BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+8
filologos
Apostolis
pontiak
lipton
suspect
Ernesto
Hammer
KAISARAS
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Next
AuthorMessage
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 3:30 pm

Πρόεδρος ο Κωνσταντόπουλος!

Ο Νίκος Κωνσταντόπουλος θα είναι ο νέος πρόεδρος του Παναθηναϊκού. Όπως πρώτος μετέδωσε ο NovaΣΠΟΡ FM 94.6, ο Γιάννης Βαρδινογιάννης θα προτείνει τον πρώην πρόεδρο του Συνασπισμού για νέο πρόεδρο του «τριφυλλιού». Το μόνο που απομένει πλέον είναι να επικυρωθεί η εκλογή του Νίκου Κωνσταντόπουλου στο ΔΣ που αρχίζει στις 17:00.

geek geek geek geek geek affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 827165
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 4:47 pm

Μετά το πρώτο σοκ προσπαθώ να καταλάβω...
Και όσο το σκέφτομαι, έχει τα θετικά του ΑΝ ακολουθήσουν κινήσεις που προσωπικά θα μου αρέσουν...

πρώτο σχόλιο... τουλάχιστον δεν είναι ο Καραμανλής...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 7:05 pm

suspect wrote:
Πρόεδρος ο Κωνσταντόπουλος!

Ο Νίκος Κωνσταντόπουλος θα είναι ο νέος πρόεδρος του Παναθηναϊκού. Όπως πρώτος μετέδωσε ο NovaΣΠΟΡ FM 94.6, ο Γιάννης Βαρδινογιάννης θα προτείνει τον πρώην πρόεδρο του Συνασπισμού για νέο πρόεδρο του «τριφυλλιού». Το μόνο που απομένει πλέον είναι να επικυρωθεί η εκλογή του Νίκου Κωνσταντόπουλου στο ΔΣ που αρχίζει στις 17:00.

geek geek geek geek geek affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 827165

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

H ΠΛΕΟΝ ΣΟΥΡΕΑΛ ΕΙΔΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ. Γελανε και τα τσιμεντα. Τουλαχιστον ας εβαζε την Κανελη γμτ να ειχαμε τρελο γελιο μεσα στη χρονια. Που ειναι και βαζελα τρελη η γυναικα.

Ο Τζιγκερ ειναι η αποδοειξη το πως ενας Ελληνας προεδρος μπορει να κανει πουτανα μια ομολογουμενως πολυ καλη ομαδα οσο αφορα το αγωνιστικο κομματι.

Ευγε ευγε και εις ανωτερα. Και που ειστε παιδια. Αν τυχον ξανακανετε πορειες για να φυγει ο Τζιγκερ, δε θα χετε προβλημα. Μπροσταρης ο προεδρος θα ειναι ....απο συνηθεια. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 7:46 pm

vasilis wrote:

Ο Τζιγκερ ειναι η αποδοειξη το πως ενας Ελληνας προεδρος μπορει να κανει πουτανα μια ομολογουμενως πολυ καλη ομαδα οσο αφορα το αγωνιστικο κομματι.
Προς το παρόν, και αφού γράφεις "αγωνιστικά", το μόνο που έχει αλλάξει σε μια πολύ καλή ομάδα είναι ο Γκοβού αντί Σάλπι, και αυτό μόνο πουτάνα δεν την κάνει ακόμα, έτσι; Wink

Τώρα χωνεύντας το νέο σιγά σιγά, μου έρχονται πρώτα τα εξής:
(πριν το νέο... το ότι ο Γόντικας φαινόταν ότι έχει αναλάβει τα βασικά εκτελεστικά, έδινε μυρωδιά ότι ο πρόεδρος δε θα ήταν ιδιαίτερα εκτελεστικός...)

α) Προσωπικά, αλλά και κρίνοντας και από πολλούς άλλους σαν εμένα, ΔΕΝ θέλω πρόεδρο "σας πιάνω, σας γαμάω και σας δέρνω όλους"... Δε θέλω Μπέους, Ψωμιάδηδες, Μελισσανίδηδες, δε θέλω Κόκκαλη και αρχηγό Θεοδωρίδη στον ΠΑΟ, ή γενικώς τέτοιου τύπου. Οπότε το να κάνει ΤΩΡΑ μια τέτοια κίνηση μια μεγάλη ομάδα, μπορεί να δίνει και ένα μήνυμα σοβαρότερο από τα καφροειδή.

β) Ποιοι θα ξενερώσουν περισσότερο απ'όλους; Οι κάφροι... ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ... Καθένας απ'αυτούς διώχνει 5 σαν εμένα, και εγώ ΑΝ ξαναπάω θα πληρώνω όσο 5 απ'αυτούς... Αν λοιπόν έχει στο μυαλό του και αυτό, λέω ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ (και αυτό εννοούσα νωρίτερα ότι μπορεί να φανεί από επόμενες κινήσεις)

Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 7:57 pm

Καλα οκ αμα σας πουμε τιποτα για τις ομαδες σας, σας παινει το σοβαρο.
Την κανει πουτανα ΟΧΙ με τις μεταγραφες του. Αυτο εννοω. Το αγωνιστικο κομματι το γαμαει κανοντας πουτανα το εξωαγωνιστικο. Τωρα το καταλαβες? Τι μου αναφερεις τον Γκοβου και τον Σαλπιγγιδη? Σου θιξαμε τον προεδρο?
Και κατι αλλο. Νευριαστε οσο θελετε με τον προεδρο σας, τσατιστειτε, απορειστε καντε οτι θελετε. Επισης καντε οτι θελετε και στο πρωταθλημα. Βγειτε τελευταιοι, παρτε το με 25 βαθμους διαφορα απο τον 2ο.
Το θεμα ειναι οτι σημερα, οσο σοβαρα και αν θες να το παρεις το θεμα, οποιος δεν ειναι ΠΑΟ σ'αυτη τη χωρα εχει λυθει στα γελια. Σοβαροι αναλυση ας κανετε μεταξυ σας οι Παναθηναϊκοι. Δεν ειναι δικο μας προβλημα να λυσουμε. Δε με απασχολει περαιτερω το θεμα παρα μονο οταν θα βλεπω τον προεδρο του Συνασπισμου, ωχ συγνωμη μπερδευτηκε αυτος μπερδεψε και μενα, του Παναθηναικου ηθελα να πω Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 9:30 pm

Εσύ γιατί απαντάς σαν να θίχτηκες;
Τα προηγούμενα τα είδες; Σ'έχω προλάβει...
Μετά λοιπόν τα γέλια (όχι μόνο αυτών που δεν είναι ΠΑΟ) για αρχή, και την πλάκα που μπορούμε να κάνουμε και εμείς που είμαστε ΠΑΟ, μπορούμε να αρχίζουμε να σκεφτόμαστε και τα σοβαρότερα σιγά σιγά...
Μπορεί, όταν καταφέρεις να σταματήσεις να γελάς φυσικά, να ήταν πιο χρήσιμο να πεις αν σε χαλάει κάτι απ' αυτά που λέω πχ...

Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 10:35 pm

suspect wrote:
Μπορεί, όταν καταφέρεις να σταματήσεις να γελάς φυσικά, να ήταν πιο χρήσιμο να πεις αν σε χαλάει κάτι απ' αυτά που λέω πχ...


Καταρχην δεν εχω σταματησει ακομα. Very Happy Εγραψα και πριν. Δεν ειναι γελοια η ειδηση. Ειναι απλα η πλεον σουρεαλ. Δε με χαλαει τπτ ρε συ. Και σοβαρα δεν ξερω αν θελω να ασχοληθω. Γιατι αν το κανω θα το κανω απο την πολιτικη του διασταση (Κωνσταντοπουλος) και οχι απο την αθλητικη του (ΠΑΟ). Και τοτε θα πεσει πολυ μπινελικι και ....κορνές.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 10:42 pm

Σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες, ο Μαρινάκης θα βάλει πρόεδρο του γαύρου τον Ανδρουλάκη!
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 11:02 pm

Ειχα να τους ακουσω 4 χρονια αν και καποτε οποτε ημουν σπιτι δεν εχανα εκπομπη τους. Αποψε επειδη ημουν σιγουρος οτι θα εδιναν ρεσιταλ καθησα και ακουσα μετα απο τοσο καιρο το Fight Club στον Σπορ ΦΜ. Για πολλοστη φορα στη ζωη μου τους ευχαριστω για 2 ωρες απιθανου και αστειρευτου γελιου.

2 απο τα καλα αλλα και συντομα.
Α) Η Παιανια θα μετονομαστει σε Τζιγκερλαντ (κατα το Λενινγκραντ, Σταλινγκραντ) λογω του Γ.Γ της ομαδας.
Β) ΠΑ.ΡΙΖ.Α. Παναθηναϊκή Ριζοσπαστικη Αριστερα Very Happy Very Happy Very Happy

Και πολλα πολλα αλλα.

Απορια. Τωρα που η ....αριστερη πτερυγα ειναι πληρης, δεν τον πουλατε τον Λέτο? Very Happy Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyTue Jul 13, 2010 11:15 pm

Η Παιανία είναι του Γιώργου του καπετάνιου... οπότε Captaingrad στη χειρότερη Wink

Όχι -land ρε... όχι αδερφίστικα...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyWed Jul 14, 2010 1:48 am

Για πολλά σχόλια δεν είμαι... Νυστάζω... Αύριο με τον καφέ μπορεί... Στο fight club όντως δώσανε ρεσιτάλ, αν και θα κολάγανε περισσότερο όλα αυτά αν ήταν η Κανέλη η εκλεκτή και όχι ο Κων/ος... Ουδεμία σχέση έχει ο πρόεδρος του ΠΑΟ με τα παραπάνω... Very Happy

Δεύτερον... Στην Κανέλη έγινε πρόταση αλλά δεν δέχτηκε... Έτσι απλά το αναφέρω...

Τρίτον, η πλάκα είναι οτι Δημήτρης Γόντικας υπάρχει κι άλλος που είναι στο Π.Γ. του ΚΚΕ... Τι έγινε ρε πούστη μου? Όντως μπλεχτήκαν τα όνοματα...

Το πιο ωράιο σχόλιο που έγινε και στο fight club είναι όσον αφορά τις πορείες... Σε λίγο θα δούμε και τον Τζίγγερ... Χαχαχαχαχα...

Περαιτέρω σχολιασμός για την επιλογή tomorow...
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyWed Jul 14, 2010 9:33 am

Υπάρχει έντονο σούσουρο στην Θεσσαλονίκη πως ο Ζαγοράκης ψήθηκε μετά την πρόταση Μπέου να αναλλάβει Πρόεδρος στην Superleague και θα τοποθετήσει στον ΠΑΟΚ τον Κυριάκο Βελλόπουλο ή τον Δημοσθένη Λιακόπουλο... lol!
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyWed Jul 14, 2010 12:42 pm

ρε ζηλιαριδες ολοι ειδατε την ....τρελλη πορεια του οφη με κουρακη και αντιγραφετε???

αντε να χαθητε πια ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyWed Jul 14, 2010 12:58 pm

Να δω και Δαμανακη προεδρο ομαδας και τι στον κοσμο lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyWed Jul 14, 2010 2:23 pm

ο ερνεστο σιγουρα θα ηθελε να βολευτει καπου και ο χαλβατζης.....
ρε αυτα δεν θα ειναι προεδρεια η ΕΦΕΕ του 73 θα ειναι στο πολυτεχνειο

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Lol
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyThu Jul 15, 2010 7:10 am

vasilis wrote:


XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA


ΕΔΩ ΒΡΕ ΜΛΚ ΠΟΝΤΑΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΜΑΔΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΓΛΙΑΣ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ 456456463231245 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ ΧΡΟΝΙΑ , Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ?????? Laughing
παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
lol!
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyWed Jul 21, 2010 2:42 pm

Γίνονται διάφορα αλλά δεν τα σχολιάζει κανείς και εγώ επίσης δεν έχω και χρόνο...

Αλλά να πω τώρα που βρήκα ευκαιρεία 2-3 πραγματάκια...

Πρώτον νομίζω οτι έχουν γίνει καλές κινήσεις... Και του Ριέρα στον Γαύρο κατά πρώτο λόγο και στην συνέχεια και των Ιμπαγάσα και Ρόμενταλ, και του Γκοβού στον ΠΑΟ και του Καμαρά στον Ατρόμητο και του Μακίνουα στην ΑΕΛ (με πάσα επιφύλαξη) κλπ κλπ... Είναι κάτι αισιόδοξο αυτό...

Για την ομάδα μου όμως θέλω να πω κάτι... Το να προσπαθείς να κάνεις το καλύτερο δυνατό dealσε μια μεταγραφή είναι απολύτως θεμιτό... Αλλιώς κρίνεις μια μεταγραφή αν έχεις δώσει 200 χιλιάρικα και αλλιώς αν για τον ίδιο παίχτη έχεις δώσει 5 μύρια...

Το να παλεύεις να πάρεις τον Γκαλάς ως ελεύθερο και να παζαρεύεις όμως τα 500 χιλιάρικα δεν το πολυκαταλαβαίνω... Οκ μπορεί εντέλει να ρίξει τις απαιτήσεις του αλλά και επικοινωνιακά να το δει κάποιος έχεις κάνει μαλακία, γιατί έχεις μπει στην διαδικασία να λες οτι τσιγκουνεύομαι να δώσω κάτι λίγα παραπάνω για να φέρεις στόπερ που θες 2 χρόνια τώρα και που κάνει την διαφορά... Εγώ ξέρω οτι όταν μιλάς για παιχταρά λες, πόσα? Τόσα... Κάνεις μια αντιπρόταση στην τελική, βλέπεις τι γίνεται και από την άλλη και πας και τα ακουμπάς... Και είσαι και καβάλα στο άλογο οτι έχεις φέρει ακόμα έναν παιχταρά... Στην τελική δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να κάνεις τόσα παζάρια και να βάζεις τέτοιο ταβάνι στα λεφτά που θα δώσεις όταν μιλάμε για τον βασικό σου στόχο από άποψη θέσης... Ας τα έκανες στον Γκοβού ρε παιδί μου, να πω πάει στο διάολο... Δεν θέλουν να ξεφύγουν... Αλλά όταν λές οτι βασικός μου στόχος είναι ένα στόπερ ολκής τα σκας και τελειώνει το παραμύθι...

Στην τελική επειδή σαν φίλαθλος δεν θα μπω στην διαδικασία να σκεφτώ την τσέπη του κάθε μετόχου, αλλά ακόμα και να αναλογιστούμε όλα τα γεγονοτα που έχουν γίνει με τους μετόχους ρε μλκ Τζίγγερ, εδώ πας και τα σκας τσιμπάς τον Γκαλάς, αν μείνει ελεύθερος παίρνεις και τον Κρις και αποκτάς με πολύ λιγότερα λεφτά από οτι θα μπορούσες ποτέ να φανταστείς ένα εξωπραγματικό για τα ελληνικά δεδομένα (και όχι μόνο) κεντρικό δίδυμο...

Και αν τυχών έχει έστω και μια μικρή δόση αλήθειας το δημοσίευμα που λέει οτι η Πόρτσμουθ σου δίνει Μπόατενγκ για Μάντζιο και Γιούρκα, τους δίνεις και επειδή δεν πιστεύω οτι θα θέλει μόνο αυτούς χωρίς λεφτά δίνεις και λίγα ακόμα και τον παίρνεις και αυτόν... Και μετά καληνύχτα... Έχεις φτιάξει ομάδα με βλέψεις όχι το ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά την ευρωπαϊκή διάκριση... Στην τελική θα τσεπώσεις και 15 μύρια (που επειδή λογικά δεν θα καταφέρει ο ΠΑΟΚ να μπει στους ομίλους αν και το θέλω, θα γίνουν 20), θα έχει και τα εισητήρια στο σεντόνι που θα είναι πολλά...Δηλαδή οικονομικά έξω δεν πέφτεις... Και τον κόσμο τον κερδίζεις με τις κινήσεις σου και κάνεις και τους καραγκιόζηδες Βγενό και Πατέρα να σκάσουν και να είναι εκτεθιμένοι στο οτι δεν συμετέχουν σε καμιά αύξηση μετοχικού κεφαλαίου... Και αν είμαι υπερβολικός στα παπάρια μου γιατί όπως είπα στην αρχή εγώ είμαι φίλαθλος... Δεν είμαι μέτοχος... Very Happy
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyWed Jul 21, 2010 2:59 pm



μου αρεσει η κριτικη του γιαννη για τους ιδιοκτητες της ομαδας του....
μαλακας ο μεγαλομετοχος ,καραγκιοζηδες οι αλλοι δυο,μονο για τον φαρμακοτριφτη δεν εγραψε και θα μεινω με την απορια Razz
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyWed Jul 21, 2010 5:16 pm

Ο φαρμακοτρίφτης είναι με την μεριά Τζίγκερ... Οπότε πάει μαζί με αυτόν στους μαλάκες... Αν και φαίνεται να μην ασχολείται ιδιαίτερα με την ομάδα εδώ και καιρό...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyThu Jul 22, 2010 3:24 pm

Αθάνατο ελληνικό ποδόσφαιρο... Δεν πειράζει όμως... έτσι είναι αυτά... Μακάρι να βγει ο Κανελόπουλος... Και μετά μην ακούσω κλάψες από κανέναν σε τυχών σφαγές... Φυσικά και σε καμιά περίπτωση η εκλογή του οποιουδήποτε δεν εξασφαλίζει την ισονομία που αναζητείται από γέννησης του επαγγελματικού ποδοσφαίρου... Αλλά είναι το λιγότερο προκλητικό να ψηφίζεις και να στηρίζεις έναν άνθρωπο που έχει παίξει αρνητικότατο ρόλο κατά το παρελθόν... Και οκ, ο Ολυμπιακός έχει καλές αναμνήσεις, οκ ο Μπέος μπορεί να τον θέλει γιατί έχει και αδερφό εισαγγελέα... Αλλά ΑΕΚ, Άρης και λοιποί... Ε ρε γλέντια που θα έχουμε την νέα χρονιά...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyThu Jul 22, 2010 8:39 pm

Μαρινακη Μαρινακη σε παρακαλωωωω, παρε Λουκας και Νγκογκ στον Ολυμπιακοοοοοοοοο

Ρε γμτ αφου θελουν επιθετικο και καποιον στο κεντρο. Τωρα που εχουμε καλες σχεσεις πλεον γιατι δεν τους παιρνει και αυτους? Ο Ριερα ουτε στο πιο τρελο του ονειρο δε θα φανταζοταν οτι θα μαζευονταν 3000 μαμελουκοι να τον υποδεχτουν στο αεροδρομιο. Αμα παρει και Νγκογκ θα παω και εγω παντως Laughing Laughing

Παντως οκ περαν πλακας ειναι πολυ πολυ καλη μεταγραφη για ΟΣΦΠ αυτη. Και για να μπω και εγω στο τρυπακι των γαυροβαζελων, επιτρεψτε μου να πω οτι ειναι καλυτερος του Λετο.

Υ.Γ. Εχουμε και κατι μικροτερα ταγαρακια αμα θελετε παντως πιο φθηνα. Πουλαμε τα παντα σε τιμες ευκαιριας. Ελα και συ ρε Καβουρογιαννη να παρεις τον Sotis γα την αμυνα σου. Λιγος σου πεφτει? Laughing
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyFri Jul 23, 2010 5:07 pm

Ernesto wrote:
Γίνονται διάφορα αλλά δεν τα σχολιάζει κανείς και εγώ επίσης δεν έχω και χρόνο...

Αλλά να πω τώρα που βρήκα ευκαιρεία 2-3 πραγματάκια...

Πρώτον νομίζω οτι έχουν γίνει καλές κινήσεις... Και του Ριέρα στον Γαύρο κατά πρώτο λόγο και στην συνέχεια και των Ιμπαγάσα και Ρόμενταλ, και του Γκοβού στον ΠΑΟ και του Καμαρά στον Ατρόμητο και του Μακίνουα στην ΑΕΛ (με πάσα επιφύλαξη) κλπ κλπ... Είναι κάτι αισιόδοξο αυτό...

Για την ομάδα μου όμως θέλω να πω κάτι... Το να προσπαθείς να κάνεις το καλύτερο δυνατό dealσε μια μεταγραφή είναι απολύτως θεμιτό... Αλλιώς κρίνεις μια μεταγραφή αν έχεις δώσει 200 χιλιάρικα και αλλιώς αν για τον ίδιο παίχτη έχεις δώσει 5 μύρια...

Το να παλεύεις να πάρεις τον Γκαλάς ως ελεύθερο και να παζαρεύεις όμως τα 500 χιλιάρικα δεν το πολυκαταλαβαίνω... Οκ μπορεί εντέλει να ρίξει τις απαιτήσεις του αλλά και επικοινωνιακά να το δει κάποιος έχεις κάνει μαλακία, γιατί έχεις μπει στην διαδικασία να λες οτι τσιγκουνεύομαι να δώσω κάτι λίγα παραπάνω για να φέρεις στόπερ που θες 2 χρόνια τώρα και που κάνει την διαφορά... Εγώ ξέρω οτι όταν μιλάς για παιχταρά λες, πόσα? Τόσα... Κάνεις μια αντιπρόταση στην τελική, βλέπεις τι γίνεται και από την άλλη και πας και τα ακουμπάς... Και είσαι και καβάλα στο άλογο οτι έχεις φέρει ακόμα έναν παιχταρά... Στην τελική δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να κάνεις τόσα παζάρια και να βάζεις τέτοιο ταβάνι στα λεφτά που θα δώσεις όταν μιλάμε για τον βασικό σου στόχο από άποψη θέσης... Ας τα έκανες στον Γκοβού ρε παιδί μου, να πω πάει στο διάολο... Δεν θέλουν να ξεφύγουν... Αλλά όταν λές οτι βασικός μου στόχος είναι ένα στόπερ ολκής τα σκας και τελειώνει το παραμύθι...

Στην τελική επειδή σαν φίλαθλος δεν θα μπω στην διαδικασία να σκεφτώ την τσέπη του κάθε μετόχου, αλλά ακόμα και να αναλογιστούμε όλα τα γεγονοτα που έχουν γίνει με τους μετόχους ρε μλκ Τζίγγερ, εδώ πας και τα σκας τσιμπάς τον Γκαλάς, αν μείνει ελεύθερος παίρνεις και τον Κρις και αποκτάς με πολύ λιγότερα λεφτά από οτι θα μπορούσες ποτέ να φανταστείς ένα εξωπραγματικό για τα ελληνικά δεδομένα (και όχι μόνο) κεντρικό δίδυμο...

Και αν τυχών έχει έστω και μια μικρή δόση αλήθειας το δημοσίευμα που λέει οτι η Πόρτσμουθ σου δίνει Μπόατενγκ για Μάντζιο και Γιούρκα, τους δίνεις και επειδή δεν πιστεύω οτι θα θέλει μόνο αυτούς χωρίς λεφτά δίνεις και λίγα ακόμα και τον παίρνεις και αυτόν... Και μετά καληνύχτα... Έχεις φτιάξει ομάδα με βλέψεις όχι το ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά την ευρωπαϊκή διάκριση... Στην τελική θα τσεπώσεις και 15 μύρια (που επειδή λογικά δεν θα καταφέρει ο ΠΑΟΚ να μπει στους ομίλους αν και το θέλω, θα γίνουν 20), θα έχει και τα εισητήρια στο σεντόνι που θα είναι πολλά...Δηλαδή οικονομικά έξω δεν πέφτεις... Και τον κόσμο τον κερδίζεις με τις κινήσεις σου και κάνεις και τους καραγκιόζηδες Βγενό και Πατέρα να σκάσουν και να είναι εκτεθιμένοι στο οτι δεν συμετέχουν σε καμιά αύξηση μετοχικού κεφαλαίου... Και αν είμαι υπερβολικός στα παπάρια μου γιατί όπως είπα στην αρχή εγώ είμαι φίλαθλος... Δεν είμαι μέτοχος... Very Happy


Δεν σε χάλασε Τζιγγεράκο... Πάρε να έχεις τώρα... Σου την βγαίνει ο χοντρός από τα αριστερά και κάνει το κομμάτι του... Σου λέει οτι αφού δεν μπορείτε να τον πάρετε σας τα δίνω εγώ για να τον πάρετε... Που στην τελική ξέρει οτι δεν θα το δεχτεί η ΠΑΕ αυτό οπότε και το κομμάτι του θα έχει κάνει, και μάγκας στα μάτια των χαζών οπαδών θα έχει γίνει άλλη μια φορά και φυσικά χωρίς να χαλάσει ούτε μισό ευρώ... Ακόμα και να τα βάλει ο Τζίγκερ από την τσέπη του τώρα στον Πατέρα θα χρεωθεί η μεταγραφή... Τελικά αυτός ο σοφεράκος πρέπει να είναι πολύ κεφτεδάκος ρε γμτ... Μυαλό κουνουπιού έχει... Τον πιάνει μαλάκα ο άλλος συνεχώς...
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyFri Jul 23, 2010 5:42 pm




αχ ρε γιαννη τοσα χρονια στην κουτρα σας τους εχεις και ακομα δεν τους μαθες...
ξεχνα τον γκαλας πλεον απο εγωισμο και πεισμα δεν θα τον παρουν τωρα ,αν δεν προκυψει κατι νεο σε βλεπω με καντε-τ βυντρα σαριεγκι και σουηδο να παιζεις παλι ....
τον σοτις δεν τον θελουν ουτε ζωγραφιστο να τον βλεπουν ,οσο και να προσπαθουν καποιοι να τον πλασσαρουν,μην ξεχνας οτι καπετανιος καρφωσε το δελτιο του πατρινου στον τοιχο γιατι πηγε να του κανει μαγκιες (ασχετα αν προσωπικα δεν μου αρεσε γιατι ηταν παιχτουρα).
Τωρα αν πιστευεις οτι ο πρωην προεδρος σου με τα καμωματα του βοηθα την ομαδα και εχει περισσοτερο μυαλο απο τον αλλο που εχει κουνουπιου δεν ξερω τι να σου πω....
...θα εχει γελια και κλαματα παντως ο χειμωνας
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyFri Jul 23, 2010 6:10 pm

Για μένα αυτές είναι μαγκιές του κώλου, όταν γίνονται μέσα στο κλίμα αντιπαράθεσης.
Αν θες να το κάνεις το κάνεις κρυφά, όχι απ'τις εφημερίδες κι απ'τα ραδιόφωνα.
Ή βεβαίως τα δίνεις για την αύξηση κεφαλαίου που είναι για να καλύψει και τρύπες στις οποίες συμμετείχες ενεργότατα. Δε μπορεί η διοίκηση να μη σου κάνει για να μπεις σε αύξηση κεφαλαίου, αλλά να πληρώνεις για παίκτη... Αυτά που πληρώνεις για τον παίκτη τα "καρπώνεται" η υπόλοιπη λειτουργία της ομάδας. Τι διαφορά έχει, εκτός από τσάμπα μαγκιά στον κόσμο;
Κι ο Μαρινάκης την ίδια μαλακία έκανε στον Κόκκαλη όταν έλεγε να πληρώσει αυτός το Βαλβέρδε. Ο Πατέρας έχει μια δικαιολογία παραπάνω βέβαια καθώς είναι και μέτοχος και πρώην πρόεδρος ενώ ο Μαρινάκης ήταν τίποτας, αλλά ως κίνηση και τις δύο φορές είναι προσβλητική και γελοία.
Κι αν ο Μαρινάκης τελικά πήρε τον Ολυμπιακό ήταν επειδή ο Κόκκαλης ήθελε να φύγει, και βεβαίως πήρε όσα ζήτησε.
Ας κάνουν το ίδιο οι μάγκες.

Προσωπικά, θα του απαντούσα να τα δώσει στο φίλο του το Μαρινάκη, που ξοδεύεται... ή σε παιδάκια στην Αφρική έστω.

(και τα 500 καθαρά, είναι 850 μικτά, έτσι; επειδή πολλοί το ξεχνάνε... το ίδιο μπορεί να κάνει, αλλά αν κάνει το ίδιο, ας λένε 850, όχι 500)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 EmptyFri Jul 23, 2010 6:29 pm

Πέρσι τέτοιο καιρό οι τεράστιοι (αν ισχύουν όσα γράφτηκαν και ειπώθηκαν τότε) έχασαν το Μέλμπεργκ για 500 χιλιάρικα που δεν έδιναν στη Γιουβέντους. Όχι για 500 καθαρά το χρόνο συμβολαίου με εφορίες κλπ και επί τρία για τα τρία χρόνια, για 500 σκέτα της Γιουβέντους... Τους έλεγαν απ'τη Γιουβέντους οτι ο Ολυμπιακός μας δίνει 1,5 κι εσείς τι θέλετε με 1, και μάλιστα μπαίνοντας σφήνα; Και νόμιζαν ότι τους λένε ψέματα.
Μέσα στο παιχνίδι είναι όλα βέβαια... έπαιξαν κι έχασαν οι λαρτζ πέρσι και έβαλαν μετά τον ΤενΚάτε να πει ότι ήθελε καλύτερο... και πήραν το Μπιάρσμιρ...
Ε, στο παιχνίδι άσε και τον άλλον να το παίξει με το Γκαλάς, κι αν το χάσει τό'χασε... Τουλάχιστον αν το χάσει θα το χάσει για πολύ περισσότερα απ'αυτό που έχασες εσύ.
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 18 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 18 of 39Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: