BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+8
filologos
Apostolis
pontiak
lipton
suspect
Ernesto
Hammer
KAISARAS
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 5:51 pm

Καλά και εγώ αν ήμουν θύρα 7 θα έκανα τρελή καζούρα... Αλλά ρε φίλε έτσι
όπως έχουν γίνει τα πράγματα, είναι το ποιος θα χάσει... Γιατί έτσι και
χάσεις πάλι από την μεριά μου θα ακούσεις πλάκα με την φούστα... Και
που είσαι... Δεν μου είπες... Τον κώλο τον έπλυνες?

Αααα... Που 'σαι και πάλι...

Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 5:55 pm

αχ τι σας περιμενει καψερε μου :xaxaxa:
να παρακαλας να μη φας τεμαχιο μεχρι το 15', μετα θα εχει τρελα γουστα Wink
μαρεσεις παντως γιατι εχεις ελπιδες και γραφεις κιολας διαφορα αδιαφορωντας για τις συνεπειες που θα εχεις μωρη κουρελου :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:00 pm

Για μένα λες ρε μλκ? Πάλι καλά δεν θα χρειαστεί να σου ζητήσω να ανοίξεις το στόμα σου για να σου βάλω κάτι μέσα... Το έχεις ανοίξει από τώρα και αρκετά μάλιστα... Βλέπεις εγώ δεν είμαι κότα φιλαράκι... Γιατί πριν το ματς του πρώτου γύρου δεν ήσουν πουθενά... Δεν το άνοιγες το στοματάκι να μιλήσεις... Βεβαια ήξερες και τότε οτι δεν σε παίρνει, αλλά μυαλό δεν έβαλες...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:06 pm

λες και εσυ στο ματς του πρωτου γυρου ησουν καπου Wink χεσμενος ησουν , μη τρελενεσαι οτι επαιξες και καμια μπαλα η οτι εκανες δυο νικες με την κουλα και εγινες τρενο γιατι ετσι μας τα παρουσιασες προχτες και ακομα γελαω.
τεσπα, ορεξη να μιλησω για μπαλα δεν εχω, μονο οπαδικα αν θελεις :xaxaxa: απλα εχω μια κλαση πανω ομαδα και αυτο θα φανει το σαββατο, δε χρειαζονται αναλυσεις. στην τελικη ντερμπι ειναι τι να πουμε?
αραξε στην καναπεδαρα σου να αρπαξεις το ντορτι, να χαζεψεις και τη κυριακη τα λεμε
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:07 pm

Ernesto wrote:
Για μένα λες ρε μλκ? Πάλι καλά δεν θα χρειαστεί να σου ζητήσω να ανοίξεις το στόμα σου για να σου βάλω κάτι μέσα... Το έχεις ανοίξει από τώρα και αρκετά μάλιστα... Βλέπεις εγώ δεν είμαι κότα φιλαράκι... Γιατί πριν το ματς του πρώτου γύρου δεν ήσουν πουθενά... Δεν το άνοιγες το στοματάκι να μιλήσεις... Βεβαια ήξερες και τότε οτι δεν σε παίρνει, αλλά μυαλό δεν έβαλες...
Α στο θέμα του πρώτου γύρου έτοιμος ήμουν κι εγώ να θυμίσω ότι δε θυμάμαι να είχε πεταχτεί κανείς φιλοξενούμενος... Τώρα βρήκες χώρο παλιογαυρίτσα που σου δώσαμε, να κάνεις και πλακίτσα μετά, αλλά τότε είχες φορέσει το τσίγκινο σωβρακάκι και μάλλον θα ήσουν στην ιταλία... και νά'σουν στα πάρτυ του μπερλουσκόνι πάει στο διάολο....
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:11 pm

Μικρέ Χαμεράκο εγώ πριν το ντέρμπι εδώ ήμουν... Μετά το ντέρμπι σε λυπήθηκα και δεν σε πείραξα...

Και δεν είπα ποτέ οτι έγινα τρένο... Για προχτές απλά είπα οτι είμαι ανεβασμένος σε σχέση με πριν λίγο καιρό... Και οτι έπαιξα πολύ καλά... Τα υπόλοιπα λοιπόν μετά το ντέρμπι... Χαλαρά χαλαρά...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:15 pm

στον πρωτο γυρο 30/10 ελειπα δυστυχως, σιγουρα κατι θα ελεγα.
αλλα και τωρα δεν πεταχτηκα εγω πρωτος, ο ερνεστος πεταξε κειμενο-κολαφο οτι εχει αμυντικαρες, ομαδαρα κλπ και με τσιτωσε-δε θελω και πολυ-.
ρε τον ερνεστο με τον καντε και τον ζαν αλε μπουμσονγκ θα μας τρελανει :xaxaxa:
βαζελια θα σας πολεμησω μεχρις εσχατων, εχεις ανοιξατε πυρ...και σε τι ματς? σε ματς αμαν αμαν να σε καταπιω μεσα στο καραισκακη, ρε που πατε ρε? ρε που πατε? :xaxaxa:

υγ
εδω ησουν πριν το ντερμπι αλλα μαλακιες δεν ειχες γραψει οπως προχτες -μολις τα ειδα-, νο μπετ ειχες πει χεσμενος ησουν- ο μαριουλης ολα τα κραταει- και μη μου τα γυριζεις τωρα οτι δεν εχεις ομαδαρα ουτε να μου ζητας να σε λυπηθω εμμεσως πλην σαφως :xaxaxa:
θα σε κατακεραυνωσω ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 970182 :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:26 pm

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Τα συνολάκια της Πανάθας!


Ο Delivery Boy αποκαλύπτει τι θα φορέσουν οι πράσινοι στο Καραϊσκάκη (αν το βρουν) προκειμένου να εναρμονιστούν με τις στιλιστικές επιλογές του καπτάν-Τζιμπρίλ. Αίσθηση θα προκαλέσει η Καρλ Λάγκερφελντ τουαλέτα του Αλέξη Τζόρβα και το Όσκαρ ντε λα Ρέντα εμπριμέ φόρεμα του Κώστα Κατσουράνη. Και μια είδηση-σοκ της τελευταίας στιγμής…

Η alternative εμφάνιση του Τζιμπρίλ Σισέ στα βραβεία του περιοδικού «Status» προκάλεσε στιλιστικούς μετασεισμούς στα αποδυτήρια της Παιανίας. Σύμφωνα με ανασφαλείς πληροφορίες από κύκλους του life style οι συμπαίκτες του trendy φορ ζήλεψαν κομματάκι και αναμένεται ενόψει ντέρμπι να κινηθούν σε ρυθμό τραμ-τραμ, με απώτερο σκοπό να δώσουν ένα άρωμα πασαρέλας στο ελληνικό classico.

Πιο συγκεκριμένα, ο Αλέξανδρος Τζόρβας αντί για στολή τερματοφύλακα θα προτιμήσει μια μαύρη ριχτή τουαλέτα με κεντημένο μεταξωτό μαντό και τον αριθμό 1 στην πλάτη -δημιουργίας Καρλ Λάνγκερφελντ- ενώ ο Γιόσου Σαριέγκι θα κινηθεί σε πιο αναρχοαυτόνομους βασκικούς τόνους επιλέγοντας μια πράσινη βαμβακερή τουνίκ με ασορτί φούστα και πέδιλα από δέρμα πύθωνα.

Μια αναφορά στη «Belle Epoque» και το προπολεμικό Παρίσι θα είναι η εμφάνιση του αγέρωχου Σεντρίκ Καντέ, ο οποίος μάλλον καταλήγει σε μια ψηλόμεση βαμβακερή φούστα και εξάταπα χρυσά πέδιλα Marc Jacobs για καλύτερα πατήματα στο χορτάρι. Κραυγή ανανέωσης -δόξα τω Θεώ- το look του Κώστα Κατσουράνη με Oscar de la Renta εμπριμέ φόρεμα και πεδιλάκι από κρύσταλλο για extra λάμψη στη μεσαία γραμμή. Από κοντά και ο Γιώργος Καραγκούνης με ένα σουέντ τοπ, μπολερό και μεταλλικά βραχιόλια στο χέρι, για να κουδουνίζει πιο μελωδικά καθώς πέφτει και ζητιανεύει φάουλ που ποτέ δεν του έγιναν.

Ο Σεμπάστιαν Λέτο σύμφωνα με τους αναλυτές του εγχώριου life style σκοπεύει να υπερτονίσει τη sexy fit γραμμή του και ήδη προβάρει μια μάξι μεταξωτή σιφόν τουαλέτα -μπάνιου κατά πάσα πιθανότητα- που τον κάνει να μοιάζει πιο χαρωπός και από ελαφάκι στο δάσος. Ταγέρ και γούνινη ετόλ φαίνεται να διαλέγει ο Ελίνι Δημούτσος ενώ ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος μιλά προσωπικά με Roberto Cavalli, για να του ράψει μια κρεπ μεταξωτή ολόσωμη φόρμα με όλη την καμπούρα, εεε, την πλάτη έξω.

Και μια είδηση της τελευταίας στιγμής: Ο Ερνέστο Βαλβέρδε αναμένεται να προφυλάξει τον Φουστέρ στο ντέρμπι μπρος στον κίνδυνο να μπερδευτεί κανένας trendy βάζελος και να πάει να τον φορέσει...


:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:27 pm

Καλά από σένα δεν περίμενα τπτ άλλο... Άλλα λέω άλλα γουστάρεις να ακούς μου φαίνεται... Εγώ είπα για τον ΠΑΟ αυτό που έγραψα και παραπάνω... Όσο για τον Καντέ, είπα οτι φέτος κάνει μια χαρά χρονιά, ενώ στους τελευταίους αγώνες είναι πάρα πολύ καλός... Εσύ πιπίλα αυτά που λέει ο Νικολακόπουλος... Δεν είπα ούτε οτι γαμάει και δέρνει, ούτε τπτ... Στην τελική ο πραγματικά και χωρίς ειρωνία πολύ καλύτερος του Μέλμπεργκ στα δύο χρόνια έχει κάνει πάρα πολλές φάβες, αλλά για αυτόν δε μίλησε κανείς... Εγώ μόνο αυτό είπα... Σαν απάντηση στην γενική χολή που έχει βγει...

Υ.Γ. Δεν παίρνω κανένα μέτρο... Το Σάββατο θα σε μαμήσω...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:30 pm

μπορεις να μου σχολιασεις σε παρακαλω τις ενδυματολογικες επιλογες των παικτων της ομαδος σου?
πως σου φαινονται?
θα προτιμουσες κατι πιο τολμηρο η κατι πιο αλεγκρο ας πουμε για μερικους?
:xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:35 pm

Από ρούχα δεν με νοιάζει και πολύ... Εσώρουχα θέλω να φοράνε μόνο, γιατί με τις καύλες που θα έχουν, αν κάνετε πως τους βλέπετε στα αποδυτήρια μπορεί να μην βγείτε... Οπότε ας σας αφήσουν να έρθετε μέχρι μέσα και ας τα βγάλουν μετά...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:38 pm

οποτε και να τα βγαλουν το γαμησι δεν το γλιτωνουνε :xaxaxa:
οπως λενε και στο χωριο μου, αμα φτασει η δουλεια στο βρακι δε πανα φοραει και τεντοπανο:xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 6:56 pm


affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 7:27 pm

KALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Σαν ο πιο κοντινος στα φίλαθλα γούστα Μάριε,μια συμβουλή φέτος ειδικά φέτος, στα ντέρμπι πανευρωπαικά συνήθως νικάει η χειρότερη ομάδα(βλέπε Παο...)(σόρυ Κώστα,Γιάννη) (αλλά οΓαύρος έχει στρώμένη ομάδα αντικειμενικά), οπότε φίλε Μάριε κράτα μια πισινή ...ΕΓΩ ΓΙΑ Χ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΩς...
Υ.Γ. ρε μαλακιστηρια,,, ημαρτον ουτε 15αχρονα νασαστε!!!!
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 7:34 pm

Βάλτε και στα στατιστικά μέρη της κουβέντας, που ήταν να το γράψω στο στοιχηματικό τόπικ, οτι δύσκολα ο χαμένος του πρώτου παιχνιδιού απαντάει με νίκη στη ρεβάνς... Ελάχιστες φορές έχει γίνει αυτό... Από κει και περα το ματσάκι είναι 2πλάρα...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyWed Feb 16, 2011 8:29 pm

Μωρή βρώμα γαυρούλα, που και να σε τηγανίσουν βρωμάς πετρέλαιο απ'το λιμάνι και δε σε τρώει ούτε αλβανός πεινασμένος, τι σου λέμε; ότι στο προηγούμενο που ήσουν και καλύτερος, δε μας πετάχτηκες να μας λες τίποτα μαλακίες ώστε να φας τις κλωτσιές σου μετά... την κότα έκανες... φρου φρου, σφύριζες αδιάφορα... Ενώ τώρα εμείς τα γατάκια κι οι κότες, μιλάμε και σου δίνουμε βήμα να μας λες μετά μαγκιές αν κάνεις πως κερδίζεις...
Κοίτα μη χάσεις μόνο... έστω το 10% που νομίζεις ότι έχει να χάσεις... αυτό σου λέω... Αν χάσω εγώ, έξω είμαι, χειρότερος είμαι, σκάω και σε τρώω στη μάπα... αν χάσεις εσύ όμως, τη γάμησες! Razz

ΥΓ... κορυφαίος ο Χίτλερ όπως πάντα μόνο που... ποιος είναι ο Χίτλερ; αν κρατάει Γόντικα, Πολέμη, Βεκρή, για να τους χέσει, ο αρχηγός ποιος είναι; κι εμείς τον ψάχνουμε... Razz
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyFri Feb 18, 2011 2:07 pm

Hammer wrote:
φρεσκο:

Οοοο το φουστάνι του Cisse είναι μακρύ! Από μικρός του άρεσε να είναι Τραβεστί! Με τον Govou γαμιόταν στην Παραλιακή!!!! Οοοο το φουστάνι του Cisse είναι μακρύ!Για τρίτο πόδι λέγατε, προέκυψε μουνί!!! Πείτε του σκυλάραπα να πάει να γαμηθεί!!!



ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 499963

Τα αρχίδια του Τεράστια και η
πούτσα του σκοτώνει που να χωρέσουν όλα αυτά μέσα σε παντελόνι
Προτίμησε
ο τρίποδος να βάλει μία φούστα και ΄να'ρθει μες το φάληρο για να σας
κάνει γούστα.
Τον βλέπετε στον ύπνο σας σας έχει πια στοιχειώσει
και
μέσα στο μπουρδέλο σας θα ρθει να ξεκαυλώσει.

Μια μέρα έμεινε χαμεράκο μου γλυκέ...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyFri Feb 18, 2011 2:10 pm

δωσε τροφη στο λαο σου εσυ να σε κανω μαγκα μεθαυριο :xaxaxa:
και ακου κι αυτο το συνθημα...

βαζελια θα σας κανουμε πλακα
αυριο βραδυ θα σας πηδηξουμε ανελεητα

παει δεν παει ο θρυλος σας γαμαει :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyFri Feb 18, 2011 3:40 pm

θα σου απαντήσω με παλιά λαϊκή παροιμία όπως ο Μπέος:

Γαμιέται ο Χάμερ κι ο Πειραιάς
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyFri Feb 18, 2011 5:50 pm

μη λες τη λεξη μπεος εδω μεσα, εχουμε δαρμενους...και ναι εισαι αναμεσα τους :xaxaxa:
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptyFri Feb 18, 2011 8:33 pm

... α ξέχασα γμτ

... και ο βόλος (εκτός απ'τα τσιπουράδικα) Smile
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptySat Feb 19, 2011 10:10 am

καντε ρε καμια αναλυση να πουμε τι πιθανοτατα θα δουμε , μπας και βγαλουμε τιποτα στοιχιματικο.
αυτο που μπορω να πω εγω , οτι ο γαυρος στο χαριλαου ηταν για τα σκυλια. Λιγο σοβαρος να ηταν ο Αρης θα τον πηδουσε. Ολος ο γαυρος ειναι ο Ιμπαγασα. Αυτο ειδα τουλαχιστον εγω απο το γηπεδο.Δεν ξερω τι φενεται απο την τηλεοραση. Μπροστα οσο Ριερα τον δινουν λεφτα?????????ελεος....... Ο Τζιμπουρ ειναι προβλεψιμος... Μην τρωτε απο το γκολ, μαγικη πασα του Ιμπαγασα ηταν.... Ο Μιραλας οσο εκατσε μεσα δεν εκανε κατι αμαν αμαν.

για 1,80 - 1,90 δεν νομιζω να ειναι το ματς.
βεβαια αν το ματς ηταν πριν απο 4-5 αγωνιστικες θα ηταν λουκουμι το 1,80
τωρα ?
στα μειον του οσφπ ειναι και η εμφανιση στην τουμπα που χωρις κοσμο εκανε κακα.....

πειτε και εσεις
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptySat Feb 19, 2011 11:10 am

Εσύ παίζεις με Σίτι και δεν κάθεσαι να γράψεις τπτ στο φόρουμ και σε απασχολεί το ντέρμπι?
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptySat Feb 19, 2011 12:02 pm

Δε μπορείς να βρεις μια γερή λογική στο ματς. Όλα ισχύουν.
Η διαφορά νομίζω ότι ακόμα και με νίκη του ΠΑΟ είναι θαύμα να μαζευτεί, οπότε δε νομίζω ότι ο γαύρος παθαίνει καμιά καταστροφή αν χάσει. Αν ήταν 3 βαθμοί τώρα πχ, θα μπορούσαμε να πούμε ότι αν πρότεινες στο γαύρο ισοπαλία και να μη γίνει το ματς, θα την έπαιρνε και θα άφηνε και πουρμπουάρ. Τώρα έχουν και οι δύο λόγους να πάνε για τη νίκη.
Απ'την άλλη και τώρα ακόμα η ισοπαλία τους αφήνει όλους οκ, να λένε "ευτυχώς που δεν πάθαμε και τίποτα" παρότι δεν έχουν και τίποτα σοβαρό να πάθουν πέρα από το γόητρο. Νομίζω οτι ο ΠΑΟ παθαίνει λίγο μεγαλύτερη ζημιά αν χάσει (ειδικά τώρα που φάνηκε να ζωντάνεψε λίγο) απ'ότι ο γαύρος που έχει και το πρωτάθλημα να του έρχεται.
Ο Βαλβέρδε πρόπερσι είχε παίξει και τα δυο ματς κλεισμένος, όντας πάλι αρκετά μπροστά.

Με ως τώρα εικόνα και έδρα, φαβορί είναι ο γαύρος φυσικά. Να ξανοιχτείς όμως σε στοίχημα 1,85 σε τέτοιο ματς νομίζω δεν έχει νόημα. Παίζεις πιο φτηνά και ακίνδυνα διαλέγοντας το Χ ή το 2 και ακόμα καλύτερα στο λάιβ βέβαια.


Last edited by suspect on Sat Feb 19, 2011 12:08 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 EmptySat Feb 19, 2011 12:08 pm

vasilis wrote:
Εσύ παίζεις με Σίτι και δεν κάθεσαι να γράψεις τπτ στο φόρουμ και σε απασχολεί το ντέρμπι?

τι εννοεις ρε? να γραψω τι για το ματς με την σιτυ? scratch

δεν ειπα με απασχολει το ντερμπι, ειπα μηπως βγει κατι στοιχιματικο

αμεσως να πεσεις να με φας pig

τοσο πολυ με αγαπας? I love you
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 34 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 34 of 39Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: