BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Primera Division Day 14 ....

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Galizianos

Galizianos


Number of posts : 67
Age : 39
Τόπος : Βεροια ( Πανοραμα )
Registration date : 2008-11-07

Primera Division Day 14 .... Empty
PostSubject: Primera Division Day 14 ....   Primera Division Day 14 .... EmptySat Dec 06, 2008 12:10 pm

ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!!


Τα χρονια μου πολλα στους Εορταζοντες...!!!

Νεα αγωνιστικη με πολλα αμφιρροπα ματς θα εχουμε να δουμε αυτη την αγωνιστικη ..
Υπαρχουν super derby ! , ομαδες που καιγονται απο τωρα! κτλ...
Θα εχει την χαρη του το ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ θελω να πιστευω αυτη η αγωνιστικη γιατι ετσι τα βλεπω
σχεδον ολα... εκτος αν δεν βλεω καλα και χρειαζομαι οφθαλμιατρο... Smile


Σημ: Η προϊστορια παντα για τους γηπεδουχους...



Villareal vs Getafe

Νικη εδραιωσεις ηταν για την Βιγια η νικη απεναντι στην Ουελβα με 1-2 την περασμενη
κυριακη. Το '' κιτρινο υποβρυχιο '' που ηταν αρκετα καλο μονο σε ορισμενα σπασμωτικα λεπτα
πηρε αυτο που ηθελε . εκτος μονο ο Γιορεντε θα ειναι.
Το Χεταφε που ηταν πραγματικα απο αλλο πλανητη στην πολυ ευκολη νικη με 3-1 απεναντι στην
Ρεαλ Μαδριτης., διεσυρε με χαρακτητιστικη ευκολια την Ρεαλ , μπορουσε να σκοραρει επιπλεον τερματα αλλα
τελικα εμεινε στα 3 . μακροχρονιοι αποντες.

προϊστορια : 4 νικες , 0 ισοπαλιες, 0 ηττες.

Εκτιμηση : 3 στοιχηματα βλεπω εδω , Οβερ - 1 - Γκολ/Γκολ διαλεξτε αυτο που μπορειτε να παιξετε.. και τα 3 το ιδιο τα βλεπω...


Sporting Jixon vs Atletico Madrid


Η Χιχον που παιζει καλυτερα εκτος , πηρε την νικη με 0-1 κοντρα στην Εσπανιολ, ηταν καλυτερη σχεδον
σε ολη την διαρκεια του παιχνιδιου . εκτος 2-3 παικτες που λογικα θα ηταν 11αδα...
Η Ατλετικο ξεπερασε γρηγορα το 0-1 στα πρωτα λεπτα της Ρασινγκ και μετα ξεσπασε με 4-1 ,
ηταν παρα πολυ καλη ! εκτος ο αμυντικος Περεα.

προϊστορια : 2 νικες , 1 ισοπαλια , 4 ηττες.

Εκτιμηση : Δεν με πειθει η Ατλετικο για διπλο... Γκολ/Γκολ ομως ΝΑΙ!


Barcelona vs Valencia

Aυτη ομως ειναι η συνηθισμενη διαστημικη ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ!!!!!! αν εξαιρεσω τα πρωτα 10 λεπτα που πιεσε
η Σεβιλλη μετα εκανε παρτυ η παρεα του Μεσσι... (2 Γκολαρες ) Εκτος ο Ετο'ο!!!
Η Βαλενθια που στο 2-0 εκατσε και πηγε να το πληρωσει απο την καλη φετεινη Μπετις καθως ισοφαριστηκε σε 2-2
αλλα τελικα πηρε πολυτιμη νικη με 3-2... εκτος μακροχρονιοι .

προϊστορια : 7 νικες , 6 ισοπαλιες , 4 ηττες .

Εκτιμηση : Ζοριζει πολυ την Μπαρσα η Βαλενθια.. Γκολ/Γκολ ως πρωτο σημειο αξιζει περισσοτερο απο τον 1...


Mallorca Uelva

Η Μαγιορκα που διαλυθηκε με 3-0 στο Θοριγια , αν και μπορουσε σιγουρα να
βρει διχτυα μια φορα δεν τα καφερε ομως. εκτος παραμενει ο τερματας της Μογια που θα απουσιασει για μεγαλο
χρονικο διαστημα τελικα . Η Ουελβα που εχασε με 1-2 απο την Βιγιαρεαλ χωρις σοβαρα προβληματα θα
παραταχθει στην παλμα που οσοι δεν γνωριζεται περισυ διασυρθηκε με 7 τερματα!!!!!!

προϊστορια : 3 νικες , 1 ισοπαλια , 0 ηττες.

Εκτιμηση : Η καταλληλη ομαδα, την καταλληλη στιγμη , για την καταλληλη ΝΙΚΗ!!!! ( 1 ) ! και Γκολ/Γκολ να ειναι και παλι το πιθανο.


Numancia vs Almeria

Η Νουμανθια που εχασε απο το Μπιλμπαο με 2-0 αν και πιεζε πολυ για την ισοφαριση .
χωρις προβληματα η Νουμανθια που ηταν καλουτσικη στο Σαν Μαμες.
Η Αλμερια που ηττηθηκε με 0-1 απο την Ντεπορτιβο εντος εδρας εχασε και τον καλυτερο της παικτη
'' Νεγρεδο '' ( κοκκινη καρτα ) + ( anytime πληρωνει το παιδι ) θα παει πιστευω να κλειστει και οχι να
παιξει ανοιχτο ποδοσφαιρο...

προϊστορια : 1 νικη , 3 ισοπαλιες , 0 ηττες.

Εκτιμηση : Δεν θα με απασχολησει το συγκεκριμενο ματς .. μεγαλη Τριπλη...


Deportivo vs Malaga

Η Ντεπορ που παρακολουθω πολυ στενα , εχω καταλαβει οτι εχει αμυντικους που ξερουν να βαζουν την
μπαλα στο πλεκτο αν δεν σκοραρουν οι επιθετικοι και αυτο μ'αρεσει ...
Καλουτσικη ηταν στο ματς και στην νικη με 0-1 κοντρα στην Αλμερια , εχασε πεναλτυ , πιεσε και λυτρωθηκε με τον παικτη
που εχασε το πεναλτυ. καλη σε γενικες γραμμες ηταν στο 1-1 στην Πολονια μπορουσε και να κερδισε και να χασει.
κομπλε θα παραταχθει στο ματς με την Μαλαγα. Η Μαλαγα που νικησε με 4-2 την Οσασουνα που δεν βλεπεται!...
χωρις σημαντικα προβληματα οι Μαλαγιστας.

προϊστορια : 6 νικες , 1 ισοπαλια , 0 ηττες.

Εκτιμηση : Γκολ/Γκολ το βλεπω , αν και δυσκολα σκοραρει στο Riazor η Μαλαγα .... με Ρισκο Οβερ .


Osasuna vs Valladolid

Η Οσασουνα που ειναι ενα ποδοσφαρικο εκτρωμα , που 2-3 χρονια πριν ηταν καλη ομαδιτσα...
εχασε με 4-2 στο Ροζαλεδα απο την ομωνυμη ομαδα .. μακροχρονιοι εκτος για τους βασκους.
Η Βαγιαδολιδ ηταν αρκετα καλη , εκμεταλλευτηκε τις φασεις τις και σκοραρε 3 φορες...
χωρις σημαντικα προβληματα θα παραταχθει. 3/3 εχει καθως κερδισε Ρεαλ , Βιγιαρεαλ , Μαγιορκα και δεν
δεχτηκε τερμα!!!

προϊστορια : 3 νικες , 3 ισοπαλιες , 0 ηττες.

Εκτιμηση : Με ρισκο στο καλοπληρωμενο διπλο.. παιζουμε την καλυτερη ομαδα...με καλη φορμα...παιζουμε σωστα...απο το 1993 εχει να βγαλει διπλο ομως.


Racing vs Atletik Bilbao

Δεν αντεξε και δικαια ηττηθηκε με 4-1 απο την Ατλετικο στην Μαδριτη..
τρομερα αμυντικα κενα παρουσιασε , οποτε ηθελε εκανε ευκαιρια η Ατλετικο .
2 εκτος για την Ρασινγκ. Αντιθετα το Μπιλμπαο νικησε με την ψυχη στο στομα την Νουμανθια με 2-0
καθως μπορουσε να ισοφαριστει πριν κανα το 2-0 στο τελος...3 εκτος για το Μπιλμπαο..

προϊστορια : 5 νικες , 4 ισοπαλιες , 6 ηττες.

Εκτιμηση : Γιατι μου εχει κολλησει πιθανη ισοπαλια ! Θα ρισκαρω ξανα στον anytime Chite ( Αφου μας πηγαινει αυτος ) .


Betis vs Espanyol

Η Μπετις που ηταν αρκετα καλη στην ηττα με 3-2 απο την Βαλενθια στο Μεσταγια .
χωρις 4 βασικους η Μπετις ! . Η Εσπανιολ που δικαια εχασε με 0-1 απο την Χιχον στο Μονζουϊκ .
πηρε καινουργιο προπονητη τον καλο Μανε.. εκτος για 2 μηνες ο ΤΑΜΟΥΔΟ!!! επιστρεφει ο Ντε Λα Πενια.
και εχει 2-3 καλους εκτος . Ταμουδο + Ντε Λα Πενια ειναι οι ηγητες ολοι οι αλλοι ιδιοι μου φαινονται.

προϊστορια : 2 νικες , 5 ισοπαλιες , 6 ηττες.

Εκτιμηση : Λειπουν επιθετικοι παικτες και απο τις 2 ομαδες. εγω ομως το βλεπω Γκολ/Γκολ! δεν ξερω πειτε το ενστικτο, πειτε το οπως θελετε
ετσι το βλεπω εγω ισως και διασυρθω αν κατσει στο 0-0 αλλα εγω γκολ/γκολ το βλεπω... Χ12 Τριπλη.


Real Madrid vs Sevilla

Η Ρεαλ δεν πειθει! εχει απιστευτα προβληματα , εφαγε στο μινι ντερμπυ της ισπανιας 3 τερματα ..
λειπουν πολυ παικτες . εχει ομως σημαντικες επιστροφες ... Η Σεβιλλη που δεν ειναι στα καλα της φετος,
χρυσωσε το χαπι της με την ευκολη νικη με 3-0 κοντρα στην Παρτιζαν για το uefa , εκτος ο Φαμπιανο που
αντικρυσε την κοκκινη καρτα στο ματς με την Μπαρσα...

προϊστορια : 11 νικες , 1 ισοπαλια , 2 ηττες.

Εκτιμηση : Super παραδοση για τους Μαδριλενους αλλα δεν παιζουν μπαλα . τις ομαδες τις ξερετε πολυ καλα ,
πονταρετε κατα βουληση , αν ηταν λιγο καλα η σεβιλλη , διπλο θα το επαιζα ...




Seguda Division

Παρα πολυ μα παρα πολυ δυσκολη μου φαινεται η αγωνιστικη στην Σεκουντα .


Αλαβες 1
Σεβιλλη Β Γκολ/Γκολ
Μουρθια Γκολ/Γκολ



Top 5

5) Σεβιλλη Β Γκολ/Γκολ
4) Ντεπορτιβο Γκολ/Γκολ
3) Βιγιαρεαλ Γκολ/Γκολ
2) Χιχον Γκολ/Γκολ
1) Μαγιορκα 1



αυτα απο εμενα...

Καλο στοιχηματικο Σ/Κ και οχι μονο!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://Deportivo-La-Coruna.com
Galizianos

Galizianos


Number of posts : 67
Age : 39
Τόπος : Βεροια ( Πανοραμα )
Registration date : 2008-11-07

Primera Division Day 14 .... Empty
PostSubject: Re: Primera Division Day 14 ....   Primera Division Day 14 .... EmptyMon Dec 08, 2008 12:03 am

[quote="Galizianos"]ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!!


Τα χρονια μου πολλα στους Εορταζοντες...!!!

Νεα αγωνιστικη με πολλα αμφιρροπα ματς θα εχουμε να δουμε αυτη την αγωνιστικη ..
Υπαρχουν super derby ! , ομαδες που καιγονται απο τωρα! κτλ...
Θα εχει την χαρη του το ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ θελω να πιστευω αυτη η αγωνιστικη γιατι ετσι τα βλεπω
σχεδον ολα... εκτος αν δεν βλεω καλα και χρειαζομαι οφθαλμιατρο... Smile


GIJON 2 - 5 ATLETICO
VILLARREAL 3 - 3 GETAFE
BARCELONA 4 - 0 VALENCIA
DEPORTIVO 2 - 0 MALAGA
MALLORCA 2 - 3 RECREATIVO
NUMANCIA 2 - 1 ALMERIA
OSASUNA 3 - 3 VALLADOLID
RACING 1 - 1 BILBAO
BETIS 1 - 1 ESPANYOL
REAL MADRID 3 - 4 SEVILLA


Τελικα δεν χρειαστηκα οφθαλμιατρο!!!!
δικαιωθηκαμε πανηγυρικα!!!! στο Γκολ/Γκολ αυτης της αγωνιστικης που προβλεψαμε , ασχετα
που στο top 5 πεσαμε στο ενα απο τα δυο που δεν βγηκαν , δεν πειραζει συνεχιζουμε με
τον ιδιο ζηλο και μερακι ....

Καλη εβδομαδα σε ολους....

τα λεμε την επομενη αγωνιστικη!!!
Back to top Go down
http://Deportivo-La-Coruna.com
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Primera Division Day 14 .... Empty
PostSubject: Re: Primera Division Day 14 ....   Primera Division Day 14 .... EmptyMon Dec 08, 2008 12:03 pm

[quote="Galizianos"]
Galizianos wrote:
ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...!!!


Τα χρονια μου πολλα στους Εορταζοντες...!!!

Νεα αγωνιστικη με πολλα αμφιρροπα ματς θα εχουμε να δουμε αυτη την αγωνιστικη ..
Υπαρχουν super derby ! , ομαδες που καιγονται απο τωρα! κτλ...
Θα εχει την χαρη του το ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ θελω να πιστευω αυτη η αγωνιστικη γιατι ετσι τα βλεπω
σχεδον ολα... εκτος αν δεν βλεω καλα και χρειαζομαι οφθαλμιατρο... Smile


GIJON 2 - 5 ATLETICO
VILLARREAL 3 - 3 GETAFE
BARCELONA 4 - 0 VALENCIA
DEPORTIVO 2 - 0 MALAGA
MALLORCA 2 - 3 RECREATIVO
NUMANCIA 2 - 1 ALMERIA
OSASUNA 3 - 3 VALLADOLID
RACING 1 - 1 BILBAO
BETIS 1 - 1 ESPANYOL
REAL MADRID 3 - 4 SEVILLA


Τελικα δεν χρειαστηκα οφθαλμιατρο!!!!
δικαιωθηκαμε πανηγυρικα!!!! στο Γκολ/Γκολ αυτης της αγωνιστικης που προβλεψαμε , ασχετα
που στο top 5 πεσαμε στο ενα απο τα δυο που δεν βγηκαν , δεν πειραζει συνεχιζουμε με
τον ιδιο ζηλο και μερακι ....

Καλη εβδομαδα σε ολους....

τα λεμε την επομενη αγωνιστικη!!!
Τα συγχαρητηρια μου !!!!Παντα τετοια!!!! euro
Back to top Go down
Sponsored content





Primera Division Day 14 .... Empty
PostSubject: Re: Primera Division Day 14 ....   Primera Division Day 14 .... Empty

Back to top Go down
 
Primera Division Day 14 ....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Αλλαγη ενημερωσης Primera Division & Seguda Division..
» Primera Division Day 21 ....
» Primera Division Day 10 ....
» Primera Division Day 11 ....
» Primera Division Day 12 ....

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Ξένα Πρωταθλήματα-
Jump to: