BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12

Go down 
+3
Hammer
filologos
Ernesto
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 2:43 pm

Πρώτον χτες το βράδυ άνοιξα τόπικ για το 3μερο και σήμερα δεν το βλέπω πουθενά... Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί... Τες πα όμως δεν θα του δώσω σημασία... Έγραφα λοιπόν οτι ένα είναι το ματσάκι της ημέρας σήμερα... Και ζητούσα να πει ο καθένας την γνώμη του...

Έρχομαι σήμερα λοιπόν να πω την δικιά μου, με την οποία από οτι είδα και στις στήλες συμφωνεί και ο Bomberman... 2πλο Παναθηναϊκός στο 8,5 με συγχωρείτε αλλά δεν υπάρχει πουθενά... ΠΟΥΘΕΝΑ. Όπως και να κατέβει ο ΠΑΟ, όσο αδιάφορος βαθμολογικά και να είναι η απόδοση αυτή είναι τεράστια... Εγώ το έχω πάρει από χτες στο 8,5 βλέπω τώρα στην 365 το έχουν ρίξει στο 6,5 ( τι λέγαμε χτες Κώστα?)...

Και να εξηγηθώ... Στην χειρότερη χρονιά του ο ΠΑΟ στο σεντόνι δεν έχει κάνει ακόμα νίκη. Δύο χινάρια με την Ρουμπίν έχει. Οκ όλοι ξέρουμε πως την πρόκριη την έχασε στο ΟΑΚΑ απέναντι στην σημερινή του αντίπαλο, με εκείνο το τραγικό ματς που έκανε. Η Κοπεγχάγη από την άλλη είναι μια καλή ομάδα, αλλά σε καμιά περίπτωση δεν είναι κάτι το εξαιρετικό, όπως εμφανίζονται κάποιες ομάδες που για μια χρονιά δεν παίζονται. Καλή ομάδα παίζει στρωτά, μέχρι εκεί.
Για τον ΠΑΟ τώρα έχουμε σήμερα επιστροφές και αρχίζει μετά από καιρό πάλι το οπλοστάσιο να είναι γεμάτο. Εκτός αποστολής έχει μείνει μόνο ο Γκοβού με τον Γιούρκα που δεν νομίζω να στεναχωριέται κανείς με τις απουσίες τους, ειδικά έτσι όπως εμφανίζονται αυτή την περίοδο.
Λένε οτι ο ΠΑΟ θα κατέβει με αλλαγές. Ποιες θα είναι αυτές? Οτι ίσως επιτέλους θα παίξουν οι λεγόμενοι βασικοί. Λέτο πιθανόν αριστερά, Καραγκούνης ίσως στο κέντρο, Γκαρσία μάλλον δεξιά, Ζιλμπέρτο και Σιμάο στα χαφ. Και από πίσω να περιμένουν Νίνης, Χριστοδουλόπουλος κλπ κλπ. Και στην άμυνα οι γνωστοί ύποπτοι με Βύντρα που επιστρέφει μετά την απουσία του το Σάββατο, Μπουμσόνγκ, Καντέ και Σπυρόπουλος. Να κάνω μια πρόβλεψη που δεν προκύπτει από πουθενά? Δεν θα απορήσω, αντίθετα μάλλον θα χαμογελάσω πονηρά, αν δω να ξεκινάει τον Φερνάντεζ στο τέρμα. Δεν προκύπτει από κανένα ρεπορτάζ που να έχω ακούσει, κανείς δεν το αναφέρει, αλλά εμένα κάτι με τρώει οτι μπορεί να είναι η μια του αλλαγή αυτή. Να θελήσει να τεστάρει δηλαδή τον συμπατριώτη του και μέχρι πριν λίγο καιρό σχεδόν τελειωμένο από τον ΠΑΟ, σε ένα δυνατό ματς. Δεν θα μπορούσε να το κάνει με την Μπάρτσα, αλλά σήμερα του δίνεται μια καλή ευκαιρεία.
Σύνθεση λοιπόν γεμάτη.
Κίνητρο? Ε οκ δεν πιστεύω οτι χρειάζεται ιδιαίτερο κίνητρο για να πείσεις τον Σισέ πχ να παίξει καλά σε ένα ματς Τσάμπιον Λιγκ. Συν οτι και τα 800.000 της νίκης δεν είναι καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό για την ομάδα. Βάλτε και το αρνητικό ρεκόρ που θα σημειώσει αν δεν νικήσει σήμερα, νομίζω πως θα υπάρχει το κίνητρο να παίξει καλά.

Προσωπικά πιστεύω οτι θα περάσει η Κόπεγχάγη. Γιατί απλά δεν θα νικήσει η Ρουμπίν στην Βαρκελώνη. Επαναλαμβάνω οι αποδόσεις είναι τεράστιες και αν αυτό γίνεται περισσότερο λόγω κινήτρου, τότε θα έπρεπε να βλέπαμε και πιο μοιρασμένες αποδόσεις στο ματσάκι της Βαρκελώνης. Στο οποίο η Μπάρτσα κατεβαίνει και με 5 παίχτες, της δεύτερης ομάδας.

Τες πα. Όταν έχεις παίξει ΠΑΟ σε τετοιες αποδόσεις με ομάδες επιπέδου Ρόμα, Ίντερ, Βέρντερ, Άρσεναλ κλπ κλπ, δεν νομίζω οτι κολάς στην Κοπεγχάγη.


Last edited by Ernesto on Tue Dec 07, 2010 3:08 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 2:51 pm

Μου έκανε εντύπωση αυτό που λες για το τόπικ... Γιατί όμως? Αnyway το topic είναι εδώ και ας είναι και καινούργιο...

Η δικιά μου άποψη για το ChL είναι αυτή της στήλης... Ένα τεράστιο NO BET...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 5:10 pm

προσωπικα θα επαιζα παο χ2 αποψε.
οταν διαβαζω ομως τετοιες βλακειες για τον παο κλπ, θα παιξω κοπεγχαγη με χαντικαπ κι ας χασω, καθαρα οπαδικα μα το θεο.
οσα χρονια σε ξερω μωρε γιαννη πριν παιξει ο βαζελος και με οποιον κι αν παιζει βγαινεις με διπλο παο.
παντα λες τα ιδια και τα ιδια, τις προαλλες ηθελες να μας πεισεις οτι αξιζε ο βαζελος με την μπαρτσα ο ασσος. δηλαδη τι να πω ρε παιδι μου. ελεος.
και βγαινεις παλι σημερα, αντε ξανα μανα τα ιδια και τα ιδια.
μη ξαναγραψεις σε παρακαλω αλλη φορα για τον παο. απλα οταν θα παιζει εξω θα ξερουμε οτι θα το εχεις παιξει να νικησει.
πας παικτικα να στηριξεις εναν βαζελο που δεν μπορει να παρει τις σερρες μεσα στο οακα. εισαι τυφλος?
δεν λεω οτιδεν θα κερδισει αποψε. αλλα οχι παικτικα.
μονο και εαν βαρεθουνε οι δανοι η χασει η ρουμπιν ευκολα, μονο και μονο τοτε μπορεις να ελπισεις για κατι αποψε. και φανελες και μαλακιες τα ακουω βερεσε.
δε μιλαω δε μιλαω αλλα κουρασες :xaxaxa:
και πολυ ηθελα να συγχαρω αυτον που σου εσβησε το χθεσινο τοπικ μα το θεο. μαλον θα τα πηρε με τις μαλακιες σου και το σουταρε :xaxaxa: respect :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 5:15 pm

γραφει ο bomberman:
''Δεν είναι καμιά τυχαία ομάδα ο ΠΑΟ. Έχει ιστορία και φανέλα στον θεσμό του Champions League. Πολύ μεγαλύτερη κατά την ταπεινή μου άποψη από αυτήν του άλλου συνηθισμένου αντιπροσώπου μας στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση.''
πολυ εμπαθεια βγαζεις μωρε αδερφακι μου κι εσυ :xaxaxa:
για ελα απο το φορουμ να μου τα πεις αυτα καταμουτρα :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 5:25 pm

Γιατί μωρή λούγκρα? Θα σε φοβηθεί να στα γράψει κατά μουτρα? Άδικο έχει? Που τολμάς να σχολιάζεις αυτά που γράφω και να μου λες κάτι το οποίο το έχω πει εγώ πρώτος... ΠΑΟ εκτός και ειδικά σε μεγάλες αποδόσεις τον παίζω πάντα... Απλά γιατί μου έχει δώσει το δικαίωμα... Όταν θα μου το κόψει τότε μπορεί να σταματήσω... Όπως κάποτε (ξέρεις τότε που έβγαινες στην Ευρώπη, όχι όπως φέτος που σε έστειλε για μπάνια ο Αριέλ Σαρόν), που ήσουν το καλύτερο μπετ εκτός έδρας... Έπαιζα άσο και καθάριζα... Εσύ βάρα τον κώλο σου κάτω... Και μην το παίξεις... Παίξε άσο με χάντικαπ εσύ... Αλλά τέτοιες αποδόσεις είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ... Δεν λέω δώρο, γιατί απλά δεν είμαι καλός φέτος. Απλά πράγματα. Αλλά είμαι σίγουρος... Το βράδυ και εσύ τα γκολ του ΠΑΟ θα χειροκροτάς... Ταγάρι...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 5:29 pm

Μόνο αν περάσει ως αλλαγή στο παιχνίδι με την Κοπεγχάγη, θα καταφέρει ο Γιώργος Καραγκούνης να φτάσει στις 100 ευρωπαϊκές συμμετοχές με τη φανέλα του Παναθηναϊκού. Ο τεχνικός του «τριφυλλιού», Ζεσουάλντο Φερέιρα, ενημέρωσε τους παίκτες για το πλάνο ενδεκάδας ενόψει του αγώνα με τους Δανούς και σε αυτήν δεν βρίσκεται ούτε ο «Κάρα», ούτε ο Λέτο. Διαβάστε ποιοι θα αγωνιστούν ως βασικοί.

Αντίθετα, στους πρώτους έντεκα συμπεριλαμβάνονται οι Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος, Λουΐς Γκαρσία και Στέργος Μάρινος.
Έτσι, κάτω από τα δοκάρια θα βρίσκεται ο Τζόρβας. Στην άμυνα θα παίξουν οι Βύντρα, Μπουμσόνγκ, Καντέ και Σπυρόπουλος, ενώ τη μεσαία γραμμή πλαισιώνουν οι Σιμάο και Ζιλμπέρτο Σίλβα, ενώ η τριάδα πίσω από τον Σισέ θα αποτελείται από τους Χριστοδουλόπουλο στα αριστερά, Λουίς Γκαρσία πίσω από τον Γάλλο και δεξιά τον Μαρίνο.

http://www.sport-fm.gr/article/351351
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 5:35 pm

Ernesto wrote:
Γιατί μωρή λούγκρα? Θα σε φοβηθεί να στα γράψει κατά μουτρα? Άδικο έχει? Που τολμάς να σχολιάζεις αυτά που γράφω και να μου λες κάτι το οποίο το έχω πει εγώ πρώτος... ΠΑΟ εκτός και ειδικά σε μεγάλες αποδόσεις τον παίζω πάντα... Απλά γιατί μου έχει δώσει το δικαίωμα... Όταν θα μου το κόψει τότε μπορεί να σταματήσω... Όπως κάποτε (ξέρεις τότε που έβγαινες στην Ευρώπη, όχι όπως φέτος που σε έστειλε για μπάνια ο Αριέλ Σαρόν), που ήσουν το καλύτερο μπετ εκτός έδρας... Έπαιζα άσο και καθάριζα... Εσύ βάρα τον κώλο σου κάτω... Και μην το παίξεις... Παίξε άσο με χάντικαπ εσύ... Αλλά τέτοιες αποδόσεις είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ... Δεν λέω δώρο, γιατί απλά δεν είμαι καλός φέτος. Απλά πράγματα. Αλλά είμαι σίγουρος... Το βράδυ και εσύ τα γκολ του ΠΑΟ θα χειροκροτάς... Ταγάρι...
βαζελο θα επαιζα ειλικρινα μιλαω.
μετα απο αυτες τις μπαρουφες θα ριξω κοπε -2 και -3 με 4,50 και 9,50 αντιστοιχως.
παιξε παιξε τον βαζελο καπου θα κατσει ρε ταγαρι του οακα. το θεμα ειναι να τον στοιχειοθετεις και καπως. εσυ τον στοιχειοθετεις με βλακειες. οπως και ο μπομπερμαν φυσικα. δε λεω αλλα γιατι το εφαγα το παιδι :xaxaxa:
ευτυχως παντως εγινε ετσι για να μην ριξω βαζελο, σπανια το κανω και δεν θα το ηθελα αποψε να τον υποστηριζω :xaxaxa:
παμε κοπε ομαδαρα, πηδα τα γατακια του πατερα kidia
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 5:42 pm

Τι λες μωρέ μλκ... Παίξε παίξε κάπου θα κάτσει? Ε εγώ σου λέω οτι δεν βασίζομαι στο κάπου θα κάτσει, αλλά στο οτι κάθεται πολύ συχνά... Και πρόσεξε... Δεν μιλάω πχ να πάω να παίξω ΠΑΟ 2πλο πχ με την Ρουμπίν... Οκ από τέτοια δεν έχω πρόβλημα, αλλά ούτε τεράστιες αποδόσεις έχει... Μιλάω για νίκες που έχουν πληρώσει πάαααααρα πολύ καλά... Και έχω φέρει πολλές φορές τα παραδείγματα... Βέρντερ, Ίντερ, Ρόμα είναι 3 ματσάκια που τα τελευταία 2 χρόνια πληρώσανε πάνω από 8... Για υπολόγισε λοιπόν ρε γατί, ποιος είναι κερδισμένος? Εγώ που τα έριξα, ή εσύ που έπαιζες άσους με χάντικαπ? Μπαγλαμά...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 5:49 pm

δεν εχω ριξει ασσους με χαντικαπ αλλα και να ειχα ριξει λιγα ταληρα η ντορτια εχεις μαζεψει? :xaxaxa:
οσα κι αν εχω ριξει τα εχω παρει πισω απο τα μεταξυ μας εδω και 15 χρονια και χαντικαπατα Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 278587
:xaxaxa:

Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 5:59 pm

Καλά το 2ο το προσπερνάω γιατί μου θυμίζει την κουβέντα "σας γαμάμε στην μπάλα, ναι αλλα στο μπάσκετ μας κλάνετε τα αρχίδια".

Εδώ μιλάμε για Ευρώπη και για τα αποτελέσματα σε αυτές τις διοργανώσεις... Και καθαρά στοιχηματικά...

Οπότε πληρώσου εσύ πχ το 1.30 που έδινε στην Μπάρτσα στο Καμπ Νου στο πρώτο ματς και άσε με εμένα να θέλω να πληρώνομαι τις μεγάλες μπόμπες κάθε τόσο... Γιατί το λέω μια τελευταία φορά μιλάω καθαρά για αυτά τα ματς... Τα ματς που βγαίνουν με αποδόσεις 1.30 - 4.50 - 8+...
Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 742326
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 6:06 pm

κι εγω σου λεω παιξτα, οκ , καλα κανεις, αλλα μη προσπαθεις να πεισεις τον ευατο σου οτι εχεις και δικιο.
πες οτι στηριζεσαι στην μεταφυσικη και τα παιζεις γιατι παικτικα δεν στεκουνε ποτε και πουθενα, μην καταλωνεις τσαμπα δερμα απο τα δαχτυλα σου στο πληκτρολογιο :xaxaxa:
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 8:24 pm

Και μετά από όλη αυτή την επικοδομητική συζήτηση για το πάρα πολύ ενδιαφέρον ματς Κοπεγχάγη-Παναθηναϊκός Very Happy εγώ θα πω πως θα ρίξω μια πολύ ψιλή στα διπλά των Ρούμπιν και Σάλκε. Αυτή τη στιγμή έχουν 9,00 και 4,50. Μου κάνουν. Αρκεί να μου κάνει λίγο τη χάρη ο ΠΑΟ να κρατήσει λίγο το 0-0. ΟΚ η Λιον τη Χάποελ την έχει εύκολα
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 8:53 pm

Ωραία δηλαδή ανάμεσα σε δύο ματς με παρόμοιες αποδόσεις Βασίλη θες να μου πεις οτι προτιμάς το 2πλο της Ρουμπίν? Όχι οτι δεν παίζεται, φυσικά και παίζεται το 2πλο, με την περασμένη πρώτη Μπάρτσα που θα έχει και ένα κάρο αλλαγές... Αλλά με την ίδια λογική αυτή η Ρουμπίν που δεν έχει σχέση με την περυσινή ομάδα κατάφερε να μην κάνει καν ευκαιρεία στο ΟΑΚΑ... Για ποιο λόγο να το κάνει στο Καμπ Νου? Στα συν της φυσικά οτι δεν έχει χάσει από την Μπάρτσα ποτέ... Αν και αυτό ίσως να γυρίσει και μπούμερανγκ, αν αποφασίσουν οι ρεζέρβες της Μπάρτσα να πάρουν μια μίνι εκδίκηση... Τες πα να πω την αλήθεια ίσως το συγκεκριμένο να το παίξω live τπτ...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 9:03 pm

Ιδιες αποδόσεις είναι. Ίδια ματς ΔΕΝ είναι. Γιατί στη Βαρκελώνη το αουτσάιντερ είναι ενδιαφερόμενο και το φαβορί αδιάφορο. Στην Κοπενχάγη συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο. Μη μου αναλύσεις ότι παίζετε για την ιστορία σας γιατί θα γελάσω. Μακάρι να νικήσετε, αλλά εδώ μιλάμε για στοίχημα
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 9:13 pm

Εντεκάδα Μπαρτσελόνα
Τερματοφύλακας: Πίντο
Άμυνα: Αντριάνο - Πικέ - Φόντας - Μάξγουελ (από δεξιά προς τα αριστερά)
Κέντρο: Μασεράνο - Μπούσκετς - Τζόναθαν
Επίθεση: Αλκαντάρα - Χεφρέν - Μπόγιαν

Κοινώς να χαμε να λέγαμε. Άντε να δούμε
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 9:23 pm

Διπλό Ρούμπιν από μένα, κι πιθανόν να έρθει και μια τριάδα σκόρες...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 9:27 pm

1 Σάμουελ Ετό @ 2.25

2 Ζερμαίν Ντεφό @ 2.50

3 Κλάας-Γιαν Χουντελάαρ @ 2.75
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 9:31 pm

Και μια που έριξα ας πω και κάτι άλλο. Αυτή τη στιγμή ο ΠΑΟ έχει 6,00 και η Ρούμπιν 8,00. Ο ΠΑΟ δεν καίγεται για νίκη, ενώ η Ρούμπιν καίγεται. Η Μπάρτσα είναι αδιάφορη, ενώ η Κόπε όχι. Η Μπάρτσα κατεβαίνει με τα δεύτερα, μην πω τρίτα, ενώ η Κόπε προφανώς με καλή ομάδα. Αυτή τη στιγμή για μένα αξίζει πειρσσότερο η Ρούμπιν.
ΠΑΟ δεν έπαιξα, αν και το σκέφτηκα, γιατί δε με έπεισε καθόλου στην Ευρώπη. Δικαολογημένα παίχτηκε ο ΠΑΟ πάντως, δεν μπορώ να πω το αντίθετο...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyTue Dec 07, 2010 9:46 pm

Έφυγε και η Ρουμπίν 2πλο...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyWed Dec 08, 2010 7:21 pm

Για μένα σήμερα ίσως να παίζεται το 2πλο του Αίαντα... Η Μίλαν εντελώς αδιάφορη, ούτε προς τα κάτω πάει, ούτε προς τα πάνω... Πόσες φορές δεν έχει κάνει δώρα τις τελευταίες αγωνιστικές σε ομάδες που τα θέλανε... Οχι οτι θα το χρειαστεί ο Αίαντας νομίζω...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyWed Dec 08, 2010 8:18 pm

Περιμένουμε να δούμε ενδεκάδες και μετά παίζουμε. Έτσι λέω εγώ....
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyWed Dec 08, 2010 9:16 pm

1 Μπάστιαν Σβαϊνστάιγκερ @ 3.25

2 Μαθιού Βαλμπουενά @ 5.00
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyWed Dec 08, 2010 9:20 pm

Στήνω καραούλι για λάιβ σήμερα. Αν τύχει τίποτα. Πριν τα ματς απολύτως τίποτα.
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyThu Dec 09, 2010 9:02 am

ERNESTO έγραψε:
(Για μένα σήμερα ίσως να παίζεται το 2πλο του Αίαντα... Η Μίλαν εντελώς αδιάφορη, ούτε προς τα κάτω πάει, ούτε προς τα πάνω... Πόσες φορές δεν έχει κάνει δώρα τις τελευταίες αγωνιστικές σε ομάδες που τα θέλανε... Οχι οτι θα το χρειαστεί ο Αίαντας νομίζω...)
!!!! Eλπίζω να μην ηταν ισως...ΕΥΓΕ
Αυτα ειναι σημεία οχι του Παο
Υ.Γ.Αυτές οι εκλάμψεις σου, ώρες ώρες σε ανεβάζουν
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 EmptyThu Dec 09, 2010 12:52 pm

Τώρα αμα σου πω οτι είχα βγει με ένα γκομενάκι και δεν έριξα ούτε ένα ματς τι θα πεις? Και η πλάκα είναι οτι κάποια στιγμή περνάω από ένα μαγαζί που είχε τηλ και βλέπω τελικό Μίλαν - Αγιαξ 0-2... Δεν πειράζει...
Back to top Go down
Sponsored content





Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty
PostSubject: Re: Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12   Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12 Empty

Back to top Go down
 
Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 14-15-16/12/10
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 22-24/9/09
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 25-26-27/01/11
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 24-25-26/11
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 1-2-3/9-09

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: