BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 ΠΣΚΔ 9-12/3/12

Go down 
+2
Ernesto
barboua
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 11:49 am

Δεν εξαφανίστηκα μεσιέ Χρήστο... Εδώ είμαι εγώ... Και αρχίζω ένα κείμενο κόλαφο... Χαχαχαχα...

Λοιπόν για χτες πάμε πρώτα οπαδικά και αγωνιστικά... Οκ, τραγικός ο ΠΑΟ. Τι άλλο να πεις. Χτες πρέπει να έχει κάνει μακράν την χειρότερη του εμφάνιση. Το κακό πολλές φορές με τον ΠΑΟ είναι οτι έχει σε κακή μέρα πολλούς ποδοσφαιριστές του. Χτες δεν ήταν ένας ή δύο. Ήταν πολλοί. Ο Κουίνσι? Άφαντος. Ο Ζέκα? Κακός. Ο Χριστοδουλόπολους? Ήθελα να σπάσω την τηλεόραση. Μια πάσα σωστή δεν πέρασε σε όλο το ματς. Με χαρακτηριστικό δύο φορές από τα δεξία που κάνει κάθετη κίνηση το χαφ, του δείχνει οτι θέλει την μπάλα μπροστά του και μέσα στην περιοχή και αυτός τον γράφει στα παπάρια του, γυρνάει από την άλλη και παίζει παράλληλα έξω από την περιοχή. Καλά για αυτό το γατάκι τον Τοτσέ ούτε καν ο λόγος. Αυτός φταίει που δεν στρίβει? Αυτός φταίει που παίζει βασικός? Πολύ κακή όλη η ομάδα.

Διαιτητικά τώρα οκ άλλη μια τουφεκιά. Είσαι κακός, έρχεται και μια δύο αποφάσεις να σε τελειώσουν. Οφσάιντ το γκολ της ΑΕΚ. Άκουσα κάπου οτι ο Βασιλάκης είπε οτι δεν είναι κλπ κλπ. Ρε δεν πάει να γαμηθεί και ο Βασιλάκης που θα μας βγάλει τρελούς. Ο Καφές μπαίνει στην φάση, πάει να πάρει κεφαλιά με αποτέλεσμα ο Καρνέζης να περιμένει για να δει που και πως πρέπει να πέσει. Όταν η μπάλα περνάει από το κεφάλι του Καφέ χωρίς να ακουμπήσει, είναι πλέον αργά. Ο Καρνέζης πέφτει καθυστερημένα και τσουπ, πάρε το 1-0... Γράφει εντωμεταξύ η Εξέδρα νομίζω, κοιμήθηκε ο Καρνέζης. Τι λέτε ρε μαλάκες που είσαστε και δημοσιογράφοι. Πόσο άμπαλος πρέπει να είσαι για να πεις οτι έχει ευθύνη ο τερματοφύλακας εκεί. Είναι τόσο μικρά τα περιθώρια αντίδρασης, που δεν προλαβαίνει να κάνει τπτ. Δεύτερον ο κόρακας, πνίγει και το πέναλτυ πάνω στον Χριστοδουλόπουλο που είναι πεντακάθαρο. Να πω και την γνώμη μου λίγο γενικά. Μέσα στην περιοχή ΠΑΝΤΑ γίνεται της πουτάνας από τραβήγματα. Κανονικά είναι όλα παραβάσεις, αλλά έτσι θα είχαμε 18 πέναλτυ σε κάθε αγώνα. Βέβαια, από την στιγμή που είναι, να τα δώσουν και ας βαρέσουν όσα πέναλτυ και να είναι. Να μάθουν οι αμυντικοί οτι παίζουν ποδόσφαιρο και όχι ράγκμπι. Αλλιώς ας αλλάξουν τους κανονισμούς. Τες πα όμως, πες οτι δεν καταλογίζεις όλα τα τραβήγματα πέναλτυ, δεν μπορείς να μην δίνεις αυτό που η μπάλα πάει στον επιθετικό και δέχεται το τράβηγμα. Και χτες ο Γεωργέας (ο οποίος στην φάση παίρνει και 2η κίτρινη και αλλάζουν εντελώς οι ισορροπίες) και την προηγούμενη αγωνιστική ο Τσιρίλο, τραβάνε Λάζαρο και Σαριέγκι αντίστοιχα και τους εμποδίζουν στο να πιάσουν την κεφαλιά σωστά.
Μετά το πρώτο κακό ημίχρονο, ο ΠΑΟ μπήκε στο 2ο κάνοντας ευκαρία μόλις στα πρώτα δευτερόλεπτα. Οπότε θεωρητικά μπορείς να πεις οτι όπως πολλές φορές έχει πετάξει ένα ημίχρονο στα σκουπίδια, αλλά μετά στο 2ο καθάρισε, θα μπορούσε να το κάνει και χτες. Αλλά δεν. Το 2ο γκολ που τρώει, είναι από μαλακία του, πάνω στην αλλαγή και μέχρι να καταλάβουν όλοι το που πρέπει να πάνε.
Το πρωτάθλημα πέταξε, εκτός αν την επόμενη εβδομάδα δούμε κανά θαύμα και πάρει νίκη ο ΠΑΟ στο ντέρμπι. Αλλά και πάλι, ο Γαύρος μπορεί να πάει μέχρι το τέλος με σερί νίκες. Παρόλο που κάποιες ομάδες θα παίζουν το κεφάλι τους.

Στοιχηματικά τώρα μετά από ένα σούπερ τριήμερο (επιτέλους), έχω και λίγο τα νεύρα μου. Χτες άνοιξα το παιχνίδι μου και λοόγω αισιοδοξίας, αλλά και χάρη στο οτι ήμουν κερδισμένος από το Σάββατο. Και ξεκινάω με τριάδα:

Φρανκφούρτη όβερ (1-5), Δρέσδη g/g (0-0), Σιένα 2... Ένα ματς χαμένο...

συνεχίζω με Σιένα 2 - ΠΑΟ 2... Ένα ματς χαμένο...

συνεχίζω με Παρί όβερ (1-2) - Ρίο Άβε 1 (3-0) - Εσκισεχισπορ όβερ (1-1)... Ένα ματς χαμένο...

Έλεος δηλαδή. Σε κάθε τι που έπαιζα ένα ματς με πέταγε κουβά. Και πάνω στην τρέλα με την γκαντεμιά ρίχνω και την χαριστική βολή...

Μπολόνια 2 - Μπιλμπάο όβερ... Επιτέλους μπίνγκο... Οπαπίσια ήταν και για αυτό έβαλα το 1.80 του όβερ μαζί με το 4.40 της Μπολόνια... Αλλά βγήκε και με πλήρωσε καλά... Και μου έκανε και απόθεμα ώστε να ξαναβάλω στην 365...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 12:22 pm

Γιάννη άντε στο γκολ είναι ο καφές μισό κεφάλι μπροστά. Το πέναλτι είναι ντροπή ρε φίλε να λες κι εσύ ότι είναι πέναλτι. Έχει βγει μόνο ο οικοδόμος και χτυπιέται και τον άδειασε ακόμα και ο Φερέιρα. Άμα ήταν αυτό πέναλτι τότε έπρεπε να σας είχε δώσει άλλα 2-3 και σε μας άλλα τόσα. Αν την ερχόμενη εβδομάδα δώσει τέτοιο πέναλτι στον γαύρο θα πέσει το γήπεδο. Μην το παρακάνετε. Στο πρώτο γκολ ο Καφές είναι μισό κεφάλι μπροστά και δε διμαρτύρεται κανείς, θέλω να πω δηλαδή ότι δεν πρόκειται για κάνα εξόφθαλμο λάθος. Και στην τελική τι φαντάζεσαι ότι υπάρχει διαιτητης που να θέλει να ευνοήσει την ΑΕΚ; Ποια ΑΕΚ;

Μέχρι το 2-0 δεν υπήρχατε στο γήπεδο καιο νομίζω πως θα ήταν άδικο να πέρνατε έστω και βαθμό χθες, όπως ήταν άδικα τα δύο προηγούμενα αποτελέσματά μας. Και τον Άρη και τον ΟΦΗ θα έπρεπε να τους έχουμε 3-0 στο ημίχρονο με βάση τις ευκαιρίες που φτιάξαμε, αλλά εντάξει, μπάλα είναι.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 1:01 pm

Όχι Χρήστο... Διαφωνώ. Το πέναλτυ είπα γιατί θεωρώ οτι είναι. Γιατί πολύ απλά, τον τραβάει ρε φίλε και δεν μπορεί να πάει πάνω στην μπάλα έτσι όπως θέλει. Δεν είναι ένα τράβηγμα στην περιοχή μακρυά από την μπάλα. Το πρώτο γκολ, ναι και εγώ στο ριπλέι το είδα. Δεν διαφωνώ. Απλά ρε φίλε, είναι αυτό που λέμε, οτι πάντα εδώ και αρκετό καιρό και ειδικά από όταν έβλεπε τα αγγούρια ο Γαύρος, η διατησία με πάει γαμιώντας. Αν έπαιζα μπάλα δεν θα σκάλωνα στους διαιτητές, αλλά όταν δεν είσαι και καλός η διατησία σε τελειώνει. Στο τελικό σου ερώτημα, μιλάς σοβαρά? Θεωρείς δηλαδή οτι αν αδικήθηκα χτες έγινε για να ευνοηθεί η ΑΕΚ και με ρωτάς τέτοιο πράγμα? Δεν κάνω καν τον κόπο να απαντήσω.

Όσο για την εικόνα του ματς, η ΑΕΚ έχει μπει με το μαχαίρι στα δόντια. Πολύ σκυλιασμένη, παίζει δυναμικά. Ο Βάργκας πρέπει να έχει κάνει το καλύτερο παιχνίδι του με την φανέλα ης ΑΕΚ. Αλλά γενικά δεν με έχεις κλείσει και στην εστία μου και με σφυροκοπάς ώστε να λέμε οτι μέχρι το 2-0 δεν υπήρχα. Μέτριο ματς που το μόνο που έχει να επιδείξει είναι δύναμη και πάθος. Φάσεις το ματς, στο πρώτο ημίχρονο δεν έχει. Ένα σουτ του Λεονάρντο μέσα από την περιοχή δεν μπορείς να το μεταφράσεις σε καμιά τρομερή υπεροχή. Έχεις την κατοχή αλλά μέχρι εκεί. Και στεκόταν και αρκετά καλά και η άμυνα του ΠΑΟ. Στο δεύτερο ημίχρονο κάνει φάση ο ΠΑΟ με το καλημέρα και μετά το γκολ. Από κει και πέρα είναι άλλο ματς. Γιατί ο ΠΑΟ πρέπει να βγει όλος μπροστά, αφού δεν του κάνει ούτε το Χ, έχει κατοχή κάνει κάτι μικροευκαιρίες αλλά τπτ το σοβαρό και πάνω στην αλλαγή του παστελώνει και το 2ο η ΑΕΚ. Χωρίς πολλές φάσεις. Κάνει άλλη μια η ΑΕΚ και τέλος.

Η ΑΕΚ έπαιξε λίγο πιο παθιασμένα. Δεν μπορώ να πω οτι ο ΠΑΟ δεν μπήκε παθιασμένα, αλλά σίγουρα οι παίχτες της ΑΕΚ μπαίναν πιο δυνατά στις φάσεις, συν του οτι οι παίχτες του ΠΑΟ ήταν ΤΡΑΓΙΚΟΙ...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 2:12 pm

Γιάννη, το πέναλτι δε δίνεται ποτέ. Δεν είναι πέναλτι δηλαδή, μην το τεντώνω. Γι αυτό άλλωστε και ο μόνος που διαμαρτύρεται είναι ο οικοδόμος ο οποίος ξαναλέω ότι εκτέθηκε κι από τον Φερέιρα. Αν σου έδινε αυτό το πέναλτι θα σε ευνοούσε. Δε λέω για τα προηγούμενα παιχνίδια, δε λέω ότι έχεις άδικο εκεί. Αλλά πιστεύω ότι ο διαιτητης ήταν δίκαιος χθες.

Στο πρώτο ημίχρονο έχω ένα δοκάρι έστω κι από κόντρα, έχω ένα πολύ καλό του Λεονάρντο στο τέλος κι έχω άλλα τρία σαν την φάση που έκανες εσύ στην αρχή του δεύτερου. Αυτά για ΑΕΚ - ΠΑΟ είναι πολλά. Κι ο ΠΑΟ το μόνο που έχει κάνει μέχρι το ημίχρονο είναι ένα σουτ του οικοδόσμου που έφυγε 10 μέτρα από την εστία.

Το Χ γιατί δε σου έκανε;;;; Μια χαρά σου έκανε, πάλι νίκη θα ήθελες.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 3:56 pm

Λείπουμε κι έχουμε και δουλειές σήμερα ρε Χρήστο, γι'αυτό δε μιλάμε.

Εγώ να πω την αλήθεια με ένα πράγμα έχω νευριάσει. Που το είπε στο τέλος ο Χρήστος και συμπτωματικά, το είπα και προχτές για το γαύρο και το πρώτο του ματς με τη Μαρσέιγ.
Όταν δεν είσαι καλά, φροντίζεις τουλάχιστον να μη χάσεις, αφού δεν είσαι και σε ματς ζωής ή θανάτου. Με δυο Χ αντί για ήττες τώρα θα πήγαινε για νίκη στο ντέρμπυ για να περάσει ξανά μπροστά. Θα πει κανείς, μα δεν μπορεί να κερδίσει ΠΑΟΚ και ΑΕΚ και θα κερδίσει το γαύρο που είναι σαφώς καλύτερος απ'όλους; Το ντέρμπυ όμως είναι ειδικό ματς. Και με +2, αν το έχανε πίσω θα ήταν. Και με -2, ακόμα και με ισοπαλία στο ντέρμπυ θα κράταγε μια ελπίδα γκέλας. Τώρα και με Χ τελείωσε οριστικά.
Για μένα χάσανε λίγο τη μπάλα τελευταία. Κάτι που δεν έπαιζε καλά, κάτι ο Λέτο που όλο γύρναγε και δε γύρναγε, κάτι τα διοικητικά, βάλε και τη γκρίνια για τις διαιτησίες, την πάτησαν και χάλασε το πακέτο που λειτουργούσε.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 4:08 pm

Τες πα Χρήστο, θα διαφωνούμε για το πέναλτυ εσαεί... Στην τελική όπως είπα και νωρίτερα, ας ήμουν καλά και ας έκανε οτι ήθελε το κοράκι... Δεν θα κόλαγα πουθενά... Τώρα...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 4:34 pm

Τριάδα με όβερ Τραμπζονσπορ, άσο Τορίνο και g/g Άρσεναλ... Μπας και κλείσουμε 4μερο επιτυχιών...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 4:50 pm

suspect wrote:
Λείπουμε κι έχουμε και δουλειές σήμερα ρε Χρήστο, γι'αυτό δε μιλάμε.

Εγώ να πω την αλήθεια με ένα πράγμα έχω νευριάσει. Που το είπε στο τέλος ο Χρήστος και συμπτωματικά, το είπα και προχτές για το γαύρο και το πρώτο του ματς με τη Μαρσέιγ.
Όταν δεν είσαι καλά, φροντίζεις τουλάχιστον να μη χάσεις, αφού δεν είσαι και σε ματς ζωής ή θανάτου. Με δυο Χ αντί για ήττες τώρα θα πήγαινε για νίκη στο ντέρμπυ για να περάσει ξανά μπροστά. Θα πει κανείς, μα δεν μπορεί να κερδίσει ΠΑΟΚ και ΑΕΚ και θα κερδίσει το γαύρο που είναι σαφώς καλύτερος απ'όλους; Το ντέρμπυ όμως είναι ειδικό ματς. Και με +2, αν το έχανε πίσω θα ήταν. Και με -2, ακόμα και με ισοπαλία στο ντέρμπυ θα κράταγε μια ελπίδα γκέλας. Τώρα και με Χ τελείωσε οριστικά.
Για μένα χάσανε λίγο τη μπάλα τελευταία. Κάτι που δεν έπαιζε καλά, κάτι ο Λέτο που όλο γύρναγε και δε γύρναγε, κάτι τα διοικητικά, βάλε και τη γκρίνια για τις διαιτησίες, την πάτησαν και χάλασε το πακέτο που λειτουργούσε.

Μα και με μια ισοαπαλία, καλά θα ήσουν Κώστα. Πάλι για νίκη θα πήγαινες και θα ήσουν καλύτερος στην ισοβαθμία. Προσωπικά πιστεύω ότι δε θα το έπαινρες, αλλά άλλο αυτό. Θα είχες όμως την κατάσταση στα χέρια σου. Και πρόσεξε, έχασες από δυο μετριοτατες ομάδες, γιατί το ότι κερδίσαμε δε σημαίνει ότι γίναμε και ομάδα καλή.

Πάντως, αν διαβάζετε και τα κείμενα που γράφω, ο Παναθηναϊκός γενικά εδώ και καιρό δε μου έδειχνε πως είναι καλά. Κατά την άποψή μου και με τον λέτο δεν έπαιζε καμιά μπαλάρα, αλλά είχε τον παίκτη που μπορεί νακάνει το κάτι διαφορετικό, να αλλάξει λίγο τη ροή του παιχνιδιού.Ο Χριστοδουλόπουλος δεν μπορεί να κάνει την ίδια δουλειά σε αυτό τον βαθμό ενώ λείπει και ο Νίνης. Φαίνεται πολύ εύκολα αντιμετωπίσιμος ο ΠΑΟ και έτσι όπως παίζει μπορεί να προβληματιστεί από οποιονδήποτε αντίπαλο τον διαβάσει καλά.


Χθες, πάντως, δεν πολυκατάλαβα την αλλαγή του Φερέρια με τον Μαρίνο. Δεν αντιλήφθηκα ποιος ήταν ο λόγος να βγάλει το δεξί του μπακ και να βάλει τον Καραγκούνη και στην αμέσως επόμενη φάση έφαγε το δέυτερο από κεείνη την πλευρά. ενα γκολ ήθελε και είχε και ένα 20λεπτο μπροστά του
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 7:50 pm

Για το πέναλτυ μάλλον ήταν,οπως και για τον Καφέ συμφωνώ, Χρήστο,αλλά όπως και νάχει η νίκη πήγε με τον καλύτερο χθες..
Ενα σατανικό σενάριο, ότι ο Παο θα χάσει το πρωτάθλημα από Αεκ και Πάοκ,οπότε και να χάσει το ντέρμπι θα λέει ότι έτσι κι αλλιώς τόχασε από τους δικέφαλους... και δε θα δώσει τη χαρά στους γάβρους για καζούρα,(αφού έβλεπε ότι το ντέρμπι δε το έπαιρνε μετα σημερινά δεδομένα).... :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:

Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 7:53 pm

pontiak wrote:
suspect wrote:
Λείπουμε κι έχουμε και δουλειές σήμερα ρε Χρήστο, γι'αυτό δε μιλάμε.

Εγώ να πω την αλήθεια με ένα πράγμα έχω νευριάσει. Που το είπε στο τέλος ο Χρήστος και συμπτωματικά, το είπα και προχτές για το γαύρο και το πρώτο του ματς με τη Μαρσέιγ.
Όταν δεν είσαι καλά, φροντίζεις τουλάχιστον να μη χάσεις, αφού δεν είσαι και σε ματς ζωής ή θανάτου. Με δυο Χ αντί για ήττες τώρα θα πήγαινε για νίκη στο ντέρμπυ για να περάσει ξανά μπροστά. Θα πει κανείς, μα δεν μπορεί να κερδίσει ΠΑΟΚ και ΑΕΚ και θα κερδίσει το γαύρο που είναι σαφώς καλύτερος απ'όλους; Το ντέρμπυ όμως είναι ειδικό ματς. Και με +2, αν το έχανε πίσω θα ήταν. Και με -2, ακόμα και με ισοπαλία στο ντέρμπυ θα κράταγε μια ελπίδα γκέλας. Τώρα και με Χ τελείωσε οριστικά.
Για μένα χάσανε λίγο τη μπάλα τελευταία. Κάτι που δεν έπαιζε καλά, κάτι ο Λέτο που όλο γύρναγε και δε γύρναγε, κάτι τα διοικητικά, βάλε και τη γκρίνια για τις διαιτησίες, την πάτησαν και χάλασε το πακέτο που λειτουργούσε.

Μα και με μια ισοαπαλία, καλά θα ήσουν Κώστα. Πάλι για νίκη θα πήγαινες και θα ήσουν καλύτερος στην ισοβαθμία. Προσωπικά πιστεύω ότι δε θα το έπαινρες, αλλά άλλο αυτό. Θα είχες όμως την κατάσταση στα χέρια σου. Και πρόσεξε, έχασες από δυο μετριοτατες ομάδες, γιατί το ότι κερδίσαμε δε σημαίνει ότι γίναμε και ομάδα καλή.

Πάντως, αν διαβάζετε και τα κείμενα που γράφω, ο Παναθηναϊκός γενικά εδώ και καιρό δε μου έδειχνε πως είναι καλά. Κατά την άποψή μου και με τον λέτο δεν έπαιζε καμιά μπαλάρα, αλλά είχε τον παίκτη που μπορεί νακάνει το κάτι διαφορετικό, να αλλάξει λίγο τη ροή του παιχνιδιού.Ο Χριστοδουλόπουλος δεν μπορεί να κάνει την ίδια δουλειά σε αυτό τον βαθμό ενώ λείπει και ο Νίνης. Φαίνεται πολύ εύκολα αντιμετωπίσιμος ο ΠΑΟ και έτσι όπως παίζει μπορεί να προβληματιστεί από οποιονδήποτε αντίπαλο τον διαβάσει καλά.


Χθες, πάντως, δεν πολυκατάλαβα την αλλαγή του Φερέρια με τον Μαρίνο. Δεν αντιλήφθηκα ποιος ήταν ο λόγος να βγάλει το δεξί του μπακ και να βάλει τον Καραγκούνη και στην αμέσως επόμενη φάση έφαγε το δέυτερο από κεείνη την πλευρά. ενα γκολ ήθελε και είχε και ένα 20λεπτο μπροστά του
Ναι, και με μια ισοπαλία χτες πάλι θα ήμασταν εντάξει... Πόσο μάλλον λοιπόν να ήταν 3 ως τώρα αντί για ήττες. Βάζω και το Λεβαδειακό ακόμα μέσα. Δεν έχει κάτσει καλά το ματς; οκ, μην το χάσεις τουλάχιστον ρε μαλάκα... βαθμούλι το βαθμούλι.
Τώρα τα άλλα, εντάξει γνωστά είναι. Σαφώς και δεν έπαιζε, αλλά και μια κοιλιά την περιμένεις. Ε αν στραβώσει τόσο και κάτσει να λείπει ο Λέτο τόσο καιρό (και μάλιστα όχι να λείπει σταθερά να το ξέρεις, αν είναι όλο την Κυριακή γυρνάει... και να μη γυρνάει), να'ναι και οι άλλοι μπροστινοί και τραυματίες και πεσμένοι, τι να πολυψάξεις μετά;
Κι ο Φερέιρα, με όλα, την έχει χάσει αρκετά τη μπάλα νομίζω. Στο χτεσινό πχ (τουλάχιστον, αφού έφτασες εκεί... και στα προηγούμενα έπρεπε) νομίζω ότι αφού δε σου λειτουργεί πια η τρελοεπίθεση που είχες με τους τύπους να είναι παντού, τον Καραγκούνη που είναι μούτρο τον ξεκινάς. Να φωνάζει, να βρίζει, να χτυπιέται, να τους ξυπνάει και να μην κάθονται να κοιτάνε, και μη σου πω να ψαρώνει και τους αεκτζήδες ακόμα. Ειδικά όταν είναι ντέρμπυ και ξέρεις ότι θα παιχτεί περισσότερο στην ψυχή παρά στην τέχνη που έτσι κι αλλιώς τώρα σου λείπει.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 8:08 pm

Τώρα τις διαιτησίες τι να λέμε; Δεν είναι και να λέμε πολλά ως δικαιολογία...
Αλλά είναι γεγονός ότι από τότε που άρχισε τις φασαρίες ο γαύρος, ο ΠΑΟ δεν παίρνει ούτε κουκούτσι. Δεν έχει μεν κατασφαχτεί, αλλά την κόντρα του την έχει.
Σήμερα που μιλάμε, θα μπορούσε να έχει πάρει και τα δύο ματς, χωρίς να μπορεί να μιλήσει κανείς για καμία σπουδαία εύνοια... Αν αυτές οι δυο τρεις φάσεις στα δυο ματς για τις οποίες φωνάζει, είχαν δοθεί, θα μπορούσε κανείς να βγει να κράζει οτι σπρώχνεται;
Ο γαύρος άλλαξε το Βασσάρα (για τον οποίο όλοι είχαν φωνάξει, αλλά εντελώς τυχαία άλλαξε μόνο όταν φώναξε ο γαύρος) μετέθεσε και την αγωνιστική χωρίς κανένα λόγο, και μετά έχει το θράσος να τον ενοχλεί και καλά ο Γερουλάνος. Παλιά γαυροδουλειά οι τσαμπουκάδες αυτοί, παμπάλαια...
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 8:14 pm

Τι να πουν βέβαια και οι καημένοι που είχαν παίξει ΚΠΡ και είδαν να πρέπει για να της μετρήσει ο επόπτης γκολ, να τρυπήσει και τα δίχτυα η μπάλα Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 8:29 pm

Ε φαντάζομαι Κώστα ότι δεν τον έβαλε εξ αρχής διότι θα έπρεπε να βγάλει κάποιον από τους Κουίνσι ή Ζέκα οπότε μετά θα γινόσουν πολύ πιο αργός. Αλλά εντάξει, αυτά πάντα κρίνονται εκ του αποτελέσματος. Εγώ να σου πω ως ουδέτερος, δε βρίσκω το λόγο να μη δίνει ευκαιρίες στον Πετρόπουλο. To λίγο που έχει παίξει, έχει δείξει ότι έχει επαφή με τα δίχτυα και αυτός ο Τοτσέ χθες ήταν τελείως αγγούρι..

Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyMon Mar 12, 2012 10:21 pm

suspect wrote:
Τι να πουν βέβαια και οι καημένοι που είχαν παίξει ΚΠΡ και είδαν να πρέπει για να της μετρήσει ο επόπτης γκολ, να τρυπήσει και τα δίχτυα η μπάλα Very Happy Very Happy Very Happy
ΣΩΣΤΟ.... αλλά και το γκολ του Σισέ οφσάιντ ήταν.. βέβαια το πρώτο θα τόβλεπε και τυφλός και ερωτώ να την έκαναν σε ελληνική ομάδα αυτό ,,θα έπεφταν τα τσιμέντα ; ΝΑΙ Η ΟΥ;;;;
ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 227799 ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 227799 ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 227799 ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 227799
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 12:51 pm

Μετά από καιρό ποδοσφαιροκουβέντα για ματς. Κάτι είναι και αυτό. Ο Φερέιρα προχτες πήγε να παίξει τα ρέστα του. Δεν είναι τυχαίος και φυσικά νομίζω οτι ξέρει περισσότερα από εμας. Δεν νομίζω να μην σκέφτηκε οτι και με Χ, μπορεί με νίκη να περάσει μπροστά. Απλά φαντάζομαι, οτι έβλεπε να έχει την κατοχή στο 2ο ημίχρονο, η ΑΕΚ να έχει μείνει πίσω μετά το γκολ και σου λέει, θα την πιέσω όσο πάει να γυρίσω το ματς. Δεν με χάλασε σαν σκέψη αυτό, απλά οκ, στην πρώτη φάση και πριν καταλάβουν οι παίχτες τι γινόταν έφαγε το γκολ.

Τώρα για την διατησία έγω νομίζω τα εξής. Ο Γαύρος θεωρούσε οτι φέτος θα κάνει περίπατο... Όταν είδε όμως οτι ο ΠΑΟ έπαιζε καλά και ήταν σταθερά μπροστά, αγχώθηκε οτι το εύθραυστο οικοδόμημα του, μπορεί να τσακιστεί. Για αυτό και η επαναφορά του κυρ Σάββα, για αυτό και οι φωνές. Γιατί πολύ απλά αν ο Ολυμπιακός με αυτά τα έξοδα που έχει δεν βγει Ευρώπη, θα χρεωθεί πολλά περισσότερα από οτι ο ΠΑΟ. Θα είναι τεράστια η οικονομική ζημιά που θα πάθει. Οπότε από εκείνη την στιγμή, τα γάλατα σφίξανε και ο ΠΑΟ δεν παίρνει όχι τα κουκούτσια, αλλά τον πάνε και κόντρα ώστε να μην έχει ελπίδες. Αν δεν νικήσει τον Γαύρο και μείνει από 4 έως 7 βαθμούς πίσω, θα δείτε οτι θα πάρει σφυρίγματα. Αν όμως νικήσει και παίζει το πρωτάθλημα κάθε εβδομάδα, τότε θα συνεχίσουν να τον παίζουν κόντρα. Μέχρι να σιγουρευτεί το πρωτάθλημα στον Γαύρο. Απλά πράγματα. Ο Μαρινάκης και με ανύπαρτκη διοίκηση ΠΑΟ, παίζει μόνος του.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 12:57 pm

Για τη διαιτητσία το αφήνω γιατί δε μ'αρέσει και σαν συζήτηση.

Είναι λογικό να βγάλεις αμυντικό και να βάλεις χαφ, αλλά δεν κατάλαβα γιατί τον Μαρίνο. Για παράδειγμα θα μπορούσε να βγάλει τον Καντέ ή τον Μπιαρσμιρ που ήταν δύο στόπερ που δε χρειάζονταν γιατί η ΑΕΚ έτσι κι αλλιώς με ένα φορ έπαιζε και ειδικά στο τέλος δεν απασχόλησε σχεδόν καθόλου την άμυνα του ΠΑΟ. Εκτός αυτού ο Μαρίνο ςμπορούσε να βοηθήσει από πλάγι ατην ομάδα, να ανέβει να σεντράρει. Οι άλλοι που άφησε μέσα δεν μπορούσαν. Για μένα ήταν λάθος.

Υ.Γ. Αυτό το "ήξερε καλύτερα από εμάς" μην το λέτε συνέχεια ρε παιδιά. Γι αυτό βλέπουμε μπάλα, για να κριτικάρουμε τον προπονητή, τους παίκτες. Όταν βλέπεις κατά μέσο όρο 5-6 παιχνίδια κάθε σαββατοκύριακο έχεις δικαιώμα να έχεις άποψη. Smile
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 2:13 pm

Δεν το λέω με την λογική οτι ο προπονητής πάντα ξέρει καλύτερα από τον φίλαθλο, αλλά με την λογική οτι το τι σκέφτεται για να κάνει μια κίνηση δεν είναι πάντα ευδιάκριτο. Έτσι κάτι το οποίο μπορεί να μοιάζει κουλό σε εμάς, πιθανόν να έχει την λογική του. Γενικά μου αρέσουν οι προπονητές που προσπαθούν να κάνουν το απρόβλεπτο και όχι να ξέρεις από πριν την αλλαγή που θα κάνει. Τώρα γιατί έβγαλε τον Μαρίνο και όχι τον Καντέ ή τον Μπιάρσμιρ, αφού θέλει να παίξει 3-4-3 ή όπως αλλιώς θα γινόταν η διάταξη, κρατάει τους κεντρικούς αμυντικούς στο παιχνίδι... Και ο Μαρίνος να έμενε μέσα, δεν θα ανέβαινε ώστε να βοηθήσει στο επιθετικό κομμάτι Χρήστο, γιατί τότε δεν θα είχε ούτε ένα παίχτη πίσω. Και εξάλου θα έπαιζε άλλος μπροστά του. Με 3 πίσω δεν περιμένεις και από αυτούς να ανεβαίνουν για να βοηθήσουν επιθετικά.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 2:33 pm

Διαφωνώ! Όταν βγάζεις μπακ για ν αβάλεις χαφ ή επιθετικό σημαίνει ότι τα δίνεις όλα για να σκοράρεις. Η ΑΕΚ είχε μαζευτεί πίσω και έβγαινε στις αντεπιθέσεις. Μάλιστα αρχικά είχε μέσα τον Λύμπε που είναι αργός. Θεωρώ ότι ήταν προτιμότερο να βγάλει τον Μπίαρσμιρ ώστε να έχει έναν ακόμη επιθετικογεννη παίκτη, τη στιγμή που ο Σουηδός ήταν πρακτικα αχρείαστος. Άσε που ο Μαρίνος θα βοηθούσε και θα μπορούσε να καλύψει πιο πολλά κενά λόγω ταχύτητας.

Και εντάξει έχεις δίκιο σ'αυτό που λες ότι περιμένεις να κάνει το περίεργο, αλλά ορισμένες φορές το απλό και λογικό αποδίδει. Ο ρεχάγκελ είχε χάσει πρόκριση από τη βλακεία του και στην προσπάθεια να κάνει το πολύ περίεργο.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 3:20 pm

To ότι "αυτός ξέρει καλύτερα" κανονικά δε χρειάζεται να το λέμε γιατί είναι αυτονόητο. Εμείς σαφώς μπορούμε να κριτικάρουμε αυτό που βλέπουμε για να έχουμε να λέμε να περνάει η ώρα, αλλά δεν έχουμε ούτε τις γενικές γνώσεις και την πείρα, ούτε τις ειδικές γνώσεις, του πώς είναι ο κάθε παίκτης κάθε στιγμή, ούτε το πώς κρίνει ο άλλος ο ειδικός ότι μπορεί να γυρίσει το ματς.
Μετά από αυτά τα τετριμμένα...
Φυσικά και έχουμε πάντα δίκιο Twisted Evil
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 3:42 pm

ΝΤΟΥΡΟΥ ΝΤΟΥΡΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΥΜΟΥΝΤΟΥΡΟΥ....
ΝΙΣΑΦΙ ΠΟΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΝ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 67139 ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 67139 ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 67139 ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 67139 ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 67139 ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 67139
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 3:44 pm

Γι αυτό βλέπω μπάλα εγώ ρε παιδιά. Οπαδός δεν είμαι, αλλά βλέπω για το "τι έγινε τι να γίνει".Για το σασιρμά, για το χαβαλέ, για τις ποδοσφαιρικές συζητήσεις, για να μιλάω για μπάλα.

Για μένα λοιπόν, ακόμα και οτ πως κατέβασε την ομάδα λάθος ήταν. Πας να παίξεις με μια ομάδα που καίγεται και το Χ σε βολεύει. Ο άλλος ξες πως θα πάιξει. Αυτό που γουστάρω εγώ στους προπονητές είναι όταν μπροούν και προσαρμόζονται στο κάθε παιχνίδι.

Γιατί λοιπόν να μη βάλεις δίπλα στον Σιμάο ένα ακόμη χαφ για να τον βοηθήσει στα τρεξίματα; Οι άλλοι τον έπνιξαν. Έχεις πίσω μια τετράδα άμπαλη (εκτός ίσως του σπυρόπουλου) και μπροσ΄τα τους έναν ακόμη πιο άμπαλο σιμάο. Ο κωστένογλου σε πρεσάρει και δεν μπορείς κουνηθείς. Γιατί δεν τραβάς πιο πίσω λίγο τον Κατσουράνη να βοηθήσει στην κυκλοφορία της μπαλας; Βάλτον δίπλα στον Σιμάο να τον βοηθήσει και στα μαρκαρίσματα, αφού σ'αυτή την θέση έκανε καριέρα.

Μετα θες γκολ. Με ποιον γεμίζεις την περιοχή σου; Ο Μανωλάς δεν έχασε κεφαλιά σε όλο το παιχνίδι, γιατί δεν βάζεις τον Πετρόπουλο να δώσεις ύψος στην ομάδα, να πιέσεις και με αυτόν τον τρόπο;

Και όλα αυτά μετά το ματς με τον ΠΑΟΚ που έπρεπε να τον είχαν υποψιάσει


Προσωπικά θεωρώ ότι στο συγκεκριμένο παιχνίδι ο ΠΑΟ δεν είχε καμία βοήθει ααπό τον πάγκο και συμφωνώ με τον Κωστη ο οποίος είπε ότι ο Κωστένογλου πήρε την ταυτότηα του Φερέιρα στο συγκεκριμένο παιχνίδι.
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 5:30 pm

Καλά αυτό το πήρε την ταυτότητα είναι και λίγο καραμέλα, είτε όντως κάνει καμιά μαεστρία ο προπονητής, είτε απλά βάλει την ομάδα στο γήπεδο και φροντίσουν οι παίχτες για τα υπόλοιπα... Κατά τα άλλα... Διαφωνώ εγώ στο οτι του έκανε το Χ. Ποιο Χ ρε παιδιά? Σε αυτό το ντέρμπι ο ΠΑΟ έπρεπε να κερδίσει. Ούτε μα ούτε μου. Τελεία και παύλα. Έπρεπε να μπει μέσα και να κερδίσει. Αν θες να λες οτι προσπαθείς να πάρεις το πρωτάθλημα μπαίνεις το κάνεις 2-0 στο ημίχρονο και καληνυχτίζεις. Έτσι δεν στο έκανε ο Ολυμπιακός Χρήστο? Ακριβώς αυτό κάνεις λοιπόν. Είναι και θέμα ψυχολογίας. Αν έβαζε μέσα ο Φερέιρα 11αδα για να μην χάσει, απλά και κράξιμο θα έτρωγε και αρνητική ψυχολογία θα δημιουργούσε. Καλά έκανε και έβαλε την ομάδα να κερδίσει. Τώρα βέβαια το πως μπορούσε να διαχειριστεί καλύτερα το ματς, εκεί δεν διαφωνώ καθόλου. Δηλαδή οκ δεν περιμένεις οτι ο Βάργκας ξαφνικά θα κάνει αυτή τη ματσάρα που έκανε. Το βλέπεις όμως από το πρώτο 5λεπτο οτι ο τύπος μασάει σίδερα. Εκεί πρέπει να αναδιπλωθείς λίγο.

Εντωμεταξύ κρίνεις την 4αδα της άμυνας και μου λες οτι είναι άμπαλη εκτός του Σπυρόπουλου? Είναι ο παίχτης που με έκανε να βρίσω παίχτη του ΠΑΟ. Ούτε ο Βύντρα τόσο πολύ. Ο Σπυρόπουλος είναι παρατεταμένα σε κακή κατάσταση με ελάχιστες εκλάμψεις. Ο Μαρίνος είναι σούπερ το παληκαράκι για τις δυνατότητες του και φέτος απλά πραγματικά είναι πάρα πολύ καλός. Δεν είναι τυχαίο οτι μετά από χρόνια ο Βύντρα τρώει πάγκο. Ο Μπιέρσμιρ και ο Καντε οκ είναι αυτοί που είναι, με τον Σουηδό παντως να έχει κάνει την έκπληξη... Τες πα... Όσο για τον Πετρόπουλο, οκ δεν άφησε τον Σισέ για να βάλει τον Τοτσέ. Στα ίδια κυβικά είναι περίπου, συμφωνώ μόνο στο οτι δεν σου παίζει το ταγάρι ο Τοτσέ, μην επιμένεις τόσο πια σε αυτόν.
Back to top Go down
suspect

suspect


Number of posts : 3497
Age : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 2009-03-20

ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 EmptyTue Mar 13, 2012 8:24 pm

Ρε Γιάννη, ναι, κανονικά μπαίνεις για να τα κερδίσεις. Αλλά αν δεις ότι δε σου στρώνει, (και το μυρίζεσαι κιόλας από πριν, γιατί έχεις καιρό να μπορέσεις να μπεις μέσα και να πατήσεις κάποιον στο λαιμό) προσέχεις και να μη χάσεις και βρεθείς στο γκρεμό. Τουλάχιστον εγώ, αυτό λέω. Δε λέμε να μπει μέσα με 8 αμυντικούς.

Με τον Ατρόμητο και τον Παναιτωλικό έχεις τελικά πανηγυρίσει που έσωσες τα Χ γιατί είναι βαθμουλάκια...
Και ξαφνικά με Λειβαδιά, ΠΑΟΚ και ΑΕΚ τα έχεις πετάξει. Μαζεμένα κάνουν 3 βαθμούς. Αλλά έστω και το τελευταίο, το θέλεις... Όχι να παίξεις για το Χ, αλλά να μην το πετάξεις.
Back to top Go down
Sponsored content





ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ΠΣΚΔ 9-12/3/12   ΠΣΚΔ 9-12/3/12 - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
ΠΣΚΔ 9-12/3/12
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ΠΣΚΔ 13-16/11
» ΠΣΚΔ 17-20/2/12
» ΠΣΚΔ 20-23/11
» ΠΣΚΔ 24-27/2/12
» ΠΣΚΔ 29/4-2/5/11

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: