BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...

Go down 
+3
suspect
Ernesto
pontiak
7 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyMon May 28, 2012 7:47 pm


Άντε να ξεκινάμε σιγά-σιγά...Εκτιμήσεις για νικητή, ζευγάρια, ομίλους, σκόρερς και ξερω 'γω...άντε να ξυπνάμε λιγάκι γιατί με τα σκανδιναβογιαπωνέζικα δουλειά δε γίνεται...
santa santa santa santa santa
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue May 29, 2012 11:34 am

Ρε Χρήστο με πρόλαβες στο τσακ. Έλεγα τόσες μέρες να ανοίξω τόπικ για το Γιούρο. Και πολύ αργήσαμε.

Για νικητή...
Οκ το φαβορί είναι η Ισπανία. Δεύτερο φαβορί η Γερμανία. Εγώ αν θα παίξω κάτι θα είναι στο 3ο φαβορί την Ολλανδία... Λογικά από το 2ο γκρουπ θα περάσει Ολλανδία και Γερμανία. Βέβαια είναι πολύ ζόρικος όμιλος, αλλά δεν νομίζω οτι μπορεί ούτε η Δανία, ούτε η Πορτογαλλία να τους κόψει. Και μετά παίζουν με το δικό μας γκρουπ, όπου πάλι περνάνε. Αν στο 3ο γκρουπ γίνει το λογικό και βγει πρώτη η Ισπανία, τότε θα θέλω να έχει βγει και η Ολλανδία πρώτη ώστε να μην σταυρώσουν ούτε στον τρίτο γύρο. Και να βρεθούν πάλι μόνο στον τελικό αν είναι. Με λίγα λόγια κάπως έτσι πάει αν το διάβασα σωστα. Πάντως δεν με τρελαίνει και τόσο πολύ ο νικητής... Το ψωμί βρίσκεται νομίζω στον σκόρερ...

Και σε αυτούς βλέπω... Γκόμεζ 9.8, Φαν Πέρσι 13, Ρονάλντο 16,5, το ίδιο και ο Μπενζεμά, Χούντελαρ στο 18, στο 18,5 ο Γιορέντεμ Τόρες στο 20, Κλόζε 23, Ποντόλσκι 32, Λεβαντόφσκι 27, Ρούνεϊ 75 κλπ κλπ.

Οκ, πρώτον ακόμα δεν έχω μελετήσει ακριβώς, όσα θα ήθελα, για να καταλήξω κάπου. Πχ 11αδες που λογικά θα ξεκινήσουν. Πχ πρόγραμμα αγώνων. Γιατί λέω εγώ ένα παράδειγμα, μπορεί να παίξω τον Γκέκα, αλλά να περιμένω από αυτόν να κάνει ο κάτι παραπάνω στο 3ο ματς... Αλλά να έχει προκριθεί ήδη η Ελλάδα και να μην παίξει ο Γκέκας. Αυτό φυσικά και δεν ισχύει για τον Γκέκα, αλλά ισχύει για τα βασικά φορ των φαβορί. Να πω την αλήθεια μου αρέσει η απόδοση του Γιορέντε. Σε καλή φόρμα είναι, από καλή χρονιά, θέλω να δω αν θα ξεκινήσει φυσικά και το βασικό. Έχει και την Κροατία αλλά και την Ιρλανδία, που μπορεί να σκοράρει αρκετές φορές. Και συνήθως, αυτός που θα πάρει προβάδισμα στους ομίλους δεν χάνει. Τα φαβορί στους σκόρερ, έχουν δύσκολα ματς νομίζω και λιγότερες πιθανότητες να ξεφύγουν. Επίσης και τον Ρούνεϊ θα τον σκεφτόμουν στο 75... Από την Ολλανδία μιας και την σκέφτομαι και για νικήτρια, θα έπαιζα Χούντελαρ και όχι Φαν Πέρσι που δίνουν φαβορί...

Αυτό είναι ένα πρώτο σχόλιο, χωρίς επαναλαμβάνω να έχω τελειώσει το διάβασμα σε αρκετά στοιχεία που θέλω να δω...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue May 29, 2012 5:03 pm

O Ρούνεϊ χάνει τα δυο πρώτα ματς Γιάννη. Τι να παίξεις; Θαύματα; Και πόσο να πουλήσεις το 75 αν άλλοι έχουν 2 και 3 γκολ πριν ξεκινήσει να παίζει αυτός;
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue May 29, 2012 5:23 pm

Αααα ξέχασα να το σβήσω... Ναι ρε έχεις δίκιο. Το ξέχασα εντελώς και το είδα μετά. Όχι για κανένα λόγο Ρούνεϊ...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue May 29, 2012 11:12 pm

Η Marca έχει ένα καλούτσικο αφιέρωμα με τις ενδεκάδες κάθε ομάδας. Βέβαια σ'εμάς έχει τον Σπυρόπουλο βασικό αριστερό μπακ, παρότι δεν τον έχει στην 23αδα. Για αρχή, πάντως, καλά είναι.


Γιάννη από τη στιγμή που βλέπεις πως η Πορτογαλία δε θα περάσει, ο Ρονάλντο δεν είναι καλό στοίχημα. Μ'αυτή τη λογική συμέρει να παίξεις Χούντελααρ που θα έχει παραπάνω ματς και πληρώνει και ελαφρώς περισσότερο.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyThu May 31, 2012 5:07 pm

Μα δεν παίζω Ρονάλντο. Για κανένα λόγο... Χούντελαρ τον σκέφτομαι, αλλά η Ολλανδία με Χούντελαρ και Φαν Πέρσι μέσα δεν έστριβε προχτές και παίζει να φάει πάγκο... Το βασικό μπετ που όλο και κερδίζει πόντους είναι ο Γιορέντε...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyThu May 31, 2012 5:26 pm

Ernesto wrote:

Και σε αυτούς βλέπω... Γκόμεζ 9.8, Φαν Πέρσι 13, Ρονάλντο 16,5, το ίδιο και ο Μπενζεμά, Χούντελαρ στο 18, στο 18,5 ο Γιορέντεμ Τόρες στο 20, Κλόζε 23, Ποντόλσκι 32, Λεβαντόφσκι 27, Ρούνεϊ 75 κλπ κλπ.


Η Παπαρήγα σου χει κάψει τον εγκέφαλο μου φαίνεται :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyThu May 31, 2012 5:28 pm

Όχι ρε λακαμά... Εκεί αναφέρω τι έχει... Παίχτες και αποδόσεις. Δηλαδή σκέφτηκες οτι θα μπορούσα να είχα παίξει 15 σκόρερ? Έλεος... Και δεν κοιτάς και παρακάτω που γράφω χαρακτηριστικά...

Να πω την αλήθεια μου αρέσει η απόδοση του Γιορέντε. Σε καλή φόρμα
είναι, από καλή χρονιά, θέλω να δω αν θα ξεκινήσει φυσικά και το βασικό.
Έχει και την Κροατία αλλά και την Ιρλανδία, που μπορεί να σκοράρει
αρκετές φορές. Και συνήθως, αυτός που θα πάρει προβάδισμα στους ομίλους
δεν χάνει. Τα φαβορί στους σκόρερ, έχουν δύσκολα ματς νομίζω και
λιγότερες πιθανότητες να ξεφύγουν. Επίσης και τον Ρούνεϊ θα τον
σκεφτόμουν στο 75... Από την Ολλανδία μιας και την σκέφτομαι και για
νικήτρια, θα έπαιζα Χούντελαρ και όχι Φαν Πέρσι που δίνουν φαβορί...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyThu May 31, 2012 5:29 pm

Ρε έτσι όπως το γραψες θεώρησα ότι τους έβαλες για να τους μελετήσουμε όλους εξαρχής γι αυτό και σχολίασα
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyThu May 31, 2012 5:42 pm

Όχι όχι... Ειδικά τα πρώτα φαβορί είναι φόλα εντελώς νομίζω. Ο Φαν Πέρσι ποτέ δεν σκοράρει πολύ σε τέτοιες διοργανώσεις. Για τον Γκόμεζ περιττέυουν τα λόγια. Γενικά ποτέ δεν τον χώνεψα... Από Γιορέντε και κάτω λοιπόν κοιτάω εγώ...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyFri Jun 01, 2012 4:04 pm

H Eθνική μας καθαρίζει τον όμιλο αγκομαχώντας, πετάει έξω τα γατάκια της Γερμανίας και της Ισπανίας και παίζει τελικό με την Ιταλία που φυσικά έρχεται 0-0, και τελικά κερδίζει στο 24ο πέναλτυ
Back to top Go down
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyFri Jun 01, 2012 6:25 pm

Μετά από μεγάλη απουσία εδώ και εγώ. Όχι ότι θα μπαίνω και πολύ συχνά αλλά τώρα που βρήκα λίγο χρόνο να πω και εγώ 1-2 πραγματάκια για το Euro εντελώς στα πεταχτά γιατί δεν έχω δει και τίποτα.

Για νικητή διοργάνωσης σαφώς και επιλέγω την δευτεραθλήτρια κόσμου Ολλανδία. Κάτι 8,4 που βλέπω μου κάνουν. Ok δεν είναι το ψωμί (λόγω αποδόσεων) εκεί στο φετινό Euro αλλά πιστεύω πως οι Ολλανδοί θα το σηκώσουν.

Για 1ο σκόρερ τώρα... Εδώ θέλει σκέψη. Απ ότι διαβάζω δύσκολα θα δούμε και Φαν Πέρσι και Χούντελααρ στην ίδια 11αδα. Πιστεύω πως ο Φαν Πέρσι θα είναι ο βασικός. Όμως το 12,5 δεν μου κάνει. Δεν είναι Αρσεναλ η Ολλανδία που όλοι θα τον ψάχνουν. Έχει παίχτες να σκοράρουν σχεδόν από παντού.

Πιο πάνω ο Ernesto έκανε λόγο για Γιορέντε... και αυτόν δύσκολα τον βλέπω βασικό. Πιστεύω πως τουλάχιστον στο πρώτο παιχνίδι θα δούμε Τόρρες και ανάλογα με την απόδοση του θα δούμε τι θα γίνει μετά. Αλλά και εδώ με 18 και 18,5 δεν ψήνομαι.

Αυτός που δεν θα παίξω σίγουρα είναι ο Γκόμεζ... εντάξει μπορεί στην Μπάγερν το παλικάρι να κάνει κάθε βράδυ σεξ με τα δίχτυα αλλά στην Γερμανία δεν έχει ούτε Ριμπερί ούτε και Ρόμπεν για να του περνάνε την μπάλα από το πλάι. Οπότε το 10,5 το θεωρώ αστείο.

Για να πω την αλήθεια μου αρέσει το 17αρι του Μπενζεμά. Προέρχεται από πολύ καλή χρονιά. Ντομενέκ δεν υπάρχει πλέον στην Γαλλία και από υλικό πιστεύω πως αξίζει. Επίσης πιστεύω πως η Γαλλία μπορεί να φτάσει μακριά στην διοργάνωση. Το ταλέντο δεν λείπει. (Εδώ ίσως να αξίζει ένα μικρό μπετ στην κατάκτηση (11,5) ή συμμετοχή στον τελικό (6,4) ή ακόμα και σε ζευγάρι τελικού με Ολλανδία (40)).

θα σκεφτόμουν και τον Muller για πρώτο σκόρερ αλλά πριν 2 χρόνια τον πήρα στο 1000 στο μουντιάλ και τον πούλησα στο 40 περίπου.... Τώρα δίνει 38... Λίγο μου φαίνεται...

Αυτά τα λίγα και ελπίζω να βρίσκω χρόνο να τα λέμε πιο συχνά... Μου λείψατε βρε παλίοπαιδα....
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptySat Jun 02, 2012 1:27 pm

Καλώς τον... Πιο πολύ καιρό έλειπες εσύ, παρά ο Μήτσος που ταξίδευε ρε... Χαχαχαχα... Οκ, συμφωνούμε από οτι βλέπω στα γενικά. Και για Ολλανδία, αλλά και για κάποιες αστείες αποδόσεις. Για Γιορέντε λογική η σκέψη σου, αλλά αν έπρεπε να διαλέξω κάποιον από Ισπανία, αυτόν θα διάλεγα. Για Γαλλία, έχω αρχίσει να την σκέφτομαι πολύ σοβαρά και εγώ. Διαβάζω οτι πατάει καλά, δεν παίζει την ξενέρωτη μπάλα που έπαιζε με Ντομενέκ και αυτό το 4-3-3 της κολάει μια χαρά. Για Μπενζεμά οπότε δεν θα διαφωνήσω και θα τον βάλω στα υπόψιν μου. Άντε να δω πότε θα καταλήξω και πότε θα ρίξω τα μακροχρόνια μπετ μου όμως που πλησιάζει η ώρα...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 1:18 pm

Για Παρασκευή η Ελλάδα στο 4,60!!! και η ισοπαλία 3,40 κάπου εκεί θα καταλήξω στο χηναρι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΚΑΙ αμα θέλω πουλάω στον αγώνα
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 3:04 pm

Euro 2012 - Μακροχρόνια Πονταρίσματα (Μέρος 1ο)


http://pontiak-bet.blogspot.gr/2012/06/euro-2012-1.html
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 5:20 pm

Λοιπόν σιγά σιγά θα καταλήγουμε που θα κινηθούμε... Να δώσω ένα στοιχείο που μπορεί να ενδιαφέρει κάποιον, όσον αφορά το ζευγάρι του τελικού. Από το 1988 άρχισε μια ιδιόμορφη παράδοση. Από το 1988 και κάθε 8 χρόνια, το ζευγάρι του τελικού είναι αυτούσιο ένα από τα ζευγάρια της πρεμιέρας. Το 1988 Ολλανδία και Σοβιετική Ένωση μετά την πρεμιέρα παίξαν και στον τελικό. Το ίδιο 8 χρόνια μετά με την Γερμανία να βρίσκει την Τσεχία, όπου και νίκησε με το χρυσό γκολ. Το 2004 μπορεί κανείς να μην βρήκε το ζευγάρι του τελικού ψάχνοντας τις ομάδες της πρεμιέρας, αλλά και πάλι βγήκε πηγαίνοντας η Ελλάδα. Φέτος μπορεί? Υπάρχουν πάντως 3 πολύ ενδιαφέρον ζευγάρια που άνετα μπορούν να είναι και ζευγάρια τελικού. Το Γερμανία - Πορτογαλλία, αν και εγώ περιμένω Ολλανδία, είναι ένα πιθανό. Το Αγγλία - Γαλλία το ίδιο. Το Ισπανία - Ιταλία τέλος και αυτο συγκεντρώνει κάποιες πιθανότητες. 3 μπετ που τα έχω στο μυαλό μου να σας πω την αλήθεια...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 5:41 pm

Αυτό που γράφεις σε συνδυασμό με τις τρεις συμπτώσεις που γράφω εγώ οδηγούν στο σίγουρο δεδομένο ότι ο τελικός είναι Πολωνία-Ελλάδα Smile
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 5:56 pm

Εκεί που διαφωνώ Χρήστο με τα γραφόμενα σου, είναι για την Ιρλανδία. Εγώ πιστεύω οτι αυτή μπορεί να κάνει την έκπληξη και να πετάξει έξω την Ιταλία. Έχει καλό προπονητή στον πάγκο της, μερικούς καλούς παίχτες και σύνολο, όχι συνοθύλευμα σαν την Κροατία. Στην πρεμιέρα θα την τιμήσω κιόλας με τους Κροάτες...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 6:02 pm

Μπορεί Γιάννη. Πάντως κι εχθές που τους είδα ήταν κακοί με την Ουγγαρία, αν και φιλικό. Στην άμυνα και στο ξύλο βασίζονται μωρέ. Η Κροατία έχει περισσότερη ποιότητα. Πάντως στο δια ταύτα συμφωνούμε ότι μπορεί να μείνει εκτός η Ιταλία, αν και δεν είναι εύκολο
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 7:01 pm

Τπτ δεν είναι δύσκολο. Ρε φίλε όταν το θηρίο ο προπονητής λέει 10 μέρες πριν το πρώτο ματς, οτι δεν ξέρει ακόμα πιο σύστημα ταιριάζει στην ομάδα και θα το βρει στα επόμενα δύο φιλικά, οκ τι να λέμε μετά. Έτσι και έλεγε κανένας δικός μας κάτι τέτοιο πριν από το πρώτο επίσημο ματς της σαιζόν θα έφευγε νύχτα και θα πηγαίναμε με υπηρεσιακό.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 7:33 pm

Ναι ρε δε διαφωνω, απλά μετράω τη φανέλα...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 7:36 pm

Όλες οι φανέλες έχουν τις ίδιες διαστάσεις. Μην την μετράς τζάμπα λοιπόν... Χαχαχαχα... Ναι ρε οκ, η Ιταλία είναι πάντα Ιταλία. Απλά αν κάποιος μπορεί να κάνει την έκπληξη θεωρώ οτι αυτή είναι η Ιρλανδία. Και αν κάποιος θα είναι το θύμα, η Ιταλία είναι το φαβορί. Μην ξεχνάμε βεβαια οτι η Ισπανία έφτασε στο τσακ να αποκλειστεί στο Μουντιάλ, πριν το πάρει. Αλλά οκ θα ήταν πολύ χοντροκομένο να μην περάσει καν τον όμιλο. Έχει σούπερ ομάδα και φέτος και μπορεί να περάσει ακόμα και με σβηστές μηχανές...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 7:40 pm

Χμμμ...θα το γράψω και σε επόμενο κείμενο. Η Ισπανία δε θεωρώ ότι είνα;ι το ίδιο δυνατή και τόσο ισχυρό φαβορί όσο ήταν στις δύο προηγούμενες διοργανώσεις.
Η απουσία του βίγια δεν καλύπτεται όπως δεν καλύπτεται και απουσία του Πουγιόλ.Πιστεύω ότι θα λείψουν πολύ και οι δύο.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 7:46 pm

Δυαδούλα με Σουηδία τώρα στο 2.20 και Τουρκία... Οι Ουκρανοί θα ξεκουράσουν παίχτες, θα έχουν αλλαγές, οι Τούρκοι σκοράρουν μέχρι τώρα. Και στοιχήματα με γκολ είναι καλά νομίζω, εγώ πήρα αυτή την δυάδα κάτι ψιλά...
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... EmptyTue Jun 05, 2012 11:44 pm

Για την Ιρλανδία συμφωνώ Γιάννη,βασικά λόγω προπονητή και λόγω ιδιοσυγκρασίας της ομάδας που σκίζεται σε όλα τα ματς και για να την νικήσεις φτύνεις αίμα. Εμένα μου αρέσει για νικητή διοργάνωσης η Γαλλία έχει σοβαρευτεί με το που έφυγε ο κλόουν από προπονητής. Έχει μια ωριμότητα και παίζει αυτοματοποιημένα..και η απόδοση της είναι στο 11,00.....Κάπου άκουσα για Ρωσία στο ράδιο τώρα που είπα για ωριμότητα ,επειδή οι παίχτες της δεν είναι πιτσιρικάδες κι ούτε γερόντια.Επιπλέον υπέρ της λέει είναι που παίζει σε πρώην ανατολικό μπλοκ...τι να πω δεν την έχω δει τελευταία και δεν έχω άποψη,αλλά και το 23,00 που δίνει μόνο άσχημο δεν είναι για trading....
Ακόμα στο νικητής/πρώτος σκόρερ το Γαλλία/Φαν Πέρσι δίνει 100,00....
Back to top Go down
Sponsored content





Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty
PostSubject: Re: Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...   Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει... Empty

Back to top Go down
 
Euro 2012 Τι έγινε, τι να γίνει...
Back to top 
Page 1 of 12Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» 15-31/ΜΑΙΟΥ 2012
» ΙΟΥΝΙΟΣ 2012 ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ EURO
» BET ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2012
» ΣΚΔ 7-9/1/2012
» ΣΚΔ 14-16/1/2012

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: