BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+10
seirios
Ernesto
pontiak
kimparis19
filologos
Galizianos
Hammer
Apostolis
prasinos
KAISARAS
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AuthorMessage
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 2:35 pm

Αν η ουσία δεν είναι ότι η ρήτρα των 5 ήταν παρανοϊκή και το λογικό θα είναι να τσιμπήσει κανά ψιλό η ΑΕΚ, ("500 χιλιάρικα πχ" είπα τότε... και τελικά μέχρι κι αυτό ξώφαλτσα θα πέσει...) και να γουστάρουν όλοι....

... και τελικά αυτό φαίνεται σαν πιθανότερο σήμερα...

... ψάξε βρες την ουσία στο δικαστήριο που δεν μπορούμε να κάνουμε εμείς...

(και στο αν είναι προδότης ο Κατσουράνης, για να μην ξεχνιόμαστε τελείως...)


Last edited by suspect on Mon Jun 22, 2009 2:39 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 2:37 pm

Η αύρα τιου ΑΡΗ...

Κατά γενική ομολογία η ομάδα που έχει κερδίσει τις εντυπώσεις στο μεταγραφικό τοπίο είναι ο ΑΡΗΣ. Δεν είναι ένα αβασάνιστο συμπέρασμα που προκύπτει μέσα από την μεροληψία που συνήθως διακατέχει έναν οπαδό όταν καλείται να κρίνει κινήσεις της ομάδας του αλλά ένα σύνολο δημοσιογραφικών τοποθετήσεων που βροχηδόν δημοσιεύονται στον Τύπο της χώρας.

Ακούμε οπαδούς αντιπάλων ομάδων, άλλοι με φθόνο στα λόγια τους και άλλοι με έναν υπολανθάνοντα θαυμασμό, ν’ αναρωτιούνται «πώς τα καταφέρνει ο ΑΡΗΣ», να υπάρχει μια απορία στα λόγια τους για το μικρό αυτό θαύμα που συντελείται εδώ και λίγες εβδομάδες στην ποδοσφαιρική μας ομάδα.

Είναι φοβερό. Μιλάμε για μια διοίκηση 35 ημερών που έχει φέρει τέτοιο άνεμο αλλαγής, τέτοια αύρα αισιοδοξίας στο λαό του ΑΡΗ που όπως και να το κάνουμε δεν είναι κάτι που μπορεί να περάσει απαρατήρητο.

Είναι καθιερωμένη πρακτική των καινούργιων διοικήσεων να ζητούν πίστωση χρόνου από τους οπαδούς και τον Τύπο, να υποπίπτουν συχνά σε λάθη και ακροβασίες λόγων και έργων, γενικώς να ψάχνονται.

Το 7μελές Δ.Σ. της ΠΑΕ ΑΡΗΣ έχουν αιφνιδιάσει τους πάντες. Εντός κι εκτός ΑΡΗ. Μετά το αρχικό διάστημα προσαρμογής, που από κάποιους ερμηνεύτηκε ως υπαναχώρηση από τις προγραμματικές εξαγγελίες της προεκλογικής περιόδου, ο χρόνος κυλά σε ευχάριστο τόνο για τον Αρειανό οπαδό.

Το αεροδρόμιο το επισκέπτεται συχνά, το Megastore πριν πάει στη δουλειά, το Mobile το ίδιο ενώ και οι επισκέψεις στους Συνδέσμους είναι για πολλούς στην ημερήσια διάταξη! Ένα πρωτόγνωρο ξέσπασμα ενδιαφέροντος και συμμετοχής που όμοιο του δεν μπορούμε να ανακαλέσουμε στη οπαδική μας μνήμη.

Η «πιάτσα» μένει εκστατική βλέποντας τον εξελισσόμενο προγραμματισμό της ΠΑΕ ΑΡΗΣ. Ο προγραμματισμός είναι μια λέξη που έχει καθιερωθεί εδώ και χρόνια ν’ αναφέρεται στα ΜΜΕ από τους προέδρους, όταν θέλουν να δείξουν ότι έχουν πλάνο όσον αφορά τη στελέχωση του δυναμικού αλλά που συχνότατα ο απολογισμός των πεπραγμένων απέχει παρασάγγας από τις εξαγγελίες.

Ο ΑΡΗΣ έχει φτάσει πια στο σημείο να συνομιλεί, και να έχουν ευτυχή κατάληξη οι διαπραγματεύσεις του, με παγκόσμιος αθλητικούς οργανισμούς όπως η Boca Juniors για την περίπτωση του Leandro Gracian.

Προσελκύει πασίγνωστα ονόματα του παγκόσμιου ποδοσφαίρου, όπως ο Sebastian Abreu, ενώ έχουν δεκάδες προτάσεις από ομάδες όλου του πλανήτη και φέρνει τον διεθνή Τυνήσιο Mehdi Nafti με καριέρα 9 χρόνων σε Primera Division και Premier League.

Υπογράφει με τον Carlos Arano, βασικό αριστερό μπακ της ομάδας που διεκδικεί το πρωτάθλημα Αργεντινής, και επενδύει σε δυο νεαρούς ποδοσφαιριστές Ian Daly και Οmar Garcia, διεθνείς με τις εθνικές τους ομάδες U19,που ανήκαν στο δυναμικό της Manchester City και της Sporting Gijon αντίστοιχα.

Κι όμως όλα αυτά που αναφέραμε, (φαίνεται να) έγιναν μέσα στον Ιούνιο! Μέσα σε 20 μέρες ξεδιπλώθηκε δουλειά μηνών που όσο εύκολη φαντάζει τόσο δύσκολη και επίπονη ήταν και είναι στην υλοποίηση της. Όταν όμως καλούνται να τη διεκπεραιώσουν τα κατάλληλα πρόσωπα, τότε απλοποιούνται τα πράγματα.

Ο εκτελεστικός διευθυντής σε συνεργασία με το προπονητικό δίδυμο μοιάζουν να κινούνται σε ρυθμούς πρωτόγνωρους για την ελληνική πραγματικότητα. Με budget που δεν είναι ατέλειωτο και σίγουρα όχι το υψηλότερο που κυκλοφορεί στην αγορά, έθεσαν σ’ εφαρμογή το περίφημο value for money. Καλοί ποδοσφαιριστές σε πραγματικές τιμές αγοράς.

Ο ΑΡΗΣ επαναλειτουργεί. Μετά από μια χρονιά όπου ένα πρόσωπο, εκμεταλλευόμενο τη δυναμική που είχε αποκτήσει κατέχοντας την προεδρία του ΑΡΗ, αποφάσισε να λειτουργεί αυτόβουλα σ’ όλα τα επίπεδα ασκώντας προσωπική πολιτική, η ΠΑΕ ΑΡΗΣ επανήλθε στη λογική της «ομάδας».

Άλλωστε ο ΑΡΗΣ είναι ομάδα, είναι σύνολο είναι Σύλλογος. Έτσι θα πρέπει να λειτουργεί στο μέλλον, ώστε αυτό να είναι ευοίωνο, όπως φαντάζει η σημερινή πραγματικότητα που βιώνουμε.

Ο ΑΡΗΣ αποπνέει υγεία ξανά. Είναι ο ΑΡΗΣ της διετίας 2006-2008 που είχε επανακτήσει το σεβασμό εχθρών και φίλων. Θα είναι ανταγωνιστικός ως εκεί που δεν πάει. Θα είναι (ξανά) ΑΡΗΣ. Όπως θέλουμε να τον βλέπουμε όλοι μας.

Μη λησμονούμε όμως από πού ξεκίνησαν όλα. Ο Super 3 για πολλοστή φορά βγήκε μπροστά. Χωρίς να υπολογίζει σχέσεις, φιλίες, «πολιτικά κόστη», απέσυρε τη εμπιστοσύνη του από πρόσωπα και καταστάσεις θλιβερές που το ένστικτό μάς υπαγόρευε ότι οδηγούν τον ΑΡΗ σε δύσβατα μονοπάτια.

Μετά από τόσα χρόνια τριβής με τα πράγματα το σήμα κινδύνου χτυπά πια άμεσα. Ο συναγερμός έληξε στις 17 Μαϊου. Ήμασταν πεπεισμένοι ότι η επόμενη μέρα θα ήταν όπως αυτές που ζούμε εδώ και λίγες εβδομάδες. Το ένστικτό μας δεν έκανε λάθος.

Η ΛΦΑ συμμερίστηκε τις θέσεις του νέου ψηφοδελτίου και η διοίκηση σήμερα της ΠΑΕ ΑΡΗΣ σήκωσε τα μανίκια και έπεσε με τα μούτρα στη δουλειά. Συμπαραστάτης ένας κόσμος που είναι ο πιο πιστός που υπάρχει στην Ελλάδα. Αλύγιστος συμπολεμιστής του Θεού του Πολέμου. Οπαδικό φαινόμενο ο λαός του ΑΡΗ.

Οι πίκρες αντί να μας κάμπτουν μας χαλυβδώνουν. Αφιονισμένοι και αφοσιωμένοι στο όραμα χρόνων να δούμε τον ΑΡΗ όπως στα όνειρά μας. Έχουμε τον ΑΡΗ κυρίαρχο μέσα στα όνειρα μας και μας ομορφαίνει τη ζωή. Πρωί, μεσημέρι, βράδυ θα ‘μαστε μαζί μέχρι να πάμε όλοι στον Αρειανό παράδεισο.

Δεν υπάρχει εμπόδιο παρά μόνο εμείς οι ίδιοι όταν λειτουργούμε μακριά από τον ΑΡΗ. Είμαστε ο «στρατός» του Θεού ΑΡΗ και ετοιμαζόμαστε για τις «μάχες» που μας περιμένουν. Με φρόνημα νικητή και με νέες ελπίδες.

Προς το παρόν και μέχρι να λάβουμε θέσεις «μάχης» απολαμβάνουμε αυτό το δροσερό «αεράκι» που μέσα στο λιοπύρι διατρέχει νοητά ψυχή και νου.

Καλοκαιρινή αύρα.

Ο ΑΡΗΣ δηλαδή.

http://super3.gr/main.asp



Αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 2:57 pm

suspect wrote:


(και στο αν είναι προδότης ο Κατσουράνης, για να μην ξεχνιόμαστε τελείως...)


ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ.
Κ ΑΣΕ ΤΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΥΣ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ.
ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΔΟΤΗΣ Ο ΚΑΤΣΟΥ ΑΝ ΣΥΝΑΙΝΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΜΠΙΝΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.
ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΝΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ, ΟΧΙ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΕΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ.
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ, ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΛΙΓΟ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.
ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΕΙΜΕΝΟ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΗ Η ΣΧΕΤΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟΤΕ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ 3 ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ.

ΕΓΡΑΨΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΤΙς 28 ΤΟΥ ΜΑΗ.

[[[Κ ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ Κ ΣΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ.
ΕΝΟΣ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΩ Κ ΩΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ Κ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΣΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ Κ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗ.
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΕ ΔΗΛΩΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΘΑ ΧΕΙ Η ΑΕΚ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ, ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΙΝΕΣΕΙ, Κ ΤΟΝΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΥΠΟΘΕΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ, ΕΝΑΣ ΣΑΧΜΑΛΑΡΑΣ Κ ΜΙΣΟΣ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΕΚΤΖΗΣ, ΟΤΙ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΘΑ ΧΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΟΠΟΤΕ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΑΙΝΕΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΠΑΟ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ, ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΤΕΙΑ.
ΕΙΠΑΜΕ, ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΝΩ]]]


Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕ ΠΑΕ ΠΑΟ, ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΛΙ ΤΟΤΕ
[[[ΕΡΧΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΑΟ.
Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΓΚΙΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ, Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΛΚΙΑ ΕΚΑΝΕ.
ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ, ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΓΚΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΑΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΕΠΟΥΝ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕΚΑΝΕ ΜΛΚΙΑ Η ΟΧΙ.]]]



ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΕΡΙ ΠΡΟΔΟΤΗ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ.

Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ, ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ, ΘΕΣΗ ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑ, ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΛΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΑΠΛΗ ΛΟΓΙΚΗ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΚΟΣ, ΟΠΩΣ ΕΓΩ, Ο ΠΑΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΦΤΥΛΙΣΤΕΙ Κ ΝΑ ΕΚΤΕΘΕΙ.

ΔΕΝ ΞΕΦΤΥΛΙΣΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΙ ΡΗΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΕΣ, ΟΤΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΕΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ Κ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΔΩ Κ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟΤΕ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 3:54 pm

KAISARAS wrote:

Υ.Γ. ΤΟ ΧΕΙΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ, ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ.
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ.
ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΖΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ Κ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ.
ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΚΑΖΟΥΡΑ. ΓΡΑΦΩ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΒΑΖΟΝΤΑΣ Κ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΤΡΩΩ Ο,ΤΙ ΣΑΝΟ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΙ.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΚΑΚΑΚΙΑ Κ Ο.ΤΙ ΑΛΛΟ ΚΡΙΝΩ, ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.
ΟΠΩΣ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΥΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ.
ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΕΞΕΔΡΟΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ, ΟΥΤΕ ΔΙΑΜΑΧΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ 21 ΜΕ ΤΗ 13.
ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΕΚ.
Κ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΒΛΑ ΜΟΥ, ΟΠΩΣ Κ ΣΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ.
Κ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΜΙΛΑΩ ΣΟΒΑΡΑ Κ ΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΧΑΒΑΛΕ.

Και για να ξεκαθαρίζουμε και αυτό, για να μην μένουν παρεξηγήσεις...
Φυσικά και δε θα σου υπαγορεύσει κανείς πώς να γράφεις. Και το "διασκεδαστικό" δεν ήταν καθόλου ειρωνικό.
Άλλο αυτό, άλλο το να επισημαίνω ότι σε οπαδική κόντρα για το ποιος έκανε τον άλλον ντα, δε θα μπω.
Κατανοείς νομίζω ότι όσο μπορείς να λες εσύ για κακάκια των άλλων, άλλο τόσο θα μπορούσα να γράφω κι εγώ για κακάκια της ΑΕΚ, που θα πάρει 500 ή 1 αντί για 5 και θα πει κι ευχαριστώ... αλλά και άπειρα άλλα τέτοιου τύπου... Αυτό προτίμησα να αποφύγω τελείως...
Τώρα για τα περί σανού, το ότι τις μέρες που πρωτογράφονταν αυτά, έγραφα (εκτός απ'τα "κατευθυνόμενα"), και ποια θα ήταν η σωστή λύση αντί για τα 5 των "ανυπωχώρητων", δείχνει αν και τι σανό τρώει ο καθένας...


Α, είδα και το νεότερο τώρα...

ΟΚ... χίλια συγγνώμη... εσύ έγραψες αλητεία... όχι προδοσία... Άλλοι τον ανεβοκατέβασαν προδότη...
Βέβαια αν γράψεις εσύ, "αν αυτό, τότε είναι αλητεία", είναι εντάξει... εσύ δεν τον είπες αλήτη... δεκτό...

Αν γράψω εγώ ότι "ΑΝ συμβαίνουν αυτά μήπως ήταν έτσι κάποια άλλα"; Αν ξαναγράψω ΤΟΤΕ, άλλες δυο φορές, στην ίδια σελίδα 3 (και διευκρινίσω ειδικά πλέον για όποιον προσπαθούσε και τότε να μην καταλάβει) ότι δικαστής δεν είμαι αλλά αυτά τα γράφω σύμφωνα με αυτά που διαβάζουμε, και ότι το θέμα μου ΔΕΝ είναι η νομική μου γνωμάτευση... Αν το ξαναδιευκρινίσω και το ξαναδείξω γραμμένο και τώρα... ΑΚΟΜΑ εγώ είμαι γελοίος και ξεφτιλίζομαι επειδή από όλα όσα λέω, εσένα για να δείξεις τα τρομερά μου λάθη σε εξυπηρετεί να γράφεις και να ξαναγράφεις το ότι "λέω ότι η ρήτρα είναι αστεία"...

(Άσχετο... Αν δεν είναι, γιατί δε θα πάρει 5 η ΑΕΚ; )
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 4:54 pm

ΔΗΛ ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Η ΑΕΚ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΕΙ 2 ΑΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΟΧΙ 5 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ?
ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟΤΕ ΕΓΩ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΑΥΤΗ, ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΣΟΥ 4 ΛΟΓΟΥΣ, ΟΧΙ ΕΝΑΝ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΥΨΟΥΣ 1 ΕΚΑΤ. ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΙΣΩ.
Η ΡΗΤΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΠΩΛΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ, ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΟ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΓΑΒΡΟ, Η ΑΕΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ 5 ΕΚΑΤ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ.

ΤΟ ΑΝ Η ΑΕΚ ΔΕΧΤΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ 2, Κ ΟΧΙ ΤΑ 5, ΟΠΩΣ ΟΡΙΖΕΙ Η ΡΗΤΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΤΑ 5 ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.
ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΑΝ ΕΠΙΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ 5, ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ Ο ΠΑΟ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΤΣΟΥ, Κ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΤΑ 5 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.
ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ 5, ΑΛΛΑ 7,5 ΕΚΑΤ., ΓΙΑΤΙ 2,5 ΖΗΤΑΕΙ Κ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ. ΑΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ Ο ΠΑΟ 7,5 ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΠΕΝΦΙΚΑ Κ ΑΕΚ, ΧΩΡΙΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ 5 ΧΑΡΤΙΑ ΜΠΗΚΑΝ ΡΗΤΡΑ ΕΝ ΕΤΕΙ 2006. ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 2009 Κ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ.
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 7,5 ΕΚΑΤ. ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΠΑΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ Κ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ. ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ, Η ΑΕΚ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΑΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΠΑΟ?
Κ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ Κ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ, ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ, ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣ ΒΓΑΛΩ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΩ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΡΗΤΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ, ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΟΥΣ ΥΨΟΥΣ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ.
ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΤΟΤΕ, ΟΤΙ Ο ΝΙΝΗΣ ΕΧΕΙ ΡΗΤΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΕΚΑΤ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΟ ΠΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΤΟ ΝΙΝΗ ???

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕ ΕΣΤΩ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 4 ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.


Υ.Γ. ΣΕ ΟΠΑΔΙΚΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΝΤΑ ΣΤΗ ΜΑΛΑΚΑΣΑ, ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ, ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΙΣΚΗ, ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΠΟΤΕ.
ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ, ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ.

Υ.Γ.1. Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΛΕΝΕ ΝΙΚΑ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ, ΟΣΟ Κ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΡΘΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 5:04 pm

ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ Ο ΛΕΤΟ ΑΣ ΠΑΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ Wink
Ο ΘΡΥΛΟΣ ΑΕΚΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΔΕΣ,ΛΕΤΟΥΣ ΚΛΠ.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Ο ΟΣΦΠ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΡΩ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ ΤΟΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙΣ, ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΑΝ ΠΗΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΛΕΤΟ Η ΟΧΙ. Wink
ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΡΕΛΑΝΣ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΕΤΟ-ΔΑΝΕΙΚΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑ-, ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟ ΠΛΕΟΝ.
ΠΑΩ ΛΑΟΥ ΛΑΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΑΡΑ.
ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.
ΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΑ ΛΕΜΕ Wink
ΜΧΡΟ ΤΟΤΕ ΚΥΝΗΓΑ ΤΟΝ ΜΑΡΚΟΒΙΤΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΡΙΨΕΙ ΗΔΗ ΟΙ ΚΑΒΑΛΕΣ ΚΛΠ Wink
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.... lol!

ΥΓ
ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ Ο ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΤΡΙΜΠΛΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΑΚΟΜΗ Wink
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 5:43 pm

Δεν αποτελεί προτεραιότητα ο Λέτο

Ο Σεμπαστιάν Λέτο δεν αποτελεί προτεραιότητα για τον Ολυμπιακό, όπως είπαν οι διοικούντες στους μάνατζερ του Αργεντινού μεσοεπιθετικού. Οι Πειραιώτες θα ασχοληθούν περισσότερο με την περίπτωση του 23χρονο ποδοσφαιριστή, μόνο αν οι απαιτήσεις της Λίβερπουλ πέσουν περίπου στα 3 εκατ. ευρώ. Σήμερα αναμένεται να υπάρξει νέα τηλεφωνική επικοινωνία των «ερυθρόλευκων» με τους εκπροσώπους του Λέτο, για τον οποίο φαίνεται πως ενδιαφέρεται και ο Παναθηναϊκός.

Πολύ κοντά στον Παναθηναϊκό είναι ο Σεμπάστιαν Λέτο, όπως γράφει και η ιστοσελίδα skysports. Οι «πράσινοι» θα είναι, κατά πάσα πιθανότητα, επόμενος σταθμός του Αργεντινού άσου του Ολυμπιακού, κάτι που παραδέχεται και ο ίδιος.

«Είμαι πολύ κοντά στον Παναθηναϊκό. Υπάρχουν διαπραγματεύσεις ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τη Λίβερπουλ και ξέρω ότι οι δυο πλευρές είναι πολύ κοντά σε συμφωνία», δήλωσε ο 22χρονος και πρόσθεσε: «Πιστεύω ότι οι πιθανότητες να παίξω στον Παναθηναϊκό είναι 90%. Περίμενα όλες αυτές τις εβδομάδες κάτι από τον Ολυμπιακό, αλλά δεν έγινε. Ηθελα να μείνω στον Ολυμπιακό, αλλά από τη στιγμή που δεν με θέλουν, πρέπει να σκεφτώ το μέλλον μου».

αυτα διαβασα ρεπορταζ... Wink
αν απο καπου προκυπτει οτι καιγομαι για λετο πες μου να το ξερω κιεγω affraid
και πολυ καλα κανουν για μενα, στο ξαναειπα Wink
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 5:49 pm

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΑΡΙΕ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΥΛΛΑΔΕΣ ΕΓΡΑΦΑΝ ΟΤΙ Ο ΛΕΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΠΑΟ, ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΒΓΗΚΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΤΟ Κ ΟΤΙ Ο ΖΑΪΡΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ.
ΣΥΜΠΤΩΣΗ Ε ? ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΠΙΣΗΣ, ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ Ο ΛΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ?
ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟΣ ?

ΕΙΔΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΕΚ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ? ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΕΡΔΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ. ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ Κ ΚΑΚΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΑ 2 ΧΑΡΤΙΑ. ΕΣΕΝΑ ΑΝ ΣΟΥ ΤΑ ΔΙΝΑΝΕ, ΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ.

ΤΗΝ ΕΓΓΛΕΖΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ ΣΕ ΤΙΜΗ ΚΑΛΗ ? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΛΙΓΑ ΤΑ 3 ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, Ε ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΑΜΠΑΛΟΣ. ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ Razz Razz Razz

ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΠΛΕΟΝ ? ΓΙΑΤΙ ΡΕ, ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ?
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ, ΜΗ ΜΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.
Κ ΑΝ ΘΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΔΙΔΥΜΟ ΜΠΟΜΠΟ Κ ΝΤΙΟΓΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΟ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΑΤΙΑ.

Κ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ.
ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ?
ΕΝΑΝ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ Κ ΤΟ ΖΑΙΡΙ, ΑΛΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ?
ΠΡΟΣ ΤΙ ΑΥΤΗ Η ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΟΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ, Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΧΘΕΣ ΣΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΕ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΥΗΔΟΥ ΠΡΩΗΝ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ.
ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.
ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΑΪΣΤΟΡΟΒΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ.
ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΕΙΠΕ, ΟΧΙ ΕΓΩ, Κ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΑΕΚ.

ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ
lol! lol! lol!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 5:57 pm

KAISARAS wrote:
ΔΗΛ ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΕ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Η ΑΕΚ ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΡΕΙ 2 ΑΣ ΠΟΥΜΕ Κ ΟΧΙ 5 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ?
ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟΤΕ ΕΓΩ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΑΥΤΗ, ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΣΟΥ 4 ΛΟΓΟΥΣ, ΟΧΙ ΕΝΑΝ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ Η ΑΕΚ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΥΨΟΥΣ 1 ΕΚΑΤ. ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΙΣΩ.
Η ΡΗΤΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΠΩΛΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ, ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΟ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΓΑΒΡΟ, Η ΑΕΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ 5 ΕΚΑΤ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ.

ΤΟ ΑΝ Η ΑΕΚ ΔΕΧΤΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ 2, Κ ΟΧΙ ΤΑ 5, ΟΠΩΣ ΟΡΙΖΕΙ Η ΡΗΤΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΤΑ 5 ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ.
ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΑΝ ΕΠΙΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ 5, ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ Ο ΠΑΟ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΤΣΟΥ, Κ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΤΑ 5 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.
ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ 5, ΑΛΛΑ 7,5 ΕΚΑΤ., ΓΙΑΤΙ 2,5 ΖΗΤΑΕΙ Κ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ. ΑΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ Ο ΠΑΟ 7,5 ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΠΕΝΦΙΚΑ Κ ΑΕΚ, ΧΩΡΙΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ 5 ΧΑΡΤΙΑ ΜΠΗΚΑΝ ΡΗΤΡΑ ΕΝ ΕΤΕΙ 2006. ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 2009 Κ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ.
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 7,5 ΕΚΑΤ. ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΠΑΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ Κ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ. ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΑΛΛΟΣ ΛΟΓΟΣ, Η ΑΕΚ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΑΡΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΠΑΟ?
Κ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ Κ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΜΠΕΝΦΙΚΑ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ, ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ, ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣ ΒΓΑΛΩ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΩ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΡΗΤΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ, ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΟΥΣ ΥΨΟΥΣ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ.
ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΤΟΤΕ, ΟΤΙ Ο ΝΙΝΗΣ ΕΧΕΙ ΡΗΤΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΕΚΑΤ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΟ ΠΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΤΟ ΝΙΝΗ ???

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΕ ΕΣΤΩ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 4 ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ.


Υ.Γ. ΣΕ ΟΠΑΔΙΚΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΝΤΑ ΣΤΗ ΜΑΛΑΚΑΣΑ, ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ, ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΙΣΚΗ, ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΠΟΤΕ.
ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ, ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ.

Υ.Γ.1. Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΛΕΝΕ ΝΙΚΑ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ, ΟΣΟ Κ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΡΘΑ.

Θαυμάσια τα λες τώρα... όταν καταφέρεις και ξεκολλήσεις από το συγκεκριμένο με το οποίο επιμένεις να με βγάζεις βλάκα ότι δεν ξέρω τι έλεγα και ανακόλουθο, παρότι δέκα φορές πλέον και από τότε ήδη, είπα ότι δεν έψαχνα το νομικό γιατί δεν είμαι νομικός, και ότι πολλά είχαν γραμμένο ή αυτονόητο το "αν είναι όπως τα λένε", και ότι η ουσία ήταν άλλη... και διαβάσεις τα υπόλοιπα, θα δεις ακριβώς τα ίδια...
Την ουσία:
Ότι το 5 είναι παρανοϊκό, (σωστό σήμερα; τώρα το γράφεις κι εσύ εδώ... τότε μου λέγατε ότι τα αξίζει)... ότι αν επιμείνει η ΑΕΚ στα 5 θα πάρει @@ (σωστό ε; το γράφεις κι εσύ εδώ)..., και ότι κανονικό θα είναι να μιλήσουν και να συμφωνήσουν σε ένα λογικό ποσό, και να πάρει λεφτάκια που χρειάζεται... (κι αυτό ανεξάρτητα απ'το αν ο ΠΑΟ μπορεί ή όχι να τον πάρει χωρίς να δώσει φράγκο). Εγώ και τότε δεν είπα καν ότι θα ήταν μαγκιά να το κάνει, ενώ εσύ το είπες... Είπα μόνο ότι δεν θα ήταν ανήθικο. Είπα όμως και ότι θεωρούσα εντελώς αδύνατο να προχώραγε αυτό, χωρίς να γινόταν πρώτα τουλάχιστον μια διερευνητική επαφή με την ΑΕΚ για το τι ζητάει, ΑΚΟΜΑ κι αν νομικά μπορούσε να την αγνοήσει... (Τότε μου λέγατε ότι το "μιλήσει" το εννοούσα συνωμοτικά... ότι η ΑΕΚ είχε δεχτεί να μην πάρει φράγκο)

ΥΓ
Και βέβαια δεν εννοούσα ντα οπαδών ρε φίλε... αλλά να ψάχνουμε αν η μια διοίκηση έκανε ντα την άλλη... Οι μεγάλοι ΑΕΚάρχες που έκαναν ρόμπα τους μικρούς ΠΑΟύληδες... Αυτό το οπαδικό εννοούσα.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 6:02 pm

KAISARAS wrote:
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΑΡΙΕ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΥΛΛΑΔΕΣ ΕΓΡΑΦΑΝ ΟΤΙ Ο ΛΕΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ ΠΑΟ, ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ΒΓΗΚΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΤΟ Κ ΟΤΙ Ο ΖΑΪΡΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ. δεν ειπα οτι ειναι καλυτερος,αλλα για ελλαδα ισως κ να αποδειχθει καλυτερος Wink
ΣΥΜΠΤΩΣΗ Ε ? ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΠΙΣΗΣ, ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ Ο ΛΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ?
ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟΣ ?λεω οτι ειναι παιχταρας αλλα λεω επισης οτι δεν τρωω προλογο απο τιμες πλεον κλπ. τον αγοραζω με τρια, θελεισ ?καλως...

ΕΙΔΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΕΚ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ? ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΕΡΔΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ. ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ Κ ΚΑΚΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΑ 2 ΧΑΡΤΙΑ. ΕΣΕΝΑ ΑΝ ΣΟΥ ΤΑ ΔΙΝΑΝΕ, ΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ.δεν ασχολουμαι με αεκακι

ΤΗΝ ΕΓΓΛΕΖΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ ΣΕ ΤΙΜΗ ΚΑΛΗ ? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΛΙΓΑ ΤΑ 3 ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, Ε ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΑΜΠΑΛΟΣ. ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ Razz Razz Razz αυτον μην τον μελετας γιατι σε βιασε. και μονο η ηδονη που μου προσφερε αυτος ο παικτης εστω για 20' κοστιζει 3 μυρια lol!

ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΠΛΕΟΝ ? ΓΙΑΤΙ ΡΕ, ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ?
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ, ΜΗ ΜΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.
Κ ΑΝ ΘΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΔΙΔΥΜΟ ΜΠΟΜΠΟ Κ ΝΤΙΟΓΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΟ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΑΤΙΑ.δε λεω οτι ο μπομπο δεν ειναι παικταρας, αλλα εχουν δικιο στον γαυρο να λενε οτι διπαλσιαστηκε η τιμη του λγω δυο γκολ που εβαλε στις τελευταιες αγωνιστικες. μακαρι να τον παρει ρε βλακα, αλλα δε με καιει κιολας σοθ λεω, πολυ απλα. θα παρω παικταρα οπως και ναχει.

Κ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ.
ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ?γιατι ειμαι δυο κλασεις πιο πανω απο ολους σας και θα ειμαι και του χρονου.
ΕΝΑΝ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ Κ ΤΟ ΖΑΙΡΙ, ΑΛΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ?
ΠΡΟΣ ΤΙ ΑΥΤΗ Η ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΟΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ?γιατι παω για προετοιμασια με μια ομαδα ικανη

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ, Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΧΘΕΣ ΣΟΥ ΠΑΡΕΘΕΣΕ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΥΗΔΟΥ ΠΡΩΗΝ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ.στα @@@ μου Very Happy
ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ Κ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.
ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΑΪΣΤΟΡΟΒΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ. γελανε τα τσιμεντα Very Happy
ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΕΙΠΕ, ΟΧΙ ΕΓΩ, Κ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΑΕΚ. δηλαδη αυτος ποιος ειναι ρε μλκ?χαχαχαχαχα..αν ελεγε τα αντιθετα θα το ανεφερες?οχι φυσικα μιστερ αεροξολ Wink μπορω να σου βρ εγω 10 σουηδους να πουνε τα αντιθετα...ασε με ρε αλεξ τωρα με τις λακαμιες σου Very Happy

ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ...μας ζαλισες τα @@@@ ,χαχαχαχαχαχαχαχα
lol! lol! lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 6:08 pm

μηπως εισαι σε συγχυση ρε φιλε ?
μη βαζεις λογια που δεν εχω πει στο στομα μου Very Happy
απλα απαινω τη διοικηση μου, που φετος βαδιζει βαση σχεδιου και οχι εν μεσω τρικυμιας οπως παλια Wink κινειται μεθοδικα και γουσταρω. και επισης τη βλεπω διατεθειμενη να χωσει παλι Wink νομιζω αυτα που λεω ειναι κοινως αποδεκτα...αν εσυ τωρα δεν τα βλεπεις...τι να πω...
μηπως εισαι συγγενης με τον παρακατω αξιοτιμο κυριο? lol!



lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 6:38 pm

1. ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ, ΒΛΑΚΑ ΔΕ ΣΕ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ.
ΑΝΑΚΟΛΟΥΘΟ ΝΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΛΕΓΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΡΧΕΣΑΙ Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΤΟΤΕ, ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΦΩΣ ΦΑΝΑΡΙ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΘΟΣ.

ΤΟΤΕ ΕΙΠΕΣ 5 ΠΡΑΜΑΤΑ, ΣΤΑ 4 ΕΠΕΣΕΣ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΕΞΩ, ΤΟΣΟ ΕΞΩ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΟΥΤ Κ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΑΟΥΤ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΛΑΓΙΟ ΑΡΑΟΥΤ.
Κ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ DEAL K NA TA ΒΡΟΥΝΕ ΣΕ ΠΟΣΟ ΛΟΓΙΚΟ.
ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΟ, ΕΓΡΑΨΕΣ ΧΙΛΙΑΔΥΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΤΑ ΕΧΩ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΙ 10 ΦΟΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΛΛΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ.
ΜΕΝΕΙΣ ΣΤΟ 1 ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ, Κ ΣΤΟ 2ο ΣΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟ Κ ΟΧΙ ΣΤΑ 5 ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ Κ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ.
ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ
Το ότι υπάρχει ένας "όρος" που μπορεί για την πλάκα να παρακαμφθεί!
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΜΦΘΕΙ ?
ΜΑ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ? ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΡΟΣ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ. ΓΙΑ ΟΡΟ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΔΕ ΔΙΝΕΙΣ 1 ΕΚΑΤ. ΕΥΡΩ, ΑΝ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ Η ΑΕΚ.

2. ΕΧΕΙΣ ΜΑΜΗΘΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ.
ΕΙΠΕΣ ΠΡΙΝ ΟΤΙ Κ ΚΑΛΑ ΜΙΛΗΣΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΡΟΔΟΤΕΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑ ΠΟΤΕ.
ΤΩΡΑ ΕΡΧΕΣΑΙ Κ ΛΕΣ

Ότι το 5 είναι παρανοϊκό, (σωστό σήμερα; τώρα το γράφεις κι εσύ εδώ... τότε μου λέγατε ότι τα αξίζει)... ότι αν επιμείνει η ΑΕΚ στα 5 θα πάρει @@ (σωστό ε; το γράφεις κι εσύ εδώ)...

ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ 3 ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ Η ΠΟΛΛΑ ΤΑ 5 ΧΑΡΤΙΑ, ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ

[[[1. ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΪΚΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΩΝ 5 ΕΚΑΤ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ.
ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΚΑΝΕΙΣ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ Η΄ ΜΙΚΡΟ. ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΡΗΤΡΑΣ.

ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ, ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΝ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ Η ΛΙΓΑ ΤΑ 5.
ΑΛΛΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΤΟΤΕ, ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΤΑ 5 ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ Η ΛΙΓΑ.
ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΟ, ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΤΕ Κ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΤΗ, ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΠΕΡΙ ΠΡΩΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΕΚ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΙΝΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΟΜΠΙΝΑ ΜΕΤΑΞΥ ΠΑΟ Κ ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΑΕΚ.

ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ 5 ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ.
ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ. Κ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΡΙΝ ΞΕΚΑΘΑΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΟΣΑ ΣΟΥ ΑΝΕΛΥΣΑ ΠΡΙΝ.
ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ Ο ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ, ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1,5 ΧΑΡΤΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΛΗΡΩΜΕΝΟ.
ΑΝ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΤΕ, ΧΑΛΑΛΙ, ΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙ ΧΑΣΑΜΕ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 7:38 pm

Όταν λες σε κάποιον ότι δεν ξέρει τι έλεγε, ειδικά όταν και τότε αλλά και τώρα κάνει φιλότιμη προσπάθεια να το εξηγεί ξανά και ξανά δεν τον λες ευθέως βλάκα, αλλά το εννοείς σαφέστατα.

Η σελίδα 3 είναι εκεί... Και οι επόμενες απαντήσεις είναι εκεί, (οι δικές σου και άλλων) οι διευκρινίσεις είναι εκεί, και όσα πρόσθετα, πάλι εκεί είναι. Κι αυτά που έχεις γράψει εσύ, εκεί είναι. Και τα σημερινά και τα δικά σου και τα δικά μου είναι εδώ... Και το πνεύμα των κειμένων εκεί είναι.

Εσύ συνέχισε να απομονώνεις τα συγκεκριμένα κομματάκια που σου αρέσουν, όπως σου αρέσουν για να ψάξεις οπαδική κόντρα και ποιος θα την κερδίσει.
(Αλήθεια, ακόμα και στο απομονωμένο, είπε κανένα δικαστήριο ότι δεν είναι έτσι; Razz)

Ότι είχα να πω τα είπα ξανά και ξανά... βαρέθηκα πλέον Smile
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyMon Jun 22, 2009 7:58 pm

ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΠΑΔΙΚΗ ΚΟΝΤΡΑ ?????
ΔΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΜΗΠΩΣ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΜΠΙΝΑ Κ Η ΑΕΚ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ???
ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΠΑΔΙΚΗΣ ΚΟΝΤΡΑΣ ???
Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΜΟΓΙΑ, Η ΑΕΚ ΠΗΓΕ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΕΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗΣ.
Κ ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ, Η ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΪΟΥ, ΟΤΑΝ Κ ΠΡΩΤΟΒΓΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΣΗΜΕΡΑ, ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΡΟΦΗ 180 ΜΟΙΡΩΝ.

ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ, ΟΣΟ ΦΙΛΟΤΙΜΕΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΥ, ΔΕ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΠΤ.
ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΔΕΝ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 7:13 am

lipton wrote:
[i]Η αύρα τιου ΑΡΗ...
Αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα


[b]ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ........
bounce

ΥΓ:O BITOΛΟ ΥΠΕΓΡΑΨΕ?
ΥΓ2:Ο ΑΙΜΑΡ ?
ΥΓ3: O AΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΝΑΤΣΟ?

pappas pappas pappas pappas
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 7:23 am

https://www.youtube.com/watch?v=scx-7AMYqhQ



affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

AXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ANTE NA XAΘΕΙΣ ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΑΛΗΤΗ!!! lol!

ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ !!!!!

ΤΟΙΧΟ, ΤΟΙΧΟ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΚΟΝΟ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΝΟΣ ΕΚΕΙ bounce bounce
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 1:10 pm

μολις εβγαλε η 365 αποδοσεις..
θα ξεπερασει τις 20 σελιδες το τοπικ αυτο μεχρι 15 αυγουστου?
ναι @1,02
οχι @28

ηδη εβαλα 2 σπιτια να παρω 5 πλακακια...οτι παρεις καλο ειναι στις μερες μας... lol!
συνεχιστε με αμειωτους ρυθμους παρακαλω Razz


υγ
εχει κι αλλο ενα καλο ειδικο... Very Happy
τον καισαρα τον πιανει ο υπνος αν δεν μπει το βραδυ στο φορουμ? αν εχει αφησει εκρεμμοτητες ανοικτες εδω μεσα, κλεινει η βλεφαριδα του?
ναι...100@
οχι...1,001
προτιμησα το αποπανω, οποιος εχει ας χωσει, αχαστο ειναι το ναι lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 5:07 pm

KAISARAS wrote:


ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΕς ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΠΤ.


«Η Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ανακοινώνει την απόκτηση του Σουηδού διεθνή αμυντικού Όλοφ Μέλμπεργκ από τη Γιουβέντους. Ο ποδοσφαιριστής υπέγραψε τριετές συμβόλαιο συνεργασίας»

αντε να σε ακουσουμε τωρα τι θα μας πεις Rolling Eyes
Back to top Go down
seirios
Moderator
seirios


Number of posts : 502
Age : 63
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 5:24 pm

Επισκιάστηκε η αναμέτρηση Ουρακάν – Άρσεναλ Σαραντί, αφού μετά από συμπλοκές που έγιναν στο γήπεδο, δύο οπαδοί της γηπεδούχου ομάδας, βρέθηκαν νεκροί.

Ένα τραγικό συμβάν σημάδεψε την συγκεκριμένη αναμέτρηση για το πρωτάθλημα Clausura, καθώς είχαμε το θάνατο δύο ανθρώπων. Όλα ξεκίνησαν στην ανάπαυλα του αγώνα, όταν οπαδοί της Ουρακάν συγκρούστηκαν μεταξύ τους, κρατώντας πιστόλια και μαχαίρια. Από τις συμπλοκές δύο άτομα σκοτώθηκαν, ενώ άλλοι τέσσερις είναι βαριά τραυματίες και η ζωή τους κρέμεται από μια κλωστή.

ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 6:05 pm

Πωπω δυο μερες ελειψα και μπουρδελο το κανατε.
Λεπον τη γνωμη μου καταρχην για Κατσουρανη.
Καταρχην να πω το εξης.Την πρωτη φορα που ειχε αναπτυχθει το θεμα ειχα ακουσει σε ενα τοπικο ραδιοφωνο τον Αλεξη Σπυροπουλο,ο οποιος για μενα ειναι ο πλεον αξιολογος δημοσιγραφος και καλος φιλος του Κατσουρανη.
Ο Σπυροπουλος λοιπον ειχε πει οτι ο Κατσορανης,περιμενε πως και πως προταση της ΑΕΚ,ακομα και μικροτερη του Παναθηναικου για να παει στους κιτρινομαυρους.Ειπε ομως οτι δεν ειναι καθολου σιγουρος αν η ΑΕΚ ηθελε να κανει τον παικτη δικο της.
Βλεποντας την προταση του Παο η ΑΕΚ θελησε να κινηθει κατα τη γνωμη μου οχι για να παρει τον παικτη ,αλλα για να παρει κανα φραγκο απο την ολη υποθεση.Το αν τα 5 χαρτια ειναι πολλα ειναι σχετικο.Τοσο ηθελε να τον κοστολογισει η τοτε διοικηση τοση ρητρα εβαλε.Αν δε θελει η ΑΕΚ η ρητρα δεν παρακαμπτεται τον κωλο τους κατω να χτυπανε.
Το οτι ο παο θορυβηθηκε απο την κινηση της ΑΕΚ εγινε φανερο απο το γεγονος οτι με το που εγινε το νταβαντουρι,και ενω και καλα ηταν κλεισμενος ο παικτης, κινηθηκε για Ενχελααρ.Με το που ναυαγησε η υποθεση ξανακινηθηκε για Κατσουρ.
Η οικονομικη κατασταση της ΑΕΚ ειναι αυτη που μπορει να κλεισει τη μεταγραφη και οχι στα 500 χιλιαρικα,αλλα στο 1-1,5 χαρτι συμφωνα με τα ρεπορταζ.Θεωρω οτι αν η ΑΕΚ ηθελε τονπαικτη τρελα θα μπορουσε να τον παρει,αλλα μαλλον δε θελει να φορτωθει ενα ακομη μεγαλο συμβολαιο.



Απο κει και περα για τον Μαριο.Για μενα η πρωτη ουσιαστικη μεταγραφη ειναι ο Μελμπεργκ μιας και δε νομιζω ο Ζαιρι να παιξει ιδιαιτερα,μακαρι να κανω λαθος.Ειναι θετικο το οτι εδωσε λεφτα για αμυντικο επιτελους ο Κοκαλης,αλλα η αποψη μου για τον παικτη δεν ειναι καλη.Και δε μιλαω για τοπ ελληνικο πρωταθλημα,εδω και ο Κορδονουρης καριερα εχει κανει.Μιλαω αντικειμενικα και για την Ευρωπη.Για μενα και ο Μελμπεργκ και ο Μαιστοροβιτς ειναι υπερεκτιμημενοι παικτες.Θεωρω οτι υπαρχουν τετοιου ειδους αμυντικοι που κοστιζουν πολυ λιγοτερα χρηματα,αλλα σε καθε περιπτωση ειναι σημαντικο για τον ολυμπιακο που επιτελους εδωσε λεφτα για εναν καταξιωμενο αμυντικο.
Εγω εκει που εχω μεγαλη ενσταση ειναι στον Κετσπαγια και το ειχα πει και σε προηγουμενο μου κειμενο.Δηλκαδη φανταζεστε να παει ο Κετσπαγια να κανει παρατηρηση στον Μελμπερκ η στον Γκαλετι??
Μπορει να φαει και ξυλο.Οταν πας να κανεις πορεια στην αΕυρωπη δε γινεται καθε χρονο να παιρνεις προπονητες λαχεια.
και κατι τελευταιο Μαριε.Περυσι,αυτο το λαου λαου σε εβγαλε αο νωρις εκτος ευρωπης.
Κανεις ενα μεγαλο λαθος.Με τα λεφτα που εχεις και τους τιτλους,ειναι ηλιθιοτητα να προσπαθεις να συγκριθεις με ομαδες της Ελλαδας.μενεις στο οτι παιρνεις εδω τιτλους και σου φτανει,δεν εχεις φιλοδοξιες για την ομαδα σου.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 6:19 pm

θα σου απαντησω..
-αυτα που λες περι κετσπαγια με τις παρατηρησεις κλπ ειναι χαζομαρες...αν ειναι καλος θα φανει-αν δεν μπορει παλι θα φανει...ειναι θεμα διαχειρισης. τοσα κ τοσα παραδειγματα εχουμε Wink
-περισυ αν θυμασαι καλα πηγα χωρις σεντερ φορ να παιξω και χωρις ντουντου...φετος θα παω καλα κατα τη γνωμη μου...θελω κιενα αριστερο χαφ.
-και μιας και βλεπω να γινεται μια συγκριση μεταξυ ολαφ και ντανιελ αφου δε ξερω τι σας επιασε..μπορεις να μου πεις την καριερα του ντανιελακου λιγο? και μετα κ του ολαφ να δουμε ρε αδερφε με στοιχεια αντικειμενικα τι ειναι και πως ειναι που λεει και ο βατραχος Wink
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 7:50 pm

Ρε αυτο που λεω για τον Κετσπαγια ειναι οτι δεν εχει προπονητικη προσωπικοτητα και εμπειρια και για την ομαδα σου εγω τον βλεπω λιγο.
Περυσι πηγες χωρις Ντιογο και Ντουντου γιατι??
Μηπως επειδη παραησουν χαλαρος?
και τελος τη συγκριση δεν την καναμε εμεις,την εκανε ενας μεγαλος σουηδος παλαιμαχος,ε δεν μπορει να ξερεις καλυτερα απο αυτον
οσο για την καριερα,ειναι αυτο που λεω,οτι ειναι υπερεκτιμημενος,δεν ειπα οτι δεν ειναι καλος,προς θεου,αλλα ειναι θεμα με τι εχειος να τον συγκρινεις.Ενταξει αν ειναι να τον συγκρινω με τον Βυντρα,ειναι κορυφη,αλλα αν ειναι να τον συγκρινω με αμυντικους της ευρωπης,που αυτους πρεπει να βλεπεις εσυ,ε ειναι για τον πεο
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 9:47 pm

περισυ πηγα χωρις τους δυο λογω κακου προγραμματισμου αν θυμασαι.
φετος μεχρι τωρα δεν εχω τετοιο προβλημα.
το τι λεει ενας παλαιμαχος δε με ενδιαφερει...ειναι αλλοι τοσοι που θα λεγανε τα αντιθετα και το ξερεις(βλεπε ρανιερι).
δε σου ειπα να τον συγκρινεις με τον βυντρα αλλα με τον δικο σου. μην ντριμπλαρεις.
αληθεια τι παραπανω σε αμυντικο θα μπορουσα να παρω?τον καναβαρο?
σε προκαλω να μου πεις τρεις αμυντικους ανωτερους του ολαφ και προσιτους στην ελλαδα.τρεις μονο.
αμυντικος βασικος στην εθνικη σουηδιας, με τοσες συμμετοχες σε πρεμιερ και να εχει παιξει στη γιουβε-απο τις μεγαλυτερες ομαδες του κοσμου και η κορυφαια αμυντικη σχολη- και σε τετοια ηλικια...εθελοτυφλεις η μου φαινεται?
απλα πες οτι ειναι παιχταρας, μπραβο που τον πηρατε, καλυψατε με το παραπανω το κενο του παρασκευα,θα σας ανεβασει ενα επιπεδο στην αμυνα και τελειωσαμε. ειναι απλο.
ετσι τα βλεπω εγω ο αρρωστος. Wink
αντε καλυνηχτα ζαρκαδι μου lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyTue Jun 23, 2009 10:59 pm

μαλλον δε θες να καταλαβεις αυτα που γραφω.Πρωτα απο ολοα εγραψα οτι ειναι θετικο που ο ολυμπιακος πηρε εναν παικτη τετοιου ειδους στην αμυνα του.
Απλα λεω οτι δεν τον θεωρω τοσο καλο οσο παρουσιαζεται,οχι τωρα,γενικα ολα αυτα τα χρονια.τον θεωρω υπερεκτιμημενο.Για παραδειγμα μπορω να σου πω οτι με διδυμο Αβρααμ Μελμπερκ,ενα ταχυς επιθετικος της Σαχταρ πχ θα κανει πλακα.Το θεμα δεν ειναι να παρεις ενα ονομα,το θεμα ειναι να εχεις ουσια.Ειναι γεγονος οτι συγκριτικα ειναι πολυ καλυτερη περιπτωση απο τον ντραγκουτινοβιτς.
οσο για τον παλαιμαχο που δε σ'ενδιαφερει,μιλαμε για εναν απο τους μεγαλυτερους σουηδους ποδοσφαιριστες,δεν ειναι ο Μιχος της Σουηδιας.
Εγω δεν εχω διαθεση να συγκρινω τους δυο,προσωπικα τους θεωρω το ιδιο ταγαρια,απλα παρεθεσα το κειμενο για να τονισω ακριβως την υπερεκτιμηση που θρεφεται.Σε καθε περιπτωση θα φανει στην πραξη ποιος εχει δικιο.
οσο για τη Γιουβε που επαιξε,ε δεν επαιξε στη γιουβε,επαιξε στο κατι σαν Γιουβε.μιλαμε για μια μεταβατικη περιοδο της ομαδας,αν θεωρουσε η γιουβε τον μελμπερκ αξιολογο παικτυη και ανταγωνιστικο στην ευρωπη θα τον κρτατουσε,δε θα τον εδινε σε σενα.
ξαναλεω,ειναι σαφως μια καλη και θετικη κινηση,κατα τη γνωμη μου ωστοσο δεν ειναι τρομερος παικτης.Αυτο δεν το λεω τωρα,το ελεγα και οταν ηταν να κλεισει στον ΠΑΟ σε μια συζητηση που ειχα με τον Αλεξ,μπορεις να το επιβεβαιαωεις.
Οσο για αλλους τρεις παικτες,δεν μπορω να πω γιατι δε γνωριζω τις τιμες που κυκλοφορουν.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 EmptyWed Jun 24, 2009 12:49 am

MIA Κ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΠΛΕΟΝ Ο ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ, ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΑΜΕΣΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΑΣ ΠΩ 2 ΛΟΓΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΟΝ.

ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ, ΙΣΩΣ Η ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥ.
Κ Ο ΡΑΟΥΛ ΜΠΡΑΒΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΓΗΚΕ, ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ.
ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΑΡΑΓΟΥΑΝΟ ΚΑΡΛΟΣ ΓΚΑΜΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΦΕΡΕΙ Ο ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΕΙΝΑΙ Ο 2ος ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΣ.
ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΟΠΕΡ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΣΟΥΗΔΙΑΣ, ΜΕ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ, ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (ΣΕ Ο,ΤΙ ΦΑΣΗ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΟΥΒΕ, ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΓΙΟΥΒΕ).
ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΡΓΟΣ Η ΟΧΙ, ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ ΟΤΙ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ, 3 ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΞΕΝΟΥΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΥΣ ΔΕ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
Κ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ Κ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ, ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ, ΟΧΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ Κ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Η ΟΜΑΔΑ, ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ.

ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΘΗΚΕ Κ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΪΡΙ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΟΧΙ Η ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΥΤΗ, ΑΛΛΑ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ. ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, Ο ΖΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΤΑΡΙΑ ΜΠΑΛΑ. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΤΟΜΙΣΤΗΣ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΖΑΛΙΖΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ. ΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΤΑ ΜΕΤΡΙΑΣΕΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ.

ΠΕΡΙ ΚΕΤΣΠΑΓΙΑ, ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΩ ΤΩΡΑ. ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩ, ΘΑ ΔΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΙΝΩ.
ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΩ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑ, ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΜΕ ΟΜΑΔΑ, ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΡΟΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΣΕΙ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ.
ΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΙΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ?
Κ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΒΕΒΑΙΑ), ΕΧΟΝΤΑΣ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ?
ΑΥΤΟ Κ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙ ΤΙΜΟΥΡ.

Υ.Γ. ΕΣΥ ΚΥΡΙΕ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΑΝ Ο ΠΑΟ ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΟ ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ?
ΠΟΛΥ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ.
ΕΔΩ ΧΘΕΣ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΛΕΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ, ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΣ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ.

Υ.Γ.1. Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΟΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Ο ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ. ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΓΩ Κ ΤΟΤΕ Κ ΤΩΡΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΣΑ ΚΑΘΕΤΩΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Κ ΜΙΑ Κ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΕΛΥΣΑ ΤΙΣ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΩΡΑΙΑ.

lol! lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 6 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 6 of 40Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: