BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΣΚΔ-18-21/9/09

Go down 
+2
Hammer
barboua
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptyFri Sep 18, 2009 11:03 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
_________________
Το πιο γλυκο για τους ανθρωπους ειναι η ελπιδα.<<ΒΙΑΣ>>.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptyFri Sep 18, 2009 11:37 am

ΚΑΛΑ ΤΑΜΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ lol!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySat Sep 19, 2009 9:13 am

Καλημέρα σε όλους.

Βιαστικά βιαστικά αναφέρω το τι εχω ριξει μεχρι στιγμής.
Ολα τα πονταρισματα ειναι με λίγα λεφτά.

Εχω συμμεταχθει σε ομαδικό στοιχημα ,όπου τιμήσαμε το @3.00 αρακι του γαυρου στην Τουμπα.Παιγμένο απο Παρασκευή πρωί.(Εβαλα πάντως τα λιγότερα απ'όλους,χεχεχε)
Το πιστευαμε πολύ πριν απολυσουν τον Τιμουρ,τοτε με εκεινο τον ΠΑΟΚ το αξιολουσαμε στο @2.30 το διπλό.
Το @3.00 ειναι πολύ καλό

Εχω κανει ενα lay στους Ισπανους απόψε.

Εχω τιμήσει την 3αδα : ΠΑΟ-ΟΣΦΠ Χ2-Ξανθη 1

Εχω παιξει επισης : Την 2αδα του Pontiak ,HΡA 1 - και over3,5 Μπαρτσα (Παμε γερά pontiak)


Αυτα απο εμένα.Οπως βλεπετε τα στοιχηματά μου δεν ειναι ψαγμένα και πολύ απο εμένα.Περιέχουν αγωνες για τoυς οποιους δεν χρειάζεται να μελετήσω και πολύ.

Καλή μας τύχη και καλά ταμεία.

ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΜΕΣ ΣΤΗΣ ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΤΑ ΣΤΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Y.Γ: Η στηλη του μπουφοhammer γιατι δεν υπάρχει ? Καλα ρε hammer ,περιμένεις να δωσω προτάσεις εγω και μετα να γραψεις στηλη?ααααααααχαχαχαχ
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySat Sep 19, 2009 9:43 am

lipton wrote:

Y.Γ: Η στηλη του μπουφοhammer γιατι δεν υπάρχει ? Καλα ρε hammer ,περιμένεις να δωσω προτάσεις εγω και μετα να γραψεις στηλη?ααααααααχαχαχαχ


ΜΠΕΣ Κ ΔΙΑΒΑΣΕ ΕΔΩ
http://www.betminds.eu/hammer/%cf%84%ce%af%cf%84%ce%bb%ce%bf%ce%b9-%cf%84%ce%ad%ce%bb%ce%bf%cf%85%cf%82-2/#more-3263

ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΥΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ.

ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΤΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΔΕΝ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ?
ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΕΓΡΑΦΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΗΛΗ

ΑΣΧΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΝΤΑΡΕΙ 2ΠΛΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySat Sep 19, 2009 12:34 pm

Ρε Λίπτον
2πλο στο στοίχημα, πάει στο διάολο, στοίχημα είναι, απόδοση κλπ... Αλλά 2πλο και στο ΠΡΟΠΟ δίπλα;;; Θα μας τρελλάνεις;;;

Κάποια βρωμιά παίζει, δε μπορεί... Κανα γούρι ανάποδο ψάχνεις, δεν εξηγείται αλλιώς!... Razz

Εκτός αν σού'φαγε τα κωδικά του login σου ο Αποστόλης!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySat Sep 19, 2009 11:40 pm

lipton wrote:


Εχω παιξει επισης : Την 2αδα του Pontiak ,HΡA 1 - και over3,5 Μπαρτσα (Παμε γερά pontiak)


ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ.
ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟΣ. ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ, ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΩ. ΓΕΝΙΚΑ ΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΛΑ, ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΥΠΟΒΑΘΡΟ, ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΑΚΙΑ.
Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ. Κ ΣΥΝΑΕΚΤΖΗΣ. ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ, ΜΟΛΙΣ 23 ΕΤΩΝ.
ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΑ, ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ Ε) Κ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ (ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ, ΑΝ Κ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΤΟΥ 2006 ΣΕ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΡΟΜΠΑ, ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΩ Laughing Laughing Laughing ), ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ, ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΥΡΙΩΣ Κ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΜΠΑΓΑΣΑ ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΕΥΣΤΟΧΙΑ, ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΠΤΩΣΗ.
ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΣΤΗΛΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΣΑΪΤ, ΑΝ Κ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ, ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΠΛΕΟΝ ΠΑΙΖΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΑ.
ΘΕΩΡΩ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΒΗΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΒΑΣΗ.
ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ, Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΑΪΤ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ.
ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗ 2ΑΔΑ ΣΟΥ, ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΟVER 3,5 ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ Η΄ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΩΣ ΣΗΜΕΙΟ.
ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ. ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1,95.
ΤΗ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΚΡΗ, ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΑΠΟΔΟΣΗ 1,95 ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ 4 ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΠΑΝΩ.
ΝΑΙ ΠΟΝΤΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΜΥΝΑ ΧΩΝΙ.
ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΑ ΠΟΤΕ ΟVER 3,5 ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ.
ΒΓΗΚΕ ΟΜΩΣ, ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ. Κ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΒΓΗΚΕ, ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΙΟΛΑΣ.
ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΡΕ ΜΙΚΡΕ, ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.
ΕΙΠΑΜΕ, ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ Η ΜΕΓΑΛΗ. ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ ΣΤΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ.
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΞΕΦΥΓΑ, ΑΥΤΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΑΛΛΗ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ.

lol! lol! lol!

Υ.Γ. ΛΙΠΤΟΝ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΗ 2ΑΔΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ. Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 12:12 am

Φιλε Αλεξ, ενα ευχαριστω ειναι πολυ λιγο.Να σαι καλα για τα ωραια λογια και σχολια που εκανες και σε ευχαριστω παρα πολυ,Και πάλι σ'ευχαριστω πολυ.

Οσο για το οβερ 3,5,θα ειδες οτι εγραψα απο Πεμπτη,για την ακριβεια τεταρτη βραδυ.Εκεοπως και ευχαριστω και τα παιδια που μου εδωσαν τη δυνατοτητα να γραφω σ'αυτο το site και να κανω πανω απ'ολα το χαβα μου.ι ειχα βρει αποδοση στο 2,10 και με βαση το τι εχω δει απο τις δυο ομαδες μου φανηκε καλο.Η αληθεια δε συνηθιζω να παιζω πολυ με τα αντερ -οβερ,αλλα αυτο μου καθησε πολυ καλα και ευτυχως βγηκε και στο γηπεδο.
Ευχαριστω πολυ και παλι


Last edited by pontiak on Mon Sep 21, 2009 9:06 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 12:19 am

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΡΟΜΠΑ, ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΝΑ ΚΑΝΑ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ.
ΜΙΑ Κ ΣΕ ΠΑΕΙ ΜΙΚΡΕ, ΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΕΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΕΣΥ, ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 12:41 am

Στα Γιαννενα ειναι κομβικο παιχνιδι παντως,γενικα αυτη η βδομαδα απο σημερα εως και την αλλη κυριακη ειναι φωτια!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 1:08 am

Καλησπέρα .

Καταρχην ευχαριστώ τον Χρηστο (pontiak ) για το ταμειο που με έστειλε με την 2ααδα,Εισαι μεγάλο γατόνι.Μπράβο.

Οσον αφορα το θέμα του hammer ..Καλά έκανε.Με το στανιό δεν γινεται να γραψεις για στοιχημα.Θα επανελθει με στηλη όμως όταν θα βρει σημεια που θα του γυαλίζουν το μάτι.

Το μικρο ομολογουμένως bet επάνω στον Ολυπιπακό ,έγινε διοτι μου αρεσε η αποδοση.Πριν 2 εβδομαδες το κοστολογουσα στο @2.30 και το είχα βάλει στο μάτι.Βεβαια τα δεδομένα εχουν αλλάξει από τότε.Οπως και να έχει θεωρώ πως τοσο στο δεξί άκρο,όσο και στο αριστερό της άμυνας μας θα συναντήσουμε προβλήματα.Αραμπατζης και Λινο ανασταλτικά δεν μου αρέσουν.Αυτά επιτάσει το στεγνό στοιχηματικό μυαλό μου.

Η καρδια μου ,η ψυχή μου και το σώμα μου όμως θα βρισκεται στην Τουμπα.Και θα προσπαθησω ,στο μεριδιο που μου αντιστοιχει να βοηθησω την ομάδα μου να πάρει την νικη απέναντι σε αυτην την σιχαμερή ομάδα του δημοσίου.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 1:18 am

KAISARAS wrote:
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ.
ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟΣ. ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ, ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΩ. ΓΕΝΙΚΑ ΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΛΑ, ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΥΠΟΒΑΘΡΟ, ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΑΚΙΑ.
Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ. Κ ΣΥΝΑΕΚΤΖΗΣ. ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ, ΜΟΛΙΣ 23 ΕΤΩΝ.
ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΑ, ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ Ε) Κ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ (ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ, ΑΝ Κ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΤΟΥ 2006 ΣΕ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΡΟΜΠΑ, ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΩ Laughing Laughing Laughing ), ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ, ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΥΡΙΩΣ Κ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΜΠΑΓΑΣΑ ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΕΥΣΤΟΧΙΑ, ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΠΤΩΣΗ.
ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΣΤΗΛΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΣΑΪΤ, ΑΝ Κ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ, ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΠΛΕΟΝ ΠΑΙΖΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΑ.
ΘΕΩΡΩ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΒΗΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΒΑΣΗ.
ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ, Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΑΪΤ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ.
ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗ 2ΑΔΑ ΣΟΥ, ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΟVER 3,5 ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ Η΄ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΩΣ ΣΗΜΕΙΟ.
ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ. ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1,95.
ΤΗ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΚΡΗ, ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΑΠΟΔΟΣΗ 1,95 ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ 4 ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΠΑΝΩ.
ΝΑΙ ΠΟΝΤΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΜΥΝΑ ΧΩΝΙ.
ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΑ ΠΟΤΕ ΟVER 3,5 ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ.
ΒΓΗΚΕ ΟΜΩΣ, ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ. Κ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΒΓΗΚΕ, ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΙΟΛΑΣ.
ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΡΕ ΜΙΚΡΕ, ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.
ΕΙΠΑΜΕ, ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ Η ΜΕΓΑΛΗ. ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΕΟΝΤΟΣΙΤΣ ΣΤΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΤΗΣ ΠΟΛΩΝΙΑΣ.
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΞΕΦΥΓΑ, ΑΥΤΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΑΛΛΗ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ.

lol! lol! lol!

Υ.Γ. ΛΙΠΤΟΝ ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΑΠΟ ΤΗ 2ΑΔΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ. Laughing Laughing Laughing

Τσακαλάκος ειναι.Οταν γραφει ,γραφει με καθαρό μυαλό και εχω μπει στην ψυχολογία του.

Σιγουρα όπως ολοι εχει και μελανά σημεία.Όπως το ''να βγει ο Αμπρέου πρώτος σκορερ''.Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα ακομα και ο Κοκε ο χοντρός γελάει Laughing Laughing Laughing

Πολυτεχνιτης απ'ότι θυμάμαι ειναι ο Ποντιος,πραγμα που σημαινει και καλό μυαλό(χεχε).
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 1:27 am



Καληνυχτώ με αυτο το τραγουδι.
Ευχομαι άυριο ο δικέφαλος να πετάξει κατασπαράζοντας το γαυράκι.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 8:14 am

Kαλημέρα....
Back to top Go down
prognost
Guest




ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: arhsg3   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 10:53 am

ola ober ta germanika ober 2.50
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 11:11 am

ευχαριστω κι εσενα ορεστη. τωρα τα ευχαρτιστω για τη δυαδα και κατι τετοια μην τα λες. ενταξει απλα λεω τι παιζω εγω, ο καθενας κανει κουμαντο στα λεφτα του.εσυ κερδιζεις,εσυ χανεις οταν βαζεις τα λεφτα σου.

τωρα για τον παοκ,αν με λεοναρντο και παπαδοπουλο εχεις προβλημα στα πλαγια μπακ, να πεσεις απο τωρα στη β' εθνικη φιλε,παραυτα.Αν δεν μπορεσεις να κερδισεις σημερα δεν κερδιζεις ποτε τον γαυρο
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 11:13 am

ΑΠΛΑ ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΦΑΓΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, ΣΕ ΜΙΑ ΦΛΟΓΙΣΜΕΝΗ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ
Κ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΝΑ ΤΡΩΕΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ 55, ΔΗΛ ΜΕ ΠΑΙΧΤΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ο ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 35ΛΕΠΤΟ.
ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ?
ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΥ ΣΟΥΣΑΜΙ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 11:48 am

Μα Αλεξ γι αυτον ακριβως το λογο δεν επαιξα παοκ σημερα. Αλλα να σου πω, το περσινο ματς ειχε καποια ιδιαιτερα χαρακτηριστικα, φετος δεν ειναι ετσι.Για να δουμε...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 2:00 pm

Αφού έχω πάρει εργολαβία τους Βόρειους γιατί τα άλλα τα γράφουν άλλοι, πάρτε μια εικόνα:

Πολλά δυνατά στάνταρ... Χαμηλομέτρια, αλλά αυτά είναι...
Η Χόνκα τον έχει τον άσο με τη Χάκα. 1,50 έξω και 1,60 (ακόμα!!!) στον ΟΠΑΠ.
Μαζί με το διπλό της Μπρόντμπυ.
Κι αυτό της Οντένσε (για μένα με χάντικαπ 1,5 στο 2)
Και Τουρκού, και Ελσίνκι, και Γκέτεμποργκ, και Κάλμαρ.
Τι να πρωτοδιαλέξεις, και ποιο θα σπάσει; Θα δούμε! Παρολί κατά βούλησιν, και χάντικαπ παίζουν...

Μεγάλα:

Ξανά Χάκεν. Δυο ματς σερί χάσαμε απ'την ΑΙΚ. Και για τα δύο άκουσα και διάβασα ότι η Χάκεν έπαιξε καλύτερα, αλλά φάγαμε τις επαγγελματικές νίκες της ΑΙΚ. Σήμερα ξεμπουκώνουμε με διπλό στην Τρέλλεμποργκ με 2,80.

Άξιο μεγάλο στη Δανία: Το διπλό της Έσμπιεργκ. Μια έτσι μια αλλιώς η Νορντζέλαντ. Σταθερή, σοβαρή και φορμαρισμένη η Έσμπιεργκ με 4 σερί νίκες και καλή μπάλα, με το διπλό χτυπάει κορυφή. Με ανησυχούν τα σερί, λέω και ξαναλέω, αλλά εδώ έχει 2,75 το διπλό, και μου φαίνεται πολύ μεγάλο.

Το διπλό της Μόλντε είναι μεγάλο στο 2,50. Ελπίζουμε να έχει όρεξη, γιατί το πρωτάθλημα έχει τελειώσει και τη 2η θέση μόνο με θαύμα τη χάνει. Αν παίξει, τό'χει.

Η Άλτα έχει μείνει στα δυο τελευταία ματς σε under, ήταν όμως και τα δύο με σοβαρές ομάδες (Σπάρτα και Χάουγκεσουντ) Σήμερα με τη Σκέιντ, νομίζω ότι μπορεί να επιστρέψει στο προηγούμενο συνηθισμένο "όσα πάνε κι όσα έρθουν". Με ανησυχεί το πόσο μπορεί να βοηθήσει η τελειωμένη Σκέιντ, αλλά βλέπω ότι στα 4 τελευταία παιχνίδια, ένα γκολ τουλάχιστον το βάζει. Όβερ 4, 4.5 με 3.

Μιλικόσκι - Κουόπιο. Η Κουόπιο είναι το στάνταρ μου τελευταία. Συμπλήρωσε πλέον έξι αγώνες που την ποντάρω, πάντα σε μεγάλες αποδόσεις, στους οποίους έχει κάνει τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες, κι απο'κεί που ήταν βαθιά στον τάφο και της ετοίμαζαν το μνημόσυνο, έτρεξε φόρμα κορυφής και έχει βγει κι από πάνω. 6 πονταρίσματα, 3 κερδισμένα, 16 επιστροφή. Άλλο 1 ποντάρισμα στο διπλό του 3,60+, το θυσιάζω ευχαρίστως. Αυτό το παίζω γιατί έτσι μού'ρχεται και μόνο. Το ματς λογικά είναι άσος. Ομαδάρα τεράστια cheers


Last edited by suspect on Sun Sep 20, 2009 8:28 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 2:30 pm

Βόρειοι, μέρος 2ο...

Στις Β:
Στη Νορβηγία:
Μοναδική η βαθμολογία! Η 5η Σπάρτα, τελευταία που μπαίνει στα πλέι οφ ανόδου είναι 6 βαθμούς πίσω απ'την 4η, και η 13η Μπρίνε ψηλότερα στα πλέι οφ υποβιβασμού είναι 6 βαθμούς πάνω απ'την 14η. Μεταξύ τους απέχουν επίσης 6 βαθμούς. 9 ομάδες μέσα σ'αυτούς τους 6 βαθμούς ανάμεσα στα πλέι όφ ανόδου και υποβιβασμού, με 7 αγώνες να απομένουν... Χαμός στα Φιόρδ!

Φόρμα κορυφής η Σπάρτα Σάρσμποργκ στο διπλό του 2. Κι εδώ με ανησυχεί το σερί, αλλά κι αυτή η Στάβανγκερ δε σώζεται ούτε από διασώστες με Σούπερ Πούμα.
Μια που λέμε για κίνητρο, η Νοτόντεν μάλλον έχει μια από τις τελευταίες της ευκαιρίες κι η Νιμπεργκσουντ δεν είναι κανα θηρίο.
Δυνατοί φαινομενικά οι μέτριοι άσοι Μος, Χόνεφος και Σόγκνταλ, αλλά τελευταία σπάνε πολλοί δυνατοί άσοι στις Νορβηγιδούλες. Στης Χονεφος μου γυαλίζει για μπόμπα, καθώς η Μπρίνε πολεμάει ακόμα. (Χ τελικά... κι αυτό παραλίγο)

Στη Σουηδία:
Διπλό μόνο λόγω απόδοσης (4) στην Ατβινταμπεργκ. 3η με 2η παίζουν...
Κι εκεί φαίνονται δυνατοί οι χαμηλομέτριοι άσοι, αλλά Β Σουηδίας είναι και 1,40 δεν υπάρχουν, οπότε:
Μπόμπα το διπλό της Τρολχάταν στην Ασιρίσκα (8 ) (0-0... παραλίγο)


Πήρα φόρα τώρα κι έγραψα πολλά... Τόσο που παύουν να είναι καθαρές προτάσεις, αλλά μια που έκατσα τώρα, δείτε πολλά για να μην τα ψάχνετε μόνοι σας και διαλέχτε Smile Φυσικά δε θα καταφέρω κι εγώ να τα παίξω όλα αυτά. Άλλες φορές είναι λιγότερα και τα καταφέρνω... (Εκτός αν ξεχνάω και κανένα... Very Happy Σήμερα δε γίνεται. Τα πιο ειδικά γραμμένα, θα παιχτούν όλα. Και οι άσοι στην αρχή. Απ'τα υπόλοιπα, τα συνοπτικά, όπως πχ οι άσοι της Β Νορβηγίας κάποιο θα βάλω...) Δυο τρία πάνε μονά, βάζω και μερικά συστηματάκια κι ότι βγει. Πάντα σ'αυτούς, με τη λογική λίγα για πολλά ή πάρα πολλά. Σοβαρά, δυνατά πονταρίσματα σ'αυτούς δεν υπάρχουν (εκτός φυσικά από μερικές φορές στις δυνατές και σοβαρές ομάδες). Στις κακές μέρες, κουτσά στραβά, με μια δυο τριάδες από τετράδες, με κανα μονό, το ποντάρισμα έρχεται τουλάχιστον κατά ένα σοβαρό μέρος πίσω. Στις καλές παίρνεις για να παίζεις Βόρειους για τον επόμενο μήνα.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptySun Sep 20, 2009 11:29 pm

lipton wrote:
Καλημέρα σε όλους.

Βιαστικά βιαστικά αναφέρω το τι εχω ριξει μεχρι στιγμής.
Ολα τα πονταρισματα ειναι με λίγα λεφτά.

Εχω συμμεταχθει σε ομαδικό στοιχημα ,όπου τιμήσαμε το @3.00 αρακι του γαυρου στην Τουμπα.Παιγμένο απο Παρασκευή πρωί.(Εβαλα πάντως τα λιγότερα απ'όλους,χεχεχε)Το πιστευαμε πολύ πριν απολυσουν τον Τιμουρ,τοτε με εκεινο τον ΠΑΟΚ το αξιολουσαμε στο @2.30 το διπλό.
Το @3.00 ειναι πολύ καλό

Εχω κανει ενα lay στους Ισπανους απόψε.

Εχω τιμήσει την 3αδα : ΠΑΟ-ΟΣΦΠ Χ2-Ξανθη 1

Εχω παιξει επισης : Την 2αδα του Pontiak ,HΡA 1 - και over3,5 Μπαρτσα (Παμε γερά pontiak)


Αυτα απο εμένα.Οπως βλεπετε τα στοιχηματά μου δεν ειναι ψαγμένα και πολύ απο εμένα.Περιέχουν αγωνες για τoυς οποιους δεν χρειάζεται να μελετήσω και πολύ.

Καλή μας τύχη και καλά ταμεία.

ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΜΕΣ ΣΤΗΣ ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΤΑ ΣΤΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Y.Γ: Η στηλη του μπουφοhammer γιατι δεν υπάρχει ? Καλα ρε hammer ,περιμένεις να δωσω προτάσεις εγω και μετα να γραψεις στηλη?ααααααααχαχαχαχ

Mας πληρωσε ο γαύρος !
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptyMon Sep 21, 2009 8:49 am

KAISARAS wrote:

ΘΕΩΡΩ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΒΗΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΒΑΣΗ.
ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΑΚΙ ΜΕΓΑΛΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ, Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΑΪΤ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΕΔΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΠΑΝΤΑ...
ΤΟ ΒΗΜΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΔΟΘΗΚΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΦΙΛΟΛΟΓΟ.
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ Η ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ..
ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΛΙΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ...ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ... Very Happy
ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΤΑΓΑΡΕ ΑΛΛΑ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΚΟΥΒΑΔΙΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΗ...ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΑ lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptyMon Sep 21, 2009 8:51 am

lipton wrote:


Οσον αφορα το θέμα του hammer ..Καλά έκανε.Με το στανιό δεν γινεται να γραψεις για στοιχημα.Θα επανελθει με στηλη όμως όταν θα βρει σημεια που θα του γυαλίζουν το μάτι.


ΤΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΚΛΠ ΜΙΚΡΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΗΜΕΙΑ...ΤΑ ΕΞΗΓΩ ΟΛΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ Wink
ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ...ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΑΝΤΟΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ kafes
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptyMon Sep 21, 2009 9:06 am

pontiak wrote:
Φιλε Αλεξ, ενα ευχαριστω ειναι πολυ λιγο.Να σαι καλα για τα ωραια λογια και σχολια που εκανες και σε ευχαριστω παρα πολυ,Και πάλι σ'ευχαριστω πολυ.

Οσο για το οβερ 3,5,θα ειδες οτι εγραψα απο Πεμπτη,για την ακριβεια τεταρτη βραδυ.Εκεοπως και ευχαριστω και τα παιδια που μου εδωσαν τη δυνατοτητα να γραφω σ'αυτο το site και να κανω πανω απ'ολα το χαβα μου.ι ειχα βρει αποδοση στο 2,10 και με βαση το τι εχω δει απο τις δυο ομαδες μου φανηκε καλο.Η αληθεια δε συνηθιζω να παιζω πολυ με τα αντερ -οβερ,αλλα αυτο μου καθησε πολυ καλα και ευτυχως βγηκε και στο γηπεδο.
Ευχαριστω πολυ και παλι
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptyMon Sep 21, 2009 9:09 am

ΝΑΙ ΡΕ ΤΣΑΚΑΛΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ, ΠΟΝΤΙΕ lol!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ, ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ Very Happy
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 EmptyMon Sep 21, 2009 9:58 am

Ασε ρε τον πρόλογο lol! lol! lol!
Να στε καλα παιδια,αλλα κοφτε το γιατι αρχιζω και κοκκινιζω Embarassed Embarassed Embarassed
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ-18-21/9/09   ΠΣΚΔ-18-21/9/09 Empty

Back to top Go down
 
ΠΣΚΔ-18-21/9/09
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ΠΣΚΔ 26-28/06/09
» ΠΣΚΔ 26-29/8/11
» ΠΣΚΔ 30-31/3 1-2/4/12
» ΠΣΚΔ 2-5/9/11
» ΠΣΚΔ 6-9/4/12

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: