BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+8
filologos
Apostolis
pontiak
lipton
suspect
Ernesto
Hammer
KAISARAS
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next
AuthorMessage
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptySun Dec 19, 2010 11:20 pm

Άλλες 15 και ξεκουμπιζόμαστε. Μην ανησυχείτε.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 1:30 am

Βασίλη, το κουράζεις ρε φίλε...

(όχι τίποτα άλλο, αλλά προς το τέλος θα φτάσεις να προτιμάς να πέσεις, για να μην στην πούμε ότι τσάμπα μας ζάλιζες Razz Razz Razz Razz)
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 2:08 am




Εντάξει, πλάκα-πλάκα έχει παραγίνει ρε. Μπορεί κάθε Κυριακή ο βασίλης να τα λέει, αλλά και άδικο δεν έχει. Είναι πάρα πολλές οι αμφισβητο΄λυμενες φάσεις για την ΑΕΛ από την αρχή της χρονιάς
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 10:11 am

suspect wrote:
Βασίλη, το κουράζεις ρε φίλε...

(όχι τίποτα άλλο, αλλά προς το τέλος θα φτάσεις να προτιμάς να πέσεις, για να μην στην πούμε ότι τσάμπα μας ζάλιζες Razz Razz Razz Razz)

Άμα κουράστηκες εσύ, εμείς να δεις πως κουραστήκαμε μ'αυτά που βλέπουν τα ματάκια μας.
10 στα 15 είναι πολλά αντικειμενικέ μου. Το καταλαβαίνεις? Κουράστηκα από τα πάντα. Έχουμε την τρέλα να θέλουμε να πηγαίνουμε στο γήπεδο για να περνάμε καλά 2-3 ώρες. Ούτε γίναμε καμιά ομάδα επειδή παίρνει τίτλους για να ευχαριστιόμαστε και να τη λέμε σε άλλους ούτε τίποτα.
Απλά πλέον πάω στο γήπεδο και δεν έχω όρεξη για τίποτα. Έτσι απλά πάω από συνήθεια και επειδή πλήρωσα και το διαρκείας για 9η σερί χρονιά.
Δεν έχω όρεξη να ξαναδιαβάσω ανακοίνωση του άμπαλου Πηλαδάκη κατά της διατιησίας τώρα που φτάσαμε στο βυθό, δεν έχω όρεξη να βρίσω τους παίκτες της ομάδας όπως κάνουν άλλοι, αν και ως ένα σημείο φυσικά και έχουν δίκιο, δεν έχω όρεξη να πάω στο γήπεδο να βρίσω τον Ολυμπιακό γιατί γραμμένο τον έχω και αυτόν, δεν έχω όρεξη να βρίσω ούτε καν τον κάθε μαλάκα διαιτητή που ήρθε να μας ξαναγαμήσει για 10η φορά σε 15 ματς. Στον ΠΑΟ πήρα αποτέλεσμα επειδή με έπαιξε 50-50. Ο Βόλος πήρε διπλό επειδή τον έπαιξε 50-50. Ε λοιπόν ας παίζουν έτσι οι διαιτητές να βλέπαμε τι βαθμολογία θα είχαμε στο τέλος.
Και κουράστηκα και από όλους τους "αντικειμενικούς" Έλληνες που κοιτάνε μόνο την ομάδα τους και το πως αυτή αδικείται καταάφωρα γα ένα ανάποδο πλάγιο.

Όταν πρωτοέγραψα για αυτό το θέμα πέσατε όλοι (περίπου) να με φάτε. ΕΝΑΣ όμως, ΕΝΑΣ όχι παραπάνω, να μου απαντήσει το εξής εμένα του ηλίθιου. Αφού είμαστε τόσο ομάδα για τα σκυλιά και όλοι εσείς εχετε ομαδάρες, γιατί για να μην κερδίζουμε χρειάζεται στα 15 ματς 10 αδικίες? Αφού είμαστε τόσο χάλια ομάδα δε θα χάναμε τα ματς με την (ανύπαρκτη) αξία μας?
Παρακαλούνται τα κοκοκο από τα περίχωρα της Θεσσαλονίκης να μην ακουστούν ως εδώ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 10:53 am

Δεν στο είπα από αντικειμενικότητα...
Αλλά εδώ, στο φόρουμ μας είμαστε... εντάξει, μας τά'πες, διαφωνήσατε κιόλας, όχι στο αν αδικείται η Λάρισα... έχεις και τα δίκια σου... τα βλέπουμε... και δεν είδα και κανέναν εχθρό της Λάρισας εδώ... τώρα απ'αυτό, ως κάθε εβδομάδα να μας λες πόσες έμειναν, ακούγεται σαν κλάψα...
δε μ'ενοχλείς... απλώς σου επίσημαίνω ότι εσύ φαίνεσαι κάτι που λογικά δε θες να είσαι.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 11:20 am

Και τι να κάνω ρε Κώστα άμα δεν το γράψω εδώ? Να βγάλω ανακοίνωση στις εφημερίδες? Το ξανάγραψα. Δεν είμαι απ'αυτούς που θα φωνάξουν με τη μια, ούτε φυσικά για ένα ανάποδο πλάγιο. Απλά δεν πάει άλλο.

Α και κάτι συγκεκριμένο για το χθεσινό ματς. Κάποτε η Μαν.Γιουν έχασε ένα πρωτάθλημα ολόκληρο επειδή ο Καντονά έμεινε 8 μήνες έξω για μια κλωτσιά σε φίλαθλο. Εδώ τον Ιμπαγάσα που χτύπησε τον ηλίθιο που πρωτος αυτός τον χτύπησε, ο Σπάθας απλά τον χάιδεψε μην έπαθε τίποτα και έδωσε κίτρινη στον Μιραλάς και τον Σίμιτς. Κανείς δε λέει τίποτα γι'αυτό. Ως μη γενόμενη η φάση. Γελά ο κόσμος απλά.
Υ.Γ. Τοροσίδη όταν έπαιζες χιονοπόλεμο πιτσιρικάς, όταν σε πετύχαινε η πρώτη χιονόμπαλα, έτσι έπεφτες κάτω? Ρόμπα
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 12:49 pm

Καταρχήν η μπάλα χιονιό δε χτύπησε τον Τοροσίδη, αλλά την μπάλα που κρατούσε στα χέρια του. Εντωμεταξύ το μεσημέρι στο Μπριζ-Άντερλεχτ, οι Μπιζαίοι πετούσαν χίονι στα κόρνερ στους παίκτες της Άντερλεχτ. Αυτοί προφανώς και δεν έκαναν τίποτα, αλλά ο Ντεμπλέκερε στη δεύτερη παρατήρηση τους μάζεψε και έφυγε από το γήπεδο. Μιλώντας με τον Μιχάλη την ώρα του αγώνα, μου λέει" αυτό αν γινόταν στην Ελλάδα ο παίκτης θα έπεφτε κάτω..."

Από κει και πέρα, ο Ιμπαγάσα γιατί δεν αποβλήθηκε; Ο Ιγκλέσιας δεν είχε αποβληθεί σε παρόμοια φάση; Ο Δέλλας; ή ακόμη πιο πρόσφατα στο Σέρρας-Άρης το ίδιο δεν είχε γίνει με τον Μίσελ αν δεν κάνω λάθος;;;;;;;;


Βρώμα ρε΄πούστη, βρώμαα
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 12:58 pm

pontiak wrote:
Μιλώντας με τον Μιχάλη την ώρα του αγώνα, μου λέει" αυτό αν γινόταν στην Ελλάδα ο παίκτης θα έπεφτε κάτω..."

Και το έκτρωμα αυτό που λέγεται ελληνικό πρωτάθλημα κατάφερε να με δικαιώσει σε χρόνο DT Very Happy
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 2:19 pm

Τ οηθικό δίδαγμα του χθεσινού ματς είναι ότι με τη χιονόμπαλα κεντράρεις καλύτερα. Very Happy Very Happy Τόσα ποτήρια νερό πέταξαν, όλα 5 μέτρα μακριά πήγαιναν. Μόλις έπεσε η χιονόμπαλα, τσουπ στόχο.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 2:54 pm

Τζίγκερ θεέ, πάρε την ΠΑΕ, θα φωνάζουν όπου νά'ναι οι αχάριστοι...

Γιατί ο Βγενόφουσκας λέει δέχτηκε "τόνους λάσπης και κακίας"... έλα μουνί στον τόπο σου!
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 3:08 pm

vasilis wrote:


Όταν πρωτοέγραψα για αυτό το θέμα πέσατε όλοι (περίπου) να με φάτε. ΕΝΑΣ όμως, ΕΝΑΣ όχι παραπάνω, να μου απαντήσει το εξής εμένα του ηλίθιου. Αφού είμαστε τόσο ομάδα για τα σκυλιά και όλοι εσείς εχετε ομαδάρες, γιατί για να μην κερδίζουμε χρειάζεται στα 15 ματς 10 αδικίες? Αφού είμαστε τόσο χάλια ομάδα δε θα χάναμε τα ματς με την (ανύπαρκτη) αξία μας?
Παρακαλούνται τα κοκοκο από τα περίχωρα της Θεσσαλονίκης να μην ακουστούν ως εδώ.

1) ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ. ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ Η ΑΕΛ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ. 4 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ....

2) Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΕΧΤΕΣ ΕΧΕΙ ΜΠΑΤΖΕΤ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ 50 ΜΥΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΝΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ 30 ΕΧΕΙ , ΣΩΣΤΑ? ΣΩΣΤΑ. ΕΧΤΕΣ ΤΠΤ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΝΕ Ο ΚΟΡΑΚΑΣ. ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ 1-1 ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΟΤΑΜΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΤΡΕΧΕ....ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΠΑΛΙ ΣΦΑΓΗ ΚΑΙ ΝΤΑΗΛΙΚΗ ΕΧΑΣΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΡΡΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ....

3)ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΑΞΙΑ ΣΑΣ ΧΑΝΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΣ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ "ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ" ΚΑΤΙ ΕΠΕΜΒΕΝΕΙ "ΚΑΠΟΙΟΣ"...

4) Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΦΕΤΙΝΗ. ΤΟΝ ΕΧΟΥΝΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΟΛΟΙ. Ο ΑΡΗΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΚΟΡΑΞ. Ο ΜΠΟΡΟΒΗΛΟΣ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟ ΜΕ ΤΟ Χ. Ο ΜΠΕΟΣ ΤΟΝ ΞΕΒΡΑΚΩΣΕ. ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΜΕ 50-50 ΤΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ Χ ? ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΡΕ Very Happy

5) kafes
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 3:14 pm

Τόλη μια που σε βρήκα. Το γκολ του Τσέζαρεκ με την Ρόζενμποργκ γιατί μέτρησε;;; Shocked
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 3:20 pm

pontiak wrote:
Τόλη μια που σε βρήκα. Το γκολ του Τσέζαρεκ με την Ρόζενμποργκ γιατί μέτρησε;;; Shocked


ΜΕΤΡΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΕ ΤΥΨΕΙΣ , ΑΓΛΑΕ rendeer
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 3:24 pm

Δακρύσαμε Crying or Very sad
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 3:29 pm

ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΖΟΥΡΑΡΩ.
(ΕΚ ΤΟΥ ΚΑΖΟΥΡΑΣ)

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΟΦΣΑΙΝΤ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΟΝΤΑΡΙ. ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ?

ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΡΜΟ. ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ Ο ΚΟΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΝΤΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΤΡΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΑΛΤΥ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ.

ΕΚΕΙ ΕΙΧΕ ΔΟΛΟ Ο ΟΣΤΡΙΑΝ ΜΠΟΙΣ.......

Cool
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 3:37 pm

Μη λες ότι να 'ναι ρε. Τρία μέτρα οφσάιντ ήταν ο δικός σου. Αν δεν το δεις αυτό απλά σου παίρνουν σφυρίχτρες σώβρακα και όλα τα ρούχα...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 5:35 pm

Οτι πεις Τολάκο. Κοκοκοκο. Απάντηση στην ερώτηση κανείς. Μα κανείς όμως. Μια απλή ερώτηση έκανα, κανείς δεν απάντησε. Αλλά τότε ξέρατε να μου τα πρήζετε.
Και δεν είμασταν καν στο 10 στα 15 κιόλας.
Γράψε και ποιήματα άμα θέλεις. Και κατεβατά ολόκληρα. Γράψε και βιβλίο. Στην ερώτηση δε θα απαντήσεις ποτέ όμως.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 20, 2010 6:24 pm

δε φταιει κανενας, η κοτα ο βαλβερδε φταιει που στα εκτος χεζεται πανω του και δε σου ριχνει 3 γκολ, γιατι για 3 ησουνα, να ηρεμησεις.
εγω ειδα ενα γαυροπου μπηκε σε ενα καυτο γηπεδο κι εκανε κανα 10λπτ να εγκλιματιστει. απο εκει και μετα επαιξε μπαλα και σου εριξε το τεμαχιο. το οτι ηταν αυτογκολ δε μου λεει κατι, θεωρω σιγουρο οτι θα το μαζευες ετσι οπως σε ειδα χτες σαν ομαδα. και μπαινω στο β να κρατησω το ενα γκολ σαν μαλακας. καλα κανεις και φωναζεις δε φταις εσυ. εγω φταιω το ξαναλεω. το πεναλτυ ητανε.
σαν ομαδα οπως σε ειδα χτες παντως θες 4 παικτες ενδεκαδατους γιατι δε σωζεσαι με τιποτα. τετοια μπαλα δεν εχω ξαναπαιξει φετος οπως επαιξα στο α ημιχρονο. και ποιος? ο γαυρος που εκτος εδρας φετος δεν τσουλαει.νιλα σκετη εισαι. ουτε μια φαση δεν εκανες της προκοπης και θες να νικησεις την ομαδα που σου ριχνει 5 κλασεις στο κεφαλι?
εχθρος της αελ δεν ειμαι ουτε καμια καψα εχω το τι θα κανει. την ελω στην α εθνικη με μια σχεση τρυφερη μαζι της.
ελα στο καραισκακη τωρα να παρακαλας για διπλο να σωθεις ετσι οπως τα εκανες μπουρδελο
:xaxaxa:
υγ
ερνεστο εισαι μεγας μαλακας, ξυπνα δεν εισαι στην εσπανιολ βοδι. εδω μεσα εξω πας για τριμπαλο, θρυλος εισαι το εχεις παρει χαμπαρι?
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyTue Dec 21, 2010 8:35 am

vasilis wrote:
Οτι πεις Τολάκο. Κοκοκοκο. Απάντηση στην ερώτηση κανείς. Μα κανείς όμως. Μια απλή ερώτηση έκανα, κανείς δεν απάντησε. Αλλά τότε ξέρατε να μου τα πρήζετε.
Και δεν είμασταν καν στο 10 στα 15 κιόλας.
Γράψε και ποιήματα άμα θέλεις. Και κατεβατά ολόκληρα. Γράψε και βιβλίο. Στην ερώτηση δε θα απαντήσεις ποτέ όμως.

πφφφφφφφφφφφ
ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΡΕ Very Happy
ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΚΑΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥΣ Very Happy
ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ (ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ??) ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗΝ .... (ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ?)
ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ Μ@Λ@ΚΙΕΣ...............
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyTue Dec 21, 2010 11:13 am

Apostolis wrote:
vasilis wrote:
Οτι πεις Τολάκο. Κοκοκοκο. Απάντηση στην ερώτηση κανείς. Μα κανείς όμως. Μια απλή ερώτηση έκανα, κανείς δεν απάντησε. Αλλά τότε ξέρατε να μου τα πρήζετε.
Και δεν είμασταν καν στο 10 στα 15 κιόλας.
Γράψε και ποιήματα άμα θέλεις. Και κατεβατά ολόκληρα. Γράψε και βιβλίο. Στην ερώτηση δε θα απαντήσεις ποτέ όμως.

πφφφφφφφφφφφ
ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΣ ΡΕ Very Happy
ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΚΑΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥΣ Very Happy
ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ (ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ??) ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗΝ .... (ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ?)
ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ Μ@Λ@ΚΙΕΣ...............

Μα όλη αυτή η συζήτηση ήταν για να καταλήξω στο ότι βρήκα ποια ομάδα θα σώσω φέτος ρε Very Happy Very Happy Very Happy
Θα την αφήσω στο πρώτο ματς μέσα στον Ατρόμητο (βέβαια είναι στημένο διπλό εκεί αλλά θα το αφήσω να το παίξει ο καραδιμάκος που πήρε πολλά από το στημένο χ με τον Ολυμπιακό whistle ) και μετά αρχίζω σερί. Χαχαχαχαχα. Καλά σοβαρά τώρα, τι θα κάνουμε από δω κ πέρα δεν ξέρω, και τι θα μας αφήσουν επίσης να κάνουμε, αλλά στοιχηματικά με την ΑΕΛ θα γελάσουμε πάρα πολύ. Βλέπω αν διεκδικήσουμε σωτηρία να μας δίνουν στα εντός 1,50 και στα εκτός 2,20. Τσέλσι θα μας κάνουν οι μπούκηδες.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyWed Dec 22, 2010 8:19 am

vasilis wrote:
Τσέλσι θα μας κάνουν οι μπούκηδες.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΔΙΟΤΙ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΖΕΤΕ cyclops cyclops cyclops

Very Happy
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyThu Dec 23, 2010 10:48 am

Σχετικά μ'αυτό το θέμα που έχει δημιουργηθεί με τα πλαστά εισιτήρια σε πολλές ομάδες. Αν έχει δίκιο το ρεπορτάζ του ΜΕΓΚΑ δεν ξέρω. Πολλά έχουν δει τα μάτια μας από τους δημοσιογράφους. Μπορεί να έχουν και δίκιο μπορεί και άδικο
Εμένα τόσα χρόνια που παρακολουθώ ποδόσφαιρο, άλλη είναι η μεγάλη μου απορία. Πάντα ήμουν ψείρας σε διάφορα στατιστικά και ένα από αυτά ήταν τα εισιτήρια, εδώ και χρόνια.
Ένα παράδειγμα φετινό της ομάδας μου θα φέρω και πιστέψτε με ότι αν θέλετε σας γράφω και άλλα 50 παραδείγματα τα τελευταία 20 χρόνια. Μερικά ωραία είχα αναφέρει στον Μιχάλη μέσα στο τσατ. Παίζουμε τελευταίο ματς στο Αλκαζάρ με τον Πανιώνιο. Το γήπεδο είχε χωρητικότητα 13200 και πιστέψτε με ότι σε εκείνο το ματς μπορεί να είχε και 14000 κόσμο μέσα. Είχα να δω τον κόσμο τόσο στριμωγμένο μέσα από τότε που πήραμε πρωτάθλημα. Ως δια μαγείας όμως την άλλη μέρα διαβάζεις στις εφημερίδες ότι η ΑΕΛ "έκοψε" 6800 εισιτήρια. Θέλει δλδ να μας πει ο ποιητής τι ακριβώς? Ή ότι είμαστε τύφλα στο μεθύσι και τα βλέπουμε όλα διπλά ή ότι οι μισοί μέσα στο γήπεδο ήταν τζαμπατζήδες.
Καλά για τα κλασικά ματς με μκρές ομάδες που είμασταν οι κλασικοί 6 χιλιάδες στο γήπεδο η ταρίφα ήταν ίδια. 2800-3000 εισιτήρια
Αν αύτό δεν είναι φοροδιαφυγή τότε τι είναι?
Όλο αυτό γίνεται όλα τα χρόνια με την ανοχή φυσικά του κράτους.
Το 1997 που έπαιξε ΠΑΟΚ-Άρσεναλ ήμουν μέσα στο γήπεδο. Τότε χωρούσε η Τούμπα 32000 κόσμο. Πάει λοιπόν ο μέγας Μπατατούδης και παρουσιάζει 26000 εισιτήρια. Μαύρο φίδι που τον έφαγε. Πάει ο αξιωματούχος της ΟΥΕΦΑ και τους λέει "πλάκα μας κάνετε ρε Έλληνες"¨Εγώ ήμουν μέσα στο γήπεδο και είδα τον κόσμο να έχει γεμίσει όχι μόνο τις κερκίδες, αλλά να είναι γεμάτα και τα σκαλιά που δεν επιτρέπεται αλλά και όρθιοι. Πάρτε ένα προστιματάκι και επειδή καθόντουσαν στα σκαλιά που είναι παράνομο γιατί είναι σημεία διαφυγής αν γίνει κάτι, πάρτε και ένα γιατί δε σας πιστεύουμε ότι τα εισιτήρια ήταν μόνο τόσα.
Αυτά για να μην νομίζει κανείς ότι δε βλέπουμε τι γίνεται, όπως και σε πολλά άλλα σ'αυτή την ωραία χώρα που όλοι μαζί τα φάγαμε.
Έχεις μετά τον Πηλαδάκη να σου λέει ότι δε στηρίζει ο κόσμος και να σου λέει για τα επίσημα εισιτήρια που εμφανίζει αυτός. Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyFri Dec 24, 2010 4:17 pm

Hammer wrote:

υγ
ερνεστο εισαι μεγας μαλακας, ξυπνα δεν εισαι στην εσπανιολ βοδι. εδω μεσα εξω πας για τριμπαλο, θρυλος εισαι το εχεις παρει χαμπαρι?

Παπάρα άλλη φορά όταν μιλάς για το ταγάρι που έχετε στον πάγκο σας να γράφεις Βαλβέρδε... Αντε που μπήκα μετά από πόσες μέρες στο φόρουμ, το διαβάζω και προσπαθώ να καταλάβω γιατί με βρίζεις... Very Happy

Πλάκα έχει παντως να κάθεσαι και να διαβάζεις 3 σελίδες μονοκόματες από σχόλια...

Βασίλη, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων δεν νομίζω οτι διαφώνησε κανείς οτι σε γαμάνε φέτος διαιτητικά... Νομίζω οτι αρκετοί το λένε από την αρχή...

Για μας δεν έχω να πω πολλά... Απλά νοιώθω τόσο διακαιωμένος ρε πούστη μου, για τον Βγενόπουλο... Τέτοιοι τύποι που λένε λένε λένε και από πράξεις τίποτα, δεν τους μπορώ ρε γμτ... Βγήκε από την πρώτη στιγμή και πούλησε νταϊλίκι καισ ελπίδα και έκανε μπαμ από τότε οτι κάτι δεν πάει καλά... Την πούλεψε πάλι λοιπόν, one more time θα έλεγα καλύτερα και δημιουργεί προβλήματα στην ομάδα που δεν είχε ποτέ... Και έρχομαι εδώ να αναρωτηθώ... Σε αυτό το γαμημένο επαγγελματικό ποδόσφαιρο δεν υπάρχει κανένας μαλάκας Παναθηναϊκός, να βγει και να πάρει την ομάδα? Είπε να την κάνει ο Κόκκαλης, βγήκε ο Μαρινάκης... Στον ΠΑΟ? Εξαντλούνται όλοι στον Βγενόπουλο? Τες πα, εμένα προσωπικά απλά μου γυρίσανε τα άντερα και τους διαολόστειλα όλους τους... Και απλά επίσης δικαίωνουν και την άποψη μου περί τι αθλητισμού θέλω... Και σίγουρα δεν είναι αυτός που θα κρέμεται από τα αρχίδια κανενός... Γιατί αν πάει κανείς και παρακάτω θα φρίξει (για παράδειγμα πόλο, βόλεϊ και λοιπά αθλήματα).

Μιας και έκλεισε όμως ο πρώτος γύρος δεν βλέπω κανείς να βγάζει την καλύτερη 11αδα του πρώτου γύρου... Εγώ προσωπικά δυσκολεύομαι υπερβολικά να την βγάλω... Θα προσπαθήσω όμως...

4-4-2
Προπονητής : Σάκης Τσιώλης. Από τους λίγους σταθερούς στον πάγκο του. Διαφωνεί κανείς οτι είναι η καλύτερη παρουσία σε πάγκο αναλογικά με το μέγεθος της ομάδας και την πορεία της?

Τέρμα : Ο Πάρντο στέκεται καλά, ο Σηφάκης επίσης, καλός και ο Ντε Γκρα, εγώ όμως έχω ξεχωρίσει και διαλέξει δύο άλλους... Παλιούς γνώριμους... Από την μιά ο Ελεθερόπουλος, από την άλληο Κωνσταντόπουλος. Τιμής ένεκεν θα βάλω στην αρχική 11αδα τον Κωνσταντόπουλο.

Δεξί μπακ : Προβληματική θέση αυτή των μπακ τόσο δεξιά όσο και αριστερά... Ο Μανιάτης νομίζω είναι από τους λίγους που παλεύει στον Πανιώνιο και θα προτιμηθεί, μιας και δεν υπάρχει κάποιος άλλος που να ξεχωρίζει.

Αριστερό μπακ : Και αν δεξιά υπήρχε ο Μανιάτης να λύσει το πρόβλημα, αριστερά στα μάτια μου η κατάσταση είναι δραματική. Όταν δεν έχει άλλον λοιπόν αναγκάζεσαι και βάζεις οτι έχεις. Χολέμπας (βοήθα κύριε που το γράφω αυτό), για αριστερά.

Στόπερ : Έχουμε Μέλμπεργκ, έχουμε, Μπουμσόνγκ, έχουμε Αβραάμ, αλλά θα πάω παρακάτω στους δύο που κλέβουν την παράσταση. Τον έναν τον μάθαμε πέρυσι (Ντουγκλάο), τον άλλο τον γνωρίζουμε φέτος (Σανκαρέ). Και οι δύο κάνουν καλή χρονιά και δίκαια κερδίζουν μια θέση.

Αμυντικό χαφ : Ο Ζιλμπέρτο θα έρθει σε λίγο από την Βραζιλία που κάνει διακοπές, παίζει να είναι και στην ίδια πτήση με τον Ντουντου, ο Ντιοπ κάνει τσαλιμάκια πάνω από καπνογόνα, ο Γκαρσία ακόμα διώχνει προπονητές και σκέφτεται με ποιον θα τσακωθεί, βάζω να κρατάει τα μπόσικα ο Ντιέ και πάω παρακάτω.

Κεντρικό χαφ : Οκ, από τις ελάχιστες εύκολες θέσεις... Ιμπαγάσα χωρίς δεύτερη σκέψη. Με διαφορά από τον επόμενο

Δεξί χαφ : Ο Φετφατζίδης ξεκίνησε σούπερ, στην στροφή βγήκε αλλαγή και μπήκε ο Ρόμενταλ, αλλά ο καλύτερος είναι με διαφορά ο Βιερίνια...

Αριστερό χαφ : Ο Ριέρα ήρθε με προσδοκίες μεγάλες αλλά η μέχρι τώρα παρουσία του δεν δικαιλογεί τα πολλά λεφτά που δόθηκαν, αυτός που μου άρεσε εμένα ήταν ο Σολτάνι. Σε όσα ματς τον είδα απλά ήταν απολαυστικός.

Επιθετικός : Δεν χρειάζεται να είναι κάποιος μάγος για να διαλέξει τους δύο επιθετικούς... Από την μια ο Μιραλάς που ήρθε στην Ελλάδα χωρίς να περιμένουν οι Ολυμπιακοί και πολλά από αυτόν και έγινε σύνθημα με τα πολλά και ωραία γκολ του και από την άλλη ο συνήθης ύποπτος Σισέ που είναι μακράν ο κορυφαίος επιθετικός του πρωταθλήματος και πολύ μπροστά στον πίνακα των σκόρερ.

Αλλαγές : Ελευθερόπουλος, Μανωλάς (με το σπαθί του ο πιτσιρικάς, διεκδικεί και θέση βασικού), Χριστοδουλόπουλος (και αυτός πάλευε για μια θέση στην 11αδα αφού για καιρό τράβηξε μόνος του τον ΠΑΟ), Ριέρα, Σκόκο, Νέτο, Τζεμπούρ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 27, 2010 4:38 pm

Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 EmptyMon Dec 27, 2010 7:09 pm

Και ζήσανε αυτοί καλά και εμείς καλύτερα πες του Σαμπράκου. Από παπαρολογίες δημοσιογράφων σε τούτη τη χώρα (όχι φανταστική) να φάνε και οι κότες.
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 30 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 30 of 39Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: