BETMINDS.EU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Από παίχτες για παίχτες
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Το Betminds.eu κλείνει…

Go down 
AuthorMessage
filologos
Admin
filologos


Number of posts : 996
Age : 45
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 2008-11-06

Το  Betminds.eu κλείνει… Empty
PostSubject: Το Betminds.eu κλείνει…   Το  Betminds.eu κλείνει… EmptyMon Dec 19, 2011 3:40 pm



Καλημέρα σε όλους καταρχήν. είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας πω πως πήραμε την απόφαση το site να κλείσει. Τα έξοδα είναι αρκετά και τρέχουν διαρκώς και από την άλλη τα έσοδα είναι μηδενικά. Επειδή εγώ ήμουν αυτός που είχε εξαρχής την ιδέα γι αυτό το site πιστεύω πως εγώ θα πρέπει να είμαι αυτός που θα ανακοινώσει και το κλείσιμο του.

Προσπαθήσαμε αυτά τα 3 χρόνια για το καλύτερο αλλά δυστυχώς δεν είχαμε την ανάλογη υποστήριξη. Ίσως να κάναμε λάθος στην εποχή που το ανοίξαμε , ίσως να μην ήμασταν τόσο καλοί όσο έπρεπε , ίσως να έλειπε το μεγάλο όνομα του χώρου για να προσελκύσει τον κόσμο. Πολλά μπορεί να έφταιξαν αλλά για ένα να είστε σίγουροι. Όλα τα παιδιά που πέρασαν από εδώ έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό για το site και για όλους εσάς που μας διαβάζατε αυτά τα 3 χρόνια. Χωρίς αμοιβή (πράγμα δύσκολο στις μέρες μας) και χωρίς να περιμένουν τίποτα για ανταπόδοση.

Για τους λιγοστούς που μας έκαναν την τιμή να μπαίνουν στο chat και να τα λέμε ζωντανά να πω πως λειτουργεί chat στο φόρουμ του site το οποίο θα παραμείνει στην θέση του και θα συνεχίσουμε από εκεί όσο μπορούμε την μάχη κόντρα στους book (https://betminds.forumotion.com/) . Από εκεί πλέον θα μπορούμε να τα λέμε. Όσοι πιστοί προσέλθετε.

Αυτά είχα να πω. Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που έχουν γράψει έστω και μια στήλη στο Betminds τα 3 αυτά χρόνια και για όποιο σχόλιο έχετε το ίδιο θέμα θα αναρτηθεί και στο φόρουμ για να πείτε και εσείς την γνώμη σας.

Καλά να περνάτε όλοι και καλές γιορτές να έχετε.

Εκ μέρους του Betminds.eu
Φιλόλογος (Μιχάλης Σταματόπουλος)
Back to top Go down
http://www.betminds.eu
 
Το Betminds.eu κλείνει…
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ΠΣΚΔ 3-6/7/09 BETMINDS WORLD (GOOD & SERVICES)
» ΠΣΚΔ 9-12/12/11 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ BETMINDS ΤΡΙΧΡΟΝΑ
» ΝΕΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ BETMINDS ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΜΑΤΣ-KANONEΣ ΚΛΠ...
» ΒΡΑΒΕΙΑ-ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ BETMINDS SUPER LEAGUE!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BETMINDS.EU :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ :: Ανακοινώσεις-
Jump to: