BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10

Go down 
+5
suspect
seirios
lipton
KAISARAS
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:23 am

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΑ ΑΣΧΕΤΩΣ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥΤΑΝΑ.
ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΞΗ, ΜΙΛΑΣ ΚΑΛΑ :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:28 am

ΝΑΙ, ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥΤΑΝΑ. ΚΑΛΑ ΛΕΣ.
ΣΕ ΠΗΓΕ 2 ΧΡΟΝΙΕΣ ΦΑΪΝΑΛ 4, ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΥΑΛΙΑ.
ΣΕ ΠΗΓΕ ΤΕΛΙΚΟ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΦΕΤΟΣ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ, ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ.
ΣΕ ΠΗΡΕ ΚΥΠΕΛΛΟ, ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙΤΛΟΣ.
ΕΠΑΙΞΕΣ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΦΕΤΟΣ Κ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΣΕΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΧΑΣΕΣ.

Κ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΙ.
ΑΝΤΕ, ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΡΤΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΗΤΗΣ.
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ.
ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΥΚΟΛΟΓΙΑ.
ΑΝΤΕ, ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΛΙΓΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΔΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΦΩΤΣΗΔΕΣ.
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ?
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΝΟΜΑΤΑ.

Υ.Γ. ΑΝ ΒΑΣΙΛΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ Κ ΜΗ ΗΘΙΚΟΣ, ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ.
ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΟΜΟΙ Κ ΠΟΛΙΤΕΙΑ.
ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΕΦΤΥΝΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΒΑ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΝΟΜΟΙ, ΘΑ ΕΧΑΝΕ ΣΙΓΟΥΡΑ 2 ΜΑΤΣ. Κ ΟΧΙ 2 ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, 2 ΜΑΤΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:31 am

Ανεφερα πουθενα την αξια του ως παίκτης? Δε νομιζω. Αν δεν ηταν αυτος που ειναι θα ασολουμουν μαζι του? Επισης δε νομιζω. Αμα ηταν δλδ ο Σουλης ο Μαρκοπουλος τι να του εγραφα δλδ?
Επιτυχιες ως προπονητης? Μα το ιδιο λεμε. Οτι ειχε επιτυχιες. Με ποιους ομως δε μου ειπες Αλεξη. Ποιοι παικτες τον εκαναν μάγκα και ποιας ομάδας τα συστηματα επαιζαν οι παικτες της Εθνικής. Δικα του? Εδω γελαμε. Μαγκα ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ τον εκαναν οι βαζελοι, ο Ομπραντοβιτς και 1-2 άλλοι. Ασε με τωρα με τα αλλα, με ποιος παικτης ηταν κτλ. Τον θυμαμαι πιο πολλα χρονια απο σας. "Γιαννακη παληκαρι μια ζωη στον Άρη". "Δεν κανω προετοιμασια γιατι ο Γκαλης παίρνει πιο πολλα απο μένα". Άσε ασε. Στο τωρα έλα. Στην "αγαπη" του για το μπασκετ και στην Εθνικη.
Υ.Γ. Επειδη εισαι κ ΑΕΚ, το ματς με την Φιτεσε και τη συμπεριφορα του Ντεμη προς τον Μαχλα τη θυμασαι ή όχι?
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:33 am

ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΑΡΦΩΤΑ ΟΤΙ ΜΟΥ'ΡΧΕΤΑΙ.

-Η ΚΟΥΠΑ ΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ, ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΜΑΤΣ -ΠΑΡΩΔΙΑ.
-ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ. ΑΜΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΟΥΠΑ ΜΕ ΝΙΚΗ ΘΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΖΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ. ΤΑ ΜΑΤ ΓΑΜΗΣΑΝΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΝΕ ΜΕΣΑ. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΗΔΗ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΕΚΕΙ ΧΤΕΣ. ΟΙ ΑΦΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΓΑΜΗΣΑΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ. ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΤΑΝΑΠΟΥ ΣΤΟ 3Ο ΜΑΤΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕ. ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΠΙΔΕΧΕΤΑΙ ΚΡΙΤΙΚΗΣ.
-ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ ΕΙΧΑΝΕ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝΕ ΤΟ ΝΒΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΓΑΥΡΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΜΑΣ...ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ ΒΑΛΑΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝΕ :xaxaxa:
-Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ, ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥΤΑΝΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΕΟΝ, ΑΣ ΤΗΝ ΠΟΥΛΕΨΕΙ.
-ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ Κ ΧΡΟΝΟΥ, ΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝΕ...Ο ΓΑΥΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ...ΑΜΑ ΤΟΝ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ...ΤΖΑΜΠΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΒΓΑΛΑΝΕ ΣΑΝ ΧΑΖΑ.
-ΜΠΟΥΛΟ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ, ΠΕΝ, ΜΠΕΒΕΡΛΙ, ΧΑΛΠΕΡΙΝ, ΒΟΥΙΣΙΤΣ, ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ.
-ΦΤΙΑΞΙΜΟ ΤΗΣ ΚΕΔ ΜΕ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΩΝ ΑΦΩΝ ΧΑΖΩΝ ΕΞ ΑΡΧΗΣ Κ ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΕΙ ΟΦ.

ΤΕΣΠΑ, ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΑΣ ΒΡΟΥΝΕ ΑΚΡΗ...ΔΕ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΚΙΟΛΑΣ, ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ...ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΙΑ ΑΦΟΙ ΚΑΙ ΞΑΔΕΡΦΟΙ. ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΔΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΑ
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:40 am

KAISARAS wrote:
ΝΑΙ, ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥΤΑΝΑ. ΚΑΛΑ ΛΕΣ.
ΣΕ ΠΗΓΕ 2 ΧΡΟΝΙΕΣ ΦΑΪΝΑΛ 4, ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΥΑΛΙΑ.
ΣΕ ΠΗΓΕ ΤΕΛΙΚΟ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΦΕΤΟΣ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ, ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ.
ΣΕ ΠΗΡΕ ΚΥΠΕΛΛΟ, ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙΤΛΟΣ.
ΕΠΑΙΞΕΣ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΦΕΤΟΣ Κ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΣΕΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΧΑΣΕΣ.

Κ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΤΙ.
ΑΝΤΕ, ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΡΤΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΗΤΗΣ.
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ.
ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΥΚΟΛΟΓΙΑ.
ΑΝΤΕ, ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΛΙΓΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΑΓΚΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΔΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΦΩΤΣΗΔΕΣ.
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ?
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΝΟΜΑΤΑ.


ΦΙΛΕ Ο ΓΚΕΡΣΟΝ ΜΕ ΠΕΝ ΚΑΙ ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟ ΕΧΑΣΕ ΤΗ ΚΟΥΠΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑ.
ΔΕ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ?
ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΜΥΡΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΜΑΔΑ?
ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ/.ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ?
ΧΤΕΣ ΠΗΡΕ ΤΑΙΜ ΑΟΥΤ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΚΟΡ ΜΕ 4 ΑΠΟ +9...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ?
ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΧΑΖΑ ΤΩΡΑ.
ΚΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ...
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΟ 5Ο ΤΟΥ ΠΕΚΟΒΙΤΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΣΟΥΤ ΑΠΕΞΩ Ο ΜΙΛΟΣ?ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΕΙ? Ο ΜΙΛΟΣ? Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΦΤΑΕΙ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ.
ΤΕΣΠΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΝΑΩΤΗ ΤΩΡΑ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ Κ ΝΑ ΠΡΟΚΟΨΕΙ. ΕΔΩ ΑΠΕΤΥΧΕ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ.
ΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΑ ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΑΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗ ΖΩΗ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ΣΟΥ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ...ΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΣΚΑΡΙΟΛΟ ΡΕ ΦΙΛΕ...ΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΝΤΟΥΝΤΑ..ΜΕΣΙΝΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ...ΑΣ ΦΕΡΕΙ ΜΠΛΑΤ...ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΜΗ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΑΝΑΚΕΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΝΑΩΤΗ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:41 am

ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΜΑΓΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ, ΟΤΑΝ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΘΡΥΛΟΣ, ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Κ ΑΓΕΝΝΗΤΟΙ ΟΤΑΝ ΤΟ 87 ΣΗΚΩΝΕ ΚΟΥΠΑ ΩΣ ΑΡΧΗΓΟΣ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ?
ΑΥΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΓΚΑΣ ?
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ.
Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΚΑΤΙ ΜΑΓΚΕΣ.
ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ Η΄ΟΧΙ ?
ΠΑΡΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΣΑΦΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.
ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΣΤΕ ΓΑΤΙΑ ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ.
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΜΟΥΡΙΝΙΟ Η΄ ΟΜΠΡΑΝΤΟΒΙΤΣ, ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ 1ο, Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ. ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ Κ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΟΠΟΙΟΝ ΖΗΤΗΣΕΙ.
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ Η΄ ΓΚΟΥΑΡΝΤΙΟΛΑ, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΘΕΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΝ ΑΠΟΨΗ, ΤΟΤΕ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ, ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΡΟΛΟ.

ΤΩΡΑ ΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΚΛΕΒΕ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΖΕΛΙΚΟ, ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΗ.
ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑΙ, ΑΝΟΗΣΙΕΣ ΟΜΩΣ, ΟΧΙ.
ΤΙΣ ΑΦΗΝΩ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΕΣ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:45 am

vasilis wrote:
Ποιοι παικτες τον εκαναν μάγκα και ποιας ομάδας τα συστηματα επαιζαν οι παικτες της Εθνικής. Δικα του? Εδω γελαμε. Μαγκα ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ τον εκαναν οι βαζελοι, ο Ομπραντοβιτς και 1-2 άλλοι.
ΤΟ ΓΑΜΗΣΕΣ ΕΣΥ ΒΑΣΙΛΗ affraid
ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΕΦ ΧΤΕΣ? :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:50 am

Hammer wrote:

-ΜΠΟΥΛΟ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ, ΠΕΝ, ΜΠΕΒΕΡΛΙ, ΧΑΛΠΕΡΙΝ, ΒΟΥΙΣΙΤΣ, ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ.

ΔΕ ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΚΙΟΛΑΣ, ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ.

Κ ΟΙ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 535122 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 535122 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 535122 ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ.
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ?
ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο afro ΛΕΣ ?
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΗΚΕΣ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ >?
Κ ΤΩΡΑ ΛΕΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ?
παρτα
ΠΑΛΙ AIRBALL ΣΕ 3ΠΟΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΤΑΓΑΡΙ.
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ afro , ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Κ 6 ΧΑΡΤΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.

ΕΙΠΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΙΛΕ. ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΤΕΤΟΙΟΙ, ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΙΚΟΥΣ παο - οσφπ Η΄ ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΑΪΝΑΛ 4 Κ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΜΕΣΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.
ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΟΠΟΙΟΣ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΟΥΠΑ ΣΩΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ.
ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΥΠΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ. ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΟΥΠΑ.
ΣΑΦΩΣ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Κ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ.
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΤΕ 5 ΜΑΤΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ, ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΤΕ Κ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΤΕ.
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΟΝΑΧΑ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΙΑ ?
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΜΑΡΙΕ, ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ.

ΕΣΕΝΑ ΑΦΟΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ.
ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΓΚΕΡΣΟΝ.
ΕΔΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.
ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΜΥΝΑ.
ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟ ΣΟΦΟ.
ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΜΑΖΕΥΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ ΕΤΡΩΓΑΝ ΠΙΤΣΕΣ Κ ΕΠΙΝΑΝ ΜΠΥΡΕΣ.
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ.
παρτα ΤΑΓΑΡΙ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:50 am

Ως συνηθως δε βγαζω ακρη μαζι σου . Λεω για τον κοουτς Γιαννακη και μου λες για το 87. Και σταματα να κανεις οτι δεν καταλαβαινεις τι γραφει ο αλλος.
το ποστ μου δεν ηταν τοσο για την προπονητικη του αξια ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. Εσυ γραψε κατεβατα για την αξια του ως κοουτς. Η συζητηση με αφηνει αδιαφορο.
Και οταν λεω οτι κανεις οτι δεν καταλαβαινεις τι γραφει ο αλλος το εννοω. Μετα τον 3ο τελικο εγραψα οτι στον Ολυμπιακο δεν εχουν αρχιδια και εσυ καταλαβες οτι εννοουσα τον Γιαννακη ως αποκλειστικο υπευθυνο της ηττας. Σε πληροφορω οτι λαθος καταλαβες. Τη μιση ευθυνη εχει. Την αλλη μιση την εχουν οι παικτες. Οπως σε καθε ομάδα (περιπου Very Happy )
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 11:58 am

vasilis wrote:

Εδώ λοιπόν ερχόμαστε στον «ηθικό» Παναγιώτη Γιαννάκη. Να μιλήσει για να προστατέψει τα δικά του τα παιδιά. Αυτά που τον έκαναν μάγκα με την εθνική για να μπορεί να έχει ένα παχυλό συμβόλαιο τώρα με τον Ολυμπιακό και να το παίζει εθνάρχης τα προηγούμενα χρόνια. Με ποιους έγινες μάγκας ρε γερο-Λαδά? Με τον Διαμαντίδη, τον Σπανούλη, τον Τσαρτσαρή, τον Φώτση. Έτοιμους στους έφερνε ο Ομπράντοβιτς και χθες κοιτούσες το πανό και μόνο που δεν τραγουδούσες κιόλας τα συνθήματα κατά του Διαμαντίδη. Ξεφτίλα. Ε ξεφτίλα. .

vasilis wrote:

Επιτυχιες ως προπονητης? Μα το ιδιο λεμε. Οτι ειχε επιτυχιες. Με ποιους ομως δε μου ειπες Αλεξη. Ποιοι παικτες τον εκαναν μάγκα και ποιας ομάδας τα συστηματα επαιζαν οι παικτες της Εθνικής. Δικα του? Εδω γελαμε. Μαγκα ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ τον εκαναν οι βαζελοι, ο Ομπραντοβιτς και 1-2 άλλοι.


ΦΙΛΕ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ. ΔΕ ΜΙΛΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΤΟΥ ΑΞΙΑ.
ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ.
ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ.
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 12:01 pm

KAISARAS wrote:


Κ ΟΙ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 535122 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 535122 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 535122 ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ.
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ?
ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο afro ΛΕΣ ?
ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΗΚΕΣ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ >?
Κ ΤΩΡΑ ΛΕΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ?
παρτα
ΠΑΛΙ AIRBALL ΣΕ 3ΠΟΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΤΑΓΑΡΙ.
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ afro , ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Κ 6 ΧΑΡΤΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.

ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΚΟΥΤΙ ΕΣΕΝΑ ΦΙΛΕ. ΜΗ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ. ΛΕΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΞΗΓΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ. ΣΙΓΑ ΜΗ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 100 ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ. ΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΣ ΕΤΣΙ, ΑΛΛΑ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΝΑ ΤΟΥ ΒΡΕΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΟΥ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΨΑΛΙΔΙΣΜΑ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ. ΑΛΛΙΩΣ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ. ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΑ ΤΩΡΑ? ΜΗ ΜΟΥ ΣΠΑΣ ΤΑ @@@.

KAISARAS wrote:
ΕΙΠΕΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΙΛΕ. ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΤΕΤΟΙΟΙ, ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΙΚΟΥΣ παο - οσφπ Η΄ ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΑΪΝΑΛ 4 Κ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΜΕΣΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.
ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΑ ΟΠΟΙΟΣ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΟΥΠΑ ΣΩΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ.
ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΥΠΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ. ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΟΥΠΑ.
ΣΑΦΩΣ Κ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Κ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΕΓΩ.
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΤΕ 5 ΜΑΤΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ, ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΤΕ Κ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΤΕ.
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΟΝΑΧΑ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΙΑ ?
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΜΑΡΙΕ, ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ.

ΜΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΙΡΑΚΙ. ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΡΕ ΜΛΚ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΛΕΣ. ΤΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ? ΑΦΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΟΥΛΕΥΤΗ...ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑΠΟΥΜΕ. ΕΒΓΑΛΕ ΜΑΤΙΑ ΜΑΡΤΙΟ ΜΕ ΤΑ ΛΙΜΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ. Φ4 ΣΚΑΤΑ, ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΣΚΑΤΑ...ΔΛΔ ΕΣΥ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ? ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΛΟΣΟ ΡΟΔΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΓΑΜΑΩ.

KAISARAS wrote:
ΕΣΕΝΑ ΑΦΟΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ.
ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΓΚΕΡΣΟΝ.
ΕΔΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.
ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΜΥΝΑ.
ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟ ΣΟΦΟ.
ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΜΑΖΕΥΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ ΕΤΡΩΓΑΝ ΠΙΤΣΕΣ Κ ΕΠΙΝΑΝ ΜΠΥΡΕΣ.
ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ.
παρτα ΤΑΓΑΡΙ.
ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΡΕ ΜΛΚ..ΧΑΧΑΧΑ
ΦΑΝΤΑΣΟΥ Ο ΓΚΕΡΣΟΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΟΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΠΑ.


ΚΑΙ ΑΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΣΥ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΤΩΡΑ ΠΡΟΕΔΡΑΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΓΕΣ?ΕΛΕΟΣ.
ΕΙΠΑΜΕ, ΚΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΕΤΥΧΕ, ΑΣ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ.
ΟΥΤΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΡΕ ΑΛΕΞ. παρτα παρτα
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 12:09 pm

vasilis wrote:

το ποστ μου δεν ηταν τοσο για την προπονητικη του αξια ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. Εσυ γραψε κατεβατα για την αξια του ως κοουτς. Η συζητηση με αφηνει αδιαφορο.

Σ'αυτη την προταση τι καταλαβαινεις ρε παιδακι μου? Η εκφραση "το ποστ δεν ηταν τοσο για την αξια του" τι σου λεει? Οτι δεν μιλαω καθολου ή οτι δεν ειναι το πρωτευον του ποστ?
Απαντα ξανα για τον προπονητη Γιαννακη εσυ. Μην ξεκολλας
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 12:15 pm

ΡΕ ΣΥ ΒΑΣΙΛΗ, ΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΜΗΝ ΠΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΡΕΛΟ.
ΕΛΕΟΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.
Κ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΕΞΙΣΟΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ Κ ΤΑ ΟΣΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.
ΠΟΥ Κ ΧΘΕΣ ΕΡΙΞΕ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΑΓΚΩΝΙΤΣΕΣ.
ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ.
ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΗΘΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥΡΓΟΣ ΟΣΩΝ ΕΓΙΝΑΝ ΧΘΕΣ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 1:01 pm

Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΓΑΥΡΟ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ.
ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΑΥΤΟ?
ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.
ΑΠΛΩΣ ΔΙΝΩ ΣΤΟ ΒΕΤMINDS ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 1:35 pm

META AΠΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ BETMINDS ΕΠΕ, ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΧΡΗΣΤΗ ΜΑΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΕΙΔΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΕΤΕΦΕΡΕ.
ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΠΙΤΙΜΟ ΜΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΝΑ ΔΡΑΣΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΩΣ.
ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΑ 5 ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΟΥ ΔΕΞΙΟΥ ΧΕΡΙΟΥ ΜΑΣ Κ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ
παρτα
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 2:06 pm

Μετά από όλα αυτά που είπαμε και έγιναν θέλω πραγματικά να γράψω την προσωπική μου γνωμη για τον Γιαννάκη. Για όλη του την πορεία στο άθλημα.
Τον θεωρώ μεγάλο αθλητή. Τον 2ο καλύτερο μπασκετμπολίστα όλων των εποχών στην Ελλάδα. ΜΕ τον 3ο να είναι αρκετά μακριά του. Και την αξία του την έδειξε πάρα πολλές φορές. Την έδειχνε και πριν πάει στον Άρη και με την πορεία του στην ομάδα του αλλά και στην Εθνική ομάδα. Και όχι μόνο στην Ανδρών αλλά και στις μικρότερες. Αλλά και στον Άρη επίσης. Έπρεπε να έρθει και αυτός στην ομάδα για να γίνει η εκτόξευση της σε Αυτοκράτορα του ελληνικού μπάσκετ. Μην ξεχνάμε ότι ο Γκάλης ήταν ήδη στην ομάδα για χρόνια αλλά είχαν πάρει ενα πρωτάθλημα μέχρι την έλευση του Γιαννάκη. Την έδιεξε στην εθνική και χωρίς τον Γκάλη. Η πραγματική παγκόσμια καταξίωση του παίκτη Γιαννάκη ήρθε στο Παγκόσμιο της Αργεντινής το 1990. Εκεί που ο Γκάλης ήταν απών και ο Γιαννάκης έπρεπε να θυμηθεί τον παίκτη-σκόρερ που ήταν πριν πάει στον Άρη. Στο ματς για την 5η θέση με τη Βραζιλία όταν βγήκε έξω με 5 φάουλ ένα ολόκληρο γήπεδο Αργεντίων σηκώθηκε όρθιο για ένα απίστευτο 5λεπτο stading ovation. Στη θέση του μπορεί και να σταματούσα το μπάσκετ, που λέει ο λόγος, εκείνη τη μέρα. Τι άλλο να θέλει ένας αθλητής?
Όταν έφυγε ο Γκάλης από τον Άρη μόνος του έφτασε την ομάδα στον τελικό του Τορίνο. Μετά στον Πανιώνιο και στον Παναθηναϊκό λόγω μεγάλης πλέον ηλικίας, δεν μπορώ να πω ότι πρόσφερε και πολλά. Πιο πολύ έπαιζε με τον σεβασμό των άλλων στην ιστορία του, χωρίς όμως εννοείται να είναι και κακός.
Το μόνο που μπορεί να του προσάψει κανείς είναι πως ήταν ΤΡΑΓΙΚΌΤΑΤΑ ΑΠΩΝ στα μεγάλα ματς της καριέρας του. Μπορεί όσο περνάνε τα χρόνια να δημιουργούνται μύθοι για διάφορα αθλητικά γεγονότα, όμως όσοι τα έζησαν τα θυμούνται αλλιώς. Γιαννάκης μέσα στο γήπεδο δεν υπήρχε ούτε στον τελικό του 87, ούτε στον ημιτελικό του 89, ούτε στον τελικό του Τορίνο, ούτε στον τελικό στο Παρίσι το 1996 μεταξύ ΠΑΟ και Μπάρτσα. Παραλίγο μάλιστα να είναι ο μοιραίος στους 2 τελευταίους αφού στις τελευταίες φάσεις καλύτερα να μην ήταν μέσα στο γήπεδο. Χειρότερος και από μένα σε απόδση και εμπνεύσεις.
Μόλις τελειώνει την καριέρα του ο Βασιλακόπουλος τον βάζει φυτευτό στον πάγκο της εθνικής ομάδας. Τότε δε μιλάνε και πολλοί. Άλλωστε είναι για τους περισσότερους όχι μόνο ένας εθνικός ήρωας για το άθλημα, αλλά και ήδη ένας "προπονητής μέσα στο γήπεδο". Αποτυγχάνει οικτρά. Όχι όμως μόνο με δικιά του ευθύνη. Δεν υπάρχουν τα ταλέντα εκείνη την περίοδο αλλά και αυτός είναι πολύ νέος για αυτό το μεγάλο βήμα στη ζωή του. Ο Βωβός του εμπιστεύεται την ομάδα του Αμαρουσίου. Εκεί χωρίς άγχος και οπαδική πίεση (μεγάααααλο προνόμιο για τον κάφρικο αθλητισμό μας) καταφέρνει πολλά για το μέγεθος της ομάδας.
Έτσι ο Βασιλακόπουλος θεωρεί πως έφτασε η στιγμή να του ξαναεμπιστευτεί την Εθνική μας ομάδα. Άλλωστε έρχονται και οι Ολυμπιακοί Αγώνες της Αθήνας το 2004. Εκεί ο Γιαννάκης είναι απλά τραγικός όταν στον προημιτελικό με την Αργεντινή έχει το ματς δικό του αλλά επιμένει να εμπιστεύεται όλες τις τελευταίες επιθέσεις στον τραγικότατο εκείνη τη μέρα Φρ.Αλβέρτη που δε σταυρώνει καλάθι ούτε σε "τετατετ".
¨επειτα έρχεται η καταξίωση στο Ευρομπασκετ του 2005 όπου παίζουμε μόνοι μας και παραλίγο να το χάσουμε. Καμιά μεγάλη ομάδα σε εκείνο το τουρνουά δεν έχει τα αστερια της μαζί, κάνουμε την επική ανατροπή με τη Γαλλία και τα κατακτάμε. Η πραγματικά τεράστια επιτυχία ε΄ρχεται την πόενη χρονιά και φυσικά στον ημιτελικό με τις ΗΠΑ στο Μουντομπασκετ της Ιαπωνίας. Παρότι όμως πάμε καβάλα στο άλογο στον τελικό με την ΙΣπανία να έχει χάσει τον Γκασόλ και να θεωρούμαστε από όλους τους γνώστες του αθλήματος φαβορί, εμείς απλά δεν μπάινουμε στο γήπεδο και μας ξεφτιλίζουν οι γνωστοί και μη εξαιρεταίοι Ισπανοί. Στο επόμενο Ευρομπάσκετ ξαναχάνουμε στον ημιτελικό από αυτούς. Έχουμε τη δικαιολογία ότι παίζανε εντός έδρας και τους νοήθησε η διαιτησία, όμως έρχεται η πυρηνική Ρωσία να μας ξεμπροστιάσει και να νικήσει την Ισπανία στον τελικό.
Λέχθηκε πολλές φορές ακόμα και από αυτούς που δεν είναι φαν του, ότι τουλάχιστον εμφύησε στην ομάδα το πάθος. Παπαριές θα πω εγώ. Η εθνική του μπάσκετ πάντα είχε πάθος. Το απέδειξε και με τον Καζλάουσκας πέρσι όταν πήγε μισή και βγήκε 3η.
Ο Γιαννάκης βέβαια ήδη βρισκόταν στον Ολυμπιακό. Πάμε κυρίως στη φετινή χρονιά και το άν είναι πετυχημένη ή όχι. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση όπως στη μέση είναι και οι ευθύνες για την μη κατάκτηση του πρωταθλήματος. Το θέμα είναι άλλο όμως για μένα. Δε θα τον θεωρήσω κορυφαίο προπονητή ποτέ γιατί δεν τον βλέπω να μπορεί να ΄κάνει 2 πράγματα. 1ον να βγάλει τον καλύτερο εαυτό των παικτών του και 2ον να γυρίσει ένα ματς με την στρατηγική του. Απέτυχε παταγωδώ και στα 2. Καλός προπονητής είναι. Όχι όμως για αυτό το επίπεδο.
Τώρα όσον αφορά την ηθική του ανδρός να πω το εξής. Ασχολούμαι μαζί του, φίλε Αλέξη, ακριβώς επειδή μας τον έχουν παρουσιάσει σαν τον Γκάντι του αθλήματος. Ε όχι. Δεν το ανέχομαι αυτό. ΚΑι δεν ανέχομαι τους εθνάρχες. Δεν τους πάω μία. Και αυτός το έπαιζε και το παίζει εθνάρχης. Αλλά αυτό το κάνεις μόνο με πράξεις και όχι με λόγια. Να φωνάζει το Αλεξάνδρειο "Γιαννάκη παληκάρι μια ζωή στον Άρη" και εσύ σε όλη σου τη ζωή να σκέφτεσαι μόνο τα λεφτά και να συγκρίνεις τον εαυτό σου στον Μιχαηλίδη και στον Μπουτάρη με τον Γκάλη δε γίνεται. Στο κάτω κάτω ο Γκάλης ήταν ο Γκάλης. Τον Λευκό Πύργο να ζητούσε έπρεπε να του τον δώσουν. Μιλάμε για τον κορυφαίο αθλητή που έβγαλε ποτέ ο τόπος. Όχι μόνο μπασκετμπολίστα, ΑΘΛΗΤΗ. Και συγκρίνοντας όλα αυτά τα χρόνια δηλώσεις και πράξεις του Ομπράντοβιτς με τις δικές του, δεν τον φτάνει ούτε στο νυχάκι του. Δυστυχώς.
Και επαναλαμβάνω. Ασχολούμαι μαζί του γιάτί θα μπορούσε να ήταν όλα αυτά που πιστεύουν κάποιοι ότι είναι. Όμως για την προσωπική μου γνώμη δεν είναι ούτε στο ελάχιστο.
Και μη μου ξαναπεί κανείς γιατί ασχολούμαι με αυτόν και οτι σε λίγο θα σας πω ότι αυτός έφταιγε. Εξήγησα στο 1ο ποστ ποιοι φταίνε. Αλλά περιμένω το ελάχιστο που μπορεί να κάνει αυτός. Από άλλους τι να περιμένω? Τι να περιμένω δλδ από το αχρηστο λαμογιοκράτος που έχουμε? Τι να περιμένω από τους προέδρους? Τι από τους αλήτες ρουφιάνους δημοσιογράφους. Ας έχουμε τουλάχιστον σωστούς ανθρώπους μέσα στα ΄γήπεδα να ξεχωρίζουν αυτοί σαν τη μύγα μέσα στο γάλα.

Κάτι τελευταίο για τον Διαμαντίδη που λες και ξαναλες και ξαναλες. Και ο Τεόντοσιτς του δίνει μπουνιά. Και αυτός φτύνει. ΚΑι ο Γκάλης με τον Μπάνε κάποτε παίξανε μπουνιές και δίνανε ραντεβού μετά το ματς έξω για να ¨λογαριαστούν". Και ο Ζιντάν ξέφυγε και έριξε κουτουλίδι στον Ματεράτσι. ΚΑι τι έγινε ρε παιδιά? Νέοι άνθρωποι που βράζει το αίμα τους είναι. Όλοι έχουν κάνει μαλακίες. Αλλά θα τους χαρακτηρίσω ποτέ για κάποια πράγματα που έκαναν μέσα στο γήπεδο? Εγώ ποτέ. Μην περιμένετε κάτι τέτοιο από μένα. Θα το θεωρούσα άδικο. Ούτε ο Διαμαντίδης αλλά ούτε και οι Τεόντοσιτς, Μπάνε, Γκάλης είναι αλήτες. τώρα για το αν δεν τιμωρήθηκε ο Διαμαντίδης, πίστεψε με δεν ευθύνομαι ούτε εγώ ούτε ο ίδιος. Σε άλλους να τα πείτε.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 2:20 pm

Καλησπέρα και από μένα... Σίγα που δεν θα τα είχατε κάνει όλα πουτάνα μέχρι τώρα...

1ον... Βασίλη εγώ πάντως αναφέρθηκα στα κωλόπαιδα του Γαύρου, όπως έχω αναφερθεί πολλές φορές και στα κωλόπαιδα της ομάδας μου... Απλά πράγματα... Η καφρίλα και η μαλακία φυσικά και δεν έχει ομάδα... Και για πρώτη φορά βγάζω και το καπέλο στον Μπουρούση για την στάση του... Και αναφέρω τον συγκεκριμένο γιατί εγω τον έχω κράξει πολλές φορές οτι ασχολείται με την εξέδρα περισσότερο από το να παίζει μπάσκετ... Χτες ασχολήθηκε με σωστό τρόπο τουλάχιστον... Και όλα τα λεφτά είναι και το βλέμα αυτού και του Παπαλουκά που κάθονται αποσβολωμένοι σαν να λένε τι στο διάολο έγινε εδώ πέρα και τι κάνουμε εμείς εδώ...

2ον... Θα συμφωνήσω με τον Βασίλη όσον αφορά τον Γιαννάκη... Στα παπάρια μου να γράψω για το οτι δεν έκανε σχόλιο για το πανό κατά του Διαμαντίδη... Αλλά θα έπρεπε να πει κάτι για όλη αυτή την κατάσταση... Οκ ο Ομπρόντοβιτς μπορεί να τα λέει και κανείς δεν του λέει κουβέντα... Αλλά επειδή ακριβώς ο Γιαννάκης έχε μια ιστορία στον χώρο, πολύ πριν γίνει προπονητής, θα έπρεπε να μην αφήνει να περνάνε έτσι τέτοια γεγονότα...

3ον... Σε ένα σημείο που διαφωνώ κάργα με τον Άλεξ είναι περί σεβασμού στον Γιαννάκη λόγω παρελθόντως και σε αυτό που λέει ο Βασίλης οτι τον κάνανε μάγκα αυτοί που τον κάνανε απαντάς Άλεξ με το οτι ήταν ήδη μάγκας... Δεν βλέπω να έχεις την ίδια άποψη και για τον Μαραντόνα... Λέω εγώ τώρα... Άλλη η μαγκιά του Γιαννάκη σαν παίχτης, που είναι μεγάλη με όποιες μικρές αντιρήσεις μπορεί να έχει ο καθένας και άλλη η προπονητική του μαγκιά... Και ειδικά η προπονητική αξία του καθένα έχει πολλά σκαμπανεβάσματα... Για την προπονητική αξία του Γιαννάκη λοιπόν μπορεί να γίνει τεράστια κουβέντα... Στα συν του οτι ο Οσφπ έφτασε στο f4, στα πλην του οτι έχασε το πρωτάθλημα...Χωρίς πολλά πολλά... Βέβαια σε ένα ελληνικό πρωτάθλημα που στην ουσία παίζουν δύο ομάδες το να το χάσεις είναι άμεσα αποτυχία... Για το f4 είπα στο παρελθόν την γνώμη μου... Ας μην την επαναλάβω τώρα... Συνοπτικά ο Γιαννάκης για μένα είναι μέτριος προπονητής, μέχρι να δω κάτι άλλο...

4ον... Το παιχνίδι φυσικά και δεν σηκώνει κουβέντα... Η καλύτερη ομάδα απλά νίκησε...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 2:22 pm

ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΛΗΤΗ ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ ?
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ?
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ (ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΝ Κ ΣΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΕΚΤΡΟΠΑ) Κ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Κ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΘΕΣΗ, ΟΠΩΣ Κ Ο ΖΕΛΙΚΟ,
ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΑΡΓΑΡΑ ?
ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΑΓΕ ΠΟΙΝΗ 2.000 ΕΥΡΩ. ΠΟΥ ΣΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΖΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΑΝ ΚΑΤΣΩ Κ ΠΙΑΣΩ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΔΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΜΕΘΑΥΡΙΟ.
ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΣ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.
ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΞΩΦΘΑΛΜΑ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΑ.
2 ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΑΧΑ.
ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ΤΟ 2005 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΟΜΑΔΑ, ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΑΙΖΑΜΕ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ?
2ο ΣΗΜΕΙΟ. ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ Κ ΒΓΗΚΑΜΕ 3οι. ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΣΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΙΧΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ, ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΠΛΗΡΗΣ.
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΕΙΣ 2 ΜΕΤΡΑ Κ 2 ΣΤΑΘΜΑ.
ΑΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΩ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ?
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΣΗΜΕΙΑ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΑ Η΄ ΑΝΑΚΡΙΒΗ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 2:25 pm

Όσο για το ποστ σου Μάριε για τον Σπανούλη έχει βουήξει όλη η Ελλάδα... Τελευταίος ήρθες ρε φίλε... Μέχρι και σε συνέντευξη τον ρωτήσαν για την συγκεκριμένη φήμη...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 2:34 pm

Ernesto wrote:

3ον... Σε ένα σημείο που διαφωνώ κάργα με τον Άλεξ είναι περί σεβασμού στον Γιαννάκη λόγω παρελθόντως και σε αυτό που λέει ο Βασίλης οτι τον κάνανε μάγκα αυτοί που τον κάνανε απαντάς Άλεξ με το οτι ήταν ήδη μάγκας... Δεν βλέπω να έχεις την ίδια άποψη και για τον Μαραντόνα... Λέω εγώ τώρα... Άλλη η μαγκιά του Γιαννάκη σαν παίχτης, που είναι μεγάλη με όποιες μικρές αντιρήσεις μπορεί να έχει ο καθένας και άλλη η προπονητική του μαγκιά... Και ειδικά η προπονητική αξία του καθένα έχει πολλά σκαμπανεβάσματα... Για την προπονητική αξία του Γιαννάκη λοιπόν μπορεί να γίνει τεράστια κουβέντα... Στα συν του οτι ο Οσφπ έφτασε στο f4, στα πλην του οτι έχασε το πρωτάθλημα...Χωρίς πολλά πολλά... Βέβαια σε ένα ελληνικό πρωτάθλημα που στην ουσία παίζουν δύο ομάδες το να το χάσεις είναι άμεσα αποτυχία... Για το f4 είπα στο παρελθόν την γνώμη μου... Ας μην την επαναλάβω τώρα... Συνοπτικά ο Γιαννάκης για μένα είναι μέτριος προπονητής, μέχρι να δω κάτι άλλο...

4ον... Το παιχνίδι φυσικά και δεν σηκώνει κουβέντα... Η καλύτερη ομάδα απλά νίκησε...

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΠΟΡΩ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΡΕ ΦΙΛΕ.
ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ.
ΤΙ ΒΓΗΚΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ.
ΜΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ ΤΙ ?
ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ?
ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΠΤ ?
ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΡΕ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ, ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΝ ΡΕ.
ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΟΒΑΡΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΟΣΟ ΧΟΝΤΡΕΣ ΜΛΚΙΕΣ.
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΩΡΟΥΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΕ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ?
ΤΟ 1995, ΟΤΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ, ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΒΗΜΑΤΑ.
ΟΧΙ ΕΝ ΕΤΕΙ 2010, ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 15 ΧΡΟΝΙΑ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΟΥΠΕΣ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΝΤΡΗΜ ΤΗΜ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΩΡΑ. ΤΙ ΑΝΟΗΣΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΩΡΑ .
ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ, ΕΛΕΟΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ Υ.Γ.4, ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.
ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΕΣΥ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΤΟ 3ο ΜΑΤΣ, Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΑΜΜΕΝΕΣ ΦΥΛΛΑΔΕΣ, ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΜΛΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ Κ ΣΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ.
100% ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ.
ΟΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ ΕΙΣΤΕ Κ ΟΙ 2 .

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΟ 3ο ΜΑΤΣ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΗ, ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ, ΘΑ ΠΩ ΕΝΑ ΜΟΝΟ.
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟΙ.
ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ 4η ΠΕΡΙΟΔΟ, ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΣΙΚΕΒΙΤΣΙΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΠΕΡΝΑ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ, ΤΟΥ ΤΗΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ 5ΚΑΘΑΡΑ Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ Κ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΔΩΣΑΝ ΜΠΡΟΣ - ΠΙΣΩ.
ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 4:11 pm

ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ.

ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.

ΠΟΙΟΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ?
ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ, ΣΤΟ ΝΕΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΣΕΙ ΠΑΡΑΓΚΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ αεκ , ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΕΠΟ.

ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΡΕ ΖΩΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΝ Η ΛΕΞΗ ΤΣΙΠΑ.
ΖΩΑ παρτα παρτα παρτα
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 4:14 pm

KAISARAS wrote:

ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ 4η ΠΕΡΙΟΔΟ, ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΣΙΚΕΒΙΤΣΙΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΠΕΡΝΑ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ, ΤΟΥ ΤΗΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ 5ΚΑΘΑΡΑ Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ Κ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΔΩΣΑΝ ΜΠΡΟΣ - ΠΙΣΩ.
ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?

ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΕΔΩ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟ 3ο κ 4ο ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑΘΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ. :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ..ΟΤΙ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΛΠ...ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΑ ΕΡΙΞΑ ΣΤΟ 3ο ΜΑΤΣ.
ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΦΙΛΕ...ΕΣΤΩ Κ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ΑΝΤΙΓΑΥΡΟΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΣΟΥ ΜΛΚ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
παρτα
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 4:16 pm

KAISARAS wrote:
ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΚΑΣ.

ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ.

ΠΟΙΟΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ?
ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ, ΣΤΟ ΝΕΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΣΕΙ ΠΑΡΑΓΚΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ αεκ , ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΕΠΟ.

ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΡΕ ΖΩΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΝ Η ΛΕΞΗ ΤΣΙΠΑ.
ΖΩΑ παρτα παρτα παρτα

ΑΕΚ
Η ΑΓΙΑ ΠΑΡΘΕΝΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ


παρτα παρτα παρτα παρτα
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΠΟΣΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΕΓΩ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΨΑΞΩ Κ ΣΤΑ ΒΡΗΚΑ...
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 227799 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 227799 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 227799 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 227799 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 227799 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 227799 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 227799
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 4:21 pm

Hammer wrote:
KAISARAS wrote:

ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ 4η ΠΕΡΙΟΔΟ, ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΣΙΚΕΒΙΤΣΙΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΠΕΡΝΑ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ, ΤΟΥ ΤΗΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ 5ΚΑΘΑΡΑ Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ Κ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΔΩΣΑΝ ΜΠΡΟΣ - ΠΙΣΩ.
ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?

ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΕΔΩ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟ 3ο κ 4ο ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑΘΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ. :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ..ΟΤΙ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΛΠ...ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΑ ΕΡΙΞΑ ΣΤΟ 3ο ΜΑΤΣ.
ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΦΙΛΕ...ΕΣΤΩ Κ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ΑΝΤΙΓΑΥΡΟΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΣΟΥ ΜΛΚ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
παρτα

ΕΣΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΖΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ.
ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΚΗ.
ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΙΚΑ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 EmptyMon Jun 07, 2010 4:23 pm

KAISARAS wrote:
Hammer wrote:
KAISARAS wrote:

ΧΘΕΣ ΣΤΗΝ 4η ΠΕΡΙΟΔΟ, ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΣΙΚΕΒΙΤΣΙΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΠΕΡΝΑ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ, ΤΟΥ ΤΗΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ 5ΚΑΘΑΡΑ Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ Κ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΔΩΣΑΝ ΜΠΡΟΣ - ΠΙΣΩ.
ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?

ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΕΔΩ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΟ 3ο κ 4ο ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑΘΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ. :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ..ΟΤΙ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΣΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΛΠ...ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΡΙΞΩ ΤΑ ΕΡΙΞΑ ΣΤΟ 3ο ΜΑΤΣ.
ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΦΙΛΕ...ΕΣΤΩ Κ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ΑΝΤΙΓΑΥΡΟΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΣΟΥ ΜΛΚ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
παρτα

ΕΣΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΖΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ.
ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΚΗ.
ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΙΚΑ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ.
ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΑΣ ,ΑΣΤΟ
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 10 Empty

Back to top Go down
 
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10
Back to top 
Page 10 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...
» Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ '10-'11 ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΣΑ ΤΣΟΝΤΑ...
» A1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2010-2011 και Γιαννάκη παραιτήσου...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Μπάσκετ-
Jump to: