BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...

Go down 
+5
KAISARAS
lipton
Ernesto
suspect
Hammer
9 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
AuthorMessage
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 1:52 pm

KAISARAS wrote:
ΛΙΠΤΟΝ ΠΕΣ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ. Ο ΤΣΙΡΙΛΟ ΧΘΕΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ?
ΣΟΒΑΡΑ ΣΕ ΡΩΤΩ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΩ

Σχεδόν αλάθανστος.
Ο καλύτερος παικτης του ΠΑΟΚ απο την έναρξη της προετοιμασίας.
Το πάθος του και την δυναμική του ,την εκτιμάει πολύ ο κόσμος.
Θεμα χρόνου να γινει σύνθημα στα χείλια μας....αν και σιγοτραγουδάμε το ''Μπρουνο Τσιρίλο,γ@μα τον πο@τση τον Θρύλο''

Εντοπίζω ενα πρόβλημα,οταν ο άλλος θα τον παιξει με την μπάλα κάτω στο ενας εναντιον ενός !
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 1:56 pm

ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΕΙ, ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ.
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗ 2η ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΕΚ.
Κ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΖΑΛΙΖΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΟΤΕΡΑ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ Ο ΤΣΙΡΙΛΟ. ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ.
ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΜΛΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:01 pm

KAISARAS wrote:

ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΜΛΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ.
Wink

ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑΣ ΧΤΕΣ ΔΕ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ?
ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΛΙΝΚ ΚΛΠ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΕΙΣ ΓΝΩΜΗ.
ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΑΕΚ. ΑΓΩΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΑΝ-ΝΤΕΙ
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:13 pm

Καισαρα εαν δεν ειδες το ματς ,εχω βρει και γαμω τα forum που κατεβαζεις ματς και στιγμιοτυπα με γαμω τις ταχυτητες

Στιγιότυπα εαν θες κατεβασε απ'εδω : http://rapidshare.com/files/269614715/Europa.League.PAOK-HEERENVEEN.20.08.09.Highlights.rar

Εαν θες το site πες με να στο δωσω.
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:14 pm

KAISARAS wrote:
ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΕΙ, ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ.
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΣΤΗ 2η ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΕΚ.
Κ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ, ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΖΑΛΙΖΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΟΤΕΡΑ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ Ο ΤΣΙΡΙΛΟ. ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ.
ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΜΛΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ.
Ναι μπρε θυμάμαι....
Με Κοντρέρας + Τσιρίλο πιστευω να στρώσουμε αμυντικα
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:15 pm

lipton wrote:
Καισαρα εαν δεν ειδες το ματς ,εχω βρει και γαμω τα forum που κατεβαζεις ματς και στιγμιοτυπα με γαμω τις ταχυτητες

Στιγιότυπα εαν θες κατεβασε απ'εδω : http://rapidshare.com/files/269614715/Europa.League.PAOK-HEERENVEEN.20.08.09.Highlights.rar

Εαν θες το site πες με να στο δωσω.

ουπς λαθος

Απ'εδω http://rapidshare.com/files/269618705/Europa.League.VASLUI-AEK.20.08.09.Highlights.rar
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:19 pm

Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΩΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ.
ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ΠΕΤΑΞΕ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ ΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΡΗΤΡΑ.
ΕΦΟΣΟΝ ΣΥΝΑΙΝΕΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΠΕΤΑΞΑΝΕ ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ.
ΟΤΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 3 ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΦΕΛΗΣ ΝΑ ΠΡΟΣΔΟΚΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.
ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΜΑΜΟΥΣΑ Κ ΕΔΕΡΝΑ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΟΙ ΘΕΙΟΙ, ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ, ΟΙ ΠΑΡΑΓΚΕΣ, ΤΟ CAS. ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΑΤΣ, ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΠΤ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΔΩ. ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΕΙΔΑ Κ ΤΑ ΓΚΟΛ.
ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ?
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ.
ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΟΛ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΙΣΤΟ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΕΡΥΣΙ.
Κ ΕΠΙΣΗΣ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΑΛΑΡΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΛΕΝΕ, ΠΟΥΛ ΕΙΝΑΙ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙ, ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ, ΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ, ΕΙΧΕ ΧΘΕΣ Η ΑΕΚ ΚΑΠΟΙΟΝ ΗΓΕΤΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ ?
ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 1-0, Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ.
ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, Ή ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:22 pm

KAISARAS wrote:
Ο,ΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΩΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ.
ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ΠΕΤΑΞΕ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΚΥΡΓΙΑΚΟΥ ΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΡΗΤΡΑ.
ΕΦΟΣΟΝ ΣΥΝΑΙΝΕΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΠΕΤΑΞΑΝΕ ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ.
ΟΤΑΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 3 ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ, ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΦΕΛΗΣ ΝΑ ΠΡΟΣΔΟΚΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ.
ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΜΑΜΟΥΣΑ Κ ΕΔΕΡΝΑ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΟΙ ΘΕΙΟΙ, ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ, ΟΙ ΠΑΡΑΓΚΕΣ, ΤΟ CAS. ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΑΤΣ, ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΠΤ, ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΔΩ. ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΕΙΔΑ Κ ΤΑ ΓΚΟΛ.
ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ?
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ.
ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΟΛ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΙΣΤΟ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΕΡΥΣΙ.
Κ ΕΠΙΣΗΣ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΑΛΑΡΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΛΕΝΕ, ΠΟΥΛ ΕΙΝΑΙ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙ, ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ, ΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ, ΕΙΧΕ ΧΘΕΣ Η ΑΕΚ ΚΑΠΟΙΟΝ ΗΓΕΤΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΟΡΤΑΡΙ ?
ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 1-0, Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ.
ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, Ή ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ.
Θεωρείς ότι ένας Κυργιάκος που του έχουν κόψει ευκαιρία ζωής, θα ήταν χτες παθιασμένος ηγέτης;
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:28 pm

ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΣ ΤΟΝ 1 ΕΚ ΤΩΝ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΣΟΥ ΠΑΙΧΤΩΝ, 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΜΑΤΣ Κ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ.
ΚΑΠΟΤΕ, Η ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ, 3-4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ, ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΗΛ, ΔΕΧΤΗΚΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΧΟΥΛΙΟ ΚΡΟΥΖ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ.
ΤΟ ΚΑΝΕ. ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΕ.
Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΔΕΧΤΗΚΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΓΚΟΥΕΡΟ. ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑ, ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟ ΣΙΛΒΑ ΑΠΟ ΒΑΛΕΝΘΙΑ.
ΔΙΑΦΟΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ.

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΕΓΙΝΕ ΑΝΩ ΚΑΤΩ, Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΑ ΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ, ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΗΚΑΝ, ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΗ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ.
ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ ΚΥΡΓΙΑΚΟ, ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕ 1 ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΗΜΑ.
ΤΩΡΑ ΠΕΤΑΞΕ ΑΠΛΑ ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ.
ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:36 pm

Αυτα ελεγα κι εγω αλεξ.Πουλα τον αφου θελει να φυγει αλλα οχι τωρα,τωρα δεν πουλας τον στηλοβατη σου.Κι αυτο για να εισαι ενταξει και με τον παικτη το διευκρινιζεις απο νωρις.Για να κανει καριερα ενας παικτης δεν μπορει να χαλαει μια ομαδα και κατ επεκταση η καριερα αλλων 20 παικτων
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:40 pm

ΟΤΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ Π@@ΣΤΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.
Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ.
ΤΕΤΟΙΟΣ ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ Ο ΦΙΛΟΧΡΗΜΑΤΟΣ ΟΣΟ ΚΙΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ Wink
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΑΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ.
ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΕΚ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΕΙ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ. Wink
ΝΟΜΙΖΩ? Cool
ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΔΕ ΜΑΜΑΕΙ? Razz
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:46 pm

Οχι Μαριε εγω διαφωνω σ'αυτο.Οπαικτης ειναι απολυτα λογικο να θελει να παεικι ας ελεγε μεγαλα λογια.Μιλαμε για εναν απο τους πιο ιστορικους συλλογους στον κοσμο,μη λεμε οτι θελουμε.Ειναι φυσιολογικο για καθε παικτη να θελει να παει και εγω δεν τον κακιωνω.Το χρονικο διαστημα ειναι αυτο που ενοχλει,οχι η φυγη αυτη καθ'αυτη.
Απο τη στιγμη που εχει ηδη ενα παραδειγμα πρεπει με καποιο τροπο να διασφαλισεις την ομαδα, να μην ξαναφυγει παικτης δυο μερες πριν την εναρξη των υποχρεωσεων και να μεινεις εσυ μαλακας.
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 2:49 pm

ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΜΕ.
ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΜΑΔΑΣ, ΟΧΙ ΠΑΙΚΤΗ.
ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ ΑΒΑΤΑΡ Very Happy
Back to top Go down
lipton

lipton


Number of posts : 917
Age : 39
Registration date : 2008-11-10

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 4:03 pm

χαμμερ pm ,ελα να λιωσεις...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 4:20 pm

Η ερώτηση πάει περισσότερο προς τον Άλεξ, αλλά φυσικά και για όλους...
Διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά από τα ρεπορτάζ διάβαζα οτι ο Κυργιάκος ήταν αυτός που είπε οτι αν δεν με δώσετε δεν υπάρχει λόγος να παίζω μπάλα... Θέλοντας με αυτό να πει οτι καλύτερα να σταματήσει το ποδόσφαιρο...
Και έρχομαι και ρωτάω εγώ... Είσαι διοίκηση... Δεν τον δίνεις και για να μάθει και για τα τσαλιμια που σου κάνει, του κρεμάς και το δελτίο... Έτσι να γουστάρει... Κερδίζεις και τον σεβασμό από τον κόσμο σου ίσως, οτι δεν μασάς εσύ από τέτοια, ΑΕΚ είσαι, δεν υποχωρείς σε πιέσεις ακόμα και από ομάδες όπως η Liverpool και ολα τα συναφή...
Στην ουσία όμως τι έχεις κερδίσει? Πάλι δεν παίζει ο Κυργιάκος σε αυτά τα δύο ματς... Και σε πολλά περισσότερα... Τι έχεις χάσει? Τα 3 εκατομύρια που κακά τα ψέμματα δεν σου περισσεύουν...
Θέλω να πω και δεν είμαι απόλυτος σε αυτό, το θέτω προς συζήτηση, οτι δεν υπήρχε πιθανότητα για μένα να βγει κερδισμένη η ΑΕΚ αν πήγαινε κόντρα σε αυτήν την μεταγραφή... Για αυτό ακόμα επιμένω οτι η διαπραγμάτευση έπρεπε να ήταν στο να φύγει από Δευτέρα... Ήδη βγήκε κάποιο όνομα που διαπραγματεύεται (δεν λέω αν είναι καλός ή κακός, δεν τον ξέρω), οπότε νομίζω κέρδιζε και τον Κυργιάκο για 2 κρίσιμα ματς αλλά και ελάχιστο αλλά πολύτιμο χρόνο να βρει κάποιον αντικαταστάτη...
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 4:33 pm

ΕΧΕΤΕ ΜΑΜΗΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΟ ΑΡΧΙΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.
ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΩ ΠΑΛΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ.
ΤΗ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΥΡΓΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΣ...
ΑΓΟΡΙ. ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΝ ΜΠΑΚ ΔΕ ΘΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΑΠΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΤΑ ΛΕΜΕ.
ΚΙΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ. Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΕΤΣΙ ΚΑΙΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΙΓΚΑΝΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΑΤΕ ΜΕΤΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΣΩΤΟΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΠΑΛΑ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ. ΚΙΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΟΥ. ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ.
ΣΑΝ ΧΑΜΕΡ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.

ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑΤΖΙΔΙΚΗ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ.
ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 5:48 pm

Ρε παιδια με ψιλοκουρασε το θεμα κι εμενα.Πντως ο Κυργιακος το χει ευκολο γιατι και στην αρχη της καριερας του στα 20 του παλι ειχε σταματησει τηνμπαλα.Ε ενταξει και τι να κανουμε δηλαδη?
ειπαμε στο καλο να παει το παιδ καλη επιτυχια,αντιλαμβανομαι οτι ειναι μεγαλο δελεαρ αλλα απο την αλλη εχεις και μια ομαδα που ξερεις οτι για την παρτη σου εχει κανει υπερβαση και τη συγκεκριμενη στιγμη αν φυγεις την κρεμας.
Ενταξει ο καθενας οτι θελει κανει.Εγω για την ομαδα μου νοιαζομαι.Αν ειχαμε τα λεφτα ειτε του παο ειτε του οσφπ τα τρια μας θα παιρνε αλλα οκ....
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 6:12 pm

Δεν διαφωνώ... Σαν ΑΕΚ όμως χαμένος είσαι και έτσι...Γιατί πάλι δεν τον έχεις... Και όταν είμαστε έξω από τον χωρό μιαχαρά τα λέμε παιδιά... Σε καμιά περίπτωση δεν δίνω δίκιο στην διοίκηση της ΑΕΚ, αλλά αυτοί είναι λογικό να σκεφτούν το κόστος από οποιαδήποτε κίνηση τους...
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyFri Aug 21, 2009 8:46 pm

ΓΙΑΝΝΗ, ΣΤΟ ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΟ ΔΙΛΗΜΜΑ ΤΟΥ ΣΩΤΟΥ Κ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕ Η ΑΕΚ, ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ, ΟΤΑΝ ΕΘΕΣΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ Ο Suspect . ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ.
Κ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΜΑΡΙΟΣ.
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ

Υ.Γ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΛΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΟ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyWed Aug 26, 2009 1:40 pm

Ενα μικρο σχολιο για το χθεσινο παιχνιδι του παναθηναικου.Καταρχην για να ειιμστε σοβαροι ο ΠΑΟ ειχε την δυσκολοτεροι απο τους αντιπαλους των ελληνικων ομαδων. να πω την αληθεια δε θεωρω οτι καμια ελληνικη ομαδα θα μπορουσε να περασει την ατλετικο.
εκει που θελω να σταθω ειναι στον τεν κατε.Ο ανθρωπος ειναι επικινδυνος πραγματικα.
Δε στεκει ρε παιδια να παει και να βαζει στο οακα τον ματος τονοποιο τον ειχε για σουτ, να παιζει και η αληθεια να μην αποδιδει ιδιαιτερα καλα, και μετα να τον ξαναεχει για σουτ.
Δε γινεται να βαζεις μεσα στο καλντερον τον δαρλα που ουτε στα φιλικα δεν τον εβαζε να παιξει και ταυτοχρονα να αφηνει στον παγκο τον π[ιο φορμαρισμενο ελληνα ποδοσφαιριστη για να βαλει καποιον γκαμπριελ.
εχω την εντυπωση οτι ο ολλανδος μελεταει πολυ τον ρεχαγκελ,αλλα καποιος πρεπει να του πει οτι δεν υπαρχουν και πολλοι τοοοοσο κωλοφαρδοι ανθρωποι οσο ο γερμανος.αυτος μπορει να παιρνει παικτες οι οποιοι εχουν να παιξουν 15 χρονια μπαλα και μ'αυτους να παιρνει μουντιαλ
τι να πει κανεις...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyWed Aug 26, 2009 2:43 pm

Λοιπόν να μιλήσω και εγώ ανοιχτά για πρώτη φορά φέτος...
Πάντα συνηθίζω να στηρίζω τους προπονητές με την λογική του οτι πρέπει να τους αφήσεις να δεις τι έχουν να κάνουν. Από αυτή την άποψη λέω πως καλά έκανε η διοίκηση και κράτησε τον προπονητή... Φέτος εννοείτε πως θα τον κρίνω και εγώ... Να πω την αλήθεια πολλές φορές αυτά που είδα και πέρισυ αλλά και φέτος, μου ξύνιζαν... Δεν τα καταλαβαίνω ρε παιδί μου... Αλλά πολλές φορές προσπαθώ να μπω στην λογική του προπονητή και να σκεφτώ με ποια λογική μπορεί να κάνει κάτι... Πολλές φορές μπορεί να μην του βγαίνει τπτ... Το θέμα λοιπον είναι αν θες να τον στηρίξεις... Αν τον πιστεύεις... Δεν λέω πως είμαι σίγουρος για τον Τεν Κάτε...

Αλλά το θέμα είναι να δούμε τι έκανε στην πρώτη του χρονιά στην ομάδα με το υλικό που είχε... Αν τα δείγματα γραφής ήταν αισιόδοξα...
Όταν ήρθε λοιπόν δήλωσε οτι θέλει να φτιάξει μια ομάδα που να παίζει καλό ποδόσφαιρο, που να νικάει με πολλά γκολ και ας τρώει... Σε αυτό συμπληρώστε οτι είναι και Ολανδός... Οπότε μέσα στην λογική του ξέρεις οτι την άμυνα την έχει σε δεύτερη μοίρα... Τελευταία άρχισα να παρακολουθώ ολανδικό πρωταθλημα και το καταλαβαίνω ακόμα καλύτερα αυτό...
Το αν έπαιξε καλό ποδόσφαιρο πέρισυ είναι ένα θέμα που πολλοί μπορούν να διαφωνούν... Εγώ θα πω οτι είχε και καλά ματς και άσχημα...
Επίσης τον είδα στα δύσκολα παιχνίδια να διαβάζει καλά τον αντίπαλο... Μεγάλες νίκες στο Τσου Λου, μια ήττα από ΑΕΚ σε ντέρμπι όπως ήρθε κιολας αυτή, καλύτερος στα ματς με Ολυμπιακό αλλά αναποτελεσματικός... Έχασε το πρωτάθλημα από τα μικρά παιχνίδια με μια μικρή συμβολή της διαιτησίας που δεν του έδινε πέναλτυ ούτε με αίτηση...
Πάντως στο τέλος αυτό που είχε πει μέχρι ένα βαθμό το έκανε... Η ομάδα του είχε την καλύτερη επίθεση και επαναλαμβάνω με παίχτες που δεν διάλεξε αυτός αλλά τους βρήκε...
Λάθη στα δικά μου μάτια έκανε... Πράγματα που φαινόντουσαν ανορθόδοξα έκανε... Το οτι δεν ήθελε τον Ιβανσιτς δεν μπορώ να τον κατηγορίσω όσο και να μου άρεσε εμένα ο Αυστριακός... Ο Ολανδός ήθελε τα χαφ του να μαρκάρουν και ο Αντρέας αυτό δεν το έκανε... Και επίσης δεν τον αντιλαμβανοταν ως αριστερό εξτρέμ... Διαφωνώ αλλά δικαιωμά του το πως θα φτιάξει την ομάδα... Πάντως σκαλώματα επιτρέψτε μου να πιστεύω οτι δεν έχει... Δεν ήθελε Μάντζιο στην αρχή, αλλά όταν του έδωσε την ευκαιρεία και αυτός την άρπαξε, τον έκανε βασικό... Το ίδιο και με Cleyton, Χριστοδουλόπουλο κλπ κλπ... Δεν δείχνει προπονητής που δεν αλλάζει άποψη... Οπότε δεν νομίζω οτι αν ο Αντρέας ή αν ο Μάτος κάνανε αυτό που ήθελε δεν θα τους χρησιμοποιούσε... Μην ξεχνάει κανείς πάντως οτι πολλοί παίχτες σε μια ομάδα δεν κάνανε τπτ και σε άλλη κεντάγανε και αυτό γιατί μπορεί απλά να μην ταιριάζανε...
Επίσης πέρισυ ο Παναθηναϊκός ξεκίνησε προετοιμασία πολύ νωρίς και η ομάδα ουδέποτε αντιμετώπισε πρόβλημα κούρασης...Είναι και αυτό στα θετικά...
Λέγονται πολλά για προβλήματα στις σχέσεις του με τους παίχτες... Δεν λέω οτι δεν υπάρχει, μιας και παντού αυτό λένε, οτι στα αρνητικά του είναι οτι πολλές φορές ίσως επειδή μπορεί να είναι παρορμητικός αντιδράει απότομα... Αλλά σόρυ μήπως ξέρει κανείς τι παναγίες έχουν φάει οι παίχτες στο μπάσκετ από τον Ομπράντοβιτς? Μήπως οτι μετά από ήττες έχουν μείνει στο ΟΑΚΑ και κάνουν πάνω κάτω τις κερκίδες λες και είναι ψάρια στο στρατό... Αλλά κανείς δε μιλάει... Και δεν κατάλαβα πχ, γιατί πρέπει να δώσω δίκιο στον Σπυρόπουλο που έκανε μαλακία όντως και φάγαμε γκολ με την Ατλέτικο και να ρίξω άδικο στον προπόνητή που τον κράζει... Επαγγελματίας παίχτης που παίρνει τόσα που δεν θα τα δούμε ποτέ μας και δεν θα ακούσει κράξιμο για ένα λάθος που όντως έχει κάνει? Και σόρυ αλλά γιατί ρε παιδιά με τον Καραγκούνη πχ δεν είχε ποτέ του πρόβλημα? Μήπως επειδή ο Καραγκούνης τα έδινε όλα πέρισυ μέσα στο γήπεδο? Γιατί δεν είχε πρόβλημα με τον Σάλπι και με άλλους πολλούς? Στον ΠΑΟ έχουμε χορτάσει και από παίχτες που νομίζουν οτι έχουν δέσει τον γάϊδαρό τους... Η θα ματώνουν την φανελίτσα ή τον πούλο... Και επίσης πέρισυ είδα οτι όποτε οι παίχτες παίζανε σούπερ, έβγαίνε και τους επαινούσε... Από μπαλαρίνες πχ, γίνανε μάγκες την επόμενη εβδομάδα... Δεν είχε πρόβλημα να πει την γνώμη του με βάση πάντα αυτό που έβλεπε...

Τέλος όταν φέρνουμε κάποιον προπονητή από το εξωτερικό, πόσο μάλλον όταν υποτίθεται οτι έχει και τις εγγυήσεις, τους φέρνουμε για να δώσουν κάτι καινούριο στην ομάδα... Αυτά που ακούω να μάθουν την ελληνική πραγματικότητα είναι τρίχες... Αν ήταν έτσι ας φέρναμε τον Παπαδόπουλο που την ξέρει καλά... Δεν θέλω να μάθει την ελληνική πραγματικότητα, αλλά θέλω να δώσει στην ομάδα μου μια άλλη πραγματικότητα, για να ξεκολλήσει από το επίπεδο της Ελλάδας και να πλησιάσει περισσότερο τα μεγάλα κλαμπ της Ευρώπης... Αν είναι να φέρω έναν προπονητή για να τον κάνω "Έλληνα" και να του δίνω και 2 μύρια τον χρόνο γάμησε τα...

Υ.Γ Όταν ο Πεσέϊρο δεν έτρωγε γκολ ούτε με αίτηση, δεν άρεσε σε κανέναν και ας πήγαινε τρένο για το πρωτάθλημα... Όταν πήγε να προσαρμοστεί στην ελληνική πραγματικότητα και άκουσε τις φωνές του κόσμου κλπ κλπ, τα μάζεψε από την Ξάνθη και τον Ηρακλή και είπε και αντίο στο πρωτάθλημα... Τους φιλάθλους ποτέ δεν τους πιάνεις 100%

Συνοψίζοντας λοιπόν ας κάνει οτι νομίζει... Το αποτέλεσμα είναι αυτό που θα τον δικαιώσει ή θα τον βγάλει offside... Και όταν λέω αποτέλεσμα δεν εννοώ μόνο την κατάκτηση της κούπας ( που είναι πολύ σημαντικό εννοείτε), αλλά και την πραγματοποίηση αυτών που λέει... Και φέτος προς τιμήν του είπε οτι αν δεν το παρει το πρωτάθλημα απλά θα έχει αποτύχει...

Για χτες δεν λέω τπτ... Δεν είμαστε μέσα και δεν ξέρουμε... Στο οτι δεν έβαλε τον Σπυρόπουλο καλά έκανε... Ήταν τιμωρημένος... Για τον Σάλπι εκτός από το οτι ακούστηκε περί κούρασης (και δεν είναι πολύ παράλογο λόγω του οτι είναι μετά από προετοιμασία οπότε δεν είναι ακόμα στο 100% της φυσικής κατάστασης, αλλά και του οτι τα έδωσε όλα στο ματς στο ΟΑΚΑ με την Ατλέτικο και με τον Εργοτέλη έδειξε τέτοια σημάδια), παίζει να ήθελε παραπάνω χαφ... Να άφηνε τον Λέτο έξω? Όχι... Τον Γκάμπριελ θα άφηνε αλλά προτίμησε ίσως να μην παίξει με 2 επιθετικούς... Όπως δήλωσε και ο Νίνης χτες στόχο είχαν να κρατήσουν την μπάλα στο κέντρο... Με την απουσία του Καραγκούνη που αυτό ξέρει να το κάνει πολύ καλά, δεν είναι παράλογο να προτιμήσει ένα χαφ με καλύτερη τεχνική κατάρτιση από τον Σάλπι...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyWed Aug 26, 2009 3:30 pm

Είχα γράψει κι εγώ μισό κατεβατό, αλλά με πρόλαβε ο Ερνέστο σε πολλά και το μαζεύω.

Για το ματς, θεωρώ ένα απλό: Η Ατλέτικο είναι καλύτερη ομάδα, το λογικό είναι να περάσει. Ναι, αν είσαι ο εξαιρετικός Παναθηναϊκός κι εκείνη δεν είναι, μπορείς να την περάσεις. Αν έχεις τύχη επίσης. Αλλά αν είσαι ο κακός Παναθηναϊκός και δεν έχεις και τύχη, που δεν είχες, μπορείς να αρπάξεις δυο πεντάρες και να γελάει ο κόσμος. Τώρα δεν είχε τύχη, αλλά ούτε κακός ήταν. Ακόμα και με τα ίδια παιχνίδια, μπορεί να είχαμε δει άλλα αν υπήρχε η πολυδιαφημισμένη "κωλοφαρδία" του Παναθηναϊκού... Δεν έγινε, χαίρετε. Δεν τρέχει τίποτα. Άλλωστε ο Παναθηναϊκός στην Ευρώπη δεν ήταν πάντα εξαιρετικός. Ήταν συχνότερα από τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες.

Τα περί παικτών και γιατί τον έναν και όχι τον άλλον είναι "της ψωλής μας ο χαβάς"... Έγινε στυλ με τον συγκεκριμένο, κι έγινε η μισή Ελλάδα ειδική απ'τον καναπέ στο αν πρέπει να βάλει τον έναν ή τον άλλον... Ο προπονητής όμως είναι εκεί και ξέρει τι σχέδιο έχει και τι θέλει να κάνει σε κάθε ματς. Ακόμα περισσότερο σε μια καλύτερη ομάδα. Πρόβλημα προπονητή είναι να έχεις το Μέσι και να μην τον βάζεις γιατί σου πήδηξε την ανιψιά, και στη θέση του να βάζεις τον Αμπαλίδη. Όχι αν θα βάλεις το Μάτος ή το Σιμάο. Δε βάζει λέμε το Σαλπιγγίδη που είναι ο πιο φορμαρισμένος... Το ξέρει όλη η Ελλάδα ότι είναι ο πιο φορμαρισμένος. Το ξέρει κι ο προπονητής γιατί ξεκινάει όλα τα ματς μ'αυτόν, και τον βάζει να κάνει και κόλπα με τον Σισέ. Ε, αν δεν τον ξεκινάει το κάνει για κάποιο λόγο που δεν είμαστε ικανοί να ξέρουμε. Γιατί έχει ένα σχέδιο. Χαλάει το σχέδιο με το καλημέρα, οκ... γίνονται αυτά. Δε θα προσπαθήσω να θυμηθώ αν στα ματς με Ίντερ και Βέρντερ είχε κάνει αλχημεία... Αυτό που σίγουρα θυμάμαι όμως είναι διθυράμβους για προπονητές που αιφνιδίασαν και χάζεψαν αντιπάλους τους με μη αναμενόμενες κινήσεις.

Και φυσικά όπως λέει ο Ερνέστο το θέμα είναι το αποτέλεσμα, όχι μόνο του αγώνα, αλλά του τι παίζει η ομάδα. Εγώ βλέπω τον Παναθηναϊκό καλύτερο και κυρίως ότι παίζει μπάλα πολύ καλύτερα από πρόπερσι. Πιο επιθετικά και πιο θεαματικά. Παλιά βαριόμουν να βλέπω ματς, τώρα δε βαριέμαι.

Και για το ότι οι κριτικές είναι μόδα και της ψωλής μας ο χαβάς θα πω και κάτι άλλο... (που δεν είναι οπαδικής αντιπαλότητας για το ότι ο ΑΕΚτζης Χρήστος έκανε το τελευταίο σχόλιο, αλλά σαν χαρακτηριστικό παράδειγμα προπονητή μεγάλης ομάδας...)
Ο ΕΝΑΣ, ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ, ΜΕΣΣΙΑΣ και ΘΕΟΣ Μπάγεβιτς έχει από πέρσι μια ομάδα... που λέγεται ΑΕΚ και ήταν τρίτη πέρσι. Δεν έχει πολλά λεφτά σαν τους άλλους δυο, οκ. Παίκτες καλούς όμως έχει. Και είναι η ΑΕΚ. Και ο ΘΕΟΣ κάνει ότι γουστάρει. Είναι δάσκαλος, είναι αχτύπητος, είναι υπεράνω κριτικής... Μόνο τη διοίκηση δεν άλλαξε ακόμα. Υπονοεί ότι "με χαλάτε και θα φύγω" και κάνουν κίτρινα αυγά με δικεφάλους οι κότες στην Κίνα για να τον καλοπιάσουν. Κανείς δεν έψαξε γιατί έβαλε τον τάδε αντί για τον άλλον παρότι το έκανε δεκάδες φορές. Η ομάδα που έχει από πέρσι, και είναι αυτή η ΑΕΚ που λέμε, δε μπορούσε να αλλάξει δυο μπαλιές και έχει πάθει πανικό για το αν θα περάσει τη ΒΑΣΛΟΥΙ!!!!!!!!!! και ψάχνει δικαιολογίες του κώλου με Κυργιάκους, όταν θα έπρεπε να την περνάει και έχοντας δυο ανήλικους από πίσω να παίζουν μπάλα με το σύστημα του δασκάλου! Λες κι ο Κυργιάκος δε μπορούσε να έχει τραυματιστεί μια ώρα πριν το παιχνίδι. Τότε θα ήταν εντάξει να περάσει η Βασλούι δίκαια;

Το ότι ο Παναθηναϊκός πήγε χωρίς τον Καραγκούνη που ακριβώς σ'αυτά τα ματς είναι το Α και το Ω του, το θυμήθηκε κανείς στα σχόλια, ή απ'την άλλη, το χρησιμοποίησε κανείς για δικαιολογία;
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyWed Aug 26, 2009 6:30 pm

Καταρχην κατι για ψωλης χαβα και κατι τετοια δεν τα δινω σημασια γιατι αν απαντησω θα γινει μπουρδλο.Το οτι ειμαι προπονητης του καναπε καλα κανω και ειμαι και οποιος γουσταρει,Η ομορφια της μπαλας αυτη ειναι,να βλεπεις και να εχεις αποψη και οχι να πηγαινεις στο γηπεδο και να φωναζεις σαν ζωο χωρις να εχεις χαμπαρι απο μπαλα.
Παμε παρακατω.Ειπα εξαρχης οτι καμια ομαδα αυτη τη στιγμη δεν μπορει να κερδισει την ατλετικο, καμια
Παρακατω.Εγω δεν ειπα για καραγκουνη οτι δεν ειναι μεγαλη απωλεια,ουτςε για το αν θα επρεπε να παιξει ο σπυροπουλος η οχι.Αλλα ειναι ηλιθιο να εχεις δυο παικτες να τους λες οτι δεν τους χρειαζεσαι και δσεν τους υπολογιζεις και να πας να τους βαζεις στα πιο δυσκολα παιχνιδια της χρονιας.
Παρακατω.Κουραση στης 26 Αυγουστου ειναι απλα κατι αστειο.
Παρακαλω να μου κανει καποιος μια συγκριση τιτλων μεταξυ του προπονητη μπαγεβιτς και του προπονητη Χενκ τεν Κατε.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ.ΑΝ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΜΕΝΕ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ.

ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ.ΤΟ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΣΑΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΔΙΑΛΗΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣΤΕΙΟ.ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΟΧΙ Η ΑΕΚ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.
Back to top Go down
KAISARAS

KAISARAS


Number of posts : 2255
Age : 45
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 2008-11-08

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyWed Aug 26, 2009 7:04 pm

suspect wrote:

Τα περί παικτών και γιατί τον έναν και όχι τον άλλον είναι "της ψωλής μας ο χαβάς"... Έγινε στυλ με τον συγκεκριμένο, κι έγινε η μισή Ελλάδα ειδική απ'τον καναπέ στο αν πρέπει να βάλει τον έναν ή τον άλλον... Ο προπονητής όμως είναι εκεί και ξέρει τι σχέδιο έχει και τι θέλει να κάνει σε κάθε ματς.


ΛΙΓΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ.
1. ΦΙΛΕ Suspect , ΤΟ ΟΤΙ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΠΑΛΑ, Κ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΗΝ ΤΙΒΙ, ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΜΙΑ ΠΙΤΣΑ Κ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΜΠΥΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ, ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.
ΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ, Ο ΠΟΝΤΙΟΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ ΜΠΑΛΑ, ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΠΙΤΣΑ, ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΜΠΥΡΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΠΑΙΖΟΥΝ, ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΑΣ.
Κ ΤΟ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΕΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ, ΕΝΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ, ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ?
ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΚΟΝΟΜΑΝΕ. ΕΙΜΑΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥΣ. ΟΠΩΣ ΜΕ ΚΡΙΝΕΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ, ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΡΙΝΩ Κ ΓΩ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ Κ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΕΝ ΚΑΤΕ, ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΟΠΕΡ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ 2 ΣΤΟΠΕΡ Κ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟΠΕΡ ΤΟΝ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ, ΟΤΑΝ ΤΟ ΛΕΤΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΣΤΟ ΟΑΚΑ Κ ΤΟ ΣΑΛΠΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΣΤΟ ΚΑΛΝΤΕΡΟΝ, ΤΟΥΣ 2 ΠΙΟ ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΔΗΛ.
ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ, ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ, ΜΕ ΒΡΙΣΚΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΜΦΩΝΟ.

2. ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΜΑΤΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΟ ΚΡΙΤΙΚΗΣ. ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΑΠΕΤΥΧΕ ΣΤΟ ΟΑΚΑ, ΕΚΕΙ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΤΥΛΙΣΤΕΙ, ΜΗ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΑ, ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ.
Κ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΑΤΕ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΣΩΣΤΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ Κ ΟΡΘΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΤΑΝ. ΟΧΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙ Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ 1ο ΜΑΤΣ.
ΕΙΠΑΜΕ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΟΜΑΔΑ, ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΟΜΩΣ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΤΡΕΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ, ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥΣ, ΚΑΛΗ ΑΜΥΝΑ, ΚΤΛ ΚΤΛ.

3. Ο ΤΕΝ ΚΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ. ΤΗ ΜΙΑ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ. ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ, ΣΕΒΑΣΤΗ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΡΠΑΤΑ ΣΕ ΤΕΝΤΩΜΕΝΟ ΣΧΟΙΝΙ.
ΧΘΕΣ ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ. Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΤΗΝ ΠΑΜΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΜΕΝ ΗΛΕΚΤΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΧΛΩΜΟΣ.

ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ
Back to top Go down
Hammer

Hammer


Number of posts : 3457
Age : 43
Τόπος : VIA DEL MARE...LECCE..
Registration date : 2008-11-06

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 EmptyWed Aug 26, 2009 7:05 pm

ΕΝΑΣ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟΨΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ... Laughing
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ... lol!
Back to top Go down
Sponsored content





ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty
PostSubject: Re: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...   ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ... - Page 8 Empty

Back to top Go down
 
ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ...
Back to top 
Page 8 of 20Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ 2010-11
» ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΑΣ ΕΥΡΩΠΑΣ 2010-2011
» ΟΙ ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ελληνικό Πρωτάθλημα-
Jump to: