BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!

Go down 
+7
filologos
suspect
Ernesto
pontiak
KAISARAS
Apostolis
Hammer
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next
AuthorMessage
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:26 pm

filologos wrote:

Ποια η διαφορά του KAISARA , του Φιλόλογου , του Pontiak , του Βασίλη από τον Κουλιανό , Billara , Μανιό , Τεριακή ή οποιονδήποτε άλλον ρε παιδια?? Όλοι αυτό κάνουν. Λένε τι θα παίξουν και για πιο λόγο. Τώρα αν κάποιοι έχουν τα κείμενα του KAISARA , του Φιλόλογου , του Pontiak , του Βασίλη , του Κουλιανού , Billara , Μανιού ή Τεριακή σαν ευαγγέλια δεν φταίνε αυτοί που τα γράφουν αλλά αυτοί που ακολουθούν τυφλά χωρίς προσωπική άποψη... Α ok υπάρχει και η διαφορά ότι οι "γνωστοί" πληρώνονται ενώ εμείς το κάνουμε για την κάυλα μας... Αλλά σε γενικές γραμμές την ίδια "δουλειά" κάνουμε

Υπάρχει και η διαφορά ότι πολλοί κατά καιρούς παροτρύνουν ή λένε πως μοιρασαν ΛΕΦΤΑ...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:26 pm

Ernesto wrote:
ο παίχτης έχει την ευθύνη του πονταρίσματος... Όχι του σημείου όμως... Το σημείο πιστώνεται, αν μπορείς να το πεις έτσι, σε αυτόν που το ανέφερε...

Αυτό ακριβώς... άλλο να έχεις την ευθύνη και άλλο να παίρνεις την "δόξα" επειδή ακολούθησες τον κάθε Τόλη... ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ Αυτό ήθελα να πω στον Άλεξ και εγώ...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:27 pm

chris1983 wrote:
filologos wrote:

Ποια η διαφορά του KAISARA , του Φιλόλογου , του Pontiak , του Βασίλη από τον Κουλιανό , Billara , Μανιό , Τεριακή ή οποιονδήποτε άλλον ρε παιδια?? Όλοι αυτό κάνουν. Λένε τι θα παίξουν και για πιο λόγο. Τώρα αν κάποιοι έχουν τα κείμενα του KAISARA , του Φιλόλογου , του Pontiak , του Βασίλη , του Κουλιανού , Billara , Μανιού ή Τεριακή σαν ευαγγέλια δεν φταίνε αυτοί που τα γράφουν αλλά αυτοί που ακολουθούν τυφλά χωρίς προσωπική άποψη... Α ok υπάρχει και η διαφορά ότι οι "γνωστοί" πληρώνονται ενώ εμείς το κάνουμε για την κάυλα μας... Αλλά σε γενικές γραμμές την ίδια "δουλειά" κάνουμε

Υπάρχει και η διαφορά ότι πολλοί κατά καιρούς παροτρύνουν ή λένε πως μοιρασαν ΛΕΦΤΑ...

Αυτά είναι γραμμές που ακολουθούνται απο το εκάστοτε μέσο στο οποίο γράφουν... δεν είναι πάγιες τακτικές των συντακτών των κειμένων... Μην τα μπερδέυεις...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:27 pm

Ernesto wrote:
Και στις δύο περιπτώσεις ο παίχτης έχει την ευθύνη του πονταρίσματος... Όχι του σημείου όμως... Το σημείο πιστώνεται, αν μπορείς να το πεις έτσι, σε αυτόν που το ανέφερε...

ΤΟΤΕ ΑΝ ΠΛΗΡΩΘΕΙΣ ΜΕ ΦΑΜΠΙΑΝΟ, ΠΙΣΤΩΣΕ ΜΟΥ ΤΟ 20% ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΡΑΠΕΖΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ.
ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΝΒΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΟΙ ΣΕΛΤΙΚΣ, ΕΡΙΞΕ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΣΕΛΤΙΚΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κ ΚΕΡΔΙΣΕ.
ΡΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΜΛΚΙΕΣ Κ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ.
ΠΛΗΡΩΘΗΚΕΣ ? ΚΑΛΩΣ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Η΄ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ.
ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΣΕ ΕΠΕΙΣΕ ΜΕ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΕ. ΑΝ ΣΕ ΕΠΕΙΣΕ, Κ ΒΓΕΙ, ΠΛΗΡΩΝΕΣΑΙ Κ ΤΕΛΟΣ.
ΑΝ ΣΕ ΕΠΕΙΣΕ Κ ΠΑΣ ΚΟΥΒΑ, ΜΕΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ. Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

Κ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΑΣ.
ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΙΛΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΣΤΕΡ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ.
Κ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙ, ΘΑ ΤΟΥ ΡΙΞΩ 3-4 ΣΗΜΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ ΤΙΠΣΤΕΡ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΘΕΟ.

Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:28 pm

Πρέπει να μιλήσει ο σοφός της παρέας όμως για να μπουν τα πράγματα στην θέση τους... Ρε μάθετε μπαλίτσα από τον Ernesto λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε... Άντε ταγάρια...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:30 pm

filologos wrote:
κατά την άποψη μου είναι λάθος... Τόσο κακό είναι να νομίζω πως κάνεις λάθος σε κάτι???...

Ε ΠΙΣΤΕΥΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ.
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ?
ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ?
ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΡΕ
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:31 pm

Καλά ρε μεγάλε οκ... έχεις δίκιο... αν εσυ δεν ασχολείσαι με την Β Πορτογαλίας (ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ) και έρθω που ασχολούμαι εγώ και σου δώσω σημείο με αποδείξεις και σε πείσω και πληρωθείς βγες την επόμενη μέρα και παίξτο μάγκας ότι πήγες ταμείο...

Και όταν λέμε πιστώνεται κάποιος ένα σημείο δεν εννοούμε ΦΥΣΙΚΑ χρηματικά... Αλλά ηθικά...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:33 pm

Ρε Άλεξ κάτσε λίγο... Αν σήμερα βγω και πω Βραζιλία και περάσει δηλαδή είμαι κανάς τρομερός tipster που θα πρέπει να μου πουν μπράβο θεέ, τι σημειάρα έδωσες? Να βγω και να πω κανένα πιο περίεργο σημείο, που για κάποιον λόγο το είδα εγώ και όχι άλλος, τότε οκ, κάπου έχω βοηθήσει και εγώ... Ή αν πχ, αυτό που λες με τους Σέλτικς, δώσω ένα σημείο σε ένα άθλημα που δεν το κατέχουν οι άλλοι... Γιατί απλά δεν ασχολούνται... Τένις εγώ πχ έπαιξα φέτος πρώτη φορά... Τσίμπαγα σημεία που λέγατε εδώ... Δεν βγήκα όταν πήγα ταμείο ούτε κάποιος να το παίξω με σημεία άλλυ, ούτε έψαξα ευθύνες όταν έχασα... Όταν έγραψες πχ για Ιγκουαίν σου είπα μπράβο, γιατί το timing αποδείχτηκε σωστό και ήταν πολύ καλό μπετ... Το μπετ πάνω στον Βίγια και στον Φαμπιάνο είναι μπετ που το έχουν κάνει τα 3/4 του πλανήτη...

Σημείο από σημείο έχει διαφορά...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:33 pm

Ρε παιδιά συγωμη, αλλά τι θα πει παροτρύνουμε; Είτε δίαβάζεις τον Κουλιανό, είτε διαβάζεις το Ραγκάτση είτε διαβάζεις εμένα, εσύ κρίνεις τι θα παίξεις. Το να σου πω εγώ παίξτο, ε δε λέει και τίποτα. Προφανώς καιαυτό που κάνουμε εδώ είναι να λέμε το τί παίζουμε, να το αιτιολογούμε τις περισσότερες φορές, και από κει και πέρα αν αυτός που μας διαβάζει πείθεται από την αιτιολογία μας και συμφωνεί, ποντάρει κι αυτός μαζί μας.
Προσωπικά, είτε διαβάζω ένα κείμενο του Μιχάλη΄ή του Μήτσου ή του Κώστα, και μετά ένα κείμενο του Μπιλλάρα, είναι το ίδιο και το αυτό. Δε μου λέει τίποτα απολύτως το όνομα και το που γράφει. Και μετά να πω και το άλλο; Όλο το χρόνο είδα απίστευτα πολλά παιχνίδια. Από το πιο καλό μέχρι το πιο αστείο ματς. Για ποιο λόγο να κάτσω να ποντάρω κάτι που θα μου πει άλλος, από τη στισμή που μπορώ μόνος να έχω άποψη.

Και για να τελειώνω. Θεωρώ ότι όσδοι συμμετέχουν σε αυτή τη συζήτηση είναι άνθρωποι που τους κόβει. Ε τι συζητάμε ρε παιδιά; Ποντάρεις λεφτά από τη δική σου τσέπη και την ευθύνη την έχεις αποκλειστικά εσυ..
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:36 pm

filologos wrote:
Καλά ρε μεγάλε οκ... έχεις δίκιο... αν εσυ δεν ασχολείσαι με την Β Πορτογαλίας (ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ) και έρθω που ασχολούμαι εγώ και σου δώσω σημείο με αποδείξεις και σε πείσω και πληρωθείς βγες την επόμενη μέρα και παίξτο μάγκας ότι πήγες ταμείο...

ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΤΩΡΑ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΔΟΞΑ ΜΙΛΑΣ ?
ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΛΚΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΕΣ, ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ
''ΕΠΑΙΞΑΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ''
Laughing
ΑΝ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΜΕΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΧΑΡΑ ΣΟΥ. ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΛΚΙΕΣ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΛΚΙΕΣ.
ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ, ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ Κ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΑΞΙΟΣ ΤΙΠΣΤΕΡ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:39 pm

Ernesto wrote:

Καλά χαλάρωσε ταγάρι και εσύ... Δεν έδωσες και καμιά Ναντ... Το πρώτο και το τρίτο φαβορί του θεσμού ανέφερες... Να μου πεις για το σημείο και το timing πάνω από όλα με τον Ιγκουαίν να το καταλάβω... Very Happy

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΕ ΛΟΥΣΩ Κ ΣΕΝΑ ΤΩΡΑ :xaxaxa:
Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΜΠΙΛΑΡΑΣ, ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΘΕΟ, ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΣΚΟΡΕΡ ?
ΡΟΥΝΕΪ. ΠΟΣΑ ΓΚΟΛ ΕΒΑΛΕ Ο ΡΟΥΝΕΪ. ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΣΑ ΕΒΑΛΕ Κ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ.
2η ΕΠΙΛΟΓΗ ?
ΜΙΛΙΤΟ. Κ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ Κ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ.
Κ ΕΔΩΣΕ Κ ΑΛΛΟΥΣ 4-5 ΠΟΥ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΕΒΑΛΑΝ 2 ΓΚΟΛ.
Κ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΣΟΙ ΠΟΝΤΑΡΑΤΕ ΤΕΛΙΚΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΑΓΓΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ Η΄ ΡΟΥΝΕΪ ΠΡΩΤΟ ΣΚΟΡΕΡ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΠΕ Ο ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΜΠΙΛΑΡΑΣ ?
Back to top Go down
chris1983

chris1983


Number of posts : 71
Age : 41
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:42 pm

Εγώ πάντως τον Ρούνει τον έβλεπα και τον πίστεψα και τον πόνταρα, πολύ πριν το πάρω απόφαση να ασχοληθώ με το στοίχημα ξανά...
Χωρίς να έχω διαβάσει κανέναν!

Το ότι τον κατέστρεψε ο Καπέλο είναι γεγονός και γι'αυτό θα λουστούμε το κουβαδάκι...
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:44 pm

Την δόξα την έβαλα σε " " ... Αν εσύ δεν μπορείς να καταλάβεις τι σημαίνουν τα " " είναι πρόβλημα σου... Απλά πράγματα σου λεώ...

Αν πχ βγω σήμερα και πω πρόκριση Βραζιλίας δεν λέει κάτι... Αν όμως ΠΧ βγω και πω πως ο διαιτητής του σημερινού αγώνα δείχνει πολύ εύκολα κάρτες πάνω από 6 μέσο όρο σε κάθε αγώνα και πως με βάση τις δύο ομάδες περιμένω παιχνίδι με πολλά φάουλ ειδικά από Χιλή (άρα και κάρτες) και πως το οβερ 6,5 κάρτες δίνει 2,00 και σε πείσω και το παίξεις και βγει ο μάγκας θα είσαι εσύ που ακολούθησες εμένα ή εγώ που το έψαξα και το βρήκα??
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:45 pm

chris1983 wrote:
Εγώ πάντως τον Ρούνει τον έβλεπα και τον πίστεψα και τον πόνταρα, πολύ πριν το πάρω απόφαση να ασχοληθώ με το στοίχημα ξανά...
Χωρίς να έχω διαβάσει κανέναν!

Το ότι τον κατέστρεψε ο Καπέλο είναι γεγονός και γι'αυτό θα λουστούμε το κουβαδάκι...

ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΡΟΥΝΕΪ.
ΣΑΦΩΣ Κ ΤΟΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΜΩΣ ΜΑΤΣ Ο ΚΑΠΕΛΟ. ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΑ, ΣΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΜΑΤΣ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΠΕΛΟ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΚΟΛ.
ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΠΕΛΟ. ΘΑ ΤΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ 1-0, ΑΝΤΕ 2-0 ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΕΡΙΚΣΟΝ.
Ε ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ 1ο ΣΚΟΡΕΡ ΡΟΥΝΕΪ.
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΕΡΧΟΤΑΝ Κ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ.
ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΡΟΥΝΕΪ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:46 pm

Αλέκο μην το πας αλλού ρε συ. Το να δώσει κα΄ποιος, ο οποιοσδήποτε, μακροχρόνια μπετ και να πέσει έξω δε λέει ότι είναι αποτυχημένος και για τον πούτσο. Εκτιμήσεις κάνει ο καθενας. Προσωπικά σημεία από τον βασίλη σπάνια να πάρω πλεόν, μιας και μικρές αγγλίας δεν παίζω, ενώ στα υπόλοιπα πρωταθλήματα ακολουθώ τα ματάκια μου. Ο μόνος τιπστερ πουθ μπορεί να με επηρεάσει από τους γνωστούς είναι ο Ραγκάτσης κι αυτό γιατί θεω΄ρω είναι από αυτούς που ξέρει κάτι παραπάνω από μενα. Αλλά σε κάθε περίπτωση το να πε΄σεις έξω σε ένα μακροχόνιο στοίχημα δενείναι αποτυχία ρε φίλε και δε σε κάνει αμέσως τιπστερ της πούτσας
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:47 pm

filologos wrote:
ο μάγκας θα είσαι εσύ που ακολούθησες εμένα ή εγώ που το έψαξα και το βρήκα??

Κ ΟΙ 2.
ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΨΑΞΕΣ Κ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ Κ ΓΩ ΠΟΥ ΕΠΙΛΕΓΩ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ, ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ Κ ΔΕ ΣΕ ΘΕΩΡΩ ΜΛΚ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.
ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ, ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΛΑΒΕΙΣ.
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:50 pm

Πάσο... Για άλλη μία φορά ΟΛΟΙ λέμε σχεδόν το ίδιο πράγμα και είσαι ο μόνος που λέει κάτι διαφορετικό. Βέβαια αυτό για σένα δεν σημαίνει ότι έχεις λάθος γιατί ο εγωισμός σου είναι τόσο μεγάλος που δεν σε αφήνει να δεις πέρα από την μύτη σου.... Δεν είναι κακό να παραδεχτείς ότι ΜΠΟΡΕΙ να έχεις άδικο σε κάτι.... Είναι απολύτως ανθρώπινο να κάνεις λάθη που και που ή να έχεις μια λάθος άποψη...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:51 pm

pontiak wrote:
Αλέκο μην το πας αλλού ρε συ. Το να δώσει κα΄ποιος, ο οποιοσδήποτε, μακροχρόνια μπετ και να πέσει έξω δε λέει ότι είναι αποτυχημένος και για τον πούτσο. Εκτιμήσεις κάνει ο καθενας. Προσωπικά σημεία από τον βασίλη σπάνια να πάρω πλεόν, μιας και μικρές αγγλίας δεν παίζω, ενώ στα υπόλοιπα πρωταθλήματα ακολουθώ τα ματάκια μου. Ο μόνος τιπστερ πουθ μπορεί να με επηρεάσει από τους γνωστούς είναι ο Ραγκάτσης κι αυτό γιατί θεω΄ρω είναι από αυτούς που ξέρει κάτι παραπάνω από μενα. Αλλά σε κάθε περίπτωση το να πε΄σεις έξω σε ένα μακροχόνιο στοίχημα δενείναι αποτυχία ρε φίλε και δε σε κάνει αμέσως τιπστερ της πούτσας

ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΜΑ ΟΛΑ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ
Κ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΟΥΤΣΑΣ ΚΙΟΛΑΣ.
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΥΝΕΪ.
ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ.
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ.
Κ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΔΥΝΑΤΑ ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑΤΑ, 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.
Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 1 ΦΟΡΑ.
3 Η΄ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕ. ΣΤΗΝ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.
Κ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΟΥΒΑ.
Κ ΔΕΣ Κ ΚΑΤΙ ΑΝΑΝΔΡΟ.
ΕΔΩΣΕ ΠΑΡΟΛΙ ΜΕ OVER 3,5 ΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΕΑ, Κ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ, ΕΛΕΓΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛ Η ΚΟΡΕΑ Κ ΒΓΗΚΕ OVER.
ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΠΟΝΤΑΡΕΙ OVER 3,5.
ΑΝ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΛΚΕΣ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΥΡΩΔΙΑΣ Κ ΞΕΦΤΙΛΑΣ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:53 pm

εγώ αυτό που έγραψες σχολίασα μόνο, αλλά οκ, δεν είναι αυτός το θέμα τώρα...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:53 pm

filologos wrote:
Πάσο... Για άλλη μία φορά ΟΛΟΙ λέμε σχεδόν το ίδιο πράγμα και είσαι ο μόνος που λέει κάτι διαφορετικό. Βέβαια αυτό για σένα δεν σημαίνει ότι έχεις λάθος γιατί ο εγωισμός σου είναι τόσο μεγάλος που δεν σε αφήνει να δεις πέρα από την μύτη σου.... Δεν είναι κακό να παραδεχτείς ότι ΜΠΟΡΕΙ να έχεις άδικο σε κάτι.... Είναι απολύτως ανθρώπινο να κάνεις λάθη που και που ή να έχεις μια λάθος άποψη...

Κ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΝ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ?
ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΣΩΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ?
ΩΡΑΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΔΗΛ ? ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:54 pm

2 πραγματακια.
1) Ο καθενας που εχει στηλη 10 χρονια δεν κρινεται απο 3 πονταρισματα μιας διοργανωσης. Και δεν προσπαθω να υπερασπιστω κανεναν. Απλα ειμαι σιγουρος οτι ολοι συμφωνειτε μ'αυτο, αλλα μαλλον το ξεχνατε.
2) Εχει καμια σχεση ρε παπαρολογοι ολη αυτη η συζητηση με το Μουντιαλ? Αντε γραψτε τπτ της προκοπης εδω μεσα Very Happy
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:56 pm

vasilis wrote:

1) Ο καθενας που εχει στηλη 10 χρονια δεν κρινεται απο 3 πονταρισματα μιας διοργανωσης. Και δεν προσπαθω να υπερασπιστω κανεναν. Απλα ειμαι σιγουρος οτι ολοι συμφωνειτε μ'αυτο, αλλα μαλλον το ξεχνατε.

ΣΑΦΩΣ.
ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΟ.
ΔΕ ΣΕ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΤΑ 3 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΩΣ ΜΟΜΦΗ.
ΓΕΝΙΚΟΛΟΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ.
Back to top Go down
vasilis

vasilis


Number of posts : 723
Age : 47
Τόπος : Anfield Road
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 1:59 pm

Να αρχισω να γραφω για οποιον απετυχε σε προτασεις μεσα στο φορουμ αυτου του σαιτ? Δε βρισκω κανενα λογο. Και δε χρειαζεται να συμφωνησω ή να διαφωνησω σε κατι που ειναι γεγονος Αλεξη. Ειναι αδιαμφισβητητο. Τι να πω? Οτι καλα εκανε και πονταρε Ρουνει?
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 2:02 pm

KAISARAS wrote:
filologos wrote:
Πάσο... Για άλλη μία φορά ΟΛΟΙ λέμε σχεδόν το ίδιο πράγμα και είσαι ο μόνος που λέει κάτι διαφορετικό. Βέβαια αυτό για σένα δεν σημαίνει ότι έχεις λάθος γιατί ο εγωισμός σου είναι τόσο μεγάλος που δεν σε αφήνει να δεις πέρα από την μύτη σου.... Δεν είναι κακό να παραδεχτείς ότι ΜΠΟΡΕΙ να έχεις άδικο σε κάτι.... Είναι απολύτως ανθρώπινο να κάνεις λάθη που και που ή να έχεις μια λάθος άποψη...

Κ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΝ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ?
ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΣΩΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ?
ΩΡΑΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΔΗΛ ? ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑ.

Όχι δεν είπα να συμφωνείς με τους πολλούς και άσε τα χαζά. Απλά είπα πως το γεγονός πως όλοι σχεδόν λένε το αντίθετο απο σένα θα έπρεπε να σε βάζει σε σκέψεις οτι ίσως υπάρχει έστω και μία πιθανότητα να κάνεις λάθος... Τόσο απλό
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 EmptyMon Jun 28, 2010 2:04 pm

vasilis wrote:
Να αρχισω να γραφω για οποιον απετυχε σε προτασεις μεσα στο φορουμ αυτου του σαιτ? Δε βρισκω κανενα λογο. Και δε χρειαζεται να συμφωνησω ή να διαφωνησω σε κατι που ειναι γεγονος Αλεξη. Ειναι αδιαμφισβητητο. Τι να πω? Οτι καλα εκανε και πονταρε Ρουνει?

ΚΟΛΛΗΣΑΤΕ ΣΤΟ ΡΟΥΝΕΪ.
Μ ΑΡΕΣΕΙ.
ΟΙ ΠΑΤΑΤΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΡΟΥΝΕΪ. ΠΟΥ Κ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ.
ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ, ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ.
Κ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ Κ ΠΟΥΣΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.
ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΟΒΕΡ 3,5 Κ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑΛΕΕΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛ Η ΚΟΡΕΑ Κ ΗΡΘΕ ΟΒΕΡ. ΟΒΕΡ 2,5 ΟΜΩΣ.
Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ.
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty
PostSubject: Re: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!   ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!! - Page 20 Empty

Back to top Go down
 
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΟ 2010 Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ!!!
Back to top 
Page 20 of 24Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
» Μουντιαλ 2010 - 3η αγωνιστικη...
» 1ος ΣΚΟΡΕΡ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΕΛΙΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010
» ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΡΕΜΠΕΛΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ξένα Πρωταθλήματα-
Jump to: