BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Go down 
+10
seirios
Ernesto
pontiak
kimparis19
filologos
Galizianos
Hammer
Apostolis
prasinos
KAISARAS
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:04 pm

ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..
ΕΣΒΗΣΕΣ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ.
ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?
ΠΑΣ ΚΑΛΑ?
ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΧΑΡΙΝ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΚΑΖΟΥΡΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.
ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ...
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ.
ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΜΙΛΑΩ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΖΕ ΚΕΙΜΕΝΑ ΚΛΠ.
ΤΩΡΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ?ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΣ?
ΑΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΛΟΓΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙΔΕ ΜΑΣΑΩ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΣΒΗΣΗΜΑΤΑ ΟΥΤΑ ΑΠΟ ΤΠΤ.ΣΕ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΡΕΣ ΜΕ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΕΣ.
ΚΑΙ ΜΗ ΒΓΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤ ΔΕ ΜΙΛΑΣ ΠΛΕΟΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΓΡΑΨΩ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΕ ΚΡΑΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΠΑΛΤΟ.
ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΤΕΡΙΛΙΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΠΑΝΕ.
ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ...ΤΙ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΡΕ?
ΘΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙΕΦΟΣΟΝ ΔΕ ΣΕ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.
ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΘΥΜΟ, ΞΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑΠΕΡΑΣΕΙ. ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΔΩ ΘΑΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΕ...
ΤΑ ΣΒΗΣΗΜΑΤΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ.Η ΜΑΛΟΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝΚΑΙ ΠΟΤΕ.

ΥΓ
ΣΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ Π[ΕΣ ΜΕ ΑΜΠΑΛΟ ΒΛΑΚΑ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟ. ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΙΛΟΑΣ. ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:05 pm

Ο έξυπνος παίκτης μπορεί επίσης να μη διαμαρτυρηθεί με τρόπο που να φάει κάρτα, και μετά να μπορεί να κάνει ότι γουστάρει.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:12 pm

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΤΑΓΑΡΟΤΑΓΑΡΕ ΜΑΡΙΕ ?
ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΤΕΡΕΪΤΟΡ Η΄ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΕΑΣ, ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΕΓΩ ΤΟΠΙΚ, ΑΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΕΝΑΝ ΕΜΕΤΙΚΟ ΜΛΚ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΩ.
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.
ΑΝ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ.
ΣΕ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΓΩ, ΓΕΛΟΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΑΚΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ.
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.
ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΣΟΥ ΕΙΠΑ.
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ''ΕΜΜΕΤΟΣ'' ΚΑΙ ΠΕΡΝΑ Ο,ΤΙ ΘΕΣ.
ΧΕΣΤΗΚΑ.
ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΟΙΟ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΒΗΝΕΤΑΙ.
Κ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.
ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΤΩΡΑ ΒΛΑΚΑ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:20 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΜΑΓΚΑΣ...
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ.
ΤΡΩΣ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΟΝΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.
ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΘΕΣΟΥΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΠΑΛΙΟΤΑΓΑΡΙ. ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.
ΛΙΓΕ.
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΑ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ.
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ. ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ.
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ- ΤΕΡΑΣΤΙΕ- ΣΒΗΣΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ.
ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΩ ΑΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΡΟΥΦΑ ΛΙΓΟ... kafes kafes kafes kafes kafes kafes
kafes kafes kafes kafes kafes

ΤΟΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΤΟΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΤΟΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
kafes
παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα παρτα
ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ...ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΓΡΑΨΕ ΣΕ ΜΙΑ ΙΣΤΑ ΡΕ ΜΛΚ ΠΟΙΟΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΚΙΛΟΑΣ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΟΥ..ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ affraid
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:27 pm

ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ.
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ, ΚΑΝΤΟΝ, ΔΕ ΘΑ ΣΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΩ.
ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΑΛΛΩΣΤΕ.
ΤΙΣ ΠΙΠΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΕΜΑΤΑ ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΑΡΙΕ.
ΠΑΝΕ ΒΡΕΣ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ.
ΟΠΟΤΕ ΑΡΧΙΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ, ΑΣΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΠΙΚ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΜΟΥ. ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΕΓΩ.
ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΔΙΑΒΑΖΑ ΧΘΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑ, ΠΑΝΕ ΔΗΛΩΣΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.
ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ''ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ'', ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ.
ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ ΒΛΑΚΟΥΛΗ, ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΘΕΟ ΕΝΑΝ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟ ΣΤΗΜΕΝΟ, ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ.
Κ ΔΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΓΩ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ.
ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ, ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ.
ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ Κ ΟΝΟΜΑΣΕ ΤΟ ΄΄ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΕΝΕΚΕΣ'' Η΄ ''ΧΩΜΑΤΕΡΗ'' Η' ΟΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ .

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ?
ΑΝΤΕ ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:35 pm

ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΟΙΞΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΣΒΗΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? Rolling Eyes
ΔΙΚΟ ΜΟΥ? Rolling Eyes
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. Very Happy
ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΘΥΜΟ ΞΥΔΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.
ΑΣ ΓΙΝΟΣΟΥΝ ΓΑΥΡΟΣ-ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ-ΜΑΛΑΚΑΣ. Wink

ΥΓ
ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΚΑΝΑ ΕΛΗΝΙΚΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Α,ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ...
ΤΟΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΤΟΡΟΣΙΝΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΖΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΝΤΟΥΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes

ΥΓ2
ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΑΖΟΥΡΑ. ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΜΠΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ. Wink
ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ...
ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΟΥ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΦΥΛΑΞΕΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ε,ΜΑ ΣΕ ΤΡΩΕΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΡΕ ΜΛΚ...ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:41 pm

ΛΕΓΕ Ο,ΤΙ ΘΕΣ. ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΚΑΝ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΟΙΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΧΩΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ.
Κ ΣΥ ΛΕΓΕ Ο,ΤΙ ΜΛΚΙΑ ΘΕΣ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:44 pm

Α ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ?
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΙΝΚ Κ ΤΡΕΧΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ, ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ
http://www.proslipsis.gr/cmCat_treePrd.php?&cm_catid=57&cm_prdid=8300
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Sep 24, 2009 12:48 pm

ΕΕΤΤΤΤΣΣΣΣΣΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.......
ΝΑ ΛΙΩΝΕΙΣ.... affraid
ΝΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕΣ ΠΟΛΥΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΧΤΕΣ....
ΤΗ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΤΟΥ αεκ-ΘΡΥΛΟΣ....

ΤΟ 2ΡΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΤΟΡΟ ΗΤΑΝΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ....
ΜΑ ΤΙ ΤΡΕΞΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΜΑ ΤΙ ΝΤΡΙΜΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΜΑ ΤΙ ΔΡΑΣΚΕΛΙΣΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΜΑ ΤΙ Ο ΜΑΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΜΑ ΤΙ Ο ΣΑΧΑ ΠΟ ΧΑΖΕΥΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΑ ΤΙ ΕΚΤΕΛΕΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΜΑ ΜΑ ΜΑ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΤΟΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΤΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΘΕΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΛΙΚΑΡΩ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia kidia
kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes kafes
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptySun Sep 27, 2009 11:34 pm

ΠΑΟΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ ...Ασσαρος !!!!

Νικη που θα την πάρει ο Λαός του ΠΑΟΚ !

Μακάρι να την έχουν @1.75......!!!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyWed Sep 30, 2009 5:44 pm

ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΟ ΥΨΗΛΟΤΑΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ.
ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΦΩΣ ΣΤΟ 1ΣΕΛΙΔΟ ΤΟΥ :
''ΕΣΚΥΨΕ Ο ΓΑΛΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΠΛΑΤΙΝΙ ΣΤΟ ΒΕΝΓΚΕΡ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΥΡΑΚΙΑ ΤΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΟ 1 ΜΕΤΡΟ ΟΦΣΑΪΝΤ''

ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΧΑΜΕΡΟ 1ΣΕΛΙΔΟ ?
ΠΡΩΤΟΝ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ Κ ΝΤΡΟΠΙΑΣΤΙΚΟΤΑΤΟ ?
ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΔΕΣΤΑΤΟ, 1 ΜΕΤΡΟ ΟΦΣΑΪΝΤ ? ΟΦΣΑΪΝΤ ΗΤΑΝ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΡΙΑΚΟΤΑΤΟ.
1 ΜΕΤΡΟ ΕΞΩ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΤΕ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ Κ ΚΟΡΑΚΙ ΤΟΝ ΜΕΓΙΣΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗ.
ΛΙΓΗ ΤΣΙΠΑ ΡΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ.
ΠΟΣΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΙΑ?

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΤΑΦΡΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΥΤΟ. Κ ΜΙΛΑΩ ΣΟΒΑΡΑ, ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ Κ ΝΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΟΣΩΝ ΓΡΑΦΟΥΝ, ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟΥΣ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ.
ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΓΡΑΦΙΚΟ, ΜΛΚ, Η΄ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ, ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.




ΠΑΜΕ Κ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΤΕΝ ΚΟΤΕ. ΤΑ ΒΑΛΕ ΛΕΕΙ ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΜΕ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΕΡ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ ΠΑΟ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ.
ΤΙ ΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ?
Κ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ΤΕΝ ΚΟΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΤΡΑΒΗΞΑΝ ?
ΔΗΜΟΣΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΙΣΑΙ, ΑΦΙΧΘΗΚΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΜΑΤΣ, ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ?
ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ.
ΝΤΡΟΠΙΑΖΕΤΑΙ Κ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΕΛΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΥ.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΛΙΝΚ
http://www.sport24.gr/html/ent/738/ent.318738.asp


Last edited by KAISARAS on Wed Sep 30, 2009 8:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyWed Sep 30, 2009 6:53 pm

Παιρνοντας αφορμη απο Καισαρα ας δουμε τι γράφει ο καραγκίοζης Νικολακόπουλος στο blog του


''ΚΑΙ είναι και φίλος μας ο Πλατινί… Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι η Άρσεναλ του Βενγκέρ είναι η πιο ευνοημένη ομάδα όχι του συγκεκριμένου ομίλου, αλλά όλων των ομίλων της διοργάνωσης. Ο Γάλλος πρόεδρος της ΟΥΕΦΑ, ο Πλατινί, δίνει την αίσθηση ότι τον πάει…τον Βενγκέρ. Πως τον πάει; Να μην γράψω άλλη λέξη. Την πάει, λοιπόν, σπρώχνοντας τον συμπατριώτη του Βενγκέρ. Την ομάδα του Βενγκέρ εννοώ.

ΜΕ την Στάνταρ Λιέγης η Άρσεναλ ενώ έχανε 1-2, ισοφάρισε σε 2-2 στο 80 με ένα γκολ δύο φορές άκυρο! Διότι και οφσάϊντ υπήρχε και η ασίστ στον σκόρερ έγινε με το χέρι. Τώρα, χθες με τον Ολυμπιακό, το δεύτερο γκολ ήταν καθαρά οφσάϊντ-κι όχι οριακά όπως είπε ο Βενγκέρ-αλλά πάνω απ΄ όλα ο Γάλλος διαιτητής, συμπατριώτης του Πλατινί και του προπονητή της Άρσεναλ, έσπρωχνε όπως μπορούσε την Άρσεναλ. Ο άνθρωπος από κάποια στιγμή και μετά κι όσο το 0-0 έμενε, δεν κράτησε ούτε τα προσχήματα, αφού δεν άφηνε τον Ολυμπιακό να πάρει ανάσα.

ΑΞΙΖΟΥΝ συγχαρητήρια στον Βενγκέρ, που έχει φτιάξει μία ομάδα που παίζει τόσο ωραίο και γρήγορο ποδόσφαιρο, όπως αυτό που είδαμε χθες στο Έμιρεϊτς. Και του αξίζουν και συγχαρητήρια που μπορεί και έχει τέτοιες διαιτησίες σε επίπεδο Τσάμπιονς Λιγκ και στις δύο πρώτες αγωνιστικές της φετινής διοργάνωσης. Τουλάχιστον να το «κανονίσει» και για την Τρίτη αγωνιστική, ώστε να βγει νοκ άουτ η Άλκμααρ…''


Μεγάλη Σφαγή του Ολυμπιακού.Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ρε σιχάματα ,βρωμοαπόγονοι του στόλου 22-6 οι ευκαιριες, 3 σουτ, 1 στο πρωτο πηγε παραλληλα και εφτασε στην γραμμη πλαγιου (ζαιρι), ενα στο πρωτο πηγε πλαγιο αουτ (ντιογο) και ενα στο β μερος αουτ (νουνου) ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΤΟ Α ΜΕΡΟΣ.. και μιλάτε για διαιτησία αποβράσματα .Ουστ ...........




Διαβαζοντας τα πρωτοσέλιδα και τις μλκιες των γαύρων δημοσιογράφων με ανεβαινει η πίεση .

Ρε καριολάκια του πράκτορα,στημένοι Αρδ αντι να γράφετε γαμώ τον αντιχριστό σας '' Από μπροστά Πεπόνια και πίσω μπηκαν μονο 2 κανόνια΄΄ γραφετε λες και κερδισατε καριολάκια.Ουστ σιχάματα.Απόγονοι του στόλου.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyWed Sep 30, 2009 7:00 pm

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Detari3

Για να εισαι λοιπόν ξεφτιλας και πόρνη της Ευρώπης ,το θεμα ξεκινάει από μεσα σου..
Πόσο μεσα δεν ξερω ,αλλά απο τα αποδυτήρια ειναι μια καλή αρχή.
Παραθέτω φώτο η οποια ειχε βγει στο sport24 ,μεσα στα gay αποδυτήρια,την εποχή που αριστερα στην φώτο διαφήμιζε ενα γνωστό σαπούνι..Το παιχνιδάκι τους πρέπει να ειναι ποιος θα πιάσει το σαπούνι! Ο μεσαιος ειναι το κλασσικό πρότυπο Πειραιώτη,δηθεν μάγκα,γαμίκουλα ,αλλα κατά βάθος πισωκίνητου.Ο δεξιος δε,το αστέρι που έφυγε άδοξα χωρις ουτε ενα τίτλο!
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyTue Oct 06, 2009 6:46 pm

lipton wrote:
ΠΑΟΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ ...Ασσαρος !!!!

Νικη που θα την πάρει ο Λαός του ΠΑΟΚ !

Μακάρι να την έχουν @1.75......!!!


Δεν ξερω εαν και πόσο πιστεψατε στην νικη της ομάδας μου.
Δεν ξερω το κάτα πόσο την προτιμήσατε στο στοιχημα.

Ο ΠΑΟΚ ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΑΣΣΑΡΟΣ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyThu Oct 08, 2009 11:21 pm

2 ΘΕΜΑΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ.

ΞΕΚΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΛΕΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΕΠΟ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΦΕΤΟΣ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΗΘΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ.
ΑΥΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΑΪΤ.
ΜΑΛΙΣΤΑ, ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ.
ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΗΛ ? ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ? ΘΑ ΠΑΡΕΙ Η ΑΕΚ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΤΕΡΗΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΠΑΡΑΓΚΑ Κ ΞΑΝΘΗ ?
ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΛΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ?
ΟΧΙ, ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. ΧΑΘΗΚΕ Κ ΦΕΤΟΣ Η ΧΡΟΝΙΑ, ΑΛΛΑ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΟ ΔΕΣΜΕΥΤΗΚΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΑΕΚ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΚΤΟΣ ΣΤΟΧΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΚΑΛΠΙΚΑ ΠΕΝΑΛΤΙ ΥΠΕΡ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΦΥΤΑ ΟΤΙ Κ Η ΑΕΚ ΕΥΝΟΕΙΤΑΙ. ΚΑΙ ΘΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ
ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΟΥΝΑΓΕ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΑΕΚ.

ΠΑΜΕ Κ ΣΤΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ. ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟ, ΚΟΝΤΟΜΗΝΑ, ΝΤΕΜΗ, ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΖΑΓΟΡΑΚΗ. ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ Ο ΡΕΜΟΣ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΒΟΥΡΚΟΣ, ΧΩΡΟΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΘΩΜΑΔΕΣ, ΘΕΙΟΥΣ, ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ, ΓΚΑΓΚΑ, ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΟΜΑΝΕ.
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ Ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΤΙΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ?
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΚΥΡΩΝΟΥΝ ΓΚΟΛ ΩΣ OFFSIDE ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ? ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 2.
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΕΖΟΝΙΑ ?
ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΟΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΩΝ ?
ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΝΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΓΑΒΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ.
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΚΩΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ, ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ.
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ?
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΜΑΔΑ ?
ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΑΥΤΟΝΟΜΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΑ, ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΟΙΟΥΣ.
ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΕΝΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΓΟΡΑΚΗ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΕΙΤΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΗΓΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΠΑΡΑΙΤΕΙΤΑΙ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΕ Κ ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΦΑΟΥΛ.
ΠΑΡΑΙΤΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ? ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙΣ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.
ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΖΗΜΙΩΜΕΝΟ Κ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΓΗ ΖΑΓΟΡΑΚΗ.
Κ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΑΥΡΙΟ ΟΙ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΟΦΥΛΛΑΔΕΣ Κ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ, ΔΕΝ ΠΕΙΘΟΥΝ.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ Κ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΗΡΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 11:34 am

ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΕΙΤΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΗΓΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΠΑΡΑΙΤΕΙΤΑΙ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΠΙΚΑΛΕΣΤΗΚΕ Κ ΤΟΝΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΦΑΟΥΛ.
ΠΑΡΑΙΤΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ? ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙΣ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.
ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.

Επετρεψε μου να διαφωνησω... Ο καθενας εχει το δικαιωμα να φυγει οποτε θελησει απο οποιοδηποτε ποστο... Ποτε δεν ειπε οτι θα κατσει για παντα... Διαχειριστης ηταν ο ανθρωπος οχι προεδρος... Και στο φιναλε δεν πρεπει να ενδιαφερει κανεναν το γιατι εφυγε... Αυτο που μετραει ειναι το οτι εφυγε... Εγω λεω οτι εφυγε για ολους τους λογους που ειπες παραπανω... Λαμογια , παραγκες , κορακια κτλ κτλ κτλ κτλ... Ο αλλος μπορει να πιστευει οτι ειναι "προδοτης" που προδωσε τον λαο του παοκ , αλλος μπορει να πει οτι δεν του καθοτανε η Λιλη και του την εδωσε και εφυγε και παει λεγοντας... Ότι και να βγει να πει στην συνεντευξη που ειπε πως θα δωσει εγω θα ειμαι επιφυλακτικος στο να τα πιστεψω... ΜΟΝΟ ο ιδιος ξερει γιατι εφυγε και ποτε δεν θα μαθει κανεις τους πραγματικους λογους... Οπως το ιδιο εγινε και με Ντεμη , Μυτιληναιο , Κοντομηνα κτλ κτλ κτλ...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 11:44 am

Παντως επειδη συχνα πυκνα ακουω και βλεπω να παρομοιαζεται ο ζαγορ με τον νικολαιδη,ταπεινη μου αποψη ειναι οτι δεν εχουν καμια σχεση οι δυο τους.θεωρω πολυ πιο σοβαρο ανθρωπο τον Θοδωρα απο τον Ντεμη και για την ακριβεια τον θεωρω πιο παντελονατο απο τον κοντο.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 11:51 am

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙΣ Κ ΣΥ ΜΙΧΑΛΗ Κ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ.
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΕΙΣΑΙ Κ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.
Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΟΡΑΜΑ, ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑΝ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΕΒΓΑΛΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΜΕΤΟΧΙΚΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ, ΟΣΑ ΕΔΩΣΕ, ΛΙΓΑ Η΄ ΠΟΛΛΑ.
ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΤΟ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΠΡΩΤΙΣΤΑ, ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΚΑΝΑΣ ΓΟΥΜΕΝΟΣ, ΠΑΓΩΝΗΣ, ΜΠΑΤΜΑΝ Η΄ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΔΙΝΕ.
ΣΤΗΡΙΞΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΕΤΣΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΞΗΓΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. Κ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΝΕ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΕ Κ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΠΑΡΑΙΤΕΙΣΑΙ.

ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ, ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ, ΝΤΕΜΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΣΥΝΤΟΜΑ Κ Ο ΡΕΜΟΣ, ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΥΡΚΟ.
ΜΕΓΑΛΗ ΤΙΜΗ ΣΤΟ ΘΕΙΟ ΝΑ ΕΠΙΠΛΕΕΙ ΜΟΝΑΧΟΣ ΤΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ.
ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 12:03 pm

pontiak wrote:
Παντως επειδη συχνα πυκνα ακουω και βλεπω να παρομοιαζεται ο ζαγορ με τον νικολαιδη,ταπεινη μου αποψη ειναι οτι δεν εχουν καμια σχεση οι δυο τους.θεωρω πολυ πιο σοβαρο ανθρωπο τον Θοδωρα απο τον Ντεμη και για την ακριβεια τον θεωρω πιο παντελονατο απο τον κοντο.

ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΣ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΤΕΚΜΗΡΙΩΝΕΙΣ.
ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΑΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΘΙΚΗ ΤΟΥ ΥΠΟΣΤΑΣΗ ?
ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΖΑΓΟΡ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ ? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΘΙΚΗ ΤΟΥ ΝΤΕΜΗ.

3 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.

1. Ο ΝΤΕΜΗΣ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕ ΣΥΝΕΤΑΙΡΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑ ΤΗΣ ΒΡΩΜΙΑΣ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ (ΠΡΩΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ Ο ΘΩΜΑΣ). ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΑΝΟΙΧΤΑ Κ ΔΗΜΟΣΙΑ.
Ο ΖΑΓΟΡ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΠΟΣΤΟ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ Ο ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ.

2. Ο ΝΤΕΜΗΣ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΧΑΪΔΕΨΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΒΙΑΣ. ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕ ΒΕΒΑΙΑ. ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΣΚΟΙ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΠΟΥ ΚΟΠΤΟΝΤΑΙ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ.
ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΣΟΒΑΡΟΥ.
Ο ΖΑΓΟΡ ΕΔΩ ΥΣΤΕΡΟΥΣΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΝΤΕΜΗ.

3. Ο ΖΑΓΟΡ ΑΠΟΧΩΡΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ. ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΣΤΟΧΟΙ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΥΨΗΛΟΤΕΡΟΙ. ΠΟΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΠΕΡΥΣΙ ΕΦΤΑΣΕ ΤΑΒΑΝΙ. ΕΦΤΑΣΕ ΤΑΒΑΝΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΩΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ.
Η ΦΘΟΡΑ Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΕ, ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗ 2η ΠΕΡΥΣΙ ΘΕΣΗ, ΦΕΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΡΑΚΥΛΗΣΕΙ.
ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ Ο ΖΑΓΟΡ ΔΕ ΦΕΥΓΕΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΣΤΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΘΟΡΑ ?

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΧΡΗΣΤΑΚΟ, ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΕΙΣ Κ ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΛΑΘΟΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 12:22 pm

Η στήριξη των οπαδών είναι καλό πράγμα... η συνδιοίκηση δεν είναι... κι όποιος μπλέκει σε πολλά με τους οπαδούς τελικά το πληρώνει...
Η περσινή δεύτερη θέση κοστίζει όσο δε φαντάζονται, γιατί δεν ήταν απλώς ταβάνι, ήταν στρατόσφαιρα, και έδωσε τελείως λάθος εντυπώσεις και απαιτήσεις.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 12:28 pm

Σου χω πει και σε συζητηση μεταξυ μας οτι αντιλαμβανομαι και ευχαριστω σαν αεκτσης τον ντεμη.τον ευχαριστω γιατι σε μια πολυ δυσκολη φαση εσωσε την ομαδα,με την εννοια οτι συσπειρωσε πολυ κοσμο.Συμφωνω και με τα παραπανω που ειπες.Αλλα μετα απο ενα σημειο εχει πεσει παρα πολυ στηνεκτιμηση μου.Θεωρω οτι θελησε να γινει κατι σαν μεγας αλεξανδρος και ηθελε με το στανιο να γινει ηρωας και να σωσει τους παντες και τα παντα χωρις ομως να χει τη δυνατοτητα να κανει κατι τετοιο.Αμφιβαλω τελικα αν βιηθησε οικονομικα την ομαδα, οπως εκανε ο Θοδωρας χωρις να βγαινει και να το παιζει Κολοκοτρονης. Ο Ζαγορακης εχει μηδενισει τα χρεη σε καθε ιδιωτη.Ο ντεμης φαινεται να δημιουργησε και καποια επιπροσθετα.Καθε καλοκαιρι διελυε και ξαναφτιαχνε την ομαδα και στο τελος εφυγε αφηνοντας ολους κρεμασμενους και πρωτο και καλυτερο τον Δωνη, που ποτε δε βγηκε να τον καλυψει.Εναν προπονητη που τον πηρε το καλοκαιρι και τον αφησε μονο του το φθυινοπωρο.Του κανε προταση ο Μελισσανιδης κι αυτος δεν ηθελε,για ποιον λογο?Μηπως δεν ηταν βεβαιαος για τον Ποντιο?
Αρα εμενα μου εδειξε οτι πανω στην ΑΕΚ ηθελε να φτιαξει το δικο του ονομα σαν επιχειρηματιας,γιατι σαν ποδοσφαιριστης το εφτιαξε,κατι που ομως ειχε αρνητικες συνεπειες για την ομαδα.Ενω παρατησε την μπαλα για την ομαδα και μας καυλωσε ολους,στη συνεχεια τα γαμησε ολα με μια σειρα απο εγωιστικες και υπεροπτικες κινησεις
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 12:33 pm

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΛΕΣ ?
ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕ ΣΤΟΝ ΤΡΟΧΑΝΑ Κ ΕΒΓΑΛΕ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ ?
ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ?
ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΟΡΟΥΣ Κ ΜΟΝΟ ?
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ?
ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΤΡΩΣ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ ?
ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ. Ο ΝΟΤΙΑΣ ΤΟΥ ΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΓΑΝΤΙ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ Η΄ΟΧΙ Ο ΝΤΕΜΗΣ.
ΤΟ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ Η΄ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΕΣΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 12:33 pm

suspect wrote:
Η στήριξη των οπαδών είναι καλό πράγμα... η συνδιοίκηση δεν είναι... κι όποιος μπλέκει σε πολλά με τους οπαδούς τελικά το πληρώνει...
Η περσινή δεύτερη θέση κοστίζει όσο δε φαντάζονται, γιατί δεν ήταν απλώς ταβάνι, ήταν στρατόσφαιρα, και έδωσε τελείως λάθος εντυπώσεις και απαιτήσεις.

Διαφωνω σε ολα μα ολα.Τι θα πει ρε παιδια ταβανι?Δηλαδη ολοι οι οπαδοι της ελλαδας πλην του ολυμπιακου και του παναθηναικου θα πρεπει να ξεκινανε και να λενε οτι με την τριτη θεση ειμαι καλυμενος.οχι ρε.Αυτο ισχυει λογω της βρωμιας που εχουμε εδω. ο παοκ εχει πολυ καλυτερο κοσμο και απο τον ολυυμπιακο και απο τον παναθηναικο και του αξιζει κατι παραπανω και δε δεχομαι οτι η δευτερη θεση ηταν εξωπραγματικη.Δεν καταλαβα δηλαδη,επειδη βγηκαν δευτεροι περυσι φετος τι επρεπε να ανουν? πηγαν για το κατι παραπανω και καλα εκαναν.Ο ΠΑΟκ πηρε πολυ καλους παικτες και για μενα εκανε τις καλυτερες κινησεις στις μεταγραφες.εδωσε παικτες και πηρε καλυτερους απο αυτους που ειχε,κατι που δεν το εκανε πχ ο ολυμπιακος.Δεν ξερω τωρα θελω να πω πολλα και ισως δε λεω και τιποτα εντελει
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 12:33 pm

Δηλαδη ρε Αλεξ αν ο Ζαγορ βγει αυριο και πει παραιτηηθκα γιατι δεν μπορουσα να πολεμησω το κατεστημενο που υπαρχει στο ελληνικο ποδοσφαιρο ειναι ολα οκ?? Ετσι ξεπληρωνει το "χρεος" προς τον μεγαλο λαο του παοκ που τον στηρηξε??

Οσο για αυτα που λες μετα...

1. Ο Ζαγορ εκανε μετοχο τον Γκαγκατση ακριβως για να μπορεισει να εχει λογο στο παρασκηνιο... Δεν του βγηκε... Ειδα ο Γκαγκα οτι δεν ειναι ωραια να εισαι στην μερια του "αδυναμου" και την εκανε... με ελαφρα πηδηματακια μπορω να πω και χωρις να ανοιξει μυτη... Για το αν ο λαος του παοκ αντεδρασε ή οχι θα διαφωνησω... ουτε κιχ... γιατι ΟΛΟΙ ηταν μαζι με τον Ζαγορ σε οποια αποφαση και να επαιρνε... ειτε καλη ειτε κακη... οποτε εκαναν τουμπεκι γιατι και αυτοι ψιλιαστηκαν τι πηγε να κανει ο Ζαγορ με τον Γκαγκα.

2. Τι περιμενες δλδ απο τον Ζαγορ?? δεν ξερει τι μαμαλουκους οπαδους εχει ο παοκ??? και οκ φυσικα δεν μιλαω για ολο τον κοσμο του παοκ αλλα για αυτους τους λιγους που δυστυχως κανουν την διαφορα... και ουτε λεω οτι οι αλλες ομαδες δεν εχουν τετοια ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ στις ταξεις τους... τι να βγει να πει?? η Τουμπα ηρεμησε κατα πολυ επι Ζαγορ.. Ασχετα τι γινοταν στα στενακια γυρω απο αυτην...

3. Για να καταλαβω... που θα πηγαινε φετος ο παοκ?? για πρωταθλημα?? φανηκε απο την αρχη οτι φετος ο παοκ θα πληρωνει ακριβα την περσινη 2η θεση.. ειδαμε τις διαιτησιες , ειδαμε ακομα και τις εμφανισεις της ομαδας. Συμφωνω με τον Κωστα που λεει οτι ηταν στρατοσφαιρα και οχι απλα ταβανι... Και ας βγει να μου καποιος οτι αν δεν υπηρχαν play off ο παοκ θα εβγαινε περσι 2ος... Θα ακουστει...

Και κατι τελευταιο και ψιλοασχετο με το θεμα... Ακουσα οτι ο προπονητης (λεμε τωρα) της ομαδας "μου" θα παει στην Βραζιλια... Δεν γινεται να μην ξαναγυρισει κιολας?? Να μεινει εκει για παντα μπας και δουμε καμια ασπρη μερα???
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 EmptyFri Oct 09, 2009 12:40 pm

KAISARAS wrote:
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΛΕΣ ?
ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕ ΣΤΟΝ ΤΡΟΧΑΝΑ Κ ΕΒΓΑΛΕ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ ?
ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ?
ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΟΡΟΥΣ Κ ΜΟΝΟ ?
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ?
ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΤΡΩΣ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ ?
ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ. Ο ΝΟΤΙΑΣ ΤΟΥ ΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΓΑΝΤΙ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ Η΄ΟΧΙ Ο ΝΤΕΜΗΣ.
ΤΟ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ Η΄ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ. ΕΣΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕ.

Κατσε ρε συ Αλεξ, με ποιανου ορους θελεις να παρει ο μελισσανιδης την αεκ, με του ντεμη και τους δικους μου και τους δικους σου? Και τι θα πει τον παρακαλανε.ο ανθρωπος λεφτα θα βαλει,δεν μπορει να κανει ζημια στον εαυτο του για να κανει καλο στην αεκ.και να κανει καλο πληρωνοντας χρεη που δημιουργησαν αλλοι.να σου πω κατι.ο σαββιδης ειχε ερθει εδω στην τουμπα και ηθελε το γηπεδο για να παρει τον παοκ.τον εβριζαν.Μα συγνωμη,γιατι να ερθει καποιος να παρει χρεη να τα κανει τι? ο καθενας κανει κατι επιχειρηματικα για να βγαλει λεφτα.ο κοκαλης δε βγαζει λεφτα απο τον ολυμπιακο? δες ομως πως τον εχει.Τι με νοιαζει εμενα αν ερθει ο Πντιος,μ'εχει στην πουδρα σαν οπαδο,οπως με ειχε τοτε, και βγαζει και λεφτα.
Οσο γιθα τον κοντο,εγω τη συμπεριφορα του στο τελος της θητειας του δεν την θεωρω αντικεια κι ομορφη.Θεωρω κινησειθ ανθρωπου με μεγαλα αρχιδια<ποντιακα,το να παρατησεις τη μπαλα για την ομαδα,αλλα θεωρω πολυ λιγο να φευγεις και να βρισκεις δικαιολογια στον πληγωμενο κοσμο της ΑΕΚ που σε στηριξε οσο κανεναν αλλον
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty
PostSubject: Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ - Page 23 Empty

Back to top Go down
 
ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
Back to top 
Page 23 of 40Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ... ΜΕΡΟΣ 3o

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: