BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...

Go down 
+5
KAISARAS
lipton
Ernesto
suspect
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AuthorMessage
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyWed Aug 26, 2009 7:12 pm

4. Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΕΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ.
ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΙΟΝ ΣΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΥ. Κ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΕΡΥΣΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.
Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ Κ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΤΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΥ Δ/ΝΤΗ ΔΗΛ., ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗ, ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.

5. ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΟΜΠΡΑΝΤΟΒΙΤΣ ΜΕ ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ, ΝΑΙ , ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.
ΖΕΛΙΚΟ ΜΕ ΛΙΠΙ, ΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.
ΖΕΛΙΚΟ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΕΝ ΚΑΤΕ, ΠΟΤΕ. Κ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ ?
Ε Λ Ε Ο Σ.
ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ, ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΣΟΥ ΠΟΡΕΙΑ, ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ, ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΣΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ.
ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΜΙΛΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ, Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΘΑ ΣΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ. Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

6. Ο ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΣΑΦΩΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ.
ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ, ΕΙΧΕ ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ, ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΑ ΜΑΤΣ. ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΟΝΗ Κ ΦΤΕΡΟ.
Κ ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΟ. ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ, ΟΣΟ ΣΕ ΦΤΥΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ, ΤΟΣΟ ΚΟΛΛΑΣ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyWed Aug 26, 2009 7:15 pm

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ...
ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΗΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΦΕΤΟΣ.
ΜΑ ΤΙ ΜΕΛΩΔΙΑΑΑΑΑ
ΤΙ ΣΥΝΘΕΣΗΗΗΗΗΗ
ΤΙ ΗΔΟΝΗΗΗΗΗΗΗ
ΤΙ ΜΑΓΕΙΑΑΑΑΑΑ
lol!

lol!
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyWed Aug 26, 2009 7:19 pm

ΣΑΣ ΤΗ ΣΠΑΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ...
ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΣΣΟ ΣΑΣ ΨΑΡΑΔΕΣ...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΚΩΣΤΑΚΗ?ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ? ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy
ΚΑΛΑ ΚΑΙΣΑΡΑΣ,ΛΙΠΤΟΝ ΚΛΠ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΘΕΛΑΝΕ ΚΑΝΑ ΚΟΥΒΕΡΛΙ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ lol!


ΥΓ
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΟΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΑΜΠΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΡΕ ΒΑΖΕΛΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ. ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΑΣ ΘΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ...
ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΥΑΛΟ. ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ.... Laughing
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyWed Aug 26, 2009 10:03 pm

pontiak wrote:
Καταρχην κατι για ψωλης χαβα και κατι τετοια δεν τα δινω σημασια γιατι αν απαντησω θα γινει μπουρδλο.Το οτι ειμαι προπονητης του καναπε καλα κανω και ειμαι και οποιος γουσταρει,Η ομορφια της μπαλας αυτη ειναι,να βλεπεις και να εχεις αποψη και οχι να πηγαινεις στο γηπεδο και να φωναζεις σαν ζωο χωρις να εχεις χαμπαρι απο μπαλα.
Παμε παρακατω.Ειπα εξαρχης οτι καμια ομαδα αυτη τη στιγμη δεν μπορει να κερδισει την ατλετικο, καμια
Παρακατω.Εγω δεν ειπα για καραγκουνη οτι δεν ειναι μεγαλη απωλεια,ουτςε για το αν θα επρεπε να παιξει ο σπυροπουλος η οχι.Αλλα ειναι ηλιθιο να εχεις δυο παικτες να τους λες οτι δεν τους χρειαζεσαι και δσεν τους υπολογιζεις και να πας να τους βαζεις στα πιο δυσκολα παιχνιδια της χρονιας.
Παρακατω.Κουραση στης 26 Αυγουστου ειναι απλα κατι αστειο.
Παρακαλω να μου κανει καποιος μια συγκριση τιτλων μεταξυ του προπονητη μπαγεβιτς και του προπονητη Χενκ τεν Κατε.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.ΑΝ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΜΕΝΕ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ.

ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ.ΤΟ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΣΑΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΔΙΑΛΗΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣΤΕΙΟ.ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΟΧΙ Η ΑΕΚ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

Για την πρώτη φράση να πω μόνο ότι πολύ σωστά δε δίνεις σημασία, όπως δε θα έδινα κι εγώ, γιατί είμαστε σ'ένα φόρουμ σαν να είμαστε φίλοι σε καφενείο και να μιλάμε για μπάλα, και όχι σε παρθεναγωγείο. Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ. Θεωρώ ότι δεν ψάχνει κανείς προσωπικές προσβολές και παρεξηγήσεις, όπως δεν τις ψάχνει αν πούμε "έλα ρε μαλάκα". Αν υπάρχει τέτοιο θέμα, πείτε το να γράφουμε σαν δικηγόροι. Προτιμώ το καφενείο πάντως.

Ολόκληρο αυτό που έγραψα είναι γενικότερες γνώμες και δεν ήταν για να σου πάω οπαδικά κόντρα σ'αυτό που έγραψες εσύ πριν. Θα προτιμούσα να το διαβάσεις χωρίς να το θεωρείς απάντηση σε σένα λοιπόν. Αν το διαβάσεις έτσι, μπορεί να το δεις λίγο διαφορετικά, όπως άλλωστε σκόπευα κι εγώ.

Δε λέω λοιπόν ούτε ότι δεν πρέπει κάποιος να έχει άποψη, ούτε να μην κρίνουμε. Λέω ότι βαρέθηκα με το συγκεκριμένο πλέον. Και βαρέθηκα τους Παναθηναϊκούς τους ίδιους περισσότερο από άλλους. Η κριτική έχει ξεφύγει από το αν παίζεις μπάλα, και είναι σε κάθε, μα κάθε ευκαιρία πλέον, το γιατί έβαλε αυτόν και όχι τον άλλον. Συνέχεια. Είναι must πλέον να βρούμε ποιον έβαλε λάθος ο Τεν Κάτε. Αυτό βαρέθηκα πλέον φίλε. Όταν πλέον και όσο δίκιο μπορεί να υπάρξει σε μια περίπτωση, χάνεται μέσα στη συνεχή γκρίνια. Μπορούμε να έχουμε δέκα λόγους να παραπονεθούμε αν δεν παίξουμε στη συνέχεια μπάλα, αλλά προσωπικά δε μπορώ να θεωρήσω ότι ο άλλος είναι καθυστερημένος και έβαλε τον τάδε στόπερ αντί για τον άλλον που νομίζω εγώ. Και το από τον καναπέ έχει το νόημα ότι δεν είσαι εκεί, δεν ξέρεις τι συμβαίνει. Δεν ξέρεις αν ο ένας είναι χεσμένος, κι ο άλλος λέει θα μασήσω σίδερα. Και δεν ξέρεις ούτε το σχέδιο.

(Λες εσύ για το Δάρλα πχ. Ωραία, δεν τον υπολόγιζε. Ξαφνικά άλλαξε γνώμη ή του την άλλαξαν και κρίθηκε ότι χρειάζεται. Σωστά, για μένα. Έπαιξε κι ένα ματς καλούτσικα με τον Τέλη, μετά την κακή αρχή. Τον βάζει και στα πιο βαθιά, και πάει πάλι αρκετά καλά. Μπορούμε να θεωρήσουμε ότι κόστισε τίποτα στο ματς; (πέραν του ότι ο Σπυρόπουλος ήταν τιμωρημένος - θεωρητικά βέβαια, γιατί αν δεν είχε το Δάρλα ποιος θα έπαιζε; εγώ; ) Ακόμα κι αν κόστιζε, σ'ένα ματς ουσιαστικά χαμένη υπόθεση, εγώ βλέπω θετικό ότι έδειξε εμπιστοσύνη και κέρδισε έναν παίκτη για τη συνέχεια. Τι να κατακρίνω σ'αυτό; )

Στη σύγκριση που είδες με μια "διαλυμένη ομάδα", γράφω πρώτο πρώτο ότι α) δεν το λέω σαν οπαδική αντιπαλότητα με σένα, και β) σαν μεγάλο προπονητή, οπότε δεν το έκρινες δίκαια το γραμμένο...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyWed Aug 26, 2009 10:51 pm

Οκ απο τη στιγμη που δεν ειναι προσωπικο οκ.
Απο κει και περα δε χρειαζεται να εισαι κατι ιδιαιτερο για να πεις οτι ειναι λαθος να βαζεις ενα παικτη να ψαξει ομαδα, να μην τον εχεις ενταξει καθολου στο συστημα της ομαδα και μετα να πας να τον βαζεις σε ενα σημαντικο ματς.δε στεκει αυτο.Και δεν ειναι θεμα το ξερω η δεν ξερω κατι.
και στο φιναλε εγω αεκ ειμαι,δεν γκρινιαζω γιατι δεν εχω και λογο να το κανω
σχολιαζω απλα.
οπως δε χρειαζεται να ξερεις κατι για να κρινεις λαθος τη συμπεριφορα απεναντι στον ματος.
μια δεν τον υπολογιζεις,τον βαζεις στο οακα και μετα φευγει.δε στεκει αυτο το πραμα λογικης
οπως εκρινα τον ρεχαγκελ που επαιρνε τσαρτα και καψη χωρις ομαδα,ετσι κρινω κι αυτον
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyWed Aug 26, 2009 11:36 pm

pontiak wrote:

οπως εκρινα τον ρεχαγκελ που επαιρνε τσαρτα και καψη χωρις ομαδα


ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΕΣ ΡΕ? ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΑΠΟ ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΗ Κ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ euro euro euro
ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ Κ ΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ παρτα παρτα kokkinh
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 12:59 am

Ανέκαθεν η αδυναμία του ίντερνετ και των φόρουμ είναι οτι ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος πως εννοεί ο άλλος αυτό που λέει γιατί δεν έχει οπτική επαφή με τις εκφράσεις του προσώπου του... Πάντως μην ανεβάζετε το θερμόμετρο, από την άποψη οτι δεν έχουμε να χωρίσουμε τπτ... Πάνω από όλα χαβαλές... Πραγματικά όμως τουλάχιστν τώρα βαριέμαι να απαντήσω σε αυτά που διαφώνω... Ίσως το κάνω αύριο αν δεν βαριέμαι...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 10:29 am

Ernesto wrote:
Ανέκαθεν η αδυναμία του ίντερνετ και των φόρουμ είναι οτι ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος πως εννοεί ο άλλος αυτό που λέει γιατί δεν έχει οπτική επαφή με τις εκφράσεις του προσώπου του... Πάντως μην ανεβάζετε το θερμόμετρο, από την άποψη οτι δεν έχουμε να χωρίσουμε τπτ... Πάνω από όλα χαβαλές... Πραγματικά όμως τουλάχιστν τώρα βαριέμαι να απαντήσω σε αυτά που διαφώνω... Ίσως το κάνω αύριο αν δεν βαριέμαι...
Σωστά. Έχοντας δει όμως ότι δεν έχουμε θέματα καμιάς προσωπικής έχθρας κλπ τόσο καιρό, και πάντα κουβέντα και πλάκα είναι, νομίζω ότι πρέπει να διαβάζουμε κάτι με το πνεύμα του ότι το λέει καλοπροαίρετα ο φίλος στο καφενείο και όχι εχθρός που ψάχνει φασαρία. Μπορεί μεν να μη γνωριζόμαστε αλλά αν κάποιος ψάχνεται για προσωπική επίθεση και φασαρία, κάνει μπαμ. Δεν κρίνεται από το αν έγραψε μια κακή λέξη. Προσωπικά, αν μου πει κάποιος εδώ πχ ότι αυτά που γράφω είναι μαλακίες, δε θα θεωρήσω ότι μου επιτίθεται, αλλά απλώς ότι μου λέει αυτό ακριβώς που θα μου έλεγε αν ήταν δίπλα μου σε μια παρέα, ξέροντας ότι δε θα το θεωρήσω προσβολή και θα σηκωθώ να τον πλακώσω. Όταν σου επιτίθενται, φαίνεται.
Αν πρέπει εγώ ως νεότερος (στην παρέα σας εννοώ ε; ) να ξεκαθαρίσω κάτι για να βοηθήσει, παρότι πιστεύω ότι είναι σαφές ως τώρα, μπορώ να δηλώσω ότι δεν είμαι εδώ για να βγάλω τίποτα επιθετικά οπαδικά απωθημένα, αλλά για να περνάω καλά. Οπότε παρακαλώ να μου επιτρέπετε να γράφω και κανα μπινελίκι χωρίς να θεωρείται επίθεση για να μη μιλάμε αποστειρωμένα Smile


Last edited by suspect on Thu Aug 27, 2009 10:48 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 10:44 am

ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΣ,ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑ lol!
ΡΕ ΤΑΓΑΡΙΑ ΟΚ, ΚΟΦΤΕ ΤΙΣ ΑΒΡΟΦΡΟΣΥΝΕΣ, ΤΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ? ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ?ΧΑΧΑΧΑ
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΤΗΛΕΜΠΑΝΙΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΤΗΣ ΜΥΞΙΑΡΑΣ ΑΕΚ ΣΗΜΕΡΑ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΝ- ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ ΔΕ... Very Happy
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 10:52 am

Hammer wrote:
ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΣ,ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΑ lol!
ΡΕ ΤΑΓΑΡΙΑ ΟΚ, ΚΟΦΤΕ ΤΙΣ ΑΒΡΟΦΡΟΣΥΝΕΣ, ΤΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ? ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ?ΧΑΧΑΧΑ
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΤΗΛΕΜΠΑΝΙΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΤΗΣ ΜΥΞΙΑΡΑΣ ΑΕΚ ΣΗΜΕΡΑ...ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΝ- ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΖΟΥΡΑ ΔΕ... Very Happy
Εσύ να θυμάσαι ότι η Ανόρθωση έκοβε απ'το καλοκαίρι ταρίφα τριάρες σε όποιον πάτησε εκεί... Μόνο η Βέρντερ τη γλύτωσε με 2 νομίζω. Οπότε να μη θεωρείς προσβολή αλλά τιμή να σε λέω Ανόρθωση... Με τους παίκτες σου θα είχε πάει στον τελικό ρε! Δε θα μας έστελνε στον κουβά για δυο γκολ στη Σέριφ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:09 am

Το αν ειμαι ανθρωπος που παρεξηγω και ψαχνομαι γενικα για παρεξηγησεις μπορει ο καθενας να το ανακαλυψει ρωτωντας καποια παιδια με τα οποια μιλαμε χροοονια τωρα.
Τελος παντων δεν εχει νοημα τωρα να συζηταμε χαζα.Παμε παρακατω
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:23 am

Καλημέρα... Πριν γράψω το οτιδήποτε άλλο πείτε μου κάτι ρε σεις... Η ΑΕΚ πήρε τον Guereiro... Όμορφα... Ο κατά συνθήκην Πολωνός παίζει αριστερά και πίσω από τον επιθετικό... Τον αγοράσανε με 250.000 euro... Και ρωτώ εγω ο αφελής....
Γιατί ρε ταγάρια πήρατε έναν παίχτη στην θέση που πήρατε και τον Λεονάρντο να παίζει? Και ακόμα χειρότερα, γιατί πληρώσατε ενα σκασμό λεφτά (για τα δεδομένα της ΑΕΚ) για τον Λεονάρντο και δεν πηγαίνατε απευθείας να πάρετε τον Guereiro με τόσα λίγα λεφτά?
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:25 am

Ernesto wrote:
Καλημέρα... Πριν γράψω το οτιδήποτε άλλο πείτε μου κάτι ρε σεις... Η ΑΕΚ πήρε τον Guereiro... Όμορφα... Ο κατά συνθήκην Πολωνός παίζει αριστερά και πίσω από τον επιθετικό... Τον αγοράσανε με 250.000 euro... Και ρωτώ εγω ο αφελής....
Γιατί ρε ταγάρια πήρατε έναν παίχτη στην θέση που πήρατε και τον Λεονάρντο να παίζει? Και ακόμα χειρότερα, γιατί πληρώσατε ενα σκασμό λεφτά (για τα δεδομένα της ΑΕΚ) για τον Λεονάρντο και δεν πηγαίνατε απευθείας να πάρετε τον Guereiro με τόσα λίγα λεφτά?

Να κανω λιγο τον δικηγορο του διαβολου εγω... Να μιλαει ο οπαδος της ομαδας που περσι εδωσε 10,000,000 για Μελιση , Χριστοδουλοπουλο και εναν ακομα που δεν θυμαμαι για πεταμενα λεφτα??? Λιγο οξυμωρο δεν ειναι????
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:31 am

Πες οτι είναι και έτσι filologos, πρώτος δηλαδή στην ΑΕΚ σκέφτονται, αφού πιάσανε τον βάζελο μαλάκα πέρισυ γιατί να μην μας πιάσουν και μας φέτος? Και εκτός από αυτό ο ΠΑΟ δεν είχε οικονομικά προβλήματα, αλλά αντίθετα με πολλές κινήσεις πέρισυ ήθελε να δείξει οτι κάτι άλλαξε, οτι έχουμε λεφτά και τα σκορπάμε... Οπότε σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογεί αυτό τπτ...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:31 am

ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΦ ΤΟΠΙΚ?
Very Happy
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:37 am

δεν ειναι το ιδιο ρε φιλε... Ενταξει πηρε 3 χαρτια απο κυργιακο.. ξοδεψε τα 250 σε ενα παιχτη που θα μπορουσε να μην τον παρει ή να τον παρει νωριτερα... αλλο ομως 250.000 και αλλο 10,000,000. και ποσο μαλλον για 3 παιχτες που ζητημα να επαιξαν ολοι μαζι 3 παιχνιδια...
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:38 am

Hammer wrote:
ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΦ ΤΟΠΙΚ?
Very Happy

Εσυ οταν μιλαει ο ADMIN να κανεις τουμπεκι lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:41 am

ΚΑΛΑ ΑΝΤΜΙΝ, ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΡΧΟΜΑΙ,ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ lol!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:44 am

Καταρχην ο Γκερειρο δεν ειναι αριστερο χαφ.Η ΑΕΚ τον πηρε με την προοπτικη να παιζει ως επιτελικος,απλα αν χρειαστει μπορει να παιξει τοσο δεξια οσο και αριστερα στις πτερυγες.
Και μιλαμε για εναν παικτη που πηραμε με 250.000 οχι 10.000.000
και σε μια θεση που ολοι λεγανε οτι θελουμε ενισχυση
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:44 am

Πρώτον δεν έδωσε 10 αλλά 7... Και αυτός που πραγματικά ήταν πεταμένα λεφτά είναι ο Μελίσης... Και το λέω απο την άποψη του οτι δεν έπαιξε κιολας.... Ο Χριστοδουλόπουλος, ή ο Cleyton τουλάχιστον παίξανε πάρισυ... Και ο Χριστό παίζει και φέτος προς το παρών... Οπότε δεν είναι όλο το ποσό οτι πήγε εντελώς άχρηστο... Και πάλι σου λέω όμως... Οτι βγαίνουν στην ΑΕΚ και λένε... Δεν έχουμε λεφτά... Δεν μορούμε να κάνουμε μεταγραφές γιατί δεν υπάρχει λιλί... Γιατί δηλαδή ξοδεύεις τόσα στον Λεονάρτνο και μετά πας και παίρνεις παίχτη για την ίδια θέση? Απλά για να δώσω την δική μου απάντηση μετά την φυγή Κυργιάκου, προσπαθούν να φτιάξουν λίγο τις εντυπώσεις... Εκεί που η ΑΕΚ ήθελε ένα στόπερ και έναν επιθετικό, άρχισε να ψάχνει και παίχτη για πίσω από τον επιθετικό, και για αριστερά και δεν ξέρω και εγώ που αλλού... Άσε που αν θα έπρπε να πάρει έναν παίχτη θα ήταν ένα αμυντικό χαφ της προκοπής...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:45 am

Χρίστο σε μια θέση που πήρες τον Λεονάρντο να παίζει... Και ο Guereiro σόρυ αλλά όσες φορές τον έχω δει έπαιζε από τα αριστερά... Και όντως μπορεί να παίξει και σαν δεκάρι...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 11:51 am

Μαντούκα, Σκοκο, Ιορντάκε, Νέμεθ, Guereiro, Τζιμπούρ, Λεονάρντο, Μπερνς (αν και οκ αυτόν μπορείς να μην τον μετρήσεις), Ταχτσίδης, Χετεμαϊ... Σύνολο 10 και μπορεί να ξεχνάω και κανέναν... Και πάει η ΑΕΚ να πάρει και επιθετικό στυλ Μάντζιου φαντάζομαι όχι για την κερκίδα αλλά για βασικό... Δηλαδή όλοι αυτοί που έγραψα οι 10 παίχτες θα υπάρχουν για 2 θέσεις... Οκ πάω πάσο... Στην ΑΕΚ επαναλαμβάνω που θέτει οικονομικό πρόβλημα...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 12:05 pm

Ρε γιαννη,ο τζιμπουρ ειναι για σουτ, ο μπερνς εχει φυγει ηδη, ο χετεμαι επισης ειναι για να φυγει.
Απο κει και περα ο νεμεθ ειναι επιθετικος και οι αλλοι ολοι για κεντρο.
Αυτοι θελουν να κρατησουν μονο τον μπλανκο απο επιθεση,πηραν τον νεμεθ και θελουν να παρουν κι αλλους δυο.Και οι παικτες αυτοι καλυπτονται απο τα συμβολαι και τις μεταγραφες των παικτων πουφευγουν. πχ ο κυργιακος μας εφερε 3 χαρτια και 1,2 ηταν το συμβολαιο του.και τον γκερειρο και τον ολεγκερ αν ερθει και καποιον ακομα θα τους παρουμε με λεφτα απο τη μεταγραφη του κυργιακου.
Τωρα το γιατι το κανουν? μα προφανως το κανουν γιατυι εφυγεο κυργιακος και θελουν να ξανακερδισουν τις εντυπωσεις και να μη βριζει ο κοσμος.
και οταν λεω ο κοσμος,εννοω τους πολλους μαλακες οι οποιοι χαιρονται μονο και μονο με το να παιρνουμε παικτες.το οτι θα εχουμε μια ομαδα η οποια δεν εχει κανει προετοιμασια ουτε που τους νοιαζει.εγω ενα δεξι μπακ ηθελα μονο πριν φυγει ο κυργιακος και αντε και ενα ακομη φθηνο στοπερ.
αλλα τι να πεις....
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 12:16 pm

Μαριε κανε ενα σχολιο για χθες ρε φιλε.Τι σ'αρεσε και τι οχι γστην ομαδα σου?
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 EmptyThu Aug 27, 2009 1:19 pm

ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΙΑ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΑΕΚ.
Ο ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΤΕΡΥΓΕΣ, ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΕΠΑΙΖΕ ΚΥΡΙΩΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΟΜΩΣ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΞΙΑ, ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΣΤΟΝ ΑΞΟΝΑ, ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ. ΑΛΛΑ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΕΙΤΕ ΔΕΞΙΑ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.
Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΠΤΕΡΥΓΑ ΠΑΝΤΩΣ, ΔΕΞΙΑ Η΄ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. ΚΑΙ 700 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ, ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.

Η ΑΕΚ ΕΨΑΧΝΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟ ΜΕΣΟ, ΜΕΣΟ ΔΗΛ ΝΑ ΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕΤΗ ΜΠΑΛΙΑ. ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ, ΛΕΓΕΤΑΙ ΓΚΕΡΕΪΡΟ, ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΞΙΑ Κ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, Ο ΛΙΟ ΜΠΕΝΑΚΕΡ ΟΜΩΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΛΩΝΙΑΣ, ΛΕΕΙ ΟΤΙ Η ΚΑΛΗ ΤΟΥ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΞΟΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΚΑΘΕΤΗ ΠΑΣΑ. ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΑΝ, ΑΚΟΜΑ Κ ΠΛΗΡΗΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ, ΠΟΥ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΑΠΟΧΤΗΘΗΚΕ Ο ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ, ΓΙ ΑΛΛΟ Ο ΓΚΕΡΕΪΡΟ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΣΕ ΠΟΙΑ ΘΕΣΗ, ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.

Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΛΕΓΚΕΡ. ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ, ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΤΗΣ ΣΤΑ 28 ΤΟΥ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ.

ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΓΙΑΝΝΗ 10 ΠΑΙΧΤΕΣ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ 2 ΘΕΣΕΙΣ.ΕΒΑΛΕΣ ΜΕΣΑ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΗΔΗ ΔΟΘΗΚΕ ΔΑΝΕΙΚΟΣ, ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΑΝΕΙΚΟ, ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ, ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ, ΜΕΣΟΥΣ, ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ.

Η ΑΕΚ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ, ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ Κ 2 ΣΤΟΠΕΡ, ΕΝΑ ΒΑΣΙΚΟ Κ ΕΝΑΝ ΓΙΑ BACK UP.
ΤΩΡΑ, ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΕΙΟΝ ΣΑΦΩΣ.
ΑΛΛΑ ΕΑΝ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΚΕΛΕΣ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Κ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΟΝΤΑΡΙΣΤΕΙ, ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΕΤΟΣ.
ΑΡΧΗΣ ΓΙΝΟΜΕΝΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΨΙΝΟ ΜΑΤΣ, ΟΠΟΥ Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ.

Κ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ. Η ΑΕΚ ΠΗΡΕ ΦΕΤΟΣ ΑΠΟ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΠΑΙΧΤΩΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΧΑΡΤΙΑ. Κ ΔΕ ΒΑΖΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΓΛΙΤΩΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ ΑΛΑΝΙΟΥ
Back to top Go down
Sponsored content





ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 9 Empty

Back to top Go down
 
ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...
Back to top 
Page 9 of 20Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ 2010-11
» ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ 2010-2011
» ΟΙ ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: