BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Primera Division Day 17 ....

Go down 
AuthorMessage
Galizianos

Galizianos


Number of posts : 67
Age : 39
Τόπος : Βεροια ( Πανοραμα )
Registration date : 2008-11-07

Primera Division Day 17 .... Empty
PostSubject: Primera Division Day 17 ....   Primera Division Day 17 .... EmptySat Jan 03, 2009 10:50 am

Τα Χαιρετισματα μου σε ΟΛΟΥΣ!!!


Καλη χρονιά και απο εμένα να έχετε , υγεία πάνω απ'ολα και όλα τα άλλα έρχονται...

Επιτέλους έχουμε δράση , κυρίως στην Ισπανία καθώς θα έχουμε μεσοβδόμαδο και
Copa del Rey ...

Ο Τίτλος μου θα είναι '' Ας ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΣΕΡΙ ''

λοιπόν κούρασα, πάμε με ψυχολογία ανεβασμένη και με αυτοπεποίθηση....

( Τα ματς Μπαρσελονα + Σεβιλλη χωρις σχολιασμο καθως δεν ασχολουμαστε με τετοιες αστείες αποδόσεις )





Athletik Bilbao vs Espanyol

Με το καλύτερο τρόπο έκλεισε την χρονιά το Μπιλμπαο κερδίζωντας με 0-1 στη σεβιλλη και συγκεκριμενα την Μπετις.
Ηταν μια καλη σε γενικές γραμμές η εμφάνιση της . παραμένει εκτος ο Ιραόλα.. 50-50 ειναι ο Γιέστε αλλα πιστευω οτι
τελικά θα αγωνιστεί... Αντίθετα ο κατήφορος της Εσπανιολ συνεχίζεται , έχασε εντος με 2-3 απο την Ατλετικο ( μειωσε στα τελειώματα )
πολλές και πάλι οι απουσίες , αν μένει εκτος ο Ταμούδο και ο Ντε Λα Πενια , είναι η μισή ομάδα...

προϊστορια : 5 νικες , 7 ισοπαλιες , 3 ηττες

Εκτιμηση : Αν δεν είχαμε αυτη την διακοπή θα ήμουν πολύ ζεστός για τον 1 ... αλλα και πάλι ειμαι γιατι όπως έχω πει
'' το γουστάρουμε το Μπιλμπαο στην Primera '' αξίζει να σημειωθεί οτι 11 στις 15 τελευταίες αναμετρήσεις εμφανίστηκε το Γκολ/Γκολ!!!...



Valencia vs Atletiko Madrid

Ηττα στο ντέρμπι απο την Ρεαλ γνώρισε η Βαλένθια με σκορ 1-0...
θα λείψουν τα 2 στόπερ της Μαρτσένα και Αλέξις .
Ο μήνας δεκεμβρίος ηταν της Ατλετικο οπου περνούσε απο κάθε έδρα και δεν καταλαβαινε τίποτα.
οι 2 ομαδες παλεύουν για την έξοδο στο C.L , θα έπαιζα ατλέτικο αλλά με χαλάνε πολύ η απουσία του
Μαξι αλλα και του πολυ καλου Μανίς ( και ελεος μανις λεγετε και οχι μανικε )... και με κανουν να γύρω αριστερά...

προϊστορια : 8 νικες , 4 ισοπαλιες , 2 ηττες

Εκτίμηση : Πιθανο Οβερ και πάμε στον 1 παιδες...


Almeria vs Betis

Και οι 2 εκλεισαν την χρονια με ηττα με το ιδιο σκορ 1-0 ....
Η Αλμερια που δεν βλεποταν στο ματς με την Χιχον εχει εκτος 2-3 παικτες αρκετα καλους ,
super μεταγραφη θα ελεγα εκανε η Αλμερια με την προσληψη του Ουγκο Σαντσες , για να δουμε αν θα την σωσει...
Η Μπετις εχει 2-3 παικτες που αν λειπουν αυτοι μαζι η ομαδα δεν κανει φάση , μετρια προς κακή ηταν στο ματς με το Μπιλμπαο
μπορουσε να σκοραρει ομως... επιστρεφει ο παιχταρας Εμανα ...

προϊστορια : 1 νικη , 1 ισοπαλια , 0 ηττες.

Εκτιμηση : Το βλεπω μια πιθανη ισοπαλια και σκορ 1-1 λεω...


Valladolid vs Racing Santader

Η Βαγια δεν λεει να βαλει μυαλο , 1-3 στο 75 κερδιζε και κατορθωσε και εχασε με 4-3 απο την Νουμανθια..
εκτος παραμενει ο τερματας της , 2-3 ακομη που ειναι και δεν ειναι βασικη.
Η Ρασιγκ πηρε πισω τον Ζιγκιτς απο την Βαλενθια ( Δανεισμος ) , αρκετα καλη ηταν στο 1-1 με την Μαλαγα.

προϊστορια : 5 νικες , 4 ισοπαλιες , 3 ηττες

Εκτιμηση : Το βλεπω πολυ πιθανο Γκολ/Γκολ


Malaga vs Sporting Jixon

Mετρια παρουσιαστηκε η Μαλαγα στο ματς με την Ρασινγκ και ηταν τυχερη που πηρε την ισοπαλια ..
χωρις σημαντικα προβληματα η Μαλαγα... Στον αντιποδα η Χιχον κατεβαινει
με πολλα προβληματα , λειπουν ολοι!!! μεχρι και ο προπονητης θα ειναι εκτος γηπεδου...

προϊστορια : 1 νικη, 2 ισοπαλιες , 0 ηττες

Εκτιμηση : Αν ηταν κομπλε η Χιχον θα επαιζα με κλειστα ματια το Γκολ/Γκολ... Ασσος ειδησεογραφιας και το 2-3 τερματα να φανταζει πιθανο..


Real Madrid vs Villarreal

Eπαγγελματικη νικη εκανε η Ρεαλ κερδιζωντας με 1-0 την Βαλενθια , ηταν μετρια ,
εχει πολλες απουσιες και ειδικα αυτη του φορμαρισμενου Ιγκουαϊν ειναι προβλημα . πηρε ομως Γιανς Κλας Χουντελαρ ( παιχταρας! )
και Ντιαρα ... Η Βιγια που εκανε το 1-0 αλλα πηγε χαμενο καθως η φετεινη Μπαρσελονα δεν κανει σταση πουθενα!!!! διαστημικη ειναι..
εκτος ο Γιορεντε...

προϊστορια : 6 νικες , 3 ισοπαλιες , 0 ηττες

Εκτιμηση : 2 συνεχομενο για Ρεαλ, το πρωτο το πηρε κουτσα στραβα , κατι με τραβαει στον ασσο αλλα δεν εχω πειθω για τον 1 αλλα εχω για το Οβερ και Γκολ/Γκολ


Uelva vs Numancia

Διασυρθηκε απο την Ντεπορτιβο η Ουελβα με 4-1 , η Ουελβα η οποια δεν εχει τιποτα..
ομαδα seguda επρεπε να ειναι , και λογικα θα το πει το ποιημα ισως με αυτη που παιζει τωρα...
Η Νουμανθια σε μερικα παιχνιδια εχει σφυγμο , μεγαλη ανατροπη με 4-3 στα τελειωματα κοντρα στην Βαγιαδολιδ και τα
παιδια δειχνουν οτι θελουν να μεινουν , αρκει να μπορουν κιολας ομως ...

προϊστορια : 3 νικες , 1 ισοπαλια , 0 ηττες

Εκτιμηση : Μπα τριπλη μεγαλη....


Getafe vs Deportivo

Το Χεταφε που ηταν τραγικο!!! ξεσπασε πανω του η Οσασουνα , μια ομαδα που 5 γκολ βαζει πολυ σπανια...
καθως δυσκολα να κανει 5 τελικες σε καθε παιχνιδι ... εκτος τοπου και χρονου ο προπονητης ...
Η Ντεπορτιβο οπου φετος προς το παρων παιζει πολυ καλο ποδοσφαριρο και ελπιζω να συνεχισει ετσι ,
4-1 που ηταν δικαιο 15 τελικες εκανε αλλωστε κλασσικες , ανεβαινουν καποιοι παικτες που δεν τους ειχα σε υποληψη..
1 μηνα ΦΩΤΙΑ για Ντεπορτιβο που μπορει καλεστα να μην παρει ουτε ποντο!! καθως θα παιξει 3 ματς σε 10 μερες με την Σεβιλλη
πρωταθλημα και κυπελλο και μετα εχει εκτος με Μπαρσελονα , Ρεαλ , και εντος με Βιγιαρεαλ...
χωρις προβληματα ο Λοτινα ...

προϊστορια : 1 νικη , 2 ισοπαλιες , 1 νικη...

Εκτιμηση : Μεγαλη τριπλη, αλλα ειναι σειρα της Ντεπορ να κερδισει λεω εγω ... 2 ( προϊστοριας και μονο )



Seguda Division

Σαραγοσα Γκολ/Γκολ
Τενεριφη 1
Καστεγιον Γκολ/Γκολ




Top 5

5) Μπιλμπαο 1
4) Ρεαλ Μαδριτης Οβερ
3) Σαραγοσα Γκολ/Γκολ
2) Βαλενθια 1
1) Βαγιαδολιδ Γκολ/Γκολ



αυτα απο εμενα...


Καλη μας επιτυχια!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://Deportivo-La-Coruna.com
Galizianos

Galizianos


Number of posts : 67
Age : 39
Τόπος : Βεροια ( Πανοραμα )
Registration date : 2008-11-07

Primera Division Day 17 .... Empty
PostSubject: Re: Primera Division Day 17 ....   Primera Division Day 17 .... EmptyMon Jan 05, 2009 7:02 pm

Χαιρετε..

50 νικη σε seguda - 50 ηττα σε primera...

Ας ξεκινησω απο τα καλα ... καναμε το 3/3 στην Seguda σε αυτα που
μας απασχολησαν και με ευκολια θα ελεγα...
αντιθετα σε primera πηγαμε οχι και τοσο καλα θα ελεγα σε γενικες γραμμες
προσπαθησαμε αλλα ελειπε το καταλληλο τερμα απο το καθε ματς..

δεν πειραζει συνεχιζουμε..
Back to top Go down
http://Deportivo-La-Coruna.com
 
Primera Division Day 17 ....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Αλλαγη ενημερωσης Primera Division & Seguda Division..
» Primera Division Day 12 ....
» Primera Division Day 13 ....
» Primera Division Day 14 ....
» Primera Division Day 15 ....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ξένα Πρωταθλήματα-
Jump to: