BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...

Go down 
+5
pontiak
Apostolis
Hammer
KAISARAS
Ernesto
9 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyTue Mar 30, 2010 12:57 pm

Τι έγινε ρε? Κανένας δεν ανοίγει τόπικ? Από τώρα το αρνί σκέφτεστε?

Αντε καλή μας τύχη... Τα ματσάκια του Τσου Λου, Λυόν άσο, Μπάγερν g/g...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyTue Mar 30, 2010 6:20 pm

Ernesto wrote:

Τα ματσάκια του Τσου Λου, Λυόν άσο, Μπάγερν g/g...

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.
ΑΥΤΑ ΕΠΑΙΞΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.

ΣΤΙΣ 7 ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΠΑΓΕΡΝ Κ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ, 1 ΦΟΡΑ ΜΟΝΑΧΑ ΝΙΚΗΣΕ Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ, ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΣ.
ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ 2ΠΛΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΧΟ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyTue Mar 30, 2010 6:40 pm

προκομ+5
μπαρτσα -1,5
μακαμπι +2,5

αυτα τριαδα.
εκαστο 1,90
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyTue Mar 30, 2010 7:35 pm

ΠΕΤΑΩ Κ ΕΝΑ FUN BET ΝΑ ΠΙΤΣΙΛΙΣΕΙ Ο ΦΑΝ ΜΠΟΜΕΛ ΑΠΟΨΕ Κ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyTue Mar 30, 2010 10:42 pm

Ernesto wrote:
Τι έγινε ρε? Κανένας δεν ανοίγει τόπικ? Από τώρα το αρνί σκέφτεστε?

Αντε καλή μας τύχη... Τα ματσάκια του Τσου Λου, Λυόν άσο, Μπάγερν g/g...


Αν ανοίγει το τόπικ ο Ερνέστο όλα πάνε καλά... Very Happy
lefta lefta lefta lefta lefta lefta lefta lefta lefta

Βάλτε και μια αγγλική δυαδούλα που πέταξα και ήρθε, έκλεισε σούπερ η βραδιά...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyTue Mar 30, 2010 10:57 pm

KAISARAS wrote:
Ernesto wrote:

Τα ματσάκια του Τσου Λου, Λυόν άσο, Μπάγερν g/g...

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.
ΑΥΤΑ ΕΠΑΙΞΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.

ΣΤΙΣ 7 ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΠΑΓΕΡΝ Κ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ, 1 ΦΟΡΑ ΜΟΝΑΧΑ ΝΙΚΗΣΕ Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ, ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΣ.
ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ 2ΠΛΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΧΟ.


TA 2 TOY ΓΙΑΝΝΗ ΤΑ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΠΟΝΤΑΡΕΙ, ΟΠΩΣ ΤΑ ΔΩΣΕ.
ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.
ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΗΤΑΝ 2 ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΑ:

Λιόν @ 2.10
Γκολ (να σκοράρουν κα οι δύο ομάδες) @ 1.75
Asseco Πρόκομ+5.0 @ 1.90
Κάχα Λαμποράλ0.0 @ 1.70

ΧΑΛΑΡΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ, 2 ΜΠΥΡΙΤΣΕΣ, ΕΓΙΝΑΝ 2 * 12.
ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.
ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΓΕΡΝ ΠΑΙΔΙΑ.
ΒΑΡΙΑ ΦΑΝΕΛΑ, ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ CLUB.
ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΕΛΚΥΣΤΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΓΟΗΤΕΥΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΗΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΚΗ ΑΜΥΝΑ ΦΕΤΟΣ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ.
Κ ΤΟ ΔΕΙΞΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ.
1 ΗΤΤΑ ΜΟΝΑΧΑ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΓΓΛΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΝΤΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ.
1 ΗΤΤΑ ΜΟΝΑΧΑ ΣΕ 8 ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ Η ΜΠΑΓΕΡΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ.
ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΩ Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2 ΣΤΑ 9.
ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ 8 ΒΡΑΔΙΑ, ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 2:45 pm

Θα συμφωνήσω με Άλεξ... Μπορεί να μην είναι η συμπάθεια μου, όχι απλά η Μπάγερν αλλά όλο το γερμανικό ποδόσφαιρο, μπορεί γενικά να είναι σε πτώση τα τελευταία χρόνια, αλλά δεν μπορείς να τους υποτιμήσεις σε τέτοια ματς... Ειδικά σε ένα Μπάγερν - Μάντσεστερ, που νομίζω οτι όσα χρόνια και να περάσουν η Μπάγερν πάντα θα θέλει να πάρει εκδίκηση για το χαμένο Τσου Λου του 1999... Πάντως η ρεβάνς αναμένεται συγκλονιστική... Και να κάνω και μια πρόγνωση από τώρα δεν αποκλείω καθόλου να την πετάξει έξω την Αγγλίδα η Μπάγερν... Και να δούμε μετά από πολλά χρόνια ίσως ακόμα και 4αδα χωρίς αγγλική ομάδα... Δεν θα με χαλάσει καθόλου να πω την αλήθεια, μιας και πολύ κουβέντα γίνεται για τις αγγλικές ομάδες και νομίζω οτι έχουν πάρει πολύ ψηλά τον αμανέ... Μια 4αδα δηλαδή με Ίντερ, Μπάγερν, Λυόν και Μπαρτσελόνα νομίζω θα είναι απολαυστική... Και αρκετά αμφίροπη... Τώρα αν γίνει και κανά κουλό και δούμε αντί για Μπάρτσα την Άρσεναλ μάλλον θα μιλάμε για την πιο αμφίρροπη 4αδα ίσως και από την έναρξη του Τσου Λου...

Για σήμερα πάντως τα ματς είναι να τα βλέπεις και όχι να τα ποντάρεις... Δεν είμαι σίγουρος οτι η Μπάρτσα έχει προβάδισμα και δίνεται φαβορί... Η Άρσεναλ έχει καλή ομάδα και μια καλη ευκαιρεία να πάρει ρεβάνς για τον χαμένο τελικό από την Ισπανίδα... Η Μπάρτσα παίζει και με την κατάρα που συνοδεύει τους κατόχους του τροπαίου, που λέει οτι την επόμενη χρονιά δεν μπορεί να το ξαναπάρει... Αν θέλει να έχει ελπίδες λοιπόν η Άρσεναλ σήμερα πρέπει τουλάχιστον να μην χάσει... Μου αρέσει το g/g σε οριακή τιμή 1.60 όπως και το over στο 1,72... Για πιο ρίσκο παίζει το 4+ γκολ γύρω στο 2,85... Ενώ ίσως ψάξω κανέναν σκόρερ με αρκετά ελκυστικό σε πρώτο σκόρερ τον Ιμπραϊμοβιτς στο 6.5 και τον Νασρί στο 13... Για την Ίντερ η απόδοση είναι πολύ μικρή για μια ομάδα που στα μάτια μου δεν πατάει και τόσο καλά στην Ιταλία, αλλά σίγουρα ο στόχος της είναι το Τσου Λου... ίσως να βγει κανά g/ng...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 5:41 pm

Ernesto wrote:

Για σήμερα πάντως τα ματς είναι να τα βλέπεις και όχι να τα ποντάρεις...

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ.
ΤΙ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ 2 ΜΑΤΣ ?
ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΚΕΝΤΗΜΑ.

ΙΣΩΣ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΜΕΑΤΣΑ. ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΚΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΓΙΑ ΣΚΟΡΕΡ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΝΕΙ Κ ΚΑΤΙ.
ΑΝΑΤΡΟΠΑ ΜΗΠΩΣ Κ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΘΩ, ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΟΠΩΣ ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΠΟΝΤΑΡΑΝ Κ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΑΧΟ. ΧΘΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ.

ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΝΤΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΙΝΙΕΣΤΑ. ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΠΟΥΣΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ. Ο ΤΣΑΒΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ.
Η ΑΡΣΕΝΑΛ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΚΑΛΑΣ, ΦΑΝ ΠΕΡΣΙ, ΚΑΝΑ 2 ΑΚΟΜΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΥΣ, ΕΝΩ ΑΜΦΙΒΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ, ΑΡΣΑΒΙΝ, ΝΑΣΡΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ.
ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΡΣΕΝΑΛ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΪΤ ΤΗΣ ΟΥΕΦΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙ, ΜΗΠΩΣ Κ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ 2ΠΛΟ.
ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ, ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ?
ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ ΗΘΕΛΑ ΜΠΑΓΕΡΝ, ΑΠΟΨΕ ΘΕΛΩ ΑΡΣΕΝΑΛ.
ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ΤΟ ΘΕΛΩ Κ ΑΛΛΟ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ. ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΠΟΤΕ.

ΣΟΥΜΑ Question
ΑΝ ΠΑΙΞΩ, ΘΑ ΡΙΞΩ ΕΝΑ ΤΑΛΗΡΟ ΣΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΜΕΑΤΣΑ.
ΑΝ ΜΟΥ ΡΘΕΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΓΙΑ ΣΚΟΡΕΡ ΑNYTIME, ΙΣΩΣ ΡΙΞΩ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΗΡΟ Κ ΠΑΠΑΛΑ.
ΚΑΛΗ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗ.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 7:25 pm

ΡΕ ΣΥ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ ΤΟ 4,9 ΚΑΘΑΡΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΡΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ?
ΟΚ, ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Ο ΑΡΗΣ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΟΚ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΧ 2-3-4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ(ΟΧΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ) ΣΤΟ ΚΩΛΟ???
ΑΠΟ ΣΤΟΙΧHΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΝΙΩΘΟ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ 4,9 ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 7:51 pm

Ζεράρ Πικέ 29.00 29.00 10.00
whistle whistle whistle
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:03 pm

Μια που λέμε για ΤσΛ, εμένα μού'ρχεται μια ανάποδη σήμερα... Η Μπαρτσελόνα φέτος παίζει προσεκτικά έξω. Και οι δύο παίζουν κρατώντας τη μπάλα, και δε νομίζω να βγουν για να ρίξουν ξύλο σώνει και καλά... Όλοι περιμένουμε κανα τρελό σκορ αλλά τα καλά νούμερα και κυρίως η πλάκα είναι στα χαμηλά... Άσε που συχνά όπου ακούς πολλά κεράσια, κλπ κλπ... Ναι, αν μπει κάτι νωρίς και τους γυρίσει και το κάνουν τάβλι, μπορεί να δούμε ό,τι νά'ναι...
Το άντερ 1.5, 2 πληρώνει 3,40... Με δύο γκολ παίρνεις και το μισό ποντάρισμα πίσω...
Παίζεις ένα ψιλό για χαβαλέ, γνωρίζοντας ότι μπορεί να εκτεθείς, αλλά αν σου κάτσει γελάς κιόλας με την οβερ-μάνια Wink Γιατί για να φτάσεις σε τέτοιο νούμερο με όβερ πρέπει να ξεπεράσεις το 3,5... εξίσου πιθανό είναι, αλλά το άντερ έχει μπόνους την πλάκα! Very Happy
Το 1-0 της Άρσεναλ πληρώνει 8 και πάνω... Wink
edit... to 1-0 στη βφ πληρώνει 13 και το παίρνω κι ας πάει στο διάολο... Very Happy


Last edited by suspect on Wed Mar 31, 2010 8:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:11 pm

Τελικό ποντάρισμα στα ματσάκια... Σοβαρά φυσικά και δεν θα ασχοληθώ... Αλλά έριξα ήδη μια δυάδα με σκόρερ Ιμπρα στο ένα ματς και Στάνκοβιτς στο άλλο... Και έριξα και ένα σκοράκι στην Άρσεναλ 2-2, 50 απόδοση... Με ένα δεκαρικάκι να βγάλουμε μισό χαρτί... Απλά πράγματα... Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:11 pm

Apostolis wrote:
ΡΕ ΣΥ ΚΑΙΣΑΡΑΚΟ ΤΟ 4,9 ΚΑΘΑΡΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΑΡΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ?
ΟΚ, ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Ο ΑΡΗΣ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΟΚ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΧ 2-3-4 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ(ΟΧΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ) ΣΤΟ ΚΩΛΟ???
ΑΠΟ ΣΤΟΙΧHΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΝ ΝΙΩΘΟ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ 4,9 ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΛΙΜΑ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ Laughing
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ EURO CUP, ΟΠΟΤΕ Ο,ΤΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΨΕΜΑΤΑ ΘΑ ΝΑΙ.
ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.
Ο ΜΑΡΙΟΣ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΑ, ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ afro )
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:14 pm

Ernesto wrote:
Τελικό ποντάρισμα στα ματσάκια... Σοβαρά φυσικά και δεν θα ασχοληθώ... Αλλά έριξα ήδη μια δυάδα με σκόρερ Ιμπρα στο ένα ματς και Στάνκοβιτς στο άλλο... Και έριξα και ένα σκοράκι στην Άρσεναλ 2-2, 50 απόδοση... Με ένα δεκαρικάκι να βγάλουμε μισό χαρτί... Απλά πράγματα... Very Happy

ΤΩΡΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ.
ΑΠΟΔΟΣΗ 50 ΤΙ ΕΠΑΙΞΕΣ ?
ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η΄ ΣΚΟΡ 2-2 ?
ΓΙΑΤΙ ΣΚΟΡ 2-2 ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 50 ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΟΥΤΕ Η MAFIABET.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:20 pm

Μπες στην betclick, την νέα εταιρεία που έχουν βάλει στο site και δες ρε... Ένα 50άρικο δίνει στο σκοράκι 2-2... Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:21 pm

πωωωωωωωωωωωωωωωωω... μαλακία... πέταξα λεφτά τζάμπα ρε... φτου ρε γμτ... 2-2 δίνει στο ημίχρονο... και δεν το είδα ο παπάρας
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:22 pm

KAΛΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΓΚΑΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ? ? ? Shocked Shocked
ΠΟΤΕ ΓΥΡΙΣΕ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.
ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΡΣΕΝΑΛ. Κ ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ Κ ΑΡΣΑΒΙΝ Κ ΓΚΑΛΑΣ Κ ΝΑΣΡΙ.
ΚΛΙΝΩ ΠΡΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΡΙΧΝΩ ΤΠΤ.

ΜΑΤΕΡΑΤΣΙ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΑΠΟΝΤΟΣ ΛΟΥΣΙΟ.
ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΟΣ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΑ ΤΣΑΜΙΚΟ.

ΜΟΝΟ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΜΙΛΑΝΟ, ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΑΠΟΨΕ.
ΑΝΤΕ Κ ΚΑΛΗ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:24 pm

Αφού έκανα μαλακία λοιπόν εύχομαι να δούμε ένα ρεσιτάλ μπάλας στο πρώτο ημίχρονο και στο 2ο να μην κάτσω να δω μπάλα... Να πάω να πιω κανά μπουκαλάκι στην υγειά τους... χαχαχαχα...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 8:33 pm

KAISARAS wrote:
KAΛΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΓΚΑΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ? ? ? Shocked Shocked
ΠΟΤΕ ΓΥΡΙΣΕ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

Είπε ο Πατέρας στο Βενγκέρ να τον βάλει για να τον ψήσει Wink Μη μάς έρθει χαμένος...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 9:46 pm

KAISARAS wrote:
KAΛΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΓΚΑΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ? ? ? Shocked Shocked
ΠΟΤΕ ΓΥΡΙΣΕ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.
ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΡΣΕΝΑΛ. Κ ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ Κ ΑΡΣΑΒΙΝ Κ ΓΚΑΛΑΣ Κ ΝΑΣΡΙ.
ΚΛΙΝΩ ΠΡΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΡΙΧΝΩ ΤΠΤ.

ΜΑΤΕΡΑΤΣΙ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΑΠΟΝΤΟΣ ΛΟΥΣΙΟ.
ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΟΣ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΑ ΤΣΑΜΙΚΟ.

ΜΟΝΟ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΜΙΛΑΝΟ, ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΑΠΟΨΕ.
ΑΝΤΕ Κ ΚΑΛΗ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗ.

Πανε οι δυο απο το ημιχρονο!!!! pappas pappas
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 10:48 pm

Ernesto wrote:
Τελικό ποντάρισμα στα ματσάκια... Σοβαρά φυσικά και δεν θα ασχοληθώ... Αλλά έριξα ήδη μια δυάδα με σκόρερ Ιμπρα στο ένα ματς και Στάνκοβιτς στο άλλο... Και έριξα και ένα σκοράκι στην Άρσεναλ 2-2, 50 απόδοση... Με ένα δεκαρικάκι να βγάλουμε μισό χαρτί... Απλά πράγματα... Very Happy

Ρε τι μαλάκας είσαι... Τι μαλάκας είσαι λέμε...

Τι κάνω ρε γμτ... Κεντάω λέμε και παρόλα αυτά τσιμπάω τα @@@@@@...

2-2 σκοράκι η Μπάρτσα, ήρθε το γαμημένο... Εγώ όμως το είχα παίξει για το ημίχρονο όπως είπαμε... Και αφού το καταλαβαίνω με την βοήθεια του Καίσαρα( πάλι καλά γιατί θα νόμιζα τώρα οτι πήρα 500 ευρουλάκια), λέω να το ξαναρίξω... Και το μετανοιώνω... Και αποφασίζω να παίξω δυάδα χ/2 Μπάρτσα μαζί με χ/1 Ίντερ... Απόδοση δυάδας 20+, βάζω ένα δεκαρικάκι να το κάνω 200+ ευρουλάκια... Χινάρια στα ημίχρονα τα πετάει και η Μπάρτσα τα 2 τεμάχια, το βάζει και η Ίντερ και είμαι έτοιμος να πανηγυρίσω... Τους μαλάκες μου μέσα που πήγανε και φάγανε 2 γκολ μετά... Έλεος... Το καρφώνει και ο Ίμπρα, αλλά ο Στάνκοβιτς δεν μου έκανε την χάρη (δεν έχω δει ματς μακάρι να μην έπαιξε να πιάσω μονάδα και να πληρωθώ,χαχαχα)... Το τριγύριζα αλλά δεν το έκανα το σούπερ ταμείο σήμερα... Γμτ...

Υ.Γ. Είχα ρίξει και 2πλο Μπάρτσα στο Live όταν είδα να έχουν μπει φουριόζοι, που μου έδινε πίσω λίγο περισσότερα από τα λεφτά που πόνταρα σύνολο σήμερα... Και έχασε τα άχαστα η μαλάκω...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyWed Mar 31, 2010 11:49 pm

pontiak wrote:
KAISARAS wrote:
KAΛΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΓΚΑΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ? ? ? Shocked Shocked
ΠΟΤΕ ΓΥΡΙΣΕ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ?
ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.
ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΡΣΕΝΑΛ. Κ ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ Κ ΑΡΣΑΒΙΝ Κ ΓΚΑΛΑΣ Κ ΝΑΣΡΙ.
ΚΛΙΝΩ ΠΡΟΣ ΑΡΣΕΝΑΛ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΡΙΧΝΩ ΤΠΤ.

ΜΑΤΕΡΑΤΣΙ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΑΠΟΝΤΟΣ ΛΟΥΣΙΟ.
ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΟΣ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΑ ΤΣΑΜΙΚΟ.

ΜΟΝΟ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ ΜΙΛΑΝΟ, ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΑΠΟΨΕ.
ΑΝΤΕ Κ ΚΑΛΗ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗ.

Πανε οι δυο απο το ημιχρονο!!!! pappas pappas


Κ Ο ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ ΔΕ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ ΠΑΝΤΩΣ, Laughing Laughing Laughing
Ο ΠΟΥΣΤΗΣ Ο ΝΑΣΡΙ ΜΟΝΑΧΑ ΓΛΙΤΩΣΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΟ.
lol!
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyThu Apr 01, 2010 12:03 am

Ernesto wrote:

Ρε τι μαλάκας είσαι... Τι μαλάκας είσαι λέμε...

Τι κάνω ρε γμτ... Κεντάω λέμε και παρόλα αυτά τσιμπάω τα @@@@@@...

2-2 σκοράκι η Μπάρτσα, ήρθε το γαμημένο... Εγώ όμως το είχα παίξει για το ημίχρονο όπως είπαμε... Και αφού το καταλαβαίνω με την βοήθεια του Καίσαρα( πάλι καλά γιατί θα νόμιζα τώρα οτι πήρα 500 ευρουλάκια), λέω να το ξαναρίξω... Και το μετανοιώνω...


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΡΕ, Laughing Laughing Laughing Laughing
ΤΗ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ. ΠΑΡΕ ΛΟΙΠΟΝ παρτα παρτα .
ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ 1-2, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΣΕΝΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ. Κ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ 4 ΑΤΟΜΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.
ΛΕΩ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΑ ΡΘΕΙ 2-2 Κ Ο ΜΛΚΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ.
Ε ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΛΚΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ.

ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 50 ΑΠΟΔΟΣΗ Κ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΣΟ ΧΑΡΤΙ Question
Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ) Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ 0 ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Question
Laughing Laughing Laughing Laughing
ΣΕ ΣΩΣΑ ΠΑΛΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΡΙΞΕΣ, ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ?
ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ 2-2 Κ ΑΠΟΔΟΣΗ 50, ΜΠΑΙΝΩ BF ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΤΟ ΧΕΙ. Κ ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 17.
Κ ΛΕΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΡΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ 50 ?

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΗ ΡΕΑΛ ΑΝΑΤΡΟΠΑ, ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΜΛΚΣ Question
ΤΗΝ ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΑΠ 10 euro , Κ ΑΛΛΑ 10 ΣΤΗΝ BF (ΜΟΝΟ 10 ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΒF).
Κ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Ο ΜΛΚΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ BF ΕΙΧΕ ΠΟΝΤΑΡΕΙ 2ΠΛΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ Κ Χ ΤΕΛΙΚΟ, ΑΠΟ ΑΠΡΟΣΕΞΙΑ.
ΤΕΤΟΙΑ ΜΛΚΙΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΣΥ. Laughing Laughing
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΠΑΡΕ ΚΑΝΑ ΡΕΠΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ Κ ΜΗ ΜΑΣΑΣ.

ΣΤΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ.
ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ Ο ΓΟΥΟΛΚΟΤ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ Η ΑΡΣΕΝΑΛ Η΄ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ Η ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΗΤΑΝ ΙΣΩΣ Κ ΤΑ 2, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ 1ο.
ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΧΩ ΔΕΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΗ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ.
ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
70% ΚΑΤΟΧΗ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ?
12-1 ΤΑ ΣΟΥΤ ?
ΤΙ ΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ?
Κ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΟΤΙ Κ ΚΑΛΑ ΕΧΑΣΕ 2 ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ.
ΓΙΑΤΙ Ο ΑΡΣΑΒΙΝ ΟΣΟ ΕΠΑΙΖΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ, ΕΝΩ Ο ΓΚΑΛΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΜΑΖΕΨΕΙ ?
ΕΜΠΑΖΕ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ Η ΛΟΝΔΡΕΖΑ, ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ.
ΜΟΝΟΣ ΠΑΛΕΥΕ Ο ΑΛΜΟΥΝΙΑ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ 1ο ΓΚΟΛ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΛΚΙΑ.
ΤΕΤΟΙΟ ΓΚΟΛ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.
ΤΟ 2-2 ΣΑΦΩΣ ΑΔΙΚΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΠΕΠΕ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ. ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΠΩΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΤΟ 0-2 Κ ΒΑΣΕΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.
ΕΒΓΑΛΕ Κ ΤΟ ΣΟΥΗΔΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ Κ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ Κ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ Ο ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ 10 ΚΑΘΩΣ ΕΠΑΙΖΕ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΛΑ ΜΟΝΑΧΟ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyThu Apr 01, 2010 10:06 am

ΤΟΛΗ ΔΕ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΑΡΗ.
ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ, ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ.
ΕΝΑΣ ΜΠΛΑΤ ΣΕ ΣΩΖΕΙ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ.
ΕΔΩ ΠΑΣ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΛΙΜΑ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΛΕΝΘΙΑ? Laughing
ΜΙΑ ΦΑΝΕΛΑ ΕΧΕΙΣ ΟΚ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΤΕΣΠΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΠΡΑΜΑ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ.
ΠΑΩ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΝΑ ΡΟΥΦΗΞΩ ΤΠΤ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ-ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Laughing
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... EmptyThu Apr 01, 2010 12:34 pm

KAISARAS wrote:
ΤΟ 2-2 ΣΑΦΩΣ ΑΔΙΚΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΠΕΠΕ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ. ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΠΩΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΤΟ 0-2 Κ ΒΑΣΕΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.
ΕΒΓΑΛΕ Κ ΤΟ ΣΟΥΗΔΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ Κ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ Κ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ Ο ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ 10 ΚΑΘΩΣ ΕΠΑΙΖΕ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΛΑ ΜΟΝΑΧΟ.

Διαφωνώ σ'αυτό με την άποψη ΄τοι καταρχήν εμένα δε μ'αρεσε ο Ιμπραιμονιτς ιδιαίτερα εχθες. και τέλος πάντων δε θεωρώ ότι έπαιξε και κανά σπουδαίο ρόλο αυτή η αλλάγη. Το κλειδί της υπόθεσης κατα την άποψή μου ήταν η μαγκιά του Βενγκερ να ρίξει πάνω στον μάξουελ ένα ταχύτατο ποδοσφαιρίστή και μάλιστα σε χρονικό σημείο που άρχισε να κουράζεται εμφανώς ο πρώτος. ο Μάξουελ είναι 30 κάτι αν δεν κάνω λάθος, και σ' όλο το πρώτο ημίχρονο έκανε παρόμοια πράγματα με τον άλβες. πολλά τρεξίματα πάνω κάτω, βοήθεια στο επιθετικό παχνίδι. Και όσο δεν είχε αντίπαλο από κει ήταν άνετος. Μετά που μπήκε ο Γουολκοτ έσφιξε. Και τα δύο γκολ της Άρσεναλ από κει ξεκίνησαν και παρόλο που ήταν προφανές ότι από κει υπήρχε πρόβλημα, ό Γουαρδιολα δεν είχε αλλο αριστερο μπακ για να βαλει. Δεν ξέρω κατα ποσο θα μπορούσε να βάλει ενα χαφ να βοηθηεσει την κατάσταση, αλλά δεν ειχε και πολλές επιλογες. Παντως η απουσια ου Πουγιολ αλλα και αυτη του Πικε ειναι τεραστιες για την Μπαρσελονα και για μενα αυτο δινει ιδιαιτερη ομορφια στον επαναληπτικο. βεβαια κι απο την αλλη λογικα θα ειναι εκτος ο Γκαλας και ο Φαμπρεγκας (Θεε μου σωσε από τον γκαντεμη...)όποτε θα εχει πολυ ενδιαφερον νομιζω.

Παντως ρε παιδια γι αυτούς που νιωθου απο μπάλα η χθεσινή Μπαρσα του πρωτου ημιχρονου κυριως, ηταν πραγματικα εκπληκτικη. Πέρα απο το δημιουργικο κομμάτι που εκεί όλοι ξέρουμε τι είναι, έβλεπες μια πίεση στη μεσαία γραμμή ασφικτική, να μην μπορεί να πάρει ανάσα ο άλλος. Και απένατι οχι σε καμια ομαδα που δεν πατάει μπάλα, αλλά απέναντι στην Αρσεναλ που και τα τρίτα της να βαλει μέσα μπορούν να σε διαλυσουν με τις αμετρητες πασες τους. Και όλα αυτά ενώ ο μέσι δεν έκανε σχεδόν τίποτα χθες. Μετριότατος, κι όμως η μπάρσα ήταν φανταστική. Πραγματικα ηταν ενα παιχνιδι που δεν ηθελε κανεις να τελειωσει..

Κι ενα τελευταίο. Καποια στιγμη ρε γαμώτο πρέπει να αντιληφθούν στην κρατική τηλεόραση ότι τέτοιου είδους παιχνίδια είναι άδικο να τα σχολιάζουν άσχετοι ε το αντικείμενο άνθρωποι. Βάζεις την τρίτη ακούς Σωτηρακόπουλο και Σπυρόπουλο. Μιλάμε για ανθρώπους που ξέρουν πράγματα ρε πίδί μου, έχεις να ακούσεις και ναμάθεος πράγματα για το ποδόισφαιρο, έχουν γνώσεις. Και πας τετάρτη και ΄λες αντε ας αφησω ανοιχτη τη φωνή και ακούς ένα τύπο να μην μπορεί να ξεχωρίσει τον Μαξουελ από τον Μεσι και τον Μιλίτο...
Back to top Go down
Sponsored content





Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty
PostSubject: Re: Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...   Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα  λέμε... Empty

Back to top Go down
 
Μεγάλη εβδομάδα... Τ-Τ-Π-Π-Σ-Κ... Ολα μέσα λέμε...
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Μεγάλη εβδομάδα Νο1...
» Champions League - Μεγάλη Τρίτη
» ΠΟΥ (7) - ΣΟΥ (8) - ΚΟΥ (9) ΔΟΥ (10) - ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΥΓΟΓΑΤΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
» ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ
» ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΜΠΤΗ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: