BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...

Go down 
+5
pontiak
Apostolis
Hammer
KAISARAS
Ernesto
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyThu Apr 01, 2010 1:58 pm

Hammer wrote:
ΤΟΛΗ ΔΕ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΑΡΗ.
ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ, ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ.
ΕΝΑΣ ΜΠΛΑΤ ΣΕ ΣΩΖΕΙ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ.
ΕΔΩ ΠΑΣ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΛΙΜΑ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΛΕΝΘΙΑ? Laughing
ΜΙΑ ΦΑΝΕΛΑ ΕΧΕΙΣ ΟΚ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.

ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ ΦΙΛΕ.
ΛΙΓΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ.
kafes
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyThu Apr 01, 2010 2:06 pm

ΧΡΗΣΤΟ, ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΧΘΕΣ Ο ΙΜΠΡΑ, ΠΑΝΕ ΣΕ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΕΒΑΛΕ 2 ΓΚΟΛ, ΕΧΑΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ.
ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΛΕΙΣ ?
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.

ΣΑΦΩΣ Κ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΛΛΑΞΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΓΟΥΟΛΚΟΤ. ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.
ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΠΕΠΕ ΤΟ ΕΧΑΣΕ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ Ο ΒΕΝΓΚΕΡ (ΠΟΥ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΧΑΛΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΤΥΜΠΑΝΟ), ΟΥΤΕ Ο ΓΟΥΟΛΚΟΤ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ Κ Ο ΜΟΝΟΣ ΚΑΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΜΟΥΝΙΑ Κ ΜΠΕΝΤΝΕΡ.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ, ΙΣΩΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕ, ΙΣΩΣ ΝΟΜΙΣΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ, Κ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ.
ΜΕΓΑΛΗ ΚΛΑΣΗ Ο ΑΝΡΙ, ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΥΚΩΣΕ, ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ ΕΙΝΑΙ, ΧΩΡΙΣ ΤΠΤ. ΑΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΛΟΝΔΡΕΖΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ.
ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ ΛΕΣ. ΑΣ ΕΒΑΖΕ ΤΟΝ ΠΟΥΓΙΟΛ ΕΚΕΙ ΑΝ ΕΙΧΕ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Ο ΜΑΞΟΥΕΛ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΞΟΥΕΛ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΓΟΥΟΛΚΟΤ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ) Κ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΣΤΟΠΕΡ ΤΟ ΜΙΛΙΤΟ. ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΕΙΧΕ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΧΑΛΑΡΩΣΕ, ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΑΡΣΕΝΑΛ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 65, ΑΡΣΕΝΑΛ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ.
ΙΣΩΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕ Η ΑΠΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΠΕ ΩΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΠΙΚΕ Κ ΠΟΥΓΙΟΛ, ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΠΤ.
Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΧΕΙ 4 ΣΤΟΠΕΡ ΠΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΒΑΣΙΚΟΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΠΙΚΕ Κ Ο ΠΟΥΓΙΟΛ, ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΙΛΙΤΟ Κ ΜΑΡΚΕΖ.
SO WHAT ?
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyThu Apr 01, 2010 2:20 pm

Άλεξ οτι και να πεις μέσα είσαι... Αλλά δεν μπορώ να πω οτι δεν με πάει... Αν δεις οτι έχω πει για χτες είμαι μέσα... Από το 2-2 σκορ ( όσο τυχερό και να είναι αυτό εννοείτε), μέχρι τα απλά g/g kai g/ng στα δύο παιχνίδια... Απλά μαλακίστηκα με το λάθος ρε γμτ... Και μετά αφού είχα πάρει το 50, το 12 που είχε το 2-2 μου φαινόταν μικρό... Και πήρα σου λέω δυάδα χ/1 Ίντερ και χ/2 ( για να είναι μέσα και το 2-2 του ημιχρόνου,χαχαχαχα), στην Μπάρτσα... 23 απόδοση... Με ένα δεκαρικάκι έπαιρνα 233... Και οι μαλάκες ισοφαρίστηκαν... Μεγάλη ξενέρα έτσι όπως πήγε γιατί σε μια μέρα που είπα να κάνω χαβά, παραλίγο να βγάλω σούπερ ταμεία... Αν ξέρει πάντως κανείς πως έπαιξε ο Στάνκοβιτς από Ίντερ μιας και δεν είδα καθόλου το ματς ας μου πει... Να ξέρω τουλάχιστον αν η δυάδα των σκόρερ ήταν κοντά ή μακρυά από το ταμείο...

Από και και πέρα, πραγματικά ήταν από τα ματς που ενώ θα έπαιρνα καλά λεφτά με ένα σημείο, δεν στεναχωρήθηκα πολύ... Τι να πεις ρε παιδιά για τέτοια μπάλα... Όντως αυτό που δήλωσε ο Γκουαρντιόλα μετά το ματς το σκεφτόμουν και εγώ... Έπαιξε ποτέ καλύτερη μπάλα από αυτή που έπαιξε ειδικά στο πρώτο 20λεπτο? Διαστημική μπάλα ρε... Και πραγματικά σε τέτοια ματς, όπως έχω πει και άλλες φορές δεν κάθομαι να κάνω κριτική... Να μου αν έκανε κάποιο λάθος ο Γκουαρντιόλα ή όχι... Τέτοια ματς απλά τα κρατάς στο μυαλό σου και λες, πάλι καλά που δεν βγήκα και είχα την τύχη να το δω... Απλά χάζεμα και ανοιχτό το στόμα μπροστά στην TV...

Για σήμερα πάλι όλα μέσα είναι... Δυσκολέψαν τα πράγματα και στο Europa πια... Ένα ματς που θα φάει ποντάρισμα είναι η Μπενφίκα... Λογικό αφού και καλά παίζει, και η άλλη δεν πατάει καλά... Αλλά ρε παιδιά Λίβερπουλ είναι... Και ανέκαθεν όταν τα γαμούσε όλα στο πρωτάθλημα πήγαινε να κάνει σεφτέ στην Ευρώπη... Δεν το βλέπω τόσο εύκολο... Πιο καλό μου μοιάζει να πάρω και εδώ g/g και να φύγω... Μεγάλη τριπλή νομίζω το ματς... Για Φούλαμ ίσως και εγώ να συμφωνήσω με Μιχάλη για άσο αλλά δεν τρελένομαι, ενώ και τα άλλα δύο ματς, ο άσος του Αμβούργου δεν λέει τπτ, ενώ ο ισπανικός εμφύλιος θα έχει γκολάκια λογικά...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyThu Apr 01, 2010 2:36 pm

Τελικά για σήμερα ίσα ίσα 2 ποτάκια πεταμένα που λέει και ο Άλεξ... Το ένα το πετάω σε ένα ρισκαδόρικο χ/1 Φούλαμ και χ/1 Βαλένθια, ενώ το 2ο το πετάω σε μια τριάδα με οβεράκια... Όλα εκτός της Φούλαμ... Και τέλος... Μπορεί να μην είμαι καν εδώ να τα δω...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyThu Apr 01, 2010 4:04 pm

ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΠΤ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Laughing Laughing Laughing

ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΑΣΙΚΑ ΙΤΑΛΙΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.
ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΡΙΧΝΩ ΒΑΡΟΣ ΓΙΑ ΤΖΟΓΟ ΚΑΘΑΡΟ.
ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΞΑΝΤΛΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΤΟΚΟΓΛΥΦΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΝΑΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΜΟΝΑ ΑΠΟΔΕΚΤΑ ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕ ΧΡΗΖΟΥΝ ΑΝΑΛΥΣΗΣ.
ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΙΑΦΩΝΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.
ΑΦΙΕΡΩΝΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΚΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΑΣΙΖΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΜΑΤΣ ΙΤΑΛΙΑΣ ΚΛΠ.

ΕΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΠΗΚΕ ΑΠΡΙΛΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΜΑΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΤΖΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyThu Apr 01, 2010 4:31 pm

μολις εριξα μια αποδοση 10 κοντα πασχαλινη
απλες νικες για
γαυρο, μακαμπι, μπαρτσα, καχα Very Happy
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyThu Apr 01, 2010 7:00 pm

Έφυγε και από μένα ένα χαλαρό μπασκετικό με
Ρεάλ 1
Ολυμπιακό 2 με -4,5
Κάχα Λαμποράλ 1
Παρτιζάν 1 με -3,5
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyThu Apr 01, 2010 7:49 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΦΕΔΕΣ Κ ΚΑΚΟ Κ ΔΕ ΜΕΛΕΤΗΣΑ ΤΠΤ.
Κ ΗΘΕΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΑ ΡΙΞΩ ΓΜΤ.
ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ. ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΝΙΚΗ, ΟΧΙ ΜΕ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ.
ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΣ ΜΕ 2-0 Κ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΙΖΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ 2-1.

Κ ΜΕ +4,5 ΜΑΚΑΜΠΗ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ ΕΒΡΑΙΑ. ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΠΤ ΔΕΝ ΕΡΙΞΑ ΣΗΜΕΡΑ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 6:45 pm

Hammer wrote:
ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΠΤ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Laughing Laughing Laughing

ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΑΣΙΚΑ ΙΤΑΛΙΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.
ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΡΙΧΝΩ ΒΑΡΟΣ ΓΙΑ ΤΖΟΓΟ ΚΑΘΑΡΟ.
ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΞΑΝΤΛΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΤΟΚΟΓΛΥΦΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΝΑΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΜΟΝΑ ΑΠΟΔΕΚΤΑ ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕ ΧΡΗΖΟΥΝ ΑΝΑΛΥΣΗΣ.
ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΙΑΦΩΝΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.
ΑΦΙΕΡΩΝΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΚΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΑΣΙΖΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΜΑΤΣ ΙΤΑΛΙΑΣ ΚΛΠ.

ΕΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΠΗΚΕ ΑΠΡΙΛΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΜΑΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΤΖΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
σκάσε και γράφε ρε μλκ κανα γερό κι αν πει κανένας τίποτα στείλτου φωτογραφία τα euro και αντίγραφα των καταθέσεων να αποδεικνύουν ότι οι τράπεζες τα δέχτηκαν παρότι δεν άξιζαν...


Last edited by suspect on Fri Apr 02, 2010 7:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 7:03 pm

Hammer wrote:
ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΠΤ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Laughing Laughing Laughing

ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΑΣΙΚΑ ΙΤΑΛΙΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.
ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΡΙΧΝΩ ΒΑΡΟΣ ΓΙΑ ΤΖΟΓΟ ΚΑΘΑΡΟ.
ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΞΑΝΤΛΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΤΟΚΟΓΛΥΦΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΝΑΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΜΟΝΑ ΑΠΟΔΕΚΤΑ ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕ ΧΡΗΖΟΥΝ ΑΝΑΛΥΣΗΣ.
ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΙΑΦΩΝΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.
ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.
ΑΦΙΕΡΩΝΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΚΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΒΑΣΙΖΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΜΑΤΣ ΙΤΑΛΙΑΣ ΚΛΠ.

ΕΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΠΗΚΕ ΑΠΡΙΛΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΜΑΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
ΝΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΤΖΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 9:24 pm

η Ρετζίνα πάντως άντεξε και κουβάλησε όλο τον κόσμο στις πλάτες της και τον πήγε στην πηγή, έστω και με το ανάξιο 1,35... Very Happy

(Λίπτον... το Ρετζίνα δεν είναι Μαλαματίνα... είναι ιταλική ομάδα)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptyFri Apr 02, 2010 10:52 pm

αυτά είναι... στην ιταλία σου λέει το ψοφίμι ρετζίνα με 1,35 σε διπλό.... στην αγγλία η τεράστια μίλγουολ με 1,40 σε άσο με το ζόμπι.... με φόρμες και τα πάντα όλα η μίλγουολ... αχτύπητη.... σκοτώνει... μπαρτσελόνα σκέτη..... η ιταλίδα ψοφιμάκι έχει καθαρίσει απ'το ημίχρονο, η αγγλίδα θεά ισοφαρίζει στο 80... και δεν κερδίζει... γαμώ το μουνί της αγγλίδας μάνας σας.... κανένα απ'τα δύο δεν "αξίζει", αλλά το ρέτζιο πληρώνει για πλάκα τον μεγάλο τόκο του ενώ η μίλγουολ γαμάει στα ίσα τον κόσμο...
(στοίχημα στην αγγλία δεν υπάρχει γιατί εκεί γίνεται το στοίχημα... και οι μπουκ το ξέρουν... δεν υπάρχει "λάθος" απόδοση από μπουκ στην αγγλία... γνώμη μου.... πολλοί διαφωνούν ως γνωστόν)
Θα πει κάποιος σωστά, γιατί βάζεις και αγγλίδα φαβορί; έτσι για την πλάκα μου, για να την πιάσω αν την πιάσω και να γουστάρω αλλιώς να τις βρίζω αν τα χάνω... κερδισμένος σταθερά από αγγλία μόνο, δεν περιμένω να βγω... ΠΟΤΕ... παίζω ψιλά για να παίζω... κι αν κάτσει κάτι, έκατσε, αλλά μορφής λόττο είναι... random... που το λένε και στα ελληνικά...!
Τσατίστηκα πολύ σήμερα όμως, παρότι γνωρίζω τις αγγλίδες πουτάνες και ποτέ δε βασίστηκα σε σοβαρό στοίχημα πάνω τους.... γιατί σήμερα την έβαλα την πουτάνα άλλο λίγο έξτρα, μαζί με το πολύ σκληρό και φορτωμένο μονό της ιταλίδας... ε, βγάλτο μωρή σούπερ ομάδα άνετη, δε σου ζητήσαμε να κερδίσεις την Άρσεναλ...με μια Μπρέντφορντ έπαιζες....
Και ποιος δουλεύει ποιον τελικά και πού είναι τα "φτου κακά"; Απ'τη στιγμή που την έβαλα τη δυάδα ήξερα ότι η μία είναι ομόλογο δημοσίου κι η άλλη επιταγή τυχαίου χέσε μέσα κι ας είχε επιδόσεις Μπάρτσα... Την πάτησα φυσικά στη χέσε μέσα του αγγλοαδελφάτου της τρελής φόρμας και παπάρια μάντολες και πέταξα μερικά ψιλα...
Αλλά τελικά ποιο είναι το σοβαρό στοίχημα; Αυτό που κερδίζουμε; Ή αυτό που περηφανευόμαστε ότι χάσαμε αλλά παίξαμε σωστά;;; Το διπλό 1,35 της Ρετζίνα ήταν ποτέ στοίχημα αξίας;;; ΠΟΤ'Ε (ο τόνος στο Ε πανηγυρικά...) και ούτε στα όνειρα...αξία θα ήταν η κοντρα με τον άσο... αλλα το διπλό ήταν σιδερόβεργα άκαμπτη και κέρδισε για πλάκα απ'το ημίχρονο...
(θέμα κρίσεως. τα παραπάνω.. ο χάμερ πρέπει να επιβεβαιώσει εδώ... το ξέρω... αλλά τι να πει; τα ίδια τα αυτονόητα; Wink γράφε λοιπόν μαλάκα χάμερ κι ασε τις ντροπές...
Να κερδίζουμε θέλουμε, κι ας είναι ανάξια Wink
Αν δεν έπιασε ο Χάμερ με Ρετζίνα σήμερα τις μισές διακοπές του, εμένα να με χέσετε... μέχρι κι εγώ έφαγα.... Very Happy ανάξιες αλλά δε γαμιέται..... μήπως ρωτάει κανείς;;;
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 11:16 am

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ ΠΙΩΜΑΤΟΣ, ΣΥΓΓΕΝΩΝ, ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ, ΑΡΝΙΩΝ ΚΛΠ Laughing
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 11:51 am

suspect wrote:

(Λίπτον... το Ρετζίνα δεν είναι Μαλαματίνα... είναι ιταλική ομάδα)

Aτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 11:53 am

ΞΕΧΑΣΑ
ΦΙΟΡΕ ΔΙΠΛΟ ΣΚΕΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΕΥΚΟΛΟ
ΝΑΠΟΛΙ Χ, ΤΟ ΒΟΛΙΚΟ ΜΕ ΨΗΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ
ΓΙΟΥΒΕ ΔΙΠΛΟ, ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ
ΑΥΤΑ ΜΟΝΑ, ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΩΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΥΑΔΑ.

ΦΙΟΡΕ ΔΙΠΛΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ, ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΡΙΣΑ.

ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΛΑ ΑΙΜΑΤΟΣ,
ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΤΟΣ ΓΙΟΥΒΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΝ ΚΑΙ ΤΖΕΝΟΑ ΜΗΠΩΣ ΒΓΟΥΝ ΟΛΑ.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ. ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
ΒΙΑΖΟΜΑΙ, ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΣΩ ΤΟΚΟΓΛΥΦΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ.
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 11:54 am

Hammer wrote:
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ ΠΙΩΜΑΤΟΣ, ΣΥΓΓΕΝΩΝ, ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ, ΑΡΝΙΩΝ ΚΛΠ Laughing
Καλή διασκέδαση, Πάσχα, πιώματα, μάσες κλπ...
(Καλή ανάσταση δε μού'βγαινε εμένα ποτέ να λέω γιατί μόνο σε ζωντανούς μιλάω... Very Happy Very Happy)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 1:13 pm

Σήμερα άργησα βέβαια, κι έχουν αρχίσει ήδη τα ματς αλλά δεν έχει και τίποτα γερό...
Με χαλαρά ποσά λοιπόν:
Ένα προς τα αριστερά στην Άλεν, ή το Χ παίζεται...
Στην Ουνιόν μόνο όβερ... τώρα που είναι και στο δεκάλεπτο πληρώνει πολύ πιο καλά... Περιέργως το όβερ ανεβαίνει πολύ γρήγορα στα πρώτα λεπτά, στα οποία συνήθως οι ομάδες ψάχνονται....

edit... μέχρι να το γράψω έβαλε γκολ η Ουνιόν....
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 2:01 pm

ΒΡΙΣΚΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΙΚΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Laughing , ΣΤΑ ΨΗΛΑ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΘΕΑ (ΟΛΗ ΤΗ ΛΙΜΝΗ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ) ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ, ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ ΤΑΜΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΣΤΑ euro whistle .

ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ, ΑΦΟΥ ΠΡΟΪΔΕΑΣΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΟΥ Shocked ΟΤΙ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ.

ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΕ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ Χ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ - ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ.
ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΔΕ ΘΑ ΔΙΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1,80. ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΔΙΝΕΙ 3,20.

ΣΠΑΝΙΑ ΠΑΙΖΩ ΜΑΤΣ ΜΕ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ. ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ, ΒΛΕΠΩ Κ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ, ΕΧΩ Κ ΑΠΟΔΟΣΗ 2,80 ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΓΩ ΤΗΝ ΝΤΙΑΡΜΠΑΚΙΣΠΟΡ Κ ΘΑ ΦΥΓΩ.

ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ.
ΨΗΝΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΣΙΤΥ. ΑΛΛΑ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΑΠΟΔΟΣΗ 1,66 ΣΕ ΔΙΠΛΟ ΤΗΣ ΣΙΤΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ, ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΤΗΣ ΜΠΕΡΝΛΙ. ΤΗΝ ΕΠΑΘΕ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΤΗΣ ΜΙΛΓΟΥΟΛ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ Shocked Suspect (ΘΑ ΣΚΑΓΑ ΑΝ ΔΕ ΣΤΗΝ ΕΛΕΓΑ), ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΩ Κ ΓΩ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΝΩ.
Η ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ ΔΙΝΕΙ 2,10 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ ΤΠΤ. ΟΜΩΣ, Η ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΠΤ, ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΑΓΓΛΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΝΩ Κ ΑΥΤΟ.
ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΤΟΤΕΝΑΜ, ΑΛΛΑ Η ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΚΟΒΕΙ ΛΑΡΥΓΓΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΠΤ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΑΛΛΩΣΤΕ Laughing .

ΠΑΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ. ΙΤΑΛΙΑ ΦΥΣΙΚΑ. ΕΔΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ ΦΙΟΡΕ. ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΦΙΟΡΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΑΠΟΛΗ (ΣΤΗΝ ΑΗΤΤΗΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΔΡΑ ΤΗΣ), ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ Κ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΟ 4. ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ Η ΦΙΟΡΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΡΟΕΡΧΟΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΜΑ ? ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΡΑΝΤΕΛΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΜΑ ? ΥΠΟΓΡΑΨΑΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΑ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΜΑ - ΦΙΟΡΕ, ΘΑ ΛΗΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ 2ΠΛΟ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ Η ΠΑΡΜΑ ? ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΑΡΜΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΕΞΩ. Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΩ 2ΠΛΟ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 2,40 ? ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ? ΑΣ ΒΓΕΙ 0-3 ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ. ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.
ΜΠΑΡΙ - ΡΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ. ΤΟ ΜΠΑΡΙ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΤΡΕΛΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ. Η ΡΟΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΜΑΡΙΟΣ. 0-1 ΣΤΟ 85 ΝΑ ΚΑΝΕΙ, ΔΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟ PC, ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙΣ. ΔΙΑΒΑΖΩ ΘΑ ΧΕΙ 15.000 ΦΙΛΟΥΣ Η ΡΟΜΑ ΣΤΟ ΜΠΑΡΙ. ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΧΕΙ Κ 45.000. 1,66 2ΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΡΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΠΟΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟΤΑΤΗ Η ΑΠΟΔΟΣΗ.
ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΦΑΒΟΡΙ. ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΩΝ 2 ΟΜΑΔΩΝ Κ ΜΑΣΑΩ. ΣΕ ΚΑΘΑΡΟ ΜΑΤΣ, ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ ΟΥΝΤΙΝΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΠΤ.
Κ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ, ΑΣ ΠΩ Κ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ.
2 ΧΗΝΑΡΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ 3. ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΕΙΠΕ Κ Ο ΜΑΡΙΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΤΣΙΟ - ΝΑΠΟΛΗ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΙΕΒΟ - ΣΑΜΠ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ 1ο ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Χ, ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΤΕ.

ΣΤΑΣΗ ΙΣΠΑΝΙΑ.
Η ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΟ, ΟΚ. Η ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ ΣΤΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ. ΕΒΑΛΕ 3 ΣΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ Η ΣΕΒΙΛΛΗ ΠΑΡΑΠΑΙΕΙ. ΤΟ 2ΠΛΟ ΔΙΝΕΙ 2,40. Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟΝ ΓΚΑΛΙΘΙΑΝΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Προϊστορια : 7 νικες , 2 ισοπαλιες , 0 ηττες) ΕΓΙΝΑ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ.
Β΄ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΠΑΙΖΩ ΣΠΑΝΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΚΑΜΙΑ ΙΣΟΠΑΛΙΑ.
ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΜΑΤΣ ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΟΥΕΛΒΑ. ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ Χ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 1ο ΣΗΜΕΙΟ.
ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΡΔΙΚΟ ΜΑΤΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ Κ ΤΟ ΒΑΣΙΛΗ ΜΕ ΤΟ 2ΠΛΟ ΤΗΣ ΜΠΕΤΙΣ. ΑΝ Κ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ, ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ. ΤΗΝ ΚΡΑΤΩ ΤΗΝ ΜΠΕΤΙΣ ΓΙΑ 2ΠΛΟ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 2,15 Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΓΕΡΜΑΝΙΑ.
ΣΑΛΚΕ - ΜΠΑΓΕΡΝ. 2ΠΛΟ ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΖΑ ΠΟΤΕ. Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΕΙΧΕ ΜΑΤΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ, ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ, ΡΟΜΠΕΝ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΞΕΙ, ΜΟΥ ΑΡΚΟΥΝ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ 2ΠΛΟ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΜΑΓΚΑΤ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΕΠΟΥ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΦΙΧΤΑ Ο ΜΑΓΚΑΤ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΕΙ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ -5 ΑΠΟ ΤΩΡΑ. ΔΙΝΩ ΠΡΩΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟ Χ, Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 1. 2ΠΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ.
ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΣΩΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΧΕΡΤΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΜΠΟΛΙΚΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

ΚΛΕΙΝΩ ΜΕ ΓΑΛΛΙΑ.
ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΒΑΣΙΛΗ. 2,20 ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ ΤΗΣ ΟΣΕΡ Question Shocked ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΔΙΝΑ 1,80 ΤΟ ΠΟΛΥ. 2,20 ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ, 2,20 ΘΑ ΠΑΡΩ.
ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ Κ ΤΗ ΛΙΛ. ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 2,10 ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ, ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ.
ΤΟ ΝΙΣ - ΣΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ Χ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΙΚΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑ, ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΟΤΙ ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΣΩΘΕΙ. ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΩ ΣΠΥΡΙΑ ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΞΟΦΘΑΛΜΕΣ ΜΛΚΙΕΣ.

ΤΙ ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΛΟΙΠΟΝ.
ΛΑΤΣΙΟ, ΚΙΕΒΟ, ΣΑΛΚΕ, ΟΛΑ ΣΤΟ Χ.
ΛΑΤΣΙΟ, ΤΑΡΑΓΟΝΑ, ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ, ΟΛΑ ΣΤΟ Χ.
ΚΙΕΒΟ, ΤΑΡΑΓΟΝΑ, ΟΛΙΑΝΕΝΣΕ, ΟΛΑ ΣΤΟ Χ.
ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΖΕΣΤΑ.
ΤΗΝ 1η 3ΑΔΑ ΤΗ ΒΑΖΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΠΛΗΡΩΘΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 6ΜΙΣΗ ΣΗΜΕΡΑ Laughing .

ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ, ΠΛΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΩΝ, ΚΡΑΤΑΩ ΟΣΕΡ, ΛΙΛ, ΝΤΙΑΜΠΑΚΙΣΠΟΡ Κ ΙΣΩΣ ΜΠΕΤΙΣ.
ΑΥΤΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 2:35 pm

Καλησπέρα και από μένα και καλή Ανάσταση σε όλους. Ανάθεμα και αν έχω ξαναμπεί στο φορουμ να γράψω κάτι. Και τώρα που το κάνω μάλλον δε θα προλάβει να το διαβάσει κανείς. Τέλος πάντων μπήκα να δώσω ένα σύστημα 2-3 τελευταίας στιγμής αλλά είδα ότι με πρόλαβε ο Αλέξης.
Ολανένσε-Λάτσιο-Ταραγόνα όλα στο χ. Παίχτηκαν ήδη. Μιλάμε για 3 χινάρια που αξίζουν αφού βολεύουν και τις 6 ομάδες και κυρίως είναι σε αποδόσεις σωστές. 3,20 3,00 3,20 τα πόνταρα. Μακάρι να βγούνε.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 2:56 pm

ΛΑΤΣΙΟ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟΔΕΚΤΟ
2 ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΜΟΝΟ ΑΠΟΔΕΚΤΟ

ΔΙΠΛΟ ΛΙΛΙΚΑΣ
ΔΙΠΛΟ ΣΙΤΥ
ΣΕ 2ΑΔΑ !!!!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 3:08 pm

KAISARAS wrote:
ΤΗΝ ΕΠΑΘΕ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΤΗΣ ΜΙΛΓΟΥΟΛ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ Shocked Suspect (ΘΑ ΣΚΑΓΑ ΑΝ ΔΕ ΣΤΗΝ ΕΛΕΓΑ), ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΩ Κ ΓΩ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΗΝΩ.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy σιγά μην τό'χανες το χερούλι να το πιάσεις ρε!
πουτάνες λέμε οι αγγλίδες... λες και δεν το ξέρουμε απ'τα ελληνικά νησιά; πάλι καλά που φοράμε 7 καπότες... Very Happy μόνο για να παίζεις πάνω από 4ρια είναι.... δεν έχουν μπέσα... τίποτα, μηδέν....
Επί της ουσίας... Τσιμέντο ήταν μόνο η Ρετζίνα... Αγγλίδα τσιμέντο δεν έχει υπάρξει ποτέ και ούτε πρόκειται, και το ξέρουμε όλοι... Εκεί, απλώς είπα να βάλω και την σούπερ αγγλίδα λίγο δίπλα για βοήθεια κι αυτή πήγε και γαμήθηκε... σκέψου να βασιστείς σοβαρά κιόλας...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 3:58 pm

vasilis wrote:
Καλησπέρα και από μένα και καλή Ανάσταση σε όλους. Ανάθεμα και αν έχω ξαναμπεί στο φορουμ να γράψω κάτι. Και τώρα που το κάνω μάλλον δε θα προλάβει να το διαβάσει κανείς. Τέλος πάντων μπήκα να δώσω ένα σύστημα 2-3 τελευταίας στιγμής αλλά είδα ότι με πρόλαβε ο Αλέξης.
Ολανένσε-Λάτσιο-Ταραγόνα όλα στο χ. Παίχτηκαν ήδη. Μιλάμε για 3 χινάρια που αξίζουν αφού βολεύουν και τις 6 ομάδες και κυρίως είναι σε αποδόσεις σωστές. 3,20 3,00 3,20 τα πόνταρα. Μακάρι να βγούνε.

ΓΟΥΡΛΗ ΜΟΥ ΕΣΥ, ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΟΙΟ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΜΑΜΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΟΦΣΑΙΝΤ ΛΕΜΕ cheers cheers cheers
lefta lefta lefta lefta lefta lefta lefta lefta lefta
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 5:07 pm

vasilis wrote:
Καλησπέρα και από μένα και καλή Ανάσταση σε όλους. Ανάθεμα και αν έχω ξαναμπεί στο φορουμ να γράψω κάτι. Και τώρα που το κάνω μάλλον δε θα προλάβει να το διαβάσει κανείς. Τέλος πάντων μπήκα να δώσω ένα σύστημα 2-3 τελευταίας στιγμής αλλά είδα ότι με πρόλαβε ο Αλέξης.
Ολανένσε-Λάτσιο-Ταραγόνα όλα στο χ. Παίχτηκαν ήδη. Μιλάμε για 3 χινάρια που αξίζουν αφού βολεύουν και τις 6 ομάδες και κυρίως είναι σε αποδόσεις σωστές. 3,20 3,00 3,20 τα πόνταρα. Μακάρι να βγούνε.

ΑΥΤΑ ΤΑ 3 ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Κ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ Κ ΤΑ ΕΚΑΝΑ BOLD Κ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ 3ΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΚΟΥ.
Η ΛΑΤΣΙΟ ΒΓΗΚΕ.
ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ 2, ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
ΒΑΣΕΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΕΡΑΣ.
ΘΑ ΔΟΥΜΕ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 5:19 pm

Aarau v Young Boys Match Odds:
Young Boys Υπέρ 378572517 03-Απρ-10
18:11 - 1.36 - Ταιριασμένο
Bursaspor v Antalyaspor Match Odds:
Bursaspor Υπέρ 378572518 03-Απρ-10
18:11 - 1.4 - Ταιριασμένο
Bordeaux v Nancy Match Odds Unmanaged:
Bordeaux Υπέρ 378572519 03-Απρ-10
18:11 - 1.47 - Ταιριασμένο
AZ Alkmaar v Utrecht Match Odds:
Az Alkmaar Υπέρ 378572520 03-Απρ-10
18:11 - 1.47 - Ταιριασμένο

Χαμηλές οι αποδόσεις... αλλά πρέπει να πιάνουμε και τίποτα και βλέπω εξαιρετικά δύσκολο να χάσει κάποιο... κι αν πρέπει να διαλέξουμε το ένα για τσιμέντο, είναι οι Γιανγκ Μπόυς... Αν χάσει αυτό να πηδηχτούμε απ'το παράθυρο... (και δεν έχει και τίποτα απέναντι γμτ... ένας απαίσιος με μια γυναίκα και μια κόρη εντελώς μπάζα είναι...)
Η τετράδα πληρώνει 4, η τριάδα σε 3-4 δίνει τα 3/5 πίσω.


Last edited by suspect on Sat Apr 03, 2010 7:23 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 EmptySat Apr 03, 2010 5:40 pm

LATSIO 1-1 Very Happy Very Happy Very Happy

ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΕΡΤΑ ΔΙΠΛΟ cheers cheers
Back to top Go down
Sponsored content





Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Μεγάλη εβδομάδα Νο1...
» Champions League - Μεγάλη Τρίτη
» ΠΟΥ (7) - ΣΟΥ (8) - ΚΟΥ (9) ΔΟΥ (10) - ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΥΓΟΓΑΤΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
» ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ
» ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: