BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+10
seirios
Ernesto
pontiak
kimparis19
filologos
Galizianos
Hammer
Apostolis
prasinos
KAISARAS
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyTue Feb 02, 2010 8:10 pm

Το διδυμάκι Βιτόλο - Γκαρσία πρέπει να έκανε παπάδες πάλι σήμερα... Χαχαχαχαχαχαχα...

Χωρίς να αλλάζω βέβαια την άποψη μου οτι κάνουν πολύ καλό πρωτάθλημα, πρέπει να πέρασαν πολλές τρικυμίες σήμερα...
Αυτό δεν τους κάνει κακούς παίχτες... Αυτό σαν απάντηση στο οτι ο Ζιλμπέρτο, που κάνει σούπερ πρωτάθλημα, δικαιούται να κάνει και ένα κακό παιχνίδι, πόσο μάλλον όταν όλη την εβδομάδα ήταν και αμφίβολος λόγω τραυματισμού...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyTue Feb 02, 2010 9:41 pm

Λοιπόν έχω κουτσομπολιό:
Ο λίπτον εθεάθη να τριγυρνάει σε φαρμακεία να ψάχνει χωνευτικά. Δυστυχώς από το απόγευμα στα φαρμακεία της Θεσσαλονίκης παρατηρήθηκε σοβαρή έλλειψη λόγω υπερβολικής ζήτησης.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyTue Feb 02, 2010 11:16 pm

suspect wrote:
Λοιπόν έχω κουτσομπολιό:
Ο λίπτον εθεάθη να τριγυρνάει σε φαρμακεία να ψάχνει χωνευτικά. Δυστυχώς από το απόγευμα στα φαρμακεία της Θεσσαλονίκης παρατηρήθηκε σοβαρή έλλειψη λόγω υπερβολικής ζήτησης.


zantac και malox EXOYME ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΛΟΟΟΟΟ
ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...
ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ , ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΙ ΛΙΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΒΡΥΣΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΙΞΑΤΕ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ
elephant elephant elephant
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyTue Feb 02, 2010 11:50 pm

λίπτον έχει 4-ήμερο πένθος... σάββατο θα τον ξαναδούμε...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 1:22 am

Ernesto wrote:

Ο Σάλπι που μου λες, 3 χρόνια τώρα ξέρω οτι ήταν πρώτος σκόρερ με 14 γκολ την χρονιά... Και έπαιζε και κορυφή, αλλά και σαν εξτρέμ όπως τώρα καλή ώρα... Μου λες για τον Σκόκο και τα γκολ σε κρίσιμα ματς και σου απαντάω στην τελική οτι ο Σάλπι φέτος, στην χειρότερη από άποψη παραγωγικότητας χρονιά του στην ομάδα, έχει 2 γκολ και τα δύο μέ σένα αντίπαλο... Σε ντέρμπι δηλαδή... Ξέρω οτι προχτές όπως και πολλές άλλες φορές σου βάζει γκολ άπιαστο με κεφαλιά παρα του οτι αν τον βάλεις πίσω από ενα milko δεν θα φαίνεται...
Και το πιο βασικό είναι οτι ξέρω οτι έτσι θα παίξει σε όλα τα ματς... Και ας μην μπορέσει να πιάσει αυτή την απόδοση... Σημειωτέον οτι παρά του οτι δεν είναι τεχνίτης, αναγκάζει τον Μπάγεβιτς να ρίξει τον Λαγό για να ντουμπλάρει τον Καράμπελα, οπότε σπαταλάς άλλον ένα παίχτη πάνω του...

Για τον Λέτο που μου λες και εγώ έχω πει οτι περιμένω να δω πολλά ακόμα... Αλλά ακομα και ο Λέτο που είναι πρωτη του χρονια στην ομάδα μου, έχει βάλει κάποια γκολ, έχει βγάλει ποσες ασσιστ κλπ... Όχι δεν φτάνουν για να δικαιολογήσουν τα 3 χαρτιά... Αν και αν δεις σε πολλά ματς και μόνο που υπαρχει εχει και άλλη προσφορά... Δηλαδή, στο μεταξύ μας ματσάκι, ο Μπάγεβιτς σπαταλαει εναν παίχτη του (Μπλάνκο) μόνο και μόνο για να ντουμπλάρει τον Αραούχο...

Ο Σκόκο για μένα είναι καλός παιχτης που απλά αν θελει να παίξει μπάλα και σε μεγαλύτερη ομάδα, αλλά και να ονομαστεί μεγάλος, πρέπει να έχει διάρκεια... Εδώ ρε φίλε ο Γκαλέτι που είναι παιχταράς και πέρισι τον πήγε μόνος του τον Γαύρο, πάσχει απο διάρκεια...

ΡΕ ΦΙΛΕ, ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ. ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΝΑ ΘΕΟΠΟΙΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΑΠΛΑ Κ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΡΑΝΕ ΤΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙ.
ΟΚ, ΚΑΝΤΟ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ Κ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΑΣ ΚΙΟΛΑΣ.
ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ Ο ΣΑΛΠΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΑΘΕΜΑ ?
ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ ΠΑΙΧΤΑΚΟΣ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΨΥΧΗ, ΤΑΧΥΤΑΤΟΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΟΣ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ? 8 ΣΤΑ 10 ΣΟΥΤ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ, ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΧΙ.
ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΚΡΑΜΑ ΦΑΝ ΜΠΑΣΤΕΝ Κ ΓΟΥΕΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΛΑ.
ΛΕΣ ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛΑΡΑ, ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΠΑΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ Κ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΕ ΛΟΥΜΠΕΣ.
ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟ ΑΠΙΑΣΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΟΣ Κ ΑΠΟ milko, ΟΠΩΣ ΤΟΝΙΖΕΙΣ ΜΑΛΙΣΤΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΔΗΞΕ ΣΤΟ ΘΕΟ. ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ Κ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.
ΤΟ ΒΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ, ΞΕΜΑΡΚΑΡΙΣΤΗΚΕ ΩΡΑΙΑ (ΠΕΤΟΥΣΕ Κ ΛΙΓΟ ΧΑΡΤΑΕΤΟ Ο ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ) Κ ΒΓΗΚΕ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.
ΩΡΑΙΟ ΓΚΟΛΑΚΙ, ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟΣ Η΄ΚΟΝΤΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΚΑΜΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ.
ΧΑΜΗΛΑ ΤΗ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΙΑ.
ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΠΟΣΑ ΓΚΟΛ ΒΑΖΕΙ Ο ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΕΙΤΕ ΕΞΤΡΕΜ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΦ ?
ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΡΕ ΜΛΚ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ. Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ. Η ΚΥΡΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΦ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ, ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ 3ΠΛΗ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΑΝ ΠΙΤΣΙΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ, ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΤΣ. ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΣΑΛΠΙ ΜΕ ΤΑ ΓΚΟΛ ΚΑΝΕΝΟΣ ΣΤΟΠΕΡ.
ΤΟ ΣΑΛΠΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ 6 ΧΑΡΤΙΑ, ΤΟ ΣΚΟΚΟ ΤΟΝ ΠΗΡΑ 1,5. 4 ΦΟΡΕΣ ΚΑΤΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΛΠΙ. ΠΟΙΟΣ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΜΑΓΚΑΣ Κ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ, ΤΟ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.
ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ Ο ΣΙΣΕ ΣΕ 6 ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΤΣ ΗΤΑΝ ΑΦΑΝΤΟΣ, ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΣ ΣΤΟ ΣΑΛΠΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ. Ο ΣΙΣΕ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΓΚΟΛ ΣΤΑ 6 ΝΤΕΡΜΠΙ, ΟΧΙ Ο ΣΑΛΠΙ, ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ ? ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ 2,5 ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ 10 ΠΗΡΕ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ. ΑΝ ΕΔΩΣΕΣ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ.

Κ ΠΑΜΕ Κ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΩΔΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.
ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΟΡΡΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ. ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΑΣ.
ΠΑΛΙ ΜΙΛΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ Κ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΕ ΛΟΥΜΠΑ.
ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΔΕΝ ΑΜΥΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΛΑΓΙΑ ΜΟΝΟ Ο ΜΠΑΚ ΧΑΦ. ΑΜΥΝΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΧΑΦ.
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΑΡΑΟΥΧΟ Η΄ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΜΟΝΟΥΣ, ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΛΕΤΟ ΣΥΝΕΠΙΚΟΥΡΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟ Η΄ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΜΕ ΣΑΛΠΙ, ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΒΥΝΤΡΑ, ΑΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 2 ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΚ ΧΑΦ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.
ΟΧΙ Ο ΑΡΑΟΥΧΟ Η΄ Ο ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ, ΑΛΛΑ Ο ΑΣΛΕΪ ΚΟΟΥΛ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η΄ Ο ΡΑΜΟΣ.
ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΣΑΛΠΙ Η΄ Ο ΛΕΤΟ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΛΑΓΟ Η΄ ΜΠΛΑΝΚΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΑΡΚΑΡΟΥΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΙΠΕΣ.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ. ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.
ΕΓΩ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΕΞΤΡΕΜ ΣΤΟΝ ΠΑΟ, ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΑΙΧΤΗ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΡΚΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.
ΕΛΕΟΣ, ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ. ΤΙ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΙΣΜΑΤΑ Κ ΜΛΚΙΕΣ ΜΟΥ ΠΕΤΑΣ ?
ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΛΑΓΟΣ ΜΠΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗΚΕ Ο ΜΑΝΤΟΥΚΑ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΟΥΤΩΣ Η΄ ΑΛΛΩΣ ΣΕ ΚΑΚΗ ΜΕΡΑ Κ ΚΑΘΑΡΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ ΕΙΧΑ ΤΟ ΛΑΓΟ.
ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΣΟΥ. ΜΗΝ ΠΑΙΝΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΕ ΣΚΟΚΟ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΝ ΕΙΧΕ Κ ΔΙΑΡΚΕΙΑ, ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΜΙΛΑΝ Η΄ ΣΤΗ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ.
ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΧΩΜΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ, ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛΑΚΙ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.
ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΑΡΚΕΤΑ. Κ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΚΑΙΕΙ Η ΜΠΑΛΑ.
ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΡΙΣΜΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΑΙΧΤΗ.
Κ Ο ΓΚΑΛΕΤΙ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΧΤΗ, ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 1:33 am

ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
ΕΙΧΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΚΟΛ ΣΕ 9 ΑΓΩΝΕΣ Κ ΕΦΑΓΕ 4 ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ.
ΜΠΑΛΑ ΕΙΝΑΙ, Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΟΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ.
ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ, ΤΟ 4-0 ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥΤΑΤΟ, ΕΩΣ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΟ.
ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΟ ΤΟ ΧΕΙ Ο ΠΑΟΚ Κ ΗΤΑΝ Ο ΚΑΚΙΣΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ. ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ.
ΑΛΛΑ 4 ΕΦΑΓΕ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ. ΔΕΝ ΕΧΑΣΕ ΜΕ 1-0 Η' 2-0.
ΝΤΟΡΤΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΝΤΟΡΤΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΦΑΣ Κ ΑΠΟ ΤΗ ΡΕΑΛ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ.

ΕΧΩ ΜΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.
ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΕ ΑΥΤΟΓΚΟΛ.
ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΝΑΟΥΤΣΕΡ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ.
ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΩ ΑΚΟΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΤΣ.
ΑΛΛΑ Ο ΣΝΑΟΥΤΣΕΡ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ. Κ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΒΑΛΕ ΑΥΤΟΓΚΟΛ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ.

Ο ΠΟΥΣΤΗΣ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΜΑΤΣ.
ΕΞΩ Η ΠΑΡΑΓΚΑ, ΕΞΩ Η ΑΕΚ, ΕΞΩ Κ Ο ΠΑΟΚ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΕ ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ.
ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΜΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ, ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΚΑΝΩ.
ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ, ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΝ ΑΡΗ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 2:06 am

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 18343132151656697415026

EINAI ΠΟΛΛΟΙ ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ ΑΠΟΨΕ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΛΙΠΤΟΝ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 2:21 am

Παιδια νομιζω εχετε ανοιξει δυο τρια θεματα ταυτοχρονα και ψιλομπερδευεται το θεμα. Ειναι αλλο να εξεταζεις αν ειναι καλος ο σκοκο, αλλο να ον συγκρινεις αυτου καθ'αυτου σαν ποδοσφαιριστη με τον σαλπιγγιδη, αλλο να εξεταζεις αν αναλογικα με το τι εχουν προσφερει αξιζουν τα λεφτα τους.

Εμενα ο σκοκο δεν ειναι παικτης του γουστου μου. κι αυτο γιατι εχει παρα πολλα σκαμπανευασματα στην αποδοση του και πολυ μεγαλα.Δηλαδη με αριστα το δεκα σε δυο παιχνιδια μπορει να ειναι στο 2 και στο τριτο να πιασει 9.Αυτο εμενα δε μ'αρεσει και νομιζω δεν αρεσει και στους προπονητες.ΟΜΩΣ ειναι προφανες οτι το παιδι ξερει μπαλα, μη λεμε και μαλακιες, ξερει μπαλα και μαλιστα πολυ.Απλα θεωρω πως για τα δεδομενα της ΑΕΚ, στην ομαδα το 1993 ουτε νερα δε θα κουβαλουσε.Με βαση τα δεδομενα της ομαδας μου ειναι μια χαρα.

Απο κει και περα θα συμφωνησω με τον Αλεξ στο οτι αν δειτε συγκριτικα πχ τον σκοκο με τον λετο, ο δευτερος ειναι και υπερεκτιμημενος και πολυυ πιο ακριβος.Γιατι για μενα ο λετο ειναι το ιδιο στυλ με τον σκοκο, οχι στον τροπο παιχνιδιου, στο οτι ενα παιζουν δυο δεν παιζουν.Δε βρισκω αυτη τη στιγμη καποιο λογο που να αιτιολογει τη διαφορα τιμης μεταξυ των δυο παικτων.

Με τον Σαλπιγγιδη δεν μπορω να τον συγκρινω γιατι ο Σαλπιγγιδης ειναι αδυναμια μου, οχι γιατι ειναι καμια παικτουρα τρελλη, αλλα γιατι ειναι κλασικος ΠΟΝΤΙΟΣ ποδοσφαιριστης. η σχεση του με την τεχνικη ειναι παρομοια αυτης του μαριου με την ομορφια lol! lol! lol! αλλα εχει πεισμα μεχρι εκει που δεν παει ,μαχητικοτητα, και αυτο το χαρακτηριστικο κριαρισιο τρεξιμο. Ποιος σκοκο δηλαδη;;;;;;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 3:44 am

Ο Χρήστος μέχρι ένα σημείο έπιασε το νόημα αυτών που έλεγα εγώ... Ίσως να φταίει που και εγώ έχω κατά το 1/4 πόντιο αίμα... lol!

Μου λες ρε Άλεξ οτι πήρα τον Σάλπι 6 χαρτιά και εσύ τον Σκόκο 1,5... Η διαφορά είναι οτι δεν σχολίασα ποτέ τον Σκόκο του 1,5 αλλά τον Σκόκο των 5 χαρτιών... Καλό είναι να προσέχεις τι γράφω... Αν ψάχνεις κωλτούμπες ο Μάριος θα γράψει πάλι και θα σου δώσει την αφορμή lol! ( σόρυ ρε Μάριε αλλά είσαι το σημείο αναφοράς)... Φυσικά και δεν συγκρίνω τον χαφ με τον επιθετικό με βάση τα γκολ που βάζουν, αυτό θα έλειπε, αλλά ο καθένας στον ρόλο του... Μου λες πχ οτι ο Σάλπι σουτάρει με το καλάμι... Ρε δεν πάει να σουτάρει και με την φαβορίτα του? Εγώ θέλω να βλέπω την μπάλα να μπαίνει στο πλεχτό... Και ξέρω οτι ο παίχτης που δεν θυμάμαι για να σου πω την αλήθεια πόσο τον πήρα από τον ΠΑΟΚ τα τελευταία χρόνια το κάνει κια με το παραπάνω... Ούτε Φαν Μπάστεν είναι, ούτε Γουεά που μπορεί να έχεις προτίμηση εσύ, ούτε άμα θες Ινζάγκι δεν είναι (επιθετικός που μπορεί να μην γουστάρω, αλλά σκοράρει συνεχώς ο καριόλης), αλλά δεν τον πήρα για Φαν Μπάστεν κλπ...

Μου λες οτι τα χαφ μαρκάρουν και δεν σου είπα τπτ καινούριο για τον Μπλάνκο κλπ... Γιατί ρε φίλε τότε έβαλε τον Μπλάνκο χαφ και όχι κάποιον άλλο? Μήπως γιατί ήταν ο μόνος που ότι του λέει ο προπονητής κάνει? Όσο ντεφορμέ και να είναι ο Μπλάνκο και ο κάθε Μπλάνκο, ή τον βάζεις στην θέση του ή άστον στον πάγκο... Όταν το βάζεις με συγκερκιμένη όμως οδηγία (δεν το λέω εγώ ο Μπάγεβιτς το είπε), μην μου λες οτι δεν χαράμισε έναν παίχτη μόνο και μόνο για ειδικό σκοπό... Όπως πχ έκανε ο Τεν Κάτε πέρυσι με τον Σιμάο και με τις συγκεκριμένες οδηγίες να μαρκάρει κάποιον παίχτη (πχ Ντίεγκο στο Τσου Λου) και ας μην συμμετέχει καθόλου στο παιχνίδι...

Για να τελειώνω σιγά σιγά γιατί είναι και αργά...

Ούτε μεγαλοποιώ όποιον παίχτη φοράει την πράσινη φανέλα, ούτε όμως και το αντίθετο... Πχ, βγαίνεις από την πρώτη στιγμή και λες τον Καντέ opel kantet και τέτοια... Δεν σε είδα να γράφεις κάτι άλλο τώρα που στα τελευταία ματς δεν είναι κακός... Και πρόσεχε... Δεν τον λέω παιχταρά... Μην μου γράψεις καμιά τέτοια λαλακία... Μέτριος είναι μέχρι τώρα... Απλά λέω επειδή τον φάγατε πριν ακόμα τον δείτε... Και προχτές παρεπιμπτόντως ήταν σταθερότατος...

Αν μου έλεγες να κοστολογήσω τον Σκόκο θα έλεγα οτι κοστίζει περίπου 2 - 2,5 μύρια... Με το δικό μου σκεπτικό που δεν είμαι ούτε παράγοντας ούτε θα πάω να τον αγοράσω... Μακάρι για σένα να τον πουλήσεις παραπάνω όσο θες, αρκεί να μην κάνει την μαλακία η δικιά μου ομάδα...

Κλείνω για τον Σισέ με ένα κομμάτι από ένα άρθρο που με καλύπτει...

Διαβάζω επίσης για την αφλογιστία του Σισέ κόντρα σε ΑΕΚ, Ολυμπιακό, ΠΑΟΚ, Αρη. Κι ότι σκοράρει μόνο στα πιο εύκολα παιχνίδια. Κανείς βέβαια δεν αναφέρει ότι τα εύκολα παιχνίδια σημαίνουν ακόμα πιο κλειστές άμυνες και προσηλωμένες πάνω του. Κι ότι απ' αυτά τα εύκολα, που δεν κέρδιζε τα προηγούμενα χρόνια ο Παναθηναϊκός, έχανε τελικά και το πρωτάθλημα. Κανείς επίσης δεν αναφέρει ότι ο Σισέ ουσιαστικά πήρε μόνο μία σωστή μπαλιά με την ΑΕΚ κι έκανε το σουτ το οποίο έβγαλε ο Αραμπατζής. Κανείς δεν αναφέρει ότι η παρουσία του Σισέ ουσιαστικά έδωσε χώρους στον Σαλπιγγίδη, διότι όλη η άμυνα της ΑΕΚ ήταν πάνω στον Γάλλο. Εγραψε κάποιος ότι, ελλείψει Νίνη, τελικά ο Σισέ έχει προφανές πρόβλημα σωστής τροφοδότησης; Αλλά τι λέω; Εδώ επισημαίνουμε ότι δεν έχει σκοράρει για δύο ολόκληρα παιχνίδια. Βρε, το παλτό!

Καλό ξημέρωμα...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 8:45 am

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΖΜΠΑΟΥΓΚΤΣΙΔΩΝ???????????
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 12:14 pm

Απλά προσκυνώ την υπογραφη Τολη... Respect στον τεραστιο Ζοζε...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 12:56 pm

Γιαννη αντικειμενικα δεν μπορεις να βαλεις τον σαλπι διπλα στον σκοκο απο θεμα τεχνικης.ο σκοκο ξερει ποδοσφαιρο και ο σκοκο ξερει μπαλα. Σε καμια περιπτωση δεν αξιζει παραπανω απο τον σκοκο νομιζω εγω.

Για τον Καντε που λες δε θα σχολιασω τον συγκεκριμενο, θα σχολιασω την ομαδα σου γενικα. ειναι σαφες οτι λεφτα εχετε πολλα. δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα για ποιο λογο δε ριχνουν λεφτα να παρουν εναν παικτη, να κλειδωσουν το πρωταθλημα και να κανουν και κατι καλο στην ευρωπη.Τον καντε δεν τον εχεις δει υπο πιεση για να πεις οτι ειναι καλος.οταν στο ελληνικο πρωταθλημα λες οτι ενας αμυντικος ειναι καλουτσικος ειναι γαμησε τα η κατασταση.κι ο λαζαριδης της τριπολης καλος αμυντικος ειναι με καβαλα κλπ.εδω λεμε να ειναι καλος πρωτον γι ατα δεδομενα της ομαδας και δευτερον να αξιζει τα λεφτα που εχεις πληρωσει.εκτιμηση μου ειναι πως τοσο εσεις οσο και ο γαυρος εχετε παρει παικτες υπερεκτιμημενους και εχσετε πεταξει πολλα λεφτα ευκολα.βλεπεις την αεκ-τον παοκ-τον αρη να σε ανταγωνιζονται εχοντας παρει παικτες με 200 και 300 χιλιαρικα.για μενα εκει ειναι η μαγκια. εσυ διαθετεις λεφτα και ακριβοπληρωνεις τον καντε και τον καθε καντε.να μην αναφερω τις περιπτωσεις του μακη και του μελισση.οπως να μην αβναφερω τα πανηγυρια του μαριου (και του καθε γαυρου) οταν πηραν αυτο το νουμερο τον ραουλ μπραβο.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 1:52 pm

ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ.
ΟΤΑΝ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ 9 ΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 6 ΓΙΑ ΣΑΛΠΙ, 3 ΓΙΑ ΛΕΤΟ, Η ΠΑΡΑΓΚΑ 7,5 ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΜΟΝΙΚΑ, ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ 5 ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.
ΤΕΛΟΣ, ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ.

ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ ΧΘΕΣ, ΠΕΡΙ ΝΤΟΥΜΠΛΑΡΙΣΜΑΤΩΝ, ΤΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΠΑΛΙ.
ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ 2η ΦΟΡΑ. ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΧΘΕΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ, ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΣΗΜΕΡΑ.
ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΜΠΛΑΝΚΟ Κ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ, ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ.
ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ. ΤΟΝ ΚΡΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΧΑΡΑΜΙΣΕ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΡΑΜΙΣΕ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΤΟ ΛΕΤΟ. ΤΟΝ ΧΑΡΑΜΙΣΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ ΜΕ ΤΟ 4-3-3. ΤΟ ΓΙΑΤΙ, ΞΑΝΑΔΕΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ.
ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΚΡΑΞΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ 4-4-2, ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΤΟ ΥΛΙΚΟ ΤΗΣ ΑΕΚ.
Κ Ο ΦΕΡΕΡ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΕΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΛΑΝ ΤΟΝ ΚΑΠΕΤΑΝΟ ΔΕΞΙ ΧΑΦ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΠΩ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΦΕΡΕΡ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ?
ΔΗΛ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΝΤΟΥΣΑΝ 4-4-2, 2 ΠΑΙΧΤΕΣ ΔΕ ΘΑ ΜΑΡΚΑΡΑΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΛΕΥΡΑ ΑΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΑΝ 2 ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ?
ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΧΘΕΣ, ΠΑΛΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ.
ΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ,ΟΚ.
ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΜΑΟ Κ ΤΟΝ ΝΤΙΕΓΚΟ ΤΟ ΧΕΙΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΦΟΡΕΣ. ΠΑΛΙ ΠΕΤΑΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΥΤΟ, ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΜΠΛΑΝΚΟ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ? ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΩ. ΕΣΥ ΒΓΕΣ Κ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΑΡΑ. ΕΝΑ ΜΕΤΡΙΟ ΠΑΙΧΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ. ΤΕΤΟΙΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΜΠΟΛΙΚΑ Κ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ. ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΚΑΛΑ 5 ΣΚΑΟΥΤΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ OPEL KADDET. ΕΚΑΝΕ ΛΕΣ ΕΝΑ ΜΕΤΡΙΟ ΜΑΤΣ ΑΛΛΑ 5 ΚΑΚΑ ΛΕΩ ΕΓΩ. ΔΗΛ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙ ? ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΑ ? ΒΓΑΛΕ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΤΣΙΠΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ. ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΨΑΧΝΟΣΟΥΝ ΓΙΑ ΣΤΟΠΕΡ ? Κ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΚΕΨΕΙΣ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΤΣΟΥ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ? ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΒΑΘΥΤΕΡΑ Κ ΟΧΙ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΑ Κ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.
ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΡΑΔΙΑΖΑΤΕ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΥΡΚΑ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ?
ΕΔΩ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΪΣΤΟΡΟΒΙΤΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ. ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ 2 ΤΣΑΛΙΦΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ, ΤΟ ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΗΣ ΓΚΑΦΑΣ.
ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΡΑΜΑ ΜΠΑΡΕΖΙ - ΚΟΣΤΑΚΟΥΡΤΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΚΑΠΟΥ (ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ Κ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕ, ΕΤΣΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΟΥ), ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ Η΄ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ Η΄ ΤΗΝ ΑΕΚ, ΓΙΑΤΙ Κ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΚΛΕΙΣΤΑ. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΥΣΤΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΑΠΟ ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΟΝΔΥΛΟΦΟΡΟΥΣ Κ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΧΕΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΕΛΑΦΡΑ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ.
ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΡΥΔΙΑ ΤΟΥ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, Κ ΟΧΙ ΣΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ.
ΤΟ ΜΑΘΑ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΑ 32 ΜΟΥ.
ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΟ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΣΚΟΡΑΡΕ ΣΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΤΣ. ΠΟΛΛΟΙ ΟΜΩΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΣΕ 6 ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΤΣ. Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΜΑΤΣ ΕΒΑΛΕ 2 ΓΚΟΛ, ΤΟ 1 ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΚΛΑΣΗΣ. Ο ΣΙΣΕ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΡΟΥΣΕ ΤΑ ΤΑΤΟΥΑΖ ΤΟΥ.
Κ ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΤΟ ΣΙΣΕ ΠΑΛΤΟ. ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΣΕ. ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ.

Υ.Γ. ΤΟΛΗ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΕΣΒΗΣΑ ΕΓΩ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΧΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΤΕΙ, ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΞΕΧΕΙΛΩΣΕ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 2:59 pm

ΤΙ ΠΡΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΙΣΑΡΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ?
ΜΑΣ ΤΑΚΑΝΕΣ ΠΕΠΟΝΙΑ ΡΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΟΚΟ..ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?
ΡΕ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ 5 ΜΥΡΙΑ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ...ΑΠΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ...
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ... Razz
ΤΟ ΠΟΛΥ 2 ΜΥΡΙΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ ΡΕ ΤΑΓΑΡΙ...
ΡΕ ΤΟΝ ΣΚΟΚΟ...ΟΚ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ Ο ΤΖΕΜΠΕΤΟ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΗΤΑΝΕ...ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ, ΤΟΝ ΠΙΝΟΚΙΟ ΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΜΑΚΡΙΝΟ...ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΜΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΣΑΛΠΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΟΚΟ...Ο ΣΑΛΠΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΙΣΕ ΕΧΟΥΝΕ ΟΥΣΙΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΑΝΚΟ-ΦΕΤΟΣ ΟΧΙ ΟΚ-...Ο ΣΚΟΚΟ ΤΙ ΕΧΕΙ?ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗΣ? ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΛΕΜ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΗΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΠΑΙΞΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΜΗ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΔΥΟ-ΤΡΙΑ ΚΑΛΑ ΜΑΤΣ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΚΟΚΟ ΛΗΓΕΙ ΕΔΩ. Very Happy
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 3:00 pm

Εβλεπα τωρα κανα δυο μεταγραφες που εγιναν τελευταια στιγμη. Για τον ηρακλη, δεν ξερω τι ειναι αυτοι οι ξενοι που πηρε, αλλα ξερω πως ο ριμολντι που πηρε απο τις σερρες ειναι καλο παικτακι. θα κναει δουλεια νομιζω στο χαος του ηρακλη ενω θα ληψει αφανταστα απο τον πανσερραικο ο οποιος μετα την ηττα απο το αιγαλεω!!!! εδιωξε τον ογιος και πηρα κοκοτοβιτς.καλες κινησεις εκανε και ο οφη παιρνοντας ποποβιτς απο ατρομητο κατσικογιαννη απο γαυρο και μπουρμπο απο τον καναπε. Για β' εθνικη καλοι ειναι, αλλα θεωρω πως το μονιμο προβληματου οφη ειναι η αμυνα και εκει δε βλεπω να κανει κατι αξιολογο.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 3:29 pm

Λοιπόν το κλείνω και εγώ εδώ το θέμα Σκόκο... Κοστολογείστε τον όσο θέλετε... Έχουμε αρχίσει και επαναλαμβανόμαστε... Το να κάτσω και εγώ και αν σου αραδιάσω πάλι τα ίδια και που κάνεις λάθος βαριέμαι ειλικρινά... Όπως και το να κάτσω να κάνω copy paste για να δείξω τι έγραφα και τι μου λέτε οτι έγραψα... Τώρα αν εσύ θες να πιστεύεις οτι ο Σκόκο γαμάει και δέρνει οκ, κανένα πρόβλημα... Και στο εύχομαι ολόψυχα να ανανεώσει κιόλας ώστε να τον έχεις στην ομάδα σου...
Αααααα... Και κάτι ακόμα... Αφού έκανα πχ λέμε τώρα εγώ μαλακία και ακριβοπλήρωσα παίχτες αυτό τους κάνει και τους υπόλοιπους να μην είναι υπερεκτιμημένοι? Γιατί δεν τον καταλαβαίνω τον συλογισμό σου...

Τώρα για τους δικούς μου μιας και που αναφέρθηκε και ο Χρήστος, δεν είπα ποτέ οτι δεν πληρώσαμε με χρυσαφι μερικά παλτά... Αλλά παλτό ναι ήταν ο Μελίσης... Για τον Σισέ απλά δεν θεωρώ οτι δεν έχει βγάλει τα λεφτά του... Πρωτάθλημα δίνει μόνος του στον Παναθηναϊκό και κατ' επέταση και 18 χαρτιά περίπου αυτόματα από το Τσου Λου...

Όσο για το κειμενάκι που πόσταρα είναι από την Sportday του Κώστα Βαϊμάκη... Και το έβαλα περισσότερο όχι για το που είναι πιο εύκολο να σκοράρεις, που δεν απέχει και πολύ από την αλήθεια βέβαια οτι οι περισσότερες άμυνες προσαρμόζονται πάνω στον Γάλλο, όσο για το πόσο μπορεί να προσφέρει ένας παίχτης ακόμα και όταν δεν φαίνεται μέσα στο γήπεδο, αλλά και το οτι ο Σισέ δεν τροφοδοτείται σωστά... Προχτές πχ με την ΑΕΚ όντως μια πάσα του βγάζουν σωστή και αποκρούει ο Αραμπατζής...

Τέλος ούτε σύγκρινα τον Σκόκο με τον Σάλπι, ούτε είπα τον Καντέ παιχταρά... Πρώτον είπα οτι τα λεφτά που έδωσε ο ΠΑΟ για τον Σάλπι δεν μου φαίνονται πολλά με βάση την προσφορά του τόσα χρόνια, ενώ τον Καντε το λέω εγώ πρώτος μέτριο αμυντικό... Αλλά στα τελευταία 2-3 ματς είναι καλός... Το αρνητικό πχ που είδα εγώ είναι οτι μπορεί να σου βγάλει 90 λεπτά άψογα και να κάνει μια γκέλα, όπως έκανε ο Μόρις... Αλλά τον Καντέ δεν τον πήρε ο Παναθηναϊκός για βασικό... Τον πήρε για αλλαγή... Αυτόν που πήρε για βασικό ήταν ο Σουηδός...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 3:37 pm

Αν βρεθεί άνθρωπος να πληρώσει 5 εκατ. το Σκόκο, θα του ανάψουν λαμπάδες μεγαλύτερες απ'αυτές που άναψε ο Κόκκαλης όταν έδωσε τον Καστίγιο, και θα του στείλουν δώρο τη Σάσα Μπάστα (μαζί με τον Ταχτσίδη).
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 4:21 pm

ΚΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΕΛΕΟΣ.
ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΒΑΪΜΑΚΗ ΠΟΣΤΑΡΕΣ ?
ΕΛΕΟΣ, Ε Λ Ε Ο Σ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΡΕ.
Κ Ο Suspect ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΡΠΕΤ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΠΕΤ. ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΕΒΑΣΜΟ.
Κ ΓΩ ΠΟΣΤΑΡΩ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ, ΟΧΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ, ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ.
ΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΣΤΑΡΕΣ ?
ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΠΤ.
ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΟΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΕΙΜΕΝΟ, ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΟΙΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ Η΄ ΟΧΙ.
ΑΝ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ, ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΤΠΤ.
ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ Ο ΛΙΠΤΟΝ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΙΝΟΥ. ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΞΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥ ΒΑΪΜΑΚΗ.

ΤΟ ΟΤΙ ΠΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΚΩΤΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ 3 ΦΟΡΕΣ (ΣΑΛΠΙ, ΜΕΛΙΣΣΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ) ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.
ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΛΠΙ ΔΕΝ ΠΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΚΩΤΣΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑΤΕ ΠΑΛΤΟ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΛΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ 2,5 ΧΑΡΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΗΡΑΤΕ 6.
ΤΟ ΑΝ ΑΞΙΖΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΑ, 6 ΧΑΡΤΙΑ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ.
ΤΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ?
ΟΤΑΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ 6 ΧΑΡΤΙΑ, ΠΡΟ 3 ΕΤΩΝ, Κ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ Κ ΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ.
ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ?
ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, Κ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΗΛΙΚΙΑ, ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ. ΕΣΤΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ.
ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΚΟΤΩΜΟ ?
ΕΔΩ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΕΙ ? Κ ΑΠΟ ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ?
Κ ΑΝ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΟΣΤΙΣΕ 6 ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΤΕ, ΤΩΡΑ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ?
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΠΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΚΩΤΣΟΙ Κ ΤΟΤΕ.

ΕΜΕΙΣ 5 ΚΟΣΤΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΟ ΣΚΟΚΟ. ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ, ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΟΣΑ ΕΔΙΝΕ Η ΠΑΡΑΓΚΑ. 2,5 ΣΤΟ ΧΕΡΙ Κ 40 - 50% ΣΕ ΠΙΘΑΝΗ ΜΕΤΑΠΩΛΗΣΗ.
ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΤΟ ΛΕΓΕ, ΟΧΙ ΕΓΩ.
ΟΠΟΤΕ ΦΙΛΕ Suspect ΑΝΑΨΕ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΤΟ ΘΕΙΟ. Κ ΣΤΕΙΛΤΟΥ Κ ΤΗ ΣΑΣΑ ΜΠΑΣΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΔΙΝΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ Ο ΣΙΣΕ, ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 18 ΧΑΡΤΙΑ ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ, ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΝ.
ΒΑΛΕ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟΝ Suspect ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΛΟΥΣΤΕΥΣΗ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 4:51 pm

Εγώ δεν έχω λόγο να ανάψω λαμπάδα σε κανέναν Wink
Οι μέτοχοι θα ανάψουν, κι αυτό όταν τους δώσουν 5, όχι αν θα τους έδιναν σύμφωνα με το ρεπορτάζ κάτι που θα μπορούσε ιδανικά κάποτε να γίνει 5.

(και για το Μπεν Αρφά 8 έδιναν σύμφωνα με το ρεπορτάζ, αλλά έμεινε το ρεπορτάζ και κανένας Μπεν Αρφά)


Last edited by suspect on Wed Feb 03, 2010 5:26 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 5:11 pm

SAVE SASA BASTA cheers
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 8:27 pm

Το θέμα για μένα δεν είναι ποιος γράφει τι, αλλά τα γραφόμενα... Και εσύ όταν συμφωνούσες έφτασες σε σημείο να ποστάρεις κείμενο του μικρού θεούλη όπως τον αποκαλούν και στο ραδιόφωνο του Νικολακόπουλου...
Εντελώς ενημερωτικά όμως ο Βαϊμάκης ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ρεπόρτερ του Παναθηναϊκού... Παναθηναϊκός είναι, ναι, αλλά όχι ρε πόρτερ... Και επειδή τυχαίνει να τον ακούω συχνα και στο ραδιόφωνο μόνο βαμένα πράσινα γυαλιά δεν έχει, αφού και λόγω της σατυρικής εκπομπής που κάνει ουκ ολίγες φορές καυτηριάζει τις μαλακίες που κάνει η διοίκηση της ομάδας...

Όσον αφορά το κοστολόγιο σου Άλεξ σόρρυ αλλά έχεις λάθος συλλογισμό... Το οτι είχε πχ, προτάσεις ο Σάλπι τις οποίες και απέριψε, με βάση πάντα τα ρεπορτάζ, είχε από Φούλαμ, Μπέρμιγχαμ και τουλάχιστον άλλη μια αγγλική που μου διαφεύγει τώρα... Βέβαια αυτό θα το κρίνεις καλύτερα το καλοκαίρι που μένει ελεύθερος γιατί στην τελική δεν υπάρχει λόγος να καεί κανείς να τον πάρει τώρα ενώ το συμβόλαιο του λήγει σε 5 μήνες...
Μήπως όμως κάνανε πορεία οι ομάδες έξω από τα γραφεία της ΑΕΚ για να αποκτήσουν τον Σκόκο και δεν το πήρα χααμπάρι? Όχι βέβαια οτι αυτό τον απαξιώνει σαν ποδοσφαιριστή...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 8:42 pm

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΦΙΛΕ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ ΡΟΛΟ ΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ.
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΟΥΣ.
Κ ΤΟ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΣ, ΑΛΛΑ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΛΚΣ ΤΟΝ ΔΙΑΒΑΖΩ.
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ. Κ ΤΟ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΡΑΞΕΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ Κ ΣΥ.
Ε ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΓΡΑΨΕ Κ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ, ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΣΑ Κ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΕΔΩ.
Κ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΟΥΝ Κ ΣΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΣΠΑΝΙΑ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.

ΡΕ ΦΙΛΕ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΜΕ ΠΛΑΤΙΑ ΑΠΗΧΗΣΗ.
ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΟΥ ΚΑΡΠΕΤ, ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Κ ΑΛΛΩΝ, ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΣΩΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ. ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ.
ΤΟΥ ΒΑΪΜΑΚΗ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, Η ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΑΞΙΑ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΛΟΥΣΤΕΥΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΕΙΠΑΜΕ, ΑΛΛΑΞΕ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΑΙΧΤΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΣΚΟΡΑΡΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΠΑΣ Κ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ. ΑΡΑ Κ Ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ.
Ο,ΤΙ ΠΕΙ Ο ΒΑΪΜΑΚΗΣ.

ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΑΛΠΙ ΘΑ ΤΙΣ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΤΟΤΕ.
Κ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΧΕΙ ΠΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΩΡΑ.
Ο ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟΥ 6ΜΗΝΟΥ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΕ ΣΕ ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ. ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ Κ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΤΕΜΑΪ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΛΕΓΑΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ Η ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΤΒΕΝΤΕ, Κ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΔΑΝΕΙΚΟ ΣΤΗΝ ΜΠΡΕΣΙΑ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΤΟΥ ΣΑΛΠΙ, ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΧΕΤΕΜΑΪ Κ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΛΟΙ.
ΚΑΜΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ, ΑΝ ΠΑΕΙ, Κ ΑΥΤΟ ΛΟΓΩ ΡΕΧΑΓΚΕΛ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΚΟΚΟ, ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ. Κ ΠΕΣ Κ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΑΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΟΥ ΟΜΑΔΑΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΑΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΦΑΤΙΚΗ.

Κ ΑΝ ΘΕΣ, ΕΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΣΑΛΠΙ Κ ΤΟΥ ΣΚΟΚΟ.
Ο ΕΝΑΣ ΜΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ, Ο ΑΛΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ.
ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΣΚΟΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟ.
Κ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΧΙ Η ΚΟΝΤΟΣΤΟΥΠΑ.

Υ.Γ. Ο ΛΙΠΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ? ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ ?
ΕΠΕΣΕ Κ LIPTONOXOL ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ?
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 9:08 pm

Για μένα απλά σου ξαναλέω οτι δεν με νοιάζει ποιος γράφει τι, αλλά το τι γράφει... Έχω το μυαλό να κρίνω αυτά που βλέπω... Ας τα γράφει και ο Σωτηρακόπουλος, αν είναι μαλακίες είναι μαλακίες... Ας τα γράφει και ο Νικολακόπουλος, αν είναι σωστά είναι σωστά... Με βάση πάντα το δικό μου σκεπτικό... Οπότε δεν κάθομαι να καθορίσω εγώ το ειδικό βάρος με βάση την δημοσιογραφική του αναγνώριση... Εξάλου αυτή έρχεται από τα γραφόμενα με τον καιρό... Τον συγκεκριμένο πάντως τον εκτιμώ, γιατί όπως είπα και πριν αν τον παρακολουθείς δεν λέει μαλακίες τύπου κολημένου οπαδού... Μπορεί να διαφωνείς σε κάτι... Οκ είναι αυτό... Αλλά δεν είναι επειδή ο τύπος είναι προκλητικά οπαδικά σκεπτόμενος στα γραπτά του... Και αν θες οκ, ο συγκεκριμένος δεν είναι ο κλασσικός "σχολιαστής" αγώνων κλπ... Και μου αρέσει γιατί μέσα από την χαλαρότητα που γράφει, δεν κρύβεται... Τες πα, γούστα είναι αυτά...
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyWed Feb 03, 2010 9:26 pm

Apostolis wrote:
suspect wrote:
Λοιπόν έχω κουτσομπολιό:
Ο λίπτον εθεάθη να τριγυρνάει σε φαρμακεία να ψάχνει χωνευτικά. Δυστυχώς από το απόγευμα στα φαρμακεία της Θεσσαλονίκης παρατηρήθηκε σοβαρή έλλειψη λόγω υπερβολικής ζήτησης.


zantac και malox EXOYME ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΛΟΟΟΟΟ
ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...
ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ , ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΙ ΛΙΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΒΡΥΣΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΙΞΑΤΕ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ
elephant elephant elephant

KY YDΑΤΟΔΙΑΛΥΤΟ ΕΧΕΙΣ Ή ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΟΛΟ ΣΤΟ ΝΤΟΡΝΤΙ ΣΤΟΝ ΝΑΟ?
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΤΑ ΛΙΚΙΑ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 EmptyThu Feb 04, 2010 1:35 am

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΨΕΚΑΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ LIPTONOXOL ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ.
ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΛΙΠΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ?
ΤΠΤ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΟΛΑΚΟ ?
ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ. 4 ΕΦΑΓΕΣ, ΟΧΙ 1 Η΄ 2.
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 29 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 29 of 40Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: