BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΣΚΔ 6-9/5/11

Go down 
+5
Ernesto
suspect
Hammer
Apostolis
barboua
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 9:19 am

Κυρίες και Κύριοι

Αγαπητοί φίλοι και φίλες ΠΣΚΔ 6-9/5/11 265823

Με μεγάλη χαρά και ιδιαίτερη συγκίνηση εγκαινιάζουμε σήμερα μαζί σας τετραήμερο τόπικ που αποτελούσε στόχο και ισχυρή επιθυμία σας αλλά κυρίως κοινωνική επιταγή του συνόλου των συμπαικτών μας.
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΣΚΔ 6-9/5/11 433706 ΠΣΚΔ 6-9/5/11 433706
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 11:20 am

ΑΜΗΝ pappas
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 12:17 pm

χρονια πολλα μωρη δευτεραντζα :xaxaxa:
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 12:28 pm

Hammer wrote:
χρονια πολλα μωρη δευτεραντζα :xaxaxa:

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΩΡΗ ΚΑΣΟΓΚΑ Laughing

ΚΕΡΝΑΣ ΕΜΑΘΑ , Ε ??

ΤΡΩΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 12:52 pm

Aπό μικρές σκωτσέζες έχει ενδιαφέρον
ΙΣΤ ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ-ΑΝΑΝ 2
ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒ. 2
Idea Idea Idea pirat
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 12:57 pm

Apostolis wrote:
ΤΡΩΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Πρόσεχε τις δηλώσεις σου, ειδικά τις γραπτές που μένουν.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 1:23 pm

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΙΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ, ΠΡΩΤΑ.
ΔΙΟΤΙ ΕΑΝ ΠΙΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΛΑ , ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΩΣ Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 2:56 pm

για να μπορω να κανω καζουρα αυριο η την κυριακη αν τελικα δε παρει την κουπα ο ζελας και φυσικα να την δεχτω κιολας να ενημερωσω οτι φυσικα και μενω σταθερος στην αποψη που εχω για βαζελο ολη τη χρονια φετος και η οποια ειναι οτι ομαδα δεν εχει οπως τις αλλες χρονιες.
θα μου πεις περασε τη μπαρτσα, ναι, αλλα ακομα να το χωνεψω προσωπικα. ακομη και σημερα κατωτερη ομαδα απο τη μπαρτσα τον θεωρω.
αναλογιστειτε οτι ο βαζελος ολη τη χρονια 3 ματς καλα εκανε εναντιον της μπαρτσα, κανα σοβαρο μπασκετ δεν εχει παιξει. και προσωπικα για να πω οτι εχεις ομαδα και φετος εγω θελώ να σε δω και με αλλες ομαδες να παιζεις. δε ξεχνω οτι στην ελλαδα δυο φορες εχασε απο το γαυρο, ουτε οτι στην ευρωλιγκα δεν τρομαξε κανεναν.
δινω απο 25% πιθανοτητες ξεκαθαρα σε ολες τις ομαδες και χαρακτηριζω αντιστοιχηματικο το φ4 που ερχεται τελειως και απροβλεπτο.
οποιος επαιξε βαζελο σε μεγαλες τιμες πριν τη μπαρτσα εγινε μαγκας και μπραβο του. για μενα οποιος το παιξει στη σημερινη του τιμη 2,30 περιπου ειναι ασχετος με το αντικειμενο.
και οσο γραφικος μπορει να ειμαι εγω για μερικους που τα λεω αυτα, αλλο τοσο ειναι καποιος που παιζει στοιχημα μονο κ μονο για να ραφτει 6ο αστερι στη φανελα. δεν ειναι λογικη αυτη πονταρισματος.
και καλυτερα μπασκετικα να κατσει καποιος να τα βαλει κατω και να εξηγησει στον κοσμακη το λογο που παιζει βαζελο γιατι ολο μαλακιες ακουω εδω και κανα δυο μερες με κυριοτερη το οτι ο βαζελος θα το παρει επειδη απεκλεισε τη μπαρτσα και επειδη ετοιμαζεται να ραψει 6ο αστερι στη φανελα. λες και η σιενα δεν εχει ομαδα η οτι η ρεαλ δεν παιζει εντος εδρας και δεν εχει 9 αστερια η οτι η μακαμπι δεν εχει παιξει το καλυτερο μπασκετ ολη τη σεζον και ουτε αυτη εχει κανα ντορτι δεν ξερω ποσα αστερια. συμμαζευτειτε γιατι η κατραπακια θα ειναι μεγαλη. πολυ μεγαλη φορα πηρατε με τρια καλα ματς που κανατε.
το αν το στοιχημα κατακτησης του βαζελου ειναι οπαδικο φυσικα και παω πασο. αλλα μπασκετικο-στοιχηματικο δεν ειναι σε καμια περιπτωση σε τετοια αποδοση. ελεος.


Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 3:21 pm

Kalά Μάριε... αποψη σου...δε λεω αλλα....
παρτε σημερινο 3/4

1 Έλτσε - Αλκορκόν (Στοιχηματισμός ‘Υπέρ’ Έλτσε @ 1.64)
2 Le Mans v Tours (Στοιχηματισμός ‘Υπέρ’ Λε Μαν @ 1.81)
3 Ντιζόν - Σατορού (Στοιχηματισμός ‘Υπέρ’ Ντιζόν @ 1.7)
4 Κλερμόντ - Νάντ (Στοιχηματισμός ‘Υπέρ’ Ισοπαλία @ 3.11)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 3:31 pm

Hammer wrote:
θα μου πεις περασε τη μπαρτσα, ναι, αλλα ακομα να το χωνεψω προσωπικα. ακομη και σημερα κατωτερη ομαδα απο τη μπαρτσα τον θεωρω.
αναλογιστειτε οτι ο βαζελος ολη τη χρονια 3 ματς καλα εκανε εναντιον της μπαρτσα [έκανε 4 καλά ματς, και μάλιστα 4 στα 4 ακριβώς τη στιγμή που έπρεπε... και τώρα πόσα ακόμα χρειάζεται ρε συ; 30;;; δύο ματς είναι το φάιναλ φορ... και είναι φάιναλ φορ, δεν είναι ρεβάνς με γαύρο, που υπάρχουν άλλα 5 μετά...], κανα σοβαρο μπασκετ δεν εχει παιξει. και προσωπικα για να πω οτι εχεις ομαδα και φετος εγω θελώ να σε δω και με αλλες ομαδες να παιζεις. δε ξεχνω οτι στην ελλαδα δυο φορες εχασε απο το γαυρο [για να μην ξεχνιόμαστε, το δεύτερο το έχασε για να πάει στην παράταση για τη διαφορά], ουτε οτι στην ευρωλιγκα δεν τρομαξε κανεναν. [α) Ρώτα το Ναβάρο... β) Απ'τις άλλες που παίζουν στο φ4 ποια τρόμαξε ποιον δηλαδή; Σε είχε τρομάξει καμιά Σιένα εσένα; Η ομάδα που είχε μεγάλο λόγο να τρομάξει ήταν ο ΠΑΟ... ακόμα μεγαλύτερο λόγο είχε η Μπαρτσελόνα επειδή έπαιζε με τον ΠΑΟ και ήταν φαβορί... τρόμαξε δικαιότατα, και εκτός που τρόμαξε, τελικά τον ήπιε κιόλας]
δινω απο 25% πιθανοτητες ξεκαθαρα σε ολες τις ομαδες και χαρακτηριζω αντιστοιχηματικο το φ4 που ερχεται τελειως και απροβλεπτο.
οποιος επαιξε βαζελο σε μεγαλες τιμες πριν τη μπαρτσα εγινε μαγκας και μπραβο του. για μενα οποιος το παιξει στη σημερινη του τιμη 2,30 περιπου ειναι ασχετος με το αντικειμενο.
και οσο γραφικος μπορει να ειμαι εγω για μερικους που τα λεω αυτα, αλλο τοσο ειναι καποιος που παιζει στοιχημα μονο κ μονο για να ραφτει 6ο αστερι στη φανελα. δεν ειναι λογικη αυτη πονταρισματος.
και καλυτερα μπασκετικα να κατσει καποιος να τα βαλει κατω και να εξηγησει στον κοσμακη το λογο που παιζει βαζελο γιατι ολο μαλακιες ακουω εδω και κανα δυο μερες με κυριοτερη το οτι ο βαζελος θα το παρει επειδη απεκλεισε τη μπαρτσα και επειδη ετοιμαζεται να ραψει 6ο αστερι στη φανελα. λες και η σιενα δεν εχει ομαδα η οτι η ρεαλ δεν παιζει εντος εδρας και δεν εχει 9 αστερια η οτι η μακαμπι δεν εχει παιξει το καλυτερο μπασκετ ολη τη σεζον και ουτε αυτη εχει κανα ντορτι δεν ξερω ποσα αστερια. συμμαζευτειτε γιατι η κατραπακια θα ειναι μεγαλη. πολυ μεγαλη φορα πηρατε με τρια καλα ματς που κανατε.
το αν το στοιχημα κατακτησης του βαζελου ειναι οπαδικο φυσικα και παω πασο. αλλα μπασκετικο-στοιχηματικο δεν ειναι σε καμια περιπτωση σε τετοια αποδοση. ελεος.
[Έλα να μας λες τώρα κι εσύ, την ώρα της κολάσεως, για άξια στοιχήματα... Δώσε μας εσύ 3,5 αφού βλέπεις 25% (βλέπεις, δε λέω 4 για το 25%...)]

Θα προσθέσω μόνο ξανά αυτό που είπα προχτές (για την απόδοση της κατάκτησης, κι ας έχω εγώ τον αέρα του ότι το έπαιξα πολύ μεγαλύτερο και το κάλυψα κιόλας) :
αυτό είναι σαν τα ιταλικά ή τα ελληνικά της β...
παίζεις παο σε όσο χαμηλά παίζει, ή τίποτα..... αυτό...
σε οτιδήποτε άλλο, απλώς κάνεις μαγκιά και αν σου κάτσει, πανηγυρίζεις για την έμπνευσή σου.

Σκληρό φαβορί όμως είναι ο παναθηναϊκός και τέλος, με όσο λίγο κι αν δίνει...


Last edited by suspect on Fri May 06, 2011 3:46 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 3:35 pm

φυσικα και αποψη μου νικολα, ο καθενας τη δικια του γραφει. αμα ηξερα κ τις δικες σας δε θα υπηρχε φορουμ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 3:42 pm

suspect wrote:
Hammer wrote:
θα μου πεις περασε τη μπαρτσα, ναι, αλλα ακομα να το χωνεψω προσωπικα. ακομη και σημερα κατωτερη ομαδα απο τη μπαρτσα τον θεωρω.
αναλογιστειτε οτι ο βαζελος ολη τη χρονια 3 ματς καλα εκανε εναντιον της μπαρτσα [έκανε 4 καλά ματς, και μάλιστα 4 στα 4 ακριβώς τη στιγμή που έπρεπε... και τώρα πόσα ακόμα χρειάζεται ρε συ; 30;;; δύο ματς είναι το φάιναλ φορ... και είναι φάιναλ φορ, δεν είναι ρεβάνς με γαύρο, που υπάρχουν άλλα 5 μετά...], κανα σοβαρο μπασκετ δεν εχει παιξει. και προσωπικα για να πω οτι εχεις ομαδα και φετος εγω θελώ να σε δω και με αλλες ομαδες να παιζεις. δε ξεχνω οτι στην ελλαδα δυο φορες εχασε απο το γαυρο [για να μην ξεχνιόμαστε, το δεύτερο το έχασε για να πάει στην παράταση για τη διαφορά], ουτε οτι στην ευρωλιγκα δεν τρομαξε κανεναν. [α) Ρώτα το Ναβάρο... β) Απ'τις άλλες που παίζουν στο φ4 ποια τρόμαξε ποιον δηλαδή; Σε είχε τρομάξει καμιά Σιένα εσένα; Η ομάδα που είχε μεγάλο λόγο να τρομάξει ήταν ο ΠΑΟ... ακόμα μεγαλύτερο λόγο είχε η Μπαρτσελόνα επειδή έπαιζε με τον ΠΑΟ και ήταν φαβορί... τρόμαξε δικαιότατα, και εκτός που τρόμαξε, τελικά τον ήπιε κιόλας]
δινω απο 25% πιθανοτητες ξεκαθαρα σε ολες τις ομαδες και χαρακτηριζω αντιστοιχηματικο το φ4 που ερχεται τελειως και απροβλεπτο.
οποιος επαιξε βαζελο σε μεγαλες τιμες πριν τη μπαρτσα εγινε μαγκας και μπραβο του. για μενα οποιος το παιξει στη σημερινη του τιμη 2,30 περιπου ειναι ασχετος με το αντικειμενο.
και οσο γραφικος μπορει να ειμαι εγω για μερικους που τα λεω αυτα, αλλο τοσο ειναι καποιος που παιζει στοιχημα μονο κ μονο για να ραφτει 6ο αστερι στη φανελα. δεν ειναι λογικη αυτη πονταρισματος.
και καλυτερα μπασκετικα να κατσει καποιος να τα βαλει κατω και να εξηγησει στον κοσμακη το λογο που παιζει βαζελο γιατι ολο μαλακιες ακουω εδω και κανα δυο μερες με κυριοτερη το οτι ο βαζελος θα το παρει επειδη απεκλεισε τη μπαρτσα και επειδη ετοιμαζεται να ραψει 6ο αστερι στη φανελα. λες και η σιενα δεν εχει ομαδα η οτι η ρεαλ δεν παιζει εντος εδρας και δεν εχει 9 αστερια η οτι η μακαμπι δεν εχει παιξει το καλυτερο μπασκετ ολη τη σεζον και ουτε αυτη εχει κανα ντορτι δεν ξερω ποσα αστερια. συμμαζευτειτε γιατι η κατραπακια θα ειναι μεγαλη. πολυ μεγαλη φορα πηρατε με τρια καλα ματς που κανατε.
το αν το στοιχημα κατακτησης του βαζελου ειναι οπαδικο φυσικα και παω πασο. αλλα μπασκετικο-στοιχηματικο δεν ειναι σε καμια περιπτωση σε τετοια αποδοση. ελεος.
[Έλα να μας λες τώρα κι εσύ, την ώρα της κολάσεως, για άξια στοιχήματα... Δώσε μας εσύ 3,5 αφού βλέπεις 25% (βλέπεις, δε λέω 4 για το 25%...)]

Θα πω μόνο ξανά αυτό που είπα προχτές (για την απόδοση της κατάκτησης, κι ας έχω εγώ τον αέρα του ότι το έπαιξα πολύ μεγαλύτερο και το κάλυψα κιόλας) :
αυτό είναι σαν τα ιταλικά ή τα ελληνικά της β...
παίζεις παο σε όσο χαμηλά παίζει, ή τίποτα..... αυτό...
σε οτιδήποτε άλλο, απλώς κάνεις μαγκιά και αν σου κάτσει, πανηγυρίζεις για την έμπνευσή σου.

Σκληρό φαβορί όμως είναι ο παναθηναϊκός και τέλος, με όσο λίγο κι αν δίνει...

καλα αυτο για το 3,5 που γραφεις ειναι για γελια πραγματικα. αλλα επειδη ειμαστε και οι δυο παλιες πουτανες νομιζω, δε σου απανταω, να μη μπλεξω σε κυκεωνες μαλακισμενων συλλογισμων.

αυτο ομως που γραφεις συγκρινοντας τα πιασμαν της β ιταλιας κ τα ελληνικα τα 1,20 με ματς τελικους σε φ4 ειναι εκτος τοπου κ χρονου. δε το περιμενα. και δε σε ειχα για τοσο τυφλο οπαδο.
Rolling Eyes
αναιρεις το γαματο παιχνιδι που εκανες με το βαζελο οταν τον αγορασες ψηλα με αυτα που γραφεις αυτοματως. ακομα και φαβορι να ειναι ο βαζελος η συγκριση ειναι χαζη και δεν εχει να κανει το ενα με τ'αλλο. ακου εκει η παο η τιποτα. συμμαζεψου σου ξαναλεω, εισαι πολυ αρρωστακι :xaxaxa:
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 3:56 pm

Hammer wrote:
φυσικα και αποψη μου νικολα, ο καθενας τη δικια του γραφει. αμα ηξερα κ τις δικες σας δε θα υπηρχε φορουμ.
Kala δεν τις ξερεις;;;;;;;; Very Happy Very Happy
ΠΣΚΔ 6-9/5/11 67139
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 3:57 pm

μην τραβιέσαι άδικα...

δεν αναιρώ τίποτα... το ένα παιχνίδι ήταν τότε και πέρασε και τελείωσε, και το άλλο είναι τώρα...
σήμερα, την απόδοση θα την έπαιζα (αλλο αν δεν τη χρειάζομαι πια)

το παο ή τίποτα σημαίνει ότι με λογικό ψάξιμο έχεις καλύτερο απ'τον ΠΑΟ; Έχεις δικαιολογημένα καλύτερο να παίξεις ή μόνο ζάρι κι αν βγει να κοκορεύεσαι; Όταν παίζει σε όλη τη γη μεγάλο φαβορί, είναι επειδή είναι μεγάλο φαβορί. Τι να κάνουμε τώρα;

Θα παίξεις άλλη ομάδα και ποια; Έπαιξες ή θα παίξεις κόντρα έστω σ'αυτό το χαμηλό 2,30; Σοβαρά όμως...

(κι άσε τα θεαματικά για αρρωστάκια... σιγουριές και κατραπακιές και καρπαζιές σε φάιναλ φορ δεν υπάρχουν... από τότε που ξεκίνησαν τα βλέπω)
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 4:22 pm

δεν επαιξα ουτε θα παιξω κατι γιατι το φ4 το βλεπω απροβλεπτο τελειως και τετοια εποχη στοιχημα σε απροβλεπτα δεν παιζω.
εσυ ετσι οπως τα λες πρεπει να παει ο βαζελος εκει να ριξει απο 2 εικοσαρες και να φυγει με την κουπα, αμ δεν ειναι τοσο απλα.
και αν με λογικο ψαξιμο εσενα σου βγαινει ο παο γκραν φαβορα καλα κανεις, εμενα δε μου βγαινει. δηλαδη επειδη το εχει ολη η γη φαβορι πρεπει να παω κ να το παιξω?
και ειδικα οταν μου μιλας για σοβαρο στοιχημα. ουτε για πλακα δεν πεταω ψιλα ποσο μαλον σοβαρα.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 4:31 pm

Hammer wrote:
δεν επαιξα ουτε θα παιξω κατι γιατι το φ4 το βλεπω απροβλεπτο τελειως και τετοια εποχη στοιχημα σε απροβλεπτα δεν παιζω.
εσυ ετσι οπως τα λες πρεπει να παει ο βαζελος εκει να ριξει απο 2 εικοσαρες και να φυγει με την κουπα, αμ δεν ειναι τοσο απλα.
και αν με λογικο ψαξιμο εσενα σου βγαινει ο παο γκραν φαβορα καλα κανεις, εμενα δε μου βγαινει. δηλαδη επειδη το εχει ολη η γη φαβορι πρεπει να παω κ να το παιξω?
και ειδικα οταν μου μιλας για σοβαρο στοιχημα. ουτε για πλακα δεν πεταω ψιλα ποσο μαλον σοβαρα.
αλλά πριν σε χάλαγε το ΠΑΟ ή τίποτα ε; είχα κάνει λάθος ε; Razz Razz Razz

μετά τη φραγκόκοτα έχουμε νέο είδος: την τιποτόκοτα (που κακαρίζει μόνο και δεν κάνει αυγά) Very Happy
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 4:52 pm

Οκ ο Μάριος ξεκαθάρισε οτι έγραψε για να μπορεί να κάνει καζούρα, οπότε το σχόλιο του ως τέτοιο πρέπει να το εκλάβουν όλοι... Για να κάνει καζούρα πρέπει να πει οτι ο ΠΑΟ δεν είναι φαβορί ή οτι δεν θα το πάρει κλπ, ώστε αν όντως γίνει αυτό να μπορεί να βγει και να πει πάρτε τα κλπ κλπ... Στα σημεία που σημείωσε ο Κώστας με πράσινο συμφωνώ και εγώ... Το θέμα είναι οτι δεν χρειάζεται μια ελληνική ομάδα να κάνει περισσότερα καλά ματς μέσα σε μια χρονιά... Στην Ελλάδα θα έπρεπε να είχε κανει μόλις ένα παραπάνω με τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ... Δεν το έκανε βγαίνει 2ος, τέλος... Με τις υπόλοιπες ομάδες ΠΑΟ και Οσφπ στα παπάρια τους πως θα παίξουν... Στην Ευρώπη τώρα γενικά φέτος τα πράγματα ήταν πιο μετρημένα... Υπήρχαν ομάδες να σου κάνουν την ζημιά ώστε να χάσεις πχ την πρωτιά, όχι όμως που θα σε πέταγαν έξω. Οπότε και εκεί τα ματς που ήθελες πάλι μετρημένα ήταν... Και έκανε καλά ματς στην Ευρώπη ο ΠΑΟ για τις συγκεκριμένες χρονικές στιγμές... Οι σοβαρές ομάδες επικεντρώνουν αυτή την περίοδο να είναι στο πικ τους, το έχουμε ξαναπεί... Σε πρώτη φάση ο ΠΑΟ έπιασε το πικ του με την Μπάρτσα... Αυτά για τα αγωνιστικά...

Στοιχηματικά τώρα το 2,35 για κατάκτηση δεν είναι καμιά τρελή ευκαρία... Είναι μια fair απόδοση για το αναμενόμενο φαβορί... Είπαμε είναι σαν να αγοράζει κάποιος το 1.40 του ημιτελικού ζευγάρι με το 1,67 του τελικού σε καθαρές νίκες... Προσωπικά αν και αρχικά δεν με συγκίνισε, το έριξα αρκετά δυνατά... Αν μου κάνει την χάρη και περάσει τελικό μαζί με τον ΠΑΟ ( για να έχει νόημα το σημείο), η Ρεάλ το σημείο θα είναι και value μιας και δεν νομίζω να δίνουν περισσότερο στην καθαρή νίκη... Απλά τότε θα πάρω και λίγο Ρεάλ για κάλυψη ώστε να πληρωθώ ακόμα και στην στραβή...

Υ.Γ. Εδώ και χρόνια συνεχώς λέμε οτι ο ΠΑΟ είναι χειρότερος από την προηγούμενη φορά. Ειδικά τα τελευταία 3 χρόνια μετά την φυγή Σισκάουσκας.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 6:01 pm

η καζούρα δε χρειάζεται στοιχηματική κουβέντα... Very Happy
την κάνεις όπως και νά'ναι, και δε σου λέει κανείς "γιατί δε μας τά'πες πριν;" δηλαδή τι θά'λεγε ένας γαύρος τώρα... ναι θα κερδίσετε, και μετά δε θα μπορούσε να κάνει καζούρα; τότε θα ήταν επιστήμονας, όχι γαύρος... whistle
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 6:10 pm

(στο μεταξύ μπορεί να μου πει κάποιος πού στον πούτσο έχει η 365 τα στοιχήματα κατάκτησης;;; )
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 6:41 pm

κι αυτός ο μαλάκας που το περιγράφει, περιγράφει ματς ή είναι εκεί για να μας λέει με ποιον πηδήχτηκε η θεία του αδερφού του κάθε παίκτη στο μισισιπί γαμώ τη φλυαρία και την επίδειξη ηλίθιων γνώσεων γαμώ;
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 8:05 pm

Μάριε... αν είσαι πιο γαύρος από στοιχηματζής κλάψε...
Αν είσαι πιο κρυφή στοιχηματζού από γαύρο, πούλα τα μισά... 1,65 από 2,30 είναι το μισό Razz Razz Razz Razz Razz
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 8:10 pm

Πολύ εύκολα τους πήρατε ρε συ...Μεγάλος Καλάθης για μια ακόμη φορά...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 8:13 pm

Καλάθης πρώτος σκόρερ σε ημιτελικό φάιναλ φορ κύριοι, μετά τα όργια με τη Μπαρτσελόνα...!

Γκαλάθης είσαι παιχταρά μου!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 8:24 pm

Η επανάληψη είναι η μητέρα της μαθήσεως:
suspect wrote:
Καλού κακού πάρτε λίγο 6o
6 back και 6,6 lay παίζει αυτή τη στιγμή bf Very Happy
Τυχαίο;

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 600obradovicfones

(εγώ έχω πάρει με 7)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 EmptyFri May 06, 2011 8:30 pm

όσο δε βλέπεις στο ματς τον Ομπράντοβιτς μωβ, ξέρεις ότι θα κερδίσεις Very Happy Αν τον δεις μωβ φοβάσαι
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 6-9/5/11   ΠΣΚΔ 6-9/5/11 Empty

Back to top Go down
 
ΠΣΚΔ 6-9/5/11
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ΠΣΚΔ-18-21/9/09
» ΠΣΚΔ 19/1-1/2/10
» ΠΣΚΔ 28-29-30-31/1/11
» ΠΣΚΔ 11-14/11/11
» ΠΣΚΔ 4-5-6-7/2/11

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: