BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10

Go down 
+5
suspect
seirios
lipton
KAISARAS
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon Mar 15, 2010 5:03 pm

ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ, ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ Laughing Laughing Laughing
ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ, Ο ΕΡΝΕΣΤΟΣ ΟΡΓΙΑΖΕΙ...
ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΠΕΜΒΩ Laughing Laughing Laughing Laughing
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyThu Apr 01, 2010 3:43 pm

Δεν χάνει στιγμή το χιούμορ του ο Πίνι Γκέρσον! Η Μακάμπι Τελ Αβίβ δίνει απόψε (1/4) τον πιο σημαντικό αγώνα της χρονιάς απέναντι στην Παρτιζάν, αφού σε περίπτωση που ηττηθεί θα μείνει εκτός συνέχειας της Ευρωλίγκας. Ωστόσο, ο προπονητής των Ισραηλινών βρήκε χρόνο για να απασχολήσει και πάλι τα μίντια, αναφερόμενος αυτή τη φορά στους οπαδούς της ομάδας του Βελιγραδίου.

Ως γνωστόν, οι οπαδοί της Παρτιζάν δημιουργούν την πιο καυτή ατμόσφαιρα στη «Χάλα Πιονίρ» επηρεάζοντας και τις πλέον έμπειρες ομάδες, όπως εξίσου και τους πιο έμπειρους διαιτητές. Η κρισιμότητα του αγώνα της Μ. Τρίτης έκανε μερικούς οπαδούς της γηπεδούχου να παρεκτραπούν και να πετάξουν ακόμη και κινητά στον πάγκο της Μακάμπι Τελ Αβίβ. Συνηθισμένος ο Γκέρσον σε τέτοιες περιπτώσεις, αστειεύτηκε ζητώντας από τους ένθερμους φιλάθλους της ομάδας του Βουγιόσεβιτς να του πετάξουν αυτή τη φορά κινητό τελευταίας τεχνολογίας.

Αφού αρχικά στάθηκε στον αγώνα «ζωής και θανάτου» με την Παρτιζάν, λέγοντας ότι… «είμαστε καλύτερη ομάδα από την Παρτιζάν, αλλά πρέπει να ελέγξουμε τα ριμπάουντ και να περιορίσουμε τα λάθη μας», στη συνέχεια ο «Πίνχας» σχολίασε την κολασμένη ατμόσφαιρα που υπάρχει στην Μπεογκράτσκα Αρίνα. «Ελπίζω την επόμενη φορά οι Σέρβοι οπαδοί να μου πετάξουν κάποιο καλύτερο μοντέλο, τελευταίας τεχνολογίας. Έχω ήδη τρία κινητά για να πάρω μαζί μου στο Ισραήλ, αλλά αν γίνεται θέλω να μου πετάξουν ένα πιο ακριβό».

Θυμίζουμε ότι ανάλογες δηλώσεις είχε κάνει και την περίοδο που βρισκόταν στον πάγκο του Ολυμπιακού. Συγκεκριμένα, οι οπαδοί των «ερυθρολεύκων» ήταν δυσαρεστημένοι από την πορεία της ομάδας και τις κακές εμφανίσεις στους ευρωπαϊκούς αγώνες και στον αγώνα με τη Σιένα στο ΣΕΦ πετούσαν καφέδες προς τον τότε κόουτς των Πειραιωτών. Στη συνέντευξη που ακολούθησε, ο έμπειρος τεχνικός είχε πει αστειευόμενος: «Δεν μου αρέσει ο καφές. Θα προτιμούσα να μου είχαν πετάξει κάποια μπίρα».


http://www.sport-fm.gr/article/223870
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptySun May 23, 2010 9:41 pm

Η ώρα των τελικών έφτασε. Ο πρώτος τελικός θα πραγματοποιηθεί Την Τετάρτη (26/5) στις 9.45μ.μ. στο κλειστό γυμναστήριο του ΟΑΚΑ, απέναντι στον Ολυμπιακό.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΥ παο
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ.
ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΙ ΦΕΤΙΝΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ.
ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ, ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΔΡΑΣ, Ο παο ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ.
ΜΕΧΡΙ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΛΗΞΟΥΝ ΜΕ ΝΙΚΕΣ 3-1 ΥΠΕΡ ΤΟΥ παο ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ.
ΦΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ.
ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ 51% παο - 49% οσφπ .
ΤΙ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ?
ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο οσφπ .
Κ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ.
ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ, ΝΑ ΓΛΥΚΑΘΟΥΝ ΛΙΓΟ Κ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ.
ΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ.
ΝΑ ΦΥΓΕΙ Κ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΝΑΩΤΗ, ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΝΙΞΕΙ.
ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 278587 Κ ΤΟ ΓΑΜΩΠΑΙΔΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ.
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ.
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 278587
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptySun May 23, 2010 9:45 pm

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΩΝ

Α’ Αγώνας, Τετάρτη 26/5: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 21:45 (ΣΚΑΪ)
Β’ Αγώνας, Κυριακή 30/5: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 21:45 (ΣΚΑΪ)
Γ’ Αγώνας: Τετάρτη 2/6: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 21:45 (ΣΚΑΪ)
Αν χρειαστεί τέταρτο και πέμπτο ματς, θα γίνουν ως εξής:
Δ’ Αγώνας, Κυριακή 6/6: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός 21:45 (ΣΚΑΪ)
Ε’ Αγώνας, Τετάρτη 9/6: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 21:45 (ΣΚΑΪ)

ΚΑΛΟ ΜΑΤΙ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 1:08 am

ΕΓΡΑΨΑ ΜΕΤΑ ΤΟ 1ο ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΤΑ ΕΞΗΣ (ΕΓΡΑΨΑ Κ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑΩ ΑΥΤΑ)

KAISARAS wrote:

ΑΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΤΕΛΙΚΩΝ, ΘΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΨΙΑ Ο οσφπ .
ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΠΕΤΟΥΣΕ.
Κ ΠΕΤΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Κ ΔΟΥΛΕΜΕΝΟΣ, ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.
Ο οσφπ ΑΠΟΨΕ ΕΧΑΣΕ ΟΠΩΣ ΕΧΑΣΕ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.ΧΕΣΜΕΝΟΣ ΗΤΑΝ.
Κ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.
ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΜΠΑΛΑ, ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Ο οσφπ , ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.
Κ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΒΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΘΡΟΝΟ.

ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΙΝ ΤΟ 2ο ΜΑΤΣ.

KAISARAS wrote:
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Ο οσφπ , ΑΛΛΑ ΟΚ, ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΛΙΜΟ.
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ PLAY OFF, Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΙΣ 3 ΝΙΚΕΣ. ΑΠΟ ΤΟ 1ο ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ. Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΑ ΔΙΑΔΟΧΙΚΑ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ Η΄ ΜΕ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΕ ΟΛΑ Κ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΕΧΕΙ Ο ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ οσφπ .

ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ ΣΕ ΟΛΑ, ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΙ Κ Ο ΠΛΕΟΝ ΑΔΑΗΣ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ.
ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΝΑ ΨΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΝΑ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΟΥΝ Η΄ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΑΦΗ ΔΙΑΤΥΠΩΜΕΝΑ ΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ.

ΛΟΙΠΟΝ, ΣΤΑ ΤΟΥ ΜΑΤΣ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΜΟΝΟ ΤΟ 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΕΜΠΛΕΞΑ ΜΕ ΑΛΛΑ Cool .
Κ ΕΙΔΑ Κ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 90 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.
ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΜΩΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ 2-3 SITE.
ΟΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ ΚΑΚΟΣ (ΜΕΧΡΙ Κ ΠΡΙΝ 1,5 ΜΗΝΑ) παο (ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ παο ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΠΟΡ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ, ΕΤΣΙ Κ Ο οσφπ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 20ΑΡΑ Κ ΤΟ 0/23 3ΠΟΝΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ οσφπ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ παο , ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.
ΤΟ ΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ.
ΟΥΤΕ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΘΥΜΑ Κ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑ, ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ Η ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ,
ΟΥΤΕ ΚΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ Ο οσφπ .
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ, ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΦΕΤΟΣ Ο οσφπ ΠΗΡΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ παο ΕΥΚΟΛΑ.
ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΛΕΨΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΥΡΟΥΣΗ Κ ΚΛΕΪΖΑ.
ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΠΙΣΗΣ Ο οσφπ ΕΠΑΙΞΕ ΔΙΚΑΙΩΣ ΤΕΛΙΚΟ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑΣ. Κ ΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΑΣΕ Κ Ο παο ΦΕΤΟΣ 2 ΦΟΡΕΣ. ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΕΦΑΓΕ 20ΑΡΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.
ΕΤΣΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ.
ΛΑΘΗ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΦΥΣΙΚΑ, ΠΧ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ. ΛΑΘΗ ΒΕΒΑΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΖΕΛΙΚΟ. ΟΥΔΕΙΣ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ.
ΟΤΙ Ο ΖΕΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΕΙΑ ΟΜΩΣ. Κ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΗΛ ?
ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ ΤΟΝ ΦΙΛ ΤΖΑΚΣΟΝ Η΄ ΤΟΝ ΝΤΟΚ ΡΙΒΕΡΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΒΑ ?

ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ.
Ο οσφπ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΕΦ ΔΕ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ 4ο ΜΑΤΣ. ΘΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ.
ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ 2ΠΛΟ ΣΤΟ ΟΑΚΑ, ΘΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΕΦ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΧΑΝΕΙ.
ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΗΣ ΧΘΕΣΙΝΗΣ ΝΙΚΗΣ Κ ΝΑ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΣΤΟΜΑΤΑ.
ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ, ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ.

ΟΙ ΦΕΤΙΝΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΣΕ ΟΛΑ.
ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ Ο παο ΕΛΑΦΡΥ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ, ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΟΣ ΕΔΡΑΣ, ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΚΑΡΠΑΖΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΟΙ ΤΟΥ παο ΣΤΟΝ οσφπ .
ΑΝ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΟΛΟΣ Ο οσφπ , ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Κ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ, ΘΑ ΝΑΙ Κ ΦΕΤΟΣ 2οι.

Υ.Γ. 0/5 ΤΡΙΠΟΝΤΑ Ο afro ΧΘΕΣ. ΤΟ 3ΑΡΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, Ο ΣΟΥΤΕΡ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ, ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ 6 ΧΑΡΤΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ, Κ ΕΙΧΕ 0/5 3ΠΟΝΤΑ.
ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ Κ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΡΙΚΑΤΟΥΡΑ.

Υ.Γ.1. ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥΣ.
ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΣΥ ΣΟΦΟ, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΙΑΡΙΣΤΗΣ Κ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΑΛΛΑΓΗ ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ, ΣΤΟ 02:57 ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ 3 ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕΣ Κ ΖΗΤΑΣ ΑΛΛΑΓΗ ?
ΕΛΕΟΣ.
Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ. ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΤΟΝ ΠΕΚΟΒΙΤΣ ΦΕΤΟΣ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ. ΑΥΤΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΟ 6ΛΕΠΤΟ.

Υ.Γ.2. ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ οσφπ , ΦΑΝΗΚΕ Κ ΧΘΕΣ.
ΠΟΥ ΔΕ ΓΕΜΙΣΑΝ ΤΟ ΣΕΦ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΜΠΑΛΟΣ ΛΑΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
ΓΕΜΙΖΑΝ ΤΟ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΕΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΕΚΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Κ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΓΥΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ.

Υ.Γ.3. ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΑΚΙΑ, ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΕΤΟΣ.
Κ ΤΙ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 535122 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 535122 ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 10:52 am

Ρε Άλεξ μην κάθεσαι αργά το βράδυ και γράφεις... Δεν έχεις καθαρό μυαλό...

Σιγά την πρόβλεψη ρε μλκ... Εσύ και ο Νοστράδαμος να πούμε... Σε μια σειρά αγώνων που 9/10 φορές έχει πάει σε 5ο παιχνίδι, μάντεψες οτι θα πάει και φέτος? Η ποιος δεν ξέρει δηλαδή οτι στην έδρα του ο Γαύρος είναι καλύτερος? Όπως επίσης οτι δεν έχει χάσει κανένα ματς φέτος? Σε Ελλάδα και Ευρώπη... Έλα μην τρελενόμαστε... Η σειρά το πιο λογικό από όλα είναι να πάει στο 5ο ματσάκι να κριθεί... Όσο χαλαρά και να πήρε ο ΠΑΟ το πρώτο, όπως και να έπαιρνε ο Γαύρος το 2ο, αυτό θα επαναληυθεί... Πάντως εννοείτε πως αν ο Γαύρος θέλει πρωτάθλημα πρέπει να πάρει το ματσάκι της Τετάρτης... Εκεί είναι η ευκαρεία... Αν το πάρει ο ΠΑΟ πείτε καληνύχτα... Ξέρετε τον νικητή...

Πάντως από χτες δεν έχω εικόνα για τπτ μιας και δεν το είδα το παιχνίδι, λόγω δουλειάς και το τι άκουσα από το ραδιόφωνο δεν μπορεί να με κάνει να έχω άποψη...

Υ.Γ. Πρέπει να λερώσανε βρακάκια πάντως όταν έσκασε τα 2 συνεχόμενα τρίποντα ο Νίκολας και πήγε την διαφορά στους 5.... Χαχαχαχα...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 11:00 am

Ernesto wrote:


Υ.Γ. Πρέπει να λερώσανε βρακάκια πάντως όταν έσκασε τα 2 συνεχόμενα τρίποντα ο Νίκολας και πήγε την διαφορά στους 5.... Χαχαχαχα...
εισαι εκτος τοπου και χρονου μ'αυτα που λες εσυ γιαννη Wink
ακομα και στην ηττα σου θα βρεις κατι που θα σε κανει χαρουμενο Rolling Eyes τι πινεις πες μας κι εμας να ξερουμε ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 827165
η αλαζονεια σου δεν εχει τελειωμο αλλα απαξ και γινει κανα διπλο μεθαυριο να σε δω τι θα μας λες Wink που κανεις λες και εισαι η υπερομαδα της ευρωπης ενω εισαι ενα μπαζο και μισο που φετος ακομα δεν εχεις κανει τιποτα απολυτως αν θυμαμαι καλα.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 11:17 am

αυτο ειχες πει σε αλλο τοπικ

Ernesto wrote:
Ένατο... Έτσι απλά για να μαθαίνεις... Μου λες για διαιτητές... Μάθε κάτι σαν βασικό που είναι νόμος στο μπάσκετ... Ανεξαρτήτως ομάδων... Ομάδες που παίζουν σκληρή άμυνα, θα έχουν πιο ανεκτική διατησία... Γιατί πολύ απλά αν κάνεις μια επαφή κάθε 10λεπτο θα στην σφυρίξουν... Αν κάνεις 20 θα σου σφυρίξουν τις 15... Αυτό που λέω είναι νόμος... Ψυχολογία του διαιτητή... Οτι δεν μπορώ να τα σφυρίξω όλα... Για αυτό ομάδες με καλή άμυνα, νομίζεις οτι έχουν και κάποια αβάντα από την διαιτησία... Και επεισή ανέφερα την λέξη άμυνα...

δεν το ειχα δωσει πολυ σημασια αλλα μπορει και να ειναι και απο τις δηλωσεις της χρονιας αυτη. :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
εισαι σοβαρος ρε μλκ? τι βγηκες να πεις εδω?να δικαιολογησεις?
αμα ειναι ετσι ρε μλκ κι εγω στη μπαλα επαιρνα τα πεναλτι επειδη ειχα πιο τεχνιτες παικτες και ψαρωναν οι διαιτητες ,χαχαχαχα :xaxaxa: παρτα :xaxaxa:
τον σοφο γιατι τον στειλανε χτες με 3ο με ανυρπακτο φαουλ στον παγκο ρε για πες μου Rolling Eyes
ασε μας ρε γιαννη το ξερεις οτι εχεις το κορακι ασε τα χαζα σου ναπουμε, παραδεξου εστω μια φορα.
δεν ειναι κακο.
ακου η ψυχολογια του διαιτητη :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 11:28 am

Ρε μλκ Μάριε τι περιμένεις δηλαδή? Να πάω στο δωματιο μου να κλειστώ και να μην μιλάω σε άνθρωπο επειδη έχασε ο ΠΑΟ? Σοβαρέψου λίγο... Και σου είπα ένα πράγμα την προηγούμενη φορά... Στην μπάλα δεν σου έκανα καζούρα γιατί οκ παραήσουν μπάζο και με τέτοια μπάζα εγώ δεν ασχολούμαι... Στο μπάσκετ όμως σου είπα οτι θασου κάνω, γιατί εκεί στέκεσαι, έχεις την καλύτερη ομάδα που είχες ίσως τα τελευταία 10 χρόνια και πήρες και ένα κυπελάκι... Αλλά φαίνεται αυτό σας έκανε να χάσετε την μπάλα λίγο... Και η μεγαλύτερη πλάκα είναι οτι με τρέμεις ρε φίλε... Ξέρεις πολύ καλά οτι το λογικό ειναι να χάσεις... Οπότε ρε φίλε κρύβε λόγια... Μπάζο δεν μπορείς να με πεις... Το οτι δεν έπαιζε καλά το μεγαλύτερο διάστημα της χρονιάς δεν διαφωνεί κανείς... Οχι γιατί δεν μπορούσε όμως... Αλλά γιατί είχε και προβλήματα τραυματισμών, που καθυστέρησαν τον προγραμματισμό του Ομπράντοβιτς... Εσείς πείτε μου μια χρονιά που ο ΠΑΟ άρχσε από Οκτώβρη να γαμάει... Ποτέ... Απλά ίσως το όλοι οι άλλοι ήταν μπάζα δεν φαινόταν τόσο πολύ... Ε φέτος ήρθαν και οι τραυματισμοί και έδεσε το γλυκό...

Και να κρυφτώ λαλάκη δεν υπάρχει περίπτωση... Φαβορί είναι ο ΠΑΟ για το πρωτάθλημα... Απλά πράγματα... Και η διαφορά με τον Γαύρο είναι μια... Ακόμα και φέτος που είναι ίσως μεταβατική χρονιά για τον ΠΑΟ (αν και αυτό σηκώνει πολύ κουβέντα, αν είναι χρονιά αλλαγής ή χρονιά εξόδου), θα πάρει το πρωτάθλημα ετοιμάζοντας και την επόμενη σειρά παιχτών... Ο Γαύρος τι ετοιμάζει? Καλάθης, Τέπιτς είναι δύο παίχτες που θα παίξουν του χρόνου... Απο την άλλη οι προβλέψεις των ειδικών είναι οτι τελικά εκεί που περιμένουν πολλές αποχωρήσεις από τον ΠΑΟ, θα τις δουν από τον Οσφπ... Ε, έτσι ρε φίλε θα συνεχίζω να σε έχω στην φάπα, ακόμα και ένα πρωτάθλημα να μου πάρεις... Γιατί αν θες και κάτι ακόμα δεν στέκομαι μόνο σε ένα τίτλο, εσυ μπορείς να το κάνεις όπως το έκανα και εγώ μέχρι ένα σημείο στην μπάλα, αλλά στέκομαι στο να φτιάχνω και καλύτερη ομάδα για την επόμενη χρονιά, που να παίζει ωραίο μπάσκετ...

Και δεν είμαι αλαζόνας... Ρεαλιστής είμαι... Γιατί πολύ έξυπνα μου λες, άπαξ και γίνει... Τι άπαξ και γίνει ρε παπάρα... Αν έχεις τα άντερα βγες και πες, ο Γαύρος θα κάνει 2πλο την Τετάρτη... Τότε ναι θα έχεις το δικαίωμα να μιλάς και τότε... Γιατί αλλιώς, αν δεν το περιμένεις ούτε εσύ να κερδίσεις, δεν μπορείς να μου κάνεις καζούρα... Ε εγώ σου λέω οτι δεν κερδίζεις... Βγες και πες μου οτι θα με γαμήσεις να δούμε ποιος θα καζουριάσει ποιον μετά...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 11:31 am

Hammer wrote:
αυτο ειχες πει σε αλλο τοπικ

Ernesto wrote:
Ένατο... Έτσι απλά για να μαθαίνεις... Μου λες για διαιτητές... Μάθε κάτι σαν βασικό που είναι νόμος στο μπάσκετ... Ανεξαρτήτως ομάδων... Ομάδες που παίζουν σκληρή άμυνα, θα έχουν πιο ανεκτική διατησία... Γιατί πολύ απλά αν κάνεις μια επαφή κάθε 10λεπτο θα στην σφυρίξουν... Αν κάνεις 20 θα σου σφυρίξουν τις 15... Αυτό που λέω είναι νόμος... Ψυχολογία του διαιτητή... Οτι δεν μπορώ να τα σφυρίξω όλα... Για αυτό ομάδες με καλή άμυνα, νομίζεις οτι έχουν και κάποια αβάντα από την διαιτησία... Και επεισή ανέφερα την λέξη άμυνα...

δεν το ειχα δωσει πολυ σημασια αλλα μπορει και να ειναι και απο τις δηλωσεις της χρονιας αυτη. :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
εισαι σοβαρος ρε μλκ? τι βγηκες να πεις εδω?να δικαιολογησεις?
αμα ειναι ετσι ρε μλκ κι εγω στη μπαλα επαιρνα τα πεναλτι επειδη ειχα πιο τεχνιτες παικτες και ψαρωναν οι διαιτητες ,χαχαχαχα :xaxaxa: παρτα :xaxaxa:
τον σοφο γιατι τον στειλανε χτες με 3ο με ανυρπακτο φαουλ στον παγκο ρε για πες μου Rolling Eyes
ασε μας ρε γιαννη το ξερεις οτι εχεις το κορακι ασε τα χαζα σου ναπουμε, παραδεξου εστω μια φορα.
δεν ειναι κακο.
ακου η ψυχολογια του διαιτητη :xaxaxa:


Είπα οτι το ματς χτες δεν το είδα... Για πες μου ρε νούμερο που αντί να το γράψεις τότε, έχεις το θράσος να το λες τώρα, χτες τι λέγναε οι διατητές? 8 βολές ΠΑΟ? Με 24 Οσφπ? Είδες πουθενά όμως εγώ να μιλήσω για διατησία? Εσύ είσαι ο ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 535122 και όποτε σε συμφέρει το κάνεις...

Και αυτό που έγραψα παπαράκο είναι ΝΟΜΟΣ... Και στα τέτοια μου αν δεν σκαμπάζεις και αν δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με το άθλημα...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 11:37 am

Ernesto wrote:



Είπα οτι το ματς χτες δεν το είδα... Για πες μου ρε νούμερο που αντί να το γράψεις τότε, έχεις το θράσος να το λες τώρα, χτες τι λέγναε οι διατητές? 8 βολές ΠΑΟ? Με 24 Οσφπ? Είδες πουθενά όμως εγώ να μιλήσω για διατησία? Εσύ είσαι ο ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 535122 και όποτε σε συμφέρει το κάνεις...

Και αυτό που έγραψα παπαράκο είναι ΝΟΜΟΣ... Και στα τέτοια μου αν δεν σκαμπάζεις και αν δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με το άθλημα...

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΙΕΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΙΚΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΚΟ ΓΙΑ ΚΑΖΟΥΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ :xaxaxa:
ΩΡΑΙΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑΝΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ Κ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ :xaxaxa:
ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΣΟΒΑΡΑ.
ΟΠΩς ΒΓΙΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΒΓΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ, ΑΣΤΟ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ, ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΕΡΑ Wink
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 11:38 am

Ernesto wrote:
Αν έχεις τα άντερα βγες και πες, ο Γαύρος θα κάνει 2πλο την Τετάρτη... Τότε ναι θα έχεις το δικαίωμα να μιλάς και τότε... Γιατί αλλιώς, αν δεν το περιμένεις ούτε εσύ να κερδίσεις, δεν μπορείς να μου κάνεις καζούρα... Ε εγώ σου λέω οτι δεν κερδίζεις... Βγες και πες μου οτι θα με γαμήσεις να δούμε ποιος θα καζουριάσει ποιον μετά...
ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ, ΓΡΑΦΤΟ ΑΥΤΟ
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 12:15 pm

Hammer wrote:
Ernesto wrote:



Είπα οτι το ματς χτες δεν το είδα... Για πες μου ρε νούμερο που αντί να το γράψεις τότε, έχεις το θράσος να το λες τώρα, χτες τι λέγναε οι διατητές? 8 βολές ΠΑΟ? Με 24 Οσφπ? Είδες πουθενά όμως εγώ να μιλήσω για διατησία? Εσύ είσαι ο ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 535122 και όποτε σε συμφέρει το κάνεις...

Και αυτό που έγραψα παπαράκο είναι ΝΟΜΟΣ... Και στα τέτοια μου αν δεν σκαμπάζεις και αν δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με το άθλημα...

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΙΕΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΙΚΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΚΟ ΓΙΑ ΚΑΖΟΥΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ :xaxaxa:
ΩΡΑΙΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑΝΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗ Κ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ :xaxaxa:
ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΣΟΒΑΡΑ.
ΟΠΩς ΒΓΙΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΒΓΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ, ΑΣΤΟ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ, ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΕΡΑ Wink


Καλά μλκ είσαι? Δουλεύω ρε φίλε... Λογικά ούτε της Τετάρτης θα δω, εκτός και αν τα πιάσω γερά και γυρίσω νωρίς σπίτι... Αλλά είμαι απόγευμα αυτή την εβδομάδα...

Όσο για την διατησία λες μαλακίες... Δεν είπα ποτέ εγώ, οτι δεν παίρνω σφυρίγματα... Αλλά έχει μια διαφορά... Γιατί αν βγαίνεις μετά το πρώτο ματς να πεις για διαιτητές, απλά έχεις πρόβλημα... Αν βλέπεις παντού φαντάσματα δεν φτάιω εγώ... Σφυρίγματα παίρνω, όπως παντού αυτός που είναι πιο ισχυρός... Αλλά δεν νομίζω ρε φίλε οτι σε σφάζουν για να δικαιολογηθείς με την διατησία... Και σου είπα και για χτες... Μπορεί οι διαιτητές να παίξανε έδρα... Στα παπάρια μου... Αν δεν έγινε υπερβολικό δεν με νοιάζει... Και τα λάθη μέσα είναι... Τα κραγμένα κριτικάρω... Χτες από οτι άκουσα δεν έπαιξα καλά και έχασα... Δεν θα σταθώ στα κοράκια... Το κάνει η ΠΡΑΣΙΝΗ και κάτι ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 535122 σαν εσένα... Very Happy
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 12:28 pm

δε σε σφαζει ο κορακας για αυτο τα λες αυτα και εισαι ησυχος.
εγω εχω να λεω ακομα ομως για το φαουλ του διαμαντιδη στο κεντρο οπως και για την ταπα-φαουλ στον παπαλουκα σε δυο ματς που κρινανε κουπα, αν θυμασαι.
τεσπα απλα στα υπενθυμιζω, δε λεω οτι με εχει σφαξει φετος αλλα ουτε διαφορα δε με αφηνει να παρω αν κανω να ξεφυγω, αλλα ειμαι και σιγουρος οτι θα με σφαξει σε κρισιμα σημεια αν σε απειλησω. εκτος αν ειμαι καταφανως ανωτερος και δεν μπορεσει που μαλλον ετσι θα γινει Wink Laughing
τεσπα δεν το συνεχιζω με κορακια, ειναι ανουσιο, ετσι κι αλλιως ρολο δεν εχουνε παιξει. και μακαρι να μην παιξουνε.
εγω θελω οι παικτες του γαυρου να μπουνε σαν αντρες και οχι σαν αδερφες οπως παντα στο οακα και η νικη θα ερθει ευκολα
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 12:34 pm

Hammer wrote:
δε σε σφαζει ο κορακας για αυτο τα λες αυτα και εισαι ησυχος.
εγω εχω να λεω ακομα ομως για το φαουλ του διαμαντιδη στο κεντρο οπως και για την ταπα-φαουλ στον παπαλουκα σε δυο ματς που κρινανε κουπα, αν θυμασαι.
τεσπα απλα στα υπενθυμιζω, δε λεω οτι με εχει σφαξει φετος αλλα ουτε διαφορα δε με αφηνει να παρω αν κανω να ξεφυγω, αλλα ειμαι και σιγουρος οτι θα με σφαξει σε κρισιμα σημεια αν σε απειλησω. εκτος αν ειμαι καταφανως ανωτερος και δεν μπορεσει που μαλλον ετσι θα γινει Wink Laughing
τεσπα δεν το συνεχιζω με κορακια, ειναι ανουσιο, ετσι κι αλλιως ρολο δεν εχουνε παιξει. και μακαρι να μην παιξουνε.
εγω θελω οι παικτες του γαυρου να μπουνε σαν αντρες και οχι σαν αδερφες οπως παντα στο οακα και η νικη θα ερθει ευκολα


Ε τι μας ζαλίζεις τα ούμπαλα ρε μλκ αν δεν έχουν παίξει ρόλο? Ρε τι ταγάρι είσαι εσύ... Μιλάς προκαταβολικά? Φωνάζω για την διατήσια, αν και ρόλο δεν έχουν παίξει... Κατά τα άλλα βέβαια, δεν ασχολούμαι με την διατησία... παρτα
Back to top Go down
Apostolis

Apostolis


Number of posts : 1199
Age : 46
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 1:02 pm

Hammer wrote:
Ernesto wrote:
ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ, ΓΡΑΦΤΟ ΑΥΤΟ
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΨΙΤ.......... ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 38925 ΑΚΟ.......

ΚΑΥΛΩΣΕΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΧΑΜΕΡΑΚΟΣ Ε ??
ΕΛΑ ΠΕΣ ΡΕ , Ε??????? :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 1:39 pm

Hammer wrote:

ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ, ΓΡΑΦΤΟ ΑΥΤΟ
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΑΛΕΞ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΕΣΕΝΑ ΜΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΛΚ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 1:43 pm

Ernesto wrote:
Ρε Άλεξ μην κάθεσαι αργά το βράδυ και γράφεις... Δεν έχεις καθαρό μυαλό...

Σιγά την πρόβλεψη ρε μλκ... Εσύ και ο Νοστράδαμος να πούμε... Σε μια σειρά αγώνων που 9/10 φορές έχει πάει σε 5ο παιχνίδι, μάντεψες οτι θα πάει και φέτος? Η ποιος δεν ξέρει δηλαδή οτι στην έδρα του ο Γαύρος είναι καλύτερος? Όπως επίσης οτι δεν έχει χάσει κανένα ματς φέτος? Σε Ελλάδα και Ευρώπη... Έλα μην τρελενόμαστε... Η σειρά το πιο λογικό από όλα είναι να πάει στο 5ο ματσάκι να κριθεί... .

ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΨΗ Ε ?
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΦΙΛΕ.
ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΗΤΤΗΤΗ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΣΕΦ.
ΜΙΑ Κ ΗΤΑΝ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΟΤΙ Ο οσφπ ΔΕ ΧΑΝΕΙ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ, ΛΥΣΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ 3 ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΑΠΟ ΤΑ 8-9 ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ Κ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, ΝΑ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕ Ο παο ?
Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΡΑΤΟ ΤΟ 2,50 ?
ΕΣΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΤΣ. ΟΠΟΤΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ.
Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ Ο οσφπ , ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ.
Κ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΧΕΣΜΕΝΟΣ Κ ΕΙΝΑΙ οσφπ , ΕΙΠΕ ΘΑ ΡΙΞΩ ΕΝΑ ΟΠΑΔΙΚΟ ΒΕΤ, ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ ΚΑΛΥΜΜΕΝΟ, ΩΣ ΓΝΩΣΤΗ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΕΣΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΠΟΥ ΟΡΓΙΑΖΕΣ ΛΕΣ Κ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 387997 , ΟΤΙ
Ernesto wrote:
Πιο ικανό έχω τον ΠΑΟ να κάνει το μπρέϊκ παρά τον Γαύρο πάντως....
ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΓΡΑΦΕΣ ΟΤΙ Ο παο ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΒREAK ΣΤΟ ΣΕΦ, ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΣΕΦ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΔΡΑ Κ ΟΤΙ Ο οσφπ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Κ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΦΕΤΟΣ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ Κ ΕΥΡΩΠΗ. ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΑ 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΤΣ.
ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 535122 , ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.
ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ Κ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ?
Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ?
ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΜΑΤΣ, ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΑΤΣ.
Κ ΕΙΠΑ ΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ, ΠΡΙΝ ΤΑ ΜΑΤΣ.
ΕΣΥ ΒΓΗΚΕΣ Κ ΣΤΑ 2, ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΤΣ.
ΝΟΜΙΖΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟΤΑΤΗ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΑΝ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΕ 5 ΜΑΤΣ, ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΠΑ.
ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΣΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ.
ΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΑΡΓΑ, ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΡΩΣ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 278587 ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΝΑΩΤΗ.

ΛΕΣ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ.
ΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΥΤΟΙ ΛΕΣ ΠΑΝΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΑ 5 ΜΑΤΣ.
ΣΟΒΑΡΑ Ε ?
ΠΕΡΥΣΙ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ, ΠΑΛΙ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ, ΜΕ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΕΔΡΑΣ ΤΟΥ οσφπ , ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο παο ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΟΥΠΑ ΜΕ ΝΙΚΕΣ 3-1.
Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΕΙΡΑ.
1ο ΜΑΤΣ ΝΙΚΗ παο ΣΤΟ ΣΕΦ
2ο ΜΑΤΣ ΝΙΚΗ παο ΣΤΟ ΟΑΚΑ
3ο ΜΑΤΣ ΝΙΚΗ οσφπ ΣΤΟ ΣΕΦ
4ο ΜΑΤΣ ΝΙΚΗ παο ΣΤΟ ΟΑΚΑ.
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ (ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ), ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΗΓΕ Η ΣΕΙΡΑ.

ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ.
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΑΡΙΕ ΚΟΨΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΠΕΡΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ. ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ. ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕ ΣΟΥ ΣΤΕΡΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ. ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΟΣ Ο παο Κ ΔΙΚΑΙΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕ. ΜΑΖΙ Κ ΜΕ 5 ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΚΟΥΠΕΣ, ΠΟΥ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΦΤΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΟΣΟ ΘΑ ΖΕΙΣ.

2ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙ ΣΟΥ.
Hammer wrote:

ΟΠΩς ΒΓΙΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΒΓΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΔΩ.
1η ΦΟΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ, ΘΕΛΕΙ 10 ΠΕΤΣΙΝΑ ΠΕΝΑΛΤΙ Κ 15 ΠΕΤΣΙΝΕΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΣΕΡΕΚΛΕΜΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.
ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ.
παρτα

ΓΡΑΦΕΙ ΜΕΤΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΩΣ ΚΑΜΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ.
Ο ΤΕΠΙΤΣ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΨΗΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.
ΜΑΛΙΣΤΑ.
ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ Κ ΑΥΤΟ.
Ο ΤΕΠΙΤΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΦΕΤΙΝΗ ΣΤΙΣ 2 ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ.
ΜΕ ΒΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΠΕΔΩΣΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ
.
ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΑΠΕΧΤΗΣΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Ο ΖΕΛΙΚΟ, ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΕΒΓΑΖΕ ΜΑΤΙΑ.
ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΦΑΝΕΛΑΣ ΤΟΥ παο
ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.
ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ''ΤΟ ΜΠΟΡΕΙ'' Κ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΔΕ ΣΟΥ ΦΤΑΙΞΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ.
ΟΤΑΝ ΑΝΑΝΕΩΝΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΗΔΗ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑ ΠΑΙΧΤΗ (ΒΛΕΠΕ ΓΙΑΣΙΚΕΒΙΤΣΙΟΥΣ), ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΠΙΚΑΛΛΕΙΣΑΙ ΠΧ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΑΛΑΚΟΥΛΗΣ.
Ο ΥΓΙΗΣ ΓΙΑΣΙΚΕΒΙΤΣΙΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΚΑΛΥΤΕΡΑ POINT GUARD ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ 15 ΕΤΩΝ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.
Ο ΦΕΤΙΝΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΠΟΣΑ ΛΕΠΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ Κ ΑΝ ΑΘΡΟΙΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200, ΟΚ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 1:54 pm

ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ :xaxaxa:
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ 100 ΦΟΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΙ Ο ΠΑΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΔΕΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ, ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΑΥΤΟ.
ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΑΔΙΚΗΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΣΕ ΚΟΥΠΑ.
ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΥΣΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΑ ΑΝΤΙΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ ΣΑΣ ΔΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΟ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΒΕΤ ΠΟΥ ΕΚΕΝΑ ΧΤΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΡΕ ΜΛΚ ΑΛΕΞ ΑΦΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑΣ.
ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΑ Ο ΕΡΝΕΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΟΛΑΜΑΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΜΑΜΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΕΛΠΙΩΖ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΛΙΜΑ Ο ΓΑΥΡΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΡΑ, Ο ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΠΝΟΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕΣΑ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ.
ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΘΕ ΓΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.
ΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΣΤΟ ΣΕΦ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΛΑΡΥΓΓΙΑ ΘΑ ΤΡΩΩ ΜΠΟΥΡΟΥΣΑΚΟ ΛΑΚΑΜΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΚΑΙ ΤΡΩΣ ΤΑΠΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΓΑΜΩ Ο ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ Wink
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΟΝΗ-ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΣ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ Laughing
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 2:15 pm

ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΟΠΑΔΟΣ, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΔΙ.
ΠΙΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΟΠΑΔΟΣ.
ΚΑΜΑΡΩΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΟΥΠΕΣ ΒΙΑΖΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΓΚΕΣ, Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΠΑΛΕΥΕΙ Κ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ, ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ.
ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ?
ΓΙΑΤΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΟΠΑΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ, ΑΠΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΑΠΟ ΒΟΛΛΕΥ, ΑΠΟ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Κ ΟΥΤΩ ΚΑΘΕΞΗΣ.
ΑΠΟ ΤΟΥΣ 100 ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΙ 97 ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΠΑΝΕ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΟΥΝ.
ΕΔΩ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΟΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ, ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΛΜΟ, ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΛΑΤΗ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ Κ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ.
ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ?
ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΟΙ ΠΑΝΕ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ, ΝΑ ΔΟΥΝ ΘΕΑΜΑ, ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ 2 ΟΜΑΔΕΣ.
Κ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΙΛΑΣ ?
ΧΕΣΤΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ.
ΦΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΧΑΝΕΙ Η ΟΜΑΔΑ, ΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ.
ΤΟΣΟ ΞΕΡΟΥΝ, ΤΟΣΟ ΜΙΛΑΝΕ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 2:22 pm

ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΣΟ ΞΕΡΕΙ ΛΕΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΣΤΗ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.
ΚΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΕΧΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΛΑΟ ΟΣΟΣ ΗΤΑΝ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΣΕΦ ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΓΕΜΙΣΕ.
ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ.
ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΑΝΗΚΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΛΑΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΖΗΣΑΜΕ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΕΥΠΛΑΣΤΟΙ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΦΑΠΙΔΙΑ. ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ. ΜΙΑ ΓΕΝΙΑ ΓΑΥΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ. Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.
ΚΑΘΑΡΑ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΛΑΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΡΗΣ, ΜΕΤΑ Ο ΠΑΟ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΟΚ ΓΑΥΡΟΣ.
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΟΙ ΚΦΡΟΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΟΚΟΙ :xaxaxa:
ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΛΑΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΣΕΦ, 18000 ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΥΣ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 2:33 pm

ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ 1ο ΜΑΤΣ ΕΙΧΕΣ ΠΟΝΤΑΡΕΙ (ΚΑΚΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.
ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΧΘΕΣ ΟΤΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ ΣΤΟ 1ο ΜΑΤΣ ΤΟΥΣ ΤΣΑΤΙΣΕ.
Κ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΙΚΑ.
Κ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ, ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΝΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ παο Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ.
ΠΟΥ ΣΤΑΘΕΡΑ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ Ο οσφπ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΟ ΤΟΝ παο
ΠΑΝΤΩΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΤΠΤ.
Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΟΝΤΑΡΩ Κ ΤΠΤ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΑΥΤΟ.
ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙ ΕΓΡΑΨΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 2:35 pm

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ.
ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΟ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΘΑ ΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΚΕΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ.
ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ 2ΠΛΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΟΡΓΙΑΖΕΙΣ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 2:37 pm

παλι 1,30 ο ασσος θα ειναι.
και παλι μαλον θα πονταρω διπλο.
το οτι τσατιστηκανε δε μου λεει κατι προσωπικα, οι περισσοτεροι κακακια κανουνε στο οακα για ανεξηγητους λογους για μενα.
να πονταρω στο να βρουνε τον ανδρισμο τους? μαλλον ετσι θα το παω.
θα μου πεις γιατι πρεπει σωνει κ καλα να παιξεις κατι? ναι πρεπει γιατι ειμαι καλυτερη ομαδα και το πιστευω.
ετσι τα βλεπω.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 EmptyMon May 31, 2010 2:40 pm

KAISARAS wrote:
ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ.
ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΥΣΚΟΛΟ.
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΘΑ ΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΚΕΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ.
ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ 2ΠΛΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΟΡΓΙΑΖΕΙΣ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙ.
δυσκολο θα ειναι ναι, αλλα,
αμα στο σεφ θελω νικη και κουπα δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να μη γινει αυτο.
παθος μου λειπει οχι παικτες. και θα υπαρχει αθφονο.
και να χασω μεθαυριο παλι δυσκολο θα ειναι παντως και ισως ακομα δυσκολοτερο.
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10
Back to top 
Page 4 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...
» Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ '10-'11 ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΣΑ ΤΣΟΝΤΑ...
» A1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2010-2011 και Γιαννάκη παραιτήσου...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Μπάσκετ-
Jump to: