BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...

Go down 
+2
Apostolis
pontiak
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 1:13 pm

Ανοίχτε και κάνα topic ρε... Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 918417 Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 918417
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 1:19 pm

gkol gkol paok olympiakos kai ober
kai aek ober kai gkol gkol



mermixam mantsertser city ober kai gkol gkol
palermo goubentous
gkol gkol ober
kiebo napolh ober parma letse ober kai ountineze mpolonia ober kai gkol gkol
sampntoria kaliarh ober kai gkol gkol
fiorentina tzenoa ober kai gko gkol
mplakmper totenam ober kai gko gkol


Του arhsg3 είναι τα παραπάνω, απλά τα μεταφέρω κι εδώ...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 3:55 pm

O OΣΦΠ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ.
ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΓΚΟΛ.
ΑΝ ΟΜΩΣ ΦΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ? ΑΡΑ ΘΕΛΕΙ 2 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.
ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΝΑ ΜΑΘΩ.

BETFAIR OVER 2,5 GOAL @ 2,84


Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 918417
Back to top Go down
kattis

kattis


Number of posts : 7
Age : 47
Registration date : 2008-11-16

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 4:27 pm


Γειά χαρά σε όλους…

Για απόψε, αρχικά συμφωνώ με το δίδυμο Παλέρμο - Νάπολι που αναφέρει ο pontiak στην κεντρική σελίδα. Στην περίπτωση του Παλέρμο - Γιουβέντους, εναλλακτικά θεωρώ εξαιρετικά δυνατό και το όβερ, το οποίο μάλιστα το…συνηθίζουν στα μεταξύ τους, ίσως και όβερ 3,5.

Από κει και πέρα, μου αρέσει και η Τζένοα στο 3,75. Σίγουρα η Τζένοα δεν είναι καμιά…δύναμη φέτος και σαφώς κανείς δεν ξέρει τι σύνολο θα βγει με τα πολλά πάρε-δώσε που είχε κατά την μεταγραφική περίοδο που μόλις τελείωσε. Η τριάρα όμως της Κυριακής κόντρα στην Πάρμα είμαι βέβαιος ότι λειτούργησε σαν ψυχολογική…ντόπα και εκτιμώ ότι από αυτήν την άποψη, έχει το πλεονέκτημα απόψε, κόντρα στην πάντα μετριότατη Φιορεντίνα. Το γιατί παρουσιάζει τέτοια μέτρια εικόνα δεν το εξετάζω - με ενδιαφέρει το ζουμί και αυτό που βλέπω είναι μια πολύ αργή και προβλέψιμη ομάδα, δύσκολη στο γκολ. Ο Μιχαϊλοβιτς αρχίζει να αμφισβητείται και δεν νομίζω ότι θέλει πολύ να γίνει η…στραβή, ιδιαίτερα αν η Τζένοα προηγηθεί.

Το Σαμπντόρια - Κάλιαρι μου κάνει για…κατάξερο Χ, αποτέλεσμα που έχουν φέρει στα τρια τελευταία μεταξύ τους στην Γένοβα. Ας…συνεχίσουν το σερί.

Στα…εντός των συνόρων, τρομερά δύσκολο το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός. Αγωνιστικά, είναι ματς που ταιριάζει…γάντι στο στυλ του ΠΑΟΚ αλλά η απουσία του Βιτόλο στο κέντρο (του Φωτάκη δεν την λογαριάζω τόσο) σαφώς πονάει. Από την άλλη, διαβάζω για τις σκέψεις του Βαλβέρδε να ξεκινήσει με Νικοπολίδη στο τέρμα και λέω…ωχ, η δε απουσία του Ριέρα δεν με…χαλάει τόσο - βαρύς παίκτης, προτιμώ τον πιο γρήγορο Ζαιρί εκεί, με Ρόμενταλ ή Μιραλάς στο άλλο άκρο. Στοιχηματικά πάντως πάει παντού το ματς…

Στο ΑΕΚ - ΠΑΟ οι απόψεις γενικώς διίστανται μεταξύ των μπουκ. Προσωπικά δεν καταλαβαίνω γιατί ο ΠΑΟ είναι φαβορί όταν δυο φορές φέτος όχι μόνο έχασε, αλλά δεν σκόραρε κατά της ΑΕΚ και όταν γενικότερα συνεχίζει να παρουσιάζει αυτό το οικτρό θέαμα. Η ΑΕΚ δεν έχει λόγο να ρισκάρει και προφανώς θα χτυπήσει στην κόντρα, ο δε ΠΑΟ δεν έχει να χάσει τίποτα και λογικά θα τα παίξει όλα για όλα. Θαρρώ πως θα έχει γκολ το ματς, πιθανώς εκατέρωθεν οπότε κρατάω το γκολ-γκολ ή και το όβερ.

Κλείνω με Μπλάκμπερν στο 3,00. Σέβομαι απεριόριστα την Τότεναμ αλλά είναι φανερό πως το τελευταίο διάστημα δεν είναι σε καλό φεγγάρι, έφαγε γερή φάπα από την Φούλαμ στο κύπελλο ενώ σήμερα έχει και πάρα πολλές απουσίες, ιδιαίτερα στα μετώπισθεν με Γκαλάς, Καμπούλ, Ντόουσον και Μπέιλ. Η έπίθεση μπροστά έχει…σιγήσει, οπότε δίνω καλές τύχες στην Μπλάκμπερν, που αγωνιστικά δείχνει σε καλύτερη κατάσταση τούτο τον καιρό και τουλάχιστον στο Ίγουντ Παρκ είναί αρκετά δυνατή φέτος.


Συστηματάκι 2,3,4 με Νάπολι (2,40)- Τζένοα (3,75) - Σαμπντόρια Χ (3,00) - Μπλάκμπερν (3,00) με βάρος στις δυάδες και ένα παρολί με Νάπολι (2,40) + Παλέρμο όβερ (1,85).

Τα λέμεεε…
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 5:12 pm

Για σήμερα εγώ λέω να σας επιστήσω την προσοχή στο ματσάκι της Σαρλερουά με την Γκέρμιναλ... Για κοιτάχτε το λίγο προς το διπλό... Αρκετές απουσίες για την γηπεδούχο... Από χτες έχει πάρει μια σχετική κατηφόρα... Εγώ το βρίσκω στο 2.20 τώρα...

Παλέρμο δεν παίζω... Οκ η κόντρα της Γιούβε με πλήρωσε καλά προχτές αλλά δεν παύω να την φοβάμαι λίγο... Και από την άλλη η Παλέρμο δεν με πείθει πάρα πολύ... Μακάρι να περάσει αφού την παίζετε, εγώ απέχω... Από την άλλη όμως στηρίζω Νάπολι...

Στα δικά μας δεν ξέρω αν αξίζει να παιχτεί κάτι... Δύσκολα ματς... Ο άσςο του ΠΑΟΚ δεν με αφήνει πάντως αδιάφορο... Στο ΑΕΚ - ΠΑΟ μιλάμε για ματς ζαριά αφού και οι δύο ομάδες είναι σε κακή κατάσταση, συν το οτι στην ΑΕΚ υπάρχει και η σχετική μουρμούρα για τον Μπλάνκο... Δεν αποκλείω να κάνει 2πλο ο ΠΑΟ, αλλά οκ μπορεί να μου βγαίνει και οπαδικά σκεπτόμενος... Αν και στο πρώτο ματς η ΑΕΚ δεν έκανε υποψία φάσης εκτός των δύο γκολ, ενώ ο ΠΑΟ αν και κακός, κάτι προσπάθησε... Ζαριά το ματς πλάκα έχει το ρίσκο στο 2/2 μιας και λογικά ο ΠΑΟ θα ψάξει ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 5:19 pm

Η ΑΕΚ δεν είναι σε κακή κατάσταση, είναι απρόβλεπτη ομάδα. Μουρμούρα για τον Μπλάνκο δεν υπάρχει επίσης... Laughing
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 5:34 pm

kattis wrote:



Από κει και πέρα, μου αρέσει και η Τζένοα στο 3,75. Σίγουρα η Τζένοα δεν είναι καμιά…δύναμη φέτος και σαφώς κανείς δεν ξέρει τι σύνολο θα βγει με τα πολλά πάρε-δώσε που είχε κατά την μεταγραφική περίοδο που μόλις τελείωσε. Η τριάρα όμως της Κυριακής κόντρα στην Πάρμα είμαι βέβαιος ότι λειτούργησε σαν ψυχολογική…ντόπα και εκτιμώ ότι από αυτήν την άποψη, έχει το πλεονέκτημα απόψε, κόντρα στην πάντα μετριότατη Φιορεντίνα. Το γιατί παρουσιάζει τέτοια μέτρια εικόνα δεν το εξετάζω - με ενδιαφέρει το ζουμί και αυτό που βλέπω είναι μια πολύ αργή και προβλέψιμη ομάδα, δύσκολη στο γκολ. Ο Μιχαϊλοβιτς αρχίζει να αμφισβητείται και δεν νομίζω ότι θέλει πολύ να γίνει η…στραβή, ιδιαίτερα αν η Τζένοα προηγηθεί.


ετουτο εδω δεν στεκει που γραφεις, το ματς ητανε φιλικο προχτες και το 3-0 απολυτα φυσιολογικο, σιγα μη πηρε ψυχολογικη ντοπα απο εκει η τζενοα.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 5:47 pm

γενικα οπως εχω ξαναπει μιλαω για μενα και μονο η σεριε α δεν παει καλα και αυτο οφειλεται στον ξεπεσμο του καμπιονατο γενικοτερα. δεν μπορεις να στηριχτεις πουθενα και απλαπεριμενω να σφιξουν οι κωλοι για να στηριχτω στις σχεσεις σε κανα μηνα και μετα μπας και βγει κανα σημειο της προκοπης.
καμια σχεση με τους μικρους που μανι μανι το σαββατο για παραδειγμα πλερωσανε σε αποδοσεις οχι μαλακιες.
οποτε ουτε ναπολι θα παιξω ουτε παλερμο, μιλαμε για ομαδες που δεν εχουν το ειδικο βαρος να στηριχτεις πανω τους. το κιεβο δε θα μασησει αποψε απο καμια ναπολι οπως φυσικα και η γιουβε. για να παρουνε τετοιες ομαδες αποτελεσμα πρεπει να καταθεσουνε ψυχη και να παιξουνε καλα σε καθε ματς. τα σερι τους δε μαρεσουν και οι γκελες τους οποτε γινουνε-δε μιλαω για αποψε-θα ειναι κατραπακιες σε οσους τις επιλεξουν.
μακαρι να κερδισουνε να πληρωθειτε.
εχω ξαναγραψει φυσικα οτι για πρωταθλήμα εχω ριξει ρομα και ιντερ, προλαβαινουνε και παραπρολαβαινουνε και οι δυο τους. δυσκολα μεν αλλα αξιζουνε, ειδικα η ιντερ που ανταλασσοτανε προ λιγου καιρου και πανω απο 5,5 και 6.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:00 pm

Πέραν της Μίλαν δεν υπάρχει ομάδα που να έχει ειδικό βάρος για μένα. Δεν πας με ειδικό βάρος, πας με φόρμα και κατάσταση. Κοντράρεις μια αστεία Γιούβε και ποντάρεις σε μια πολύ καλή Ναπολι. Φυσικά και μπορεί να μη βγουν...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:00 pm

Α και Μάριε... Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 539689

Τα χαιρετίσματά μας στον μαλάκα σας που μας έκανε την πόλη φρούριο.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:14 pm

Επειδή το είδα όλόκληρο, κάτι από ΑΕΛ μέσα στην Κέρκυρα μου θύμισε ο ΟΣΦΠ σήμερα. Να θέλεις δλδ γκολ και να μην κάνεις ούτε μια φάση. Μια δλδ στο 90. Τραγικό ματς, όπως το ήθελε δλδ ο ΠΑΟΚ.

Χρήστο μην ανησυχείς ρε. Τον χαιρέτησαν οι ΠΑΟΚτσήδες με το παλιο και αγαπημένο σύνθημα στο τέλος. Very Happy Ακούς εκεί 200 χιλ ευρώ κινητοποίηση για τον γαύρο. Έλεος ρε έλεος.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:26 pm

δηλαδη εσυ αμα ησουν αρχηγος της αστυνομιας τι θα εκανες βασιλη? για πες μου να σε ακουσω.
γιατι λεγανε για συλλαλητηρια εξω απο το γηπεδο κλπ. θα αφηνες την αποστολη ετσι να περασει μεσα απο τον κοσμο? μη γινεστε αστειοι και τραγικοι.
δηλαδη φταιει ο γαυρος επιεδη τα παοκια τα κανανε μουνι στο βολο? η δεν εγινε τπτ εκει? στην τελικη μια αγωνιστικη εφαγε, δεν επρεπε? να σας ακουσω κι εδω.
και φυσικα οπως παντα και μια ζωη το χειλακι σας γελαει σε καμια ηττα του γαυρου και ως εκει.
για μπαλα απλα τραγικος ο γαυρος ητανε αλλα μη βρισκετε ευκαιρια να τα ισοπεδωσετε ολα.

Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:31 pm

Τι λες ρε συ είσαι σοβαρός;

Με τους καραγκιόζηδες εκεί μέσα; Θέλεις 2,500 αστυνομικούς και ελικόπτερο να προστατέψεις τον χοντρό; Είσαι σοβαρός;
Εσείς έχετε σπάσει 15 πόλεις ρε, γιατί ποτέ δεν έγινα αυτά τα καραγκιοζιλίκια; Για ποιο λόγο αυτή την ώρα οι μπάτσοι δέρνουν κόσμο και ρίχνουν χημικά;
Και λέει ο άλλος ο μαλάκας ότρι 'έβγαλε το ελικόπτερρο να ξεμπουκώσει

Βρε ουστ από δω Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 539689 Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 539689 Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 278587 Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 501850
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:35 pm

απορω τι καθομαι και ασχολουμαι με τους μαχομενους τον υποβιβασμο θεε μου σχωρα με pappas :xaxaxa:
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:37 pm

ποιος απάντησε είδες ρε;;; Razz Razz :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:40 pm

και για τους δυο το λεω ρε ρομπα, μη κοιτας μπροστα, πισω σου να κοιτας κι εσυ :xaxaxa:
καιρο εχω να οργωσω εδω μεσα, μηπως θες να παρεις τη θεση του καισαρα στην καρδια μου για κανα δυο μερες να αισθανθεις τι θα πει ''κουβεντα'' στο φορουμ? :xaxaxa:
που να χασεις τη ναπολι ρε νιμου :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:41 pm

Ούτε έγραψα για Βόλους, ούτε για πόσες αγωνιστικές έπρεπε να φάνε ούτε τίποτα. Και στα παπάρια μου αν είχαν φάει και 45 αγωνιστικές και στα παπάρια μου ξανά αν προκρινόσουν. Μην τρελαίνεσαι.

Όσο για το τι θα έπρεπε να κάνει ο αστ.διευθυντης δεν είναι του παρόντος τόπικ. Πάντως όχι αυτά που έκανε.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:44 pm

Hammer wrote:
που να χασεις τη ναπολι ρε νιμου :xaxaxa: :xaxaxa:

επειδή το μόνο που έπαιξα σήμερα είναι ε΄να ψιλοχαλαρό 2-3 με Παλέρμο-Νάπολι-Γ.Χαμ, φρόντισε να μη χάσω τη Νάπολι γιατί θα θυμηθώ ότι σύνθημα υβριστικό ξέρεις ή δεν ξέρεις για γαύρο Evil or Very Mad
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:46 pm

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 473921 bye Sleep :xaxaxa:
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyWed Feb 02, 2011 8:51 pm

Βρωμοιταλέ τσιράκι των μπουκ Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyThu Feb 03, 2011 12:52 am

vasilis wrote:
Hammer wrote:
που να χασεις τη ναπολι ρε νιμου Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 499963 Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... 499963

επειδή το μόνο που έπαιξα σήμερα είναι ε΄να ψιλοχαλαρό 2-3 με Παλέρμο-Νάπολι-Γ.Χαμ, φρόντισε να μη χάσω τη Νάπολι γιατί θα θυμηθώ ότι σύνθημα υβριστικό ξέρεις ή δεν ξέρεις για γαύρο Evil or Very Mad

Ξεκίνα βρίζε φίλος... Χαχαχαχαχα... Ρε το λαμόγιο το μαγάρισε το σημείο... Οκ μπορείς να νικήσεις τα πάντα, αντ΄ξοες συνθήκες, καιρούς, διαιτητές, αλλά τον Μάριο ποτέ... Έλεος ρε λίμό...

Για τα υπόλοιπα, στοιχηματικά ταμείο καλό, πολύ καλό θα έλεγα με 2άδα ΠΑΟΚ-ΠΑΟ και με μονό αποδεκτό ΠΑΟ 2/2...

Και ένα σχόλιο για το ματς... Για ΠΑΟΚ δεν έχω άποψη αφού δεν το είδα καλά το ματς... Το μόνο που έχω να πω είναι οτι ο Βαλβέρδε που είναι καλός προπονητής, μεγάλο ματς δεν μπορεί να πάρει... Και τώρα και την προηγούμενη φορά που ήταν στην Ελλάδα...

Για το ματς του ΠΑΟ, οκ τι να πεις... Ωραίο ματσάκι, ειδικά αν είσαι ουδέτερος... Με πλήρωσε λίγο απροσδόκητα να πω την αλήθεια, αλλά και πάλι, η ΑΕΚ μέχρι να μείνει με παίχτη λιγότερο ο ΠΑΟ, δεν έχει βγάλει ούτε μια φάση... Και από εκείνο το σημείο βέβαια ο ΠΑΟ της έχει κάνει άλλες 3-4 φάσεις για το 1-4... Κρίμα για τον αποκλεισμό, γιατί ήρθε και σε σημείο που το ματς έπρεπε να έχει λήξει...

Υ.Γ. Χρήστο τι σημαίνει απρόβλεπτη ομάδα ρε φίλε... Παίζεις ένα ματς κάπως καλά και σε άλλα 5 σέρνεσαι... Εγώ το ονομάζω κακή κατάσταση, εσύ πες το όπως θες...

Μουρμούρα για τον Μπλάνκο υπάρχει και ένα δείγμα είναι και τα ραδιόφωνα και το τι βγαίνανε και λέγανε οι οπαδοί της ΑΕΚ αυτές τις μέρες... Εμένα πάντως μου έκανε εντύπωση, η αλλαγή που έκανε ο Χιμένεθ και έβαλε μέσα Μπάχα και όχι Μπλάνκο... Σε στιγμή που το ματς είναι 1-2... Γιατί μετά που τρώει και το 3ο και εμένα αν με είχε και δήλωνα επιθετικός θα με έβαζε μέσα...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyThu Feb 03, 2011 1:11 am

Το ότι η ομάδα είναι απρόβλεπτη σημαίνει ότι πέραν του σημερινού έχει πάρει τα ντέρμπι χωρίς να παίξει. Απρόβλεπτη σημαίνει ότι είναι ικανή για το καλύτερο και για το χειρότερο. Μπορεί την Κυριακή να τρώει ντόρτι από τις Σέρρες και την τετάρτη να παίρνει διπλό από σένα.

Όταν σε 6 αγώνες έχεις 4-1-1 δεν είσαι σε κακή κατάσταση φίλε.

Μουρμούρα για τον Μπλάνκο δεν υπάρχει ρε φίλε. Είναι ξεκάθαρα τα πράγματα. Ο Μπλάνκο ήταν για παραχώρηση, ο ίδιος δεν ήθελε να φύγει. Εγώ το χω πει πολλές φορές, ότι θεωρώ πως δεν έχει να δώσει κάτι παραπάνω σε αυτή την ΑΕΚ. Τώρα το τι λέει ο ένας κι ο άλλος στο ράδιο δε λέει κάτι ρε συ. Να 'χαμε να λέγαμε είναι αυτά. Ο καθένας ότι γουστάρει λέει...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyThu Feb 03, 2011 1:30 am

Ναι αλλά από αυτά που γουστάρει και λέει ο καθένας δημιουργείται μια κατάσταση... Και σόρυ αλλά τα στατιστικά καμιά φορά λένε και ψέμματα Χρήστο...
Γιατί νίκη μετράς στο πρώτο ματς του κυπέλου, αλλά δεν έχεις κάνει ούτε ΜΙΑ φάση για γκολ... Και βάζεις δύο γκολ μπιλιάρδου... Αν σε αυτό υπολογίζεις την νίκη και όχι την εικόνα σου τότε πάω πάσο... Και στα καπάκια φάνηκε με την 4αρα από τον Βόλο...

Ο ΠΑΟ πάλι σήμερα έπαιξε πολύ καλά... Πάει να πει οτι άλλαξε η εικόνα του? Φυσικά και όχι... Μετριότατος μέχρι πολύ κακός είναι... Δεν αλλάζει αυτό αν δεν συνεχίσει να παίζει καλά για αρκετά ματς...

Τες πα η κουβέντα αυτή είναι μεγάλη και μπορεί να συνεχιστεί και αύριο...
Αν και πικραμένος από τον αποκλεισμό, κυρίως λόγω εμφάνισης της ομάδας μου, επαναλαμβάνω οτι ήταν πολύ καλό ματς, από αυτά που εδώ στην Ελλάδα τα βάζουμε στο μουσείο της μνήμης για να νομίζουμε οτι παίζουμε και εμείς ποδόσφαιρο και όχι μπάλα...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyThu Feb 03, 2011 8:40 am

vasilis wrote:
2-3 με Παλέρμο-Νάπολι-Γ.Χαμ,


ΜΠΑ ????????
ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ Γ. ΧΑΜ ?????
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ??

παρτα παρτα παρτα
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... EmptyThu Feb 03, 2011 11:42 am

Apostolis wrote:
vasilis wrote:
2-3 με Παλέρμο-Νάπολι-Γ.Χαμ,


ΜΠΑ ????????
ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ Γ. ΧΑΜ ?????
ΑΠΟ ΠΟΤΕ ??

παρτα παρτα παρτα

Από τότε που πήρε τον μεγάλο Ρόμπι Κιν βρε γίδι. Εγώ θα τους σώσω τους παππούδες. Και Βίλα και Χαμ.
Back to top Go down
Sponsored content





Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty
PostSubject: Re: Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...   Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2  Καλό μήνα να έχουμε... Empty

Back to top Go down
 
Τετάρτη-Πέμπτη 2-3/2 Καλό μήνα να έχουμε...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ΤΕΤΑΡΤΗ/ΠΕΜΠΤΗ 18-19/11/09
» ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 13-14/1/10
» τριτη-τεταρτη-πεμπτη 30/10
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 14-15-16/12/10

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: