BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10

Go down 
+5
suspect
seirios
lipton
KAISARAS
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyMon May 31, 2010 10:49 pm

AΠΟΔΟΣΕΙΣ ΑΠΟ 365
παο - οσφπ +7,5
ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΝΙΚΗ παο 1,22 οσφπ 3,75

Η BWIN ΕΧΕΙ ΞΕΣΑΛΩΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.
παο - οσφπ +8,5
ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΝΙΚΗ παο 1,20 οσφπ 4,55
ΓΙΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 2,50 ΤΟΥ παο ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΑΤΣ, ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ 4,55 ΣΕ ΝΙΚΗ ΤΟΥ οσφπ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΟΡΑΤΟ.

ΑΜΦΙΒΟΛΟΣ ΔΙΝΕΤΑΙ Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ.
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyMon May 31, 2010 11:55 pm

Καλά ρε σεις... Με δουλεύετε? Και καλά ο Μάριος είναι λίγο ταγάρι... Αλλά ρε Άλεξ έλεος... Μου λες οτι μιλάω μετά τα ματς, λες και δεν με ξέρεις και δεν μιλάμε πόσα χρόνια τώρα... Το οτι λόγω δουλειάς, δεν προλαβαίνω να μπω πολλές μέρες, εσύ το εκλαμβάνεις σαν καβάτζα? Ή μήπως πρώτη φορά λέμε κάποια πράγματα?

Και επειδή και τώρα μόλις μπήκα από την δουλειά, θα σχολιάσω κάποια πράγματα σκόρπια...

Πρώτον και πολύ γρήγορα... Μου λες για τραυματισμούς... Μήπως δεν πήρες χαμπάρι οτι ο μίστερ βιονικός (έτσι τον λέγανε) Διαμαντίδης φέτος ήταν συνέχεια τραυματίας? Μήπως ο Τσαρτσαρής που είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομμάτι στο παζλ που λέγεται ΠΑΟ ήταν πόσο καιρό εκτός? Και θα σταθώ σε αυτούς τους δύο μόνο για να μην βάλω μέσα μικροτραυματισμούς... Βέβαια, δεν είναι δικαιολογία αυτό, απλά λέω οτι παίξανε ρόλο στο πόσο γρήγορα φορμαρίστηκε η ομάδα... Και επίσης για μέχρι και δυσκολία στο να κάνουν προπονήσεις είχαν κάποιες στιγμές με βάση δηλώσεις παιχτών... Τον Γιασικεβίτσιους φυσικά και δεν τον βάζω μέσα... Σε όλα αυτά πρόσθεσε οτι ο Σπανούλης τράβηξε και μόνος σχεδόν και όλο το λούκι της Εθνικής το καλοκαίρι και δέσαμε...

Παρακάτω... Μου λες για το οτι είπα για την έδρα του Οσφπ... Γιατί δηλαδή διαφωνείς οτι έχει καλή έδρα? Αυτό φυσικά και δεν πάει να πει οτι δεν μπορεί να χάσει... Και είπα απλά οτι αν είναι να κάνει κάποιος το break λέω οτι πιο εύκολα θα το κάνει ο ΠΑΟ παρά ο Ολυμπιακός... Δεν λέω κάτι αντιφατικό... Μια δύσκολη έδρα δεν πάει να πει οτι δεν σπάει... Στην τελική πιο πρόσφατα την έχω σπάσει εγώ παρά ο Γαύρος...

Μου λες για τον Τέπιτς... Αλλά με μπερδεύεις... Ή είναι καλός παίχτης ή δεν είναι... Το οτι δεν έκανε καλή χρονιά δεν χρειάζεται να είσαι ειδικός για να το καταλάβεις... Αλλά έναν καλό παίχτη τον ετοιμάζεις για την επόμενη χρονιά, έναν κακό παίχτη όχι... Διάλεξε για σένα τι είναι... Εγώ λέω οτι είναι καλός παίχτης... Και θεωρώ οτι απλά δεν προσαρμόστηκε ακόμα...

Και επειδή μου λες οτι οργίαζα προχτές το βράδυ... Φίλε εγώ την ομάδα μου την πιστεύω... Ξέρω νομίζω τι μπορεί να κάνει και τι όχι... Είπα πχ, όταν έπαιζε στην Ευρωλίγκα οτι δεν θα περάσει... Και δεν πέρασε... Γιατί πολύ απλά φαινότανε... Δεν είχαν φορμαριστεί τότε... Από την άλλη ο Οσφπ έδειχνε πιο έτοιμος τότε, αλλά μετά έπεσε... Αυτό λέγεται διαχείρηση και αν δεν νομίζεις οτι παίζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΡΟΛΟ σε αυτό το επίπεδο, σόρυ αλλά διαφωνούμε... Το πότε μια ομάδα θα βγάλει τον καλύτερο της εαυτό είναι δουλειά του προπονητή... Αλλιώς μπαίνει μια ομάδα και γαμάει τον Οκτώβρη και τον Φλεβάρη σέρνεται... Δεν είναι όμως η καλύτερη ομάδα επειδή γαμούσε όταν οι αλλοι έκαναν συντήρηση... Καλώς ή κακώς οι κούπες κρίνονται στο τέλος... Του Ομπρόντοβιτς δεν του βγήκε καλά φέτος και άργησε λίγο με αποτέλεσμα να χάσει την Ευρώπη... Αλλά η πραγματική δύναμη της ομάδας είναι η τωρινή και γενικότερα το τελευταίο διάστημα... Εδώ την κρίνεις...

Και για να κλείνω... Έχω πει πολλές φορές οτι ο Ολυμπιακός έχει καλύτερη ομάδα από άλλες χρονιές... Σε καλό δρόμο είναι... Αλλά τον ΠΑΟ ακόμα δεν τον έχει φτάσει γιατί ο ένας είναι ομάδα και ο άλλος ακόμα προσπαθεί να γίνει... Και για το θέμα ρόστερ τα έχουμε ξαναπεί... Με το πιο περίεργο ρόστερ των τελευταίων ετών του ΠΑΟ και δεν είναι καλύτερο του Γαύρου... Και αυτό γιατί έχει τρανταχτά κενά... Τα έχεις γράψει και εσύ... Δεν έχει σουτέρ πχ... Στις θέσεις 2-3 με αντίπαλο τον ΠΑΟ υστερεί... Και αυτό γιατί ο Τσίλντρες δεν είναι εύκολο να κάνει το παιχνίδι του... Όπως επίσης οτι για μένα δεν κολάνε παίχτες με προπονητή... Με αυτό το ρόστερ γνώμη μου ο Γκέρσον κόλαγε περισσότερο...

Μου λες για τον Τέπιτς ή τον Καλάθη, αλλά μετά τους Τεοντοσιτς, Παπαλουκά, Τσίλντρες, Κλέιζα, Μπουρούση, Σχορτσιανίτη ποιος μπορεί να φοράει την φανέλα του Γαύρου? Και απέναντι σε αυτούς έχω Διαμαντίδη, Σπανούλη, Νίκολας, Περπέρογλου, Τσαρτσαρή, Μπατίστ, Πέκοβιτς... Δηλαδή ακόμα και σε ρόστερ είμαι ένα κλικ πάνω...Και οι αλλαγές μου καλύτερες είναι... Για πάγκο δεν μιλάω είναι τόσο περιτό...

Υ.Γ Μπορεί κάποιοι να λέγανε οτι θα νικήσει ο ΠΑΟ... Νομίζω οτι το λέγανε στοιχηματικά κατά βάση και όχι με κριτήριο το ματς.. Αν είχε πχ την ίδια απόδοση δεν θα το έλεγε κανείς... Εγώ πάντως δεν το είπα... Αν θες την γνώμη μου όμως την έχω πει πολλές φορές... Το 4.55 του Οσφπ στοιχηματικά είναι value... Στοιχηματικά όμως... Γιατί αν το είχες σε ίδια απόδοση δεν θα ήταν...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyTue Jun 01, 2010 12:50 am

Ernesto wrote:
Αλλά ρε Άλεξ έλεος... Μου λες οτι μιλάω μετά τα ματς, λες και δεν με ξέρεις και δεν μιλάμε πόσα χρόνια τώρα... Το οτι λόγω δουλειάς, δεν προλαβαίνω να μπω πολλές μέρες, εσύ το εκλαμβάνεις σαν καβάτζα? Ή μήπως πρώτη φορά λέμε κάποια πράγματα?

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΔΕ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΑ
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΕΛΑ ΡΕ ΜΛΚ, ΓΑΜΑ ΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΕ ΜΠΡΙΖΩΣΩ Κ ΣΕΝΑ ΛΙΓΟ.

ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
1. ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΣΟΡΡΥ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΤΠΤ. ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ, ΔΕ ΘΑ ΧΟΥΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ?
Η΄ Ο παο ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ?
Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΜΕ ΙΟ ΓΡΙΠΗΣ ΠΟΥΛΕΡΙΚΩΝ, ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΞΑΝΑΚΟΛΛΟΥΣΕ. ΑΣΕ ΠΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΤΡΑΒΗΞΕ ΚΟΥΠΙ ΣΤΟ ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ, ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ, ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΘΕΣ.
Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΦΕΤΟΣ.
Ο ΚΛΕΪΖΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΣΤΗ REGULAR SEASON ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ.
ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ, Κ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ.
Κ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΙΔΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΗΡΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΟΤΙ Ο οσφπ ΤΟ ΧΑΣΕ Κ ΛΟΓΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΩΝ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΣΕ ΒΑΘΜΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΥ.
ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΑΣ ΦΡΟΝΤΙΖΕΣ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΓΕΜΑΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ.
Κ ΕΛΕΟΣ ΤΩΡΑ, ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΑΛΛΑ Κ ΑΝ ΛΕΙΨΕΙ Ο ΤΣΑΡΤΣΑΡΗΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΗΜΑ ΤΟΥ παο .

2. ΣΤΑ ΤΗΣ ΕΔΡΑΣ ΤΟΥ οσφπ .
ΑΣΕ ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ 100%. ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΠΙΟ ΘΕΑΜΑΤΙΚΗ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ. ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ.
ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ.

3. ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΤΕΠΙΤΣ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΟΠΕΡΣΙ Κ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΕΚΑΝΕ ΟΡΓΙΑ.
ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΑΠΕΧΤΗΣΕ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.
ΑΛΛΑ ΦΑΝΗΚΕ ΦΕΤΟΣ ΟΤΙ ΣΤΟΝ παο ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ. ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ, ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΦΑΝΕΛΑΣ ΤΟΥ παο . ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ, ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ?
Κ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ. Ο ΤΕΠΙΤΣ ΔΕΝ ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΘΕΙ, ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΙΞΕΙ ΦΕΤΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΛΑΘΗ, ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΟΝΤΩΣ ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΤΕΠΙΤΣ, ΔΕ ΘΑ ΕΚΠΛΑΓΩ ΑΝ ΦΥΓΕΙ. ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΑΛΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Κ ΟΧΙ ΤΟ ΣΕΡΒΟ ΖΕΛΙΚΟ, ΕΓΩ ΘΑ ΛΕΓΑ ΟΤΙ Ο ΤΕΠΙΤΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΣΟΥ.
Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ. Ο ΖΕΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΛΑΘΗ ΦΥΣΙΚΑ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΣΥ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΖΕΙΣ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΥΑΛΑ Κ ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙ. ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΜΑΡΙΟΣ, ΑΛΛΑ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙ ΕΙΣΑΙ.
ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΠΕΡΥΣΙ ΕΙΧΕΣ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΣΟΥ ΤΟΝ ΚΕΤΣΜΑΝ. ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΠΟΣΑ ΛΕΠΤΑ ΕΠΑΙΞΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΕΡΥΣΙ.
ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ. ΔΕΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΕΤΣΜΑΝ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ.
ΑΥΤΑ Κ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΠΙΤΣ.

4. ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ. ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ παο ΕΙΧΕ ΣΤΟΧΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. ΑΝ ΣΤΟΧΟΣ ΤΟΥ παο ΦΕΤΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΝΑ ΧΑΝΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΕΞΩ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΑΠΟ ΡΕΑΛ Κ ΑΠΟ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ FINAL 4 ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 3ο ΜΑΤΣ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16, ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ οσφπ , ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΕΣΥ, ΑΔΙΚΟ ΕΓΩ.
ΜΙΚΡΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο παο ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Κ ΠΑΙΧΤΕΣ Κ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 3 ΤΙΤΛΟΥΣ.

5. ΣΑΦΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ Κ ΟΙ 2. ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΧ Ο ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ. ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΦΕΤΟΣ Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑ ΕΓΩ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΙ 10 ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ.
ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΕΝΑΝ ΠΡΟΣ ΕΝΑΝ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΩΝ 2 ΟΜΑΔΩΝ.
ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ, ΕΛΕΟΣ.

Υ.Γ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟΥ 2,50, ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. Κ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ 2,50 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑΝΕ Κ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΙΠΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑ.
ΤΟ 4,55 ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟΤΑΤΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΤΣ.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyTue Jun 01, 2010 1:05 pm

Καλημέρα...

1... Μα το είπα και εγώ... Οι τραυματισμοί δεν αποτελούν άλοθι... Απλά πιστεύω οτι παίξανε ένα ρόλο στο πως δούλεψε η ομάδα... Αν και ξέρεις πολύ καλά οτι στο συγκεκριμένο ζήτημα δεν είναι όπως στο ποδόσφαιρο... Δεν έχουν ρόστερ με 20 παίχτες στο μπάσκετ... Όπως στην μπάλα έχουν ρόστερ με 25-30 παίχτες... Καμία ομάδα δεν το κάνει... Και φυσικά δεν είπα οτι και ο Γαύρος δεν είχε... Για τον Μπουρούση συμφωνώ απόλυτα... Για τους άλλους δύο όχι, γιατί ο μεν Βασιλόπουλος για μένα έχει τελειώσει εδώ και 2 χρόνια, ο δε Κλέιζα έχασε ένα ματς, όχι σερί αγώνων... Τες πα όμως, παρακάτω...Διαφωνώ κάθετα στο θέμα Τσαρτσαρή... Είναι τεράστιος, όχι παιχτικά... Αλλά στο τι θέλει ο Ζέλικο...

2. Για την έδρα του Γαύρου σου απάντησα, τώρα αν δεν θες να καταλάβεις...

3... Και για τον Τέπιτς είπα την γνώμη μου... Είναι καλός παίχτης, που όμως δεν προσαρμόστηκε... Τώρα αν δεν τον κρατήσουν τι να πω... Μαλακία τους... Του δίνεις άλλη μια χρονιά και περιμένεις... Και φυσικά και ο Ζέλικο θα κάνει λάθη ρε... Και μικρά και μεγάλα... Για τον Κέτσμαν δεν ξέρω αν μπορούσε κανείς να προβλέψει την χρονιά που έκανε φέτος, αλλά επίσης στον ΠΑΟ ήταν εντελώς διαφορετικός ο ρόλος του...

4... Όταν μιλάω για διαχείρηση τα πράγματα είναι απλά... Πέρυσι πχ πάλι έχασα από Μπαρτσελόνα και τα 2 ματσάκια κλπ κλπ... Αλλά στα παπάρια τους γιατί περάσανε... Δεν τον νοιάζει τον ΠΑΟ ρε φίλε να φορτσάρει στους ομίλους... Θέλει απλά να περάσει... Και ξέρουν πως έχουν την ποιότητα να το κάνουν και χωρίς να είναι στο πικ τους... Αυτό λέω... Φυσικά δεν θα σου βγει πάντα, όπως δεν έγινε και φέτος, γιατί δεν υπολογίσανε οτι θα έρθει το Μαρούσι να σου κάνει 2πλο μέσα στο ΟΑΚΑ... Οπότε την πατήσανε... Ποτέ ο ΠΑΟ δεν φορτσάρει νωρίς... Απλά τώρα τα λουριά σφύξανε λίγο... Και εννοείτε πως δεν άφησε κανένα τίτλο... Απλά χάσανε τους 2, από μαλακία εκείνη την περίοδο...

5... Τον Περπέρογλου δεν τον ανέφερα σαν τον παιχταρά... Αλλά δες την συμβολή του στα παιχνίδια του ΠΑΟ σε αντίθεση με άλλους του Οσφπ... Δεν είναι ρε παιδί μου πχ, Χαλπερίν που δεν παίζει ποτέ... Ο Περπέρογλου είναι μέσα στους 6 παίχτες που παίζουν αυνεχώς... Για αυτό τον ανέφερα... Πάντα ξεκινάει 5αδα πχ... Αυτό εννοούσα... Βέβαια ο Περπέρογλου είναι ένας παίχτης που δεν μου άρεσε κάποτε, αλλά στον ΠΑΟ έχει κάνει τεράστια άλματα... Σουτάρει, μαρκάρει, συμμετέχει στο παιχνίδι... Ο Βασιλόπουλος που μου λες ήταν μέχρι πρόπερσι παιχταράς και μου άρεσε πολύ.. Αλλά δύο χρόνια τώρα θες λόγω τραυματισμών? Είναι off όμως ρε φίλε... Και πολύ κατώτερος των περιστάσεων...

Και μιας και ανέφερα τον Περπέρογλου και το πόσο βελτιώθηκε, να συνδέσω λίγο και το ποδόσφαιρο εδώ... Είναι η τεράστια διαφορά ρε πούστη μου... Στην μπάλα πχ, πήρε κάποτε ο ΠΑΟ ας πούμε τον Μάντζιο... Με καλά στοιχεία παίχτης... Ποτέ όμως δεν είδαμε οτι με δουλειά σε ανώτερο επίπεδο από αυτό του Πανιωνίου, να βελτιωθεί...

Υ.Γ. Συμφωνώ οτι το 4.55 είναι ευκαιρεία στοιχηματική που όμως θα πάει άκλαυτη... Φιλάκια κορίτσια...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyTue Jun 01, 2010 6:32 pm

Ernesto wrote:
Καλημέρα...

1...Οι τραυματισμοί δεν αποτελούν άλοθι... Αν και ξέρεις πολύ καλά οτι στο συγκεκριμένο ζήτημα δεν είναι όπως στο ποδόσφαιρο... Δεν έχουν ρόστερ με 20 παίχτες στο μπάσκετ... Όπως στην μπάλα έχουν ρόστερ με 25-30 παίχτες...

2. Για την έδρα του Γαύρου σου απάντησα, τώρα αν δεν θες να καταλάβεις...

3 Για τον Κέτσμαν δεν ξέρω αν μπορούσε κανείς να προβλέψει την χρονιά που έκανε φέτος, αλλά επίσης στον ΠΑΟ ήταν εντελώς διαφορετικός ο ρόλος του...

4...Δεν τον νοιάζει τον ΠΑΟ ρε φίλε να φορτσάρει στους ομίλους... Θέλει απλά να περάσει... Και ξέρουν πως έχουν την ποιότητα να το κάνουν και χωρίς να είναι στο πικ τους... Φυσικά δεν θα σου βγει πάντα, όπως δεν έγινε και φέτος, γιατί δεν υπολογίσανε οτι θα έρθει το Μαρούσι να σου κάνει 2πλο μέσα στο ΟΑΚΑ... Οπότε την πατήσανε...

5... Τον Περπέρογλου δεν τον ανέφερα σαν τον παιχταρά... Αλλά δες την συμβολή του στα παιχνίδια του ΠΑΟ σε αντίθεση με άλλους του Οσφπ... Δεν είναι ρε παιδί μου πχ, Χαλπερίν που δεν παίζει ποτέ... Ο Περπέρογλου είναι μέσα στους 6 παίχτες που παίζουν αυνεχώς... Πάντα ξεκινάει 5αδα πχ... Σουτάρει, μαρκάρει, συμμετέχει στο παιχνίδι... Ο Βασιλόπουλος που μου λες ήταν μέχρι πρόπερσι παιχταράς και μου άρεσε πολύ.. Αλλά δύο χρόνια τώρα θες λόγω τραυματισμών? Είναι off όμως ρε φίλε...

Υ.Γ. Συμφωνώ οτι το 4.55 είναι ευκαιρεία στοιχηματική που όμως θα πάει άκλαυτη... Φιλάκια κορίτσια...

ΡΕ ΜΛΚ, ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΣΤΕΚΟΥΝ, ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΤΠΤ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ. ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΞΩΦΘΑΛΜΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ

1. ΣΑΦΩΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΡΟΣΤΕΡ ΜΕ 20 ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΑΛΛΑ ΣΑΦΩΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΜΕ 11 ΩΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ. 1η ΜΛΚΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ.
2η ΜΛΚΙΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΡΟΣΤΕΡ 30 ΠΑΙΧΤΩΝ. ΜΙΑ ΑΝΕΦΕΡΕ ΜΟΥ.
ΤΟ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ, ΔΕ ΣΕ ΔΙΚΑΙΩΝΟΥΝ. ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΟΣοΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ
11 ΒΑΣΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ Κ 11 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΝ ΤΟΝ 3ο ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΡΟΣΤΕΡ 23, ΑΝΤΕ 26 ΠΑΙΧΤΩΝ. ΟΧΙ 30.
5 ΒΑΣΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΥΝ 5 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΝ ΑΛΛΟΙ 2-3 Κ ΚΑΝΑΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΡΟΣΤΕΡ 14 ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΑΙΧΤΩΝ.
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑΚΙ Κ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΕ ΕΠΗΡΕΑΣΑΝ ΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ ΤΟΥ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ Κ 1 ΜΗΝΑΣ ΑΠΟΧΗ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ, ΟΚ, ΠΑΩ ΠΑΣΟ.
ΑΛΛΑ ΚΑΤ ΕΣΕΝΑ ΠΑΛΙ ΟΙ 10 ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΤΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ οσφπ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΣΑΝ.
ΑΚΟΥΣΤΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ Κ Ο ΘΟΔΩΡΑΣ.

2. ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ.
ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ Η΄ΟΧΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΣΕΦ, ΓΡΑΨΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΣΥ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 , ΣΑΝ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΜΑΡΙΟ.
παρτα

3. Ο ΚΕΤΣΜΑΝ ΦΕΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΤΑΤΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΤΕΠΙΤΣ ΠΕΡΥΣΙ.
Ο ΚΕΤΣΜΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΝ 3 ΛΕΠΤΑ ΣΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΜΑΤΣ. ΣΤΗΝ ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΦΕΤΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΜΑΤΙΑ.
Ο ΤΕΠΙΤΣ ΕΠΙΣΗΣ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ 3-4 ΛΕΠΤΑ ΣΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΜΑΤΣ Κ 9/10 ΦΟΡΕΣ ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ.
ΕΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ.

4. ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕΣ ΦΕΤΟΣ ΕΚΤΟΣ FINAL 4 ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΕΣ ΕΝΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ.
ΑΚΟΥΓΕΣΑΙ.
ΜΠΑΡΤΣΑ, οσφπ , ΤΣΣΚΑ, ΠΑΡΤΙΖΑΝ, ΣΙΕΝΑ, ΡΕΑΛ, ΜΑΚΑΜΠΗ, ΕΙΝΑΙ 7 ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΕΠΑΙΞΑΝ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑ.
ΔΕ ΒΑΖΩ Κ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΣΤΙΣ 7 ΑΥΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΤΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΟΥ παο .
ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ ΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ FINAL 4. Η΄ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ Κ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΞΕΣ ΚΑΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ

5. MOY ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ''Πάντα ξεκινάει 5αδα πχ... Σουτάρει, μαρκάρει, συμμετέχει στο παιχνίδι... ''.
ΜΑΛΙΣΤΑ, ΣΟΥΤΑΡΕΙ, ΑΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ. 3ΑΡΙ ΕΙΝΑΙ, ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥΤΑΡΕ.
ΞΕΚΙΝΑ ΠΑΝΤΑ 5ΑΔΑ. , ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ.
Ο ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ, ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ οσφπ ΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΤΣΣΚΑ, ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ.
Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΝ ΠΑΡΩ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ.
ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΙ ΤΟΠ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΒΑΣΙΚΗ 5ΑΔΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.
ΟΚ.
Ο ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ.
Κ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ, ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ 12ο ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΥ οσφπ .
ΤΟΝ 5ο ΠΑΙΧΤΗ ΤΟΥ παο ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ 12ο ΤΟΥ οσφπ .
Κ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΕΣ ΚΑΤΙ.
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΓΙΑΝΝΗ.
ΜΙΑ Κ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΧΑΛΠΕΡΙΝ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΚΩΣ ΔΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΩΣ 3ΑΡΙ Κ ΩΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ.

Υ.Γ. ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ, ΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ 4,55 ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΤΟΥ οσφπ ΑΥΡΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΚΛΑΥΤΟ Κ ΤΙ ΟΧΙ.
ΗΔΗ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ.
ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΕΤΟΙΜΗ.
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΑΤΑΚΙ lol!
ΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥ
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyTue Jun 01, 2010 9:25 pm

5.1 ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ BETFAIR Η ΝΙΚΗ ΤΟΥ οσφπ ΑΥΡΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.
Shocked Shocked Shocked
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΣΠΑΝΟΥΛΗ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyTue Jun 01, 2010 10:40 pm

KAISARAS wrote:
5.1 ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ BETFAIR Η ΝΙΚΗ ΤΟΥ οσφπ ΑΥΡΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.
Shocked Shocked Shocked
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΣΠΑΝΟΥΛΗ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

Δηλαδή αν έδιναν 3 αντί για 5 στον επίδοξο πρωταθλητή, τι θα σου χρειαζόταν για να παίξεις υπέρ της ομάδας που έχει 49 - 51 πιθανότητες για το πρωτάθλημα; Να παίξει ο Κολοσσός με φανέλα με τριφύλλια αύριο;
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyTue Jun 01, 2010 11:15 pm

ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΡΕ ΣΥ Suspect ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΤΟ ΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑΚΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ.
Κ ΠΑΨΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΤΙ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΩ.
ΔΕ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.
ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΕ ΤΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΘΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.
ΕΣΥ ΠΟΝΤΑΡΕ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΕ Ο,ΤΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΑ ΔΙΝΟΥΝ.
Κ ΑΣΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΘΕΛΩ Κ ΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ.
ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ Question
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyTue Jun 01, 2010 11:41 pm

Α1: Παρόντας ο V-Span
Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης του Παναθηναϊκού την Τρίτη. Ο Βασίλης Σπανούλης ακολούθησε κανονικά το πρόγραμμα του «Ζοτς» και έδειξε στον Σέρβο τεχνικό των πρωταθλητών πως μπορεί να τον υπολογίζει κανονικά στον τρίτο τελικό των πλέι οφ κόντρα στον Ολυμπιακό την Τετάρτη στο ΟΑΚΑ. Ο V-Span είχε υποστεί θλάση στο ισχίο, όμως ξεπέρασε αμέσως το πρόβλημά του.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 1:26 am

Τελικά μλκ αν έχει σε ένα πράγμα δίκιο ο Μάριος είναι στο οτι δεν παλεύεσε... Μου λες εμένα οτι προσαρμόζω τα πράγματα εκεί που θέλω, αλλά μάλλον εσύ το κάνεις...

Σου λέω πχ για τον Περπέρογλου οτι τον έβαλα με τους άλλους που ανέφερα, γιατί πολύ απλά δεν είναι σαν τον Χαλπερίν που παίζει μιας στις τόσες, αλλά είναι στους πρώτους 5-6 παίχτες στην συμμετοχή της ομάδας... Δεν σου έκρινα αν είναι καλός ή κακός σε σύγκριση με το οτι ξεκινάει 5αδα... Ή θα μάθεις να διαβάζεις μλκ, ή μην μου ζαλίζεις τα @@@@... Ειδικά όταν γυρνάω τέτοιες ώρες και διαβάζω κάτι τέτοιες πίπες που γράφεις με συγχίζεις και δεν κάνει ρε... Λυπήσου με...

Μου λες για τα ρόστερ των ομάδων...Ο ΠΑΟ πχ είχε φέτος 25 παίχτες... Συν του οτι ανέβαζε και προπονούνταν μαζί με την πρώτη ομάδα και κάποιοι από την ομάδα νέων, όπως Φέτσης κλπ κλπ... Αν δεν μπορείς να καταλάβεις οτι στο μπάσκετ που έχει 12 αν δεν μπορούν να προπονηθούν οι 4, δεν μπορείς να κάνεις προπόνηση τι φταίω εγώ να σε ακούω να λες τέτοια πράγματα? Εκτός και αν θες να μου πεις οτι κόλησες στον ακριβή αριθμό των 30... Ε τότε οκ, σε καταλαβαίνω και πάμε παρακάτω...

Το να κάτσω να σου εξηγήσω το πόσο σημαντικός είναι ο Τσαρτσαρής δεν θα το κάνω... Στο είπα μια, δυό, δεν συμφωνείς τέλος... Σίγα στην τελική να μην ξέρει ο λαλάκας ο Ζέλικο που έκανε τούμπες από την χαρά του όταν επέστρεψε... Όπως επίσης έγραψα τόσες φορές τι εννοώ με τους τραυματισμούς... Καλύτερα να το ξαναδιαβάσεις προσεχτικά...

Τελικά και αυτά που έχω γράψει μέχρι τώρα κακώς τα γράφω... Αύριο τα ίδια θα μου λες και τα ίδια θα πρέπει να κάτσω να σου πω και πάλι... Τουλάχιστον να το αποθηκεύσω να το κάνω copy paste να μην κουράζομαι κιόλας...

Εσύ στην τελική πίστευε οτι ο Γαύρος έγινε καλύτερη ομάδα... Όπως είπες ακούστηκες...

Υ.Γ. Αν ο ΠΑΟ χάσει το πρωτάθλημα φυσικά και δεν θα μου φταίει καμιά απουσία Σπανούλη... Καλώς ή κακώς και στα πρώτα δύο ματς ήταν οσει παρών... Και το πρώτο το πήρα... Όχι δεν εξαρτώμαι από τον Σπανούλη... Αν μια απουσία για μένα θα ήταν καταλυτική θα ήταν του Διαμαντίδη ή του Τσαρτσαρή... Καμιά άλλη... Όσο και να χάνω σε δύναμη από την απουσία κάποιου...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 8:45 am

KAISARAS wrote:
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΟΣοΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ

ΕΙΠΕ Η ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
παρτα
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 9:01 am

KAISARAS wrote:
ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΡΕ ΣΥ Suspect ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΤΟ ΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΛΑΚΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΩ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ.
Κ ΠΑΨΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΤΙ ΝΑ ΠΟΝΤΑΡΩ.
ΔΕ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.
ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΕ ΤΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΘΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΝΤΑΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.
ΕΣΥ ΠΟΝΤΑΡΕ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΕ Ο,ΤΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΑ ΔΙΝΟΥΝ.
Κ ΑΣΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΝΤΑΡΩ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΘΕΛΩ Κ ΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ.
ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ Question
H ερώτηση ουσιαστικά ήταν μήπως αναθεώρησες την αρχική εκτίμηση του 51-49 Razz
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 10:20 am

ΕΡΝΕΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΑΝΤΕ lol! ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ.
ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΜΕΓΙΣΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ οσφπ , ΑΛΛΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Κ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ Κ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ?
Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ?
ΒΡΕ ΤΡΑΒΑ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΡΕ ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 765608
ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΑΠΑΡΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΩ, ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΑΡΛΑΠΙΠΕΣ.
ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΑΠΟΨΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ οσφπ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΣ ΓΙΑ 0/3 ΦΕΤΟΣ.
Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΝΕΑ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 Κ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΖΕΛΙΚΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ Κ ΕΤΟΙΜΑΖΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑΒΑΝΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ, ΛΟΓΩ ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 10:27 am

Ernesto wrote:

Μου λες για τα ρόστερ των ομάδων...Ο ΠΑΟ πχ είχε φέτος 25 παίχτες... Συν του οτι ανέβαζε και προπονούνταν μαζί με την πρώτη ομάδα και κάποιοι από την ομάδα νέων, όπως Φέτσης κλπ κλπ..


ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ.
ΑΠΟΔΕΙΞΗ Η ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΑΠΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΤΟΝΙΣΑ.
ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΕΝΑΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ, ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΘΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΡΟΣΤΕΡ.
Η΄ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΖΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΣΕ ΚΑΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ?
ΤΟΣΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗ.
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ.
ΡΕ ΜΛΚ, ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ Κ ΕΙΣΑΙ ΝΗΦΑΛΙΟΣ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΣ, ΘΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙΣ ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΟΥ ''ΚΑΛΑ, ΤΙ ΜΛΚΙΕΣ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΓΡΑΦΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Question ''
παρτα
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 11:58 am

KAISARAS wrote:
Ernesto wrote:

Μου λες για τα ρόστερ των ομάδων...Ο ΠΑΟ πχ είχε φέτος 25 παίχτες... Συν του οτι ανέβαζε και προπονούνταν μαζί με την πρώτη ομάδα και κάποιοι από την ομάδα νέων, όπως Φέτσης κλπ κλπ..


ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΡΕ ΦΙΛΕ.
ΑΠΟΔΕΙΞΗ Η ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΑΠΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΤΟΝΙΣΑ.
ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ ΕΝΑΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ, ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΘΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΡΟΣΤΕΡ.
Η΄ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΖΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΣΕ ΚΑΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ?

ΤΟΣΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗ.
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΛΑ.
ΡΕ ΜΛΚ, ΑΝ ΚΑΤΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ, ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ Κ ΕΙΣΑΙ ΝΗΦΑΛΙΟΣ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΣ, ΘΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙΣ ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΟΥ ''ΚΑΛΑ, ΤΙ ΜΛΚΙΕΣ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΓΡΑΦΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Question ''
παρτα

Για να δεις ρε λουλούκο οτι εσύ γράφεις πίπες και εγώ ξέρω πολύ καλά τι γράφω ο Φέτσης έπαιξε φέτος σε παιχνίδι της πρώτης ομάδας...Πολλά? Όχι... Μόλις ένα... Για πόσο? Για λίγο... Αλλά ξέρεις είναι αυτό το λίγο που είναι ΤΟΣΟ ΑΡΚΕΤΟ για να σε κάνει να έχεις πει λαλακία... Που πας να μου την πεις κιόλας ταγάρι... Αντε λοιπόν ρούφα το αυγό σου τώρα... παρτα
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 12:01 pm

KAISARAS wrote:
ΕΡΝΕΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΑΝΤΕ lol! ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ.
ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΜΕΓΙΣΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ οσφπ , ΑΛΛΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Κ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ Κ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ?
Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ?
ΒΡΕ ΤΡΑΒΑ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΡΕ ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 765608
ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΑΠΑΡΑ ΟΤΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΩ, ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΑΡΛΑΠΙΠΕΣ.
ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΑΠΟΨΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ οσφπ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟΥ ΚΟΜΠΛΕΞ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΣ ΓΙΑ 0/3 ΦΕΤΟΣ.
Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΝΕΑ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 Κ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΖΕΛΙΚΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ Κ ΕΤΟΙΜΑΖΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑΒΑΝΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ, ΛΟΓΩ ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

Εγώ αν χάσει το πρωτάθλημα ρε φίλε δεν θα πω καμιά τέτοια μαλακία... Αλλά για πες μου εσύ τι θα πεις όταν το χάσει ο Γαύρος? Αλλά ξέρω την έχεις έτοιμη την δικαιολογία... Λίγο το κόμπλεξ, λίγο το προβάδισμα έδρας κλπ κλπ... Λες και δεν παίζαμε όλη την χρονιά με τις ίδιες ομάδες... Λες και το κόμπλεξ δεν είναι μέρος μιας καλής ή κακής ομάδας... Αλλά οκ... Δεν πειράζει... Συνηθησμένα τα βουνά στα χιόνια... Τις έχετε ξανακάνει αυτές τις ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 12:11 pm

ΡΕ ΦΙΛΕ, Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ?
ΕΣΥ ΜΙΛΑΣ ΟΠΑΔΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.
ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ Κ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΕΝΙΟΤΕ.
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο παο Η΄ Ο οσφπ .
ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ Ο οσφπ , ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ.
ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΟΝΤΑΡΩ ΑΠΟΨΕ ΣΤΟΝ οσφπ Κ ΝΙΚΗΣΕΙ ΟΝΤΩΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Κ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΒΛΑΚΟΥΛΗΣ ΕΙΣΑΙ.
ΟΤΙ ΡΕ ΒΛΗΜΑ ΕΝΑΣ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΕΠΑΙΞΕ 1 ΜΑΤΣ, ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΡΟΣΤΕΡ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ?
ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΤΙ Κ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ.
ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΡΟΣΤΕΡ ΕΙΣΑΙ ΟΤΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ Κ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΕΑΜ.
ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ Κ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΕ 1 ΜΑΤΣ.
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΡΑΒΑΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ.
Κ ΕΓΙΝΕΣ Κ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ.
ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΤΩΡΑ ΓΑΤΑΚΙ.
ΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΥ
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 12:19 pm

Ernesto wrote:
Τελικά μλκ αν έχει σε ένα πράγμα δίκιο ο Μάριος είναι στο οτι δεν παλεύεσε... Μου λες εμένα οτι προσαρμόζω τα πράγματα εκεί που θέλω, αλλά μάλλον εσύ το κάνεις...

Σου λέω πχ για τον Περπέρογλου οτι τον έβαλα με τους άλλους που ανέφερα, γιατί πολύ απλά δεν είναι σαν τον Χαλπερίν που παίζει μιας στις τόσες, αλλά είναι στους πρώτους 5-6 παίχτες στην συμμετοχή της ομάδας... Δεν σου έκρινα αν είναι καλός ή κακός σε σύγκριση με το οτι ξεκινάει 5αδα... Ή θα μάθεις να διαβάζεις μλκ, ή μην μου ζαλίζεις τα @@@@... Ειδικά όταν γυρνάω τέτοιες ώρες και διαβάζω κάτι τέτοιες πίπες που γράφεις με συγχίζεις και δεν κάνει ρε... Λυπήσου με...

Μου λες για τα ρόστερ των ομάδων...Ο ΠΑΟ πχ είχε φέτος 25 παίχτες... Συν του οτι ανέβαζε και προπονούνταν μαζί με την πρώτη ομάδα και κάποιοι από την ομάδα νέων, όπως Φέτσης κλπ κλπ... Αν δεν μπορείς να καταλάβεις οτι στο μπάσκετ που έχει 12 αν δεν μπορούν να προπονηθούν οι 4, δεν μπορείς να κάνεις προπόνηση τι φταίω εγώ να σε ακούω να λες τέτοια πράγματα? Εκτός και αν θες να μου πεις οτι κόλησες στον ακριβή αριθμό των 30... Ε τότε οκ, σε καταλαβαίνω και πάμε παρακάτω...

Το να κάτσω να σου εξηγήσω το πόσο σημαντικός είναι ο Τσαρτσαρής δεν θα το κάνω... Στο είπα μια, δυό, δεν συμφωνείς τέλος... Σίγα στην τελική να μην ξέρει ο λαλάκας ο Ζέλικο που έκανε τούμπες από την χαρά του όταν επέστρεψε... Όπως επίσης έγραψα τόσες φορές τι εννοώ με τους τραυματισμούς... Καλύτερα να το ξαναδιαβάσεις προσεχτικά...

Τελικά και αυτά που έχω γράψει μέχρι τώρα κακώς τα γράφω... Αύριο τα ίδια θα μου λες και τα ίδια θα πρέπει να κάτσω να σου πω και πάλι... Τουλάχιστον να το αποθηκεύσω να το κάνω copy paste να μην κουράζομαι κιόλας...

Εσύ στην τελική πίστευε οτι ο Γαύρος έγινε καλύτερη ομάδα... Όπως είπες ακούστηκες...

Υ.Γ. Αν ο ΠΑΟ χάσει το πρωτάθλημα φυσικά και δεν θα μου φταίει καμιά απουσία Σπανούλη... Καλώς ή κακώς και στα πρώτα δύο ματς ήταν οσει παρών... Και το πρώτο το πήρα... Όχι δεν εξαρτώμαι από τον Σπανούλη... Αν μια απουσία για μένα θα ήταν καταλυτική θα ήταν του Διαμαντίδη ή του Τσαρτσαρή... Καμιά άλλη... Όσο και να χάνω σε δύναμη από την απουσία κάποιου...

Τώρα μήπως βλέπεις γιατί γράφεις βλακείες?
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 12:35 pm

K AYTO ΡΕ ΦΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΡΟΣΤΕΡ ?
ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΡΕ ΜΛΚ, ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ, ΔΕΝ ΑΠΟΧΤΑΣ ΔΙΚΙΟ.
ΑΠΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Κ ΜΛΚΟΥΛΗΣ ΕΙΣΑΙ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.
ΛΕΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ Κ ΜΕ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ.
παρτα
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 12:40 pm

KAISARAS wrote:
K AYTO ΡΕ ΦΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΡΟΣΤΕΡ ?
ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΡΕ ΜΛΚ, ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ, ΔΕΝ ΑΠΟΧΤΑΣ ΔΙΚΙΟ.
ΑΠΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Κ ΜΛΚΟΥΛΗΣ ΕΙΣΑΙ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.
ΛΕΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ Κ ΜΕ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ.
παρτα


Μα φυσικά και όχι... Ποτέ δεν είπα οτι τον κάνει ρε μλκ μέλος του ρόστερ... Είπα απλά οτι δούλευε ΜΑΖΙ με το ρόστερ... Και το έλεγα βέβαια τότε για το ζήτημα οτι υπάρχουν 25 παίχτες συν κάποιους πιτσιρικάδες πάμε γύρω στους 27-28... Οπότε μπορεί να δουλέψει ένας προπονητής... Τώρα αν δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό χέσε με... Με κούρασες...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 12:45 pm

Ernesto wrote:
KAISARAS wrote:
K AYTO ΡΕ ΦΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΡΟΣΤΕΡ ?
ΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΡΕ ΜΛΚ, ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΓΡΑΦΕΙΣ.
ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΜΛΚΙΑ, ΔΕΝ ΑΠΟΧΤΑΣ ΔΙΚΙΟ.
ΑΠΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Κ ΜΛΚΟΥΛΗΣ ΕΙΣΑΙ.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.
ΛΕΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ Κ ΜΕ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ.
παρτα


Μα φυσικά και όχι... Ποτέ δεν είπα οτι τον κάνει ρε μλκ μέλος του ρόστερ... Είπα απλά οτι δούλευε ΜΑΖΙ με το ρόστερ... Και το έλεγα βέβαια τότε για το ζήτημα οτι υπάρχουν 25 παίχτες συν κάποιους πιτσιρικάδες πάμε γύρω στους 27-28... Οπότε μπορεί να δουλέψει ένας προπονητής... Τώρα αν δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό χέσε με... Με κούρασες...

ΜΑ ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΛΚ, ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΗΛΙΘΙΟΣ ?
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΕΡΕΚΛΕΜΕ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΣΤΙΣ 11 ΠΑΡΑ Κ ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΣΤΙΣ 11 Κ 1 .
ΜΑ ΠΟΣΟ ΜΛΚΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 539689
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 501850
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 827165
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 12:54 pm

Φιλαράκι έχω και καλό οφθαλμίατρο να σε στείλω αλλά και καλό φιλόλογο (όχι τον γνωστό) να σου μάθει ελληνικά μπας και μπορείς να καταλάβεις τους άλλους ανθρώπους... Θα σου κοστίσει κάτι παραπάνω να κατέβεις Αθήνα για λίγο καιρό, αλλά μην ανησυχείς... Θα σε κεράσω και πορτοκαλάδα... Παπάρα... Δεν κάνω καν τον κόπο να το συνεχίσω... Δεν το έχεις το άθλημα... Όταν θα μάθεις να διαβάζεις τι γράφει ο άλλος τα ξαναλέμε... Τράβα για καμιά ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 τώρα...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 12:58 pm

:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ, ''ΕΙΜΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ, Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ''.
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΜΕ Κ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ
''ΕΙΜΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ, Ο ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ''
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΛΚΣ Η ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΜΠΟΛΖΟΪ Κ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ?
ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122 ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΜΑΡΙΟΣ.
ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 211723 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΟΡΕΥΤΙΚΗ ΦΙΓΟΥΡΑ.
ΣΕ ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΩ ΣΤΗ ΧΡΥΣΗ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.
ΕΥΓΕ ΚΟΡΑΣΙΔΑ ΜΟΥ
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 211723
:xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΠΑΡΕ Κ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 501850 ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΣ ΠΡΟΧΕΙΡΟ
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587 ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 1:26 pm

Ρε μλκ αν ξεχειλώσεις την σελίδα νομίζεις οτι πείθεις κάποιον?
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 EmptyWed Jun 02, 2010 1:27 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΕΙΛΩΣΕΙ Ο afro Κ Ο ΣΟΦΟ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙΣΤΕΙΣ.
ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΜΟΥ
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 535122
:xaxaxa: :xaxaxa:
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 278587
Back to top Go down
Sponsored content





ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty
PostSubject: Re: ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10   ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10 - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
ΜΠΑΝΑΩΤΗΣ ΚΑΙ Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ 09-10
Back to top 
Page 5 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» ΤΕΛΙΚΟΙ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΛΑΔΟΣ 2009...
» Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ '10-'11 ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΣΑ ΤΣΟΝΤΑ...
» A1 ΜΠΑΣΚΕΤ 2010-2011 και Γιαννάκη παραιτήσου...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Μπάσκετ-
Jump to: