BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!

Go down 
+7
filologos
suspect
Ernesto
pontiak
KAISARAS
Apostolis
Hammer
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
AuthorMessage
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:05 pm

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο BILLARAS Ή Ο ΚΑΘΕ BILLARAS.... για να μην μπερδευόμαστε
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:05 pm

filologos wrote:

Όχι δεν είπα να συμφωνείς με τους πολλούς και άσε τα χαζά. Απλά είπα πως το γεγονός πως όλοι σχεδόν λένε το αντίθετο απο σένα θα έπρεπε να σε βάζει σε σκέψεις οτι ίσως υπάρχει έστω και μία πιθανότητα να κάνεις λάθος... Τόσο απλό

ΑΣΤΟ, ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΑΥΤΟ.
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ, Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ.
Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:09 pm

Αυτη η συζητηση δε μ'αρεσει καθολου. Αμα θελεις να σου πω τη γνωμη μου για καποια πραγματα και ανθρωπους ελα καμια φορα πριβε στο τσατ να στην πω. Δημοσια (ακομα και μπροστα σε 7-8 ατομα δλδ) δε λεω τπτ επιπλεον απο το να γραφω απλα οτι θεωρω καποιον καλο (πχ Μπιλαρα) ή ασχετο (πχ Κουλιανο). Ως εκει ομως λεπτομερειες οχι. Και μην εισαι τοσο απολυτος στις κρισεις σου. Γενικο και αυτο.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:12 pm

vasilis wrote:
Και μην εισαι τοσο απολυτος στις κρισεις σου. Γενικο και αυτο.

ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΤΕΧΩ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ, ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΦΙΛΕ.
ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ, ΔΕΝ ΕΚΦΕΡΩ ΚΑΝ ΑΠΟΨΗ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:12 pm

filologos wrote:
chris1983 wrote:
filologos wrote:

Ποια η διαφορά του KAISARA , του Φιλόλογου , του Pontiak , του Βασίλη από τον Κουλιανό , Billara , Μανιό , Τεριακή ή οποιονδήποτε άλλον ρε παιδια?? Όλοι αυτό κάνουν. Λένε τι θα παίξουν και για πιο λόγο. Τώρα αν κάποιοι έχουν τα κείμενα του KAISARA , του Φιλόλογου , του Pontiak , του Βασίλη , του Κουλιανού , Billara , Μανιού ή Τεριακή σαν ευαγγέλια δεν φταίνε αυτοί που τα γράφουν αλλά αυτοί που ακολουθούν τυφλά χωρίς προσωπική άποψη... Α ok υπάρχει και η διαφορά ότι οι "γνωστοί" πληρώνονται ενώ εμείς το κάνουμε για την κάυλα μας... Αλλά σε γενικές γραμμές την ίδια "δουλειά" κάνουμε

Υπάρχει και η διαφορά ότι πολλοί κατά καιρούς παροτρύνουν ή λένε πως μοιρασαν ΛΕΦΤΑ...

Αυτά είναι γραμμές που ακολουθούνται απο το εκάστοτε μέσο στο οποίο γράφουν... δεν είναι πάγιες τακτικές των συντακτών των κειμένων... Μην τα μπερδέυεις...

Για τον συγκεκριμένο που γίνεται η συζήτηση, τον πρώτο όχι τον δεύτερο, είναι πάγιο και εντελώς προσωπικό του το υπεράνω και μαγκίτσα στυλάκι που σχολιάστηκε.
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:13 pm

KAISARAS wrote:
vasilis wrote:
Να αρχισω να γραφω για οποιον απετυχε σε προτασεις μεσα στο φορουμ αυτου του σαιτ? Δε βρισκω κανενα λογο. Και δε χρειαζεται να συμφωνησω ή να διαφωνησω σε κατι που ειναι γεγονος Αλεξη. Ειναι αδιαμφισβητητο. Τι να πω? Οτι καλα εκανε και πονταρε Ρουνει?

ΚΟΛΛΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΡΟΥΝΕΪ.
Μ ΑΡΕΣΕΙ.
ΟΙ ΠΑΤΑΤΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΡΟΥΝΕΪ. ΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ.
ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ, ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ.
Κ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ Κ ΠΟΥΣΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.
ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΟΒΕΡ 3,5 Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛ Η ΚΟΡΕΑ Κ ΗΡΘΕ ΟΒΕΡ. ΟΒΕΡ 2,5 ΟΜΩΣ.
Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥΣΤΙΚΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΒΕΡ 1,5 . ΚΑΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ 0-0 ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΗΠΑ-ΑΛΓΕΡΙΑ 1-0 ΕΠΙΣΗΣ .ΣΑΜΑΤΙ ΕΓΩ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΛΑ......

ΕΙΣΑΙ ΕΜΠΑΘΗΣ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΕΝΕΤΑΙ. ΜΠΑΜ ΚΑΝΕΙ.
ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΕΜΠΑΘΗΣ , ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ ΕΜΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΙΣΗ ΖΩΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ.
ΠΟΤΕ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΓΩΓΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΑ ΑΝΑΝΔΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ.....

ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΙΛΛΑΡΑ. ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ?
ΑΛΛΑ ΕΜΠΑΘΕΙΑ
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:16 pm

Φροντιστε να ξαναπλακωθειτε. Εν τω μεταξυ Κωστα επειδη γραφονται κατα ριπας τα ποστ κανε το πιο λιανα το δικο σου ρε φιλε. Δεν καταλαβα τπτ Very Happy Σορι κιολας
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:17 pm

vasilis wrote:
Φροντιστε να ξαναπλακωθειτε. Εν τω μεταξυ Κωστα επειδη γραφονται κατα ριπας τα ποστ κανε το πιο λιανα το δικο σου ρε φιλε. Δεν καταλαβα τπτ Very Happy Σορι κιολας

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΛΑΚΩΜΑΤΟΣ. ΑΠΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΤΟΝΗ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ.ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:18 pm

Το θέμα είναι απλό. Ο καθένας κρίνεται και ειδικά αυτός που εκτίθεται.
Αλλά εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου να αναφέρομαι άσχημα σχολιάζοντας κάποιον για τι δουλειά του. Αν θεωρείς ότι δεν είναι καλός, δεν τον διαβάζεις στην προκειμένη περίπτωση ή δεν ψωνίζεις από το μαγαζί του αν θέλετε να το γενικεύσουμε...

Αν πάλι θεωρείς τον εαυτό σου καλύτερο, ότι δηλαδή μπορείς να κάνεις την δουλειά που κάνει αυτός καλύτερα, δεν έχεις παρά να την κάνεις, γιατί πολύ απλά θα αμείβεσαι και καλύτερα απότι αυτός...
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:20 pm

chris1983 wrote:
Το θέμα είναι απλό. Ο καθένας κρίνεται και ειδικά αυτός που εκτίθεται.
Αλλά εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου να αναφέρομαι άσχημα σχολιάζοντας κάποιον για τι δουλειά του. Αν θεωρείς ότι δεν είναι καλός, δεν τον διαβάζεις στην προκειμένη περίπτωση ή δεν ψωνίζεις από το μαγαζί του αν θέλετε να το γενικεύσουμε...

Αν πάλι θεωρείς τον εαυτό σου καλύτερο, ότι δηλαδή μπορείς να κάνεις την δουλειά που κάνει αυτός καλύτερα, δεν έχεις παρά να την κάνεις, γιατί πολύ απλά θα αμείβεσαι και καλύτερα απότι αυτός...

ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 211723 ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ

ΜΕ 5 ΛΕΞΕΙΣ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ 100%
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:21 pm

Apostolis wrote:

ΕΙΣΑΙ ΕΜΠΑΘΗΣ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΕΝΕΤΑΙ. ΜΠΑΜ ΚΑΝΕΙ.
ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΕΜΠΑΘΗΣ , ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ ΕΜΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΙΣΗ ΖΩΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ.
ΠΟΤΕ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΓΩΓΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΑ ΑΝΑΝΔΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ.....

ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΙΛΛΑΡΑ. ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ?
ΑΛΛΑ ΕΜΠΑΘΕΙΑ

ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΓΕΝΙΚΟΛΟΓΑ.
ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ, Κ ΝΑ ΛΕΩ, ''ΠΟΝΤΑΡΩ ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΚΟΡΕΑ ΔΥΝΑΤΑ ΟΒΕΡ 3,5''
Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΝΑ ΛΕΩ
''ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛ Η ΚΟΡΕΑ Κ ΗΡΘΕ ΤΟ ΟΒΕΡ (ΣΚΟΡ 2-1)''
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ .
ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ Κ ΣΥ.
ΕΧΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΘΕΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ.
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΡΙΝΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΘΕΟ.
ΤΟΝ ΘΕΟ ΣΟΥ ΕΚΡΙΝΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΕΙΝΟ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ.
ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΕΣΤΑΝΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ?
ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΕΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΞΑΝΑΖΕΣΤΑΜΜΕΝΟ.
ΕΣΥ ΑΝ ΘΕΣ, ΡΙΞΤΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ Κ ΞΑΝΑΦΑΤΟ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:25 pm

chris1983 wrote:
Το θέμα είναι απλό. Ο καθένας κρίνεται και ειδικά αυτός που εκτίθεται.
Αλλά εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου να αναφέρομαι άσχημα σχολιάζοντας κάποιον για τι δουλειά του. Αν θεωρείς ότι δεν είναι καλός, δεν τον διαβάζεις στην προκειμένη περίπτωση ή δεν ψωνίζεις από το μαγαζί του αν θέλετε να το γενικεύσουμε...

ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ.
ΜΟΝΟ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ, ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΣΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ Η΄ ΟΧΙ.
Κ ΒΕΒΑΙΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΙ, ΑΝ ΟΣΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗ Η΄ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 501850 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 501850


Last edited by KAISARAS on Mon Jun 28, 2010 2:26 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:25 pm

vasilis wrote:
Φροντιστε να ξαναπλακωθειτε. Εν τω μεταξυ Κωστα επειδη γραφονται κατα ριπας τα ποστ κανε το πιο λιανα το δικο σου ρε φιλε. Δεν καταλαβα τπτ Very Happy Σορι κιολας
Έλεγα ότι (χωρίς να ακουμπάω καν οποιαδήποτε κριτική σε τιπ του συγκεκριμένου που είναι άλλο θέμα), με ενοχλεί το συνεχές υπεράνω και μαγκίτσα στυλάκι που χρησιμοποιεί... το συνεχές υπονοούμενο "εγώ ξέρω" και δείτε τι κάνουν "οι άλλοι οι βλάκες που δεν ξέρουν"...
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:26 pm

Και κατι ακομα. Προς Αλεξη. Επειδη πολλες φορες σου ξεφευγει η ιδια κουβεντα (μη με βαλεις να κανω κοπι ποτε το χεις ξαναγραψει, λυπησου με), σταματα να πιστευεις πως το να ταιριαζουν καποια πονταρισματα μας με καποιον, οτι τα ριξαμε επειδη εμας δε μας φτανει το μυαλο και ακολουθουμε τον Μαο Τσε Τουνγκ του στοιχηματος. Γιατι εμενα αυτο με υποβιβαζει απιστευτα. Ειμαστε και 33 χρονων. Οχι 15.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:26 pm

ένα πράγμα θα πω για τους τιπστερς και τελος από μένα. κατά την άποψή μου είναι μεγ΄λαη μαγκιά για το σάιτ μας το ότι έχουμε κάβες. μπορεί στο συγκεκριμένο σάιτ να είμαι ο χειρότερος, αλλά παρόλα ταύτα γουστάρω γιατί δείχνουμ εότι έχουμ εκάκαλ όντας ερασιτέχνες.
Όταν βλέπω επαγγελματίες του είδους να βάζουν κάβες και επειδή πατώνουννα τις βγάζουν απλά γελάω πλέον.

Απλά ο καθένας μας έχει μυαλό και μπορεί να κρίνει. Μπορεί να διαβάζει καθένας 800 ανθρώπους, αλλά να παίρνει υπόψη του αυτά που γράφει ένας
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:27 pm

KAISARAS wrote:
chris1983 wrote:
Το θέμα είναι απλό. Ο καθένας κρίνεται και ειδικά αυτός που εκτίθεται.
Αλλά εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου να αναφέρομαι άσχημα σχολιάζοντας κάποιον για τι δουλειά του. Αν θεωρείς ότι δεν είναι καλός, δεν τον διαβάζεις στην προκειμένη περίπτωση ή δεν ψωνίζεις από το μαγαζί του αν θέλετε να το γενικεύσουμε...

ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ.
ΜΟΝΟ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ, ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΣΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ Η΄ ΟΧΙ.
Κ ΒΕΒΑΙΑ ΚΡΙΝΕΤΑΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΙ, ΑΝ ΟΣΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗ Η΄ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 501850 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 501850

Αν ανακαλυψεις οτι υπαρχει ελα να μου το πεις να τον κρινω και αυτον. Very Happy Very Happy Very Happy

Κωστα οκ. Το πιασα με τη 2η
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:29 pm

Apostolis wrote:
chris1983 wrote:
Το θέμα είναι απλό. Ο καθένας κρίνεται και ειδικά αυτός που εκτίθεται.
Αλλά εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου να αναφέρομαι άσχημα σχολιάζοντας κάποιον για τι δουλειά του. Αν θεωρείς ότι δεν είναι καλός, δεν τον διαβάζεις στην προκειμένη περίπτωση ή δεν ψωνίζεις από το μαγαζί του αν θέλετε να το γενικεύσουμε...

Αν πάλι θεωρείς τον εαυτό σου καλύτερο, ότι δηλαδή μπορείς να κάνεις την δουλειά που κάνει αυτός καλύτερα, δεν έχεις παρά να την κάνεις, γιατί πολύ απλά θα αμείβεσαι και καλύτερα απότι αυτός...

ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 211723 ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ

ΜΕ 5 ΛΕΞΕΙΣ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ 100%
Όχι δεν είναι ακριβώς έτσι.
Για να πω ότι ο τάδε δεν είναι καλός τραγουδιστής, δε χρειάζεται να είμαι ο Μπιθικώτσης.
Και αν δεν τον ακούσω, ή αν δεν τον διαβάσω, δε μπορώ να καταλάβω αν είναι καλός ή όχι.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:29 pm

pontiak wrote:
ένα πράγμα θα πω για τους τιπστερς και τελος από μένα. κατά την άποψή μου είναι μεγ΄λαη μαγκιά για το σάιτ μας το ότι έχουμε κάβες. μπορεί στο συγκεκριμένο σάιτ να είμαι ο χειρότερος, αλλά παρόλα ταύτα γουστάρω γιατί δείχνουμ εότι έχουμ εκάκαλ όντας ερασιτέχνες.
Όταν βλέπω επαγγελματίες του είδους να βάζουν κάβες και επειδή πατώνουννα τις βγάζουν απλά γελάω πλέον.

Απλά ο καθένας μας έχει μυαλό και μπορεί να κρίνει. Μπορεί να διαβάζει καθένας 800 ανθρώπους, αλλά να παίρνει υπόψη του αυτά που γράφει ένας

Αυτο αν θελεις βαλτο σε ενα ασχετο τοπικ, να το πιασουμε απο την αρχη. Διοτι διαφωνω καθετως και οριζοντιως με την καβα σε στηλη. Αλλα δεν ειμαστε να πιανουμε και αυτη τη συζητηση εδω. Ειναι ομως μια συζητηση που θα ηθελα να ανοιξουμε εδω και πολυ καιρο.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:30 pm

vasilis wrote:
Και κατι ακομα. Προς Αλεξη. Επειδη πολλες φορες σου ξεφευγει η ιδια κουβεντα (μη με βαλεις να κανω κοπι ποτε το χεις ξαναγραψει, λυπησου με), σταματα να πιστευεις πως το να ταιριαζουν καποια πονταρισματα μας με καποιον, οτι τα ριξαμε επειδη εμας δε μας φτανει το μυαλο και ακολουθουμε τον Μαο Τσε Τουνγκ του στοιχηματος. Γιατι εμενα αυτο με υποβιβαζει απιστευτα. Ειμαστε και 33 χρονων. Οχι 15.

ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΤΕΛΙΚΟ ΑΓΓΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΠΑ.
ΜΙΛΗΣΑ ΓΙ ΑΥΤΟ.
ΣΤΟ ΡΟΥΝΕΪ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ, ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΜΟΝΟ.
ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.
ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:30 pm

Αυτό με τις κάβες, όντως είναι το καλύτερο!
Χωρίς να σημαίνει ότι ο Χ είναι ο καλύτερος ή ο πιο τυχερός,
ούτε οτι ο Ψ είναι άχρηστος ή γκαντέμης...

Σημαίνει απλά ότι και οι 2 έχουν @@@ και δεν τους νοιάζει να φαίνεται ποια είναι η
πραγματική τους απόδοση/επίδοση που φαίνεται μόνο μακροχρόνια!
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:34 pm

KAISARAS wrote:
vasilis wrote:
Και κατι ακομα. Προς Αλεξη. Επειδη πολλες φορες σου ξεφευγει η ιδια κουβεντα (μη με βαλεις να κανω κοπι ποτε το χεις ξαναγραψει, λυπησου με), σταματα να πιστευεις πως το να ταιριαζουν καποια πονταρισματα μας με καποιον, οτι τα ριξαμε επειδη εμας δε μας φτανει το μυαλο και ακολουθουμε τον Μαο Τσε Τουνγκ του στοιχηματος. Γιατι εμενα αυτο με υποβιβαζει απιστευτα. Ειμαστε και 33 χρονων. Οχι 15.

ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ ΣΕ ΤΕΛΙΚΟ ΑΓΓΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΠΑ.
ΜΙΛΗΣΑ ΓΙ ΑΥΤΟ.
ΣΤΟ ΡΟΥΝΕΪ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ, ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΜΟΝΟ.
ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.
ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.

Και ξαναγραφω. Ειναι μεγαλος υποβιβασμος για καποιον που παιζει 9 χρονια στοιχημα, να θεωρεις πως κανει ενα μεγαλο πονταρισμα τετοιου ειδους μονο και μονο επειδη του το ειπε καποιος αλλος. Αμα θες καταλαβε το αυτο. Παρεπιπτοντως με σκορερς δεν ασχοληθηκα ουτε με ενα ευρω. Ασχετο, αλλα ηθελα να το γραψω.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:47 pm

(ξαφνική συνολική σιωπή...)

Τα κάψατε τα πληκτρολόγια ρεεεεεεε Razz Razz Razz
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 2:50 pm

Νομίζω ότι το εξαντλήσαμε το θέμα...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 5:12 pm

αμ, δε που το εξαντλησαμε, ηρθα παλι :xaxaxa:
συμφωνω με αλεξ στα περισσοτερα οσον αφορα τον μπιλαρα.
το θεμα μου εξαρχης ηταν αυτο εμενα, απο εκει πιαστηκα.
και γενικα πιστευω οτι μα καλος μα κακος τιπστερας ειναι γαργαρας, το μεγιστο αλλττωμα γοια μενα που μπορει να εχει καποιος που απευθυνεται σε κοσμο.
δε θα ξεχασω ποτε το ισραηλ-ρωσια που ελεγε διαφορα για αβαβα, εβραιοους, ρωσους και δε θυμαμαι τι αλλο και εν τελει την αλλη μερα τα καταπιε ολα και μιλαγε για ασχετα πραγματα.
και γενικα δε μαρεσει γιατι σχεδον παντα αναφερεται στα σημεια που δεν παιζει να μας πει τι ελεγε πριν το ματς, βλεπε ιταλια προχτες, ενω στα ματς που πονταρει και τρωει κουβα τα προσπερναει τακα τακα.
τωρα το εξαντλησαμε :xaxaxa:
και φυσικα εμπαθεια δεν εχω καμια, δανεικα ουτε του ζηταω ουτε μου ζηταει.
απλα δεν μπορω να διαβαζω βλακειες και να μη τις σχολιαζω, ποσο μαλον εδω μεσα που ειναι και ο καφενες μου, συμφωνειτε δε συμφωνειτε αλλο αυτο.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 EmptyMon Jun 28, 2010 5:36 pm

Hammer wrote:
και γενικα δε μαρεσει γιατι σχεδον παντα αναφερεται στα σημεια που δεν παιζει να μας πει τι ελεγε πριν το ματς, βλεπε ιταλια προχτες, ενω στα ματς που πονταρει και τρωει κουβα τα προσπερναει τακα τακα.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΛΚΙΑ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΠΑΠΑΤΖΗΔΩΝ.
ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Κ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΟΛΟΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΠΕΙΤΑ.
ΔΙΝΩ 5 ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ, ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ Κ ΣΕ 10 ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ.
Κ ΟΤΑΝ ΣΠΑΣΟΥΝ 4 ΑΠΟ ΤΑ 10, ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ Η 5ΑΔΑ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΑΚΛΑΦΤΗ ΜΕ ΤΖΑΚ ΠΟΤ, ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΚΟΛΛΑΩ ΣΤΟ ΟΤΙ ΤΑ 4 ΑΠΟ ΤΑ 10 ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΕΣΠΑΣΑΝ.
ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ.
ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΔΕ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ.
ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕΣ.
ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΧΕΣΕΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ, ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ?
kafes
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 21 Empty

Back to top Go down
 
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!
Back to top 
Page 21 of 24Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ξένα Πρωταθλήματα-
Jump to: