BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ

Go down 
+5
leon
Apostolis
Hammer
Ernesto
KAISARAS
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyThu Mar 11, 2010 5:23 pm

KAISARAS wrote:
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΟΥΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΕΣ.
1+1 ΚΑΝΟΥΝ 2.
ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΤΣ, ΕΙΤΕ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΕΙΣ ΜΑΡΟΥΣΙ, ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ.
ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ, ΑΠΛΑ, ΔΕ ΝΙΩΘΕΙ.
ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΑΟ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ OUTSIDER, ΧΩΡΙΣ 4-5 ΠΑΙΧΤΕΣ, ΠΡΩΤΑ ΒΙΟΛΙΑ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ, ΣΟΡΡΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ ΔΕ ΧΑΜΠΑΡΙΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ Κ ΔΕ ΝΙΩΘΕΙΣ (ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ).
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ.
Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΠΑΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ Κ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΧΕΣΕΙ.
ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΕΙΠΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΠΑΙΞΤΕ ΜΑΡΟΥΣΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ Ο ΠΑΟ.
ΑΝ ΤΟ ΛΕΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟ, ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.
ΑΥΤΑ Κ ΚΑΛΗ ΚΟΝΟΜΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΙΞΟΥΝΕ παο
παρτα
ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΕ ΜΑΛΑΚΑ?
ΜΙΛΑΣ ΣΟΒΑΡΑ?
Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΑΚΑΜΑΔΕΣ?
ΕΛΕΟΣ ΜΩΡΕ ΤΑΓΑΡΙ, ΕΛΕΟΣ...
ΚΑΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ.
ΓΙΑ ΡΕΑΛ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΓΑΝΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΥΤΟ.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΝΑ ΔΕ ΣΑΡΕΣΕΙ?
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ 1+1 ΚΑΝΟΥΝΕ ΔΥΟ, ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΕΚΑΤΟ ΑΤΟΜΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΛΕΤΑ ΚΙ ΕΣΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ. ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΜΑ ΤΟΝ ΘΕΟ.
ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΜΕΤΟΧΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΛΕΞΩ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΣΗΜΕΡΑ.
ΕΧΩ ΧΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΙΜΚΙ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ.
ΑΥΤΑ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ ΠΑΝΤΑ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΩΛΑΡΑΚΟ ΣΟΥ Laughing Laughing Laughing ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΚΙΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
ΑΥΤΑ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
-Ο-
ΜΑΜΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑ
ΧΑΜΕΡ
Laughing Laughing Laughing Laughing


Last edited by Hammer on Thu Mar 11, 2010 5:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyThu Mar 11, 2010 5:23 pm

ΕΡΙΞΑ Κ ΜΙΑ 5ΑΔΑ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ.
ΜΑΡΟΥΣΙ +3,5
οσφπ +2,5
ΜΑΚΑΜΠΗ +7,5
ΤΣΙΜΠΟΝΑ +10,5
ΠΑΡΤΙΖΑΝ +17,5.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyThu Mar 11, 2010 5:28 pm

ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΤΗ ΛΕΞΗ ''ΔΩΡΟ'' ΒΛΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΕ ?
ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΤΟ 3,55, ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ 3,30 ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.
Κ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ 100% Question
ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 2,24 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ, ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΑΛΛΟΙ ΣΟΦΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΝ.
ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΚΟΡΑΚΙΑ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ, ΟΣΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ Κ ΝΑ ΦΑΣ, ΜΥΑΛΟ ΔΕ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΩΡΑ, ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΦΑΣ ΚΑΝΑ ΧΟΝΤΡΟ ΠΑΠΑΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΝΑΩΤΗ, ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΛΕΩ, ΕΑΝ ΤΥΧΟΝ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕ ΒΓΑΛΕΙ 2ΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ, ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΞΕΣ ΣΤΟ LIVE οσφπ .

Υ.Γ. ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΞΑΝΑ ''ΚΑΛΗ ΚΟΝΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΖΟΝΤΕΣ παο ''
παρτα Κ ΚΑΛΟ kafes
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyThu Mar 11, 2010 5:37 pm

KAISARAS wrote:
ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΤΗ ΛΕΞΗ ''ΔΩΡΟ'' ΒΛΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΕ ?
ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΤΟ 3,55, ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ 3,30 ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.
Κ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ 100% Question
ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 2,24 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.
ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ, ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΑΛΛΟΙ ΣΟΦΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΝ.
ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΚΟΡΑΚΙΑ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ, ΟΣΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ Κ ΝΑ ΦΑΣ, ΜΥΑΛΟ ΔΕ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΩΡΑ, ΚΟΙΤΑ ΜΗ ΦΑΣ ΚΑΝΑ ΧΟΝΤΡΟ ΠΑΠΑΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΝΑΩΤΗ, ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΛΕΩ, ΕΑΝ ΤΥΧΟΝ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕ ΒΓΑΛΕΙ 2ΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΡΩΣΙΑ, ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΞΕΣ ΣΤΟ LIVE οσφπ .

Υ.Γ. ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΞΑΝΑ ''ΚΑΛΗ ΚΟΝΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΖΟΝΤΕΣ παο ''
παρτα Κ ΚΑΛΟ kafes

ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ...
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΣΤΟ ΜΑΜΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕΒΑΣΜΟ Laughing Laughing Laughing
ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΥΡΙΖΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΤΟ ΕΠΑΙΞΑ ΛΑΙΒ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΩΧ ΠΕΙ ΚΙΜΚΙ.
ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΣΑΙ. ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΓΚΕΜΠΕΛΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.
ΤΟ ΠΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΕΝΤΕΧΝΩΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΨΟΥΡΑ ΣΟΥ, ΠΑΣ ΚΑΡΦΩΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΑΔΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣ ΠΑΠΑΡΙΑ. Laughing Laughing Laughing
ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΣΕΙ ΗΔΗ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΛΟΓΙΚΗ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ...Η ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΗ ΣΧΕΣΗ ΟΣΗ Η ΟΡΘΗ ΓΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ.
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΚΑΙΣΑΡΑ, ΗΡΘΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΞΙΝΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΑΤΙΚΑ ΝΑΠΟΥΜΕ. Wink
ΚΑΙ ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΜΕ ΜΑΡΟΥΣΙ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΚΑΚΙΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΛΙΟΑΔΕΡΦΗ Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyThu Mar 11, 2010 5:40 pm

ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ Η΄ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΠΟ παο ?
Κ ΕΠΙΣΗΣ, ΔΩΣΤΕ ΚΑΝΑ ΛΙΝΚ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ.
ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΕΞΩ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ PC, ΜΗΠΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΞΕΠΟΥΛΗΣΩ.
ΑΝ Κ ΤΑ ΚΑΡΑΒΑΝΙΑ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΑ ΓΛΕΝΤΙΑ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyThu Mar 11, 2010 5:49 pm

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ, ΘΑ ΚΟΙΤΑΩ ΑΠΟ ΤΕΛΕΤΕΞΤ ΣΚΟΡ ΚΑΙ ΠΑΠΑΛΑ.
ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΟΥΕΦΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Rolling Eyes
ΜΙΑ ΔΥΑΔΑ ΓΙΟΥΒΕ-ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΕΠΑΙΞΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑΜΑΜ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ.
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΙΠΛΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ ΜΕ ΨΙΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΟΠΑΔΙΚΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ. Laughing Laughing
ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΩ ΟΤΑΝ Ο ΓΑΥΡΟΣ Ο ΓΙΟΒΑ ΤΟ ΠΑΣΤΕΛΩΣΕΙ Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyThu Mar 11, 2010 7:17 pm

http://www.rojadirecta.com/freedocast/532F427A31E32139109C

ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ

ΤΣΙΜΠΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΛΑΙΒ ΛΙΓΑ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ @3.25 ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ !!!
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyThu Mar 11, 2010 9:01 pm

Τελικά στον πόντο όλο το ματς
ΠΑΟ 82-79
Κανένας οίκτος στους φίλους που μας πετάνε έξω... Very Happy

Κι ελπίζω όποιος πήρε στο 3,5 να φωτίστηκε να το πουλήσει στα 2ρια αλλιώς... απλά, δε νιώθει Razz
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 12:14 am

ΤΕΛΙΚΑ ''ΠΟΛΛΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΠΤ''.
ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΟΥΤΕ ΚΕΡΔΟΣ, ΟΥΤΕ ΧΑΣΟΥΡΑ.
ΚΑΤΕΒΗΚΕ Ο παο ΧΩΡΙΣ 5 ΠΑΙΧΤΕΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ, ΣΠΑΝΟΥΛΗ, ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ, ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ Κ ΠΕΚΟΒΙΤΣ (ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΒΑΣΙΚΗ ΤΟΥ 5ΑΔΑ ΑΥΤΗ) Κ ΟΜΩΣ ΚΕΡΔΙΣΕ.
ΔΕ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ, ΤΟ ΨΥΛΛΙΑΣΤΗΚΑ ΕΓΚΑΙΡΑ Κ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗ ΤΙΜΗ.
ΑΥΤΟ Κ ΜΕ ΕΣΩΣΕ.
ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ Κ 1 ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ.
1 ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΕ ΤΑΪΜ ΑΟΥΤ ΜΕ ΙΣΟΠΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΤΟΧΗ ΜΠΑΛΑΣ Ο παο, ΠΟΥΛΗΣΑ ΣΕ ΤΙΜΗ 2,44 ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ.
ΗΤΑΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΔΕ ΒΓΗΚΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΪΜΑΚΟΓΛΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ.
ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΥΠΟΝΝΟΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΗΡΟ. ΑΥΤΑ ΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΑΡΙΟΣ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΗ.

ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ παο Κ ΤΟΥ ΖΕΛΙΚΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΣΤΑ ΙΣΑ Κ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΤΣ, ΜΕ ΠΑΡΤΙΖΑΝ Κ ΜΑΡΟΥΣΙ.
ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΕ Κ ΤΑ 2, ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΤΠΤ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΠΤ.
ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΤΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ. ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ Shocked

Υ.Γ. Η ΡΕΑΛ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΕΝΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΚΑΜΠΗ.
ΟΠΟΤΕ ΠΑΝΕ ΠΕΣΕ ΜΑΛΑΚΩ ΡΕΑΛ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ Κ ΜΕ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΔΡΑΣ.
ΠΑΜΕ ΓΙΑ FINAL 4 ΜΕ ΜΠΑΡΤΣΑ, οσφπ , ΤΣΣΚΑ Κ ΜΑΚΑΜΠΗ (ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΥΛΟ Η ΠΑΡΤΙΖΑΝ)
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 12:24 am

χτες:
suspect wrote:
Να πω και τη γνώμη μου για το μπασκετάκι...
...
...Δε νομίζω ότι το Μαρούσι θα πέσει πιο κάτω απ'την τωρινή του απόδοση. Οι απουσίες είναι πλέον γνωστές κι έχουν φανεί στις αποδόσεις.
Τώρα με 2,45 δε θά'παιρνα Μαρούσι ούτε για πλάκα.
Στη θέση του Καίσαρα που πήρε στο 3,5 θα πούλαγα αυτή τη στιγμή στο 2,45 που παίζει, χωρίς καμία δεύτερη σκέψη και με ευχαριστήρια καρτούλα και κορδελάκι σ'αυτόν που θα το αγόραζε, και θα πήγαινα κύριος γι'άλλα με το στάνταρ κέρδος Very Happy
σήμερα (μετά απ'όλη τη φασαρία...):
KAISARAS wrote:
ΤΕΛΙΚΑ ''ΠΟΛΛΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΠΤ''.
ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ Κ 1 ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ.
1 ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΛΗΞΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΕ ΤΑΪΜ ΑΟΥΤ ΜΕ ΙΣΟΠΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΤΟΧΗ ΜΠΑΛΑΣ Ο παο, ΠΟΥΛΗΣΑ ΣΕ ΤΙΜΗ 2,44 ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ.
ΗΤΑΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ, ΔΕ ΒΓΗΚΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
Σου βγήκε η στοιχηματική ευκαιρία... από χτες το φωνάζω... όταν παίρνεις 3,50 και φτάνει στο 2,40 πριν αρχίσει το ματς, και μάλιστα ΑΥΤΟ το ματς, σου έχει ξεβρακωθεί η ευκαιρία με ανοιχτά πόδια και σαμπάνια δίπλα... Την παίρνεις και φεύγεις σφυρώντας κλέφτικα από χτες...

Γιατί τα 2,20 ως 2,40 τα σημερινά ήταν της πλάκας... δηλ. ήταν κανονικά.. ο παο δικαιότατα ελαφρό φαβορί όπως λέγαμε όλοι, και οι μπουκ μαζί... βγάλανε και χάντικαπ 3,5 και το ματς έληξε στους 3. Πιο κανονικό δε γινόταν...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 2:01 am

Για το μπάσκετ ένα πράγμα απλά... ΠΑΟ ΕΙΣΑΙ... Και με τα 2α δεν μπορείς να μην είσαι φαβορί...

Για την μπάλα... Δεν έχω λόγια... Κάκιστο ματσάκι από όλη την ομάδα... Αν και έχω γηπεδική εικόνα νομίζω πως μόνο ο Βύντρα πρέπει να έχει διασωθεί και ίσως και ο Σαριέγκι που στη μεγαλύτερη διάρκεια δίνει πολλές μάχες... Βέβαια θα μου πείτε τρως 3 γκολ και θεωρείς 2 αμυντικούς διασωμένους? Δεν ξέρω, από το γήπεδο αυτό μου φάνηκε... Και ειδικά όσον αφορά την προσπάθεια... Θα πείτε και εσείς βέβαια όσοι το είδατε... Ο Νίνης κάνει ίσως το πιο κακό ματς που έχει κάνει... Σε όλο το πρώτο ημίχρονο δεν μπορεί να περάσει ούτε μια πάσα σωστή ( δεν ξέρω αν τον δείχνει η κάμερα αλλά τα βάζει συνεχώς με τον εαυτό του)... Ο Ρουκάβινα πάει να ξεκινήσει κάπως καλά αλλά απορώ μαζί του ώρες ώρες, γιατί επιθετικός που βρίσκεται μέσα στην περιοχή και δεν έχει πρώτο στόχο να τελειώσει την φάση δεν είναι επιθετικός... Ίσως ο Λέτο να έπρεπε να μείνει λίγο περισσότερο στο ματς... Με τις αλλαγές ανέβηκε λίγο ο ΠΑΟ, βάζει γρήγορα και το γκολ και τον βοηθάει αυτό, αλλά έχει νεκρωθεί όλη η αριστερή πλευρά... Και όταν πάει δεν υπάρχει παίχτης να σεντράρει με το αριστερό... Η άμυνα έμπαζε νερά από παντού... Είναι αυτό που έχουμε επισημάνει... Όταν κάνει παιχνίδι ο ΠΑΟ, έχει πρόβλημα πίσω... Εκεί φαίνονται οι αδυναμίες τους... Η Σταντάρ δεν πρέπει να έχει άλλο σουτ εντός εστίας... Ούτε καν φάση... Αλλά έβγαλε 3 κόντρες και τις έκανε όλες γκολ...

Γενικά μου φάνηκε οτι κατεβήκαν πολύ χαλαροί... Στην λογική οτι οκ περάσαμε την Ρόμα, ακόμα και με αλλαγές θα τους πατήσουμε τους Βέλγους... Αν έπαιζε σοβαρά ο ΠΑΟ η Σταντάρ θα ήταν για 5 γκολ... Ομάδα της πλάκας είναι... Και αυτό κάνει ακόμα χειρότερη την ήττα...
Ακόμα και έτσι αν ο ΠΑΟ πήγαινε στο Βέλγιο να παίξει σοβαρά για την πρόκριση θα είχα αμυδρές ελπίδες... Τώρα όμως και με την λογική "ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ", δεν πιστεύω σε θάυματα... Εκτός και αν κάνει δώρα το σκ ο ΠΑΟΚ και αποφασίσουν να χτυπήσουν το ματς της Πέμπτης... Αλλά και πάλι με τους Βέλγους κλεισμένους πιστεύω όλους πίσω και να βουτάνε από το πρώτο λεπτό ( μας φάνηκε στο γήπεδο ή πέφτανε σαν τα κοτόπουλα ασταμάτητα?), δεν δίνω πάνω από 5% τύχη... Αλλά... ΠΑΟ ΕΙΣΑΙ...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 9:19 am

KAISARAS wrote:
ΑΥΤΑ ΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΑΡΙΟΣ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΗ.

ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΧΑΜΕΡ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΞΕ ΚΙΜΚΙ ΤΟΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΜΙΑ ΣΟΥ. Wink
ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?
ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΕΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΑΛΕΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΛΑΚΑΜΑ.
ΕΝΩ Ο ΜΑΜΙΑΣ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ 10' ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ. Laughing Laughing Laughing
ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΟΥ ΝΑΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ, ΠΙΑΣΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ.
ΜΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΠΩΣΕΙΣ ΦΑΠΙΑΡΗ...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing Laughing
ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ 100 ΦΟΡΕΣ ΤΙΜΩΡΙΑ: ''ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΤΑΤΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ'' lol! lol! lol!
Α,ΡΕ ΟΜΑΔΑΡΑ ΚΙΜΚΙ ΤΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΜΩΡΗ ΤΑΤΑΝΑ? Laughing Laughing Laughing
ΜΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΡΟΥΦΗΧΤΑ
-Ο-
ΜΑΜΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΑ
ΧΑΜΕΡ

lol! lol! lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 9:24 am

Ernesto wrote:
Για το μπάσκετ ένα πράγμα απλά... ΠΑΟ ΕΙΣΑΙ... Και με τα 2α δεν μπορείς να μην είσαι φαβορί...

Για την μπάλα... Δεν έχω λόγια... Κάκιστο ματσάκι από όλη την ομάδα... Αν και έχω γηπεδική εικόνα νομίζω πως μόνο ο Βύντρα πρέπει να έχει διασωθεί και ίσως και ο Σαριέγκι που στη μεγαλύτερη διάρκεια δίνει πολλές μάχες... Βέβαια θα μου πείτε τρως 3 γκολ και θεωρείς 2 αμυντικούς διασωμένους? Δεν ξέρω, από το γήπεδο αυτό μου φάνηκε... Και ειδικά όσον αφορά την προσπάθεια... Θα πείτε και εσείς βέβαια όσοι το είδατε... Ο Νίνης κάνει ίσως το πιο κακό ματς που έχει κάνει... Σε όλο το πρώτο ημίχρονο δεν μπορεί να περάσει ούτε μια πάσα σωστή ( δεν ξέρω αν τον δείχνει η κάμερα αλλά τα βάζει συνεχώς με τον εαυτό του)... Ο Ρουκάβινα πάει να ξεκινήσει κάπως καλά αλλά απορώ μαζί του ώρες ώρες, γιατί επιθετικός που βρίσκεται μέσα στην περιοχή και δεν έχει πρώτο στόχο να τελειώσει την φάση δεν είναι επιθετικός... Ίσως ο Λέτο να έπρεπε να μείνει λίγο περισσότερο στο ματς... Με τις αλλαγές ανέβηκε λίγο ο ΠΑΟ, βάζει γρήγορα και το γκολ και τον βοηθάει αυτό, αλλά έχει νεκρωθεί όλη η αριστερή πλευρά... Και όταν πάει δεν υπάρχει παίχτης να σεντράρει με το αριστερό... Η άμυνα έμπαζε νερά από παντού... Είναι αυτό που έχουμε επισημάνει... Όταν κάνει παιχνίδι ο ΠΑΟ, έχει πρόβλημα πίσω... Εκεί φαίνονται οι αδυναμίες τους... Η Σταντάρ δεν πρέπει να έχει άλλο σουτ εντός εστίας... Ούτε καν φάση... Αλλά έβγαλε 3 κόντρες και τις έκανε όλες γκολ...

Γενικά μου φάνηκε οτι κατεβήκαν πολύ χαλαροί... Στην λογική οτι οκ περάσαμε την Ρόμα, ακόμα και με αλλαγές θα τους πατήσουμε τους Βέλγους... Αν έπαιζε σοβαρά ο ΠΑΟ η Σταντάρ θα ήταν για 5 γκολ... Ομάδα της πλάκας είναι... Και αυτό κάνει ακόμα χειρότερη την ήττα...
Ακόμα και έτσι αν ο ΠΑΟ πήγαινε στο Βέλγιο να παίξει σοβαρά για την πρόκριση θα είχα αμυδρές ελπίδες... Τώρα όμως και με την λογική "ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ", δεν πιστεύω σε θάυματα... Εκτός και αν κάνει δώρα το σκ ο ΠΑΟΚ και αποφασίσουν να χτυπήσουν το ματς της Πέμπτης... Αλλά και πάλι με τους Βέλγους κλεισμένους πιστεύω όλους πίσω και να βουτάνε από το πρώτο λεπτό ( μας φάνηκε στο γήπεδο ή πέφτανε σαν τα κοτόπουλα ασταμάτητα?), δεν δίνω πάνω από 5% τύχη... Αλλά... ΠΑΟ ΕΙΣΑΙ...

ΕΣΥ ΑΡΠΑΞΕΣ ΤΡΙΜΠΑΛΟ ΡΕ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΙΠΟΤΕΝΙΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΕΚΤΟΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ?
ΟΤΙ ΑΜΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ? ΔΕ ΘΕΣ ΔΗΛΑΔΗ?
ΜΠΑΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ?
ΕΙΣΑΙ ΤΡΥΠΙΟΣ ΠΙΣΩ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ?
ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΝΤΑΡ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ. ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΕΛΓΙΔΑ. ΣΕ ΜΑΜΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΕΠΙΘΕΣΗ, ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΣΟΥ ΣΗΜΕΙΟ Laughing Laughing Laughing
παρτα
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ, ΑΣΕ ΤΑ ΠΑΟ ΕΙΣΑΙ ΚΛΠ.
ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΦΕΤΟΣ. Wink
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 11:56 am

Καλα βρε ΠΑΟ ειναι ποτε δυνατον να κατεβαζεις την ομαδα με αλλαγες επειδη εχεις παιχνιδι με τον Αστερα για το πρωταθλημα??????? Αυτα δεν τα κανει ουτε η δοξα κολοπετεινιτσας... να δω με τι ομαδα θα πας στο βελγιο που ειναι 3 μερες πριν το ματς με τον οσφπ... τον ΠΑΟ U17 θα στειλεις??? ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΕ ΠΑΟ δεν το περιμενα ποτε αυτο απο σενα...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 12:31 pm

filologos wrote:
Καλα βρε ΠΑΟ ειναι ποτε δυνατον να κατεβαζεις την ομαδα με αλλαγες επειδη εχεις παιχνιδι με τον Αστερα για το πρωταθλημα??????? Αυτα δεν τα κανει ουτε η δοξα κολοπετεινιτσας... να δω με τι ομαδα θα πας στο βελγιο που ειναι 3 μερες πριν το ματς με τον οσφπ... τον ΠΑΟ U17 θα στειλεις??? ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΕ ΠΑΟ δεν το περιμενα ποτε αυτο απο σενα...
Αυτά τα γαμημένα 20 εκατ. του ΤσΛ που είναι και απαραίτητα...
Κι όλη η λύσσα για το πρωτάθλημα... που είναι και μισο-φτιαχτή... και μας έχουν ζαλίσει τ'@@ με τρόπο που αν χάσει το πρωτάθλημα θα είναι η καταστροφή του αιώνα και θα πρέπει να πάμε να κρυφτούμε... Σιγά τ'αυγά!
Καθόμαστε και κοιτάμε τη μαλακία για την οπαδική κόντρα, και ξεχνάμε ότι η πραγματική υπέρβαση και ανύψωση κάθε ομάδας, (και του ΠΑΟ ακόμα περισσότερο γιατί οι κανονικοί βαζέλες αυτό γουστάρουμε περισσότερο) είναι ένα ευρωπαϊκό.
Αυτή είναι η πρώτη ανάγνωση... μα αφήνει το ουέφα για το πρωτάθλημα;...
Η δεύτερη όμως λέει ότι όταν πας για όλα πρέπει να κάνεις και αλλαγές... κάπου θα τις κάνεις κι όπου στραβώσει θα το φας το κράξιμο, όπου κι αν είναι. Στραβωσε αυτό, έσκασε και του Τζόρβα κι ήταν ο Γκαλίνοβιτς αλλού... πάει αυτό. Πας να πεις, μα τις έκανε στο πιο δύσκολο; Ε, εκεί μετά μπορείς και σκεφτείς ότι τις κάνεις εκεί ποντάροντας ότι θα πιάσουν με το "άστρο" και την επιθυμία και την άνεση που βγάζεις στο ευρωπαϊκό, αντί για την Τρίπολη με τον ένα τόνο άγχος. Σκέφτεσαι ότι οι αλλαγές θα τρέμουν λιγότερο στο ευρωπαϊκό και στέκει. Κέρμα ρίχνεις για να διαλέξεις, και αν κάτσει είσαι ήρωας...
Κι η τρίτη λέει ότι σε εποχή κρίσης, πας να πάρεις κι αυτά τα γαμημένα 20, και να βάλεις κι άλλα και να γίνεις σ΄ένα και δυο χρόνια ικανότερος...
Δεν είναι κι εύκολο να αποφασίσεις σοβαρά τι πρέπει να κάνεις.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 12:54 pm

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΡΙΣΗ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΙΑΤΙΚΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΤΕ. Wink
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΑΝ ΜΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΤΙ ΣΑΠΙΟΣ ΣΤΟ ΣΥΚΩΤΙ. Laughing Laughing Laughing
ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΤΣΙΤΩΣΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΒΙΝΤΕΑ ΜΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ ΦΑΠΙΑΡΗΔΕΣ Laughing Laughing Laughing
ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΝΕΟ ΑΕΡΑ ΣΤΟ ΠΛΕΜΟΝΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΑΙΜΑ ΣΤΗ ΦΛΕΒΑ... Laughing Laughing Laughing
ΑΤΟΥ ΤΑΛΕ(ΡΡΡΡΡ) Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 1:20 pm

Hammer wrote:

ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?
ΜΑΣ ΖΑΛΙΣΕΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΑΛΕΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΛΑΚΑΜΑ.

ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ?
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ.
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΕ Η ΒΔΟΜΑΔΑ Laughing Laughing
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΛΑΒΡΑΚΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΝΑ ΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΠΑΣΧΑ, ΜΗΠΩΣ Κ ΣΕ ΦΩΤΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ Laughing

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ERNESTO, ΟΚ, Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ.
ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗ ΒΕΛΓΙΔΑ, ΣΕ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ οσφπ .
ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΗΝ UNDER 17 ΟΜΑΔΑ Η΄ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ Κ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟΝ παο ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΟΥΕΜΠΛΕΪ Laughing
ΕΙΠΑΜΕ Ο παο ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΙΜΟ ΜΕΓΕΘΟΣ Κ ΣΠΑΝΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΞΕΓΡΑΜΜΕΝΟ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΓΡΑΨΟΥΜΕ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 1:25 pm

Κοιτα αν κατσεις και το αναλυσεις μπορεις να βρεις πολλα... Αλλα ρε φιλε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ για μια ομαδα με το μεγεθος και την φανελα του ΠΑΟ να διαλεγει διοργανωση... Και στο φιναλε ας αφηνε το κυπελλο ελλαδας... ή μηπως και αυτο ειναι ψηλοτερα απο το ουεφα??? Να το ακουσω και αυτο πουθενα να πηδηχτω απο το παραθυρο δλδ.... Το "ΠΑΟ ΕΙΣΑΙ" πρεπει να το δειχνεις στην πραξη και οχι μονο στα λογια... Ολα τα αλλα τα ακουω βερεσε... και να σου πω το γιατι? Οταν μια ομαδα ειναι απο την φυση της ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ να κανει πρωταθλητισμο και πορεια στην Ευρωπη τετοιες περιπτωσεις (πολλα απανωτα και ταυτοχρονα κρισιμα ματς) ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να περιλαμβανονται οταν γινεται ο σχεδιασμος της χρονιας καλοκαιρι... Οποτε για μενα δεν υπαρχει δικαιολογια σε αυτο που εγινε χθες...Αν ειναι ετσι ας κατεβασει ολους τους ξαχασμενους και στο ματς με τον ΠΑΣ για το κυπελλο και να πει εγω θελω μονο πρωταθλημα και τπτ αλλο. Αν ομως δω οτι στο ΠΑΟ - ΠΑΣ κατεβαζει την κανονικη ομαδα θα ειναι για φτυσιμο...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 1:27 pm

ΑΠΟ ΒΕΤ 365

14 Μαρ 13:00 Κέρκυρα v Διαγόρας 1.062 9.00 17.00

ΝΟΜΙΖΩ Κ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΟΛΟΙ, ΟΤΙ Ο ΑΣΣΟΣ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 1:31 pm

KAISARAS wrote:
ΑΠΟ ΒΕΤ 365

14 Μαρ 13:00 Κέρκυρα v Διαγόρας 1.062 9.00 17.00

ΝΟΜΙΖΩ Κ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΟΛΟΙ, ΟΤΙ Ο ΑΣΣΟΣ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.

πφφφφφφφφ Λιγος εισαι

Nordicbet

Kerkyra Corfu - Diagoras 1.11 - 6.50 - 15.00

Παντως με μια γρηγορη ματια στο παιχνιδι οφειλω να ομολογησω πως το Χ ειναι πολυ καλη περιπτωση whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 4:31 pm

Δυστηχώς ρε παιδιά εδώ δεν συζητάμε το τι θέλω εγώ και εσείς... Δεν συζητάμε καν το τι θέλουν οι οπαδοί... Όπου οπαδούς βάλτε τους οργανωμένους που είναι αυτοί που ακούγονται περισσότερο... Όταν όμως πας μέσα στην Ρώμη με το σκορ να λέει 3-2 και σηκώνεις πανό ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΕ δείχνεις ξεκάθαρα σαν οπαδός οτι στα αρχίδια σου το γράφεις το Europa... Θα μου πείτε λάθος... Μα και φυσικά είναι λάθος... ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ... Απλά δεν κάθομαι να κρίνω τον προπονητή και του παίχτες... Επαγγελματίες είναι και ξέρουν οτι πιθανή γκέλα στο πρωτάθλημα θα είναι καταστροφή για αυτούς, ενώ πιθανή απώλεια του Europa θα ξεχαστεί γρήγορα... Το οτι είναι η μοναδική ομάδα που παίζει κάθε εβδομάδα 2 ματς είναι αλήθεια... Οτι οι περισσότεροι παίχτες μπορεί να είναι φορτωμένοι και αυτό αληθεύει... Αλλά αν χρειάζεται ξεκούραση ο Σαλπιγγίδης γιατί να μην το κάνει με τον Αστέρα? Γιατί δηλαδή είναι πιο εύκολο να σταθείς με την Σταντάρ, ενώ μπορείς να κατέβεις με όλους τους θεωρητικά βασικούς, και να κάνεις μια δυο αλλαγές με τον Αστέρα... Που εκεί και ένα γκολ να φας κάνεις 2 αλλαγές και μπορείς να το στρώσεις το ματσάκι... Αλλά είπαμε... Και η διοίκηση (λόγω οικονομικών) και ο κόσμος (λόγω ηθικού), δώσανε όλοι το στίγμα φέτος...

Πάντως μην παρανοούμε κιόλας... Με την Ρόμα δεν έκανε κάτι πολύ διαφορετικό... Πάλι έκανε κάποιες αλλαγές... Αλλά εκεί του έκατσε... Χτες απλά για μένα κάνει και πολύ κακό παιχνίδι... Και στην τελική χτες 3 αλλαγές είχε από τις οποίες η πιο σοβαρή ήταν και αναγκαστική... Ο Τζόρβας... Εκτός από αυτόν Ρουκάβινα και Δάρλας ήταν οι αλλαγές... Θέλετε να βάλουμε και τον Σιμάο? Βάλτε τον αλλά ο Σιμάο και με την Ρόμα έπαιξε και ήταν από τους καλύτερους αν όχι ο καλύτερος... Οπότε δεν μου λένε κάτι οι αλλαγές... Η νοοτροπία με την οποία αντιμετωπίζεις ένα ματς ναι... Αλλά οχι οτι έγιναν τπτ συγκλονιστικές αλλαγές... Ο Νίνης θεωρείται βασικό στέλεχος, όπως και ο Βύντρα που απλά έλειπε από ένα ματς...

Όσο για το αν έχει ελπίδες είπα οτι μόνο με θαύμα περνάει... Ναι οκ εμένα ο Παναθηναϊκός με έχει κάνει να πιστεύω και σε αυτά... Το γατάκι ο Μάριος μπορεί να πάει για ύπνο μετά από τέτοια αποτελέσματα... Αλλά οκ, θαύματα δεν γίνονται κάθε μέρα... Αλλά για το αν θα κατέβει να χτυπήσει το 2ο ματς δεν το αποκλείω... Μπορεί να είναι άνετος μέχρι τότε εξάλου... Με νίκη επί του Αστέρα και πιθανή νίκη του Άρη στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ αποκτάει αέρα στο πρωτάθλημα... Και από τους δύο.. Οπότε μπορεί να πάει να τα παίξει όλα για όλα στον επαναληπτικό...

Τέλος τουλάχιστον εγώ δεν μεγαλοποιώ την ομάδα που με νίκησε... Όποιος νομίζει οτι λέει τπτ η Σταντάρ οκ... Εμένα χτες δεν μου είπε τπτ... Σαν ομάδα... Οκ με νίκησε με 3 μαλακίες μου, οκ αν θέλετε παίζει καλά την κόντρα, αλλά τπτ παραπάνω...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 5:23 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ Ο ΝΙΟΠΛΙΑΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ 11ΑΔΑ.
ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΗ ΛΟΓΙΖΟΜΕΝΟΥΣ ΩΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ.
ΗΤΑΝ Ο ΓΚΑΛΙΝΟΒΙΤΣ, ΓΙΑΤΙ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ.
Ο ΣΙΜΑΟ ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΣΟΥ, ΑΛΛΑ Ο ΚΑΤΣΟΥ ΗΤΑΝ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ, ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ.
ΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΝΙΝΗΣ ΑΝΤΙ ΤΗΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΑΣ, ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΠΑΟ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.
Η ΜΟΝΗ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΠΑΙΧΤΗ - ΥΠΟΘΕΤΩ - ΗΤΑΝ Ο ΡΟΥΚΑΒΙΝΑ (ΠΟΥ ΟΚ, ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ, ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΑΣ ΤΟΝ ΔΙΩΞΟΥΝ) Κ Ο ΔΑΡΛΑΣ ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Κ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ. ΑΝ Ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΛΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟΝ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ.

ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΟΤΙ Ο παο ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ ΤΗΝ 11ΑΔΑ ΤΟΥ Κ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΠΡΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΔΑΡΛΑ, Ο ΟΠΟΙΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΦΕΤΟΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΝΑΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ.
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ Κ ΤΠΤ ΑΛΛΟ.
ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΛΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ.
ΙΣΩΣ Ο ΠΑΟ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΗΣΕ ΤΗ ΒΕΛΓΙΔΑ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΖΟΥΣΑΝ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΑΛΩΣΗΣ ΤΗΣ ΡΩΜΗΣ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΦΤΑΙΓΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ παο , ΕΠΕΙΔΗ ΝΙΚΗΣΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ Laughing
ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ Ο παο ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ, ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΓΚΟΛ, ΘΑ ΧΕΙ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ οσφπ .
ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΚΟΥ, ΠΑΛΙ ΔΕ ΔΙΝΩ ΤΥΧΗ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ.
ΤΥΧΗ ΓΙΑ 2ΠΛΟ ΤΟΥ ΔΙΝΩ, ΓΙΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΟΜΩΣ ΟΧΙ.

Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΟ.
Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΜΕΤΑΞΥ παο Κ παοκ .
ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ Κ ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ. Η΄ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΜΙΚΡΥΝΕΙ.
ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο παο ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΟ 2ΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ 3ΠΟΛΗ.
ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΘΕΙΟΣ, ΠΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΡΟΒΗΛΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟΝ παο (ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΜΕ ΤΟΝ ηρα ), ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟ Ο οσφπ ΤΟΝ παο Κ ΕΤΣΙ Ο παο ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ.
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΔΗΛ ΤΟΥ ΣΕΝΑΡΙΟΥ ΣΤΟ ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.
ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΜΑΡΙΕ Question Question Question Question
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 7:23 pm

ΤΙ ΨΑΧΝΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΡΕ?
ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΜΕ ΠΑΠΑΡΙΕΣ...
ΕΔΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΚ, ΤΟΥ ΕΡΙΞΕ 3 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΤΙΠΟΤΕ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ.
ΠΟΣΑ ΝΑ ΦΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ Η ΟΥΕΦΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΤΕΡΗΣ ΕΝΤΙΜΗΣ ΠΡΙΚΡΙΣΗΣ?
ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΦΕΤΟΣ...
ΜΑ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?
ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΚΟΛΥΜΒΗΘΡΑ ΤΟΥ ΣΙΛΩΑΜ ΕΧΕΤΕ ΒΡΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.
ΑΝ ΤΑ ΕΤΡΩΓΕ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΧΤΕΣ ΑΥΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΑΠΟ ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ...
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΜΠΑΛΟ, ΗΣΑΣΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ.
ΜΑΛΑΚΩ ΛΙΕΓΗ ΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΠΑΛΑ...ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΡΙΧΝΕΙΣ 3 ΕΚΤΟΣ ΣΤΟΝ ΕΥΡΩ-ΠΕΟ ΝΑ ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΘΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...
Ε,ΡΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
παρτα
ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ οσφπ οσφπ οσφπ οσφπ οσφπ
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 7:51 pm

Άσχετο και μικρό:
Ο Άγγλος εκφωνητής χτες αποκαλούσε το στάδιο "Σπύρος Λούης"...
Το φτιάξαμε το Ολυμπιακό Στάδιο - καμάρι, το ονομάσαμε και Σπύρος Λούης προς τιμήν ενός μεγάλου, το κάναμε κι ακόμα πιο ωραίο πρόσφατα, για να έρχονται οι μάγκες οι δικοί μας να μην το αποκαλούν ούτε καν Ολυμπιακό Στάδιο πια, αλλά μ'αυτό το αποκρουστικό και τραγικόηχο "οάκα" (που εκτός από κακόηχο, στην ομιλία δεν είναι ούτε πιο σύντομο από το κανονικό του όνομα) Μ'όλα τα γήπεδα της Ευρώπης κάνουν τη μαγκιά τους να λένε τα ονόματα (που είναι και στα παπάρια μας) πενήντα φορές σε κάθε ματς για να δείξουν ότι είναι γνώστες... το δικό μας το λένε οάκα...
Back to top Go down
leon




Number of posts : 221
Age : 47
Registration date : 2009-03-06

ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 EmptyFri Mar 12, 2010 8:50 pm

μην λετε οτι θελετε εσεις οι οσφπ γιατι εκτιθεσται.ξερεις ποσο στεναχωρεθηκε ο νομπλιας χτες??? ακομα κλαιει.....
στα @@ του που εχασε.κανεις δεν θα τον πει τιποτα.αν χασει το πρωταθλημα εκει ειναι που αποχαιρετα τον παο και μια αξιοπρεπη πορεια στην προπονητικη.πρωταθλημα ζητανε οι οπαδοι (φυσιολογικο) οποτε παμε για πρωταθλημα και τα αλλα αστα για του χρονου....ο οσφπ χαιρεται με τις αποτυχιες του παο γιατι δεν θα ζησει ποτε τα μεγαλεια του στην ευρωπη.....
Back to top Go down
Sponsored content





ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ   ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
ΤΡΙΤΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9-10-11 ΜΑΡΤΙΟΥ
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12
» τριτη-τεταρτη-πεμπτη 30/10
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 14-15-16/12/10
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 22-24/9/09
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 25-26-27/01/11

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: