BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+8
filologos
Apostolis
pontiak
lipton
suspect
Ernesto
Hammer
KAISARAS
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyMon Nov 22, 2010 9:11 pm

Μη λέτε χαζομάρες παίδες. Η ΑΕΛ μπορεί να μην είναι ομαδάρα, αλλά είναι πολύ καλύτερη ομάδα από τις μισές τουλάχιστον της πρώτης εθνικής. Και το λέω έχοντας δει αρκετά παιχνίδια. Δηλαδή ποιος θεωρείτε ότι παίζει καλύτερα; Ο Άρης που στα ελληνικά παιχνίδια είναι ένας διαρκής πονόματος; Ο Ηρακλής; Η ΑΕΚ;

Χαρακτηριστικά θυμάμαι ότι την Καβάλα η ΑΕλ την είχε πνίξει, κι όμως...

Το θέμα είναι πως αυτή τη στιγμή είναι πολύ χαμηλά, αλλά και πάλι εγώ δεν πιστεύω ότι θα κινδυνέψει. Το βαθμολογικό εύρος από την τρίτη μέχρι και την τελευταία θέση είναι μικρό κι έτσι ακόμη και μικρά ξεσπάσματα είναι ικανά να σε φέρουν από τη ζώνη, στα μπαράζ και αντίστρφα.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyMon Nov 22, 2010 9:15 pm

vasilis wrote:
Αν έχετε δει (Τόλης και Νίκος εννοώ) έστω 2 φορές την ΑΕΛ φέτος, τότε να συζητήσουμε. Αμφιβάλλω. Εγώ λέω από τώρα ότι ο ένας δεν την έχει δει καμιά φορά και ο άλλος την είδε μόνο στο ματς του Χαριλάου, που λογικά δεν του άρεσε.

Και όχι αμπαλάκια μου καλά. ΔΕΝ είπα ότι πηγαίναμε για πρωτάθλημα. Αλλά ο καθένας ότι θέλει καταλαβαίνει. Κοιτάξτε λίγο τη βαθμολογία όμως και ξεστραβωθείτε για να καταλάβετε ότι σ'αυτό το φετινό ελληνικό πρωτάθλημα που όλοι χάνουν από όλους πλην των 2 μεγάλων, που θα μπορούσε να είναι κάποιος (ο οποιοσδήποτε) με 3-4 διαφορετικά αποτελέσματα.

Ο Ολυμπιακός και ο ΠΑΟ Γίαννη μου κολλάει πάντα όταν αναφέρεσαι στη διαιτησία. Ο Ρομπέν των Δασών Μαρινάκης που είναι ρε να μας πει τώρα για τις διαιτησιές?

Και ναι Τόλη μου γιατί να βρίσκεις κάτι στραβό στο ότι ο Πηλαδάκης δε φωνάζει. Στο κάτω κάτω πόσες ομάδες μπορούν να σας διεκδικήσουν κάποιες χρονιές την 5η θέση? Μάλλον όχι η ΑΕΛ που δεν έχει καλούς παίκτες και ο Μετίν γέρασε (κανένα αυτόγραφο του πήρατε στο Χαριλάου ή ντραπήκατε?) αλλά η Κέρκυρα που τη νικήσατε πανάξια.

ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΣΑΝ ΟΠΑΔΟΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.
ΕΓΩ ΝΑΙ ΑΜΠΑΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΛΕΩ. ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? Η ΑΕΛ ΣΤΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ. ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΥΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ. ΑΠΛΑ ΚΑΛΗ. ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ . ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ.

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΕΑΝ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ 5η ΘΕΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ. ΔΙΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Η ΑΕΛ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ 5η ? ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ ? ΤΟΤΕ ΔΛΔ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ? ΤΗΝ ΑΦΗΣΑΜΕ? ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΣΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟΝ ΙΔΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ. ΟΠΟΤΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΩ ΑΣΤΟΧΗ ΤΗΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΟΥ.

ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ. ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΠΑΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ . ΕΑΝ ΒΡΕΘΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΧΩΣΟΥΝ ΟΣΑ ΕΧΩΣΕ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ(ΚΑΙ ΚΟΝΟΜΗΣΑΝΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ) ΚΑΙ ΣΦΑΓΙΑΖΟΝΤΑΙ , ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ ΣΦΑΓΙΑΣΤΗΚΑ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΠΑΤΖΕΤ 10 ΚΑΙ 5 ΕΚ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ. ΕΤΥΧΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ. ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ . ΜΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΘΕΣ ΜΕ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ ΘΕΣ ΜΕ ΓΗΠΕΔΑ ΘΕΣ ΜΕ ΚΡΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΘΕΣ ΓΙΑ ΧΡΕΗ , ΠΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ .ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ. Ο ΑΡΗΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ , ΑΛΛΑ..................
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyMon Nov 22, 2010 9:16 pm

pontiak wrote:
Μη λέτε χαζομάρες παίδες. Η ΑΕΛ μπορεί να μην είναι ομαδάρα, αλλά είναι πολύ καλύτερη ομάδα από τις μισές τουλάχιστον της πρώτης εθνικής. Και το λέω έχοντας δει αρκετά παιχνίδια. Δηλαδή ποιος θεωρείτε ότι παίζει καλύτερα; Ο Άρης που στα ελληνικά παιχνίδια είναι ένας διαρκής πονόματος; Ο Ηρακλής; Η ΑΕΚ;

Χαρακτηριστικά θυμάμαι ότι την Καβάλα η ΑΕλ την είχε πνίξει, κι όμως...

Το θέμα είναι πως αυτή τη στιγμή είναι πολύ χαμηλά, αλλά και πάλι εγώ δεν πιστεύω ότι θα κινδυνέψει. Το βαθμολογικό εύρος από την τρίτη μέχρι και την τελευταία θέση είναι μικρό κι έτσι ακόμη και μικρά ξεσπάσματα είναι ικανά να σε φέρουν από τη ζώνη, στα μπαράζ και αντίστρφα.

ΜΙΛΗΣΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ?
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΕΛ ΜΙΛΑΩ ΤΟΣΗ ΩΡΑ.....
ΜΟΝΟ...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyMon Nov 22, 2010 9:25 pm

Μα ρε Απόστολε, για να δεις αν η βαθμολογική θέση μιας ομάδας αντικατοπρίζει την αγωνιστική της εικόνα, την συγκρίνεις με ομάδες της ίδιας κατηγορίας. Ε, πιστεύω λοιπόν πως η εικόνα της Λάρισας στο γήπεδο θα έπρεπε να την έχει πιο ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα.

σσ ο Νίκος έκανε σύγκριση
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyMon Nov 22, 2010 9:58 pm

Βσίλης είπε:
Η ουσία είναι ότι για το φετινό ελληνικό πρωτάθλημα έχω μια πάρα πολύ καλή ομάδα, που για τόσους και τόσους λόγους βρίσκεται εκεί που βρίσκεται. Και έχω μαλάκα πρόεδρο.
-
-Δηλαδή θα τρελλαθούμε εντελώς What a Face όταν είχες πάρα πολύ καλή ομάδα που εγώ την έζησα και την θαύμασα πήρες πρωτάθλημα και όλοι πήγαιναν να δουν την ΑΕΛ όταν έπαιζε σε άλλες έδρες...
-Να βγάλω τη σύγκριση ,αλλά όλα έχουν ένα όριο μη λέμε ότι θέμε drunken drunken drunken .
Υ.Γ. Και επειδή όταν αδικείται μια ομάδα όλα γιγαντώνονται μέσα μας με τα αν και τα εάν,δε σημαίνει ότι είναι και ομαδάρα.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 12:47 am

Ώπα... Κοιτάχτε κάτι... Μ αυτό που λέει ο Αποστόλης διαφωνώ. Το αν επένδυσε 100 χιλιάρικα η κάθε ΑΕΛ και εγώ 100 εκ. δεν πάει να πει οτι πρέπει να την αδικώ αν δεν μπορώ να την κερδίσω...Αλλά να κάνουμε κουβέντα αν στο μεταξύ μας την αδίκησα το δέχομαι... Να βλέπω όμως να χώνεται η ομάδα μου σε ένα μονόλογο για τις αδικίες εις βάρος μιας άλλης ομάδας δεν βρίσκω τον λόγο... Για αυτό έγραψα εξ αρχής οτι σωστά το ξεκινάει σαν κείμενο κριτικής για τα θέματα της ΑΕΛ αλλά όταν χώνεις ΠΑΟ και ΟΣΦΠ μέσα κάπου χάνεις την μπάλα... Γιατί πολύ απλά δεν μια αδικία που σου έδωσε την αφορμή σε προηγούμενο ματς δεν μπορεί να υφίσταται σαν λόγος να κράξεις ΠΑΟ και Γαύρο έτσι γενικά...

Έτσι βγήκε και ο Ηρακλής χτες και έκραζε τον διαιτητή, αξιοποιώντας μάλλον το κλίμα που έχει σηκώσει ο Μαρινάκης, αλλά ο ίδιος ο προπονητής του τον εξέθεσε όταν είπε οτι ο Σολτάνι καλά θα κάνει να είναι πιο προσεχτικός...

Ο οποίος Ηρακλής δεν ξέρω τι παίζει η ΑΕΛ, αλλά όσες φορές τον έχω δει παίζει μια χαρά μπάλα... Οπότε δεν πιάνω και το σχόλιο του Χρήστου για το ποιος παίζει καλύτερη μπάλα από την ΑΕΛ... Σε συνδυασμό με όσα είπε ο Βασίλης για την εικόνα της ΑΕΛ...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 1:05 am

Ο Ηρακλής φίλε στο μεγαλύτερο μέρος του πρωταθλήματος είναι απλά ένας πονόματος και αυτό πέρα από τα δικά μου ματάκια το βλέπουν και οι φίλοι του, κάτι που ακούω και στα ραδιόφωνα εδώ στη ΄Θεσσαλονίκη. Το θέαμα που παρουσιάζει είναι κακό όμως παίρνει βαθμούς από δω κι από κει κυρίως στηριζόμενος στην ηρωική άμυνα του Κατσαμπή και του Χοσέμι, τα άβγαλτα που βγάζει ο ελευθερόπουλος και καμιά έμπνευση του Σολτάνι. Ξεκάθαρα οι καλύτεροι παίκτες φέτος για τον Ηρακλή είναι ο Έλε και ο Κατσαμπής.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 7:54 am

Ernesto wrote:
Το αν επένδυσε 100 χιλιάρικα η κάθε ΑΕΛ και εγώ 100 εκ. δεν πάει να πει οτι πρέπει να την αδικώ αν δεν μπορώ να την κερδίσω...

ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΩ ΤΗΝ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΜΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΩ ΤΙΤΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΝΙΚΕΣ ΔΗΛΑΔΗ) ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ scratch
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 8:20 am

pontiak wrote:
Μα ρε Απόστολε, για να δεις αν η βαθμολογική θέση μιας ομάδας αντικατοπρίζει την αγωνιστική της εικόνα, την συγκρίνεις με ομάδες της ίδιας κατηγορίας. Ε, πιστεύω λοιπόν πως η εικόνα της Λάρισας στο γήπεδο θα έπρεπε να την έχει πιο ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα.

Η μόνη σωστή κουβέντα. Το καλή ομάδα πάει να πει ότι τη συγκρίνεις με τις άλλες ελληνικές ομάδες που αγωνίζονται φέτος στην α εθνική. Αυτό κ μόνο. Τώρα να διαβάζω για τη δεκαετία του 80 και τι ομάδα είχαμε τότε είναι άκυρο.
Άντε να απαντήσω σε όλους γιατί πολλά γράψατε. Εγώ έγραψα ένα κατεβατό ολόκληρο και εσείς επειδή έτσι σας συμφέρει, κρατήσατε μόνο τα της διαιτησίας. Έγραψα και εγώ για τα λάθη που έγιναν ειδικά στην αρχή.
Τόλη δεν έιπα ότι ο Άρης έχει βάλει τα μέσα και αδικεί την ΑΕΛ. Ελέος ρε μλκ έλεος. Έγραψα ότι τον Άρη τον συμφέρει απλά. Αν νομίζεις ότι την 5η θέση μπορεί να στην διεκδικήσει ο Εργοτέλης, ο ηρακλής και ο Ατρόμητος, πάω πάσο.
Λες για πριν 2 χρόνια. Επειδή οι άλλοι αποκλείεται να το θυμούνται, θυμάσαι τι πραγματικά ομάδες για τα σκυλιά είχαμε και οι 2 τότε? Απλά δεν υπήρχε άλλος φίλε μου. Σε εκείνο το πρωτάθλημα, ή ο Αρης ή η ΑΕΛ θα έβγαινε 5η. Το ματς στο Αλκαζάρ το θυμάσαι? 2 ομάδες ενός πρωταθλήματος παίζανε για την 5η θέση της βαθμολογίας ντέρμπι και δεν μπορούσαν να κάνουν όχι φάση, αλλά να πλησιάσουν την νατίπαλη περιοχή. Εσείς έπρεπε να σφάζετε τον Θρασύβουλο στον Χαριλάου για να νικάτε και εμείς τελειώσαμε το πρωτάθλημα χωρίς να νικήσουμε κανέναν στο Αλκαζάρ από τους πρώτους 8 του πρωταθλήματος. Τόσο καλοί ήμασταν και οι 2
Τις ομάδες να τις συγκρίνετε με τις ομάδες που ανταγωνίζονται. Να σας δείξω το ματς της Κυριακής, που από μόνοι μας λέμε δεν παίξαμε καλά, να δείτε λίγο τι έκανε ο Πανιωνιος στο γήπεδο. Πρώτη φορά μπήκε στην περιοχή μας στο 80. Αλλά όχι. Η ΑΕΛ είναι χάλια ομάδα. Δε μας είπες όμως Τόλη μου τι θα γινόταν στον Άρη τώρα που συζητάμε αν είχε μετρήσει το γκολ της Κέρκυρας.
Και δεν έχω καταλάβει την όλη συζήτηση πραγματικά. Αν κάποιος διαφωνεί στο ότι 5 αδικίες σε 11 αγώνες είναι λίγες, τότε να πάρουμε τον Ρομπέν των Δασών Μαρινάκη να βοηθήσει και τον Εργοτέλη την Κυριακή. Αν το κακό στο ελληνικό πρωτάθλημα το κάνει η ΑΕΛ που είναι ομάδα για τα σκυλιά και πρέπει να την ίξουμε κατηγορία,ε τότε να πέσει ρε παιδιά να ησυχάσετε όλοι.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 8:58 am

vasilis wrote:
pontiak wrote:
Μα ρε Απόστολε, για να δεις αν η βαθμολογική θέση μιας ομάδας αντικατοπρίζει την αγωνιστική της εικόνα, την συγκρίνεις με ομάδες της ίδιας κατηγορίας. Ε, πιστεύω λοιπόν πως η εικόνα της Λάρισας στο γήπεδο θα έπρεπε να την έχει πιο ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα.

Η μόνη σωστή κουβέντα. Το καλή ομάδα πάει να πει ότι τη συγκρίνεις με τις άλλες ελληνικές ομάδες που αγωνίζονται φέτος στην α εθνική. Αυτό κ μόνο. Τώρα να διαβάζω για τη δεκαετία του 80 και τι ομάδα είχαμε τότε είναι άκυρο.
.

Είδες Τολάκο, κι ο Βασίλης στα λόγια μου έρχεται...Πάντα μιλάει σωστά ο Πόντιακ...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 9:29 am

Επιτέλους δεν είναι κακό να πούμε ότι ήταν υπερβολή το ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ShockedΓια τη σύγκριση αμέσως να σχολιάσετε ....
Δε θα θιχτεί το εγώ μας, στο κάτω κάτω μια παρέα είμαστε...
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΕΓΩ ΤΡΙΑΝΤΑΡΗΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΕΣΑΣ ΠΕΝΗΝΤΑΡΗΔΕΣ!!!!
ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ ΣΑΝ <FRIENDS> ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Η΄ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ;;;;;;

Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 9:37 am

pontiak wrote:
vasilis wrote:
pontiak wrote:
Μα ρε Απόστολε, για να δεις αν η βαθμολογική θέση μιας ομάδας αντικατοπρίζει την αγωνιστική της εικόνα, την συγκρίνεις με ομάδες της ίδιας κατηγορίας. Ε, πιστεύω λοιπόν πως η εικόνα της Λάρισας στο γήπεδο θα έπρεπε να την έχει πιο ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα.

Η μόνη σωστή κουβέντα. Το καλή ομάδα πάει να πει ότι τη συγκρίνεις με τις άλλες ελληνικές ομάδες που αγωνίζονται φέτος στην α εθνική. Αυτό κ μόνο. Τώρα να διαβάζω για τη δεκαετία του 80 και τι ομάδα είχαμε τότε είναι άκυρο.
.

Είδες Τολάκο, κι ο Βασίλης στα λόγια μου έρχεται...Πάντα μιλάει σωστά ο Πόντιακ...


ΕΕΕΕ, ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ !!!!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ Ο ΑΓΛΑΟΣ !! Cool
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 9:42 am

Ποιο εγώ ρε Νίκο? Να τα έλεγες αυτά σε κανέναν που κάθε χρόνο νομίζει ότι η ομάδα του είναι για πρωτάθλημα αλλά μια αόρατη δύναμη δεν την αφήνει να παει στο διάολο να συμφωνήσω. Μια φορά και εγώ πιστεύω στην ομάδα μου μετά από τόσα χρόνια και ακόμα την πιστεύω. Τι να κάνουμε τώρα? Όταν πέρσι έλεγα πως θα παλέψουμε για σωτηρία δεν είχα "εγώ"? Άλλος ήμουν? Ε ας μας άφηναν να χάναμε τα ματς από τη δικιά μας μαλακία και μόνο, να μην είχαμε να λέμε τίποτα. Και αυτό το πράγμα το ξέρουν πάρα πολύ καλά οι Παναθηναϊκού επί επταετίας. Αλλά στο τέλος τους είπανε λούζερς, όπως βγαίνει τώρα ο Τόλης και λέει είμαστε για τα σκυλιά. Αλλά ξεχνάτε εύκολα. Ξεχνάει πάρα πολύ εύκολα πως ο Άρης πριν 3 χρόνια είχε μια πάρα πολύ καλή ομάδα αλλά έτρωγε το γαμήσι του αιώνα και κατέληξε 20 βαθμούς πίσω από τον 1ο. σιγά τις ομαδάρες που είχαν οι άλλοι για να τον περάσουν τόσο. Συνηθίζει όμως ο καθένας στην Ελλάδα να θυμάται μόνο τα δικά του και για τους άλλους να μη λέει τίποτα.
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 10:00 am

Για να μη μακρυγορούμε αν πιστεύεις ότι έχεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλή ομάδα μεγιά σου με χαρά σου, αυτό μόνο εγώ σχολίασα εν τέλει!!!! Ότι σε αδικούν το βλέπει όλη η Ελλάδα δε τίθεται θέμα....
υ.γ. Παράδειγμα:Nai δεν εχω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ,αλλά έχω καλή ομάδα και σε σχέση με τους άλλους του ελληνικού πρωταθλήματος..είδες πόσο απλά είναι τα πράγματα...προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός;;;;
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 10:55 am

οφειλω να ομολογησω οτι ο τολης εχει βελτιωσει κατα πολυ τον γραπτο του λογο μεσα στο φορουμ.
εξελισσεται σε συνομιλητη-αιλουρο πλεον και εις ανωτερα
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 907572
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 23, 2010 2:17 pm

Ρε Τόλη τι λες τώρα... Δηλαδή και έχεις κάνει επενδύσεις εκατομμυρίων και περιμένεις δηλαδή, άλλοι να σε προστατέψουν? Ε όχι ρε φίλε αλλά αν έχω σκάσει ένα σκασμό λεφτά για τον Γκοβού και δεν παίζει, δεν μπορώ να περιμένω οτι θα με σώσει η διαιτησία για να μην μπω μέσα από τις μαλακίες μου... Αν είναι έτσι να βάζουμε κάτω τους ισολογισμούς στην αρχή της χρονιάς και να μοιράζουμε τους τίτλους ανα την υφήλιο...

Αυτά που γράφει ο Βασίλης είναι σωστά... Όσα μπορώ να κρίνω τουλάχιστον... Απλα την ένσταση μου την εξήγησα... Στα παράπονα της διαιτησίας να μου βάλει μέσα πιθανούς διεκδηκητές ίδιων στόχων θα το καταλάβαινα... Αλλά ΠΑΟ και ΟΣΦΠ δεν κολάει... Τες πα...

Απλά και κάτι ακόμα... Εγώ την άποψη μου την έχω πει πολλές φορές... Όταν μιλάμε μαζί λοιπόν καλό είναι να μιλάμε με βάση αυτά που πιστεύουμε εμείς και όχι οι εφημερίδες... Παράδειγμα φέρνω τώρα... Δηλαδή επειδή είναι κάφρικες οι εφημερίδες του ΠΑΟ πχ, δεν πάει να πει οτι είναι σαν να τα έχω πει εγώ... Και το αντίστοιχο για όλους...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyMon Nov 29, 2010 6:39 pm

Πάει και ο Παπακώστας... Έμεινε ομάδα που να μην έχει αλλάξει προπονητή από τις ομάδες της Σούπερ Λίγκα?Πραγματικά πρέπει να είναι παγκόσμιο φαινόμενο σε όλα τα χρονικά ο αριθμός των ομάδων που έχουν αλλάξει προπονητή... Τι κι αν είσαι ΠΑΟ και ΟΣΦΠ που προηγείσαι στην βαθμολογία τι κι αν είσαι τελευταίος ένα και το αυτό... Τες πα... Ο λόγος που είπα να ποστάρω κάτι είναι άλλος...

Την ΑΕΛ πάντα την θεωρούσα αυτό που λέμε μαγαζί γωνία... Τώρα με το νέο γήπεδο αυτό ενισχύεται... Ομάδα με πολύ κόσμο, καλούς παίχτες και τώρα και νέο γήπεδο νομίζω οτι έχει τα εχέγγυα να πάει μπροστά... Όταν είχε προσληφθεί ο Παπακώστας έλεγα οτι για μένα δεν έπρεπε να είχε γίνει αυτό... Για κάποιο λόγο ενώ σε όλα τα άλλα ο Πηλαδάκης δείχνει δείγματα καλά, στο ζήτημα του προπονητή για κάποιο λόγο δεν προσπαθεί να κάνει την υπέρβαση... Από τον Δώνη που την είχε την ομάδα και την ανέβασε στην πρώτη κατηγορία, στον Ουζουνίδη, που και αυτός νέος και μαθητευόμενος ήταν και μετά στον Παπακώστα που ήταν ο τελευταίος που δείγματα γραφής είχε έλαχιστα να επιδείξει... Δεν κρίνω σε καμιά περίπτωση την αξία τους... Ο Παπακώστας στην Καβάλα έκανε τρομερά πράγματα, όπως και φέτος ο Ουζουνίδης που μια ομάδα που ήταν να υποβιβαστεί την πάει μια χαρά... Αλλά όπως και να το κάνουμε η ΑΕΛ χρειάζεται έναν προπονητή να την πάει ένα επίπεδο πάνω και όχι να αποκτήσει εμπειρίες... Και μιας και ο Πηλαδάκης στήριξε όλους τους προπονητές που είχε αρκετά, νομίζω οτι θα έπρεπε να ψάξει για έναν ξένο, όπως ο Άρης πχ που βρήκε και έφερε τον Κούπερ... Να έχει να της δώσει κάποια πράγματα παραπάνω... Τα όνοματα που ακούγονται μέχρι τώρα, είναι τρία και ειδικά το ένα είναι αστείο... Λεμονής, Νιόπλιας και Δερμιτζάκης λένε οτι είναι οι υποψήφιοι με τον τελευταίο ειδικά πραγματικά να απορώ που υπάρχει και στην λίστα... Ακόμα και για τους άλλους δύο έχω βάσιμες αντιρήσεις... Τι να πω πάντως... Αν κάνει πάλι το λάθος ο Πηλαδάκης κάτι μου λέει οτι θα ξαναψάχνει σύντομα για προπονητή...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyMon Nov 29, 2010 6:51 pm

μονο ο τακαρος ειναι προπονηταρα.
ποιος νιοπλιας τωρα ρε...για το μανατζερ μονο ειναι ο νικολακης
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyMon Nov 29, 2010 7:45 pm

Hammer wrote:
μονο ο τακαρος ειναι προπονηταρα.
ποιος νιοπλιας τωρα ρε...για το μανατζερ μονο ειναι ο νικολακης
σιγα ρε καχεκτικό δείγμα ψαριού κάκοσμο και γεμάτο πίσσες απ'το λιμάνι!
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyTue Nov 30, 2010 11:16 am

Δεν μπαίνω καν στη συζήτηση ποιος είναι καλύτερος του άλλου. Απλά επειδή βαριέμαι να γράψω γιατί ευθύνεται ο Πηλαδάκης για το 90% της κατάντιας της ομάδας και δυστυχώς μυαλό δε βάζει, ακόμα φέτος θα πάω που το έχω το διαρκείας (και πάλι όρκο δεν παίρνω ότι θα πάω σε όλα) και μετά δε με ξαναβλέπουν
Ωραία τα νέα γήπεδα και οι φιέστες αλλά η κοροιδία και η ασχετοσύνη πάει σύννεφο
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyWed Dec 01, 2010 11:38 am

Πηλαδάκη τον Δερμιτζάκη τον διώξαμε από το ξενοδοχείο κλωτσηδόν. Πρόσεχε γιατί στον επόμενο μπορεί να μπουκάρουν τα καλόπαιδια με τα τρακτέρ μέσα και να μην την γλιτώσεις ούτε εσύ.
Αιντε γιατί μονο για τα μπουζούκια είσαι. Κεφτέ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyWed Dec 01, 2010 12:10 pm

ρε συ τι θελεις να σου κανει ο πηλαδακης?
σου εκανε γηπεδο και σε εχει α εθνικη με αρκετα καλους παικτες.
το κουσουρι του φαινεται να ειναι ο προπονητης.
αλλα κανεις δεν ειναι τελειος, μη τρελενεσαι.
παρε τακη και θα με θυμηθεις.
τακη ψυχαρα για παντα αελαρα θα αλαλιαζεις.
και δε μασαει ουτε απο τρακτερ ουτε απο τιποτα. εχει φαει κορνε απειρο
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyWed Dec 01, 2010 1:37 pm

Δε θέλω ρε Μάριε να φωνάζει ΑΕΛαρα. Δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Ο Άγγελος είναι πιο ΠΑΟΚ από τον Δερμιτζάκη. Αλλά μετά βαιων και κλάδων θα τον υποδεχόμασταν. γιατι είναι ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. Αυτό θέλουμε. Προπονητή. ΌΧΙ μαθητευόμενο μάγο.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyWed Dec 01, 2010 1:42 pm

ε, ωραια, παρε τον τακη το ιδιο λεμε Cool
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 EmptyWed Dec 01, 2010 5:19 pm

vasilis wrote:
Δε θέλω ρε Μάριε να φωνάζει ΑΕΛαρα. Δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Ο Άγγελος είναι πιο ΠΑΟΚ από τον Δερμιτζάκη. Αλλά μετά βαιων και κλάδων θα τον υποδεχόμασταν. γιατι είναι ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. Αυτό θέλουμε. Προπονητή. ΌΧΙ μαθητευόμενο μάγο.

Βασίλη, άκουσα σήμερα στο ράδιο από έναν δημοσιογράφο από τα μέρη σας, ότι ο λόγος που έφαγε κράξιμο ο Δερμιτζάκης δεν έχει να κάνει με τις προπονητικές του ικανότητες, αλλά επειδή έχει δηλώσει ότι είναι παοκ. Μαλακία είπε;
Μάλιστα είπε πως δε θεωρεί απίθανο Δευτέρα πρωί να ανακοινωθεί ο Δερμιτζάκης, αν ο ίδιος δεν έχει μετανιώσει.

Δηλαδή πρόκειται για οπαδισμό ή είναι καθαρά θέμα ικανοτήτων;
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 28 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 28 of 39Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: