BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 8:32 pm

222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222
Λοκομοτίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιββββββββββββ
Λείχτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 8:50 pm

Ρε Γιάννο ΤΑ ΣΆΡΩΣΕς ΤΑ ΜΑΤΣ με το μαλακό.... Very Happy ΕΓΩ κώλωσα και δεν προλαβα(ευτυχως...) και έριξα το αντερ στην Παοκάρα με 1,69 πακετάκι, λάιβ τηλεόραση και ελπίζω να αντέξει η Παοκάρα στην άμυνα......
ΑΝΤΕ ΓΙΑΝΝΑΡΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 907572 τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 907572 τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 907572 τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 907572
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 8:55 pm

Ωραίος Γιάννη!!!! Σε καλή μεριά φίλε!

Λίγο που είδα κι εγώ, ήταν σαφώς καλύτερη η Λοκομοτιβ!

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 433706 τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 433706 τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 433706
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 9:58 pm

Thnx αλλά δεν κάναμε τπτ ακόμα. Βέβαια οκ ήδη είμαι με κέρδος, αλλά με χάλασε πάρα πολύ οτι δεν ήρθε όβερ η ΑΖ. Είχα δύο δελτία πάνω της.
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 10:04 pm

Ρε μλκ λες έπιασες 15 ανατροπή Λοκομοτίβ και μετά μου λες δεν έκανα τίποτα. Πιωμένος είσαι; Razz Razz Razz

Εκτός αν έπιαξες 0,50 ευρώ οπότε εντάξει...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 10:19 pm

Όχι ρε Χρήστο... Αλλά άμα πιάνεις 15 απόδοση και προέρχεσαι από δυνατές ήττες τρεις μέρες, λες σήμερα πρέπει να τους γαμήσω για τα καλά... Από αυτή την άποψη το λέω... Και οκ το 15, αλλά αν χάνεις το βασικό σου μπετ ξενερώνεις όσο να 'ναι...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyThu Feb 16, 2012 10:56 pm

Ε σιγά-σιγά θα τα πάρεις πίσω ρε φίλε...εσύ θες χαμένα ενός μηνα πχ να τα βγάλεις σε μια μέρα και να έχεις και κέρδος...Γίνεται καμιά φορ΄ακι αυτό, αλλά οκ... ψυχραιμία. Άντε με το καλό να έχουμε κι άλλα ταμεία σήμερα cheers
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyFri Feb 17, 2012 12:07 am

Η μεγάλη Σίτι τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 433706 τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 433706 τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 433706
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyFri Feb 17, 2012 10:21 am

pontiak wrote:
Ε σιγά-σιγά θα τα πάρεις πίσω ρε φίλε...εσύ θες χαμένα ενός μηνα πχ να τα βγάλεις σε μια μέρα και να έχεις και κέρδος...Γίνεται καμιά φορ΄ακι αυτό, αλλά οκ... ψυχραιμία. Άντε με το καλό να έχουμε κι άλλα ταμεία σήμερα cheers

Καλημέρες... Για τα χτεσινά παραμένω λίγο νευριασμένος. Έβαλες Χρήστο ένα καλό θέμα... Πρέπει να νοιώθω ικανοποιημένος επειδή βγήκα κερδισμένος? Εγώ λέω όχι. Και ξέρετε οτι δεν το λέω με μπλαζέ υφάκι. Αλλά ρε σεις, όταν σε μια μέρα που την πιστεύα, το Σάββατο, έχασα βαρβάτα, όταν ακολούθησε στα ίδια Κυριακή και μεσοβδόμαδα, θες να κάνεις το come back. Παίζω λοιπόν χτες τα σημεία μου. Δύο ματς μου κόστισαν. Το όβερ της ΑΖ και το g/g της Στεάουα... Έστω και ένα από τα δύο να είχε περάσει θα ήμουν υπερβολικά ευχαριστημένος. Γιατί πολύ απλά θα ήθελα η ανατροπή της Λοκομοτίβ να μην είναι εντέλει το μόνο σημείο που θα με πληρώσει, αλλά να είναι το εξτρά κέρδος μου, που σε τέτοιες μέρες είναι το ζητούμενο για μένα. Τες πα. Οκ από πάνω είμαι με το χτεσινό, να είναι καλά η Ρωσίδα μου έδωσε δύο ταμεία (ένα μεγάλο και ένα μικρό) και πάμε να δούμε την συνέχεια...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyFri Feb 17, 2012 10:41 am

Ernesto wrote:
Λόγω έλλειψης χρόνου προς το παρών έριξα μια 4άδα σχετικά χαλαρά να υπάρχει και βλέποντας και κάνοντας. Αν βρω χρόνο να ασχοληθώ θα δω τι άλλο μπορεί να ρίξω. Προς το παρών λοιπόν έχω Λοκομοτίβ g/g - ΑΖ όβερ - Πόρτο g/g - Μαν Γιουν 2. Την τελευταία τελικά θα την εμπιζτευτώ, ελπίζοντας να με δικαιώσει για όσα μου στέρησε στην φάση του Τσου Λου. Άλλαξα την γνώμη μου μιας και δεν έχει μετς το ΣΚ και μπορεί πιο άνετα να παίξει για τη νίκη. Παραμένει βέβαια ο προβληματισμός μου για το κατά πόσο ενδιαφέρεται. Τες πα, προς το παρών μόνο αυτά και βλέπουμε. Βλέπω και κάποια χιναράκια να πω την αλήθεια και ίσως ρίξω κανά συστηματάκι με ΠΑΟΚ, Λοκομοτίβ, Λέγκια...

Κοιτάω και αυτό εντωμεταξύ και νευριάζω που δεν έπαιξα την αρχική μου σκέψη με ισοπαλίες. Θα είχα βγάλει 2/3 και θα είχα τσιμπήσει και από εδώ μερικά...
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyFri Feb 17, 2012 11:11 am

Ernesto wrote:
pontiak wrote:
Ε σιγά-σιγά θα τα πάρεις πίσω ρε φίλε...εσύ θες χαμένα ενός μηνα πχ να τα βγάλεις σε μια μέρα και να έχεις και κέρδος...Γίνεται καμιά φορ΄ακι αυτό, αλλά οκ... ψυχραιμία. Άντε με το καλό να έχουμε κι άλλα ταμεία σήμερα cheers

Καλημέρες... Για τα χτεσινά παραμένω λίγο νευριασμένος. Έβαλες Χρήστο ένα καλό θέμα... Πρέπει να νοιώθω ικανοποιημένος επειδή βγήκα κερδισμένος? Εγώ λέω όχι. Και ξέρετε οτι δεν το λέω με μπλαζέ υφάκι. Αλλά ρε σεις, όταν σε μια μέρα που την πιστεύα, το Σάββατο, έχασα βαρβάτα, όταν ακολούθησε στα ίδια Κυριακή και μεσοβδόμαδα, θες να κάνεις το come back. Παίζω λοιπόν χτες τα σημεία μου. Δύο ματς μου κόστισαν. Το όβερ της ΑΖ και το g/g της Στεάουα... Έστω και ένα από τα δύο να είχε περάσει θα ήμουν υπερβολικά ευχαριστημένος. Γιατί πολύ απλά θα ήθελα η ανατροπή της Λοκομοτίβ να μην είναι εντέλει το μόνο σημείο που θα με πληρώσει, αλλά να είναι το εξτρά κέρδος μου, που σε τέτοιες μέρες είναι το ζητούμενο για μένα. Τες πα. Οκ από πάνω είμαι με το χτεσινό, να είναι καλά η Ρωσίδα μου έδωσε δύο ταμεία (ένα μεγάλο και ένα μικρό) και πάμε να δούμε την συνέχεια...

Κοίτα, θα σου πω κρίνοντας από εμένα. Όταν ξεκινάει μια μέρα κι εχω την αίσθηση ότι υπάρχουν σημεία και έχω ψυχολογία νίκης, σίγουρα με χαλάει όταν απλά δε χάνω. Νομίζω όμως πως αν το δεις καθαρά παιτκικά, είναι μάλλον λάθος να κυνηγάς μεγάλες ρεβάνς με τη μία. Γιατί όταν κυνηγάς να καλύψεις μεγάλες ήττες, πιθανότατα θα αυξήσεις το ποντάρισμα ακόμα κι αν η ημέρα δεν το επιτρέπει ή θα αξήσεις των αριθμό των παιχνιδιών. Και τα δύο αποδείχθηκαν λάθος σε μένα τουλάχιστον.

Γενικά, και ίσως άσχετο με αυτό που λέμε, είμαι πεπεισμένος ότι το στοίχημα θέλει ψυχραιμία, τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει παίζοντας. Έχω παρατηρήσει ότι όταν παίζω ψύχραιμα και με καθαρό μυαλό τους παίρνω λεφτά και πολλές φορές καλά λεφτά. Όταν παίζω τσαπατσούλικα και προσπαθώ να ρεφάρω άμεσα, χάνω ακόμα περισσότερα.

Σε μια μέρα που δε σε θέλει, δεν πρόκειται να κάνεις ταμείο. Μπορεί να έχεις παίξει όβερ και να έχει το ματς 7 δοκάρια και 65 χαμένα τετ-α-τετ. Αν σε θέλι, μπορεί να βγάλεις απίστευτα πράγματα.Απλά πρέπει νααντιλαμβάνεσαι πότε έχεις ρέντα και πότε όχι και αν δεν έχεις να μην πηγαίνεις κόντρα.


Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyFri Feb 17, 2012 11:16 am

Δεν διαφωνώ... Χτες πχ δεν ξεκίνησα για να ρεφάρω. Ξεκίνησα με την λογική σιγά σιγά να ξαναχτίσω οτι γκρεμίστηκε. Αλλά όταν στο πρώτο ματς, που δεν το είχες κιόλας στις επιλογές σου αλλά προέκυψε, βγαίνεις ήδη με κέρδος καλό, ε περιμένεις μετά το κάτι που θα κάνει την μέρα από μια καλή μέρα, σε σούπερ και θα σε ανεβάσει αρκετά. Αυτό λέω εγώ... Και για αυτό τα έχω λίγο με τον εαυτό μου. Βέβαια αν αναλογιστώ τις συνθήκες κάτω από τις οποίες έπαιξα χτες μάλλον χαρούμενος πρέπει να είμαι που δεν έχασα μιας και έπαιξα μέσα στο ζόρι της δουλειάς.
Back to top Go down
barboua
Moderator
barboua


Number of posts : 2631
Age : 58
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyFri Feb 17, 2012 11:48 am

barboua wrote:
Σκέψεις για το άντερ σε ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟΟΥΚ..
Ακόμα κάποια διπλά,αλλά οι διπλοί αγώνες με κόβουν αρκετά παράδειγμα,
Μαντσεστερ Γ. δείχνει δυνατό διπλό και είναι και πρώτο στον τζίρο όλων των αγώνων...Ο Αγιαξ φέτος παραπαίει...
ΣΑΛΚΕ,ΜΠΙΛΜΠΑΟ,ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ,ΒΑΛΕΝΘΙΑ, παίζουν πολύ για διπλό.....
Τα 2 άντερ και η Μαντσεστερ Γ.,τα πρωτα μου σημεία δηλ., ήρθαν ξεκουραστα
Τα διπλά που είπα σαν δεύτερη σκέψη, μονο 1 στα 4...
Εν τέλει έπαιξα μονο άντερ Παοκ και είμαι και χαρούμενος έριξα πακετάκι ομως euro euro euro
ΧΘΕς ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟpappas pappas :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa: :xaxaxa:
ΕΥΓΕ ΠΑΙΧΤΟΥΡΕΣ!!!!
Back to top Go down
pontiak
Moderator
pontiak


Number of posts : 1835
Age : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 2008-11-07

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyFri Feb 17, 2012 12:08 pm

Ναι όντως Νίκο. Άλλος με μικρό κέρδος, άλλος με μεγαλύτερο, το θέμα είναι ότι για μια ακόμα φορά το Γιουροπα Λιγκ ήταν καλό. Δε χάσαμε...
Back to top Go down
Ernesto

Ernesto


Number of posts : 2463
Age : 41
Registration date : 2008-11-06

τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 EmptyFri Feb 17, 2012 1:33 pm

Το 2πλο του ΠΑΟ στην Κρήτη στα δικά μου μάτια είναι τεράστιο. 1.90 στην 365... Δεν νομίζει να αντέξει μέχρι αύριο... Μάλλον θα το τιμήσω από τώρα και σχετικά δυνατά...
Back to top Go down
Sponsored content





τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty
PostSubject: Re: τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη   τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
τριτη-τεταρτη αντε και πεμπτη
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» τριτη-τεταρτη-πεμπτη 30/10
» ΤΡΙΤΗ-ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ 22-24/9/09
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 7-8-9/12
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 14-15-16/12/10
» Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη 25-26-27/01/11

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: Στοίχημα :: Κουπόνι Ημέρας-
Jump to: