθαμε, έστω και αποσπασματικό... Ξεχώρισέ το απ'το ματς, ή από την οπαδική κόντρα και δες το σαν κάτι χρήσιμο.

Στην οπαδική κόντρα τσίμπα ένα ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 467895 να χαλαρώσεις μετά το άγριο σεξ, γαυρουλίτσα.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 11:56 am

ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ. ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΩΚΡΑΤΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΤΗΣΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ. Wink
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΓΚΕΣ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΤΕ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΤΥΠΑ.
ΕΓΩ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΣΕ ΕΧΩ ΛΑΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ, ΕΣΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΩΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ. ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΑΥΡΟΥ ΜΕ ΒΑΖΕΛΟ Wink
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:02 pm

Ένα μόνο. Αν το ίδιο πράγμα το έγραψε και δημοσιογ΄ράφος δε με ενδιαφέρει κίόλας Αλέξη. Δε διάβσα κανέναν γιατί νόμιζα ότι λόγω απεργίας δε θα υπάρχει κάτι. Κάποτε γελούσαμε με τον Μπιλάρα γιατί του έστειλα ενα σμς και μου ειπε οτι ειμαι κλέφτης και κλέβω τα άρθρα του Σπυρόπουλου γιατι του είχα γράψει ακριβώς το ίδιο με αυτό που είχε γράψει ο Σπυρόπουλος ηδη στη στηλη του για κάτι.
Μη βγάζετε εύκολα συμπεράσματα.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:04 pm

Πρώτον Άλεξ εγώ το έγραψα αυτό για το τελευταίο 3λεπτο και όχι ο Βασίλης και αναφέρω κιόλας οτι το διάβασα από δημοσιογράφο που απλά μου το θύμησε... Τώρα το τι θα γινόταν αν ήταν μέσα ο Μπουρούσης φυσικά και δεν το ξέρουμε... Αν δηλαδή θα έχανε άλλο ένα σουτ, ή αν θα έβαζε άλλο ένα κουλό... Το οτι δεν το θεώρησα πρωτεύοντως σημασίας φάνηκε οτι μπήκε σε σημερινό μου ποστ και όχι στις πρώτες μου παρατηρήσεις...

Εκεί που είσαι λάθος όμως είναι στο οτι, όπως δεν γίνεται να φταίει πάντα ο Γιαννάκης, δεν γίνεται και να μην έχει καμιά ευθύνη για αυτήν την ανατροπή... Οκ, δεν αντιλέγω οτι οι παίχτες έχουν το πρώτο μερίδιο ευθύνης σε όλα... Αλλά και ο προπονητής πρέπει να κάνει κάτι από τον πάγκο... Ας έπαιρνε ένα time out, ας τους άρχιζε στα γαμωσταυρίδια, ας ας ας... Ας σχεδίαζε κάποια συστήματα που ας μην βγαίνανε στο παρκέ... Θα μου πεις οκ, μπορεί και να το έκανε και να μην κάνανε τπτ οι παίχτες... Μπορεί... Αλλά έτσι δεν μπορεί να γίνει κουβέντα...
Οπότε και ο Γιαννάκης για μένα χρεώνεται το μερίδιο της ήττας που του αναλογεί... Για να μπορεί να χρεωθεί και το μερίδιο του πως πήγε το ματς μέχρι εκείνο το σημείο... Γιατί είναι λίγο άδικο να λέμε οτι μέχρι εκεί ο Γιαννάκης σχεδίασε το ματς, αλλά στο στραβό μετά δεν φέρει ευθύνη...

Υ.Γ. Πάντως φάνηκε χτες που είχε ευστοχία ο Ολυμπιακός γενικά, όταν έκαιγε η μπάλα, όλοι κότες...

Υ.Γ. 2 Ρε Άλεξ τι στραβό έγραψε πχ ο δημοσιογράφος που τον βρίζεις δηλαδή? Εκτός και αν τον ξέρεις προσωπικά και ξέρεις οτι είναι μαλάκας, αλλά οκ και πάλι, δεν θα τον κάνουμε παρέα... Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:11 pm

ΚΑΛΑ ΡΕ ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΤΩΡΑ?
ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΜΕ 14, ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ 7 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ-ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕΝΕΣ ΑΛΕΞ, ΟΛΑ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΠΑΟ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΔΛΔ?- ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΜΥΝΑ ΣΤΑ ''ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΦΑΟΥΛ', ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ 5 ΟΜΑΔΙΚΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΕΙ?
ΒΡΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΤΣΙ. ΟΥΤΕ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ.
ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΡΕ?
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:13 pm

Hammer wrote:
ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ. ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΩΚΡΑΤΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΤΗΣΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ. Wink
ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΓΚΕΣ.
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΡΑΖΕΤΕ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΤΥΠΑ.
ΕΓΩ ΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΣΕ ΕΧΩ ΛΑΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ, ΕΣΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΩΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ. ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΑΥΡΟΥ ΜΕ ΒΑΖΕΛΟ Wink


Στο πρώτο ματς σε νίκησα με 19... Στο 2ο ματς με νίκησες με 9 (αν θυμάμαι καλά), στο 3ο σε νίκησα πάλι με 9... Παρόλα αυτά ακόμα μου ρίχνεις στα αυτιά καμιά 50αριά βολές παραπάνω... Η πιπίλα όμως περί φάουλ, καλά κρατεί... Πως γίνεται ρε φιλαράκι και φάουλ να μην σου σφυρίζουν και να έχεις 50 βολές παραπάνω στα φετινά ματσάκια... Όπως έγραψε και ο Άλεξ, τράβα στη ΝΑΣΑ αν το εξηγήσεις...

Βέβαια και για αυτό δεν φταίει ο κόσμος... Γίνεται κάτι, βλέπουν τον Μπαναώτη στον πάγκο να ορίεται, σου λένε κάτι ξέρει αυτός, κάτσε να φωνάξουμε και εμείς... Χέσε με ρε μλκ να πούμε πια... Να βλέπετε την διαφορά... Πήρα 2-3 σφυρίγματα, οκ... Πήρες εσύ κάποια άλλα... Σε ένα άθλημα που κάνεις 100 επιθέσεις σε όλο το ματς δεν μπορείς να στέκεσαι στην μια φάση... Πόσο μάλλον όταν είσαι και με 14 πόντους μπροστά στο 28... Αν έβαζες 2-3 σουτ ακόμα θα το είχες πάρει το ματς... Αν στην 4η περίοδο αυτά τα πλάγια άουτ που κάνανε μπαίνανε μέσα, έστω και ένα, θα το έπαιρνες το ματς... Αλλά δεν... Και δεν γιατί δεν είχες ούτε σχέδιο ούτε τπτ... Απλά όποιος έπαιρνε την μπάλα την κράταγε μέχρι να τελειώσει ο χρόνος και να την ξεφορτωθεί...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:16 pm

vasilis wrote:
Ένα μόνο. Αν το ίδιο πράγμα το έγραψε και δημοσιογ΄ράφος δε με ενδιαφέρει κίόλας Αλέξη. Δε διάβσα κανέναν γιατί νόμιζα ότι λόγω απεργίας δε θα υπάρχει κάτι. Κάποτε γελούσαμε με τον Μπιλάρα γιατί του έστειλα ενα σμς και μου ειπε οτι ειμαι κλέφτης και κλέβω τα άρθρα του Σπυρόπουλου γιατι του είχα γράψει ακριβώς το ίδιο με αυτό που είχε γράψει ο Σπυρόπουλος ηδη στη στηλη του για κάτι.
Μη βγάζετε εύκολα συμπεράσματα.

ΕΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΩΡΑ. ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ, ΤΟΣΟ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΠΙΑ ?
ΠΑΡΕ ΤΟ ΛΙΝΚ Κ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΥΓ.
ΓΡΑΦΕΙ Ο ΜΛΚΣ
''Πως είναι δυνατόν ο καλύτερος παίκτης του γηπέδου να είναι εκτός αγώνα στα τρία τελευταία κρίσιμα λεπτά;''
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΡΘΑ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΕΣΥΡΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ, ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΠΕΣΥΡΕ.
ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΡΑΨΑ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:16 pm

Πωωωωωωω ρε μλκ... Λες και ξαναλες μια πίπα που άκουσες περί άμυνα στα όρια του φάουλ... Για πες μου δηλαδή... Σε ποια φάση θες φάουλ? Ποιο είναι το φάουλ που δεν πήρες? Στα κλεψίματα που σε ταράξανε που ούτε καν επαφή δεν είχαν οι παίχτες? Στο οτι κολάγανε πάνω στα γκαρντ σου όταν σταμάταγαν ντρίπλα και τελείωνε ο χρόνος? Αντε να πούμε... Είπε μια παπαριά ο Σκουντής και την κάνατε σημαία? Πες μου εδώ και εδώ ήταν φάουλ... Γιατί εγώ είδα και άλλα που δεν ήταν και τα σφύριξαν... Αλλά τότε δεν μας πείραζε... Ανέβαζε διαφορά ο Γαύρος...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:23 pm

Ααααα, και κάτι ακόμα περί άμυνας στα όρια του φάουλ και λοιπά τέτοια έξυπνα... Αυτή η άμυνα είναι η ίδια που έπαιζε ο Γιαννάκης με την Εθνική που έκανε όλες τις επικές ανατροπες, με Γαλλια, Σλοβενία κλπ κλπ... Δεν θυμάμαι ποτέ να παραπονέθηκε κανείς για το αντιαθλητικό της άμυνας...
Λέω εγώ ρε παιδί μου...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:23 pm

Ernesto wrote:
Πρώτον Άλεξ εγώ το έγραψα αυτό για το τελευταίο 3λεπτο και όχι ο Βασίλης και αναφέρω κιόλας οτι το διάβασα από δημοσιογράφο που απλά μου το θύμησε...

Εκεί που είσαι λάθος όμως είναι στο οτι, όπως δεν γίνεται να φταίει πάντα ο Γιαννάκης, δεν γίνεται και να μην έχει καμιά ευθύνη για αυτήν την ανατροπή... Οκ, δεν αντιλέγω οτι οι παίχτες έχουν το πρώτο μερίδιο ευθύνης σε όλα...

ΡΕ ΣΥ ΓΙΑΝΝΗ, ΧΑΖΟΣ ΕΙΣΑΙ ?
ΕΚΑΝΕ QUOTE ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΓΡΑΠΤΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ, Κ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΨΑ Κ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΑΚΑ ?
ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΕΚΑΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, Κ ΒΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΨΕ Ο Χ, Ο Ψ Κ Ο Ω ?
Κ ΣΥ ΤΟ ΓΡΑΨΕΣ, ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΚΑΠΟΥ, ΕΣΤΩ Κ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΒΛΑΚΑ.
Κ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΡΙΧΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΣΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ.
Κ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΟΛΟΓΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΕΝΑ 10%. ΤΟ 90% ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΟΜΩΣ ΒΑΡΑΙΝΕΙ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΨΥΧΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.

Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ?
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΑ ΜΑΤΣ, ΤΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΑ ΟΜΩΣ, ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ οσφπ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ?
ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΑΝΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑ2.
ΔΗΛ ΤΑ ΧΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ 35 ΛΕΠΤΑ, Κ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2-3 ΛΕΠΤΑ ΞΕΧΝΑ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ.
ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΧΝΟΥΣΕ.
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ?
ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ?
ΟΤΑΝ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΡΕΜΕΙ ΣΑΝ ΨΑΡΙ, ΕΙΝΑΙ ΧΕΣΤΗΣ, ΟΠΟΙΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Κ ΝΑ ΧΕΙ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:26 pm

Ernesto wrote:
Στάση Νο1... Τουλάχιστον είδαμε ωραίο ματς...
Στάση Νο2... Η διατησία έπαιξε λίγο έδρα...
Στάση Νο3...Τελικό αποτέλεσμα 79-70...

Πάμε τώρα... Δηλαδή αν ούτε τώρα πότε? Πόσο πιο στραβά μπορεί να πάει ένα ματς για τον ΠΑΟ για να μπορέσει να κερδίσει ο Γαύρος μέσα στο ΟΑΚΑ? Δηλαδή πόσα ακόμα σκοτωμένα 3ποντα πρέπει να βάλει σουτάροντας από τον σβέρκο, για να μπορέσει να κερδίσει?

Αν εξαιρέσουμε το κρεσέντο του Νίκολας στην αρχή ο ΠΑΟ δεν ήταν καλός σήμερα... Τόσα πολλά συνεχόμενα λάθη δεν θυμάμαι αν τον έχω ξαναδεί να κάνει... Είμαι σίγουρος οτι θα γίνει πολύ κουβέντα για την διατησία, αλλά θέτω ένα ερώτημα... Γιατί στο τελευταίο 10λεπτο, οι 8/10 επιθέσεις του Οσφπ γίνανε στο τελευταίο δευτερόλεπτο με σουτ της κακιάς ώρας? Γιατί ο Οσφπ την ώρα που είχε το κεφάλι στο σκορ έριξε το τέμπο?

Το παιχνίδι για μένα κρίθηκε στο τέλος όταν ο ΠΑΟ με καταπληκτική άμυνα δεν άφησε τον Ολυμπιακό να βάλει καλάθι για πόση ώρα... Και κατάφερε έτσι να γυρίσει το ματς... Περισσότερα ή αργότερα ή αύριο...


Πάλι καλά που νοιώθουμε ρε μλκ από το άθλημα... Γιατί με το πιο βασικό για μένα κανείς δεν ασχολήθηκε... Και ήταν όντως ωραίο ματσάκι... Αν δεν ήταν παο - οσφπ θα λέγαμε κορώνες... Και για επίπεδο μπασκετικό κλπ κλπ... Αλλά εδώ την αρώστεια μας...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:27 pm

[quote="Ernesto"]
Ernesto wrote:
Στάση Νο1... Τουλάχιστον είδαμε ωραίο ματς...

Πάλι καλά που νοιώθουμε ρε μλκ από το άθλημα... Γιατί με το πιο βασικό για μένα κανείς δεν ασχολήθηκε... Και ήταν όντως ωραίο ματσάκι... Αν δεν ήταν παο - οσφπ θα λέγαμε κορώνες... Και για επίπεδο μπασκετικό κλπ κλπ... Αλλά εδώ την αρώστεια μας...


ΚΑΛΑ, ΑΣ ΕΧΑΝΕΣ ΕΣΥ ΧΘΕΣ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΓΕΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΥ
παρτα
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:44 pm

Θα το ξεκίναγα... Αλλά αν στεκόμουν στο πόσο καλό ματς ήταν θα μου λέγατε οτι κάνω ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 535122 και οτι μιλάω για αυτό για να μην πω οτι έχασα... Οπότε άσε τα έξυπνα σου... Very Happy Τουλάχιστον τώρα μπορώ να το πω οτι ήταν πολύ καλό παιχνίδι χωρίς να ακούω πίπες...

Όσο για το άλλο μάλλον δνε πήρα χαμπάρι που το έγραψε ο Βασίλης... Για αυτό και το ανέφερα... Αν και ο συγκεκριμένος δημοσιογράφος δεν βλέπω να τα ρίχνει όλα πάνω στον Γιαννάκη... Δεν τον αφήνει εννοείτε στο απυρόβλητο, αλλά δεν νομίζω οτι επικεντρώνεται εκεί...

Λέει πχ... Οι ερυθρόλευκοι, είτε γιατί πίστεψαν πως είχαν νικήσει, είτε γιατί για πολλοστή φορά, λιγοψύχησαν στην κρίσιμη στιγμή στο ΟΑΚΑ, δεν έκαναν τίποτα σωστά απ’ όλα αυτά που παρουσίαζαν με σχετική ευκολία μέχρι το 27΄. Καμία επιθετική έμπνευση, άμυνα με τα... μάτια, άρνηση για δυναμική διεκδίκηση στα ριμπάουντ και κυρίως, έλλειψη καθαρού μυαλού σε συνδυασμό με μικρή έως ανύπαρκτη βοήθεια από τον πάγκο.

Εγώ αυτό δεν το βρίσκω λάθος... Μήπως δεν γίνανε έτσι... Οκ στο οτι μπορεί να διαφωνούμε στο πόσο πολύ έφταιγε ο Γιαννάκης είναι κάτι που ο καθένας έχει την δική του άποψη... Αλλά νομίζω οτι κριτικάρει καλά το παιχνίδι...

Και εγώ διαφωνώ σε κάποια από αυτά που γράφει, αλλά νομίζω πως σε γενικές γραμμές κάνει μια σωστή κριτική... Δεν ασπάζομαι όλο του το κείμενο, αλλά κομμάτια...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:57 pm

ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΟΚΚΑΛΗ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΤΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΑΓΚΕΣ.
ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΥΚΟΛΑ ΞΕΧΝΑΤΕ.
ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ Ο ΣΩΚΡΑΤΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΤΗΣΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ.
ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΤΕ ΡΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΡΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ...ΑΠΟ ΤΙ ΥΛΙΚΟ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΡΕ ΒΑΖΕΛΙΑ ΝΑΠΟΥΜΕ?
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 EmptyThu Jun 03, 2010 12:58 pm

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 539689 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 930439 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 177307 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 177307 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 177307 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 177307 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 177307 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 177307 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 177307 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 177307
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 7 Empty

Back to top Go down
 
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10
Back to top 
Page 7 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...
» Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ '10-'11 ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΣΑ ΤΣΟΝΤΑ...
» A1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2010-2011 και Γιαννάκη παραιτήσου...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Μπάσκετ-
Jump to: