BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )

Go down 
+6
pontiak
suspect
filologos
Apostolis
Hammer
lipton
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 1:48 am

ρε άλεξ τα χουμε πει πολλές φορές και σε μεταξύ μας συζητήσεις. μπάλα δε βλέπουν πολλοί.αυτά που λες δεν τα αντιλαμβάνονται όλοι. ανοιξε ολα τα σαιτ, ολα για τον μουρινιο και ξερω γω.δηλαδη αν ο μουρινιο ειναι προπονηταρας ο φεργκιουσον τι ειναι; ο βενγκερ που εχει κανει σχολή ο άνθρωπος; αυτοι τον ζοζε τον εχουν για οδοντογλυφίδα κι οποιος βγει και πει το αντιθετο απλά ειναι κολλημενος. Για μενα δεν έχει κάνει μέχρι στιγμής κάτι πουνα δικαιολογεί να χαρακτηρίζεται τόσο μεγάλος.
οκ είναι εξυπνος κανει τον μαλακα στα μεσα, δημιουργει εντυπωσεις αλλα μεσα στο γηπεδο δε μου λεει και πολλα. Για ποιο λογο πχ αυτος ειναι προπονηταρας και ο Ντεσαμπ δεν ειναι; Μηπως επειδη ο γαλλος δεν ειχε καποιον μορατι και καποιον αμπραμοβιτς στις πλατες του; μηπως γιατι πηρε μια μονακο απο το πουθενα και την εφτασε τελικο; και ο ανθρωπος συνεχιζει να φτιαχνει ωραιες ομαδες χωρις να εχει το τεραστιο μπατζετ του αλλου
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 8:13 am

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 A095b62ba601cdf2e9b5ff3n


:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 10:22 am

Καλημερα σε όλους...

pontiak wrote:
και για οποιον δεν ειναι κολλημενος, ο μουρινιο ειναι ενας καλος μεν αλλα υπερεκτιμημενος προπνητης.Σοβαροί να είμαστε δηλαδή. Απλά είναι ένας γραφικός τύπος ο οποίος ως εκ τούτου έχει συμπάθειες και αντιπάθειες.


Βρες μου ΕΝΑΝ προπονητη που να εχει πετυχει αυτα που πετυχε ο Μουρινιο σε 10 χρονια... Μπορει να υπαρχουν αλλα ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ (σε αριθμο).. Δεν μπορεις να λες εναν προπονητη ο οποιος εχει καταξιωθει και εχει παρει τιτλους σε οποια ομαδα εχει παει απλα καλο... Το κοουτσαρισμα του ειναι για σεμιναριο... Τροποποιει την ομαδα αναλογα με το τι θελει να κανει... Την Τσελσι μπορει να την πηρε με λιγο τυχη στο 1ο ματς αλλα στο 2ο εκανε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ κοουτσαρισμα μεσα στην Αγγλια και πηρε το διπλο... Με την Μπαρτσα στο πρωτο ματς ηθελε την νικη και την πηρε , στο δευτερο κατεβηκε να υπερασπιστει το 3-1... Εσυ βγες και πες οτι ομαδα που εχει 3-1 "αβατζο" με την Μπαρτσα θα βγει να την παιξει στα ισα στο Καμπ Νου... Ακουγεσαι...

pontiak wrote:
δηλαδη αν ο μουρινιο ειναι προπονηταρας ο φεργκιουσον τι ειναι; ο βενγκερ που εχει κανει σχολή ο άνθρωπος; αυτοι τον ζοζε τον εχουν για οδοντογλυφίδα κι οποιος βγει και πει το αντιθετο απλά ειναι κολλημενος. Για μενα δεν έχει κάνει μέχρι στιγμής κάτι πουνα δικαιολογεί να χαρακτηρίζεται τόσο μεγάλος.

Τετοιες συγκρισεις απο σενα δεν περιμενα να "ακουσω" μιλας για 2 προπονητες που εχουν 20+ χρονια προπονητικης στην πλατη και μου τους συγκρινεις με καποιον που δεν εχει ουτε τα μισα... Ας φτασει τα χρονια του Φεργκιουσον ή του Βενγκερ ο Μουρινιο και τοτε θα σου απαντησω στην ερωτηση που θετεις...

KAISARAS wrote:
ΧΘΕΣ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ.
Κ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΠΑΙΖΩ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ, ΤΟΤΕ ΑΠΛΑ ΞΕΦΤΥΛΛΙΖΟΜΑΙ.


Και εσυ βγες και πες οτι υπαρχει ομαδα που θα ειχε 3-1 "αβατζο" με την Μπαρτσα θα εβγαινε να την παιξει στα ισα στο Καμπ Νου... Θα ακουστεις και εσυ με την σειρα σου...



Μπορει απο αποψη θεαματος η Ιντερ να μην προσφερε τπτ χθες... Αλλα πηρε αυτο που ηθελε... Και οσο για το ακυρωθεν γκολ... Η φαση σταματησε πολυ πριν η μπαλα καταληξει στα διχτυα... Δεν μπορουσε να ξερει ο διαιτητης οτι θα εμπαινε γκολ για να μιλησουμε για σφαγη ή αλλοιωση αποτελεσματος... Αν η μπαλα κατεληγε στα περιστερια ή αουτ θα το αναφερε κανεις σημερα??? Αναρωτιεμαι....


Α και κατι που ξεχασα... θυμησε μας ρε Χρηστο τι εγινε στο πρωτο ματς Μπαρτσα - Τσελσι??? μηπως δεν εδωσαν 3 πεν στην Μπαρτσα οπως εκαναν στην Αγγλια στον επαναληπτικο??

Δεν λεω και εγω θαυμαστης του καλου ποδοσφαιρου ειμαι αλλα ρε παιδια αυτο που γινεται εδω και λιγα χρονια με την Μπαρτσα ειναι τουλαχιστον γελοιο... Μιλωντας χθες με τον Βασιλη μου θυμησε καποιες φασεις που εκριναν πολλα σε προκρισεις της Μπαρτσα...

Μπορει να θυμηθει καποιος γιατι ακυρωθηκε το γκολ του Σεβσενκο στον ημιτελικο κοντρα στην Μπαρτσα??? Ακομα το ψαχνουμε...

Μπορει να θυμηθει καποιος πως πηρε η Μπαρτσα το ChL κοντρα στην Αρσεναλ?? κοκκινη στο 10 και τελος...

Και φυσικα η σφαγη της Τσελσι στον επαναληπτικο του Λονδινου... Εκει που ως δια μαγειας ο κορακας επνιξε 2 πεντακαθαρα πεν και εβγαλε απο το καπελο του 4 λεπτα καθυστερησεις για να ερθει το 1-1 στο 93 και να παει και παλι η μπαρτσα στον τελικο...

Αυτα γιατι τα ξεχνατε και κολλησατε ειτε στο 3ο γκολ της Ιντερ , ειτε στο χθεσινο ακυρωθεν γκολ (που δεν ηταν ακυρωθεν γκολ καθως η φαση εχει σταματησει πριν παει η μπαλα στο πλεχτο...

Μηπως πλεον εκτος απο το θεαμα κοιταμε και την τσεπη μας?? γιατι δεν θυμαμαι τοσο ντορο στο γκολ οφ σαιντ της Μπαγερν κοντρα στην Φιορε... και απ οτι θυμαμαι καποιοι πηραν καλα λεφτα απο εκεινο το γκολ... Αληθεια εκεινο το γκολ δεν ηταν αλλοιωση αποτελεσματος (για να μην πω και προκρισης)??
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 10:52 am

Εδικά για το τελευταίο ο Άλεξ είχε κάνει εκτενέστατη αναφορά ρε. Όσο για τα άλλα που λες, εγω προσωπικά δεν έχω και κανα ιδιαίτερο λόγο να υπερασπιζομαι την μπαρτσα και γενικοτερα καμια ξενη ομάδα. Απο μικρός υποστηριζω την Γιουβε, αλλα ετσι οπως εχει καταντησει κιαυτή τι να λεμε.
Εγω σαν φιλος του ποδοσαφαιρου χεστηκα αν περασεη ιντερ και δεν περασε η μπαρτσα απο πλευρας οπαδισμού. Με ενδιαφερει ομως γιατι αυτη η ομαδα ειτε ευνοειται ειτε δεν ευνοειται παιζει μπαλαρα κι αυτο ειναι κοινως αποδεκτο. Αυτα που ειδαν τα ματακια μας στο Αρσεναλ-Μπαρτσα δεν μπορει να τ προσφερει καμια αλλη ομαδα στον κοσμο κατα τη γνωμη μου.
Κι επειδη ακριβως δεν εχω κανεναν οπαδισμο στην ευρωπη στα κακαλα μου αν ευνοειται η οχι, εμενα αυτη η ομαδα μου προσφερει θεαμα. και μια που ειπες για τον Βασιλη...Η λιβερπουλ ειναι ο ολυμπιακος της ευρωπης, εχουν αλλαξει 15 φορες οι κανονισμοι για να παιξει τσουλου και ευρωπη και το θεαμα που παρουσιαζει ειναι σαν αυτο που ειδαμε τηνποηγουμενη εβδομαδα(ασχετο αυτο αλλα ηθελα να το πω scratch )
Και οπως δε θελεις να συγκρινω τον Μουρινιο με τον βεγκερ, ετσι κι εσυ να μη συγκρινεις τον μουρινιο με εναν ανθρωπο ο οποιος εχει δυο χρονια προπονητικης καριερας σε μεγαλο επιπεδο.
Και κατι τελευταιο. Μπορεις να μου πεις σε ποες ομαδες αναδειχθηκε πρωταθλητης ο Μουρινιο και πως;
Στην Πορτο που δεν κατακτα το πρωταθλημα 1 φορα τη δεκαετια; Στην Ιντερ που στο ιταλικο πρωταθλημα εβγαινε πρωτος γιατι απλα δεν υπηρχε δευτερος; η μηπως στην τσελσι που ειχε ολα τα εκατομμυρια του κοσμου κι ομως παλι του την εστηνε ο τσιχλας;
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 11:03 am

Πραγματικα Χρηστο εχεις ενα Αντιμουρινιακο συμπλεγμα.... Δηλαδη απο το περασμα του Ζοζε στην Πορτο εσυ θυμασαι το πρωταθλημα??? Το γεγονος οτι σε 2 χρονια πηρε Ουεφα και ChL με την Πορτο το ξεχνας????

Το οτι εφτασε την Ιντερ τελικο ChL που ειχε να παει ουτε και γω ξερω απο ποτε το ξεχνας και αυτο???

Και στην Τσελσι ειχε τα λεφτα ολου του κοσμου... Ναι το δεχομαι... Αλλα να σε ρωτησω κατι ρε φιλε... Η Μαν Γιουν δλδ ειναι φτωχη ομαδα?? πηρε τιτλο στην Αγγλια με την Τσελσι μετα απο 50 χρονια... ΠΕΝΗΝΤΑ... Αληθεια ο Γκραντ που πηγε μετα γιατι δεν τον πηρε τον τιτλο??? και αυτος δεν ειχε τα λεφτα του Αμπρα??? Λεμε τωρα....

Οσο για τον Πεπε... ΠΟΤΕ δεν εκανα συγκριση Πεπε - Ζοζε... Απλα ειπα οτι ο Ζοζε ειναι καλυτερος... Αυτο δεν ειναι συγκριση , ειναι διαπιστωση απλα... Και μια μικροδιορθωση... Ο Πεπε εχει 2 χρονια προπονητικη καρριερα ΓΕΝΙΚΑ , οχι απλα σε μεγαλο επιπεδο ... ok αν εσυ θεωρεις οτι ηταν προπονητης στην μπαρτσα Β και αυτο μετραει παω πασο...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 11:37 am

ΓΙΑ ΠΑΡΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΠΛΕΡΩΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ...
1 29/04/2010 ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ 2009/10
(Φιναλίστ) Ατλέτικο Μαδρίτης & Αμβούργο 3.50 Κανένα Ανοικτό

ΚΑΙ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ

1 29/04/2010 Λίβερπουλ v Ατλέτικο Μαδρίτης
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.85 Κανένα Ανοικτό
2 29/04/2010 Οντένσε ΒΚ v Μίντιλαντ
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.95 Κανένα Ανοικτό
3 29/04/2010 Τβέντε Γυναίκες v Willem II Women
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.72 Κανένα Ανοικτό
4 29/04/2010 Ντεν Μπος v Χέλμοντ Σπορτ
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.60 Κανένα Ανοικτό
5 29/04/2010 Αλ Αχλί Τζεντά Νέοι v Αλ Τάι Νέοι
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 1.57 Κανένα Ανοικτό
6 29/04/2010 Τζουργκάρντεν v Μιάλμπι
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.50 Κανένα Ανοικτό
7 29/04/2010 Γκέτεμποργκ v Μάλμε ΦΦ
(Σύνολο Γκολ) Over 2.5 2.00 Κανένα Ανοικτό


ΑΣ ΟΨΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΑΝΕ ΤΗΝ 14ΑΔΑ Laughing
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 11:38 am

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ Η ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ Ο ΟΤΟ ΠΑΝΑΞΙΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΓΙΟΥΡΟΤριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Appl ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΥΤριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Gy
..ΚΑΙ ΤΙ;; Η ΙΝΤΕΡ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ, ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ, Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΙ ΕΧΕΙ;;;ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ!!!(ΟΝΤΩΣ)!!
ΑΡΑ ΔΙΠΛΗ ΜΑΓΚΙΑ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Appl
ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΖΑΛΙΣΕΙ ΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΤΟΥ ΟΤΟ, ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΤΣΟΛΙΑΔΕΣ ΗΜΑΡΤΟΝΤριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Bur2
Υ.Γ.ΡΕ ΜΑΙΚ ΚΑΝΕΝΑ EMOTICON ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΑΚΟΜΑ(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΒΕΒΑΙΩΣ...) ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩ Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Jok
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 11:57 am

Ασε φιλε δεν ειχα χρονο... Θα τα περασω... απλα περιμενω να μαζευτουν καμια 15αρια να τα περασω ολα μαζι Wink
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 12:40 pm

Goals scored 1 0
Possession (%) 75 25
Attempts on target 4 0
Attempts wide 8 1

H ομάδα που πήγε στον τελικό, η επίδοξη πρωταθλήτρια Ευρώπης, έκανε 1 σουτ σε έναν ολόκληρο ημιτελικό αγώνα... ΕΝΑ!... Τουλάχιστον ας πήγαιναν και για εξ'ορισμού ακατάρριπτο ρεκόρ, να μην κάνουν κανένα...!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 12:51 pm

Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ.
ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΔΕΛΛΑ, ΤΟΝ ΚΑΨΗ, ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ, ΤΟ ΧΑΡΙΣΤΕΑ, ΤΟ ΒΡΥΖΑ.
ΜΕ ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ ΔΗΛ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΘΗΡΙΑ.
Κ ΠΕΤΑΞΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ (ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΒΟΡΙ ΤΟΤΕ), ΝΙΚΗΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΩΝ, ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ΣΤΟΥΣ 8 ΤΟ ΘΗΡΙΟ ΓΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΖΙΝΤΑΝ Κ ΑΠΕΚΛΕΙΣΕ ΣΤΟΥΣ 4 ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΤΕ, ΤΗΝ ΤΣΕΧΙΑ.
ΤΟΤΕ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΙΖΕΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΚΑΘΕΤΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ, ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ, ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, ΓΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ, ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ.

ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ Ο ΧΙΝΤΙΝΚ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΟΥ ΚΑΜΠ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΟΠΛΑ (ΤΣΕΧ, ΤΕΡΙ, ΛΑΜΠΑΡΝΤ, ΕΣΙΕΝ, ΝΤΡΟΓΚΜΠΑ) Κ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΡΦΗ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟΥ, ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.

ΟΤΑΝ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ 10 ΑΜΥΝΤΙΚΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΟΥ ΚΑΜΠ ΠΑΛΙ, ΕΝΩ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ Κ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Κ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΤΑΙ, ΤΟΤΕ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟ, ΤΟ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ.
ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΧΗ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΑΤΑΚΤΗΣ ΦΥΓΗΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ.
ΧΘΕΣ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΕΠΑΙΞΕ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΧΙΝΤΙΝΚ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΟΙΚΤΡΟ ΠΡΑΓΜΑ.

ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ, ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΖΕ ΕΞΥΠΝΑ, Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ, ΣΗΚΩΝΕ ΚΟΥΠΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ, ΛΕΓΑΜΕ ΧΙΛΙΕΣ2 ΜΛΚΙΕΣ.
ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΙΝΤΙΝΚ Η΄ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ, ΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΟΠΛΑ, ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ, ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ Κ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ.

ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΝΟΗΤΗ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΙΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.

ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΓΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΥΕΦΑ Κ ΣΕΝΤΟΝΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟ. ΑΝ Κ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΤΟΤΕ, ΗΤΑΝ Κ ΤΥΧΕΡΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ ΜΕ ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ, ΤΟΥ ΚΑΤΣΕ Η ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ Κ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ Η ΜΟΝΑΚΟ.
ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΟΜΩΣ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ Η ΠΟΡΤΟ ΤΟΤΕ Κ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ.
ΜΕΤΑ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΗ, ΝΑΙ, ΕΙΧΕ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΤΟΥ ΑΜΠΡΑ, ΠΗΡΕ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΣΕ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ Κ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΑΕΚ. ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΠΑΟ.
ΠΗΡΕ ΤΙΤΛΟΥΣ, ΑΛΛΑΞΕ ΕΠΙΠΕΔΟ Η ΟΜΑΔΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΑΙΞΑΝ ΡΟΛΟ Κ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
ΣΤΗΝ ΙΝΤΕΡ ΤΗΝ 1η ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΕΙ ΕΠΑΙΡΝΑ Κ ΓΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΥΒΕ Κ ΜΙΛΑΝ.
ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ. ΠΗΡΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΗ, ΝΙΚΗΣΕ ΜΕ ΕΞΥΠΝΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΤΟ ΜΕΑΤΣΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ.
ΤΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ Η ΙΝΤΕΡ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΜΕΝΗ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΥΤΟ.
ΤΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥ, ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΠΕ, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ, ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ.
Κ ΒΕΒΑΙΑ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΜΟΥΡΙΝΙΟ, ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΗ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΑΣΕ Κ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥ ΕΦΤΑΙΓΑΝ ΕΞΩΓΕΝΕΙΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ, ΣΥΝΗΘΩΣ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ. ΑΚΟΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΥΝΟΕΙΤΑΙ, ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ Κ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ, ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΜΛΚΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ.

ΤΙΘΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΜΑ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ Η΄ ΜΕ ΤΗ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ.
Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ.
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ, ΠΧ ΤΗΝ ΑΕΚ Η΄ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ Κ Η ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ.
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ, ΤΟΤΕ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ.
ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ Η΄ Ο ΧΙΝΤΙΝΚ, ΘΕΛΟΥΝ ΤΗ ΣΚΟΠΙΜΟΤΗΤΑ.
ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΟΜΩΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ, ΤΟΤΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.

ΚΛΕΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΕΞΗΣ.
ΕΙΠΕ ΧΘΕΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Ο ΠΕΠΕ.
ΑΥΤΟΣ Ο ΛΙΓΟΣ.
ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΕΠΙΘΕΣΗ, ΠΑΡΑ ΑΜΥΝΑ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΙΘΕΣΗ, ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ.
Η ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΠΕΡ ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΔΙΑΤΑΞΗ. ΕΠΑΙΖΕ ΑΜΥΝΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ.
ΧΘΕΣ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΠΤ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ.

Υ.Γ. ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΕΜΜΟΝΗ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕΤΙ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΚΑΡΤΟ.
ΔΗΛ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΒΛΗΘΕΙ Ο ΛΕΜΑΝ ?
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ? ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ?
ΧΘΕΣ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΦΥΡΙΞΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΕΙΔΕ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΕ ?
ΟΤΑΝ Η ΜΠΑΛΑ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΚΡΚΤΙΣ , ΦΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΣΤΙΑ. ΤΟΤΕ ΣΦΥΡΙΞΕ ΛΕΩ ΕΓΩ.
ΕΣΕΙΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΦΥΡΙΞΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 12:52 pm

Ξεχνας κατι πολυ βασικο ρε Κωστα... Αυτα τα παιχνιδια ειναι ΔΙΠΛΑ. Πραγμα που σημαινει οτι μετα το πρωτο ματς και αναλογα το αποτελεσμα κανεις τα πλανα σου για το 2ο ματς... Ε μετα το τριμπαλο εμενα μου ακουγεται πολυ λογικο να μην κανω και κανενα σουτ μεσα στο Καμπ Νου εφοσον το συνολικο σκορ ειναι υπερ μου...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 1:07 pm

filologos wrote:
Ξεχνας κατι πολυ βασικο ρε Κωστα... Αυτα τα παιχνιδια ειναι ΔΙΠΛΑ. Πραγμα που σημαινει οτι μετα το πρωτο ματς και αναλογα το αποτελεσμα κανεις τα πλανα σου για το 2ο ματς... Ε μετα το τριμπαλο εμενα μου ακουγεται πολυ λογικο να μην κανω και κανενα σουτ μεσα στο Καμπ Νου εφοσον το συνολικο σκορ ειναι υπερ μου...
Ε, αυτό δεν είπα κι εγώ; Κάνε τότε και το ρεκόρ να μην κάνεις κανένα σουτ... άξια πρωταθλητάρα!
(και φυσικά όλο αυτό κρίνεται στο τσακ... αλλιώς στα τάρταρα... πάνε οι τεράστιες μαεστρικές τακτικές...)

Συγγνώμη που αδυνατώ να πω μπράβο σ' αυτή την ομάδα... απλώς δε μπορώ... Ο Ρεχάγκελ που αναφέρθηκε, ματς με ένα σουτ δεν τέλειωσε ποτέ! Η Ελλάδα ποτέ δεν έπαιξε αυτό το πράγμα.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 1:09 pm

Κατσε τωρα να πιασω να μετρησω τα κλασματα του δευτερολεπτου για να δω ποτε σφυριξε ο κορακας... Πλακα κανεις ρε Αλεξ??? Σφυριξε ΠΡΙΝ γινει το σουτ ναι ή οχι... Αυτο μετραει... Αν το σουτ πηγαινε στα περιστερια ουτε καν θα ανεφερες την φαση... Μπηκε γκολ ενω εχει σφυριξει και γι αυτο γινεται το θεμα.

Οσο γι αυτο που ειπε ο Πεπε ναι εχει δικιο... Ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να παιξεις επιθεση με Μεσσι , Ιμπρα , Κρκιτς , Μπογιαν , Ανρι , Τσαβι , Ινιεστα , Αλβες και τους αλλους που εχει η Μπαρτσα??? ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ δυσκολο... Οντως οφειλω να ομολογησω οτι ειναι πιο δυσκολο να κανεις αυτους τους παιχτες να κανουν μια σωστη επιθεση απο το να στησεις μια ομαδα για να τους σταματησεις... Πραγματικα με κανουν να γελαω τετιου ειδους δηλωσεις... Ειναι δυνατον να λες τετοια πραγματα???

Απλα πραγματα ειναι ειτε το θελεις ειτε οχι... Στο πρωτο ματς ο Μουρινιο ηθελε την νικη και την πηρε... Στο 2ο ηθελε να εξασφαλισει με οποιοδηποτε τροπο την προκριση και το εκανε... Τοσο απλο οσο και το 1+1=2... Αν το να παιξεις αμυνα ειναι πιο ευκολο ας παει ο Πεπε σε μια αλλη ομαδα (οποιαδηποτε θελει) και ας αντιμετωπισει την Μπαρτσα (την κατα γενικη ομολογια καλυτερη ομαδα στον πλανητη αυτη την στιγμη) σε ημιτελικο ChL και με το πρωτο ματς 3-1 υπερ του για να δουμε τι θα κανει και πως θα κατεβασει την ομαδα του... Και οχι μονο ο Πεπε... ΟΛΟΙ οι προπονητες...

ΕΙΝΑΙ μαγκια να καταφερεις να σταματησεις αυτο που εχτισε η διοικηση της Μπαρτσα τα τελευταια χρονια και οργωνει τα γηπεδα... Αν δεν μπορεις να το καταλαβεις αυτο εγω δεν μπορω να κανω κατι ρε φιλε... Το καθε ματς πρεπει να το αντιμετωπιζεις διαφορετικα , αναλογα με τον αντιπαλο , αναλογα με το σκορ του 1ου αγωνα (οταν μιλαμε για διπλα παιχνιδια).

Αν τα δυο προσωπα που παρουσιασε η Ιντερ δεν ειναι δειγμα προπονητη που μπορει να μεταμορφωσει την ομαδα του οπως απαιτουν οι περιστασεις του καθε αγωνα τοτε δεν ξερω τι μπορει να ειναι.... Εγω κατι τετοιο το λεω αριστη προπονητικη... Εσυ πες το οπως αλλιως θελεις...

Και συγκεκριμενα ρε φιλε... Πες μου ποτε επαιξε αμυνα ο Ετο'ο οσο ηταν στην Μπαρτσα... Ουτε το κεντρο δεν περνουσε... Τωρα το γραφεις και μονος σου εφτασε να παιζει δεξι μπακ... Το ιδιο υσχιει και για τον Μιλιτο που στην Τζενοα καθοταν στην περιοχη και για τον παντεφ που εκανε τα ιδια... Ε κατι λεει αυτο ρε φιλε... Ακομα και το γεγονος οτι η Ιντερ μπορει να παιξει και επιθετικα και αμυντικα (μιλαμε για την Ιντερ , την πιο κομπλεξικη ομαδα σε ευρωπαικα κυπελλα που εχει υπαρξει ποτε) λεει επισης πολλα κατα την αποψη μου...

Οσο για τον χαρακτηρα του?? ΑΥΤΟΝ ειναι που γουσταρω περισσοτερο... ΟΠΟΥ και να παει καταφερνει να ειναι αυτος το κεντρο της προσοχης , οποιον και να εχει απεναντι του παλι με αυτον ασχολουνται... Ακομα και αυτο ειναι κατορθωμα... Δεν μπορουν να το κανουν πολλοι...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 1:13 pm

suspect wrote:
filologos wrote:
Ξεχνας κατι πολυ βασικο ρε Κωστα... Αυτα τα παιχνιδια ειναι ΔΙΠΛΑ. Πραγμα που σημαινει οτι μετα το πρωτο ματς και αναλογα το αποτελεσμα κανεις τα πλανα σου για το 2ο ματς... Ε μετα το τριμπαλο εμενα μου ακουγεται πολυ λογικο να μην κανω και κανενα σουτ μεσα στο Καμπ Νου εφοσον το συνολικο σκορ ειναι υπερ μου...
Ε, αυτό δεν είπα κι εγώ; Κάνε τότε και το ρεκόρ να μην κάνεις κανένα σουτ... άξια πρωταθλητάρα!
(και φυσικά όλο αυτό κρίνεται στο τσακ... αλλιώς στα τάρταρα... πάνε οι τεράστιες μαεστρικές τακτικές...)

Συγγνώμη που αδυνατώ να πω μπράβο σ' αυτή την ομάδα... απλώς δε μπορώ... Ο Ρεχάγκελ που αναφέρθηκε, ματς με ένα σουτ δεν τέλειωσε ποτέ! Η Ελλάδα ποτέ δεν έπαιξε αυτό το πράγμα.

1ον Δεν ανεφερα εγω τον Ρεχαγκελ... Εγω γουσταρα τον Οτο που το σηκωσε... Και βγηκα στον δρομο μεχρι το πρωι και τραγουδουσα... και ας μην εκανε και κανενα σουτ σε ολο του Euro... δεν με ενοιαζε γιατι αυτο που εζησα πολυ απλα δεν θα το ξαναζησω ΠΟΤΕ...

2ον Δεν μπορει ρε φιλε ο οπαδος της ομαδας που θυσιασε μια παρουσια στους 8 του Europa League για να ριξει βαρος στο πρωταθλημα ψαροκωσταινας να μου κανει κριτικη για την σκοπιμοτητα που ειχε χθες στο παιχνιδι της η Ιντερ κοντρα στην ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ οχι την Στανταρ Λιεγης... Sorry κιολας αλλα δεν ειναι "σωστο" να το λες εσυ αυτο....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 1:24 pm

filologos wrote:
suspect wrote:
filologos wrote:
Ξεχνας κατι πολυ βασικο ρε Κωστα... Αυτα τα παιχνιδια ειναι ΔΙΠΛΑ. Πραγμα που σημαινει οτι μετα το πρωτο ματς και αναλογα το αποτελεσμα κανεις τα πλανα σου για το 2ο ματς... Ε μετα το τριμπαλο εμενα μου ακουγεται πολυ λογικο να μην κανω και κανενα σουτ μεσα στο Καμπ Νου εφοσον το συνολικο σκορ ειναι υπερ μου...
Ε, αυτό δεν είπα κι εγώ; Κάνε τότε και το ρεκόρ να μην κάνεις κανένα σουτ... άξια πρωταθλητάρα!
(και φυσικά όλο αυτό κρίνεται στο τσακ... αλλιώς στα τάρταρα... πάνε οι τεράστιες μαεστρικές τακτικές...)

Συγγνώμη που αδυνατώ να πω μπράβο σ' αυτή την ομάδα... απλώς δε μπορώ... Ο Ρεχάγκελ που αναφέρθηκε, ματς με ένα σουτ δεν τέλειωσε ποτέ! Η Ελλάδα ποτέ δεν έπαιξε αυτό το πράγμα.

1ον Δεν ανεφερα εγω τον Ρεχαγκελ... Εγω γουσταρα τον Οτο που το σηκωσε... Και βγηκα στον δρομο μεχρι το πρωι και τραγουδουσα... και ας μην εκανε και κανενα σουτ σε ολο του Euro... δεν με ενοιαζε γιατι αυτο που εζησα πολυ απλα δεν θα το ξαναζησω ΠΟΤΕ...

2ον Δεν μπορει ρε φιλε ο οπαδος της ομαδας που θυσιασε μια παρουσια στους 8 του Europa League για να ριξει βαρος στο πρωταθλημα ψαροκωσταινας να μου κανει κριτικη για την σκοπιμοτητα που ειχε χθες στο παιχνιδι της η Ιντερ κοντρα στην ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ οχι την Στανταρ Λιεγης... Sorry κιολας αλλα δεν ειναι "σωστο" να το λες εσυ αυτο....
Είπα εγώ ότι τον ανέφερες εσύ ή οτι δεν πανηγύρισες; Οι άλλοι τον ανέφεραν, κι εγώ μετά... Τον είχα αναφέρει κι εγώ πέρσι με το παιχνίδι του Χίντινγκ, βαριέμαι τώρα να κάτσω να το ψάξω. Ακριβώς με τον ίδιο τρόπο... Αν ο Μουρίνιο είναι τεράστιος για το χτεσινό, ο Ρεχάγκελ είναι ο αιώνιος Θεός του Σύμπαντος κι επιπλέον έπαιζε και πολύ καλύτερα η Ελλαδίτσα...

Τώρα για το άλλο τι θες δηλαδή; Να αλλάξω ομάδα, για να πω τη γνώμη μου για τα ματς, και για το ποιος αξίζει τι; Και τι σχέση έχει το αν ο ΠΑΟ άφησε τα ματς, με το αν αξίζει η όχι η Ίντερ;;; Κι αν έχει σχέση, εγώ τι να κάνω δηλαδή; Να σταματήσω να βλέπω ποδόσφαιρο, η να πάω να πάρω τον ΠΑΟ και να ξαναπαίξω με τη Σταντάρ;;;
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 1:29 pm

Απλα να μην κρινεις αρνητικα αυτο που εκανε χθες η Ιντερ οταν η ομαδα σου εκανε ακριβως το ιδιο πραγμα πριν λιγο καιρο και δεν ειπες (αν θυμαμαι καλα) τιποτα για να το σχολιασεις αρνητικα....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 1:38 pm

Καλησπέρα και από μένα... Βλέπω όπως ήταν αναμενόμενο η κουβέντα ξεκίνησε από νωρίς...

Έχουμε και λέμε... Ο Μουρίνιο είναι σταρ... Άσχετα από τις ικανότητες του είναι σταρ... Αυτό φυσικά και δεν σημαίνει οτι είναι ο καλύτερος ή ο χειρότερος προπονητής... Το ποδόσφαιρο, ετσι όπως είναι σήμερα θέλει τέτοια άτομα... Ποδοσφαιριστές έχει πολλούς... Προπονητές όμως? Ελάχιστοι μην πω μόνο ένας... Σε κάθε επίπεδο λοιπόν χρειάζεται τέτοια άτομα... Πάρτε πχ στην Ελλάδα... Αλέφαντος... Δεν είναι καθόλου κακός προπονητής... Γνώσεις έχει... Αλλά είναι Αλέφαντος ρε παιδί μου... Το κλασσικό νούμερο που θα βγει και θα πει παπάδες, ώστε την επόμενη μέρα να έχουμε να λέμε... Ε σε ευρωπαϊκό επίπεδο ο Μουρίνιο είναι ο καλύτερος εκπρόσωπος αυτής της σχολής...

Έχω πολλά να πω και προσπαθώ να τα βάλω με μια σειρά μες στο μυαλό μου...

Έχω ξαναπεί εγώ... Τον Μουρίνιο σαν προπονητή τον παραδέχομαι σε αρκετές περιπτώσεις... Η ομάδα της Πόρτο ναι, ήταν δικό του δημιούργημα 2 χρόνια σερί χωρίς πάντως να παραβλέπω οτι η Πόρτο είναι μια ομάδα που έχει σταθερά κάθε χρόνο συμμετοχή στις μεγάλες διοργανώσεις και σαν Πορτογάλλοι, έχουν και αυτές τις σχέσεις με Βραζιλία που τσιμπάνε καλά παιχτάκια στο τζαμπα... Συν τους πολύ καλούς Πορτογάλλους παίχτες...
Στην Τσέλσι, επίσης του βγάζω το καπέλο από την άποψη οτι την ανέβασε ένα επίπεδο...Εχοντας όμως φυσικά οτι λεφτά ήθελε... Στα συν του βέβαια οτι ποτέ δεν πήγε να πάρει το top όνομα, αλλά έφτιαξε μια πάρα πολύ καλή ομάδα με πολύ καλές δευτεράτζες... Δεν πήγε να πάρει Ζιντάν πχ... Ακόμα και ο Ντρογμπά δεν ήταν top όνομα... Τες πα όμως... Με την Ίντερ φέτος κάνει την υπέρβαση και φτάνει στον τελικό... Και πάλι όμως το κοινό για μένα είναι οτι η Ίντερ δεν είχε κακή ομάδα... Αλλά και πάλι ήθελε το κάτι παραπάνω για να κάνει την υπέρβαση αποβάλοντας το κόμπλεξ της... Το πέτυχε...

Συνοπτικά λοιπόν η καριέρα του Μουρίνιο μου δείχνει οτι σε καλές ομάδες, έδωσε το κάτι παραπάνω για να κάνουν την υπέρβαση της... Δεν πήρε ποτέ άσχημη ομάδα να την κάνει να κεντάει... Πήρε καλές ομάδες και τις ανέβασε ένα σκαλί...

Για χτες... Συμφωνώ με οτι έχει ειπωθεί και το έλεγα και εγώ χτες στο τσατ... Αν ήμουν Ίντερ δεν θα με ένοιαζε... Σαν ουδέτερο όμως θέλω να βλέπω μπάλα... Και δυστηχώς θέαμα δεν είδαμε... Οκ ο Μάριος που λατρεύει την αμυντική τακτική μπορεί πχ να κράταγε σημειώσεις... Εγώ βαριόμουν...

Ένα ερώτημα όμως... Επειδή δεν κρίνω με βάση το αποτέλεσμα γιατί, όπως είναι γνωστό δοκάρι και μέσα εισαι μάγκας, δοκάρι και έξω μαλάκας... Αν μέτραγε το κανονικό γκολ του Μπόγιαν, ο Μουρίνιο τι θα ήταν? Η Ίντερ τι θα ήταν? Αυτή την κωλοτούμπα δεν αντέχω εγώ... Γιατί οκ, ίσως όλοι να έπαιζαν έτσι μέσα στο Καμπ Νου, αλλά όταν παίζεις με την φωτιά δεν απέχει πολύ να καείς... Και τότε? Εκεί τι θα μπορούσε να κάνει? Όταν έχεις εναποθέσει όλες τις ελπίδες σου στο να μην φας γκολ, όταν το τρως τι γίνεται? Εκεί πως θα άλλαζε το σκηνικό? Και δεν λέω να το έτρωγε στο 90... Να το έτρωγε στο 70 πχ, ώστε να είχε χρόνο να αλλάξει κάτι... Εγώ λέω οτι δεν θα μπορούσε...

Εξάλου είχε φροντίσει να προϊδεάσει... Μετά το ματς στο μεάτσα είπε, μπορεί να φάμε και 5 γκολ αλλά το χρέος μας το κάναμε... Σαν να σου λέει, οτι τώρα οτι και να γίνει δεν φταίω εγώ... Εδώ έχει λάθος νομίζω... Γιατί με τέτοιο σκορ, έχεις το πάνω χέρι...

Υ.Γ. Εγώ πάντως θυμάμαι τον ΠΑΟ να πηγαίνει μέσα στο Καμπ Νου, να παίξει με την Μπάρτσα, με 1-0 υπέρ και όχι 3-1, να σκοράρει πρώτος, να τρώει 3 γκολ και στο τέλος οι Μπλαουγκράνα να παρακαλάνε να λήξει το ματς... Και η πόρνη η μπάλα να ξυρίζει δοκάρια... Τι να συγκρίνεις τώρα... Και μην μου πείτε με ποια Μπάρτσα... Γιατί θα πω και εγώ ποιος ΠΑΟ... Με ποιους παίχτες...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 1:49 pm

filologos wrote:
Απλα να μην κρινεις αρνητικα αυτο που εκανε χθες η Ιντερ οταν η ομαδα σου εκανε ακριβως το ιδιο πραγμα πριν λιγο καιρο και δεν ειπες (αν θυμαμαι καλα) τιποτα για να το σχολιασεις αρνητικα....
Αυτό που έκανε η Ίντερ, πολύ σωστά το έκανε για την πάρτη της αφού αυτό έκρινε ότι πρέπει να κάνει... Την κατηγόρησα που το έκανε; Όχι! Απ'αυτό όμως ως το να την υμνήσω ως ομαδάρα ή οτι αξίζει τον τίτλο που ίσως πάρει, απέχουμε πάρα πολύ! Στα παπάρια μου τι και γιατί έκανε... Τη θαυμάζω γι'αυτό; ΟΧΙ... Είναι απελπιστικά απλή η διαφορά!...

Σε δυο χρονάκια τη Μπαρτσελόνα θα θυμάμαι, και όχι την Ίντερ που το πήρε.

Όπως το Παγκόσμιο του 74 το πήρε η Γερμανία και του 78 η Αργεντινή, αλλά όσοι τα είδαν, την Ολλανδία θυμούνται και υμνούν ακόμα...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 2:09 pm

suspect wrote:

Αυτό που έκανε η Ίντερ, πολύ σωστά το έκανε για την πάρτη της αφού αυτό έκρινε ότι πρέπει να κάνει... Την κατηγόρησα που το έκανε; Όχι! Απ'αυτό όμως ως το να την υμνήσω ως ομαδάρα ή οτι αξίζει τον τίτλο που ίσως πάρει, απέχουμε πάρα πολύ! Στα παπάρια μου τι και γιατί έκανε... Τη θαυμάζω γι'αυτό; ΟΧΙ... Είναι απελπιστικά απλή η διαφορά!...

Σε δυο χρονάκια τη Μπαρτσελόνα θα θυμάμαι, και όχι την Ίντερ που το πήρε.

Όπως το Παγκόσμιο του 74 το πήρε η Γερμανία και του 78 η Αργεντινή, αλλά όσοι τα είδαν, την Ολλανδία θυμούνται και υμνούν ακόμα...

MAZI ΣΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ Shocked ΜΟΥ ΦΙΛΕ.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.

ΓΙΑΝΝΗ, ΟΧΙ Κ ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ ΡΕ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ.
ΑΤΥΧΗΣ Η ΠΑΡΟΜΟΙΩΣΗ.
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Ο ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΘ ΕΙΚΟΝΑ Κ ΟΜΟΙΩΣΗΝ ΠΟΥ ΛΕΝΕ Ο ΞΑΝΘΟΣ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 2:15 pm

Δεν τον είπα Αλέφαντο ρε... Είπα απλά οτι όπως εδώ ο Αλέφαντος συγκεντρώνει τα φώτα πάνω του με τις δηλώσεις του, έτσι και ο Μουρίνιο, αλλά με πολύ μεγαλύτερη επιτυχία κάνει το ίδιο αλλά σε πανευρωπαϊκή εμβέλεια...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 2:22 pm

Να πω και μια κουβέντα για τα σημερινά...

Τα παιχνίδια στα μάτια μου είναι πολύ δύσκολα... Στο ένα όποιος ξεγράφει την Λίβερπουλ νομίχω κάνει μεγάλο λάθος... Ναι αυτήν την χάλια ομάδα, να αυτήν με τις απουσίες της, αλλά πόσες φορές δεν έχουμε δει το έργο μέσα στο Άνφιλντ? Να έπαιζε εκτός θα έλεγα οκ... Αλλά στην έδρα της δεν μπορώ να την ξεγράψω...

Στο άλλο ματσάκι πάλι είμαι της άποψης οτι το Αμβούργο θα βρει τον τρόπο και θα περάσει... Με νίκη? Με ισοπαλία με γκολ? Θα περάσει πιστεύω...
Και ας έχουν και αυτοί προβλήματα... Η 5αρα που αναφέρθηκε που έφαγε την Κυριακή, ίσως να δείχνει οτι δεν είναι σε καλή κατάσταση, ίσως να λέει όμως οτι στο μυαλό τους ήταν μόνο το σημερινό ματσάκι... Τεράστια ευκαιρεία να παίξουν τελικό και μέσα στο σπίτι τους... Και φέτος κάτι δείχνει να είναι χρονιά Γερμανών στους τελικούς...

Λέω λοιπόν να κάνω μια δυάδα προκρίσεων Λίβερπουλ και Αμβούργο...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 3:52 pm

ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ :xaxaxa:
ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΚΟΛΛΗΣΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ.
ΟΚ, ΓΙΑ ΖΟΖΕ ΣΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΑΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΕΞΕΤΑΖΩ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟΝ, ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΧΤΕΣ Very Happy
ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ. ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΙ Ο ΖΟΖΕ. ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΡΑΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΙΛΙΟΣΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΠΑΛΙΑ ΚΛΠ.
ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΑΝΟΜΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΟΜΩΣ...ΠΧ ΖΟΖΕ ΜΕ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΠΕΠΕ ΜΕ ΖΟΖΕ..ΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΡΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΗΛΙΚΙΕΣ.
ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟΛΑΤΡΗΣ.
ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΙΝΤΕΡ, ΚΑΥΛΩΝΑ Laughing
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ.
ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΔΑΧΤΟΥΝΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΟ ΕΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΜΕΣΑ.
ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟ.
ΟΤΑΝ ΕΠΙΤΙΘΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΜΥΝΕΤΑΙ Η ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟ.
ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΑΖΙΚΗ ΑΜΥΝΑ ΑΠ[ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ.
ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΟΣ 90' ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ 10 ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΝΤΑ Ο ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ. ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΑΣΗ ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ.
Η ΟΠΟΙΑ ΚΛΑΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝΕ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΜΠ ΝΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΝΕ.
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ. ΜΕΤΡΑΕΙ ΜΟΝΟ Η ΚΛΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ.
ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΧΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΜΕΤΡΗΣΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΟΥΡΙΝΙΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΗ ΘΕΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ, ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟ ΥΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΣ Ο ΠΟΡΤΟΓΑΛΟΣ.
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ +++ ΣΤΟ ΤΙΜ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΙΝΤΕΡ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΥΠΕΡΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΣΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ, ΣΠΑΝΙΑ ΔΙΝΩ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΑΜΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΑΚΤΙΚΗΣ :xaxaxa:
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 4:00 pm

ΔΕ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ..ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ Ο ΕΞΑΛΛΟΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥΡΙΝΙΟ.....ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑ 0-0 ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟ ΓΟΥΕΜΠΛΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕ ΣΑΝ ΝΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ!!!!! Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 75930 Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 460720 ΧΕΧΕΧΕ
ΔΕ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 460720
ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΟΤΟ ΞΕΣΚΙΣΤΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 662960
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 6:23 pm

Hammer wrote:

ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝΕ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΜΠ ΝΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΝΕ.

ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ.
ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΧΕΡΕΘ Κ Η ΣΑΛΑΜΑΝΚΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ.
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΡΟΣΤΕΡ, ΟΠΩΣ Η ΤΣΕΛΣΗ Κ Η ΙΝΤΕΡ, ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΥΤΗΡΙΑΣΩ.
Κ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΩ ΑΜΥΝΑ Κ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΝΩ ΕΚΕΙ, Κ ΑΛΛΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ.
ΟΤΑΝ Η 1η ΣΟΥ ΖΩΝΗ ΑΜΥΝΑΣ, ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΕΝΤΡΩΟΙ ΣΟΥ, ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΠΙΣΩ, ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ, ΠΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΣΤΑ 2/5 ΤΟΥ ΤΕΡΕΝ, ΤΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ.
ΜΗΝ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ.
Ο ΚΟΥΠΕΡ ΕΠΑΙΖΕ ΑΜΥΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΑΛΕΝΘΙΑ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΜΥΝΑ.
ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΟΜΩΣ.
ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΞΕΡ Κ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΛΑΤΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 EmptyThu Apr 29, 2010 6:39 pm

ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΚΑΤΩ Wink
ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ.
ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΑΥΤΟΥ ΚΑΘΕΑΥΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΡΟΣΤΕΡ.
ΕΓΩ ΘΑ ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ, ΕΣΥ ΟΧΙ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΑΤΕΝΑΤΣΙΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΤΙ ΚΛΑΣΗΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΘ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΘΕΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΖΟΖΕ ΧΤΕΣ.ΑΥΤΑ ΤΕΣΠΑ
Back to top Go down
Sponsored content





Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )   Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 ) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Τριτη-Τεταρτη-Πεμπτη (27-28-29 Απριλίου 2010 )
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 2-3-4/3/2010
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 23-24-25/11/2010
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11/2010
» Μεσοβδόμαδο Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 20-21-22/04/2010
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: